Diskuze k článku

Zabít hrdinu v každém člověku

Příspěvků 16

12.7.2016 0:24

Nic novýho.....

E.R. 185.?.?.?

...když jsem byl mladší,tak jsem taky uměl ovládat gravitaci..alespoň nějakých částí svýho těla i bez toho,abych změnil pohlaví...to bych o tu část,tenkrát nepodléhající gravitaci nejspíš přišel....
Ale je fakt,že teď už je to s tou gravitaci,tedy s její sílou někdy problém,ale to už patří k veci a věku....[velký smích]

350339

12.7.2016 17:43

RE: Nic novýho.....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 350339

To jsem slyšel jak se má správně ovládat gravitace po cestě domů z hospody po 10 pivech. Stačí roztáhnout ruce a mávat. A pak vhodný krok a už letíte. Většinou to skončí rozbitým nosem, ale věřím, že se to jednou někomu povede.

350367

12.7.2016 0:43

mno

dub 89.?.?.?

u bezmozků, který takovýhle škváry, jakými komiks jsou, čtou nehrozí stejně už vůbec nic, když není mozek, nemají se stereotypy ani kam zapsat...

350340

12.7.2016 1:47

RE: mno

pokr 77.?.?.?

Reakce na 350340

Souhlasím s Vámi - až na to, že zapomínáte na ty nejmenší a tudíž nejbezbrannější, pro které jsou ony škváry primárně určeny. Děti. Co si z toho ti chudáci odnesou ve svých hlavách do budoucna, si netroufám ani hodnotit.
I když je známo, že každý jednotlivec si ve své genetické výbavě odnáší i určitý podíl rezistence, která mu naštěstí později umožňuje podobné bludy přehodnotit.
Otázkou je tedy jen míra vrozeného odporu. Na ně spoléháme, že dál ponesou štafetu skutečných lidských hodnot a přirozeného chování.

350343

12.7.2016 1:24

Souvislá výchova pahodnot na 3 generace za sebou zotročí národ natrvalo

kyticka 83.?.?.?

Již jsem to sem dával jednou v jiné souvislosti. Téma je však natolik závažné, že mne nutí dát tématicky obdobný příspěvek i pod tento článek. Je o taktice kolonizátora na území svých nových kolonií, jakož ale i na svém vlastním území, kde je nucen udržet většinovou populaci v patřičné neschopnosti hlavním loutkovodičům a jejich nejbližším služebníkům jakkoli konkurovat.

Supervelmoc agresivně zavádí své pořádky, respektive pořádky jí vyhovující, ve svých koloniích, respektive všude, neb jejím cílem je mít kolonii z celé planety. I my v ČR jsme aktuálně pod tímto útokem, kdy zde kolonizátor zatím nerušeně zavádění jemu vyhovující nové pořádky.

Celý proces trvá cca 3 generace (po klíčové změně režimu). Pokud se podaří převychovat v řadě 3. generaci pokorných otroků, tak je proces ukončen a kolonie bude kolonií tak dlouho dokud bude kolonizátor životaschopný.

Je pravda, že v současnosti se hlavnímu kolonizátorovi hroutí řada oblastí, takže úplně silný v kranflecích není. Přesto u nás v ČR jde vše přesně podle plánu. Nebýt internetu, ani bychom si toho nevšimli, respektive všimli až v době, kdy by bylo pozdě.

Šance ubránit se nám naskytla. Chci upozornit na to, že v obecné rovině, vměšování se ze strany kolonizátora, nekončí jen humanitárním bombardováním nebo barevnou revolucí (u nás pilotní "sametová"[mrknutí jedním okem], ale že jde o značně dlouhodobý proces, který začíná dávno před zlomovým obratem (což je ta vnější intervence nebo jakoby vnitřní převrat) vyrobením dostatečně velké "5. kolony" (u nás ze zahraničí sponzorovaných havloidů přilepených na chartu 77). Po změně režimu na pro-kolonistův (listopad 1989), ale ještě musí dojít k úplnému opanování takové nové kolonie. To trvá ještě 3 generace převychovávání novodobých otroků.

V Rusku ten dokončovací kolonizační proces, díky Putinovi, postupně začali brzdit od roku 2000. Otrokáři Rusko ideově plenili nikým nerušeni jen cca 10 let (Gorbačovem počínaje Jelcinem konče). U nás otrokáři naši identitu nerušeně ničí již 26 let a zatím nějaký zásadní obrat nevidím. Ano jakž takž se začíná dělat pořádek v penězích a ekonomice. Školství ale stále všichni u nás berou jako nějakou ne až tak důležitou oblast. Opak je pravdou, školství je to nejdůležitější a my pouze koukáme, jak Valachová s velkou pomocí jejího dřívějšího šéfa Dienstbiera a zlé stařeny Šabatkové pořádně přiložili pod kotel.

Když my starší nezačneme tvrdě prosazovat aktivní odpor. Každý tak jak je v jeho možnostech.

350341

12.7.2016 1:28

...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

kyticka 83.?.?.?

Reakce na 350341

Minimálně jakkoli tlačit na to, aby Valachová vypadla ze školství. Mluvit s učiteli svých dětí a vnuků a aktivně požadovat na škole, že takto a takto si výuku představujete a takto ani náhodou. Tlak musí být všeobecný a na všech úrovních. Převýchova našich dětí je ta nejzákeřnější věc, kterou může pro podrobení si jakéhokoli národa kolonizátor udělat.

Základní otázkou života proč zde na tomto světě jsme, je přeci, kvalitně žít (přežít) proto, abychom mohli mít děti a ty, a TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, pro kvalitní život VYCHOVAT! V tomto se doposud shodli jak ateisti, tak i všechna náboženství světa.

Ptáte se proč jsou islamisté tak odhodlaní a z jakého důvodu námi nejvíce pohrdají?? Protože my díky vtloukání do hlav obdobných nepřirozeností, jako je nejenom v tomto článku popsáno, se potupně v otázce proč zde vlastně jme, dostáváme do naprostého rozporu se samotnou přírodou, s nejzákladnějším programem, kterým se řídí vše živé na této planetě, nebo nejzákladnější vůlí boha, pakliže existuje.

My tu nejsme proto, abychom si užili mejdan, říkalo se "muž má zasadit strom, postavit dům, zplodit a vychovat syna". O ženách to platí zcela shodně, byť takové přísloví není. Jistě budou čtenáři souhlasit s parafrází ve smyslu, "žena má najít muže o kterého se bude moci opřít, vytvořit domov a zplodit a vychovat dceru".

Koukněte jak dbají na výchovu muslimové.

https://www.youtube.com/watch?v=__YQxffxT-8

Ano používají své specifické metody, ale to není rozhodující. Důležité je, že na výchovu dbají s nejvyšší zřetelí.

A co my? Programově nedospělým a nezkušeným dětem dáváme větší práva než dospělým a vyžadovat povinnosti přímo zakazujeme. Je nám podsouváno, že pokud necháme naše děti žít jako dříví v lese, tak že to bude nějak samo demokraticko-humanitárně fungovat. Že se vychovají nějak samy od sebe. Ne nevychovají, ale zaručí kolonizátorovi, že mu nebudou do budoucna schopny jakkoliv konkurovat!!!

350342

12.7.2016 4:56

RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350342

Trockistické zrůdy: Šábesová, Dintsbir, Valachová, Marxová - jedny z mnoha, tyto jsou zrovna "na pozicích" odkud PROGRAMOVĚ ničí společnost "etnicky českých" "gójů", Na pražských luxusních lauderových židovskch školách (financovaných výpalným v arbitráži za TV Nova - v dnbešních cenách 20 miliard) "inkluzi" neprovozují. Stejné je to s "multikulti" v jejich Israelu a tím co tito chazarští mudrcové vynucují evropským bělochům.

350345

12.7.2016 10:38

RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 350345

Přesně tak! Elita si na jedné straně výchovu svých vlastních velmi pečlivě hlídá, ale na straně druhé, všem ostatním podsouvá inkluzi, škola že již vychovávat nemá, ale jen vzdělávat a to ještě nekvalitně, že buzi-exhibicionisti jsou naprosto normální a nezkultivovatelné nájezdníky, že tu máme vítat!

Jo a ještě navrch, abych nezapomněl, že Rus, co se jim postavil, je absolutní, přirozeně trvale komunistické zlo, chce nás každou chvílí atomově vyhladit, tety že je třeba jej, ve jménu humanity, bezpečí a té jediné správné koloniální demokratůry, napadnout. A kde, že se to má celé odehrát? Jak jinak zase zde v Evropě a naše děti, že by měly s nadšením stát v první frontové linii!

Tak tomu všemu nás ti hajzlové vedou!

Jeden hnus za všechny:

https://youtu.be/2yNJ-jrdgZg

.... pokud se té lidské zrůdě a jí podobným podaří to, co plánují, tak jak to asi skončí? Krátká ale velmi tvrdá animace!

http://www.dailymotion.com/video/x26yfqz_attack-on...

350355

12.7.2016 13:55

RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 350355

Když jsme u těch homosexuálů.

Gay aktivista Hromada líčí, jak se chystal zákon o registrovaném partnerství. Dali jsme tam úlitbu odpůrcům a čekali, až ji Ústavní soud zruší, přiznává natvrdo

Něco málo z Hromadových úvodních slov:

"...Vítá, že osoby stejného pohlaví budou moci adoptovat dítě, protože Ústavní soud před několika dny vyškrtl část zákona, která individuální adopci znemožňovala..."

"...V tomto případě vůbec nejde o práva dvojic stejného pohlaví, jde nám především o práva dětí..."

"...Vzpomínám, že nám tenkrát před deseti lety, než byl schválen zákon o registrovaném partnerství a kdy jsme se velmi těžce rozhodovali, jestli vtělíme adopce do návrhu zákona, nebo ne, právníci řekli, dejte tam paragraf, že nebudou dvojice stejného pohlaví žijící v registrovaném partnerství mít možnost osvojit dítě. Pak má zákon větší šanci, že projde a Ústavní soud to pak jako diskriminační změní..."

"...Tady je neustálý odpor mezi tehdejšími konzervativními poslanci nejen proti adopci, ale rozhodně i proti registrovanému partnerství. A oni říkají, že jsme tenkrát slíbili, že už nikdy nic víc než registrované partnerství nebudeme nárokovat. Ať je to tak či tak, v podstatě k tomu stejně došlo..."

"...Já jsem potom byl nějaké roky šéfem poradců u ministryně pro lidská práva Džamily Stehlíkové..."

"...Myslím, že nám tehdy právníci poradili dobře. Řekli, dejte verzi bez adopcí, hlavně ať projde zákon, a pak, až přijde další generace, se uvidí..."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Gay...

350361

12.7.2016 5:33

Zpráva o době v nových demokraciích, nadsázka možná, varuji, nevím pro koho °!° Bezmozci se mohou nafouknout a prasknout

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350342

Pokud depopulku bílé rasy institucionálním a průmyslovým rasizmem za pomoci očkování, chemtrail, GMO, sítí elekromagnetických záření, wifi a pod. přežijí mají perspektivu co by outsorsovaní pod naprostými odpady šperkových tržních úžerů v kombinaci vymařovacích vyprzňovacích kmotrů ochlokracie galérek a státu jim sloužících profesionálů, tedy rozuměj z daní a namńoukávačů vampýrismu a paratitismu v konečné fázi s použitim jako kanonenfutři loupežných záborů tam kde neoliberálové ještě nevydestovali zdroje, materiály a otroky - LIDSKÉ ZDROJE.

Horší mafiózní sebranky patrně nikdy nebyli a vskutku se pomocí zkumáků ždímání okolí pro zisk budulínků číní, zrudičky zpravidla nevědomé svých skutečných rolí v detrotismu i se vidí v nadřazenosti užitých a exploatovaných a o to hůře. Dávno říkám že povinné školství je pro konečný stav žel kryply kteří budou případně poslouchat víkendové doktory práv o řád pekelnější a pitomější dvorečku zisk s nóblesy.[chechtot][mrknutí jedním okem]

350346

12.7.2016 15:58

RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350342

"Minimálně jakkoli tlačit na to, aby Valachová vypadla ze školství. Mluvit s učiteli svých dětí a vnuků a aktivně požadovat na škole, že takto a takto si výuku představujete a takto ani náhodou. Tlak musí být všeobecný a na všech úrovních. Převýchova našich dětí je ta nejzákeřnější věc, kterou může pro podrobení si jakéhokoli národa kolonizátor udělat."

Valachová by měla vypadnout ze školství okamžitě - je to nenávistný diletant.

Ovšem mluvení s učiteli k ničemu nevede, neboť jsou v mnoha případech tupější než žáci či studenti. V první třídě dostala moje dcera pětku z množin - po mém náletu na učitelku mě bylo řečeno, že výsledek je sice správný, ale nedodržela učitelkou naučený postup. Jediným řešením bylo okamžitě dát dítě na jinou školu.

Dceři na střední škole bylo pedagogem - matematika - řečeno, že největším neštěstím je, když rodiče mají VŠ vzdělání a nedej bože ještě vyšší.

Můj závěr: Co si nezkontrolujete doma, to nemáte. Pedagogové jsou absolventi pedagogické fakulty a zkuste se podívat, kdo tam učí. Mimochodem tam jdou pouze zoufalci, kteří chtějí být VŠ mermomocí.

350365

12.7.2016 9:11

to je toho

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

To je zase aféra, děláte jako by někdo dělal ženskou z vás. Když se komiksový hrdina mění z člověka na netopýra nebo na pavouka tak vám to přijde normální, ale když se změní na ženskou tak se z toho zas můžou všichni po.... Urputně bojujete akorát tak s vlastními předsudky, neboť sami jste produktem NWO šlechtění v rámci biblického projektu, které do vás zaselo specifická zla a nenávisti, akorát holt starší verze a tak se vám ta nová o to víc nelíbí. Kdybyste byli lidmi, jste nad věcí a takováto zpráva ve más vzbudí nanejvýš pobavení. Pokud se bojíte jaký vliv to bude mít na vaše děti a mládež obecně, tak pokud se z toho nestane vyloženě mainstream tak žádný. A pokud ano, tak opět, ti kdož jsou lidmi se ze své cesty nenechají svést, a ti kdož jsou dobytkem půjdou s veselým bučením zase volit toho největšího vola či volovinu co jim zas NWO naser..víruje.

350350

12.7.2016 11:19

RE: to je toho

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 350350

Vážený příteli,Vám to evidentně nedochází...,"100xnic umoří i vola.."a tohle není "nic",tohle je systém-součást plánu k rozkladu společnosti a jejích přirozených vazeb a k ovládnutí celých národů skupinou patologických psychopatů,systém propracovaný a nacílený na ty,co se neumí a ani nemůžou bránit,proto je to o to víc podlé a odsouzení hodné a nejen to,je potřeba,jak se zmiňuje p.Kytička,proti němu a jeho nositelům bojovat a to všemi prostředky a všude,kde na něj a jeho prosazovatele narazíme,prosazovatele,kteří díky takovým "s nadhledem",co to marginalizují zachvacují čím dál víc důležitých postů a společnost vedou do neštěstí...copak to nevídíte,kam až to za pouhých posledních asi 15 let došlo !?!?

350358

13.7.2016 9:48

RE: to je toho

disident 83.?.?.?

Reakce na 350358

Správná připomínka.Bagatelizace těchto zrůdných projektů patří též k taktice jejich tvůrců.Jelikož se jedná o naplánovaný a rozpracovaný projekt uskutečňovaný metodou Overtonových oken nebo salámovou metodou a ne jako výmysl hrstky extremistů,jsou tyto tendence velmi nebezpečné.Washingtonské think-tanky neustále pracují na metodách jak otupit bdělost porobených národů vůči těmto zrůdnostem.

350381

14.7.2016 3:22

Anatomie

P.A.Semi 79.?.?.?

Nevim presne, ktere pohlavi ma byt meneno na ktere, ale na obrazku v clanku je evidentne rozena žena.

Ma zenske boky, ma zenske prsty. To jsou veci, ktere se ani hormonalni terapii nezmeni.

Treba Seren a Venus Wiliamsové jsou oba chlapi, kterym pred pubertou odstrihli pindika a pomoci hormonalni terapie nechali vyrust prsa, ale takove veci jako boky (panev) a prsty se na zenske proste jen tak nezmeni...

(A ovsem je hanba WADA, ze buzeruji Sarapovovou za east-only meldonium, ktere bere ze zdravotnich duvodu, ale ignoruji XY obou Wiliamsů...)

viz. youtube video XwrP1zHC5Eo pokud ho jeste nesmazali...

Podobne jako perlicka je Michael Obama a jejich pry adoptovane deti...

350395

14.7.2016 17:27

Jak Česká televize pátrá po provozovateli AENews

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 163.?.?.?

Takhle se na ty šmejdy musí! Bankovní účet napsaný na nějakého nedohledatelného nezvěstného bezdomovce nejlépe z východního slovenska, stejně jako vlastnictví www stránek. A veškerý internetový provoz anonymizovat.

Pak se můžou jít orgáni akorát tak bodnout. Kdyby to pan Stwora věděl před lety, tak by si mohl ušetřit spoustu problémů se soudy a s fízly.

350405

Příspěvků: 16

12.07. 00:24 E.R.  Nic novýho.....
12.07. 17:43  RE: Nic novýho.....
12.07. 00:43 dub  mno
12.07. 01:47 pokr  RE: mno
12.07. 01:24 kyticka  Souvislá výchova pahodnot na 3 generace za sebou zotročí národ natrvalo
12.07. 01:28 kyticka  ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení
12.07. 04:56  RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení
12.07. 10:38  RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení
12.07. 13:55 kyticka  RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení
12.07. 05:33  Zpráva o době v nových demokraciích, nadsázka možná, varuji, nevím pro koho °!° Bezmozci se mohou nafouknout a prasknout
12.07. 15:58  RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení
12.07. 09:11  to je toho
12.07. 11:19 E.R.  RE: to je toho
13.07. 09:48 disident  RE: to je toho
14.07. 03:22 P.A.Semi  Anatomie
14.07. 17:27  Jak Česká televize pátrá po provozovateli AENews

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 25 čtenářů částkou 5 049 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 1

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 3

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,35 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
29,64 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
23,47 Kč
100 japonských jenů
19,56 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,18 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 733,70 Kč
1 unce stříbra
584,11 Kč
Bitcoin
1 218 211,81 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 917