Diskuze k článku

Epidémia neplodnosti II. Hormonálna antikoncepcia, očkovanie a iné

Příspěvků 12

4.4.2016 5:24

Gates

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Večná škoda, že Billa Gatesa jeho mater nepotratila.

347420

5.4.2016 0:32

RE: Gates

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

Reakce na 347420

Myslím, že Gates je taky oběť jako my. Vyšťouchali ho z Microsoftu, aby jim nebyl příliš nebezpečný (a třeba nechtěl tak strašně šmírovat) a nechali ho dělat tu eugeniku, což je hluboko pod jeho schopnosti
A nesouhlasím s editorem v jeho poznámce, Kdybychom šli cestou rapidního zvyšování životní úrovně ve třetím světě, tak by se populační exploze zastavila bez nutnosti používat násilné sterilizace atd.

347437

4.4.2016 7:19

Svet pod despociou psychopatov.

jan26 195.?.?.?

Zmes najhorších psychopatov ovláda finančný systém a cez tvorbu a distribúciu peňazí ovládajú celú ľudksú pospolitosť. Politicky, ekonomicky, kultúrne, technicky. Zmienený B. Gates je jedných z lokajov tejto monštróznej sebranky narcistov a narušených grázlov. Sám pravdepodobne trpí aspergerových syndrómom. Prejavy tohto druhu autizmu sú prakticky absentujúca schopnosť empatie, normálnych ľudských vzťahov, súcitu či akýchkoľvek vyšších citov a to navzdory vysokej inteligencii. Dokonalý poskok na špinavú prácu.

347421

4.4.2016 14:31

neplodnost v Evropě

iconic2 1.?.?.?

nám je docela jasné, že neplodnost mezi bílým lidem Evropy jest na minimu přežití této rasy. Průměrová porodnost 1.6 dětí v rodině jest nedostatečná.

Jak by nám ale pan profesor vysvětlil, že mezi obyvalstvem Afriky, Středního Východu jejich plodnost vzrůstá a že tam prostě žádný úbytek spermií neexistuje ?
Obyvatelé nejchudších zemí jako Sudán, Irák,Syrie, atd. se množí jako králíci ikdyž sami nemají co do huby- neboli jejich výživa je velmi ubohá. Prostě záhada. Že by horký vzduch Saharské pouště ?

347425

4.4.2016 16:44

RE: neplodnost v Evropě

lubosmat 212.?.?.?

Reakce na 347425

Hovorí vám niečo teória starých svišťov?

Kolónia Horských svišťov bude demograficky stagnovať presne ako u nás vo Vysokých Tatrách, pretože staré svište je ú nás loviť zakázané a tieto nedovolia jednoducho mladým sa množiť.
V Rakúsku je dovolené staré svište strieľať a mladé sa množia jedna radosť, reguláciu robia potom poľovníci odstrelom.

V krajinách kde dominuje "Demokracia" pod taktovkou kolonizátorov sa "staré svište" kynožia viac ako je zdravé a preto sa tam mladí množia jedna radosť.

Ak by sme im chceli konkurovať musel by sa začať aj tu odstrel starých svišťov, alebo by sa radšej mala v krajinách tretieho sveta konečne ukončiť streľba.

347427

5.4.2016 5:50

RE: neplodnost v Evropěna tohle mohu mirne odpovedet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 97.?.?.?

Reakce na 347425

Cetl jsem docela seriosni studii: syslove zili na polostrovu , nevim uz jestli to bylo v mori ci v rece, ale proudy odtrhly cast polostrova a z polostova se stal uplny ostrov, kde syslove zili bez prirozenych nepratel jako divoci psy, lisky atd asi 150 let. Pak je objevil jeden biolog a ten zjistil , ze jejich bratranci (syslu) co zili na pevnine coz se mu ohromne libilo , neb mohl porovnat tak zvane Darwinovsky vejce s vejcem jejich biologicke charakteristiky .To je mirumilovni syslove a valcici syslove o zivot. Mozna , ze nebude presny ve vsem co on tvrdil, ale co napsal bylo: ze porodnost syslu co zili v nebezpeci byla mnohem vyssi ( nekolikrat) , ze trpeli psychickym stresem v dusledku toho meli podstatne kratsi biologicky !! zivot, a byli mensi, nezli jeho bratranci na ostrovu "miru". Matka priroda prirozene ma mechanizmus, na udrzovani rovnovahy , a zvysi rychlost nahrazovani rychleji umirajicich jedincu. Kdyz si to promitnu do Evropy a Arabie vidim presnou biologickou kopii. Dovolim si k tomu dodat , ze "milujici" mohamedani znicili v historii , Byzantii, ze cely Egypt byl krestansky, polovina Iranu , asi polovina ci vice Syrie a Lebanon. To nemluvim o narodech jako Asyrien a Armencich. Dovolim si podotknout, ze Byzantie byla intelektualne na vyssi urovni , nezli Rim a co z ni zbylo. A tak vsichni dostavame pod stromecek dobrou nadilku.

347443

4.4.2016 21:11

Unaveni sluncem

türköfürdö 92.?.?.?

Podle meho za tim stoji sebeovladani, zpusobujici stres a nasledne snizeni schopnosti oplozeni (i spermie a vajicka se "sebeovladaji" a nevyviji spontanni aktivitu).
Omezeni bezneho na zapade zijiciho cloveka je nebetycne, ani si nemuze zajit na zachod kdy chce, ale ridi se i zde radami odbornika. Zakazali mu jeho svebytny pach, ktery prebiji uniformnimi deodoranty. Navic musi predstirat viru, v pritomnost socialni mobility. Jeho prozivani dne se ridi jakymisi atomovymi hodinami a kdyz v nedeli pretahne vecerku, cely tyden je pak jako podtrzeny.
Uroven stresu lze snizit racionalizaci utrpeni a sice presvedcenim, ze nase sebeovladani slouzi nejakemu vyssimu cili. Nekde je to nabozenstvi, jinde (hlavne v Asii) pak kolektiv, spolecenstvi.

Zapadu se ovsem podarilo vytvorit sebeovladani beze smyslu, chybi jak nabozenstvi, tak spolecnost a k tomu, coby posledni hrebicek do rakvicky, padla i iluze socialni mobility. Kdyz se dobre nenarodite, mate s IQ 100 a nize smulu.
Mozna to prezenu, ale mozna ani tak ne, ale ze Zapadu se stal velky koncentrak,

Pak je tu dalsi faktor: v Evrope neni k hnuti a pritom neustale slysime, ze se mame mnozit, to zpusobuje velky nesoulad v podvedomi.
Ze se ti na jihu mnozi jako kobylky jako argument neobstoji, protoze kazda rasa ma sve odlisne metody prezivani, nekdo sazi na intenzitu (vzdelani), jiny na extensitu (zajisteni skrze potomky). Pokud musite temer polovinu zivota od zrozeni ditete obetovat na jeho zabezpeceni, aniz by byla jistota, ze se mu bude darit alespon tak dobre, jako vam, instinkt zmalatni a ztrati tah.

Podtrzeno secteno klesajici porodnost vidim jako vysledek vnitrniho konfliktu mezi urcitou sebeovladaci povinnosti a nizkym profitem z ni plynoucim. Jinak receno: z mnozeni se se stala neproduktivni cinnost.
Pul miliardy lidi na kontinentu je jasnym opozitem opevovane "starosti o udrzeni rodu": kdyz nebudete mit deti nic se nestane a zadnou "povinnost" vudci matce prirode tim neporusujete.
Premnozeni, prilis dlouha vychova potomku, ztrata vyssiho smyslu a z toho plynouci stres vidim jako pricinu epidemie neplodnosti ja. Hormony ve vode mozna, ockovani mozna taky, ale az jako druhe v poradi. Ostatne kdyby druh "chtel" dokaze tohle vcelku jednoduse eliminovat. Ovsem druh nechce, rasa dovoli, rasa promine.

347433

4.4.2016 23:21

Tak nevím

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 46.?.?.?

Nepředpokládám, že etnikum dýchá jiný vzduch, pije jinou vodu (vyjímečně) a konzumuje jiné potraviny. Nebo snad mají také problémy s reprodukcí? Hlavně to nenechávají až na poslední chvíli.

347435

5.4.2016 12:38

RE: Tak nevím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 347435

Chemikálie kolem nás samozřejmě škodí všem, ale tím rozhodujícím článkem možná bude mentální kastrace, kterou společnost pod vládou feministek provádí. Je s tím spojena ztráta původní mužské role ve společnosti, ztráta jeho prestiže, neustálé obviňování, že může za všechno zlo světa, ekonomika nastavena tak, že muž dnes nedokáže zabezpečit rodinu a žena mu musí pomáhat, čímž na sebe bere mužskou roli (a tím pádem mužatí), což dále zpochybňuje jeho důležitost, zkrátka celé to nezdravé klima zaměřené proti mužům. A chemie kolem to už jen dorazí.

Plodná jsou právě ta etnika, kde feministky nemají žádnou moc a v podstatě neexistují.

347455

7.4.2016 11:25

nemusí být analýza , jen více faktů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Tady je brána v potaz jen chemie, ale největší výroba jedů probíhá v těle ,které je nemocné , nebo ve stresu.
Naše civilizace je hlavně FABRIKOU na STRES.
V deštných pralesech prý narůstá drasticky počet spermií , už jen kvůli tomu prostředí .

A potom : Ono je totiž jednodušší a pohodlnější děti nemít a pokud vím, že i bez dětí budu mít ve stáří určitý standard, zachovám se spíše sobecky. Nemluvě o tom, že při velkém zdanění mi na výchovu dětí ani moc nezbude.

Ono je lepší děti nemít v čím dál tím více stresové společnosti, ve které vám do ksichtu s úsměvem řeknou, že do důchodu se půjde i v 70 a déle.

347500

13.4.2016 17:49

Snížení populace je nutné, ale jinak

Jan Šafr 89.?.?.?

Stále rostoucí lidská populace je problém. O tom se nemluví, ale každý rok umírají hladem desítky milionů lidí. Snížení populace je nutné, chcemeli předejít dalším strašlivým hladomorům a válkám. Ovšem záleží na tom, jak se toho docílí. Za nepřijatelné považují umělá ukončení těhotenství, podporu homosexualismu či utajené vedlejší účinky čehokoli způsobující neplodnost. U sociálního zabezpečení, má na toto vliv jistota důchodu, avšak např podpora rodin s dětmi má přirozeně efekt opačný. Avšak spoléhat se pouze na přesvědčování lidí a na to, že majíce jistotu důchodu, nebudou mít kupu dětí, nestačí. Vedlo by to k množení především tzv. nepřizpůsobivých a postupné výměně obyvatelstva. Proto navrhuji jednoduché řešení: sterilizaci každé ženy po druhém dítěti. To by mělo vést k pomalému úbytku populace.

347687

14.4.2016 4:19

RE: Snížení populace je nutné, ale jinak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 347687

To ja bych navrnul cvaknout vam kulky, mezi dvema cihlama. Evropanu se rodi min a vy by jste chtel sterilizovat zenske? Hlavni problem je Afrika a Asie a to hlavne mezi negramoty. Je dokazano ze pokud ma zena nejakou edukaci premysli o poctu decek.a ma jich min. Problem je take v ruznych pomocech zdarma. Diky rozdavani jidla zadarmo sla zemedelska produkce v Africe k minimu. Lide se proste nudi, tak se mnozi.

347698

Příspěvků: 12

04.04. 05:24 Malý a zvedavý  Gates
05.04. 00:32  RE: Gates
04.04. 07:19 jan26  Svet pod despociou psychopatov.
04.04. 14:31 iconic2  neplodnost v Evropě
04.04. 16:44 lubosmat  RE: neplodnost v Evropě
05.04. 05:50  RE: neplodnost v Evropěna tohle mohu mirne odpovedet
04.04. 21:11 türköfürdö  Unaveni sluncem
04.04. 23:21 WAZARI  Tak nevím
05.04. 12:38 Vladimír Stwora  RE: Tak nevím
07.04. 11:25  nemusí být analýza , jen více faktů
13.04. 17:49 Jan Šafr  Snížení populace je nutné, ale jinak
14.04. 04:19  RE: Snížení populace je nutné, ale jinak

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
316 303,24 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 216