Diskuze k článku

Proč pokus o puč nebyl snahou Erdogana pod „falešnou vlajkou“ uchopit moc

Příspěvků 16

19.7.2016 5:15

Dalsi zoufala snaha USNATO

favela 125.?.?.?

fasistu zrejme spichnuta "horkou jehlou". Ovsem ucast v puci tureckeho velitele USNATO zakladny Incirlik je absolutni dukaz. Ze zadu to tlacil ten z USA G. Napadlo me /dnes v noci/me hned ze podobne puce zacit/vladou/ je prilis riskantni a nevi se nikdy jak dopadnou. Na Veterans Today je vsecko "false flag".Tam vladne ohledne toho uplna "Fata Morgana". Zajisteni soudcu je zrejme snaha zavest nove soudy. Jejich jmena jsou vsude znama. Puc mel prinest dalsi navyseni problemu Rusku, ze strany us-nato sluzebnych generalu a pote co se E. zacal s Putinem kamaradit vykoledoval si utok.. Je pravda ,ze media psaly o jeho konci.. Jako prvni byla schuzka USNATO ve Varsave.Tam padlo rozhodnuti. Hovory E. s Putinem, kdy asi byl upozornen na osud pratel USA/Sadam,Kadadi,Assad atd/ a podezreni ,jiste vse urychlily. Dam ruku do ohne,ze ma Putin /Iran/"tykadla"v Turecku. Mozna i /Putin/ trochu blufoval. Kazdopadne ziskal Erdogan v Turecku obrovskou popularitu a fasisti se zase strelili do prdele. Puc to jiste neni ani prvni ani posledni. Ale vudci prevratu musi mit mimo praci v kancelari take jine schopnosti mimo . Sestreleni ruskeho voj. letadla zrejme bez vedomi Erdogana melo prinest zemi blize k rozvratu a konecny signal k prevratu.
Dale hrozilo a hrozi zaplaveni vsemi moznymi psychopaty a ukrajinizace statu. Afroarabove jsou z 50% psychopati v EU 100% . Snazili se take usnato agenti pomoci teroristickych utoku otocit verejnost proti nemu, to je kde asi ziskal
podezreni a dukazy o tom,co se chysta a bezel pro rady k P. a dale Erdogan nepostupoval tak jak mel rozkazano predevsim utychleni okupace EU . V zajmu bank a korporaci /TTIP/. Jde v Eu predevsim o zruseni socialnich opatreni,pensi,inv. pensi, zdravotnictvi zdarma, kratka pracovni doba ve Francii a dokonce protestni demonstrace za ktere Francie plati zivoty svych obcanu !Zniceni odboru a vetsi zisky z otroku vcetne tech afroarabskych.
Zatim je utok veden vladami EU nemilosrdne proti tzv. populacnimu hnuti a antiterorismu . .Pod rouskou totalitni svobody a tyranie lidskych sexprav a teroru obrovskych pokut za odmitnuti teroristu do zemi, kde jeste nezautocili ,utahuji tak vlady EU smycku kolem krk svych volicu.V USA proti Trumpovi, ktery slibil,ze povede utok na zniceni teroru vsude a doopravdy !
Vlady jsou teror a teroristi jejich zbrane proti evropskemu lidu.

350601

19.7.2016 5:30

Pokus o puč.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

I Erdogan pochopil,že znepřátelit si Rusko byla chyba.Turecký rozmach hospodářství,byl založen na podvodech,zlodějinách,ale právě i na mnohočetné spolupráci s Ruskem.Po vyhlášení sankcí za sestřelení letadla,po likvidaci kradení ropy ze Sýrie a dalších opatření proti Turecku,se Turecko ocitá v problémech.Jestli chce Erdogan zachránit Turecko,musel otočit politiku proti Rusku,ale to nemyslí upřimně a ze skřípáním zubů,Erdogan bude falešný stejně,pučem se jenom chtěl udělat hrdinou.Aby to vypadalo důvěrněji,tak útočí na USA,ale jedná se jen o oklamání Putina a vetřít se k němu.

350602

19.7.2016 10:16

Jenom malá poznámka.

Léčitel 147.?.?.?

Ať již bude v Turecku u moci kdokoliv, je hospodářské spojení Ruska a Turecka blahodárné pro obě země. Turecko se hodně zvelebilo a může Rusku nabídnout mnoho výrobků, výpěstků a hlavně služeb, především rekreačních. Turecké přímořské resorty jsou krásné, nové a na vysoké světové úrovni a za opravdu slušné ceny. /Mnoho turistů od nás již přišlo na chuť Turecku a raději jezdí k moři k "Turkům", než do stále dražšího Chorvatska, kde se ani kvalitou služeb nemohou Turecku rovnat./
Turecko je veliká a krásná země a má co turistům nabídnout. Nakonec jak jsme masově jezdili do Bulharska k moři , Turecko není nijak příliš vzdálené a kvalitou služeb se nedá srovnat. Jenom kdyby tam byl klid a pořádek.
Možná, že také někomu začalo vadit ekonomické sbližování Ruska a Turecka
a proto se najednou spustili všechny ty kravály, včetně sestřelení ruského letadla.
Z Ruska už není možné dělat "komunistického" strašáka a celé angažmá Turecka v NATO je zbytečné. Turecko má dostatečně velkou a silnou armádu, aby se mohlo bránit samo a NATO nepotřebuje. NATO je zločinecká organizace a USA jsou rakovinou světa. Možná si také v Turecku začali všímat, jakému "hnoji" přisluhují a chtějí se "osvobodit", ale to se páníčkovi v USA nechce líbit.

350603

19.7.2016 10:51

složitá hra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Ještě se zapomnělo na důležitou 'drobnost', že v puči byl angažován pilot který sestřelil to ruské letadlo. Z toho mi vyplývá, že za touto provokací, kterou Edogan pouze 'vzal na sebe' aby to nevypadalo, že vlastně Turecko vlastně nemá pod kontrolou vojensky ani politicky, bude někdo jiný. A když páneček odkopnul svého psíka, který oddaně plnil svoji roli do poslední chvíle, pochopil Erdogan, že mu jde skutečně o život. Putin se teď s Erdoganem drží pod krkem, to není o nějakém sbližování - kdyby Rusko a Irán nechalo Erdogana padnout, Turecko se okamžitě rozpadne a to v této chvíli opravdu potřebují jen spojené americké satanáty. Myslím, že obyčejní Turci vědí, odkud vítr vane, proto ten zdánlivě nelogický intenzivní odpor proti puči.

350604

19.7.2016 12:07

RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!

Léčitel 147.?.?.?

Reakce na 350604

Spojené americké satanáty!!!!!![velký smích][velký smích][velký smích]

Proto mám rád češtinu, protože dokáže naprosto trefně a na malé ploše popsat vše podstatné! Máte mojí úctu, nevím zda jste autorem, ale děkuji velmi pěkně, hodně jsem se zasmál!


SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY

Opravdu nemá chybu!

350605

19.7.2016 14:13

RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 350605

A místo chalífát bysme mohli psát třeba chlívát.
[vyplazený jazyk]

350609

19.7.2016 13:41

jak to tak čtu

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Tričko "Erdogan fuj!" je třeba vyměnit na povel za "Erdogan Go!" , jaké tričko bude v módě za půl roku a hlavně kdo bude módní guru ? Dvojité salto s třemi vruty, skok do zdi. Umění možného [chechtot]

350607

19.7.2016 14:09

Uz to zacina vylezat ....

vladuna 109.?.?.?

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni...
Pokud se takovych clanku zacne objevovat vice, znamena to, ze Erdogan uz neni az tak moc nas kamarad!

350608

19.7.2016 18:56

Stoji za zvazeni

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Kla...

350611

19.7.2016 23:24

umírněný rasista

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Počkám na Pjakina..

350614

20.7.2016 0:40

RE: umírněný rasista

dub 89.?.?.?

Reakce na 350614

proč? ten to už v podstatě potvrdil...

350616

20.7.2016 5:28

Tragedie Pudla ...

favela 113.?.?.?

Reakce na 350616

Lidi ja bych v tom spolku nebyl ani za zlatej retez a tucet zlatejch hodinek posazenejch briliantama. Ani minutu.
Co se nestalo. Prisli za pudlem,premlouvali, hladili ,poklepavali po hlavicke i kosticky stavnate mu v hojnosti nosili, jen aby premluvili aby ostrazite hlidal, stekal, vrcel, zuby cenil a kousal jako vzteklej smerem na Rusko . A sotva se vam pudl otoci na to Rusko, postvou na nej smecku satanskych vlkodlaku/generalu a jinych vydriduchu/ ze zadu, aby ho chudaka ze sveta docista sprovodili. Jo.Jo...A kdyz v zoufalstvi kricel o pomoc tak predsedkyne toho spolku, nejaka a Merkel, ta co za nim nejvic dolejzala, ho vodkopla hodne daleko!!! Jako kdyby byl uplne prasivej.
Lidi ja bych v tom spolku....Votocis se a ...

350618

20.7.2016 13:58

RE: Tragedie Pudla ...

dub 89.?.?.?

Reakce na 350618

proto maj všichni tak staženou prdel, aby je do ní nekousli[smích]

350623

20.7.2016 20:30

Starý dobrý vtip

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Jsem si tak vzpomněl na ten starý dobrý vtip: Víte ve které zemi se nikdy nemůže konat státní převrat? No přeci v USA. A víte proč? Protože tam nemají americkou ambasádu, amerického velvyslance atd...

350625

21.7.2016 8:19

Názor odjinud:Nová Republika....

E.R. 82.?.?.?

Anonymní20. července 2016 22:42

Vskutku překotné události posledních několika týdnů v Turecku mají hlavního vítěze v Putinovi,kterýžto mistrným a nekrvavým způsobem velice oslabil NATO a jeho chystanou agresi proti své zemi....Velmi oslabil jižní křídlo agresivního NATO a získal vděčnost gaunera,který mu dluží za záchranu života a postavení,gaunera,který měl být proradnými anglosionisty použit jako pěst proti Rusku a pak odhozen stejně,jako svého času pološílený Dolfek H....Kolo dějin se pootočilo a historie se nezopakovala,neb na rozdíl od zdegenerovaných vůdců Západu je dnes v čele Ruska státník hodný svého učitele Stalina,který do těch židů vidí,"jak do hubený kozy"stejně,jako jeho slavný a všemi jeho nepřáteli proklínaný předchůdce....Budou mít podobné místo v dějinách... i Putin bude vždy vzbuzovat tak,jako Stalin emoce a to nenávist všech stále stejných krvelačných sionistů,kterým šlápl na kuří oko a překazil jejich plány o světovládě a naopak vděk všech,kteří jej pochopili a které zachránil od jisté záhuby....a podle vztahu k jim oběma vždy rozlišíme,ke komu se daný emocemi zmítaný člobrda kloní....
Odpovědět

350628

24.7.2016 6:59

Je to k smichu jak se to na ne zase

favela 113.?.?.?

Reakce na 350628

sesypalo jako dalsi dukaz jejich cetnych selhavajicich NE-schopnosti..A zase zapiraji i sami sobe. Zapiraji pravdu uz ze zvyku.A co jim zbejva ?. A vypuknou velke zurivosti to zakryt a take se pomstit. Jinym !
Je jasny dnes ,ze Trump neni z jejich party. Hlavni priciny a prusery jejich bezmocne zurivosti jsou oni sami. A navic si dokazali 'VYPESTOVAT" a vytvorit perfektni podminky pro vznik Trumpa a spol/kterej je v tom celkem nevinne,jenom byl kolem/. Vlastnorucne. Obama a nedotknutelna Hilary v hlavni roli. A Trump nebo Erdogan nemaji ani potrebne kvality Dolfa. Mysleli si korektisti,ze krizi /2008 jako v 29/ prekonaji a zazenou pomoci uzasne, ohromujici politicke korektnosti a totalni smrt prinasejici svobody /freedom/ a sirenim masakrujicich demokracii vsude. Rika se ze jaka vlada takova policie.
Chudaci pro same snazeni o korektni lasku k islamu a jejich masakry opomneli daleko dulezitejsi veci.
Ovsem udalosti maji dopady na policie a armady vsude na svete.
Znicit Rusko vcas. Ted jim prerostlo pres jejich korektni "mozky" a posmiva se jim to i z Turecka. Cele pachteni prislo nazmar v 5 minutach ! CIA ma neomezeny rozpocet !!
Potom s Cinou by bylo daleko mene prace.
Kongres se zabyval nadsenymi ovacemi /Heil Netanjahu,Obama,Hitlery/ a masove kolektivni povinne navstevy do Izraele ukazovaly ze se zacinaji navstevnici plazit uz od samych hranic...A ze snad si toho nikdo nevsimne.
Veci a udalosti se akumulujou.
Bezedna arogance, kdy zadnej z parazitu neresignuje po masakrech je ohromujici a ma velky dopad na situaci. Mensi skupina obcanu poverenych hlidanim a obranou proti islamskym fanatikum by postacila. Ale bezpeci pro deti zeny a vsechny ukoristili parasiti aby mohli sami skodit a masakrovat. Mezitim korektisti korumpujou sami sebe a take masakruji, coz je nadeje nas vsech na lepsi zivot.V Turecku se asi nikdo jeste nevsim, ze sedej na obrovskych tunach atomovych bomb a ze v pripade rozpoutani imperfasisty zase dalsi svetove valky, stanou se jedni z prvnich kosmounauti kolektivne zatomizovanych do vesmiru ,bez navratu..
Coz neni vubec zadnou utechou pro ty co je budou nasledovat.
Po tom vsem bylo povinnosti NATO varovat sveho clena pred utokem , nikoliv Putinovou. Ovsem trochu pratelstvi a slov v pravou chvili udelalo zazraky.
Nekolik slov v pravou chvili...To je moc inteligence, kterou "profesori" na zapadnich universitach poctive znicili...Moc a jeji osudova role v dejinach...I te pravdy ,zapirane pravdy.

350710

Příspěvků: 16

19.07. 05:15 favela  Dalsi zoufala snaha USNATO
19.07. 05:30  Pokus o puč.
19.07. 10:16 Léčitel  Jenom malá poznámka.
19.07. 10:51  složitá hra
19.07. 12:07 Léčitel  RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!
19.07. 14:13 Nikdo (originál)  RE: složitá hra SPOJENÉ AMERICKÉ SATANÁTY !!!
19.07. 13:41 výjimečné porušení omerty  jak to tak čtu
19.07. 14:09 vladuna  Uz to zacina vylezat ....
19.07. 18:56  Stoji za zvazeni
19.07. 23:24  umírněný rasista
20.07. 00:40 dub  RE: umírněný rasista
20.07. 05:28 favela  Tragedie Pudla ...
20.07. 13:58 dub  RE: Tragedie Pudla ...
20.07. 20:30  Starý dobrý vtip
21.07. 08:19 E.R.  Názor odjinud:Nová Republika....
24.07. 06:59 favela  Je to k smichu jak se to na ne zase

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,06 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,54 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,69 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 746,40 Kč
1 unce stříbra
543,75 Kč
Bitcoin
660 551,53 Kč

Poslední aktualizace: 27.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 942