Diskuze k článku

Kariérní růst v medicíně, matrice chování — a očkování

Příspěvků 10

1.5.2016 16:54

Víra hory přenáší

Censored 84.?.?.?

> Matrice je obecně omezující vzorec. Jedinec s etablovanou matricí vůči určitému jevu, stavu, situaci či otázce, není určitého jednání poté schopen, a to za žádných okolností.

Jinými slovy - víra hory přenáší. Pan doktor Vavrečka ve své stati skvěle popsal tento jev. Důraz položil na přesvědčení o správnosti či škodlivosti očkování. Ony ovšem ty popisované omezující matrice, či jinými slovy skálopevná přesvědčení limitují nás lidi v drtivé většině našich názorů. Třeba i v názoru na to, kdo nebo co představuje v lidské společnosti ZLO.

Jsou lidé, kteří skálopevně věří ve "zlé pejzaté óbrboháče". Proto jsem se pane Stworo raději vyhnul diskusi s Vámi, na téma

> touha sionistů, respektive několika bankéřských rodin.

Pan doktor totiž ve svém článku nezdůraznil jednu důležitou věc. Jestliže se kdokoliv postaví proti matrici (přesvědčení) nějaké autority, riskuje postih. A Vy jste zde zcela jistě autoritou. Přinejmenším v tom, že můžete na svém webzinu kohokoliv osočit s trollování či dokonce bez varování a jakéhokoliv vysvětlení totálně zcenzurovat. Uděláte to i s tímto příspěvkem? [smích]

348167

1.5.2016 18:08

RE: Víra hory přenáší

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 348167

A proto se nemocní matričním memvirem snaží ze všech sil nakazit jedince již v jeho nejranějším věku , např.tzv. křtem a podobně. Když vypálíte do prázdné matrice děcku svůj vzor , máte vyhráno navždy a je zcela lhostejné o jakou úchylárnu jde. [pláč]
Text autora je zajímavý a jde zkomprimovat do jednoho slova : mafie.

348170

1.5.2016 18:25

.... kohokoliv osočit s trollování ... s->z

Janecek 68.?.?.?

Reakce na 348167

".... kohokoliv osočit z trollování ... "

Chybicka se vloudila.

Drive bych se takovymi malickostmi nezabyval, ale nyni si uvedomuji, ze vzdelani v ceskem jazyce je u mladeze spatne a nekdo z mladych sem prijde, precte to a bude myslet, ze je to tak dobre. Sam jsem take zamlada byval na stiru s pravopisem a stale nejsem zadny veliky odbornik, ale kdyz dnes neco mladez napise, tak by jeden zaplakal.

348172

2.5.2016 12:08

RE: Víra hory přenáší

Pavel p 178.?.?.?

Reakce na 348167

Pro pana Censored :
Bohužel, již samotný začátek Vašeho příspěvku postrádá logickou smysluplnost.
"Víra, hory přenášející..." a "okolím vložený vzor chování...", jsou dvě úplně jiné "věci".
Z toho dále něco vyvozovat, pak postrádá opodstatnění.
Kromě Vámi zmiňovaného faktu, že "kdo má moc", může ji špatně používat i "zneužívat".
To je ale všeobecně známá věc, na rozdíl od toho, na co upozorňuje článek pana Vavrečky.
Dovolil bych si tipnout, že nejen Vy, ale i mnozí další diskutující a to, nejen zde na Zvědavci, ale obecně, se "nesou na vlnách svých podvědomých matric".

348187

2.5.2016 21:21

RE: Víra hory přenáší

pje 93.?.?.?

Reakce na 348187

Velmi trefné, Pavle... Podvědomí není cizí mocnost, aby se lidský jednotlivec nemohl zbavit ďábelských matric ve svém podvědomí a vložit nebo příjmout tam andělské.

348191

1.5.2016 17:48

Ty vzory chování platí téměř v každém povolání i zájmové skupině

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Moderní zdravotnictví je stejně nemocné jako společnost. Stačí zavést volný prodej léků bez předpisu, zrušit povinné zdravotní pojištění a celý ten předražený cirkus se až na pár důležitých oborů, jako je chirurgie, všeliká neinvazivní diagnostika apod., sesype jak domeček z karet.
Najednou by se zjistilo, že doktorů a zdravotního personálu je nadbytek a je až na výjimky přeplácený. Zneužívání systému by přestalo jak mávnutím kouzelného proutku. Ten očkovací kšeft je důsledkem snadno podojitelného sociálního a zdravotního systému a kontinuálního krácení občanských svobod. A proč se krátí občanské svobody? Protože je nás moc a množí se i vyložený biologický odpad, tedy je třeba přísnější regulace. Prostě je to vše zacyklené a udržované v chátrání. Hezké přirovnání je k té jízdě na dávno mrtvém koni.
[chechtot]
http://www.reformace.cz/zod/projekt-mrtvy-kun-cisl...

348169

1.5.2016 22:59

Pasteur vs. Béchamp

xml 195.?.?.?

Matrica bola nalomená ešte v počiatkoch modernej medicíny a to bol konflikt medzi tézami pána Pasteura a pána Béchampa. Ten prvý bol zástancom tézy potreby zasahovania do organizmu pre odstránenie náznakov ochorenia a ten druhý zastával tézu udržiavania biorovnováhy v tele tak aby sa nemuseli aplikovať postupy p.Pasteura. P.Pasteur na sklonku života uznal chybnosť svojej tézy a správnosť tézy p.Béchampa. To už ale prebiehal farmabyznys v plnom prúde a samozrejme na základe tézy p.Pasteura, t.j. téza => na každú chorobu iný liek. Ale aj téza p.Béchampa je tu prakticky prítomná aj dnes => zdravá bio-strava, bohatá na živiny, megavitamínové dávky atď. atď. všetko pre naštartovanie samoregulačných liečivých procesov a rovnováhy v organizme.

Na čítanie:
http://www.auria.sk/blog/virusy-a-bakterie-paradig...

alebo gooogliť "Pasteur vs. Béchamp"

348176

2.5.2016 0:23

Děti se rodí z matrice matky a kašičky otce

Sasin 178.?.?.?

Jestli matky a otcové budou žít normálně bez buzerace a přirozenou stravou je přiozené, že i děti, nabité ještě původními , jak to říci" stvořitelovými životodárnými mechanizmy", je mohou svým vzorem zachránit. V opačném případě nazdar.
Zatím jen slýcháme a zjišťujeme, že opak zdárného vývoje člověka je zájmem šmejdů, kteří tvrdí, že už aktem narození vzniká podepsaná smlouva s jejich sprostým zacházením. Šmejdům stačí obyčejný papír. Papír hoří jako pšouk. Ale z nepochopitelných důvodů se ho lidi bojí. S papírem nadělali šmejdi normálním lidem povinnosti, a s nikým nepodepsané jařmo a nikým neodsouhlasené daně a nikým neschválené příkoří jim rovněž hromadí, světe divse úročený, kapitál.

Další generace papírových inteligentů, či papírových zbohatlíků se připravuje na ukotvení papíru do skály, železa, ocele a dalších sloučenin vzniklých elektrolýzou aby stvrdly jejich slova na kámen, na jehož soudržnosti si mají lidi vylámat přirozené nástroje.
Neuvěřitelné, fantastické.

Co o tom ví jakási medicína? Prd
[bliji]

348179

2.5.2016 8:19

Neviděl bych to tak vědecky

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Vše začíná a končí penězi - třeba Prymula je tak mizerný herec, že je na něm na první pohled vidět, jak je zkorumpovaný od hlavy až po malíček.

348185

4.5.2016 8:05

Neni ockovani jako ockovani

P.A.Semi 79.?.?.?

Problem v tehle diskusi je v tom, ze jedni tvrdi, ze vsechna ockovani jsou zcela nutna a bezpecna, a druzi se snazi tvrdit nebo vzbudit dojem, ze vsechna ockovani jsou skodliva a nebezpecna. Pravdu nemaji ani jedni a o to vice jsou navzajem nesmiritelni...

Jsou ockovani, ktera byla civilizacne vysoce prospesna - TBC a Tetanus namatkou, zaskrt a podobne nemoci, ktere dnes - diky ockovani - zname jiz jen jako nazev neceho nejasne oskliveho... Jenze to pharma-firmam nestacilo a zacali delat ockovani na veci, na ktere ta ockovani nejsou tolik potrebna, a zacali pouzivat vysoce neeticke a predevsim skodlive metody vyroby a pouziti vakcin, koupili si naprosto vedeckou i lekarskou komunitu, aby jejich metody nikdo nerozporoval. (Jsou takovi, kteri nevedi, a jsou takovi, kteri vedi nebo by meli vedet a ti jsou zodpovedni! i za to, co svoji propagandou zpusobi...) A ovsem v zajmu pharma-firem neni, aby lide byli zdravi, ale aby byl co nejvetsi odber leciv...

Hlavni problem jsou vakciny, pestovane v lidskych bunkach - predevsim tech, ziskanych postupne klonovanim z detskych potratu. Takove vytvori imunitu proti lidske tkani, proti vlastni tkani cloveka, cimz vytvareji auto-imunitni reakce a v nekterych pripadech az autismus, kdyz imunitni system napadne a znici vlastni mozek. V dobach predtim se pouzivaly vakciny, pestovane v zivocisnych bunkach (myší mozky atd.), ktere vytvarely alergie - poruchy imunitniho systemu - a ze pry nejsou zpusobene nespravnym "programovanim" imunitniho systemu pomoci ockovani? (A jsou i vakciny, pestovane eticky a nezavadne...)

Jenze vakciny, pestovane v klonech potratu, v lidskych bunkach a obsahujici lidskou DNA, se nepouzivaly v dobe, kdy vetsina dnesnich lekaru studovala.

A zde je problem tech matric - stejny jako treba u matrice rusofobie: vytvorili si matrici v urcite dobe a nejsou ochotni ji zmenit, kdyz se situace diametralne zmenila...

Na to, aby se dokazal negativni vliv vakcin, bohuzel nestaci ani dokazat, ze jsou skodlive - nemluve o tom, ze by se spis melo dokazovat, ze jsou neskodne... Nestaci dokazat, ze jsou skodlive, protoze pharma-bussiness si nakoupi dost pa-vedeckych studii a fakult a vakcinologickych spolecnosti, ktere dokazou opak cehokoliv... Peer-review vedecka cenzura nepusti zadne nezadouci clanky a studie...

Jednu velkou zbran jsme ted ale dostali do ruky - tzv. "virus Zika" je poskozeni, zpusobene vakcinaci tehotnych zen. Je to jednoznacne prokazane statisticky a je biologicky nemozne, aby se komari rozsirili takhle rychle na uzemi presne hranic statu, ktere zavedly povinnou vakcinaci tehotnych. "Virus Zika" znamena pozpatku hebrejsky "ovládaní lží" a pekne ukazal, ze KDYZ nastane nejaky problem s ockovanim, WHO a dalsi lekarske a vakcinologicke organizace to zalžou (a "hloupi" novinari nemohou, nez jejich lži papouskovat) - a nelze jim jejich pa-vyzkumy verit...

Kdo lhal o viru Zika, neni moralne nebo odborne zpusobily posuzovat bezpecnost vakcinace - u nas se to tyka zejmena ceske vakcinologicke spolecnosti, ve svete predevsim WHO.

348221

Příspěvků: 10

01.05. 16:54 Censored  Víra hory přenáší
01.05. 18:08 výjimečné porušení omerty  RE: Víra hory přenáší
01.05. 18:25 Janecek  .... kohokoliv osočit s trollování ... s->z
02.05. 12:08 Pavel p  RE: Víra hory přenáší
02.05. 21:21 pje  RE: Víra hory přenáší
01.05. 17:48 Nikdo (originál)  Ty vzory chování platí téměř v každém povolání i zájmové skupině
01.05. 22:59 xml  Pasteur vs. Béchamp
02.05. 00:23 Sasin  Děti se rodí z matrice matky a kašičky otce
02.05. 08:19 WAZARI  Neviděl bych to tak vědecky
04.05. 08:05 P.A.Semi  Neni ockovani jako ockovani

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Ďalšie 4 obete imigrantov, ktoré médiam nestoja ani za zmienku19.10.19 19:30 Rakousko 0

Africký okupant v Itálii: My jsme tady doma19.10.19 16:43 Itálie 4

Mějte panenky černošek a černoušků. K tomu nabádá ministerská příručka mikrojeslím19.10.19 02:59 Česká republika 1

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 1

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 4

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 11

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Měnové kurzy

USD
22,95 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,33 Kč
100 japonských jenů
21,18 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
35,98 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 204,69 Kč
1 unce stříbra
402,72 Kč
Bitcoin
182 283,85 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2019 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 511