Diskuze k článku

Nácvik na třetí světovou válku

Příspěvků 29

12.6.2016 1:24

Nevím jak vy

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 175.?.?.?

Ale nenacvičuji, možná protože jsem trvale exponován parazity a ještě mi imunita neřekla nech se sežrat. (lze nasadit kalibry které jdou většině mimo rozsah chápání samozřejmě, http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=201... ) Prostě ji mám a dovedu si představit selanku jednodužších - co je tvoje to je moje a co je moje potom je ti nic. Válka probíhá neukojenými stále a proč se podvolovat choutkám mrzkých, nenasytných a hloupých. Ono miluji svobodu víc než život může být aktuálnější v podobě a dost šmejdi i natvrdo a cíleně že se neschovají za choreografie většin, žel větších naivů.
https://www.youtube.com/watch?v=0LMYxwPky30

349475

12.6.2016 6:09

Clovek se musi sam sebe znicit,infekce mamonu je silnejsi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Zacatek zacnu zapisem z americkeho kongresu: Full Responsibility for the First World War,lies squarely on the shoulders of the International Jewish Bankers.They are responsibilitl bych originalni zpravou v anglictine, ze zapisu americkeho kongresu,ktery je dodnes ulozen v archivech.
WWI "Full Responsibility for First world war, ,ties squarely on the shoulders of International Jewish Bankers. They are responsible for Millions of dead and daying.
Koukate,co ? Jak byl americky kongres jeste charakterni k americkym obcanum,coz by se dnes uz nemohlo stat,aby kongres neco rekl takoveho proti bankam a zidum.
Zapis muzete najit-US:Congress-Record 67th Congres,4,Sitting,Senate Document nr.346.
Jak,odvazny byl kongres USA,pred desitkami roku,coz s ednes nemuze uz stat.
Koncil bych projevem Arian Sherona poradcem,panem Ra`anan,jez rekl,roky uz nazpet,ze treti svetova valka zacala, pred 18 mesici,jenze svet to nevzal za sve,,coz , mohlo byt pocatkem valky s Irakem,ktery pres velvyslankini v Kuwaitu byl Saddam Hussein ujisten kongresem USA,ze se Amerika ,nebude plest do arabskych zalezitosti,jak,to dopadlo vime,takze ,tato lprolhana smetanka je dnes u vesla a ridi "bezpecnost Evropy" a dalo by se rici I sveta, doufejme ,ze Putin neskoci na "spek",nebot lhani je chlebem zkorumplovanych politiku.
Nepocitejte se Spojenymi Narody,ti,nikdy,nezabranili vojenskemu konfliktu ve vyvrazdovani lidi a zlodejny super velmoci na tech malych narodech,od pocatku sveta.
Uz v letech tricatych ,ustanovili Tavistock, tovarnu na lzi,propagandu,spionaz ,psychologickou valku proti vsem,jez ,nechteli skakat ,jak USA piskalo a jejich prvnim predstavitelem byl zidovsky emigrant z Nemecka, Kurt Lewin,jak,ani inak nemohlo byt.Tavistok institute byl zcela zapleten ve vedeni valky,co mozna s nejvetsimi obetmi.

349476

12.6.2016 7:13

Nácvik na třetí světovou válku.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Výborný článek.
Krouží kolem Ruska jak supy nad kořistí a budou tvrdit,že je Rusko agresor.
Už je potřeba jasně říci,hlavně od politiků,kdo je opravdu agresor.Napadá mě tato věc,až bude v našem kraji prezident Zeman,tak se ho přímo zeptat,jak to je,kdo je agresor a nejen proti Rusko,podobně na BV.Při takových setkáních,neptat se na blbosti,ale na důležité věci,ať se to dostane do médii.

349477

12.6.2016 9:23

Putin není v žádném případě prozápadní!

pokr 77.?.?.?

Ze dvou let starého varování ohledně WWIII. jsem zde občas něco napsal. Ve svém celku ji stručně popisuje.

Konflikt započne jednáním těch dvou, které se rozšířily do bezprostřední sféry Ruska. Ten kdo z východu první vypustil svaz mezikontinentálních balistických raket se jmenovitě neuvádí. Když letěly, byl krásný sluneční den. A všichni, kteří jejich let monitorovali čekávali, že explodují předčasně. Ale nestalo se tak. Pomalu zapadly za obzor a po krátké chvíli dalšího letu začaly dopadat na své cíle. Krátce na to vypukl v Mexiku chaos. Další cílovou zemí, už jasně naznačenou, byl stát na západ od nás. Z takové blízkosti byly od nás vidět ohromné, impozantní kořeny hřibů, po jejichž obvodu pomalu stoupal do výše šedočerný jedovatý prach.
Následně řeky odnášely množství lidských vlasů. Kdokoli si prohrábnul vlasy, zůstaly mu v ruce. Všude se potulovali lidé a hledali nevyloupané ořechy. ...
Vzájemný konflikt skončil do konce února, resp. do konce února bylo po všem. Ruské horské lesy se zelenaly.
(Zajímavé je, že o raketách letících směrem opačným ve varování nic není. Proč, toť otázka.

Musíme jen doufat, že zainteresovaní mocní dostanou rozum a nezaženou Rusko příliš do kouta. Jak z popisu vidno, rozhodně na kolena strachy nepadne. Jak řekl Putin- když už má nastat rvačka, je výhodnější začít první.
A jak prý řekl Einstein, IV. sv. válka se povede kameny.

E. Cayce v transu nadiktoval zapisující spolupracovnici, že se znovu narodí v r. 2100 a tehdy se začal opět stavět New York.
Tudíž zdá se, ale i podle mnohých jiných záznamů o budoucnosti, život na Zemi nezanikne dřív, než najdeme planetu vhodnou k obývání, jelikož v té době se vzduch stane nedýchatelným a evakuace vzorku populace na ni bude poslední nezbytnou záchranou.

Takže zopakuji, modleme se za zdravý rozum politiků.

349478

12.6.2016 10:42

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 349478

Příteli,docela tomu rozumím.
Co když vznikl i na této planetě,naší země, podobně život.
Přesně jak píšete,hledá se v hodná planeta,ale i doprava na takovou planetu.
Jen dodávám,to si budou moci dovolit,boháči,korupčníci,mafiáni,takže se zase dostanou na novou planetu špatní lidé.

349481

12.6.2016 11:29

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

pokr 77.?.?.?

Reakce na 349481

My nevíme, jaká společnost a zřízení v té době na zemi bude. Ani to, kolik lidí bude na planetě, neznáme ani odhadem v kterém století či tisíciletí taková situace nastane. Nesuďme vzdálenou budoucnost současnými poměry.

349483

20.6.2016 4:10

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 349481

>...hledá se v hodná planeta...

V tom je ale právě ta boží spravedlnost. Pro experiment z názvem "život" zůstává vhodná jen planeta Země. Žádná jiná vhodná planeta ve Vesmíru již neexistuje, protože i ten biblický Ráj, jsoucí kdysi na počátku experimentování s oživenou hmotou na Venuši, tak ten je jak známo po vyhnání lidí z něho dnes přímo peklem, střeženým dokonce před znovuobnovením života archanděly s plamennými meči, jak potvrzují samy kosmické sondy hodnotami povrchových měření.

Šmejdi tedy nemají ani tu nejmenší naději někam uniknout před zhoubou, kterou sami vyvolají. Život je doživotně připoután ke "své" planetě a ta ke Sluneční soustavě, aby případné zvrhlé následky experimentu s ním nebyly příčinou zániku celého experimentu s prostorem, časem, energií a hmotou, známého nám pod názvem - Vesmír.[vyplazený jazyk][cool]

349749

12.6.2016 14:18

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

0p9 178.?.?.?

Reakce na 349478

"život na Zemi nezanikne dřív, než najdeme planetu vhodnou k obývání, jelikož v té době se vzduch stane nedýchatelným a evakuace vzorku populace na ni bude poslední nezbytnou záchranou." Život na Zemi nezanikne. Taková jaderná válka je ničím v porovnání s tím co už život přežil. Možná vyhubíme sebe, ale život půjde dál a za pár desítek milionů let si jiný inteligentní druh řekne: Co to asi tady žilo za druh? No, na tom stejně nezáleží, tak jako tak to byli pěkný pitomci...

349487

13.6.2016 11:47

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

mind 89.?.?.?

Reakce na 349478

...reaguji na příspěvek. Kde najdu zmiňované varování ohledně WW III ?
Jedná se o jasnozřivost E.Gayce ?

349504

13.6.2016 20:49

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

pokr 77.?.?.?

Reakce na 349504

Ne, WW III. jak jsem popsal výše nemá s E. Caycem nic společného.
Je to jeden z mnoha velice důležitých "záznamů", či proroctví, záleží jak jim kdo říká. Vznikají postupně od r.1988 a odhalují události třeba jen několik měsíců či let předem, ale i mnohem vzdálenějších, těžko identifikovatelných časů.
Na síti je nenajdete. Sám k nim přístup mám ale nerozhoduji o nich, ač byl bych velice pro, aby se alespoň nejdůležitější technické popisy mohly zveřejňovat. Jen namátkou např. systém na využití určitého konkrétního kosmického záření, či překvapivě postup výroby léku proti rakovině. Všechny si už nepamatuji.
Nutno dodat, že se nikdy nestalo, aby záznam nebyl pravdivý - většinou je bylo zanedlouho možné v praxi ověřit.
Jenomže vědci i mnoho lidí tento zdroj pokládají za hloupost. Ke své škodě. A tak se ani nedivým, že nejsou zveřejňovány.

349520

13.6.2016 22:22

RE: Putin není v žádném případě prozápadní!

JosefCZ 82.?.?.?

Reakce na 349478

Jako neznaboh se mohu modlit za vše, ale za zdravý rozum politiků ?!? To je jak modlit se aby voda hořela,oheň zábl,noc byla prosluněná a světlo jasné jak černočerná tma [velký smích][velký smích][velký smích][velký smích].

349524

12.6.2016 10:23

Sú fakt tak blbí ?????

libertarian 31.?.?.?

To konanie amerických ( a náväzne europskych) politikov je šialené. Dobrou otázkou je otázka :
Sú fakt tak blbí ?
Alebo je iný dôvod ?
Je iný dôvod !
Celková, dlhodobá ekonomická, spoločenská situácia v USA a v EU je taká zlá, že jediné riešenie vidia ich vládcovia v totálnom rozbití civilizácie, ovládnutí ruských prírodných zdrojov, ..... Samozrejme, nikdy nepriznaju tento stav, ale ich konanie ich prezrádza, že na tom niečo je. Šialene veľké dlhy USA aj EU štátov sú pre nich nočnou morou. Netušia, v ktorom momente im to padne na hlavu. Sú z toho šialení, a preto takto konajú.
Dobrý, hlboko odborný, ale prístupným jazykom písaný rozbor tej hroznej finančnej situácie sveta je na webe :
nemesis.sk

349480

12.6.2016 15:36

RE: Sú fakt tak blbí ?????

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 349480

Asi jsou,vezměte do úvahy,vesměs všechny státy dluží obrovské peníze a jsou dohady komu,čí jsou vlastně většina bank.Co je nepochopitelné,že přivádějí ke kolapsu i svou zemi USA.Mnoho zasvěcených tvrdí,že to jsou USA finanční skupiny.které takhle dusí státy.

349488

12.6.2016 17:31

RE: Sú fakt tak blbí ?????

Censored 84.?.?.?

Reakce na 349488

> Mnoho zasvěcených tvrdí, že to jsou USA finanční skupiny, které takhle dusí státy.

Ten, kdo podobný blud tvrdí, není příliš zasvěcený, pane/paní "85". Podobná moudra obvykle tvrdí ekonomicky totálně negramotní lidé.

Důkaz? Zkuste si vygooglovat pojem "struktura řeckého dluhu". Uvidíte, že mimoevropští věřitelé poskytli Řecku jen drobeček z jeho ohromného dluhu. Drtivou většinu půjčených peněz dluží Řekové evropským subjektům.

Podobný obrázek dostanete třeba také u dluhu japonského. Tam si pro změnu japonská vláda půjčuje převážně od svého obyvatelstva. Tedy žádné USA finanční skupiny.

Krom toho i výraz "dusí státy" je nesmysl. Proč? No protože žádný stát si nepůjčuje pod nátlakem, nýbrž zcela dobrovolně. Nebo si myslíte, že vlády USA, Německa, Anglie, Japonska, Francie, Španělska, Itálie, Číny, ... "dusí" nějací ZLÍ óbrbankéři a nutí je si půjčovat? Cha, cha.

349489

12.6.2016 18:07

RE: Sú fakt tak blbí ?????

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 349489

Pan "Censored" píše hlouposti...žádné státy si nic "zcela dobrovolně" nepůjčují,ani nemůžou,což je dané podstatou věci....půjčují si vždy jen momentálně vládnoucí grázlové a dělají to vždy z úplně jiných pohnutek,než je pomoci právě tomu státu,ve kterém momentálně zastávají odpovědné funkce....půjčky a jejich zneužívání k vynucování vůle je téma samo o sobě obsáhlé a jeho rozklíčování vždy dovede na jedno místo,k těm,co chtějí pro sebe celou zeměkouli i s veškerým movitým,nemovitým,ba i veškerým živým inventářem....[velký smích]

349490

12.6.2016 21:30

RE: Sú fakt tak blbí ?????

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 349490

Pan Censored alias Vojta49 trousí jeden blud za druhým. Například se dušoval, že VW NEBYL NIKDY NIKÝM TUNELOVÁN. Stačí si zadat do vyhledávače VW fraud a už se to sype. Tolik tedy k panu Vojtovi, který mimochodem tvrdí, že frakování je naprosto bezpečné a všem velmi prospěšné. Už to začínáte chápat? Větší význam těmto bludům nemá cenu přikládat.

349492

12.6.2016 22:24

RE: Sú fakt tak blbí ?????

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 349492

Ano,frakování je pro přírodu naprosto bezpečné a to nade vší pochybnost,zvlášť když se nefrakuje,jen kolem něho tak nějak,jako vedlejší škody,chcípají desítky tisíc lidí kdesi za móřem v chudých zemích.....

349495

12.6.2016 12:45

počet Stalinových represí nepřesáhl milión

Michal Soukup 106.?.?.?

prosím necitujte národního zrdáce, SoLženicina a jeho bludy o desítkách miliónů mrtvých během Stalinovy éry. Je dobré se držet faktů a dokumentů. Správně je říkat: 700 000 za období 25 let, to je 30 tis. /rok. Při rozměrech ČR, 15 x menší než SSSR 30-tých let,, by to znamenalo 2 000 mrtvých ročně. http://leva-net.webnode.cz/news/novy-sestidilny-dokument-o-stalinovi/

349485

13.6.2016 8:08

Souvztažnost

Mivo 46.?.?.?

Reakce na 349485

K čemu vztahuješ: "Při rozměrech ČR, 15 x menší než SSSR "? Pokud vezmu demografický "rozměr", tak je to ČR versu SSSR 1: 29,3 a pokud vycházím z významu slova rozměr ve smyslu rozlohy, pak je to 1: 294. V obou případech se Tebou uvedené číslo jeví jako odhad bez znalosti.

349500

13.6.2016 9:48

RE: Souvztažnost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 349500

Arabská teroristická komanda oznámila, že žádný útok na ČR nechystají. Jejich analytická skupina totiž zjistila, že po likvidaci vlády, parlamentu a senátu by se naše životní úroveň zvedla na trojnásobek.

349501

12.6.2016 21:55

Potřebuju poradit, pomoct prosím...

Klobasa2 79.?.?.?

Kdysi tu bylo hororově ladéná parodie, video, škola v blízké budoucnosti... jeden normální student, blbeček sluníčko, sluníčkářská feministka, ještě jeden student. Hodnotily se tam písemky podle sluníčkářského klíce... Nevíte někdo název, nebo adresu na youtube, aspoň nějakou nápovědu kde to sehnat...
Předem děkuju!!!

349494

12.6.2016 22:42

RE: Potřebuju poradit, pomoct prosím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 349494

https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

349496

12.6.2016 23:03

RE: Potřebuju poradit, pomoct prosím...

vladuna 109.?.?.?

Reakce na 349494

Jeste jednou, nebyl jsem prihlaseny
https://www.youtube.com/watch?v=iKcWu0tsiZM

349497

12.6.2016 23:08

Vynikajici clanek

gogo 12.?.?.?

Mimo tema - opravdu skvele informace - nutne precist!

My všichni ze stanice ZOO: Šlachta, Bradáčová, Ištvan, Janeček, Fendrych, Kundra a parta z Kavčích hor. Řízené úniky nejen o bankovních účtech alternativy!

http://aeronet.cz/news/my-vsichni-ze-stanice-zoo-slachta-bradacova-istvan-janecek-fendrych-kundra-a-parta-z-kavcich-hor-rizene-uniky-nejen-o-bankovnich-uctech-alternativy/

349498

13.6.2016 10:57

Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý

lubosmat 212.?.?.?

Démonizovanie Hitlera – Nemecko je zlé,
Démonizovanie Stalina – Rusko je zlé,
Démonizovanie Saddama - Kaddafiho – Assada – Putina ...
Tieto implantované stigmy zostanú veľmi dlho na tvári národov a predajné masmédiá tomu nasadzujú korunu.

Milujeme zlodejov a vrahov, lebo je tu síce smrad ale tak teplo.

Nenávidíme celé národy, lebo sú onálepkované stigmou implementovanej nenávisti .

Sú schopní a vždy pripravení priniesť „svoju slobodu“ cudzím národom aj za cenu ich fyzického vyhladenia.

Prečo pre nich existuje dobrý a zlý tyran, terorista, vojna ...? Zrejme vždy podľa toho na ktorej strane sú ich výhody, tam je aj zákonite strana dobra.

Keď sa pozriete do zákerného oka chiméry západného sveta nájdete tam len podriadenie alebo smrť, iná alternatíva neprichádza do úvahy. Podpisujú len pre nich výhodné dohody a s ich kreovanými podmienkami.

To čo nám teraz vládne v celoeurópskom priestore „česť výnimkám“ je vychovávané podobným spôsobom, ako keď sa šľachtia mačky a psy, zameriaš sa na určité znaky a postupne selektuješ želanú formu kreatúry (mloka).

František Ringo Čech v nejakej televíznej relácii odpovedal na otázku /na 110% percent s ním súhlasím/: „Podľa Vás sú pri svojich zlých rozhodnutiach politici niekým riadení, alebo sú tak sprostí?“ Ringo odpovedal niečo v zmysle /Ospravedlňujem sa za nepresnosť/: „Podľa toho čoho sme svedkami v európskej politike jednoznačne vychádza, že sú riadení, ale tá sprostosť tiež musí byť ich neoddeliteľnou súčasťou!“

349502

13.6.2016 20:03

RE: Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý

Balt 82.?.?.?

Reakce na 349502

...konečně někdo, kdo dokáže sečíst 2+2 a výsledek není 3. O démonizaci výše uvedených zde hovořím již řadu let. Lhát, mlžit, zaměňovat viníky s oběťmi, to je přesně to, co vítězové válek dělají. A vítězí, protože (jak ve svém projevu říkal obdivovatel A. Hitlera a za dosud nevyjasněných okolností zavražděný J.F. Kennedy viz. https://www.youtube.com/watch?v=GFvSWad4x4s ) " Je to systém, který naverboval obrovské lidské a materiální zdroje......". Důvod k démonizaci je prostý a sice, aby NIKDO nepochopil, o co ve skutečnosti šlo a stále jde. Proto denně alespoň dvě tisková mementa o Hitlerovi a spol., proto všechny ty nesmysly a dezinformace, kdy se člověk pomalu dozví, krevní skupinu Blondi a společný jmenovatelem všech zpráv je, že Hitler = zlo všech zel, ale v momentě, kdy má v naší "demokratické" společnosti vyjít kniha toho, co skutečně řekl (nekrácená, bez vysvětlivek a blábolů nějakého dobře zaplaceného politruka), tak je oheň na střeše, vydavatel tahán po soudech za trestné činy se sazbou do 10ti let. Dávno jsem řekl, že s přirovnáním Putina k Hitlerovi souhlasím. Také se (v rámci možností) snaží zbavit parazitů (Abramovič, Berezovskij, Chodorkovsky), také si jde vlastní cestou, také má podporu naprosté většiny vlastního národa a dost dobře možná (alespoň dle jednoho zdejšího článku) také rozpoutá preventivní válku, přestože se jí snažil do poslední chvíle vyhnout. Jsem dokonce přesvědčen, že si je Putin vědom skutečných důvodů, které vedly k II. světové válce (koneckonců již něco podobného řekl Polákům), ale těžko může přiznat, že Německo neútočilo primárně na Rusy, ale na jistý mezinárodní element viz. http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Hrobari_Ruska-A.Rosenberg.pdf Podobné vyjádření by totiž vedlo k tsunami v celosvětovém veřejném mínění a označení za antisemitu je asi jediné provinění, které Putinovi přičíst (díky návštěvám jarmulkářů) zatím nelze.

349517

13.6.2016 20:48

RE: Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý

Sugar 84.?.?.?

Reakce na 349517

Přirovnat lze kohokoliv ke komukoliv...

Na nás je spíše ptát se protodialekticky:
Co daná osoba v rámci své historické epochy udělala pozitivního? A z toho si brát příklad. Negativní činy mít v paměti, jen je neopakovat.

Samozřejmě i Hitler musel mít pozitivní prvky své vlády, jinak by za ním nešly miliony Němců. Ale i tak byl Dolfi pouhá loutka. Postupem času pochopil, že sic je vládcem a že i jím vládnou, jako většina státníků na této úrovni moci v dějinách, např. ten Kennedy...

Putin je jiná liga, ten se dostal o úroveň výše stejně jako třeba Stalin.

349519

15.6.2016 8:59

Reálne o celosvetovom dlhu a príčine vojen.

Stanislav 90.?.?.?

Dá sa konštatovať, že všetky dlhy krajín sveta sú vykonštruované! Komu dlžia krajiny? Svetovej banke a MMF? Za čo je ten dlh? Míňame viac ako vyrobíme a zoberieme úrody? Máme zadarmo zdravotníctvo, školstvo, energiu? Štát, ktorý to mal bol zničený, zlato a aktíva vo "svetových bankách" defraudované, nerastné bohatstvo bezbreho vykrádané nadnárodnými korporáciami, infraštruktúra zničená a legitímny predstaviteľ štátu zavraždený príslušníkom tajnej služby Francúzska. Celý Blízky východ má smolu, že sa rozprestiera nad ropou, ktorej "vlastníkom" sú nadnárodné korporácie. Vlastníkom korporácií sú tí istí, ktorí vlastnia komerčné banky a cez Svetovú banku ovládajú národné banky a tým aj národné meny a samozrejme vlády jednotlivých krajín. Ony určujú pravidlá daňovej politiky a fiškálnu politiku štátov a hlavne dbajú na striktnú diverzifikáciu zdrojov inými slovami ovládajú a vlastnia sieťové systémy energetických médií a všetky služby infraštruktúry ktoré je nutné držať v chode neustálymi platbami. Vytvorili iluzórny systém "demokratických volieb" kde hrubou propagandou a marketingom ohlupujú davy a predhadzujú im za predstaviteľov bezcharakterných ľudí bez národnej identity alebo s pseudo príslušnosťou a kozmopolitov, ktorí za možnosť šafárenia prerozdeľujú zdroje tak ako sme svedkami. Bezbreho rozkrádajú spoločne vytvorené zdroje a je to nastavené tak, že najprv sebe a rodinným a straníckym príslušníkom a čo zostane na "fungovanie biednej infraštruktúry" aj tú ešte vykrádajú. Čo chýba sa "požičia" od SB a MMF. Dlh sa spláca privatizáciou ziskov a socializáciou strát a samozrejme zvýšeným výberom daní. Výsledkom je chudobnejšie pracujúce obyvateľstvo a nekontrolovateľne bohatnúci politici a niektoré privilegované vrstvy spoločnosti(tí ktorí sa dajú využiť na politickú reklamu a marketing). Tento systém je v chode vďaka emitovaniu nekrytej svetovej meny podporovanej vojenskou silou brániacej vzniku druhému paralelne pôsobiacemu systému. V tom je základný princíp vojen. Podpora všakovakých revolúcií je iba vnášanie chaosu, aby nevznikol konkurenčný fiškálny systém. Potom odstránenie vojen má iba dve varianty. Pôvodný systém a jeho zástancov zničiť a nastoliť nový alebo pôvodný systém zničí novo vznikajúci. Mám obavy, že pôvodný systém k systematickému prežitiu tak ako je nastavený potrebuje aj ničiť a to formou lokálnych ohnísk nepokojov. Len si pozrite ten paradox. Aké prostriedky sa akože venujú k zachovaniu životného prostredia ... ! A zničené krajiny nie sú životné prostredie? Akým právom sa to činí? A tá ochrana ovzdušia! Čo za splodiny sa dostáva do ovzdušia pri výbuchu bômb? Na jednej strane elektromobily, fotovoltaické a veterné elektrárne a na druhej strane? Samoúčelné hlúposti na plytvanie energie ľudskej aj prírodnej.
P.S. Kto potrebuje okrem nácviku aj reálnu vojnu?

349553

21.6.2016 12:02

Historie se opakuje,jenze,kdyz dva delaji totez,tak to neni totez.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 1.?.?.?

Mirro Uk prineslo calnek ,kde v politicke kampani,zda <Britanie zustane v Evropskem slpolecenstvi a nebo pujde z neho ven,Pojizdne tramsparenky ukazuji zaplavu muslimu do evropy a ovsem do Anglie,zde,najdeme I obrazek pred vice jak 70 roky, kdyz zid ev Polsku bez dokumentu prekrocili hranice ,Polsko-Nemecko a ovsem hned na Nemcich pozadovali,to,co britove dnes zaluji muslimy,ze jsou pijavice,ze znici vymozenosti britskych lidi,sebere vsechny hodnoty na ktere si nikdy nevydelali.
Takze,ted ,Britove rozumi Nmecum,kdyz jim pred temi 70 roky dali jmena antisemiti,jake ,jmeno by meli dostat dnes Britove ,antimuslibove?
Ted se reklo,ze muslimove jsou paraziti,co kdysi na polsko-Nemeckych hranicich s parazitama zidovskyma,navic,Britanie postavla Polsko do valky s Nemeckem a bylo to Polsko,kdo nechal beztrestne prekrocit hranic ebez jakychkoliv dokumentu.Dnes v Anglii mluvi o muslimskych parazitech.,narikaji,ze muslimove znici tisiciletou kulturu. V zakulisi jedna 150 rabbinu o Evrope, jak, daleko nechaji Evropu znicit,mnozi jsou z tech,co kdysi jejich rodice prekrocili hranice Polska, aby se odvdecili Anglii.Myslim,ze porozumeni Britu k udalostem pred vice jak 70 roky,uz jim nepomuze

349810

Příspěvků: 29

12.06. 01:24  Nevím jak vy
12.06. 06:09  Clovek se musi sam sebe znicit,infekce mamonu je silnejsi
12.06. 07:13  Nácvik na třetí světovou válku.
12.06. 09:23 pokr  Putin není v žádném případě prozápadní!
12.06. 10:42  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
12.06. 11:29 pokr  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
20.06. 04:10  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
12.06. 14:18 0p9  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
13.06. 11:47 mind  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
13.06. 20:49 pokr  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
13.06. 22:22 JosefCZ  RE: Putin není v žádném případě prozápadní!
12.06. 10:23 libertarian  Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 15:36  RE: Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 17:31 Censored  RE: Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 18:07 E.R.  RE: Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 21:30 hestroy  RE: Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 22:24 E.R.  RE: Sú fakt tak blbí ?????
12.06. 12:45 Michal Soukup  počet Stalinových represí nepřesáhl milión
13.06. 08:08 Mivo  Souvztažnost
13.06. 09:48  RE: Souvztažnost
12.06. 21:55 Klobasa2  Potřebuju poradit, pomoct prosím...
12.06. 22:42  RE: Potřebuju poradit, pomoct prosím...
12.06. 23:03 vladuna  RE: Potřebuju poradit, pomoct prosím...
12.06. 23:08 gogo  Vynikajici clanek
13.06. 10:57 lubosmat  Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý
13.06. 20:03 Balt  RE: Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý
13.06. 20:48 Sugar  RE: Psychologická nákaza – máte zlého jedinca v národe – národ je potom zákonite zlý
15.06. 08:59 Stanislav  Reálne o celosvetovom dlhu a príčine vojen.
21.06. 12:02  Historie se opakuje,jenze,kdyz dva delaji totez,tak to neni totez.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 0

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 0

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
744 826,33 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 261