Diskuze k článku

Nyní čelí Británie „barevné revoluci“

Příspěvků 18

30.6.2016 11:08

Jen houšť a větší kapky.

hc 90.?.?.?

Tohle je správná cesta ke sjednocení Evropy: naštvat všechny stejně stejným způsobem.

350072

30.6.2016 11:11

Možností je více

Aaron 95.?.?.?

Možná se jen VB (její elita) nechce nadále podřizovat EU, tj. Německu.
Možná, že Brexit je i cestou, jak uniknout smlouvám CETA a TTIP - kdo nebude v EU, na toho se tyto smlouvy EU nebudou vztahovat.
V každém případě je možné, že za Brexitem stojí ilumináti, jinak by ho neumožnili (viz Rakouské volby).

350074

30.6.2016 11:38

Brexit - hračka na zabavení plebsu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Jen jestli celý slavný Brexit není jen šidítko, kterým zabaví naivní plebs, přičemž na pozadí budou nepozorovaně uskutečňovat horší svinstva.

Podobně jak to mají ve zvyku v době, kdy se plebs dívá na fotbalové Euro.
Nebo při Charlie Hebdo, kdy francii zcela nepozorovaně změnili v policejní stát.
To je stará manipulativní technika, odklonění pozornosti protivníka jinam a jeho zaměstnání nepodstatnými věcmi. Je smutné, že jim tolik lidí skáče na špek, včetně některých alternativních webů, které se zabývají nepodstatným Brexitem (který se možná stejně neuskuteční, nebo ho budou protahovat do ztracena) na úkor důležitějších věcí.

Zatímco nám předhodili hračku jménem Brexit, tak se nenápadně schyluje k těmto svinstvům:
-protlačení TTIP bez hlasování
-v tichosti proběhl další Bilderberg bez většího zájmu veřejnosti
-americká armáda obkličuje Rusko
-ve Vyškově pod záminkou průjezdu uskladnili tuny svých zbraní (k čemu?)
-Juncker volá po zřízení "Evropské armády"
-NATO zase volá po zřízení vojenského "Schengenu" aby mohli jezdit se svými tanky a BVP libovolně po celé Evropě (příprava na okupaci Evropy ve válce proti Rusku)
-všichni kolaborantští politici zuřivě volají po tom, aby konečně byla plebsu sebrána možnost rozhodovat o čemkoliv co se ho týká
Zapomněl jsem na něco?

350075

30.6.2016 12:06

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 350075

..Ne,vystihl jste to přesně,vídím to taky tak !!!![naštvaný]

350079

30.6.2016 12:42

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 350075

I jiní mají podobný názor:

(z diskuze na nwoo.org)
Bez fašistické totality se už dál pokračovat v eurointegraci, pochodu na východ a depopulace evropských národů pomocí TTIP a multikulturního rozvratu prostě nedá. A místní satrapové jsou slabí a bojí se vlastních lidí se kterýma se budou muset občas setkat to rádí přenechají na starost centrálním orgánům. Jejich prokuratuře, policii, armádě a neziskovým slídičům po odporujících živlech. Místa pro masové hroby už jsou nachystány, legislativa nachystána a teď to jen odůvodněně nějakou „prima“ akcí spustit v pravý čas ať se kola otáčejí. Internační /vlastně uprchlické/ tábory už taky jedou druhým rokem. Trasy pro přesun vojenského materiálu a zásobovací uzly otestovány, velitelská centra v provozu, klíčová nástupiště v podobě základen se budují. Co nám tak ještě chybí? Událost typu 9/11 s patřičným psychologickým a paralyzujícím dopadem. A pak se mašinerie rozjede zákon za zákonem, vyhláška za vyhláškou. Mým národům….
https://www.youtube.com/watch?v=ABs4NxcbpV0

http://www.quintus-sertorius.net/news/zasadni-info...
Nejen, že neobjevilo, ale dokonce jeho existenci popřeli. Nicméně jeho obsah je reálný a budou ho realizovat. Od jeho oficiálního zavedení nás dělí pouze doladěná časová koordinace s dalšími false flag, otestování obyvatelstva jak zareaguje /odhaduji že nijak/. S tímto plánem se čekalo po neúspěšném brexitu, protože pak by byl vyhlášen rychle a s větší pompou a nadšením. Jak to vidí globálové a Čína je jedna věc, ale sjednocování obecně je pro ně alfa a omega bez ohledu na to jestli jsou v Číně nebo za Atlantikem. Rozdíly jsou jen v prioritách a tam se rozcházejí. Evropa má jít v každém případě dolů a udržet stádo pohromadě aby masomlýn pokračoval je prioritou jak pro jedny tak pro druhé. Akorát že jedni do toho potřebují praštit hned, aby mohli prosadit přímou závislost a nadvládu nad odbytištěm gmo sraček, zbraní a zdrojem ruských problémů, zatímco druzí to nechtějí pustit do neřízené mely a masové řežby skrz planetu, která by jim zkomplikovala probíhající instalaci nového finančního vysavače.
Ale utužovat, integrovat a rozbíjet se bude. Hra na demokracii definitivně skončila a bez odporu se pro ovce roztočí kola kafilérky na plný výkon. Okurková sezóna je pro rejdy ideální čas. Kdo by měl na dovolené čas na nějakou občanskou neposlušnost a do podzimu už je relativně málo času takže ministerstvo lásky se do toho musí opřít.
A kvičení lóžových bratrů ohlašuje ofenzívu: https://vimeo.com/172614893
https://www.youtube.com/watch?v=ABs4NxcbpV0

350080

30.6.2016 15:07

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

dub 89.?.?.?

Reakce na 350075

to, jestli je brexit jen nepodstastná zábava, nebo přelom se ukáže až časem, takže vaše hodnocení ze zdá být předčasným.

jinak zbytek seznamu je skutečně relevantní.

350082

30.6.2016 16:37

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 350075

>Zapomněl jsem na něco?

Jo. Na migranty. Přestalo se o nich psát, všimli jste si? Přitom jich tady denně přichází více než loni.

350085

30.6.2016 22:35

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Nobody 84.?.?.?

Reakce na 350075

JO, zapomněl - sebrat zbraně občanům - jen neozbrojenýá občan se může stát otrokem.

350088

1.7.2016 4:07

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 350088

Dejte už pokoj s tím odzbrojováním lidu. Vždyť je to směšné chtít stavět proti establišmentu s jeho ozbrojenými sbory žoldnéřů zbraně, vhodné tak nanejvýš k ráně z milosti do sebe sama. Co zmůže neorganizovaná horda ozbrojenců, nemajících ani ánunk o pořadové přípravě a nebo ji již dávno zapomněla, s pistolkami a s pár náboji? A to i kdyby se dokázali někde nějak sejít ve stejnou dobu! Kdo by tomu velel? A čemu vlastně? Té neorganizované, klacky, kameny a nanejvýš s mysliveckou výzbrojí na zajíce a srnce "vyzbrojené" hordě? Na tu by establišmentu stačilo poslat ty jinak nepoužitelné Pandury i bez osádek z těch žoldáků, jen s řidiči, aby to s těmi hordami dopadlo jak se zajíci na poslední leči i kdyby těch hord bylo povícero...

Historie s počátkem minulé světové války se opakuje, jen v jiné podobě. A kdo se chce proti těm nynějším uzurpátorům aktivně postavit, má nyní v podstatě pouze jednu možnost z těch co měli jeho předci... a zde se sluší připomenout, že on to nebyl od Putina bonmot, když těm Eurohujerům přímo v jejich doupěti připomněl to, kdo přiměl Hitlera k sebevraždě, řka jim: "Jen abychom vás nemuseli osvobozovat podruhé...".

350094

1.7.2016 10:21

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 198.?.?.?

Reakce na 350094

Kdyby se zbraní v rukou občanů nebáli, tak by nevedli takovou masivní kampaň za jejich zákaz po celém světě.

V zástavbě jsou těžké zbraně armádě nanic. Můžete celé město srovnat se zemí bombardováním (Hirošima, Drážďany). Ale pokud chcete aby zůstalo stát, tak tam musíte na vyčištění poslat pěšáky. A tam už jsou šance vyrovnané, zvlášť pokud na 1 pěšáka připadá 10 ozbrojených civilistů. I kdyby měl zbraň každý 5. člověk, tak to je v Evropě nebo USA 100 000 000 ozbrojenců.

Na to dojeli američtí okupanti skoro všude. Na odhodlané ozbrojené civilní obyvatelstvo. To jim způsobilo největší ztráty na životech. Od Vietnamu až po Afghanistán. Napřed si o tom něco prostudujte, než začnete šířit nepodložený pesimizmus.

Ovšem odzbrojené obyvatelstvo můžete rovnou nakládat do dobytčáků a odvážet do kafilérky. Zkušenosti z Německa, Sovětského svazu i Kambodži jsou s tím bohaté.

350097

1.7.2016 13:15

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

hc 90.?.?.?

Reakce na 350097

Ale on má pravdu. Bez organizace jsou zbraně (skoro) k ničemu. A když už je tedy řeč o zbraních: umíte vyrobit třeba Molotovův koktejl?

350101

1.7.2016 14:41

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 350101

a znáte to staré české pořekadlo:"když pánbů dá i motyka střelí...",tak to taky platí.....[velký smích][velký smích]

...a je to reálnější,než něco jebat na 3 D tiskárně z vixlajvantu z recyklvanejch PETek....

350103

1.7.2016 15:31

RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu

dub 89.?.?.?

Reakce na 350094

mno nevim, jestli by s váma třeba na donbase souhlasili...

350104

1.7.2016 3:53

Z pozadi zprav ze sveta,lidem,utekla zprava o Severni Unii

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Na nasich TV zpravach,byl,kratky zaber,jak tri presidenti,USA,Kanada a Mexiko si tresou ruce s komentarem o Severni alianci,mnozi ctenari si vzpomenou o deset mp to: navigation, search
Vložený obrázek

Map showing the theoretical union located in the world map.
The North American Union (NAU) is a theoretical economic and political union of Canada, Mexico, and the United States. The concept is loosely based on the European Union, occasionally including a common currency called the Amero or the North American Dollar.
roku zpet,co se delo za oponou.
North American currency union

The "amero" is the appellation given to what would be the North American Union's counterpart to the euro. It was first proposed in 1999 by Canadian economist Herbert G. Grubel.[11] A senior fellow of the Fraser Institute think-tank, he published a book entitled The Case for the Amero[43][44] in September 1999, the year that the euro became a virtual currency
Tak,se dnes koukejte na Evropu a Ameriku z povzdali,videt cely obrazek,o co vlastne jde.
Nezapomente,ze sachy se hraji na vsech polickach
In Isaac Asimov's short story "The Evitable Conflict", Northern America is unified as the "Northern Region"; this also includes the culturally similar Anglo-Saxon nations of Australia, New Zealand and Great Britain and excludes Mexico. The capital of the Northern Region is Ottawa, while the capital city of the unified World Government is New York City.[68]
New World Order (conspiracy theory)

right-wing populists is that the hypothetical North American Union and the amero currency, proposed by the Council on Foreign Relations and its counterparts 113 KB (13,801 words) - 22:37, 11 June 2016

350093

2.7.2016 18:41

Od 1. 7. začal v ČR platit nový Branný zákon

r.m. 80.?.?.?

bez většího povšimnutí. Vivat Brexit, vivat ISIS, vivat transgenderové záchodky. [velký smích]

350129

2.7.2016 20:32

Anglie a USA je stejná pakáž.

Dunn 92.?.?.?

Jen jestli jakoby Anglie vycouvá z EU, než se rozpoutá peklo a Evropa bude muslimská a zničena, kdežto dvojče a kamarád USA bude mimo.Pak se napakují na neštěstí celé Evropy!!!!Možná mám velkou pravdu, možná je to je paranoia.

350130

3.7.2016 6:23

Zatim sou US a EU na spravny ceste...

favela 125.?.?.?

Planovani a staveni verejnych zachodku pro pederasty vseho druhu je velmi dobra taktika pro vyvoj EU a NATO smerem k jistemu k rozpadu...Uz jsou tusim za tim prvnim polocasem, kterej se jim rozpadnout povedl...Udalosti v Rakousku hned zatim...Bude se vracet skolne tem co "pocitali" spatne?? A jak nalozit s tema ,co volili predcasne, vcetne "svindlujicich" vyrostku jeste neplnoletych...kteri lezli do volebnich mistnosti k urnam, na misto aby chodili pilne do novych zachodku !!ˆ%$#@#@*&ˆ!!To slysim poprve v zivote ,co si ty chuligani dovolujou... Predcasny volici jsou take velka neobvyklost??? Lepsi je schovavat teroristy,co utikaji z Ruska a Syrie ve Vidni a muzou jim take pridat neco psychoanalyzy, aby rozeznali ty spravny zachodky od volebnich mistnosti !!!
CUBA LIBRA ! Britannie ale je az po usi v dluzich...Ten blahodarny vliv EU a jinych sprezencu..Takze jsou porad votroci..Premluv dedka a babu...Hrozilo nam neco podobneho kdyby se nepremlouvalo ? A silenstvi, ktere vypuklo pod vedenim Shapiristu proti Zemanovi ? Jeste nic uplne neskoncilo..
Uz sem psal o tom jinde ,ze kralovna byla taky disident. Ponevadz ztratila velky biliony v 2008. Vznesla verejnej dotaz na Experty nejvyssi. London Economic School..Odbornici odpovedeli neochotne, ze presne nevedi voco de, ale dali ji najevo,ze tady nejsou za ucelem aby vysvetlovali ale aby obelhavali,podvadeli a okradali , cestou vedy ekonomicke ,kde se da pod velenim elit...Kralovna zrejme asi desne zahorkla a dala se verejne na cestu havloidni ,antiberexitovou...Asi kazdej by to udelal...
Devilary a Zombama delaj co muzou aby to dali dohormady a budou muset premluvit taky tu babu...kralovskou...Kdyz to nepomuze prijde na radu cvicebni naradi na umravneni neposlusnych??? Jeden ze Zizkova vcera povidal, ze velky neebezpeci ciha casto na schodech. Pres 20 tisic americanu ztraci tak rocne sve zivoty ...
Jeden nikdy nevi, vcera bylo vsechno na beton a dnes je to v ruinach...a zitra ? Musim zajit za cikankou, aby mi uhodla budoucnost...ktera stejne .....kdyz..."zadna laska neni vecna, kazda jednou pomine"...I k tem Krokodylum...

350134

5.7.2016 2:56

RE: Zatim sou US a EU OPRAVA

favela 125.?.?.?

Reakce na 350134

octla se tak ta kralovna na ceste probrexitove antihavloidni....I ty falesny volby jsou k necemu dobry, ponevadz furt pracuje ten VERTIKALNI FILTR, skrze kterej se tam zvolil ten Cameron prznenej v britskych internatnich skolach....A kterej to elitam vytecne potopil...Soude dle reakci potreb pro US elity , zvanych toaletni papir, znacky Merkel....A stinadla se porad bouri a jsou v pohybu...I Tramtarie zaznamenala volebni svindle jako vysledek jejich usili .:...vy se pederastycky navazite do nas, my se navezeme do Vas.... A ted kricej, ze referendum o dulezitosti buzerantskej svateb za ucelem przneni deti , jako v Britannii neni , zadouci...!!!

350179

Příspěvků: 18

30.06. 11:08 hc  Jen houšť a větší kapky.
30.06. 11:11 Aaron  Možností je více
30.06. 11:38  Brexit - hračka na zabavení plebsu
30.06. 12:06 E.R.  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
30.06. 12:42  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
30.06. 15:07 dub  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
30.06. 16:37 Vladimír Stwora  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
30.06. 22:35 Nobody  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 04:07  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 10:21  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 13:15 hc  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 14:41 E.R.  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 15:31 dub  RE: Brexit - hračka na zabavení plebsu
01.07. 03:53  Z pozadi zprav ze sveta,lidem,utekla zprava o Severni Unii
02.07. 18:41 r.m.  Od 1. 7. začal v ČR platit nový Branný zákon
02.07. 20:32 Dunn  Anglie a USA je stejná pakáž.
03.07. 06:23 favela  Zatim sou US a EU na spravny ceste...
05.07. 02:56 favela  RE: Zatim sou US a EU OPRAVA

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 950