Diskuze k článku

Kult Baala a post-moderní zednáři

Příspěvků 34

4.5.2016 1:23

Poznámka editorovi

JazzBoo 95.?.?.?

Zkuste si popovídat s gynekologem na smrtelném loži a možná vypustíte ze slovníku „zjevně“.
Počítadlo dětí, které byly zabity potratem na oltáři pohodlí a nemravnosti zde:
http://www.numberofabortions.com

348217

4.5.2016 2:21

co se jim stalo?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

tak jako jsou politici jen loutky, tak i slepe uctivani cehokoliv je jen pouhym nastrojem manaskoveho divadla=Vatikanu, vytvorenemu zparazitovatelymi z Egypta=globalni financni mafie=dlouholebi humanoide. Rovnez tak zide jsou jen prvni obeti tohoto puvodne egyptskeho knezstva=manipulatoru. Vi nekdo kolik z nich jeste existuje? Pry nemohou mit s lidmi potomky, takze byli odkazani na "temer incest"...? Proto zdegenerovali dlouholebi a tak zparazitovateli? Jen proto? A nebyl v tom treba take nejaky ten virus? Napr. ockovani susenym spikem z vyvaru kosti starych jesteru...? Jak se pak od toho eventualniho "prijimani" ocistit???


https://www.youtube.com/watch?v=OyW-dHfxZn0
https://www.youtube.com/watch?v=2wZtQTmHIy8
https://www.youtube.com/watch?v=mA1e9k1q_1c

348218

4.5.2016 8:21

Je asi pravda, že potraty

ppppp 95.?.?.?

ostre kontrastují s témer až "králičím" množením se nekterých Arabu, nebo
Černochu, pokaždé, když je nejaké lepší léto.

Pomalu ale docházím k výsledku, že žádné peklo, nebo antikrist neexistuje, že je to jen naše alibi, výmluva na špatné skutky lidí, a úporná snaha se od nich odosobnit, zbavit se odpovednosti.

Proto by bylo se mít na pozoru vuči každému, kdo se jakýmsi peklem, antikristem ohání, ve smyslu, že ho hází na jiného. Řekneme na rovinu, kdo a co delá špatne.
Myšlení, že nekdo je "posednutý ďáblem" znamená jen tolik, že ten nekdo si príliš dovoluje na účet ostatních, nebo je nejakým zpusobem vydírá.

Nebe, nebo peklo je prý stav duše/vedomí/myšlení, když to takhle jde zobraznit. Takový stav je težko prenosný, a dejmetomu muže být infekční, ale spíše jako príklad, který navozuje v nečem alespoň domnelý úspech, nebo ho očekává. Neúspech bývá príkladem jenom opravdu výjimečne.

"Peklo" zpusobují lidé, nejde o "pytel" budoucích odmen, ale o současný neomluvitelný stav chování se jedincu.
Prorokové by už s tímhle konečne mohli prestat mátožit.

348222

4.5.2016 15:44

RE: Je asi pravda, že potraty

pecao 109.?.?.?

Reakce na 348222

Dobrý den.
Dobře píšete, nebudete mít tedy problém číst. Zkuste něco od G.P.Klimova. Nejlépe jeho poslední dílo "Rodinné album". Odpoví vám na vaši otázku ohledně existence ďábla. Ďábel je skutečný a jeho pravým jménem a formou je "degenerace". Pozor ale. Jde o nebezpečné čtení. Jakmile se do tématu vyšší sociologie (degenerologie) zakousnete, musíte dojet až na konec a pochopit. Nepochopení, nebo spíše ne zcela úplné pochopení vás může zcela rozbít. A nejen vás, ale i vaše blízké.

348240

5.5.2016 9:18

RE: Je asi pravda, že potraty

ppppp 95.?.?.?

Reakce na 348240

Dekuju za pochopení a doporučení. Nemyslím, že neco prestat musí nutne rozbít.
Možná, když není poruce obrana a nejaké snad zkušenosti.
Ďábel zobecňuje snahu vytvorit si fiktivní negativní bytost na to, čemu nedokážu porozumet, nebo čím chci vydírat ostatní. Není nutné verit všemu, co muže být konspirace, prípadne zosobnením. Ďábel sám bez jeho nositele neexistuje. Obvykle pak jeho nositel neco chce a nerekne, nebo nechce ríct.
Dejmetomu ale jeden nositel umí infikovat jiné, anebo jde o patologickou formu agresivity podobné besnení nemocného zvírete.

Degenerace nastává i spontánne, a težko ríct, zda ji považovat za ďábla. Bunky také stárnou, degenerují, a nejde to pripsat ďáblovi. Úspech je, že se i nekdy obnovují, a pripsal bych to spíše existenci formy života, než boji ďábla s treba andely, nebo podobne.

Umelá násilná degenerace je už neco jiného, a nápadne pripomíná závažné nedostatky ve vitalite. Chápu ale též, že podobne "rozkladný" účinek mají i nekteré díla Nietzcheho, jež jsou tak sugestivní, že infikují seriozní mechanismy jakžtaž bežne fungujících vzorcu myšlení.
Takže Klimov zrejme také bude sugestivní, ale není nutné to číst, když máme zde aktuálne i hromadu jiné práce, která nás také dobre pomáhá uvést do reality.

348261

5.5.2016 12:17

RE: Je asi pravda, že potraty

Nikdo (originál) 193.?.?.?

Reakce na 348261

"... podobne "rozkladný" účinek mají i nekteré díla Nietzcheho, jež jsou tak sugestivní, že infikují seriozní mechanismy jakžtaž bežne fungujících vzorcu myšlení."

Ty vzorce myšlení, které Nietzsche napadl, jsou falešné a zhusta uměle implementované. On prostě správně porozumněl podstatě křesťanského pomatení smyslů. Možná i díky tomu sám časem podleh tlaku okolí a skončil s reálnou či předstíranou duševní poruchou.

348265

6.5.2016 3:40

Mam dojem,ze to je cesta

favela 113.?.?.?

Reakce na 348265

kterou by meli pokracovat uvahy o VSECH nabozenstvich, sektach a "vyjimecnych" tlupach...Ale PREDEVSIM o tech, kteri ta nabozenstvi vytvareji s jejich dusledky.../Kdyz jedno konci nastoli se dalsi/. Jedno silenstvi nasleduje dalsi. Nabozenstvi jsou nejen "nepohodlna" vericim /treba nosit 9m hadr kolem hlavy ve 40st. vedrech/, jine narizuje, nic nedelat vcetne nejit treba na hajzl, ale hlavne se postupne vyvijeji /degeneruji/do neuveritelnych nelidskych zrudnosti...Tady je treba zmenit vzity nazor,ze to vse vykonavaji poslusne /a tak nevinne/ loutky dle rozkazu tajemnych skupin v pozadi. Jejich jednani svedci,ze "LOUTKY" jsou daleko horsi elit. Nejsou to bezduche tupe persony , ktere skoro vzdy ani nelze prinutit, ale aktivne se podilejici devianti vseho druhu /kteri se okolo techto nabozenstvi vzdy zkoncentruji/ a na vsech zverstvech a zrudnostech nejen podileji ale predevsim je vytvari jako nelidske a normalnimu zivotu smrtelne a nepratelske /fanatismus napr./ nez vsechny bestie sveta dohromady a jsou daleko aktivnejsi !!! Nejde pak jen o zabijeni ale o ukrutne sadisticke ritualy muceni obeti vseho druhu a hlavne zamereni na male deti/to take nemusi /nez je na nich zadano. Buh /nebo polit. sytem skoro kazde se ukaze vhodny, fasismus, komunismus, kde se lakalo na spravedlnost socialni pro vsechny/ at jsou jakehokoliv druhu jsou pouze umele vytvorena a umoznujici zaminky a duvody pro tyto nelidske plazy ukajet a realizovat sve zrudnosti ve vsech podobach jake zname a verim ze jeste hodne nezname z historie ....Protoze jejich zlocine nesnesou svetlo dne a normalni lidi jako svedky.....

348282

7.5.2016 14:51

RE: Mam dojem,ze to je cesta

sofa 90.?.?.?

Reakce na 348282

Ale to jste se nemusel tak rozohňovat, stačilo napsat, že jste komunista. Nebo spíše marxista?

348311

12.5.2016 6:20

Fakir a komunismus...

favela 113.?.?.?

Reakce na 348311

Ctete za ucelem pochopeni..nabozenstvi nebo politicke systemy ...V pripade marxismu-leninismu/syfilismu/ bylo to nepohodli zavedeno skrze zotroceni , masakrovani a zbidaceni populace, v obojim jsou ty systemy v principu to same...akorat modly se vymeni... Nez pouzijete "nalepky" presvedcete se nejdrive o obsahu...Rozohnovani samozrejme beru...sem tam klavesnice uklouzne...a slovni destilace k zkoncetrovani vyjadrenosti selze...ale nelze..
Hinduismus je docela prijatelnej system, takovej fakir zaleze pod zem a zahrabanej tam stravi tydny , mesice coz sem dycky /kdyz jsem se topil v pruserech, nebo trapasech ,touzil umet/...a napodobit...

348452

6.5.2016 8:23

RE: Je asi pravda, že potraty

pecao 109.?.?.?

Reakce na 348261

Á. Už rozumím. Vy prostě nepotřebujete něco přečíst, aby jste to mohl okomentovat. Jedete si váš kolovrátek a to vám stačí. S tím umřete. Že jsem se já blbec obtěžoval.

348286

8.5.2016 10:20

RE: Je asi pravda, že potraty

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 348286

Nějak mi nesedí, že byste odpovídal zrovna na můj příspěvek. Tak teď mám dilema, jestli je ten chaos v redakčním systému nebo v mysli přispěvatelově. [smích]

348322

9.5.2016 14:51

RE: Je asi pravda, že potraty

ppppp 178.?.?.?

Reakce na 348286

Toto už považuju jen za pitomé sarkasmy a jasnovidectví. Víte o mém kolovrátku velké holubí. Zkuste, zda vám nabízená košile nesedne lépe. Reaguju jen pro porádek, že jsem si prečetl vaši odpoveď.

348350

7.5.2016 15:23

RE: Je asi pravda, že potraty

sofa 90.?.?.?

Reakce na 348222

"Pomalu ale docházím k výsledku, že žádné peklo, nebo antikrist neexistuje..."

Promiňte pane, je to trochu osobní, ale vy jste se někde zasek', ne? Možná jste ale chtěl napsat, že peklo nikde fyzicky nepřebývá, nejde tam vandrem dojít a i kdyby jsme došli k nějakému spáleništi, tak tam nenajdeme chlapíka, kterému budou říkat 'Ano pane antikrist', 'Provedu pane antikrist'...

Ale to všichni, skoro všichni víme. Četl jste Komenského Labyrint světa a ráj srdce? Ano, Komenského poutník nečekal, že někde potká nebo vrazí do Boha, chodí po světě, dívá se jestli bo někde neucítí, resp. nepozná jeho dílo. Nakonec vidí, že nikde v okolním světě ho nenajde a snad ani nemůže nalézt. Poznává, že ho může nalézt jen na jednom jediném místě, ve svém srdci. A toto ho naplní uspomojením.

A tak je to i s antikristem. Jedno jediné místo, kde ho člověk může nalézt, je ve svém srdci.

Ale oceňuji, že jste sám napsal "Nebe, nebo peklo je prý stav duše/vedomí/myšlení, když to takhle jde zobraznit."

Omlouvám se, kritizovat je lehčí, než pochopit. Kdyby lidé v sobě měli a dodržovali opravdovou, nijak neumenšenou víru, tak by nebyli schopni vyslovit jediné zraňující slovo.

348312

4.5.2016 8:43

Historii píší vítězové

MartIN-anonymně 109.?.?.?

V minulosti to bylo stejné, jako dnes.

Římané nezničili Kartágo kvůli chrámu, vyvraždili ho včetně civilistů, žen a dětí a vysolili prostě proto, aby definitivně zničili konkurenci, která se jim po čase znovu objevovala.

Podobně se to má s Baalem a dalšími starými bohy, kteří byli nahrazeni novějšími bohy (byť často se jedná vlastně o uctívání stejných sil, jen pod novým jménem) a ti původní bohové byli vykládáni čím dál negativněji, až nakonec zaujali pozici démonů.

Křesťané v tomto úspěšně pokračovali a tak i řada třeba slovanských bohů prošla démonizací. Slovanský bůh Veles byl při christianizaci nahrazen Svatým Blažejem a dalšími svatými a ztotožněn s čertem nebo ďáblem. Takhle se to dělalo prakticky všude, staré písemnosti křesťané pálili, sochy a památky ničili a za jiný výklad historie nebo světa zabíjeli. Dělali naprosto to stejné, co teď dělá IS, prostě násilně přepisovali historii ničením všeho, co by lidem mohlo připomenout, že jsou i jiné pohledy na svět.

Připadá mi dost pokrytecké, když se zrovna křesťané, se svou historií plnou válek a násilného obracení na víru, potírání heretiků (lidí s jiným názorem a výkladem), čarodějů a podobně, se svou propracovanou snahou podřídit si masy tím, že je v nich vzbuzován pocit viny za přirozené sexuální potřeby, ohání tím, jak byl nějaký starověký kult krvavý a nemravný.

Ten oblouk přežil stovky let v islámském prostředí. V tom islámském prostředí, které je s oblibou vykládáno jako naprosto netolerantní, fanatické, agresivní a podobně. Nějací pošahaní islamičtí teroristé ho zničili a další, tentokrát křesťanský dogmatik teď brání tomu, aby byl aspoň nějak připomínán a ohání se přitom antikristem.

Fakticky nevidím moc rozdíl mezi myšlením islámských dogmatiků a křesťanských dogmatiků. Oba si, když jim něco nezapadá do jejich škatulky, obhájí, proč by někde něco nemělo stát, proč už samotný kus architektonické památky - oblouk ze starověkého chrámu nebo jeho replika je vlastně urážka boha a lidstva a velebení zabíjení dětí.

A ve jménu otce a syna a ducha svatého a není jiného boha než boha a jeho proroka a fuj, klidně buďte agresivní primitivové, ale hlavně proboha nemravně nesouložte a zničte tu ohavnost! [mrknutí jedním okem]

348224

4.5.2016 11:08

RE: Historii píší vítězové

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 348224

V kontextu s tím,co se děje okolo papeže a Vatikánu,mi to "oprašování" Baalova kultu připadá jako počátek náhrady za křesťanství a to vírou ve zhovadilý liberalistický konzumismus a bezbřehou poživačnost,které už v podstatě lidstvo z většiny ovládají,jen mu ještě zbývá utvořit oficiální rámec,který by masy pomohl udržet v tom směru,kterým se vydalo a návrat k primitivnitě a lehké ovladatelnosti je plně v souladu se zamýšlenými cíly,kam chtějí "vládci z temnot" lidstvo dostat ....
To chvatné přepisování dějin i selektivní ničení památek,popularizace okultních nesmyslů všeho druhu a systematické zpochybňování vědy s úpadkem všeobecného vzdělání je součást plánu a nabírá na intenzitě uměrně s debilizací obyvatelstva,které se tomu už přestává bránit.
Biblický koncept ovládání světa se zřejmě opravdu hroutí a bude nahrazen jinou šíleností....
Denně,krok po kroku se suneme tím "správným" směrem a progres zaznamenáváme každý den ve všech oblastech společnosti vedením OSN a EU.Už brzy dosáhneme bodu,ze kterého nebude návratu...

348228

7.5.2016 16:04

Tady se to komunisty jenom hemží

sofa 90.?.?.?

Reakce na 348224

"Připadá mi dost pokrytecké, když se zrovna křesťané, se svou historií plnou válek a násilného obracení na víru, potírání heretiků (lidí s jiným názorem a výkladem), ..."

Říkávalo se, Bylo mu to málo, má co chtěl... Dle vaší samozřejmosti soudím, že jste vymysleli nějakou lepší víru. Sem s ní. Nebo je to ta víra, že žádná víra není dobrá? Nebojte se, budete mít, co jste chtěli. Socialismus, komunismus, bolševismus a demokracie (je jedno, čemu z toho věříte, je to všechno z jedné líhně) vás naučí ničemu nevěřit. Když říkám ničemu, tak ani sobě. Stáváte se prodejci, přenašeči cizích zájmů a ani o tom nevíte. Ztrátou panovníka a církve už obyčejnému občanovi nikdo nepomůže.

Křesťanství hlásá lásku ke svému bližnímu jako k sobě samému. Sami cítíme, že je to těžký imperativ. (Téměř) nesplnitelný. Proč ale tedy nám byl takový dán? Proč tak velké břemeno? Nenbylo to tím, že se dobře vědělo, jaký člověk je? A že jen malým ústupkem přichází zlo?

348313

4.5.2016 8:43

O kultu Baala není skoro nic známo

Nikdo (originál) 193.?.?.?

Zkrátka spekulace a pochybné židovské zdroje. A jak už to tak bývá, když se něco nelíbí ž/Židovi, tak to zpravidla bývá prospěšné společnosti jako celku.
Ostatně v Palmýře se ničí výběrově ty památky, které jasně dokazují, že tam bylo usídleno bílé slovanské obyvatelstvo. No a aby to náhodou nikoho nenapadlo, tak se staví nezávadné pseudokopie, spustí se humbuk kolem nepodstatných věcí a podstata se pohřbí v další verzi pseudohistorie.

348225

4.5.2016 9:04

Bohemian Grove

vj66 62.?.?.?

A obrady zde dodnes provadene "elitama". Tento kult je opravdu dodnes oslavovan. Hledejte, googlujte.. [mrknutí jedním okem]

348227

4.5.2016 11:26

Dlhý článok na tému vzťahu Chazarov, Rotschieldovcov a kultu Baala

pozorovateľ 217.?.?.?

Stručné zhrnutie obsahu článku:

http://www.hlavnespravy.sk/biblia-sa-dostala-na-zo...

A tu samotný článok:

http://www.osud.cz/utajene-dejiny-neuveritelne-kru...

http://www.osud.cz/utajene-dejiny-neuveritelne-kru...

http://www.osud.cz/utajene-dejiny-neuveritelne-kru...

a jeho nepreložená časť v angličtine:

https://geopolitics.co/2015/03/11/hidden-history-o...

348229

4.5.2016 12:00

Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Nechápu, proč se zde přetiskují podobné výplody náboženských pomatenců. Opravdu nechápu.

Nicméně je nadmíru zajímavé, jak se historie neustále opakuje. Cituji:

Když se Římanům povedlo, nakonec, vstoupit do poraženého Kartága, byli šokováni tím, co uviděli v Baalově chrámu, kam mu spoustu let místní obyvatelé přinášeli jako oběť své děti.

Byli strašně šokováni, podobně jako byl svět šokován, když iráčtí vojáci vyhazovali mimina z inkubátorů na ulici.

Byli šokováni, protože byli "civilizovaní" a zničili jinou zemi proto že to byli "barbaři", stejně jako dnešní Řím, jehož sídlo je ve Washingtonu likviduje "barbary" po celém světě.

Už jen to slovo barbar tedy "bláblá" –nerozumím ti, tak jsi pro mě podčlověk.

Historie se opakuje, je to pořád stejné, potřebujeme někomu sebrat zemi nebo jeho bohatství, vždy jsou to "barbaři"– Slovani, Indové, Indiáni, Afričani, Asiati, seznam obětí Římské říše je obrovský.

A Zvědavec tu přetiskně takový odpudivý blábol.

348231

4.5.2016 13:46

RE: Tak to je síla

u 85.?.?.?

Reakce na 348231

"když iráčtí vojáci vyhazovali mimina z inkubátorů na ulici" - toto sa predsa ukázalo ako hoax...

348237

4.5.2016 14:40

RE: Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 348237

Jsem rád, že jsi pochopil, o čem píšu [smích] Teď si to tedy přečti ještě jednou, aby ti došel zbytek...

Pak už člověk jen může žasnout, jak se stejné postupy pořád dokola opakují, ať už je provádějí staří Římané, později třeba Angláni, a dnes USA spolu se zbytkem Říše římské.

Celý článek je čistě náboženský blábol pomatence, ovšem stojí za to si přečíst diskuzi pod článkem, na který se tento článek odkazuje v úvodu.

Tam jsou jen samí pámbíčkáři, kteří píší třeba toto:

A WARNING TO NEW YORK CITY, DO NOT ERECT THE TEMPLE OF BAAL BECAUSE BAAL IS A FALSE GOD AND BY ERECTING THE TEMPLE OF BAAL YOU JUST MIGHT BRING DOWN THE JUDGEMENT & WRATH OF THE ONE TRUE & LIVING GOD THE KING OF KINGS & LORD OF LORDS JESUS CHRIST!!!

Ten člověk to napsal velkými písmeny, aby dal důraz svému varování a také tomu, že má v kebuli úplně nasráno. [chechtot]

348238

4.5.2016 16:12

RE: Tak to je síla

dub 89.?.?.?

Reakce na 348231

no o baalovi se mluví už ve starých sumerských textech, byl to jeden z annunackých "bohů? a ne zrovna "hezky".
asi daná entita byla opravdu pěknej zmetek...

348242

4.5.2016 17:16

RE: Tak to je síla

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 348242

Mohl bys prosím trochu konkretizovat, jak o něm nemluví hezky?

348244

4.5.2016 18:24

RE: Tak to je síla

dub 89.?.?.?

Reakce na 348244

sitchinovy knížky jsou na dlouhý zimní čtení...
a taky si prd detailně pamatuju po těch 15 letech, co jsem je četl. a listovat se mi v tom teď nechce, musím zbastlit další "počteníčko" na zítra[smích]

ale pozoruhodný je, že si ho přivlastnili kupírovaní jako svého božského jáhle...
https://books.google.cz/books?id=vr7NCQAAQBAJ&...

a není to zase tak překvapivé, protože enlil/baal byl hajzlík, kterej neměl rád lidstvo a chtěl ho po použití vyhladit, na rozdíl od enkiho, který byl jeho ochráncem coby svého dítka/výtvoru. aspoň podle sumerských textů.

348248

6.5.2016 17:12

RE: Tak to je síla

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 348242

Jahve = Baal = Belzebub

348297

4.5.2016 13:01

Kult Baala.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Já jenom přidám,trest Boží na tyto ženy,které zabily své dítě.Takoví růst rakoviny prsu tomu nasvědčuje.

348234

4.5.2016 14:43

RE: Kult Baala.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 348234

No jistě! Máš recht. Taky tomu naznačuje třeba rakovina prostaty u chlapů, protože jak víme, hodný židovský bůh trestá raději víc, než méně, s ohledem na rčení "škoda každé rány, která padne vedle".

Kdepak, jakmile někdo vymění rozum za náboženství, jo, pak už mu není pomoci.

348239

7.5.2016 16:29

RE: Kult Baala.

sofa 90.?.?.?

Reakce na 348239

A vy marxisté už všemu rozumíte, jste hodní a proto by jste chtěli pomáhat... A v prvé řadě tomu, kdo nechce.

Cítíte to jako já? Ten střelný prach?

348314

8.5.2016 11:01

RE: Kult Baala.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 348314

Vážený pane, my nejsme marxisté - střelným prachem je v první řadě náboženství (něco jako když Vás udržují psychiatři s "léky" při tzv. životě.)

Druhým svinstvem je farmaceutický průmysl - víra v uzdravení v péči vražedných praktických lékařů.

Jádro se plazí někde až ve čtvrté řadě za potravinářským průmyslem.

PS Co takhle zdravý rozum - ten neslouží? Přeji Vám, aby se Vám trochu tohoto cenného zboží do hrstičky dostalo.

348324

8.5.2016 13:47

RE: Kult Baala.

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 348324

Přesně tak,zatím nejvíc pancrfaustů a řízených střel z pannen nepolíbených,orleánských i usedlých obřezaných tlustých muslimek,matek nespočtu dětí i vzorných studentek z dobrých rodin středního stavu,vyrobila ta vždy jediná a zaručeně pravá,nějaká ta víra v pánaboha & comp.,kterých se tu posledních min.2000 let motá nikoli jen 3,ale rovnou 5 prdelí a lidstvo si pořát ne a ne vybrat tu správou.....
asi tak jako ten Werich,když vybíral tu pravou z těch 13 obrazů GioKundy/Kozy Lízy a protože na to nepřišel,tak si pro jistotu nechal všechny....[chechtot][chechtot][chechtot]

No a vo tom to je,"nejde o to tu víru najít,ale o to hledání a ty vedlejší škody,co se při tý děsný,doslova a dopísmene,fušce nadělají...."[mrknutí jedním okem]

348328

4.5.2016 16:01

Kulty...

P.A.Semi 79.?.?.?

Globalni Osvícenci - zrejme od slova Světlonoš - Lucifer...

Spravny a dnes pochopitelnejsi preklad "kultickeho navrsi" (bamah) - kulticka vyvysenina urcena k uctivani, je dnes pódium, v tomto smyslu to je mysleno a dodnes to tak funguje...

Sloužili Baalům a Aštorétám - v prekladu "Majitelům a Obohacování se"...
Original je mnohem prozaictejsi a pravdivejsi, nez si zastanci i odpurci a predevsim tihle "osvicenci" mysli a snazi se namluvit zbytku vymyslenim ruznych morbidnich kultu a-la bohemian grove...

(A k aktualnimu textu "ve zkratce" 12686 o simpanzich - to je naopak presne popis "sportu"...?)

348241

4.5.2016 19:02

-

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Kde jsem se to octnul. To je fakt blazinec. Skoda, ze jsem normalni, chtel bych byt blazen a verit v tyhle hovadiny a mel od vseho pokoj. Co to je za kecy pro Boha? Digitalni archeologie- to je taky dobry psycho. Uz at jsme asimilovani, nebo at je valka, kde budeme muset prokazat, zaslouzit si misto na zemi. Jenomze ani to uz nefunguje- Do boje pujdou nicky, obycejny makacenka. Mrdek se tim nezbavime. Vylezou jak svaby a bude jich v pomeru k normalnim jeste vic.

348251

5.5.2016 7:46

RE: -

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 348251

Taky se nekdy divim, kde jsem se to octnul...

Kdyz ale mate typka oddaneho satanistu, uctivajiciho tuhle mega-sovu Baala, jeho deda byl bankster jako hlavni podporovatel vzestupu Hitlera, jeho otec osobne zastrelil JFK a pak jako sef CIA zametl stopy, a pak povedeny okultni synacek, odchovanec Skull & Bones 322 klubu ve jmenu nejakeho pitomeho okultniho rozpisu posle letadla srazit WTC a rozpouta diky tomu nekolik valek na blizkem vychode s miliony obeti, ve jmenu stejneho okultniho rozpisu vylejou L.Brothers a poslou svet do krize, ve jmenu stejneho okultniho rozpisu poslou hnede psy (gojim) znecistit bile psy (gojim) v Evrope vloni a letos, co jeste bude nasledovat?

Leda blazen (sancta simplicitas) si mysli, ze na takovych vecech nezalezi (nebo ze se deji jen a presne tak, jak vam jejich media tvrdi)... Jo, nekdy mozna lepsi nevedet...

348257

Příspěvků: 34

04.05. 01:23 JazzBoo  Poznámka editorovi
04.05. 02:21  co se jim stalo?
04.05. 08:21 ppppp  Je asi pravda, že potraty
04.05. 15:44 pecao  RE: Je asi pravda, že potraty
05.05. 09:18 ppppp  RE: Je asi pravda, že potraty
05.05. 12:17 Nikdo (originál)  RE: Je asi pravda, že potraty
06.05. 03:40 favela  Mam dojem,ze to je cesta
07.05. 14:51 sofa  RE: Mam dojem,ze to je cesta
12.05. 06:20 favela  Fakir a komunismus...
06.05. 08:23 pecao  RE: Je asi pravda, že potraty
08.05. 10:20 Nikdo (originál)  RE: Je asi pravda, že potraty
09.05. 14:51 ppppp  RE: Je asi pravda, že potraty
07.05. 15:23 sofa  RE: Je asi pravda, že potraty
04.05. 08:43 MartIN-anonymně  Historii píší vítězové
04.05. 11:08 E.R.  RE: Historii píší vítězové
07.05. 16:04 sofa  Tady se to komunisty jenom hemží
04.05. 08:43 Nikdo (originál)  O kultu Baala není skoro nic známo
04.05. 09:04 vj66  Bohemian Grove
04.05. 11:26 pozorovateľ  Dlhý článok na tému vzťahu Chazarov, Rotschieldovcov a kultu Baala
04.05. 12:00 hestroy  Tak to je síla
04.05. 13:46 u  RE: Tak to je síla
04.05. 14:40 hestroy  RE: Tak to je síla
04.05. 16:12 dub  RE: Tak to je síla
04.05. 17:16 hestroy  RE: Tak to je síla
04.05. 18:24 dub  RE: Tak to je síla
06.05. 17:12  RE: Tak to je síla
04.05. 13:01  Kult Baala.
04.05. 14:43 hestroy  RE: Kult Baala.
07.05. 16:29 sofa  RE: Kult Baala.
08.05. 11:01  RE: Kult Baala.
08.05. 13:47 E.R.  RE: Kult Baala.
04.05. 16:01 P.A.Semi  Kulty...
04.05. 19:02  -
05.05. 07:46 P.A.Semi  RE: -

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 949