Diskuze k článku

Pro Evropskou unii již visí nápis na zdi

Příspěvků 22

28.3.2016 8:29

Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Velmi dobře zpracovaná analýza. Fatální důsledky politiky EU a USA teprve příjdou!

347180

29.3.2016 11:55

RE: Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 347180

Mozna by bylo zadobre si uvedomit, ze existuje vzdy "teze" a "antiteze" (jakesi dobro a zlo na prvni pohled), jak jsem psal ve svem jinem prispevku u tohoto clanku...

Kdyby Putin opravdu "bojoval" proti "puvodcum zla", tak by urcite v pripade sestreleni jeho stihacky Tureckem/NATO nebo v pripadech MH370, MH17 jasne dukazy predlozil a odpovidajici reakce provedl (nemyslim hned na valku, ale hospodarske/politicke sankce atd.).

Nepochybuji, ze ruska vyzvedna technika a sluzba je minimalne na stejne urovni, ne-li lepsi, nez americka/izraelska, a ze Putin dostatecne informace (radar, satelitni snimky, videa atd...) k pripadum MH370, MH17, ale treba i 9/11 nebo Fukushima ma k dispozici.

Ze by zadne nemel nebo ze by si dukazy "schovaval" na pozdeji na nejakou "lepsi" prilezitost, to se mi nechce verit. Cekat na lepsi prilezitost - to by se mohlo stat, ze se podari Rusko zvratit zevnitr (false flag operace/islamsky teror..) nebo zvenci (napr. byvale clenske staty Ruske federace, ktere jsou nyni v NATO).

Treba se brzy ukaze, jestli je Putin takovy "zaprodany mekous" jako Jelcin nebo mu osud ruskeho naroda a taky Slovanu a krestanu lhostejny neni.
I Stalin (Josef Vissarionovic Djugasvilli) se "na stara" kolena stal vlastencem a nedopustil vydrancovani/vyprodani Ruska a tak musel byt svymi "stvoriteli" otraven...

347222

30.3.2016 1:31

RE: Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

Reakce na 347222

Spravne, spravne a spravne. druhy den po sestreleni MH17 jsme meli na ABC Australaska televise obrazky pilotni kabiny restrilene z kulometu kdo bylk ma vojne v cechach ci Rusku ci Americe okamzite prohlasi kulomet.. bylo to na TV pouze jedno rano od te doby nezvestne. Rusove to meli na RT dost dlouho asi se to tem kteri ty lidi zavrazdili nelibilo.

347245

28.3.2016 11:22

Nevim, jak to okoli Ruska mysli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>>5. Nadále podporovat 5. kolonu v Rusku

Pred casem jsem letmo zaregistroval, ze v Rusku byla zakazana veskera neziskova cinnost, a matne si vybavuji, ze bylo i receno neco o tom, ze to pochazi z USA. Zna nekdo podrobnosti? Pokud k tomu zakazu skutecne doslo, jak asi ta 5. kolona vypada?

347183

28.3.2016 12:12

RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 347183

Pokud si vzpomínám, nešlo o přímý zákaz činnosti NO, pouze o zákon požadující zprůhlednění jejich financování. Stát chce vědět, odkud k nim tečou peníze. Což některá naše média prezentovala jako "zákaz činnosti".

347187

28.3.2016 14:35

RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 347183

....a navíc musí být označeny jako zahraniční agent....[cool][smích]

347192

28.3.2016 15:40

RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 347192

Je to tak dva týdny,co přímo úplně zakázali činnost na území Ruska několik převážně amerických "nevládek" s NEDem v čele za působení,které je v "rozporu se státními zájmy Ruska a to nejen na jeho území..."[chechtot]

347193

28.3.2016 19:22

RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli

Udatný Eurohujer 46.?.?.?

Reakce na 347183

Je to obdoba amerického zákona FARA, o zahraničních agentech. Na rozdíl od Ruska, platí v USA od cca roku 1936-1938.
Vzhledem k tomu, že v RF působily NGO financované NEDem, Sorosem, německými Stiftungy a podobnými, není se čemu divit. To samé je v ČR, spousta NGO, které jsou financovány z US Embassy, EK, KAS a plní zadání na základě pokynů poskytovatele.

347200

28.3.2016 11:51

Domnívám se,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 151.?.?.?

že dosavadní teroristické útoky jsou zatím jen takové oťukávání. Až budou mít islamisté dostatek zbraní, tak rozpoutají plošně v celé Evropě válku, možná zpočátku gerilovou (i když se domnívám, že pokud koordinovaně vyřadí jedním ozbrojeným útokem mocenská centra napříč Evropou, tak ani ne). Policie nemají dostatek sil ani schopností vzdorovat a armády jsou vesměs paralyzované byrokratickým velením, neboli nebudou schopny rychle reagovat a než se na reakci zmůžou bude pozdě.

347186

28.3.2016 13:18

To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,

Mejla 85.?.?.?

zatímco etničtí Rusové rychle vymírají. Islám již nemá zapotřebí dělat v Rusku atentáty, protože muslimové Rusy rychle "přemnožují". Bývalé země SSSR, s výjimkou Pobaltí, jsou všechny muslimské a počet jejich obyvatel začíná převažovat počet obyvatel Ruska, pokud do toho počítáme i muslimy a obyvatele těchto zemí, kteří se již na území Ruska usadili. Separatismus má rostoucí tendence a začíná se objevovat již i na Sibiři.

347190

28.3.2016 19:25

RE: To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 347190

Hmm-vidím,že jste stejná krevní skupina s těmito ženami[vyplazený jazyk]alinová-kandidátka na prezidenta USA. "Rusku bych jednu škrábla."

M.Tatcherová min.předsedkyně UK: populace Rusů bude redukována na 15 milionů,kteří budou pracovat u vrtných souprav a v dolech.

Ukrajinská poslankyně FARION za stranu Svoboda ve svém proslovu k vojákům-
Vídeo ze dne 30.9.2014:
Jste určeni k tomu,abyste z národa obětí udělali nejen národ bojovníků ale národ mstitelů.Musíte krutě pomstít každého mrtvého,každého nezvěstného,každé pohrdání ukrajinským slovem,ukrajinskou kulturou,ukrajinskou církví,protože jste obdařeni naší tradicí,naší ukrajinskou skutečností,naším ukrajinským posláním,našim ukrajinským zaujetím.Toto není antiteroristická operace ale válká. Možná třetí světová,ale ještě ji tak nikdo nenazývá.Ale je velmi důležité,aby se Ukrajinci v této třetí světové válce stali ostřím,ze kterého se začne nikoli porážka ale velké vítězství.

347201

28.3.2016 20:29

RE: To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,

Janaz 95.?.?.?

Reakce na 347190

Zlátaninu bez najzákladnejších znalostí geografie a histórie si tu predviedla akurát tak ty. Bývalé zväzové republiky okrem Pobaltia sú moslimské???? A čo také Bielorusko, Moldavsko, Arménsko, Gruzínsko, Ukrajina, Rusko? A nemusíš mať obavy,islamizácia Ruska nehrozí, v Rusku majú už históriou overený model spolužitia s islamom v jednom štáte, ale podriadenie sa mu to rozhodne nie je. Obávaj sa radšej o ČR.

347205

28.3.2016 15:46

Apropó Ukrajina

disident 83.?.?.?

Uplynulo více než dva roky od slavného Majdanu od něhož se "demokratická"Ukrajina měla začít přibližovat Evropě.Jak je po těch 2 letech vidět,opak je spíše pravdou.Po Majdanu,kdy se protiústavním pučem zmocnila vlády junta,to připomínalo jihoamerické puče v 70 a 80-tých letech minulého století(Chile,Argentina). Místo toho,aby v nadcházejících volbách byl položen základ občanské společnosti,tyto byly zmanipulovány a do Verchovné rady se dostali extremisté napojeni na banderovské ozbrojené skupiny.Tyto ozbrojené skupiny se Porošenkovi přes silácké řeči nepodařilo odzbrojit a dodnes je jimi terorizováno obyvatelstvo Ukrajiny.K jedné z těchto skupin(Ajdar)patřila též "hrdinka"Ukrajiny Savčenková.Není pravdou,že byla důstojnicí ukrajinské armády,když ji zajali povstalci,z armády vystoupila a vstoupila do ukronacistického batalionu Ajdar,který se zabýval mučením zajatců z řad povstalců.Když pomineme katastrofální ekonomickou situaci na Ukrajině,tak důležitým faktorem vývoje v této zemi je fakt,že banderovsko-nacistické bataliony nebyly odzbrojeny,tyto dále řádí a terorizují obyvatelstvo Ukrajiny,a tím se Ukrajina přibližuje zemím jako je Somálsko nebo Libye.Díky těmto nezákoným ozbrojeným skupinám je na Ukrajině cca 4 miliony střelných zbraní držených ilegálně(po rozkradení vojenských skladů po Majdanu) a z toho plyne nebezpečí pro EU po zavedení bezvízového styku mezi EU a Ukrajinou,že tyto zbraně budou pašovány do Evropy a prodávány džihádistům,kteří se sem dostali společně s běženci.

347194

28.3.2016 17:15

False flag

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Fakt si myslíte, že to dělají teroristé a dokonce muslimové?
Není to jen false flag jako např. odpálení budovy WTC 7?
Myslíte, že ty útoky nemají "světovládci" pod kontrolou?

347197

28.3.2016 19:31

To už dlouho nepotrvá

el 46.?.?.?

Co vlastně EU nabízí prostému občanovi?

1. Finanční vysátí až do morku kostí. Od správních poplatků až po daně, a samozřejmě všechno mezi tím (ceny energií, vody, potravin atd.)

2. Novou, dosud netušenou kvalitu vzdělávání (od přepsaných dějin, přes multikulti agitku, zničených osnov až po inkluzi)

3. Lidský ničím neohraničený přístup k institutu rodiny, jakožto idiotskému prožitku křesťanských hodnot.

4. Bankovnictví jako svatý grál demence a jeho ochranu, i kdyby pro člověka na chleba nebylo.

5. Demokracii jako pojem vlastní chytrosti těch, kteří se dostali k moci, jinak by nemohli upíchnout svoje rodinné příslušníky pr a dobré známé do všech těch organizací, které hlídají tu naši demokracii.

6. Zábavu, od Conchity Buřt to nemá žádnou úroveň, ale bohatě to nahrazuje parta z Bruselu.

Mohl bych pokračovat, ale každý kriticky uvažující člověk si obrázek udělal sám.

Dá se říct, že některé věci dokáží potěšit, až když neexistují.

347202

29.3.2016 11:02

Hegel, Rothschild, Soros atd...

QuoVadis 77.?.?.?

Novodobejsi dejiny se stale odehravaji podle Hegelovy dialektiky (vytvoreni teze a antiteze a jejich synteza/reseni...).
Teze a antiteze jsou vytvareny stale temi samymi "zajmovymi okruhy" (dynastie Rockefeller/Rothschild a jejich spojenci - City of London, Wall Street, FED; BIS, IMF, EZB,....)

Tak to bylo v 1. a 2. svetove valce (postvat a popudit proti sobe panovniky, vlady, narody a dostat je do valky (syntezy), jejiz dusledky se vyuziji ve vlastni prospech (ve smyslu jako: "Kdyz se dva perou, treti se smeje"[mrknutí jedním okem].

Tak je to i v soucasnosti (Merkelova/Obama proti Putinovi, islam proti krestanstvi/evropske civilizaci). Kdo z toho (ze "syntezy"[mrknutí jedním okem] muze mit uzitek ?
hegelovska dialektika se projevuje uz od nepameti v zahranicni politice Spojenych statu - vzdy si najdou nejakeho nepritele, proti kteremu se musi bojovat ( = antitezi). To je ale take znamka toho, kdo opravdu v USA vladne...

Dialektika se take projevuje v prezidentskych volbach v USA - do finale se dostanou vzdy dve "rozdilne strany", ktere ale vzdy tvori stejnou minci...

Role Putina je jiste zajimava, Rusko je stale jeste v rukou Rothschildu - City of London a BIS (Bank of International Settlements, Basilej).
Hitler byl take Rothschildovska "antiteze" proti Rusku ("komunismu"[mrknutí jedním okem] a ortodoxnim zidum, stejne jako Trotzky a Stalin (vyvrazdeni carske rodiny a vyvrazdeni milionu slovanskych Rusu a Slovanu).

Jelikoz se mnoha cinska jmena objevila na poslednich zasedanich Bilderbergu, nema cenu si delat iluze o izolaci Ciny, co se tyka jejich zapojeni do vytvareni a pretvareni sveta ve prospech jistych zajmovych skupin.
Tak jako Rusko v tomto neni jednotne, tak to urcite bude i v pripade Ciny.

V teto souvislosti neni jiste nezajimava informace, ze iluminatsti miliardari investuji stale vice do pozemku a nemovitosti na Novem Zelandu (http://www.odt.co.nz/news/national/201035/nz-becoming-playground-billionaires ) nebo treba v Argentine/Patagonii (http://www.asalbuchi.com.ar/2010/10/argentina-targeted-by-world-government-danger-over-patagonia/ ).

Temer sestina Patagonie uzemi (jako Svycarsko a Rakousko dohromady) uz patri zahranicnim investorum jako Rockefelled Foundation, George Soros nebo ted Turner (CNN). Rockefelled Foundation mela udajne podle zurnalisty Wolfganga Eggerta vybudovat rozsahle podzemni bunkry pro pripad jaderne valky.

Pocita se v blizke dobe s necim "nekalym" na uzemi USA a Euroasie ?

347219

29.3.2016 13:28

RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 347219

tak nějak nevim, ale sračkomety už hlásaj, že v belgii varujou před špinavou bombou...

dub

347225

29.3.2016 14:20

RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 347225

Moznosti je urcite hodne... DIky nekontrolovanym pristehovaleckym vlnam bylo a je mozno do EVropy propasovat velke mnozstvi potencionalnich atentatniku, diky Schengenu je pak mozno odkudkoliv z Evropy do jineho statu k temto atentatnikum dostat i potrebny "material".

Diky jistym psychofarmakum se da i z "normalnich" lidi vytvorit sadisticky chladnokrevny atentatnik/atentatnici, ktery klidne zabije i sebe (viz dlouhotely CIA- vyzkumny program MK ULTRA (od pojmu Mind Control))

Navic se nabizi take Evropou nekontrolovatelna US vojenska zakladna v Kosovu Camp Bondsteel (ca 5,000 vojaku), pres kterou se da propasovat vsechno... i "produkty" z Afghanistanu.
Zakladna ma vzdelavaci centrum, ktere ma jmeno Laura Bush - zena George W. Bushe, znameho to neokonzervativce, ktery ma spolecne s jinymi na svedomi "balkanizaci" byvale Jugoslavie a dalsi valecne zlociny (treba Irak).

A existuji i jine metody, na ktere "lidi" primo na miste nejsou potreba... treba takovy Virus jako Stuxnet za ucelem zablokovani nebo zmen programu na ovladani jadernych elektraren a jejich zabezpecovacich systemu, ruzne "ptaci chripky", Zika-Virus, elektromagneticke impulsy (Black-Out pocitacovych ovladani treba v doprave, ridicich a vyrobnich systemech, dodavky plynu, elektriny atd...)

Podle webove stranky globalresearch (Kanada) se mnozi odbornici po posouzeni videa z Youtube domnivaji, ze byla vloni 20. kvetna v Jemenu znovu testovana mensi neutronova bomba (Autor clanku Michel Chossudovski).

347229

30.3.2016 11:50

RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...

Kangaroo 220.?.?.?

Reakce na 347219

Presne tak, pane Quo Vadis!
Jeste by tam mohlo byt jmeno Machiaveliho....
Tato rovnice THESIS + ANTITHESIS = SYNTHESIS je take casto psana jako ACTION + REACTION = SOLUTION (Akce + Reakce = Reseni). Tato metoda je stara mozna tisice let, ikdyz se mozna drive takto nezapisovala, nicmene princip zustava stejny. Ten, kdo stoji v pozadi za Akci i Resenim samozrejme neprozradi, ze to vse je v jeho rezii! Takze se zkusme skrze tuto rovnici podivat na soucasne udalosti, vcetne Bruselu (ve skutecnosti take Oklahoma, Waco, 9/11, Madrid, Londyn, Pariz, atd.)
AKCE: napumpovat do Evropy tolik imigrantu kolik se jich tam jenom vejde, s pomoci zkorumpovanych politiku a uzitecnych idiotu-slunickaru, dokud nebude zadelano na trable. Protoze cilem-Resenim je vzajemny masakr Muslimu v boji s Krestany (viz napr. Albert Pike), je v tomto miste nutno situaci vyhrotit vyvolanim teroristickych utoku, at uz "vlastnimi" jednotkami primo, nebo pomoci nastrcenych figurek, nejlepe muslimskych (jak Americane rikaji, "patsies"[mrknutí jedním okem]. Jakakoli lez a demagogie jsou v takove situaci "k nezaplaceni", zvlaste kdyz je jako na bezicim pasu chrli 24/7 vsechna mass-media.
REAKCE: Vydesene obyvatelstvo, s nervy jiz beztoho pocuchanymi chovanim pristehovalcu, a bez moznosti kriticke analyzy vladami predkladaneho vysvetleni, se v panice dovolava ochrany...u koho? No prece u toho kdo tuto akci vyvolal v prvni rade!
RESENI: Ted nastava ten pravy okamzik, kdy "chobotnice" za oponou muze smele vyrukovat s resenim davno pripravenym jeste nez samotna Akce zapocala. A Homo Attonitus, cili Clovek Vydeseny, se nezmuze na odpor...s vdecnosti naopak prijme vse, co je mu naservirovano jako opatreni pro jeho dobro a bezpecnost! Pokud se nahodou najde par posetilych jedincu s vyhradami, splasene stado jej samo zazene do houfu jako deviantniho teoretickeho konspiratora....
No a do dalsi "Akce" mame vymalovano....muzeme ji zopakovat v tisici variantach aniz by ovce vubec kdy prozrely!!![bliji]

Kangaroo

347258

31.3.2016 21:23

Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ

lubosmat 95.?.?.?

Je to pasca na upevnenie pozícií súčasnej maškarády, úplne rovnako ako stará propaganda o nemožnosti reformovať socialistický elitársky systém. Vodu kázali a víno pili, mali však k dispozícii všetky zdroje a málilo sa im, alebo len hlúpo naleteli na plané sľuby?

Stará socialistická elita sa nikam nepodela, upevnila si svoje pozície a tvári sa „demokraticky“, stratili však vládu nad svojím okolím, noví páni ich už nenechajú vyhrávať vlastnú melódiu podľa cudzích osnov.

Vychádza mi, že tvrdo naleteli.

Rovnako sa deje aj teraz, hoc majú "EU-lity" k dispozícii všetky zdroje nedokážu sa spoľahnúť na vlastný úsudok. Servilný prístup jeden za všetkých a všetci proti RUSKU, to nie je o mušketieroch, to je o svorke popletených šakalov.

Európa pomaličky precitá zo sna o prospešnej pomoci „Veľkého brata“, preto treba revoltu, aby sa to nerozkríklo do odhalenia falošnosti tejto muziky.

Poznáte ten trik z MEGA - koncertov , keď sa zvýšia decibely nad určitú úroveň naša schopnosť vnímať falošné tóny je natoľko potlačená, že atmosféra je bohovská hoc by na pódiu vyrevúvali čokoľvek.

Zrejme treba opäť zvýšiť decibely, aby bola falošná muzika „COOL“.

347324

1.4.2016 13:49

RE: Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ

dub 85.?.?.?

Reakce na 347324

eu nelze reformovat. jedině zrušit a nahradit.

tím spíš, že právně neexistuje, brd gmbh nemůže uzavírat cokoliv v rámci mezinárodního práva veřejného, včetně mezistátních dohod, neb jen to s.r.o. a subjekt mezinárodního práva soukromého. jakékoliv smlouvy a dohody uzavřené tímto subjektem v rámci mez. práva veřejného jsou neplatné od samého počátku, včetně eu.

tudíž ani reforma něčeho, co právně neexistuje a z pohledu práva je nezákonným mezinárodním zločinným komplotem, nemá logického smyslu.

347352

2.4.2016 12:43

RE: Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ

lubosmat 95.?.?.?

Reakce na 347352

Je na zachovanie trvalého rozvoja potrebná revolúcia alebo na to postačuje evolúcia?

Boli časy, keď som fandil revolúcii, ako prostriedku na dosiahnutie pokroku v sociálnych štruktúrach, a dokonca aj vo vede, výskume a technológiách.

Vyhádzal som však z poznatkov, ktoré mi boli predkladané ideológmi komunizmu, a tí aby vniesli do svojho učenia o potrebnosti revolúcie logiku, predostreli nám obraz kapitalizmu, resp. obraz cárskeho Ruska, ako niečo vo svojej podstate úpadkové a s princípu nereformovateľné.

Viem, že EÚ predtým EHS bol projekt, ktorý bol vytvorený za určitým účelom. NATO a koniec koncov aj väčšina ostatných vojenských paktov vo svete boli vytvorené z dvoch dôvodov :
1) zabezpečenia nadvlády USA nad svojimi „partnermi“
2) zadržiavania RUSKA ako „neovládateľného alebo nevyspytateľného
partnera“ pre GP

Projekt EHS - EÚ mal zakryť podstatu spojenectva západných štátov na platforme NATO, a vytvoriť zdanie spolupráce ako jednotného trhového priestoru postaveného na liberálno-demokratických princípoch.

EÚ svojou podstatou začína kopírovať akési Rakúsko-uhorské usporiadanie v rozšírenom formáte, so snahami začať budovať vlastné bezpečnostné štruktúry.

Ak by tento evolučný proces vnútri EÚ nebol zvonka neustále narúšaný, už dávno by bola EÚ subjektom medzinárodného práva nielen ako poskok NATO a USA.

Tri základné destabilizačné faktory EÚ:
1) Partnerstvo s USA,
2) Spojené kráľovstvo
3) NATO

V súčasnej kríze by si tieto subjekty veľmi priali rozpad EÚ, lebo NATO by sa to nijako závažne nedotklo, len by to posilnilo ambície lídra USA.

Rozpad EÚ by posilnil všetky tri subjekty a výrazne zhoršil východiská Ruska pre budúcu spoluprácu s marionetkami pod absolútnym vplyvom USA.

347386

Příspěvků: 22

28.03. 08:29  Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA
29.03. 11:55 QuoVadis  RE: Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA
30.03. 01:31 lindsay  RE: Řešení je možné jen ve spolupráci s Ruskem s eliminaci vlivu politiky USA
28.03. 11:22  Nevim, jak to okoli Ruska mysli
28.03. 12:12 Vladimír Stwora  RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli
28.03. 14:35  RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli
28.03. 15:40 E.R.  RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli
28.03. 19:22 Udatný Eurohujer  RE: Nevim, jak to okoli Ruska mysli
28.03. 11:51  Domnívám se,
28.03. 13:18 Mejla  To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,
28.03. 19:25  RE: To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,
28.03. 20:29 Janaz  RE: To je ale slátanina. Rusko islámu postupně podléhá, tak jak se rychle zvyšuje procento muslimů v Rusku,
28.03. 15:46 disident  Apropó Ukrajina
28.03. 17:15  False flag
28.03. 19:31 el  To už dlouho nepotrvá
29.03. 11:02 QuoVadis  Hegel, Rothschild, Soros atd...
29.03. 13:28  RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...
29.03. 14:20  RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...
30.03. 11:50 Kangaroo  RE: Hegel, Rothschild, Soros atd...
31.03. 21:23 lubosmat  Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ
01.04. 13:49 dub  RE: Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ
02.04. 12:43 lubosmat  RE: Múdrym ľuďom sa zrazu začína podsúvať myšlienka nemožnosti reformovať štruktúry EÚ

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 5

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 883,66 Kč
1 unce stříbra
521,24 Kč
Bitcoin
421 938,50 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 754