Diskuze k článku

Kariérní růst v medicíně, matrice chování — a očkování

Příspěvků 10

1.5.2016 16:54

Víra hory přenáší

Censored 84.?.?.?

> Matrice je obecně omezující vzorec. Jedinec s etablovanou matricí vůči určitému jevu, stavu, situaci či otázce, není určitého jednání poté schopen, a to za žádných okolností.

Jinými slovy - víra hory přenáší. Pan doktor Vavrečka ve své stati skvěle popsal tento jev. Důraz položil na přesvědčení o správnosti či škodlivosti očkování. Ony ovšem ty popisované omezující matrice, či jinými slovy skálopevná přesvědčení limitují nás lidi v drtivé většině našich názorů. Třeba i v názoru na to, kdo nebo co představuje v lidské společnosti ZLO.

Jsou lidé, kteří skálopevně věří ve "zlé pejzaté óbrboháče". Proto jsem se pane Stworo raději vyhnul diskusi s Vámi, na téma

> touha sionistů, respektive několika bankéřských rodin.

Pan doktor totiž ve svém článku nezdůraznil jednu důležitou věc. Jestliže se kdokoliv postaví proti matrici (přesvědčení) nějaké autority, riskuje postih. A Vy jste zde zcela jistě autoritou. Přinejmenším v tom, že můžete na svém webzinu kohokoliv osočit s trollování či dokonce bez varování a jakéhokoliv vysvětlení totálně zcenzurovat. Uděláte to i s tímto příspěvkem? [smích]

348167

1.5.2016 18:08

RE: Víra hory přenáší

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 348167

A proto se nemocní matričním memvirem snaží ze všech sil nakazit jedince již v jeho nejranějším věku , např.tzv. křtem a podobně. Když vypálíte do prázdné matrice děcku svůj vzor , máte vyhráno navždy a je zcela lhostejné o jakou úchylárnu jde. [pláč]
Text autora je zajímavý a jde zkomprimovat do jednoho slova : mafie.

348170

1.5.2016 18:25

.... kohokoliv osočit s trollování ... s->z

Janecek 68.?.?.?

Reakce na 348167

".... kohokoliv osočit z trollování ... "

Chybicka se vloudila.

Drive bych se takovymi malickostmi nezabyval, ale nyni si uvedomuji, ze vzdelani v ceskem jazyce je u mladeze spatne a nekdo z mladych sem prijde, precte to a bude myslet, ze je to tak dobre. Sam jsem take zamlada byval na stiru s pravopisem a stale nejsem zadny veliky odbornik, ale kdyz dnes neco mladez napise, tak by jeden zaplakal.

348172

2.5.2016 12:08

RE: Víra hory přenáší

Pavel p 178.?.?.?

Reakce na 348167

Pro pana Censored :
Bohužel, již samotný začátek Vašeho příspěvku postrádá logickou smysluplnost.
"Víra, hory přenášející..." a "okolím vložený vzor chování...", jsou dvě úplně jiné "věci".
Z toho dále něco vyvozovat, pak postrádá opodstatnění.
Kromě Vámi zmiňovaného faktu, že "kdo má moc", může ji špatně používat i "zneužívat".
To je ale všeobecně známá věc, na rozdíl od toho, na co upozorňuje článek pana Vavrečky.
Dovolil bych si tipnout, že nejen Vy, ale i mnozí další diskutující a to, nejen zde na Zvědavci, ale obecně, se "nesou na vlnách svých podvědomých matric".

348187

2.5.2016 21:21

RE: Víra hory přenáší

pje 93.?.?.?

Reakce na 348187

Velmi trefné, Pavle... Podvědomí není cizí mocnost, aby se lidský jednotlivec nemohl zbavit ďábelských matric ve svém podvědomí a vložit nebo příjmout tam andělské.

348191

1.5.2016 17:48

Ty vzory chování platí téměř v každém povolání i zájmové skupině

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Moderní zdravotnictví je stejně nemocné jako společnost. Stačí zavést volný prodej léků bez předpisu, zrušit povinné zdravotní pojištění a celý ten předražený cirkus se až na pár důležitých oborů, jako je chirurgie, všeliká neinvazivní diagnostika apod., sesype jak domeček z karet.
Najednou by se zjistilo, že doktorů a zdravotního personálu je nadbytek a je až na výjimky přeplácený. Zneužívání systému by přestalo jak mávnutím kouzelného proutku. Ten očkovací kšeft je důsledkem snadno podojitelného sociálního a zdravotního systému a kontinuálního krácení občanských svobod. A proč se krátí občanské svobody? Protože je nás moc a množí se i vyložený biologický odpad, tedy je třeba přísnější regulace. Prostě je to vše zacyklené a udržované v chátrání. Hezké přirovnání je k té jízdě na dávno mrtvém koni.
[chechtot]
http://www.reformace.cz/zod/projekt-mrtvy-kun-cisl...

348169

1.5.2016 22:59

Pasteur vs. Béchamp

xml 195.?.?.?

Matrica bola nalomená ešte v počiatkoch modernej medicíny a to bol konflikt medzi tézami pána Pasteura a pána Béchampa. Ten prvý bol zástancom tézy potreby zasahovania do organizmu pre odstránenie náznakov ochorenia a ten druhý zastával tézu udržiavania biorovnováhy v tele tak aby sa nemuseli aplikovať postupy p.Pasteura. P.Pasteur na sklonku života uznal chybnosť svojej tézy a správnosť tézy p.Béchampa. To už ale prebiehal farmabyznys v plnom prúde a samozrejme na základe tézy p.Pasteura, t.j. téza => na každú chorobu iný liek. Ale aj téza p.Béchampa je tu prakticky prítomná aj dnes => zdravá bio-strava, bohatá na živiny, megavitamínové dávky atď. atď. všetko pre naštartovanie samoregulačných liečivých procesov a rovnováhy v organizme.

Na čítanie:
http://www.auria.sk/blog/virusy-a-bakterie-paradig...

alebo gooogliť "Pasteur vs. Béchamp"

348176

2.5.2016 0:23

Děti se rodí z matrice matky a kašičky otce

Sasin 178.?.?.?

Jestli matky a otcové budou žít normálně bez buzerace a přirozenou stravou je přiozené, že i děti, nabité ještě původními , jak to říci" stvořitelovými životodárnými mechanizmy", je mohou svým vzorem zachránit. V opačném případě nazdar.
Zatím jen slýcháme a zjišťujeme, že opak zdárného vývoje člověka je zájmem šmejdů, kteří tvrdí, že už aktem narození vzniká podepsaná smlouva s jejich sprostým zacházením. Šmejdům stačí obyčejný papír. Papír hoří jako pšouk. Ale z nepochopitelných důvodů se ho lidi bojí. S papírem nadělali šmejdi normálním lidem povinnosti, a s nikým nepodepsané jařmo a nikým neodsouhlasené daně a nikým neschválené příkoří jim rovněž hromadí, světe divse úročený, kapitál.

Další generace papírových inteligentů, či papírových zbohatlíků se připravuje na ukotvení papíru do skály, železa, ocele a dalších sloučenin vzniklých elektrolýzou aby stvrdly jejich slova na kámen, na jehož soudržnosti si mají lidi vylámat přirozené nástroje.
Neuvěřitelné, fantastické.

Co o tom ví jakási medicína? Prd
[bliji]

348179

2.5.2016 8:19

Neviděl bych to tak vědecky

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Vše začíná a končí penězi - třeba Prymula je tak mizerný herec, že je na něm na první pohled vidět, jak je zkorumpovaný od hlavy až po malíček.

348185

4.5.2016 8:05

Neni ockovani jako ockovani

P.A.Semi 79.?.?.?

Problem v tehle diskusi je v tom, ze jedni tvrdi, ze vsechna ockovani jsou zcela nutna a bezpecna, a druzi se snazi tvrdit nebo vzbudit dojem, ze vsechna ockovani jsou skodliva a nebezpecna. Pravdu nemaji ani jedni a o to vice jsou navzajem nesmiritelni...

Jsou ockovani, ktera byla civilizacne vysoce prospesna - TBC a Tetanus namatkou, zaskrt a podobne nemoci, ktere dnes - diky ockovani - zname jiz jen jako nazev neceho nejasne oskliveho... Jenze to pharma-firmam nestacilo a zacali delat ockovani na veci, na ktere ta ockovani nejsou tolik potrebna, a zacali pouzivat vysoce neeticke a predevsim skodlive metody vyroby a pouziti vakcin, koupili si naprosto vedeckou i lekarskou komunitu, aby jejich metody nikdo nerozporoval. (Jsou takovi, kteri nevedi, a jsou takovi, kteri vedi nebo by meli vedet a ti jsou zodpovedni! i za to, co svoji propagandou zpusobi...) A ovsem v zajmu pharma-firem neni, aby lide byli zdravi, ale aby byl co nejvetsi odber leciv...

Hlavni problem jsou vakciny, pestovane v lidskych bunkach - predevsim tech, ziskanych postupne klonovanim z detskych potratu. Takove vytvori imunitu proti lidske tkani, proti vlastni tkani cloveka, cimz vytvareji auto-imunitni reakce a v nekterych pripadech az autismus, kdyz imunitni system napadne a znici vlastni mozek. V dobach predtim se pouzivaly vakciny, pestovane v zivocisnych bunkach (myší mozky atd.), ktere vytvarely alergie - poruchy imunitniho systemu - a ze pry nejsou zpusobene nespravnym "programovanim" imunitniho systemu pomoci ockovani? (A jsou i vakciny, pestovane eticky a nezavadne...)

Jenze vakciny, pestovane v klonech potratu, v lidskych bunkach a obsahujici lidskou DNA, se nepouzivaly v dobe, kdy vetsina dnesnich lekaru studovala.

A zde je problem tech matric - stejny jako treba u matrice rusofobie: vytvorili si matrici v urcite dobe a nejsou ochotni ji zmenit, kdyz se situace diametralne zmenila...

Na to, aby se dokazal negativni vliv vakcin, bohuzel nestaci ani dokazat, ze jsou skodlive - nemluve o tom, ze by se spis melo dokazovat, ze jsou neskodne... Nestaci dokazat, ze jsou skodlive, protoze pharma-bussiness si nakoupi dost pa-vedeckych studii a fakult a vakcinologickych spolecnosti, ktere dokazou opak cehokoliv... Peer-review vedecka cenzura nepusti zadne nezadouci clanky a studie...

Jednu velkou zbran jsme ted ale dostali do ruky - tzv. "virus Zika" je poskozeni, zpusobene vakcinaci tehotnych zen. Je to jednoznacne prokazane statisticky a je biologicky nemozne, aby se komari rozsirili takhle rychle na uzemi presne hranic statu, ktere zavedly povinnou vakcinaci tehotnych. "Virus Zika" znamena pozpatku hebrejsky "ovládaní lží" a pekne ukazal, ze KDYZ nastane nejaky problem s ockovanim, WHO a dalsi lekarske a vakcinologicke organizace to zalžou (a "hloupi" novinari nemohou, nez jejich lži papouskovat) - a nelze jim jejich pa-vyzkumy verit...

Kdo lhal o viru Zika, neni moralne nebo odborne zpusobily posuzovat bezpecnost vakcinace - u nas se to tyka zejmena ceske vakcinologicke spolecnosti, ve svete predevsim WHO.

348221

Příspěvků: 10

01.05. 16:54 Censored  Víra hory přenáší
01.05. 18:08 výjimečné porušení omerty  RE: Víra hory přenáší
01.05. 18:25 Janecek  .... kohokoliv osočit s trollování ... s->z
02.05. 12:08 Pavel p  RE: Víra hory přenáší
02.05. 21:21 pje  RE: Víra hory přenáší
01.05. 17:48 Nikdo (originál)  Ty vzory chování platí téměř v každém povolání i zájmové skupině
01.05. 22:59 xml  Pasteur vs. Béchamp
02.05. 00:23 Sasin  Děti se rodí z matrice matky a kašičky otce
02.05. 08:19 WAZARI  Neviděl bych to tak vědecky
04.05. 08:05 P.A.Semi  Neni ockovani jako ockovani

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 16

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 2

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 7

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Měnové kurzy

USD
21,45 Kč
Euro
26,12 Kč
Libra
29,35 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
20,67 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,54 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 790,95 Kč
1 unce stříbra
546,63 Kč
Bitcoin
695 784,10 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 701