Diskuze k článku

Ako sa Rusko pripravuje na tretiu svetovú vojnu

Příspěvků 25

14.6.2016 7:32

SUPER!!!

Clear 176.?.?.?

Bez komentáru.Ešte raz super vecná analýza.

349527

14.6.2016 8:12

Existují již vizualizace

Marten264 93.?.?.?

těchto technologií.

https://www.youtube.com/watch?v=PXWJrpA8FnE

Co je dobré si říci, je to v podstatě dětská hra. Klasické pozemské konvenční zbraně jsou dohrávkou minulosti.

Na povrchu planety a v jejím okolí existují naivní a hloupé bytosti, které považují současný vývoj za spojený s vlastní existencí.

Jde pouze o dohrávku jejich vlhkých snů o nadřazenosti agresivně vojenských ras.

Dříve nebo později se půjdou léčit.

349528

14.6.2016 8:49

ma to dva hacky

Pa 95.?.?.?

1. zapad zvracenou taktikou zinscenuje stylem false flag, tedy pod falesnou vlajkou utok Ruska proti zapadu, tedy na vlastni mesta pusti atomovky, pozve prestitutky aby videly na vlastni oci, co udelaly rusy, a samozrejme sa zaprisahaji, ze bude
"spravedliva a razna odplata", zapadu na par milionech vlastnich lidi prd zalezi,
2. Zapad a predevsim juesej musi utok uskutecnit do te doby, nez cely financni system s tou ohromnou bublinou a dolarem jako svetovou menou praskne, po prasknuti nezbude na armadu, na prestituty, na nezizkovky, na korumpovani politiku atd, a jednoduse by se porazily samy, Rusko zvitezilo.
3. Skutecne jen dostatecne odstraseni zapadnich chorych mozgu ruskou pripravenosti na vojnu muze zabranit katastrofe, i tak mnohe chore mozky si mysli, ze preziji na odlehlych k tomu vybavenych ostrovech a radeji budou volit alternativu vzajemneho zniceni nez vitezstvi Ruska.
4. Prozatim sa zapad bude snazit vsi silou znicit Rusko mekou silou, tedy ekonomicky, politicky, prevratem v Kremlu, tato alternativa by byla pro zapad spasenim z nebes, zapad uz jednou mel rusko (za Jel ina)na taliri, jen se jej chystali rozporcovat a ono se to jako fatamorgana rozplynulo a dosud tomu neveri a si stale protiraji oci, ze to asi je jen nocni mura, a proto nevedi co delat, jenze z teto nejistoty a zaroven pocitu nadrazenosti jako kompenzace sve frustrace prave muze se stat armagedon,

349529

14.6.2016 12:09

Vynikajuci clanok !

Markovic Ivan 81.?.?.?

Hoci nemam prisluchajuce vojenske vzdelanie, povazujem provojnovu propagandu Zapadu za prejav nadradenosti az nadutosti na svoju vojensku silu, bez toho, aby respaktovala silu a pripravenost protivnika, Povazujem rovnovahu v zbrojeni za zachranu mieru na tejto planete !

349534

14.6.2016 13:12

Ftip

didusin 89.?.?.?

Obama: "Mrs. Smith, Máte šťastnou rodinu?"

Mrs. Smith: "Ó zajisté. Mám čtyři syny a vynikajícího muže!"

Obama: "A kde jsou teď?"

Mrs. Smith: "Nejmladší syn John se teď nachází v Iráku. Druhý syn Mike v Afghánistánu, třetí Bill je teď v Kosovu a nejstarší Peter se teď chystá na Ukrajinu..."

Obama: "A kde je váš muž?"

Mrs. Smith: "Ten je teď na turné po celém světě a přednáší na téma 'Jak zastavit invaze Ruska do jiných zemí'..."

349535

14.6.2016 13:32

Vtip?

didusin 89.?.?.?

(Ne)výhodou nadnárodního korporativismu, který ovládá také ruskou ekonomiku, jsou jeho mimoregionální a státem obtížně kontrolovatelné vazby a k vnitřnímu rozvratu postačuje několik vlivných osobností. Role Andropova, Gorbačova či Jelcina je přetřásána jen v konspiračních teoriích, ale výsledek pociťují občané denně. Nikde není psáno, že se podobný scénář nemůže opakovat.
Rusko může být natolik oslabeno vnitřně, zradou, sociálními problémy a také podnícenými náboženskými konflikty natolik oslabeno vnitřně, že tísněno ze všech stran bude na obranu, za cenu rozpoutání světového kataklyzmatu rezignovat a možná i opakovanou zradou se podvolí. Bratranci Arabů za louži mají pořád na mysli ovládnutí Sibiře i Dálného východu nejen s jejich surovinovými zdroji, ale také pro suchozemskou kontrolu Číny, pokud se nedokážou vklínit do jejího finančního světa a významně jej alespoň ovlivňovat, když ne ovládnout. Pro splnění tohoto úkolu mohou vyvolat v budoucnu konflikt z Ruskem, který nebude nutně nukleární, jak jsem již kdysi napsal. Američané reálně očekávají tak velký pokrok v konvenčních zbraních, že v budoucnu by se jim mohl podařit technologický náskok, který způsobí radikální zvrat ve způsobu vedení válek. Odskokem ve zbraňové technice nad určitou úroveň se mohou rozhodnout, za spolupráce (bratrské) ruské oligarchie, zahleděné do slunce vycházejícího na Atlantikem, pro postupnou parcelaci Ruska vojenskou cestou, aniž by nutně vyvolali jadernou odvetu. Tomu bude předcházet masivní propaganda jaderného i raketového odzbrojení, která přesvědčí světovou veřejnost, a mocnosti zbaví morálního zdůvodnění jaderné odvety za útok konvenčními zbraněmi. A jinak neintegovatelní evropští přišelci z Jihu budou využití pro pochod na Východ...

349536

14.6.2016 15:54

RE: Vtip? Proč se tu lidé počítají mezi vítěze či pozorovatele?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 349536

Žádaná depopulace euálky zaprodanci, idioty a spřízněnými lapky kteří o to v další fázi stejně přijdou tedy kromě vykradení a zničení vyvolenými, nadějnými a perspektivními není nato aby z nich dělali slony na tažení přes alpy jako římané. Nevěřicí prašiví psi jak se patrně shodnou s elitáři NWO.[překvapení]

349540

14.6.2016 20:32

RE: Vtip?

solium 31.?.?.?

Reakce na 349536

Zabudas na jedno:
1.Prebiehajucu dedolarizaciu, co nutne vyvola socialne nepokoje v USA.
2.Mozny rozpad EU.
3.Rusko bude uz velmi obtiazne rozlozit z vnutra.
4.Ked prehravas, zakonite sa pouzije jadro, co pises, je sen...

349545

14.6.2016 21:24

RE: Vtip?

Aleks aleks (tečka) aleks-f (zavináč) yandex (tečka) ru 86.?.?.?

Reakce na 349536

Je to zvláštnost té země, rozumem ji nelze chápat a metrem nejde změřit, v Rusko musíš věřit. A ty nevěříš Didusine! ☺

349547

17.6.2016 10:40

RE: Vtip?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 349536

Můj pohled - Rusko může být poraženo pouze zevnitř, zradou či převratem. K tomu opravdu nikdy není moc daleko. V případě jakýchkoliv vojenských konfliktů je tu ještě partnerství s Čínou. Nemá sice dnes nejpočetnější armádu, nicméně technologicky dost vyspělou a levnou. Nukleární konflikt mi tady pořád nehraje - v tom případě by bylo zasažené území na dlouhou dobu neobyvatelné a ani jedna strana konfliktu by nevyšla bez úhony. Rusko by na tom bylo teoreticky lépe, má obrovskou rozlohu s malou hustotou obyvatelstva.
Dost nerozumím větě "Američané reálně očekávají tak velký pokrok v konvenčních zbraních, že v budoucnu by se jim mohl podařit technologický náskok, který způsobí radikální zvrat ve způsobu vedení válek". Je to pouhá spekulace. Reálně jsou na technologické špičce spíše asijské země. Navíc USA jde o čas - hrozí pád dolaru ( nově otevření ropné burzy v Petrohradě za ruble, nákup zlata Čínou a Ruskem za dolary a tím snížení objemu devizových rezerv v těchto zemích + další indicie). Předlužené USA by se mohly dočkat vlastních sociálních nepokojů, na což už se skvěle připravují (tábory FEMA). Co je nicméně potěšující, že lidé se začínají probírat a ve většině odmítají (jakoukoli) válku.

349610

14.6.2016 13:58

Jedině kdyby RF zradily jeho vlastní elity

opus111 89.?.?.?

Je třeba připomenout co analyzoval Pjakin, že Rusko není možné porazit bez toho, aby jej zradily jeho vlastní elity. Putinovi se však daří toto nebezpečí eliminovat a začleňuje tyto zrádce postupně do spolupráce pro národ. A pokud nechtějí, tak jsou vytěsněni z procesu řízení.

Je to podobný proces, jak nyní dělá vláda pořádek se zrádcem Babišem. Buď se začlení do práce pro společnost, nebo bude muset systém řízení opustit.

349537

14.6.2016 14:05

saudové financuji kampan hilary clinton

te 37.?.?.?

http://literarky.cz/blogy/tereza-spencerova/22243-jak-saudove-oficialn-pestali-byt-vrahy-dti-

349538

14.6.2016 16:17

Dodatek

opozice 178.?.?.?

Analýza dobrá, ale chtěl bych dodat, že v americké armádě tohle všichni vědí. Generálové nejsou pitomci, první věc co v US armádě dostanete jsou IQ testy, a kdo je podělá, ten se s povýšením může rozloučit. Jenže v politice takový systém bohužel není, a jelikož nejvyšším velitelem armády je prezident, tak není divu, že vymýšlí takové nesmysly.

349541

14.6.2016 20:11

Nikoho nezajímá, proč napadají Rusko, když je kapitalistické!

Dunn 92.?.?.?

Potřebují ruské nerostné bohatství, které Rusko nevyčerpalo za mamon!Amerika spotřebovává zdroje planety kosmickou rychlostí!O tom to vše je.Zločinci za mořem žijí v luxusu a budoucnost je nezajímá!Rusko nikdy nedostanou.Kdyby byli mazaní, tak po dobrém jde všechno lépe.Lepší je vše od Ruska koupit za dobrou cenu a být kámoš, než si hrát na šéfa Zeměkoule a vraždit!Bohužel, Amerika to prohrála na celé čáře a ještě prohraje.Kdysi jsem měl Ameriku rád, dnes ji nesnáším a miluji selský rozum, kterého má Rusko na rozdávání.Amerika končí a válka jí nepomůže. jen ji zničí!Tentokrát to Rusové nenechají náhodě!!Ať žije PUTIN!

349544

16.6.2016 4:44

RE: Nikoho nezajímá, proč napadají Rusko, když je kapitalistické!

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 349544

Amici tvrde narazej a budou mit tak nakopanou (_!_) a vydelanej krupon ze se z toho budou vzpamatovavat hodne dlouho jestli nevychcipaj na atom ! Rusove maj uplne jinou mentalitu a se s nima po vsech tech provokacich pokud budou nuceny se branit rozhodne srat nebudou . By the way , ty sionisticky zmrdi v USA co jsou u vesla snad vopravdu nevedej s jakou silou si zahravaj a ze jejich zasluhou se z USA pokud vyvolaj valku stane jedno velky krematorium .

349564

14.6.2016 21:01

Cvičení mobilizace ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

V předvečer výročí Barbarossy prověrka mobilizační připravenosti..

To vypadá na vzkaz..

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/putin-vyhlasil-nahlou-kontrolu-arzenalu-i-bojeschopnosti-ruske-armady/

podrobněji TASS

http://tass.ru/armiya-i-opk/3361252
http://tass.ru/armiya-i-opk/3362505

349546

15.6.2016 17:08

Náhodna shoda dat

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 349546

opravdu náhodná shoda dat v okamžiku koncentrace vojsk za hranicemi, tentokráte je ale reakce jiná...

14. června 1941
TASS issued a report, labelling groundless the statements about the forthcoming war with Germany, spread by foreign and particularly British press

14. června 2016
/TASS/. The Russian Defense Ministry has notified foreign military attaches as well as parties to the 2011 Vienna Document through channels of the OSCE European security agency about the start of a snap inspection of the Russian Armed Forces..

nevěřím že by si toho Putin jako hlavní velitel nevšiml, zvláště pokud historii sype z rukávu jako zde:

https://www.youtube.com/watch?v=-Yg2Sqj9E9U

349558

15.6.2016 17:04

Zásadní rozdíl mezi Východem a Západem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

je v tom, že Rusko a Čína jsou na válku se sebevědomými a velmi navními Amíky především morálně,ale i technicky a technologicky připraveny, zatímco nesplatitelně zadlužený Západ žijící na účet zbytku světa není připraven na svůj krach způsobený nenežraností a patologickou touhou po moci jeho chazarských "elit". Jsou jen dvě možnosti jak z toho obrovského průšvihu ven. Buď přiznání krachu Západu, který už nemá kde podstatně nakrást, aby znovu (pokolikáté už?) oddálil svůj bankrot a pak se z jeho zločineckých "elit" stanou nejhledanější terče vlastních zbídačelých obyvatel nebo globální válka, po níž se život na Zemi vrátí do prekambria. Tentokrát a poprvé i na americkém kontinentu.

349557

16.6.2016 6:22

Vono asi opravdu nema cenu delat...

favela 113.?.?.?

Reakce na 349557

nejaky zmeny. Dnes je Wehrmacht na ruskych hranicich a kdyby vyhral tenkrat Hitler ,tak to budou rusove dnes v Berline.
Vyvoj jde zpet k zakladnim prvkum a nekdo ,kdo ma stesti zustane pamatkou jako stin z atomu na sutru. Misto civilizace mame vsude popraviste. Neshody okolnosti? V roce 1990 komunismus skoncil a hledala se v USA zoufale nahrada za svetove nebezpeci c.1 . Nasli se prechodne teroristi. Mezitim se vse napravilo a Rusko je zase bezpecne,tam kde ma byt !! Ale vloudila se chybicka s Cinou,Iranem a Syrii...A kameraden ISIL,Al Qaeda pomahaji...kde se da. /Putin je zavile pronasleduje a nepusti do Ruska/.Cviceni jsou take zajisteni proti nepokojum populace EU. Jeden nikdy nevi... Neprotestovali jsme proti masakrum v Palestine a ted mame to samy v Evrope. Den by musel mit asi 100hodin denne ,to vse stihnout. Pobaltske zkorumpovane republiky/a Svedsko, ktere zkrachovalo a muselo znarodnit banky/ se predhaneji kviceni /za baksis/ denne. Kdyz prestanou chcipnou hlady. Mezitim nejvetsi kazdodenni milacek zapadnich medii je Stalin..Spoleha se ze se neco ze lzi otre na Putina, protoze je nedostatek materialu. A tak Stalin velmi masakruje miliony rusu dodnes %&&*%#$#@$...Tru/udes/man bohuzel je zcela zapomenut. Ale my silime ,protoze to bylo USA ,kdo ty atomovky pouzil, nikoliv Stalin a existuje plny a velice oduvodneny strach,ze je pouziji zase!!! /.. Sam velky Eichman navstevoval Ukrajince a Rumuny, aby je mirnil. Nechte taky neco na nas, nabadal. Rumuni meli svuj koncentracni tabor/jako nikdo mimo germanu/ a masakrovali a masakrovali.
Prave polaci hraji do noty zapadu,co se tyka slovanu a hazej nas velice radi s nimi do jednoho pytle. Polsko je /a vzdy bylo/ochotnej spinavej hadr, kterym si kazdej vytre...cokoliv a zase zahodi s odporem. Nemaj nic z toho zapotrebi...A pribehnou zase s nadsenim zpet !!! /Pauza na bliti/....Pro jednoho Putina ma zhynout vetsina sveta? /To je logika fasismu/.Jako pro jednoho arcivevodu, kterejch bylo tenkrat ve Vidni plna prdel??
Vono asi vopravdu nema cenu delat nejaky zmeny....A uz jsme si toho miru opravdu uzili...

349566

16.6.2016 8:12

Mimoradna depese Pentagonu min. obrany.

favela 113.?.?.?

Reakce na 349557

Musime pripustit ze zakladni obrat ve vyvoji novych a modernich zbrani v nastal take v u nas v USA. Misto bomb zacali jsme hazet rovnou letadla /9/11/!! Nejdrive to byly Boeing a potom F-35 a jine vhodne a rychle padajici nejmodernejsi modely.. Proto se ani nehleda prukopnik jmenem Zawahiri, kterej to vsecko vynalez a zpunktoval/Al Qaeda/. Presidentem byl tehdy Kolonel Osman, dnes udajne zesnuly.
Nenadaly a prekvapujici obrat /stojici za pouziti dnes/take nastal ve strategii vyse jmenovanych. Nejprve lstive utocili na nase vojenske, namorni i vladni cile USA. Velvyslanectvi, lode, vojaci byli cilem byvalych utocniku, dnes dle nekterych informaci zase spojencu/jak uz to byva ,coz si napr.Dolf nikdy nebyl schopen uvedomit/.....
Obrat nastal 9.11. kdy bez upozorneni jmenovani efektivne zautocili zakerne na cil ekonomicky /A to bez jedine bomby !!/.. A svet se opet nechal oklamat...To nikdo neocekaval. World Trade Center byla instituce ,ktera mela zapotrebi nove budovy. Stare baraky plne asbestu, ktery ,jak vime privodi strasnou nemoc podobnou rakovine a Silverstain to vedel a pronajimal!!! Za slusny peniz. Mimo to malokdo vedel ,co to Center vlastne tropi a navic melo jmeno WORLD cili nic ani symbolicky spolecneho s USA, mimo to ,ze bylo u nas umisteno, ale mohlo mit sidlo kdekoliv.
Dalsi vyvoj techto novych zbrani se pochopitelne prisne taji a musi tajit, ale jedno je jiste , ze bude zapotrebi /vzhledem k velikosti Ruska/ daleko vetsi pocet techto nasich nejnovejsich zbrani, ktere maji tak neobvyklou strategickou vyhodu , naprosto uplneho prekvapeni nepritele...Konec depese.

349567

16.6.2016 4:38

Mentalita lidi je,kdyz nekdo ma byt zabit,ja , to nebudu,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

httpVložený obrázek
Precetl jsem clanek,nakolik muze byt zniceno Rusko, coz je slibne pro elitu sveta,ovsem na neco zapomeli,ze ,kdyz zabiji posledniho Rusa,tak stejne nuklearni katastrofe neuniknou,nebot I mrtve posadky,zaridili,ze se rakety odpali sami automaticky na vybrane cile a tak se zivot na teto planete stane nemoznym.
Ze,fanatici po moci muzou jit tak daleko, muzem najit mnohonasobne v historii,kdyz ,je krysa zahnana do kouta a uz nemuze utec,tak,Vam skoci do obliceje, scorpion sam sebe otravi,kdyz nemuze utec z ohniveho kruhu.Nuklearni zbran anuklearni ohen je v reckych bajich poucenim o trestu na Promtheovi,jez za ukradeni ohne bohu,nebyvale sily pro lidi dosel hroznemu trestu danem Zeusem,ze prikovan ke skale mu bude kazdym dnem vytrhano orlem zaziva a jeho bolestny krik se ponese daleko do kraje.
V roce 1947 zidovsti vedci dali svetu najevo,ze ,kdyz se vlady nepodvoli ustaveni jedne svetove vlady,rozumejte,jejich vlady,tak strhnou celou zemi do jedne velke katastrofy, coz publikovali verejne ve svem magazine, jeste ,jinymi slovy, zaridi pogrom pro cely svet.
Svet bojuje udajne proti terrorismu, ale, za se mi na spatnem miste, proste mame privilegovane terroristy,jez jsou pod ochranou elity a nasich politiku.

349563

16.6.2016 5:25

Dira velikosti prosluleho Maelstromu..

favela 113.?.?.?

Se vynorila v me mysli. Tragicke nedorozumeni vyustilo do tyranosaurovskych proporci mezi superkorektisty. Jedna posvatna mensina zmasakrovala zakerne druhou, pres nabadani ziskuchtivych neziskovek vladnich i bezvladnych doktoru. A koho /z tech mensin vzdy spravnych ,za kazdeho pocasi/si ted vzit domu, aby me prevychovaly a zbavily mych vrozenych predsudku, ktere jsem dychtive nasaval s materskym /nekorektnim/ mlekem a ted mam obtezkane svedomi..A kdyz mi muj osud jeste neni zcela lhostejny ,ani mych casti tela. Vir radil v me mysli zbesile. Zacinal jsem panikovat. Jak se ted zbavime incestu,oh no, How is thaaat?? Nejprve jsem dychtil po rade US presidenta. Ten prohlasil ,ze takovych je v USA dost a dost a ze se skryvaji. Jak prohlasila FBI,byli ji pachatele dobre znami /jako vzycky/a pres. si asi hledi vice sve ceny Miru. Honem nacerpat utechy od kandidata c.1/terrophob/. Ten prohlasil.."je to to samej zlocinec, nepustim nikoho sem a vyzenu vsecky ze zeme.." Kandidat c.2/homoloving/ rekla:" Jsou to podomacku vychovani teroriste,nic zvlastniho".. Hruza,panika..Tak si v USA vychovavaji pro,nedostatek na zahranicnich na trzich ,sve vlastni!!! Hruza a delfska vestirna ma zavreno. Maelstrom. Skalopevne verim,ze Putin vyuzije te situace ke svym agresivnim antiteroristickym propagandistickym cilum a nebude brat v zadny ohled lidska prava ani teroristu /tech podomacky vychovanych vcetne/.!! Co ted. Nejdrive absolvovat spolehlivy test inteligence a stav mysli: Otazka A/ Kdyz bude zvolena Hitlery, chopi se kulometu a v plne polni vytahne v cele svych armad ihned proti Rusku ? /spravna odpoved 300bodu/. Otazka B/nebo zaleze Hitlery 150m pod zem do bunkru a bude odsud rozkazovat k napadeni Ruska? /spravna odpoved 0 bodu. Protoze tu zna kazdej idiot/.Zase sem idiotem, nic noveho od skolnich let/. Nase babicky nam rikali; Pycha predchazi pad. Jinymi slovy: kdyz ses zk...ej,zvrhlej dobytek ,tak se tim nevytahuj ! Ale casy se zmenily je treba jit s dobou. Ani me nenapadne podezirat a konspirovat a tak nahravat nepratelum...Aby nas zase dloubli krumpacem pod voko. Dyz nas vokupovali rusaci pral a konspiroval jsem usaky, ted je to zase navopak. A zase spatne. Bude nejlepsi kdyz se zavedou kvoty a vsichni mensinaci budou ve vlade a tim i v bezpeci, uz je jich tam dost a dost a nikdo si na ne netroufne....Myru Zdar!

349565

16.6.2016 17:45

Jen hlupaci si mysli, ze vladnouci sily v USA maji soucit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Bylo by mozno jmenovat jiz barbarske bombardovani tesne pred koncem valky jak
v Nemecku tak i u nas anebo v Japonsku.Pokracovanim byl pak Vietnam nebo Kambodza a zniceni arabskych zemi jednu za druhou.Mezitim z dosud z nezjistilnych pricin spadlo nekolik letadel a divadelni litovani jen maleho procenta
mrtych pri t.zv. teroristickych akci.
Ackoliv jsme cela stoleti se dozvidali o zlocinech v Rusku, pak krome kratkeho obdobi za vlady Stalina, zadna zverstva na narodech Rusove neudelali. Pokud
bolsevismus zabijel, pak ve vedeni tohoto systemu nebyli jen Rusove i kdyz si sva jmena porustili.Musime pak dojit k zaveru, ze zlocinci, vrahove nikdy svych
zrudnych cinu nelituji a opet v tom chteji pokracovat.
Neodradi je ani strach lidstva, ze atomova valka zniceni ne jen milion obyvatel,
ale cele narody a pak se mozno ptat - jsou tito zlocinci jeste lidmi anebo
se mezi lidmi nepocitaji -
svadeli jsme vinu na Nemce za valky, ale valka jiz jako takova pocita s mrtvymi
Zrejme si tito, co pripravuji valku neuvedomuji co se muze stat a mnozi jsou
tak naivni, ze valka opet bude mimo uzemi USA.V tom je jiz to vyvrhelstvi.

349578

16.6.2016 18:11

Neni to tragedie lidstva, kdyz se se s 3.svetovou valkou pocita?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Jaka bezmocnost milionu lidi i v Evrope, kdyz kalkuluji, ze USA znici Rusko, aniz
by nekdo se zamyslel kolik lidi v Rusku zahyne a to jiz po treti.
Vsechny valky proti 'Rusku znicily nejen i inteligenci, ktera ma byt vsude nositelem pokroku a jak pokrytecke je vyzvedavat uroven inteligence v USA, kdyz misto pokroku museli hajit hole zivoty.V dobe, kdyz uz Americane si staveli luxusni vily,chudaci Rusove -muzici si kopali diry jako sve pribytky - zemljanky.
Zatimco otroci -cernosi pracovali na Americany jen za kus chleba, v Rusku
museli pracovat Rusove , aby meli kde spat a jak mohli si stavet vily tovarny, skoly,nemocnice - vse bylo 2x za minule stoleti zniceno.
Hlavnim cilem nebylo zniceni bolsevismu ale Ruska jako naroda, ktery se nechtel nechat zotrocit.
Nikdo se nemuze divit, ze Putin varuje vazaly USA v Evrope, predevsim
dusevne nemocne Polsko, ze ruske rakety se nebudou moci vyhnout Polsku
Ma vubec polske vedeni mozek, ze zniceni Ruska nebude znamenat ze
se z Polska stane velmoc jak si jako fantas magore predstavuji.
Jiste USA se svymi vazaly maji prevahu nad Ruskem, ale Rusove maji vlastnost, ze za podrobeni vlasti nikdy nezapomenou a budou bojovat do posledniho muze.

349580

22.12.2017 0:06

Toto

Bublifuk 2a02:x:x:x:x:x

môže byť iba výplod duševne poškodeného subjektu, ktorý v potúženom a drogovom stave sledoval hviezdne vojny.... pritom Putin je práve stelesnením pravého Imperátora, ktorý skôr či neskôr padne do hlbín hviezdy smrti - dúfam že sa prepadne k čertom diablom..[zmaten][zmaten][bliji]

361536

Příspěvků: 25

14.06. 07:32 Clear  SUPER!!!
14.06. 08:12 Marten264  Existují již vizualizace
14.06. 08:49 Pa  ma to dva hacky
14.06. 12:09 Markovic Ivan  Vynikajuci clanok !
14.06. 13:12 didusin  Ftip
14.06. 13:32 didusin  Vtip?
14.06. 15:54  RE: Vtip? Proč se tu lidé počítají mezi vítěze či pozorovatele?
14.06. 20:32 solium  RE: Vtip?
14.06. 21:24 Aleks  RE: Vtip?
17.06. 10:40  RE: Vtip?
14.06. 13:58 opus111  Jedině kdyby RF zradily jeho vlastní elity
14.06. 14:05 te  saudové financuji kampan hilary clinton
14.06. 16:17 opozice  Dodatek
14.06. 20:11 Dunn  Nikoho nezajímá, proč napadají Rusko, když je kapitalistické!
16.06. 04:44 Satanist  RE: Nikoho nezajímá, proč napadají Rusko, když je kapitalistické!
14.06. 21:01  Cvičení mobilizace ?
15.06. 17:08  Náhodna shoda dat
15.06. 17:04  Zásadní rozdíl mezi Východem a Západem
16.06. 06:22 favela  Vono asi opravdu nema cenu delat...
16.06. 08:12 favela  Mimoradna depese Pentagonu min. obrany.
16.06. 04:38  Mentalita lidi je,kdyz nekdo ma byt zabit,ja , to nebudu,
16.06. 05:25 favela  Dira velikosti prosluleho Maelstromu..
16.06. 17:45  Jen hlupaci si mysli, ze vladnouci sily v USA maji soucit
16.06. 18:11  Neni to tragedie lidstva, kdyz se se s 3.svetovou valkou pocita?
22.12. 00:06 Bublifuk  Toto

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

20

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 38 čtenářů částkou 6 856 korun, což je 20 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I mainstream začíná přiznávat, že očkovací utrejch COVID ZPUSOBUJE08.12.21 20:39 Británie 2

Vystrašiť mutací a napíchat! 08.12.21 13:38 Česká republika 0

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,76 Kč
Kanadský dolar
17,77 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
24,39 Kč
100 japonských jenů
19,75 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 083,26 Kč
1 unce stříbra
503,69 Kč
Bitcoin
1 134 938,66 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 882