Diskuze k článku

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

Příspěvků 28

20.5.2016 0:31

Přesně -

Oliv 109.?.?.?

jako střela do branky!
Bez ohledu na tu zrůdnou část tváře našeho všeobjímajícího humanismu, kdy se opravdu vědomě odvracíme od "toho špatného", tohle lze označit jako velmi symbolický vzkaz.
Jen nevím, jestli tomu vzkazu porozumí ti, které by měl zajímat.

348672

20.5.2016 11:20

To je ono, jestli tomu vzkazu porozumí ti, které by měl zajímat.

Alfred 90.?.?.?

Reakce na 348672

Odpvěď je jednoduchá. Neporozumí, neboť ti příslušníci bezkulturního podnároda s pozlátkem hojnosti rozumí jedině řeči koltů. A ti, kteří chápou, raději mlčí a ponechávají ty barbary ničit svět, anebo jim přímo a vědomě slouží, za třicet stříbrných.

348685

20.5.2016 5:24

Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruské vyhrávání „západního" Bacha v Palmyře má pro Střední Východ stejnou váhu, jako předsmrtný cirkus íránského sionistického šáha Pohlaví v Persepolis, kde sionistický šáh zuboženým Íráncům prošustroval dva roční budgety celého Švýcarska za jediný týden.
Rusové (možná) dojali vlastní ruské publikum, možné pár typů Suckera na Západě.
Střední Východ ale na celou západní kulturu z vysoka dlabe. Stejně jako na Yehudi Menuhima.
Západní „kultůra" vždy sloužila jen jako třešnička na dortu kolonialismu a křižáctví.
Rusová by bez pomoci Islámské republiky Írán měli od Sýrie zapálenou celou Střední Asii, Tatarstán i většinu Sibiře.
Proto namísto Bacha měli spustit oslavný Šavlový tanec od Khahaturyana z balletu Gayane z roku 1942!

OBSAH BALETU [smích] I. V kolchoze Mír probíhá sklizeň bavlny. Giko, manžel Gajané opouští kolchoz a přemlouvá Gajané, aby šla s ním. Gajané odmítá. Gikovi domlouvá i Armén, Gajanin bratr. Do kolchozu přichází Kazakov, oblíbený velitel pohraniční stráže. Vítá se se všemi pracujícími a těší Gajané, která se rmoutí nad podivným chováním Gikovým, který je neústupný a stále ji přemlouvá. Když zahlédne společný tanec Kazakova a Gajané, k jeho nekalým úmyslům přistoupí i žárlivost. Snaží se přimět Gajané k útěku násilím. Je však z kolchozu vykázán pro hrubé zacházeni se svou ženou a zanedbávaní práce. Spojí se i se záškodníky, kteří vyloupili kolchozní pokladnu. Nabízejí Gikovi díl a všichni se domluví na útěku. II. Přátelé Gajané ji chtějí rozptýlit. Marně. Přichází Giko naoko smířlivě. Po odchodu Gajaniných přátel se ji snaží naposled přimět k útěku, ale je znovu odmítnut. Když Gajané mimoděk vyslechne plány záškodniků, k nimž se Giko přidal, pokouši se Gikovi jeho osudný záměr vymluvit. Ten ji však odmrští a odbíhá i se svými kumpány, aby provedl svou pomstu - zapálení kolchozu. III. Utečenci s Gikem v čele zabloudí v horách, obývaných Kurdy. Za dívkou Aišou přichází Armén. Kurdský chlapec Izmail, který Aišu miluje, nerad Arména vidí a snaží se jej v jeho vztahu k Alše odradit. Mezi stany se objevuje Giko, který se svými společníky zbloudil. Armén vytuší, oč jde, a posílá Izmaila pro Kazakova a hlídku. Aiša má zatím lupiče zadržet. Přichází Kazakov a Gika i s kumpány zatýká a odvádí. Všichni zpozoruji požár kolchozu a spěchají na pomoc. IV. Znovu ožil pracovní ruch v obnoveném kolchoze. Pro všechny je tento den dnem svátečním a slaví jej tancem. Mezi Gajané a Kazakovem vzniklo trvalé přátelství a láska Arména k Aiše a Karéna s Nunné dávají tušit brzké svatby v kolchoze.
http://www.operabalet.cz/default.php?page=txt&...

348675

20.5.2016 7:00

RE: Ruský Bach

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 348675

No nevím Moudrostraku, tentokrát s Vámi moc nesouhlasím.
Myslím, že tu nejde jen o to na koho kašle Střední východ. Ono taky nejde v tomto zápase jen o Střední východ, ale o celou planetu.
Tady jde o určitý symbol, vytvoření informačního pole pro všechny lidi na planetě, o vzkaz. A to mělo a má vždy velký význam.
Na jedné straně Ti kdo jsou planetárními nositeli zkázy a na druhé straně ti, kdo před nimi brání celý svět a ukazují tu lepší stránku, jak by se také mohlo žít.
A i za pomocí toho lepšího ze západní kultury.
Ne nadarmo o té akci mainstream mlčel, nebo ji dost těžkopádně zlehčoval...

348678

20.5.2016 16:12

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 348678

Milý Heriote, Bach je čistě západní a úpadkový produkt, navíc plný lidského zoufalství a individualismu.
V Sýrii naopak zvítězil kolektivismus napříč vírami a národy Orientu!
Chačaturjanův Šavlový tanec je syntézou afrického jazzu a kavkazské folk music a přesto teprve s ním Chicagský symfonický orchestr prolomil hranici 1 mega vydání.
Nechápu tedy, PROČ Rusové tahají do Palmyry smrt, když mají ✓ rukávu oslavu života, kolektivismu a ruského triumfu nad úpadkovým Západem.
A navíc zdroje Šaílového tance přesně vedou na ose nadcházející prosperity.
Bacha nepřijímám ani já, ač miluju klasiku.
Chačaturjanovi naopak porozumí i Kurd z horské chýše...

https://youtu.be/mUQHGpxrz-8

348692

20.5.2016 17:40

RE: Ruský Bach

erratus 92.?.?.?

Reakce na 348692

Proc? Protoze si chteji najivne udelat oko u svych zapadnich partneru (sic!) a ukazat, ze patri do Evropy. Rusove jednoduse neumi propagandu smerem ven, neumeli ji nikdy a nikdy ji umet nebudou. Soucasny uspech jejich kontra-propagandy spociva jen v naproste neschopnosti Zapadu...i kdyz ani ne tak neschopnosti, on se utapi sam. Rusum staci mlcet, anebo to delat blbe, jak to delajli doposavad. Vzhledem k tomu, co si Zapad natropil, nema sanci to nejak medialne uhrat. Tedy vyjma skupiny svazackych vitacu a jejich profesionalniho medialniho predvoje, ktery z toho ma vyvar.

348695

21.5.2016 1:20

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 348695

Bingo! Někdo ze Zapadniků mezi Rusy shodil zařazením Bacha z počátku 18. století celou Palmyru i účast Rusů v Sýrii, jen proto, aby se naivně vlichotil Západu.
Přitom nejde o to získat si Západ, který se stejně sám co nevidět zhroutí v rozkladu.
V Palmyře a Sýrii Rusko bojovalo primárně o Střední Východ, Peršany, Orient a BRICS a Afričany a Asijce, trpící pod knutou sionistů a Anglosasů.
Bachem to Rusové zazdili.

348709

21.5.2016 16:11

RE: Ruský Bach

erratus 92.?.?.?

Reakce na 348709

Presne tak, prosazeni Bacha = vysledek tlaku ruskych Zapadniku coby projev hodnotove zmatenosti. Tim to zazdili a "rozthli" svuj orientalni uspech. Bachem totiz dali najevo, ze Rusko se pocita k Zapadu a ze ani novi osvoboditele nemohou vyloucit eventualni humanitarni bombardovani.
Predstavte si, ze by nam ruska armada na pocest osvobozeni zahrala 1. cervna 1945 na Hrade Wagneruv Prsten Nibelunguv [cool]

348723

20.5.2016 18:49

RE: Ruský Bach

cccsd 46.?.?.?

Reakce na 348692

To máš síce pravdu, čo si napísal, ale "smrť" tam dotiahli ISIS, takže Bachovou skladbou na úvod sa vzdala posledná pocta mučeníkom, obetiam ISIS, popráv, preto ta pripomienka smrti Bachom, a oslava života a krásy až neskôr v iných skladbách..

348699

20.5.2016 19:42

RE: Ruský Bach

dub 78.?.?.?

Reakce na 348692

já bych z toho teda zas tak velkou vědu nedělal.

na úvod chtěli zahrát tryznu za mrtvé, a něco depresivnějšího a ponurejšího než bacha by hledali těžko.

348701

20.5.2016 20:57

RE: Ruský Bach

Heriot 185.?.?.?

Reakce na 348692

Tak já nejsem určitě znalec vážné hudby, něco se mi jen líbí, něco ne, coby totální "hluchoň" nemůžu zabřednout do diskuse o tom, co který věhlasný velikán vážné hudby chtěl sdělovat.
Fakt nevím, zda Bach je úpadkovy symbol, možná třeba mohli spíše dávat Chačaturjana, určitě třeba ano...Já poznám jen Šavlový tanec [smích].
Ncméně si myslím, že je dost lhostejné, zda se v Palmýře dával Bach, či by to byl Dvořák, nebo Chačaturjan. To už je věcí invence a názoru toho, kdo to organizoval. A to je myslím podružné.
Myslím, že vážná hudba fakt něco dává, už jen fakt toho koncertu.... a v tom je ten symbol. A o to Rusům šlo a to jim dle mého názoru vyšlo..

348703

20.5.2016 8:48

RE: Ruský Bach

pa 95.?.?.?

Reakce na 348675

asi zrejme to bude moudrstraku dislexii anebo pochopit nechces, chces asi svoje moudro jako jedine spravne prezentovat, vubec neslo o to, ze stredni vychod necelkem ale vetsinou na zapadni kulturu kasle, proste zahybas nekde jinde, o tom tady vubec neni rec
Pa

348680

20.5.2016 12:20

RE: Ruský Bach

Pavel p 178.?.?.?

Reakce na 348675

Nemohu Váš příspěvek, včetně odkazu, hodnotit jinak, než jako "nesmyslné plácání".
Proč nás tím "oblažujete"?

348686

20.5.2016 16:25

RE: Ruský Bach

erratus 92.?.?.?

Reakce na 348675

Moudrostrak ma pravdu, Rusove se nekonecne trapi tim, ze je Zapad nechce a ten na tuto strunu hraje ochotne uz skoro 100 let. Jako zaci ve skolce, kdy nejaka parta slibuje Pepickovi, ze si s nimi bude moci hrat, kdyz jim da svacinu...a kdyz mu ji sezerou, tak mu samozrejme ukazi vztyceny prostrednik (i dnesni skolky jsou uz takove).
Rusove si stale podvedome mysli, ze podrazy Zapadu jsou jen nejake nahody, ci dokonce zkousky pevnosti partnerstvi, proto take tak lpeji na pravni cistote svych akci, coz je jim uplne k nicemu a jen je to stoji penize a nakonec i pohrdani, nebot se chovaji v ocich Zapadu jako pitomci.
A samozrejme Rusum Zapadni civilizacni system imponuje, ale ani zbla netusi, co se za nim skryva- poradek je prima, ale za cenu drasticke vychovy, pravni stat je take prima, ale plati se za nej policejnim statem. Neni zadna nahoda, ze porevolucni imigranti se ve sve vetsine radsi vratili dobrovolne do gulagu, nez aby byli schopni snaset vydobytky zapadni civilizace. Podle meho jsou ve stejne pozici jako Cesi pred 89. rokem, ale nedostali prilezitost z toho vystrizlivet...Neckermann ano, ale 8 hodin POCTIVE prace, to uz pro ne byla buzerace.
Kdyby na nejakou Palmyru hodili Rusove bobek, jen by usetrili, takhle jsou opet k smichu a vsichni se jen tresou na to, az jim Palmyru dobudou nazpatek a zahraji v ni svoji symfonii pro tri kozli rohy.
Na Krymu vypsali referendum- ovsem pro Zapad jde o anexi, Kyjev vzal Luhansko a Donecko sturmem, ale je to Putinova agrese...v Palmyre hraji Bacha, ale v ocich Atlantanu to je jen vyraz zmatenosti a detinske zaostalosti.
Kdyby se tady na ty tanecky vyprdli a udelali si to presne po svem, bez ohledu na sve "zapadni partnery", byli by ted mnohem dal...nastesti pitomci v Bruseli chteji prodlouzit na ukor evropskych danovych poplatniku sankce, cimz opet prodlouzi Rusku dobu na jeho zmatoreni se (Putin snad musi mit v evropske mozkove centrale nejakeho agenta).

348693

20.5.2016 7:49

v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety

jezinka 88.?.?.?

s tou podzemní má styky;
počkáme si tedy my, pozemšťané,na rok 2020 a nastupující věk Vodnáře ukáže, kdo byl opravdu Spravedlivý.

348679

20.5.2016 14:39

RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety

dub 78.?.?.?

Reakce na 348679

a co se má ukázat?
v 2012 se toho mělo hukázat hafo, a prd.

348690

20.5.2016 19:39

RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 348690

Rok 2012 ukončil nokolik epoch,ani jsi neuvedomujem že nás čaká veľká zmena,období vlády temných síl je u konce,transformácia oddelení zrná vôd plevelu budú trvať dokonce jeden ľudský vek,proti nesklame sami sebe,nebuďme jak to zlo.je to skouska,nesklame sve srdce.jsme milujúci bytosti.

348700

21.5.2016 10:37

RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety

RomanTička 178.?.?.?

Reakce na 348700

Já bych spíš řekl, že vláda temných sil sílí a sílí..

348717

20.5.2016 18:02

Spíš by se tam hodilo zahrát Straussovo Also sprach Zarathustra

Nikdo (originál) 212.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=Szdziw4tI9o&li...

348696

20.5.2016 21:25

RE: Spíš by se tam hodilo zahrát Straussovo Also sprach Zarathustra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 348696

nevěděl jsem, že existuje soundtrack k mé oblíbené knize [smích]

348705

20.5.2016 20:15

Nenáviděné Rusko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

v posledním století války nezačíná, ale vítězně KONČÍ. To by si měli hodně rychle uvědomit všichni ti neuvěřitelným pokrytectvím, intrikami a loupeživými geny vybavení "nadlidi", kteří si přivlastnili pomocí úroků a zbraní, intrikami, podvody a falší krytými dolary nejen Západ, ale i většinu světa.Dříve než bude pozdě. Tentokrát a poprvé i pro ně konečná. Obávám se, že jim to při jejich aroganci a namyšlenosti nedošlo a nikdy nedojde.
Jejich naivním otrokům,propadlým konzumu, bohužel, asi taky ne. Znám dobře jejich mentalitu. Starat se jen o vlastní břicho, zahrádku a pohodlí. Nicméně měli by se s tím krachem na diktátorském neoliberalismu postaveného a neuvěřitelně pokryteckého a nesplatitelně zadluženého Západu rychle vnitřně smířit.Jak je možné, že původci a iniciátoři válek všemožně tlačí nezúčastněné otroky k přijetí uprchlíků, jejichž neštěstí a existenční problémy způsobili právě ti, kteří dnes dehonestují všechny odpůrce přijímání uprchlíků ? To je to neuvěřitelné pokrytectví.Jinak bude pozdě. Pozdě na všechno.Život savců, včetně lidí, vyvíjející se miliardy let, přestane náhle existovat. Putina by měli prohnaní chazarští majitelé Západu a kolonií hýčkat, být u moci v Rusku v současnosti nějaký bojechtivý generál, měly by krachující Západ a jeho poslušné kolonie, včetně četných evropských zemí a jeho tzv. "elit", úplně jiné starosti než dosud. Naprosto fatální, existenční a zásadní.

348702

21.5.2016 10:09

RE: Nenáviděné Rusko

ID 62.?.?.?

Reakce na 348702

Nechci kazit optimizmus, ale tohle je buď velká paranoia nebo velkej prů... kak. No uvidíme brzy. http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?p=33195 , https://www.youtube.com/watch?v=n9vvNfUVHGA&fe...

348716

21.5.2016 21:10

RE: Nenáviděné Rusko

Sirea 31.?.?.?

Reakce na 348716

Nezdá sa mi, Kiril nemôže byť taký naivný, aby si to neuvedomoval. RKC sa usiluje už tisíc rokov o podriadenie si Ruskej pravoslávnej cirkvi (na Ukrajine "uniati," potom grécko-katolícka cirkev - aká nie je ani v Grécku[smích]). Pjakin hovorí, že RKC už spoznala svoju bezmocnosť a mieni si povolať na pomoc RPC. Len sa RPC musí držať národa a gosudara. Má šancu nahradiť RKC. Ibaže RPC má slabosť pre impérium s cárom, ako dokazuje v poslednom čase aj na Kryme pri návšteve Márie Vladimírovny... Našťastie, aj medzi Romanovcami sú rozpory....No asi si prívrženci impéria neuvedomujú, že potom by Páni v pozadí mohli dosadiť na ruský trón aj svoju figúrku...

348729

21.5.2016 7:29

Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou

Pátá Mojžíšova 7:24 37.?.?.?

„Viděli by genocidu křesťanů, zatímco údajně křesťanský svět se dívá jinam…“

křesťanství= debilizace nežidů organizovaná židovskou vrchností-

„Nemějte tedy starost a neříkejte: co budeme jíst? Co budeme pít?...Po tom všem se shánějí pohané. Váš nebeský otec přece ví…hledejte především jeho království…nedělejte si tedy starost o zítřek…“ (Mt 6,31) „…Ježíš…řekl těm, kdo ho následovali…Amen pravím vám, tak velikou víru jsem v Izraeli nenalezl…Pravím vám, že mnozí…přijdou a budou stolovat s Abrahamem, Izákem a Jákobem v království nebeském…“ (Mt 8,10)

„…jakýkoliv mimozemšťan, byl by zcela znechucen lidskou rasou.“

Všichni lidé jsou vinni, že leckde (přes poskoky- Hitlery, Bakaly, Babiše, Dientsbiery, Duky,… Merkel, Bush, Clinton, Obama…), šéfují skryté židovské zrůdy neustále slintající po růstu moci s mrzáckou evoluční strategií „vyhubení pronárodů (Dt 7,24) “?

348713

21.5.2016 8:44

RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou

abc 89.?.?.?

Reakce na 348713

https://www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek

348715

21.5.2016 11:12

RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 348713

Ojinud:

https://www.youtube.com/watch?v=H-9ROd28U1M


Tady na to se podívejte,ať víte k čemu slouží ten zvrhlý "kult uctívání zohavené mrtvoly,přitlučené na kusu dřeva" s idiociemi,jako je "neposkvrněné početí" a "dědičný hřích" a pocit permanentní viny za smrt toho chudáka,který se prý obětoval kvůli nám...Je to jen habaďůra pro pitomce,aby se chovali,jako ovce a nechali se těmi,co jim ten "potróblé Fana z Ardžentýny" olizuje ty jejich krví milionů lidí zbrocené pazoury ovládat,zotročovat a donekonečna posílat na jatka válek pro jejich zájmy....
Každý,kdo nosí křížek na krku se k tomuto svinstvu veřejně hlásí a považuje to za správné....
Už starý Voltaire říkal že "náboženství je setkání hlupáka s darebákem" a o tom křesťanském to platí dvojnásob!!!....Podle toho,kdo jim to náboženství vnutil a přitom sám vyznává a praktikuje pravý opak.
Ale křesťanství je už špatné a dnes už překonané a dál nepotřebné,udělalo z tlupy pitomců ovce a navíc přemýšlivé a ty se k válčení a prosazování zájmů těch upírů nehodí a proto ta výměna Evropanů za primitivnější a agresivnější muslimy.
Ovce se dají dobře stříhat a dojit,ale na válčení mají málo agresivity a příliš jim" hrouda nohy víže a na ní umem a prací vydobyté atributy k civilizovanému životu".A do války to chce potulné zdivočelé vlky,kteří navíc od života na zemi toho moc neočekávají,neboť si to mají užít až po smrti.....
Ta válka proti Rusku za ovládnutí zbytku světa bejt musí i kdyby čert na koze jezdil a oni si tu správnou armádu,za pomocí těch správných křesťanů,jako mutti Merkel & Spol. a papež,Bělobrádek etc. už vybudují....

348719

21.5.2016 14:49

Zdravím Moudrostraka,

paa tal czechia 109.?.?.?

Již jsem za něj chystal panychidu http://bod-zlomu.blogspot.cz/2016/05/spolecny-rozh... [chechtot]

348722

Příspěvků: 28

20.05. 00:31 Oliv  Přesně -
20.05. 11:20 Alfred  To je ono, jestli tomu vzkazu porozumí ti, které by měl zajímat.
20.05. 05:24 MoUdrostrak  Ruský Bach
20.05. 07:00 Heriot  RE: Ruský Bach
20.05. 16:12 MoUdrostrak  RE: Ruský Bach
20.05. 17:40 erratus  RE: Ruský Bach
21.05. 01:20 MoUdrostrak  RE: Ruský Bach
21.05. 16:11 erratus  RE: Ruský Bach
20.05. 18:49 cccsd  RE: Ruský Bach
20.05. 19:42 dub  RE: Ruský Bach
20.05. 20:57 Heriot  RE: Ruský Bach
20.05. 08:48 pa  RE: Ruský Bach
20.05. 12:20 Pavel p  RE: Ruský Bach
20.05. 16:25 erratus  RE: Ruský Bach
20.05. 07:49 jezinka  v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety
20.05. 14:39 dub  RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety
20.05. 19:39  RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety
21.05. 10:37 RomanTička  RE: v Sýrii Rusko brání civilizaci - tu co žije na povrchu planety
20.05. 18:02 Nikdo (originál)  Spíš by se tam hodilo zahrát Straussovo Also sprach Zarathustra
20.05. 21:25  RE: Spíš by se tam hodilo zahrát Straussovo Also sprach Zarathustra
20.05. 20:15  Nenáviděné Rusko
21.05. 10:09 ID  RE: Nenáviděné Rusko
21.05. 21:10 Sirea  RE: Nenáviděné Rusko
21.05. 07:29 Pátá Mojžíšova 7:24  Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou
21.05. 08:44 abc  RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou
21.05. 11:12 E.R.  RE: Samovyvolení psychopati jsou ničivovou silou
21.05. 14:49 paa tal czechia  Zdravím Moudrostraka,
21.05. 21:14 dub  dokument

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 13

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,62 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,67 Kč
Kanadský dolar
17,06 Kč
Australský dolar
15,79 Kč
Švýcarský frank
23,38 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,50 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 888,86 Kč
1 unce stříbra
490,47 Kč
Bitcoin
958 817,95 Kč

Poslední aktualizace: 24.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 003