Diskuze k článku

Třináct let

Příspěvků 15

20.6.2016 8:21

Bije to do očí, tak či tak.

gippius 213.?.?.?

Maximálně tak do třiceti sekund poté, co jsem se dozvěděl, že byla zavražděna ta britská poslankyně, jsem si uvědomil, že to se značnou dávkou pravděpodobnosti značně ublíží příznivcům vystoupení a že je to nejspíš jen taková bezva finta.V zemi, kde je mimo zákon i vlastnění větší rybičky má najednou psychiatrický pacient rovnou i pistoli. Zajímavé. Všecko se stane pár dní před referendem. Zajímavé. Pozastaví se kampaň. Zajímavé. Teď se samozřejmě přitvrdí mediální masáž, libra, rejtingy, akcie budou padat, z poslankyně se v médiích udělá vyložená světice, zapůsobí se na citečky a mnoho Britů si konečně uvědomí svůj omyl, když chtěli něco tak strašlivě ohavného, jako vystoupení z Unie. A i kdyby se nakonec měly výsledky cinknout, což je myslím dnes už běžná praxe, bude to nakonec vypadat tak, že to rozumné rozhodnutí voličů bylo zcela spontánní. Makrela Brity pochválí a pojede se zase nezmenšenou rychlostí směrem do hajzlu.

349753

20.6.2016 23:52

RE: Bije to do očí, tak či tak.

Citatel 82.?.?.?

Reakce na 349753

Uzastne trefne a humorne podane zhrnutie celej situacie. A ta posledna veta...... Dakujem gippius. Ako uz bolo spomenute aj keby referendum skoncilo vytazstvom "exitakov" vojna este nie je vyhrana kedze bude potrebne vyriesit podmienky vystupenia z unie.

349788

20.6.2016 8:26

Pre účastníkov hlasovania.

Sloven 188.?.?.?

Tento článok by mali čítať hlavne občania Veľkej Británie, kde bude hlasovanie o výstupe z EU.

349754

20.6.2016 9:48

bonus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

A navíc na předvečer voleb připadají narozeniy Coxové. Pro odpůrce brexitu je to třešnička na dortu, to se to bude hrát na city.

349757

20.6.2016 10:38

Tá Coxová

u 85.?.?.?

vyzerá tak trochu ako Monika Beňová, nemôžem si pomôcť [smích]. Mentalitou a programom určite, ale podobá sa dosť aj fyzicky.

349761

20.6.2016 10:45

paní Šmídová č.1 a č.2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

My máme své zkušenosti už se "zavražděným studentem Šmídem" z 89.
Nás nějaké účelové vraždičky nerozhází. Ikdyž to vypilovali k dokonalosti a místo agenta Zifčáka nám naservírovali skutečné vraždy (tedy pravděpodobně, nedá se vyloučit, že se pod jinou identitou a pod ochranou IDF teď koupou v Mrtvém moři).

Holt sluhové satanistických iluminátů byli vždy "disposable" , jinak též "na jedno použití". S obětováním svých řadových pěšáků neměli zednáři nikdy žádné problémy.

Už za francouzské revoluce byly stovky iluminátů a jejich poskoků obětovány "pro dobro věci" a sami zemřeli pod gilotinou, aby kára NWO mohla táhnout dál. Mezi lidmi je to známé jako "revoluce požírá vlastní děti". Podobně dopadli někteří židé za WW2, kdy byli obětováni kvůli vzniku Izrahelle. A s nimi samozřejmě 100x víc nevinných gojimů ve válečné mašinerii.

349762

20.6.2016 12:15

RE: paní Šmídová č.1 a č.2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 349762

Zase pre kapitalistu(amerického sionistu) nemá človek hodnotu, tie keci o nevyčísliteľnej hodnote človeka sú len PR keci, poslúžila pre NWO agendu, padla za vlasť(EU) a šmitec, čo viac by chcela(možno jej postavia nejakú sochu ak sa sprostí/prostí ľud poskladá na ňu a za pár rokov po nej ani pes neštekne) [překvapení]

349766

20.6.2016 12:56

Třináct let.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Připojuji se také k tomu,že byla vybrána jako nejvhodnější oběť,musel to být někdo známi,aby to mělo účinek.Znal ji vůbec vrah a proč si zrovna vybral ji.Bohužel pomocníci se nenaleznou,kteří ho přesně navigovali.Už to nejde,si toho nevšimnout,až podezřele mnoho atentátů,které můžeme označit,jako účelové.

349768

20.6.2016 13:43

Bezpečnostní služby si vylepšují kvalifikaci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Důležitost a mzdy. A řešit se bude kdo bude hlídat hlídače. Od rozvinuté blahobytné průmyslové společnosti ke společnosti služeb bezprizorných cídičů škrpálů navzájem apod. a další vlaštofka na obzoru. Vyžírání vyžraných dementů cucající likvidováný státní cecík zřízenými neziskovkami mafiemi parazitů sobě + patrně ony akce retard.[chechtot][chechtot][chechtot]

349772

20.6.2016 19:16

czexit

te 46.?.?.?

http://www.zemavek.sk/articles/view/bude-czexit

349780

20.6.2016 22:06

Jak to je ?

Satanist 173.?.?.?

Lidi jsou nasrany !!! Napsali to i na MSN v clanku Pig head left on door of Quebec City mosque during Ramadan ! Worshippers at a Quebec City mosque were surprised to see a pig's head left in front of one of the doors , wrapped and with bows and ribbon , and a card that said " Bonne appetit " !

349783

21.6.2016 11:25

Je to možné, ale realita je i tak trochu jiná.

Léčitel 195.?.?.?

I když hlasování dopadne ve prospěch setrvání VB v EU, už samotný fakt veliké kampaně, kde se propírali ve VB všechny protiprávní postupy vedení EU za poslední roky, značně ovlivní další politické konání na půdě EU a nejspíše povede k velikým změnám, protože současná politika EU je už nadále neudržitelná!
EU stojí na křižovatce. Není jenom problém migrace, ale hlavně ekonomiky, "života" na dluh, těžké nezaměstnanosti , kolapsu bankovnictví, odbytu zemědělských produktů a mnoha dalších. Pokud nenastanou drastické politické a ekonomické změny v EU, je určitý druh "rozpadu" EU naprosto jistý i bez odchodu VB z EU.
Nejsem nějaký naivní komentátor, snažím se vidět situaci v EU velmi realisticky
a bez důsledných změn, které by EU navrátili před údobí, kdy byla politika v EU ještě nějak přínosná pro všechny její členy, je "rozpad" EU naprosto jistý!
Jiná alternativa politického a ekonomického vývoje v EU není možná!
Násilné řešení také není žádným východiskem, pouze by došlo k zakonzervování současného neudržitelného stavu.
Kampaň při Brexitu je pouze počátkem , malá "stružka" v přehradě, která teprve způsobí protržení celé hráze a EU se rapidně promění, anebo na čas úplně zanikne!

349806

22.6.2016 3:21

Odedavna existujou mezi nami "lidi",

favela 113.?.?.?

ktery dle moji zkusenosti muzeme nazvat : Splachovaci,tefloni nebo gumovy hovna... Cokoliv skutecneho se jim rekne, obecna fakta,historicke udalosti, samozrejmosti nic z toho na nich neulpi. A s vaznou tvari mluvi ty jejich presvedeni./A s prazdnotou v ocich,kdy je muzeme dle toho snadno identifikovat/. Nejdrive si clovek mysli, ze si z nej delaj legraci...Nekdo nevydrzi s nervama a prida na durazu, nebo treba do nich kopne aby je probral z jejich stavu "Sipkovych Ruzenek" a oni se rychle vrati do puvodniho stavu...Vysvetlovani /casto i vice lidmi/neni mozne,nema vubec zadny efekt,vysledek. Pokyvuji casto, ze rozumi. Ale zmena zadna. Je to na nervy, protoze casto je videt, ze nevidi vubec nic, nebo nemaji tu schopnost, ze drive ci pozdeji uskodi nejen nam, ale take sami sobe i svym rodinam...
Nedavno bestialne zavrazdeny vojak v Britannii ovsem nezpusobil skoro zadny zajem medii. Protoze byl zavrazden na ulici fanaticky teroristicky islamistou!!
Nietzsche : "Who, has why to live for, can bear almost anything".
Dnes jsme prave v tehle situaci, kdy politici duveruji svemu rozumu, ktery nejen postradaji ,ale ani nemaj rozumu dost aby porozumeli a v cele EU se vytvorili neco jako minova pole. Kdykoliv a kdekoliv, nikdy to neni mozne odhadnout, predpovedet uz neexistuje bezpecne misto !!! asyl, misto bez hrozby silenstvi islamistu a take i policejniho /vojenskeho/nasili v mnoha formach...O kterych casto ani nemame a nemuzeme pri kazdodennich starostech mit povedomi...
Hlavni problem komunismu myslim,byl, ze chteli nahradit nekolika pouckami vsemocneho boha. Vzali tak na sebe totalni zodpovednost za vse/pomoci udajne vedy/.. Takze ;nechtelo se mi jit do prace, mohli za to, bolela me hlava taky...
Plutokrati a demokrati ale davali najevo ze zalezitosti jsou zhusta lidsky nedokonale /tim zakryvat podvody a zlociny,korupci atd./ a volby predstirali ,jako moznost tyto normalni lidske chyby napravit a zlepsit novymi vladami....A dlouho to fungovalo a nekde to funguje dodnes...

349824

22.6.2016 11:55

RE: Odedavna existujou mezi nami

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 349824

"A s prazdnotou v ocich,kdy je muzeme dle toho snadno identifikovat/. Nejdrive si clovek mysli, ze si z nej delaj legraci...Nekdo nevydrzi s nervama a prida na durazu, nebo treba do nich kopne aby je probral z jejich stavu "Sipkovych Ruzenek" a oni se rychle vrati do puvodniho stavu...Vysvetlovani /casto i vice lidmi/neni mozne,nema vubec zadny efekt,vysledek. Pokyvuji casto, ze rozumi. Ale zmena zadna. A s prazdnotou v ocich,kdy je muzeme dle toho snadno identifikovat/. Nejdrive si clovek mysli, ze si z nej delaj legraci...Nekdo nevydrzi s nervama a prida na durazu, nebo treba do nich kopne aby je probral z jejich stavu "Sipkovych Ruzenek" a oni se rychle vrati do puvodniho stavu...Vysvetlovani /casto i vice lidmi/neni mozne,nema vubec zadny efekt,vysledek. Pokyvuji casto, ze rozumi. Ale zmena zadna. "

Z mých zkušeností vyplývá, že to jsou lidi - pánbíčkáři v jakékoliv podobě. Jsou neuvěřitelně inertní k jakémukoli problému lidí, zvířat i rostlin.

PS Jsou zahledění do sebe a na problém, se kterým se setkají, reagují slovy - MODLI SE.

349838

22.6.2016 9:02

MK-ultra ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 5.?.?.?

Vždycky jsem měl podezření, že podobných magorů cíleně využívají k atentátům tajné služby. Ne že bych musel sahat až k nechvalně proslulému programu na vymývání mozků MK-ultra. Podle mě je jednoduché třeba paranoidního schizofrenika vmanipulovat do podobné situace. Nebo nějakého frustrovaného radikálního muslima (9/11).

Minimálně od atentátu na Kennedyho se to tak děje. Poslední dobou mi ale připadá, že dotyční mají na fotkých podivně prázdný pohled a prapodivné chování, jako by byli nafetovaní nebo tak. Takhle se prostě netváří normální střízlivý příčetný člověk.

střílení v kině 2012 James Holmes:
Vložený obrázek

2016 Orlando Omar Mateen:
Vložený obrázek

349831

Příspěvků: 15

20.06. 08:21 gippius  Bije to do očí, tak či tak.
20.06. 23:52 Citatel  RE: Bije to do očí, tak či tak.
20.06. 08:26 Sloven  Pre účastníkov hlasovania.
20.06. 09:48  bonus
20.06. 10:38 u  Tá Coxová
20.06. 10:45  paní Šmídová č.1 a č.2
20.06. 12:15  RE: paní Šmídová č.1 a č.2
20.06. 12:56  Třináct let.
20.06. 13:43  Bezpečnostní služby si vylepšují kvalifikaci?
20.06. 19:16 te  czexit
20.06. 22:06 Satanist  Jak to je ?
21.06. 11:25 Léčitel  Je to možné, ale realita je i tak trochu jiná.
22.06. 03:21 favela  Odedavna existujou mezi nami "lidi",
22.06. 11:55  RE: Odedavna existujou mezi nami
22.06. 09:02  MK-ultra ?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 3

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
305 210,87 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 903