Diskuze k článku

Psychopatická elita Ameriky

Příspěvků 27

12.3.2016 9:56

A je to ešte horšie

pozorovateľ 82.?.?.?

Svetové elity sú už od konca 19.storočia posadnuté myšlienkou, že svet je preľudnený a že treba svetové obyvateľstvo radikálne zredukovať. Či už pomocou svetových vojen, epidémií, alebo modernejšie pomocou antikoncepcie, šírenia neplodnosti, otrávených potravín atď... Existuje množstvo rôznych verzií týchto plánov, od relatívne humánnej myšlienky zlatej miliardy a ďalšej miliardy otrokov až po plány na zlikvidovanie 90% svetovej populácie pod zámienkou ochrany životného prostredia...

https://diskuter.wordpress.com/2016/02/26/epidemia...

A tu malý náhľad do stratégií, ktoré používajú už dnes. Príspevok z diskusie

http://www.hlavnespravy.sk/orban-zacal-sa-realizov...

346717

12.3.2016 10:58

RE: A je to ešte horšie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 346717

"Či už pomocou svetových vojen, epidémií, alebo modernejšie pomocou antikoncepcie, šírenia neplodnosti, otrávených potravín atď... "


Zapomněl jste na šíření zhoubného náboženství včetně vražedného farmaceutického průmyslu.

346720

12.3.2016 14:40

RE: A je to ešte horšie

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 346717

>Svetové elity sú už od konca 19.storočia posadnuté myšlienkou, že svet je
>preľudnený a že treba svetové obyvateľstvo radikálne zredukovať. Či už
>pomocou svetových vojen, epidémií, alebo modernejšie pomocou antikoncepcie,
>šírenia neplodnosti, otrávených potravín atď... Existuje množstvo
>rôznych verzií týchto plánov, od relatívne humánnej myšlienky zlatej
>miliardy a ďalšej miliardy otrokov až po plány na zlikvidovanie 90% svetovej
>populácie pod zámienkou ochrany životného prostredia...


Pozrite, čo som našla v "referátoch" pre stredné školy: "Eugenika, rasa a IQ"

"Činnosť vyvíjaná v neprospech "rasovo menejcenných" ľudí má svoje korene v nacistickej filozofii tvrdiacej, že politika je založená na biológii: Aby sme mali silný štát, je nevyhnutné mať silnú, čistú rasu! Nacisti chceli zabrániť "nespôsobilým" Nemcom v plodení detí a oslabovaní mocnej rasy.

Jeden z prvých zákonov, ktorý nacisti schválili po prevzatí moci v roku 1933, bol zákon, ktorý umožnil vynútenú sterilizáciu ľudí s mentálnymi alebo fyzickými poruchami. Bola založená špeciálna jednotka s veľkolepým názvom Združenie pre blahobyt a inštitucionálnu starostlivosť, alebo T4. V programe T4 ošetrovateľky, lekári a psychiatri uskutočňovali "milosrdné zabíjanie" 70 000 mužov, žien a detí po celom Nemecku. Nacisti stavali svoje rasové plány na takzvanej "vede" - eugenike, ktorá bola založená v 19. storočí britským psychológom Francisom Galtonom. Eugenici verili, že prísnym výberom jedincov, ktorým bude dovolené mať deti, je možné vytvoriť silnú rasu. Eugenici preto argumentovali, že spoločnosť by mala od plodenia detí odradiť tých svojich členov, ktorí sú "nespôsobilí" buď fyzicky, mentálne, alebo sociálne. V roku 1910 Winston Churchill ako minister vnútra skoncipoval návrh na sterilizáciu 100 000 "degenerovaných britských občanov". Ak by sme išli ďalej, zistili by sme, že nacisti zakladali centrá, kde presviedčali zdravé, rasovo čisté, árijské, mladé ženy, aby prispeli do budúcnosti rasy čo najväčším počtom detí. Ako vidieť, filozofia nacizmu nebola len rasistická a homofobická."
zdroj: http://referaty.atlas.sk/vseobecne-humanitne/dejep...

Iný uhol pohľadu? Variácia? Tak sa zamyslime, čo sa teraz deje, a ako to všetko súvisí s importom. (Zmiešaný človek ako ľudský zdroj vs biele elity ako ...)

346735

12.3.2016 15:04

RE: A je to ešte horšie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 346735

Danielle.
Ono se to praktikovalo i jinak,co znám i osobně,nebo z vyprávění starších.
Postižení se nemohli vdát,nebo ženit,ono se to třídilo i podle chování,postižení a pak se ani nerodilo tolik postižených.V dnešní době,kosmetiky,všech možných operačních úprav,jde potlačit postižení i menší rozumové defekty.Spíš bych se přikláněl k tomu,zajistit neplodnost těchto postižených osob.Vraždit tyto děti,není z lidského pohledu mravní.

346736

14.3.2016 15:48

RE: A je to ešte horšie

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 346736

Áno, súhlasím, videla som nejaké filmy na túto tému z daného obdobia.

Niekedy si myslím, že je to snáď iba zlý sen, z ktorého sa nie a nie prebudiť. Keď som si čítala o východných náboženstvách, niekde pri otázke vegetariánstva bolo uvedené, že prvé utrpenie na svete nastalo niekedy pred 5000 rokmi (ale to si už presne nepamätám), keď bolo zabité prvé zviera človekom... Viem, že mnohým takéto komentáre lezú na nervy - ale naozaj neviem pochopiť, ako si niekto môže vziať právo rozhodovať o životoch iných, zvlášť, keď sa tvárime, akí sme vyspelí morálne, eticky, technicky, spoločensky... Ako tu niekde inde napísal niekto múdry, isto to zlo medzi nami sami nezvládneme - a ja mu verím - že potrebujeme pomoc nejakej vis major ktorá pomôže dobru zvíťaziť nad zlom... a že mnohé veci, ktoré nedokážeme alebo odmietame pochopiť, naozaj existujú ...

346797

12.3.2016 20:33

RE: A je to ešte horšie

dub 94.?.?.?

Reakce na 346735

možná po shlédnutí tohoto dokumentu (v ruštině) i začnete chápat, proč jelita staví právě na tom...
https://www.youtube.com/watch?v=D5Q4-PDhpJg&fe...

346742

14.3.2016 16:09

RE: A je to ešte horšie

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 346742

Ďakujem pekne za odkaz, idem si to pozrieť...

Chcem sa Vás ešte spýtať (mimo tému, ak môžem) - na Leni Riefenstahl - prečo sa jej venuje taká náhla pozornosť? (U nás na Slovensku v divadle jej venovali hru Leni, napísanú na objednávku vyslovene pre Zdenu Studenkovú.)
V zdrojoch na internete som našla informáciu, že je certifikovaná luteránka , ale je mi podozrivá tá snaha o jej očistenie ( resp. vlastne jeho financovanie, nič sa nedeje bez príčiny ), Vy viete všetko tak možno mi odhalíte aj túto hádanku... Ďakujem. [smích]

346799

14.3.2016 18:55

RE: A je to ešte horšie

dub 94.?.?.?

Reakce na 346799

[velký smích]
tak je mi líto, ale nemám sebemenšího tucha, neb nejsem pánbůch a nevím všechno.
lze jen spekulovat. ale vzhledem k otevřenému návratu k fašismu se to nejeví nijak překvapivě.
a pokud chcete přepsat historii, musíte začít u postav ne až tak zprofanovaných.
a u ní můžete tvrdit, že to byla velká umělkyně a průkopnička filmu, a že ta goebbelspropagadna bylo jen jakési "nedorozumění"...

346801

13.3.2016 15:45

RE: A je to ešte horšie

hella 188.?.?.?

Reakce na 346735

Danielle,

eugenika nie je výmysel nem. nacizmu, ona sa praktizovala už oveľa skôr, stačí si pozrieť amer.prezidentov, ako obaja Roseveltovi, tak i W.Wilson boli veľkými zástancami a podporovateľmi eugeniky, základy prezval i KKK.

Otec Billa Gatesa patril do tejto "elitnej skupiny" a Bill je pokračovateľ.

Keď si pozrieme bližšie osobnú históriu rôznych amer.miliardárov tak prevažná väčšina sú vyznávačmi eugeniky, buď sú dedičmi a pokračovateľmi alebo sú to noví nádejní adepti - šíritelia. Ak nepatríte do "vybranej" elity nemáte nádej na nejakú skvostnú kariéru.

346759

14.3.2016 15:31

RE: A je to ešte horšie

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 346759

hella,

ďakujem Vám za odpoveď. Verím, že majú výsledky - keď robia v Európe to, čoho sme svedkami. Mám podozrenie, že dospeli k nejakému záveru v pokusoch, o tom, ako sa môžu ďalej "krížiť" isté rasy - vychádzam z poznatkov jedného známeho, ktorý sa venuje chovu exotického vtáctva a napríklad pri krížení agapornisov dochádza k stavu, že vykrížené vtáčiky sa už ďalej nemôžu rozmnožovať ( príroda to stopla ), čiže ak sa kríži nejaká pekná farebná odroda so základnou farebnou mutáciou, ďaľšia línia už nie je schopná reprodukcie.

346795

13.3.2016 19:02

RE: A je to ešte horšie

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 346717

1) proč se stále nazývá banda kriminálních zločinců "světové elity " ?
2) tato mafie kriminálníků je hlavním motorem "přemnožení" lidstva , jejich chamtivost - to je jádro pudla, takže jejich "metodika" důsledky populačního tlaku pouze zhorší, protože kriminální myšlení nemůže vyprodukovat konstruktivní program
3) příroda praktikuje eugeniku vůči každému druhu živých organismů
4) lidstvo se zcela vymklo přírodě a bude čelit zpětné vazbě přírody v každém případě a nebude to nic zábavného ani veselého
5) přirozená náprava je možná už jen "zázrakem" - čas se zrychluje

346763

20.3.2016 1:28

Novy aktualni rozhovor se odehral

favela 113.?.?.?

Reakce na 346717

s presidentem us. President v nem uvadi,ze Putin neni hloupy.
Rad bych upozornil zde na jeden fakt.Ze president neni zrovna dostatecne kvalifikovany mluvit o inteligenci jinych,snad by mel nejdrive si zjistit co to je a kde to je a kde neni....
Kdyz posuzujeme nekoho a zvlaste politickeho rivala a konkurenta v mezinarodni arene,nejlepsi udelat zaver z toho co mluvi,jak jedna a hlavne co dela a co ne. A jestli nemluvi neco a nedela veci jine. A kolik je na tom vsem pravdy. A muzeme i zahlednout ty propastne rozdily.Nemluve o pravdivosti a schopnostech vlastnich/kritizujes,muzes byt kritizovan/.A jestli jsou ve vztahu se skutecnostmi a realitou dnesku. A kam a jak vede narod Putin a us president zvoleny pod prapory multinobelismu.
Tady se zalezitosti dnesniho sveta velmi rozchazeji a president se ocita na tenkem ledu.
Dale us pres.prohlasil,ze on a USA nebudou delat nic,jen cekat na Putinovi chyby /pramenici z jeho agresivity vuci celemu svetu/.Svete div se.. Ha,ha said the Klaun. And how is that !
Kdyz teda Putin neni hloupy, jak bylo receno, tak jeho chyby pramenici z hlouposti je asi hloupe ocekavat. Jo.
A kdyz je chytry, cekat na chyby chytreho neni zrovna chytre.Ze jo ? Nebo ne ?
A tak nam ten multi vitezi svymi nekonecnymi chytrostmi.A pruvody homogeneralu to asi nezachrani. Ani vsecky "duhy" sveta, ani jeho neduhy.
Pan Saker ,jako expert, by nemel posuzovat stav USA a cokoliv jineho,sledovanim toho,co se deje na jedne nebo dvou ulic New Yorku. /A davat tak najevo svoji vyjimecnou inteligenci vlastnich nazoru a povazovat se nepochybne nadkompetentni v te oblasti.
Na urovni nas obyc. lidi my si muzeme dat voraz a kdo nic nedela ten nic nezkazi /nevoleni, pouzit vymluvy popularni v slozitych soc.dem casech/... Ale tam kde se vyskytuje president je treba skromne pripomenout, ze nebyl zvolen oslavovan a placen delat nic nebo malo, nebo jen nekde neco a jinde nic..Spolu s tim co se stalo modni v multikulture a nasledky pocituji/zhusta nevitane/ vsichni pak na vlastni kuze. To se vladnim tridam nevyplaci ani nedoporucujie a seredne na to i doplaci.
Ale vzbuzuje to i znacne nadeje. Nabizi se myslenka,ze totez mel udelat uz pred volbami s optimismem ze svet mohl byt o neco lepsi.Bez valek,zbrojeni v trilionech aquadrilionech,krveproliti bez krizi,korupce,ozebracovani a terorismu. Zrejme je vsak nyni lepsi nedelat nic.
Neco o narcisismu a tech nasledcich kdyz se to verejne proflakne../Wilde-Obraz D. Greye/.Mame stat, kterej je do toho propagandisticky zpracovanej a preplnenej prave narcisistama. Kterej si lichoti,ze je nadnarod celeho sveta, nad kteryho neni a nikdy nebylo a s uslechtilosti a dobrymi umyslu az nad hlavu, plny starosti o nas, svetlo vseho zazracne nejlepsiho a ke kteremu my vzhlizime a modlime se./A beda tomu, kdo se nevzhlizi an nemodli !/.A kdyz se ukaze,co je za tim, korupce,nasili,lzi,spina tak narcisisti zacnou bejt velice zli, vse resi stale horsimi metodami a prostredky a zacnou se potacet tak v kruhu destrukci vseho kolem i v pochopitelne sebdestrukci.
Trump a Hitlary stoji za povsimnuti jako obeti a priklady /s ...Automaticky kráceno

347010

12.3.2016 12:20

Psychopatická elita Ameriky.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Mnozí zapomínají ne rčení s čím kdo zachází,tak i schází.Kdo způsobí smrt,také bude dostižen smrtí od jiné události.Ať je to rakovina,letecká,nebo automobilová nehoda.Také se tomu přisuzuje,když okradeš mrtvého,brzy půjdeš za ním.Proto i všichni,kteří usilují o redukci obyvatel,předčasně zahynou.

346728

12.3.2016 13:12

Opäť - na odľahčenie.

Danielle 178.?.?.?

Už dávnejšie uvažujem nad tým, že grécke povesti a báje by mohli byť niečo a sú niečo ako de ja vu.
Že možno sme toto už prežili a elity sa vtedy dostali tam, kde Bohovia - na Olymp - a odtiaľ sa hrali s nami, ľudskými zdrojmi (ako sa cítite ako human resources? alebo ako sa cítite ako hračky manipulácie ?) .
Vývoj je špirálovitý a vrchol špirály smerujúci takýmto smerom je zánik civilizácie.

Aj Biblia je podla mňa iba návod, ako "na to" (know-how), napríklad v tom obraze akejsi (nazvanej niekedy) Márie Magdalény, ktorá sa napraví a symbolizuje dobro odpustenia. Alebo slová Ježiša o akejsi satanskej synagóge.

Všetko je o poslušnosti, pozrite si napríklad tri príbehy z gréckej mytológie: Orfeus , Nioba alebo Daidalos a Ikaros a zistíte, že odkaz vo všetkých je neposlušnosť prináša záhubu. Len zistiť, či je to neposlušnosť potrestaná elitami alebo evolúciou. [smích]

Chcem tým vyjadriť iba jedno: nechcem, aby sme boli obratí elitami o našu ľudskú výnimočnosť akoukoľvek manipuláciou...

346730

12.3.2016 13:54

Jelita a nikoliv elita USA!

Léčitel 195.?.?.?

Docela je mně USA líto, kam jsou zataženy svojí "vládou"! Na jakou pokleslou úroveň. Nikdy bych si někdy v roce 1990 nemyslel, kam až mohou USA klesnout a jaká sebranka se tam dostane k moci. Ostatně v celém světě a především u nás se do vedoucích politických pozic dostávají lidé druhé a třetí jakosti, takže se není čemu divit. Jsou to jenom loutky a za provázky tahá někdo jiný![bliji]

346732

12.3.2016 15:46

On snáď nemá všetkých pohromade.

Rony 176.?.?.?

Reakce na 346732

To si iné hodnotenie nezaslúži.
Mimo článku: na SLOVENSKU po volbách zavládol strach, že ak Sulík zostaví vládu, tak sa začne sťahovanie: z luxusných víl, do basí. Ale s tým nám pomôžu eurofondy.

346737

14.3.2016 19:08

RE: On snáď nemá všetkých pohromade.

eston 109.?.?.?

Reakce na 346737

Nic v zlom, ale mate uplne mylnu interpretaciu realnej politiky na Slovensku. Sulik by nic nezmenil. Preco? Pozrite sa na ludi na kandidatke Sas. A skuste porozmyslat. Keby Sulik nevystupoval v nemeckej telke v diskusiach, ani neviete ze existuje. Je to trojsky kon.

346802

13.3.2016 0:10

RE: Jelita a nikoliv elita USA!

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 346732

Me amiku nebo canadanu ktery s tema brainwash kebulema jsou uplne neschopny vo vecech premejslet teda lito vubec neni ! Uz jen proto ze mam tu vzacnou moznost za ty dlouhy roky tady videt jak si na sebe erarniho draba s bicem protoze maj v lemberach vrchovate nasrany jeste dokazou vydupat ....... By the way , vona ta zkurvena vladni sebranka v USA existovala uz davno pred rokem 1990 a taky dodnes to je na vsech americkejch generacich ktery US erar za ty roky mentalne dojebal videt ! Je velka skoda ze tenkrat pravdivy informace vo zmrdech v USA skoro nikdo nebral vazne a misto premejsleni vo vecech poslouchal americkej brainwash v radiu na svobodny Europe a hlasu Ameriky aniz by mel moznost se presvedcit jak je to ve skutecnosti a jaka je skutecna pravda...... Zbejva teda uz jen doufat ze ted kdyz uz konecne maj a ne jen v ceskym krateru informace vo vsech tech prosionistickejch zmrdech kteri jsou rakovinou lidstva se podle toho zaridej .

346748

13.3.2016 23:16

RE: Jelita a nikoliv elita USA!

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 346732

skutecna zla situace v USA zacala s volbou Bila Clintona. Drugatik, rapist a kdo vi co jake kriminalni zlociny tento padouch spachal. to byl skutecna devastace jakekoliv miry slusnosti, respektu pro lidstvo . Od prodavacu drog nelze nic jineho ocekavat

346767

17.3.2016 8:28

RE: Jelita a nikoliv elita USA!

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 58.?.?.?

Reakce na 346732

je na case qaby si Americane udelali poradek v jejich zami. Ta zeme mela do jiste mity spravedlnost.bohuzel ta dnesni verbez ktera tam vladne je tak odporna ze mit respect k teto zemi v dnesni dobe je pro soudneho cloveka takrka nemozne Kdyz ktery koliv jednotlivec posloucha Clintonovou, No to je neco s cim ani komunisticti zvrhlici doma neprisli Nejlepsi vudce v Africe col Kaddafi, jak tato "zena" hovorila o jeho smrti bylo neco co snad ani nedelal Reichsfuhrer Heinrich Himmler

346909

12.3.2016 23:49

že je Pollack opět žid

r.m. 80.?.?.?

asi není třeba dodávad

346746

13.3.2016 11:16

Stačí si přečíst tohle a vidíme, která bije!

Dunn 77.?.?.?

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/40...

346754

14.3.2016 0:48

Trump je problem, protoze

favela 113.?.?.?

Reakce na 346754

stoji v ceste [podobnemu michani ras jako v EU, kde nikdo ale neklade odpor. Protoze je bilej je povolena vsecka spina a nenavist proti nemu. /jako na pr. Zemana/.I sudetak Posselt zvani do nasich zalezitosti, a politice padaji na prdel pred nim! Kdyz US feministky narizuji zenam pri setkani s afroaraby si lehnout a roztahnout nohy,ukazaly tak svoji pravou tvar a sve satanske zamery. Haremy a mladistve maji afroarabove povoleny ,zatimco bilej by dostal pres 10let nejmene.
Zde se ze se bude muset Trump pro jeho rostouci popularitu odstranit. Jako Kennedy a Lincoln, ktery poridil zkolonizovani Jihu /800 tisic mrtvych/ pod falesnou zaminkou , ale jak jim sah na penize bylo zle.
USA bylo od sveho vzniku zalozeno Washingtonem a spol. pro vlady imperialistickych elit.Nejdrive smeli volit jen bohaci,aby se volebni pravidla vyzkousela zda funguji spravne a teprve pote ostatni az kdyz se nedalo nic zmenit i kdyby se volilo kazdej den. !!
Tim byla vytvorena kultura valek, nasili, masakru,smrt a utrpeni sta milionu ,hledani spravneho nepritele/kdo hleda ten vzdy najde/ aby masinerie demokracie vzrustala v trilionech dolaru vykradanim jinych statu a hrozbami teroistickycm zbrojenim, ale jen pro demokraticke elity.Vsechno jine je spatne, prekazi v ceste a musi byt vyhlazeno zurivou, nasilnou nenavisti, co ale vede do pekel.
Nikde nejsou zminky o zurivem terorizovani delniku,pokojnych demonstraci az 200mrtvych v USA. Tajna organizace Pinkerton napr. Vrazdy , kazdodenni jev ,staly okolo 5 tisic ale lynchovani delnickych organizatoru a odborovych vudcu bylo bezne. Korupce, absolutne normalni v kazdodennim zivote vsech.Napr. v S.Franciscu byly o 30% vetsi mzdy nez jinde protoze meli silne odbory. Proti ozebracenym val.veteranum , kteri se octli i s rodinami na dlazbe /a meli slibene penize/udelali karieru Eisenhower,Petton a Mc Arthur, strilenim a masakrovanim. Czologh napr./Mc KInley/ byl oznacen za silence, ale slo o mstu za nasili a vrazdy pokojnych protestujicich.
Smlouvy s teroristickym Tureckem /pred rozpadem/nejsou nic jineho, nez zaminka ,na prikaz, odevzdat miliardy kazdy mesic statu, ktery dodava vse potrebne vsem teroristum na svete. Turecko organizuje take umisteni teroristu do Evropy. Nemecko jako vzdy je katastrofa pro Evropu, kastovni system a navic zurivy ,tradicni rasismus nedovoluje jinym nez turkum a afroarabum umistit v nemecku,rasismus namireny jako vzdy na terorisovani evropskeho obyvatelstva.Nic se nezmenilo. Dohoda US s Ruskem,znamena ze se dokoncuji vycistovaci operace a syrane se mohou zacit vracet a vystavet svoji zemi. Ale nevrati, nenavidi svou Syrii...a vse kolem..

346769

15.3.2016 15:09

RE: Trump je problem, protoze

QuoVadis 77.?.?.?

Reakce na 346769

S tim Trumpem bych si nebyl tak jisty....
Je jenom nahoda, ze se jeho dcera Ivanka provdala do zamozne zidovske rodiny a ze dokonce prestoupila k judaismu ?

I dcera Clintonovych se vdala do bohate zidovske rodiny (jeji manzel pracoval pro Goldman Sachs a ma ted vlastni Investicni Fond, ktery m.j. podporuje volebni kampan Clintonove).

A neni nezajimave, ze Ivanka a Chelsey Clinton jsou velice dobre pritelkyne uz od detstvi ..Vsechno jenom nahoda ?

346854

14.3.2016 11:09

neblbni Trump nikdy presidentem nebude,

arbitr 194.?.?.?

Establishment mu to nedovoli,takze bude bud HIllary, nebo....Nezapomen ze presidenta vybira jen elita a to co se deje ted je jen podivana pro lidi.
Proc je v americe nejvice ElitistuÉ no protoze Ameriku vlastne (potom co ji ukradli Holandanum) zalozili Pilgrimove, nasledovnici Martina Luthera, ktery pri psani protestantske bible mel za prekladatele rabiny, kteri vyrazy nebo lepe receno smysl bible upravili, takze puvodni rasisticky stary zakon byl desinfikovan.

priklad puvodni termin Goj = dobytek ci neco meneceneho byl nahrazen vyrazem clovek.

Pri tom v originalni verzi stareho zakona vyraz clovek byl vyhrazen pouze pro Izraelce.

Uz jenom tahle zmena uplne zmenila vyznam puvodniho stareho zakona, ktereho se protestantska elita jak v Americe tak i v Kanade drzi.

Nezapomen ze pilgrimovsti protestanti viralne nenavidi katoliky, kdezto diky sanovane bibli rabiny povazuji se vlastne za odrudu vyvolencu a tak najdes v Americe ruzne protestantske klany typu krestane pro izrael.

Proste si ti pitomci mysli, ze nova kristova rise a jeho rad prijde z Levanty. Co zatim chodi vidime my zde v Evrope, kdezto nasi pripitomeli spolukrestane v americe to jeste nevidi.

Z tohoto duvodu Trump nikdy presidentem nebude, nehodi se do protestantsko= sionisticke elity.

346783

15.3.2016 1:26

A nebyli a nejsou to jen vrchnosti a poddani,

favela 113.?.?.?

Reakce na 346783

...papezisti, katolici a jejich ukrizovani /zinkvizovani/, krize a krizovatele, chudi a bohati,slavni a jejich oslavovatele /a ti neslavni co za ne vse udelaji/, soudci a odsouzeni, katove a popraveni,zlocinci, lupici, vykoristovatele, vyderaci, bankeri a jejich okradeni a zavrazdeni, nasilnici a znasilneni, antisemite a ti kteri drzici si pravo byt vyhradne a zistne antisemitovani a zrasovani tez rasismem,Velci Vyhybkari,Kormidelnici u vsech kol dejin,
"Synove "narodu, ktere jejich narody casto nepreziji, spravci,sluhove,kramari kteri staty denne bankrotuji,velikani kultury ,ved casto k nepreziti/take proto ze vsichni jednou umreme/,Teroriste a terorizovani,pojistovaci a pojistenci,Kramari Free Marketu a jejich zakaznici /Ponzi Scheme/
Velci pratele narodu znepratelenych, Porucnici /Porucnice/ a jejich sverenci, Velci Psychiatri a jejich mali blazni z jejich nove objevenych nemoci, presidenti a vlady demokracii lidovladnych a jejich volici, co musi valcit nebo aspon prozivat denni utrpeni v jejich zajmech a za kazdou cenu, velci Slavni Vojevudci /a ti co nove valky chystaji/a jejich neslavni mrtvi padli /anonymni a bez pomniku/ co za ne vybojovali slavna vitezstvi i porazky,Osvoboditele narodu s mnoha vilami a pokladnicemi zlata ukoristenych pri osvobozovani vlastnich narodu, slavni ekonomove a hladove a zotrocene ,zbidacele deti z jejich systemu ,Imperialiste, hrobari civilizaci, Ale papezisti co vyhrozuji po staleti Satanem az se stavaji jeho sluhy a spoluobetovatele, Vyhrozovatele Terorismem kteri se vsak stavaji jeho nastroji, burko-chirurgove a jejich pacienti, politici vyhrozujici s US-NATO a stavajici se jeho tragikomicti kejkliri pro zabavu vsech,a tak to jde do nekonecna. Afroarabove ochotni vseho, jako obeti pristi se snazi nicit pro Obetovatele dnes.
Zivot je plny "nahod", osudu, co se pozdeji vysvetluji jako zakonnosti a logiky dejin a vyvoje, ktery se vyviji a nezpomaluje. To vse podtrhuje ale jedna vec, jeden nepsany absolutne platny ve vsech situacich,zakon, kteremu vse podleha.Je to zakon OBETOVATELU a jejich Obeti..Platny, nepostradatelny, vse urcujici v kazde situaci ,po vsech revolucich a prevratech znovu existujici ve vsech systemech dosud provozovanych od monarchii az po vlady "lidu". Obetovatele a obeti jejich jsou svazani neviditelnymi vztahy a obeti jsou pritahovani k Obetovatelum jako mury k poulicnimu osvetleni, tak postizene vzdy,skoro bez vyjimky.
Po 30.lete valce zbyla v Evrope sotva 1/3 obyvatel ve zpustosenych zemich. Pokracovala sedmileta a potom uz byly armady v poctech do milionu vojaku a desitky milionu. A hnaly se /byly hnany/ na Rusko/krymska valka/, Napoleon, zase na Rusko, I. a II. svetova valka zase na Rusko, studena a dnesni opet a temer vzdy se armady pod vedenim Obetovatelu hnaly a umirali s nadsenim a velkou snahou. A vzdy bez konce.
A kde bychom nasli ty Pomniky a Pamatniky vsech tech lidskych/naprogramovanych,nevysvetlitelnych/ tuposti, priblblosti,posetilosti a imbecility. A obetovani se obeti vseho druhu pro vsechny ty nesmysly. Pokr.

346823

16.3.2016 7:47

RE: neblbni Trump nikdy presidentem nebude,

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 346783

Zajimave dalsi clanky a detaily ohledne Donalda Trumpa:

http://www.nwoo.org/2016/03/14/sioniste-pouzivaji-donalda-trumpa-aby-zmanipulovali-dalsi-volby/

346874

Příspěvků: 27

12.03. 09:56 pozorovateľ  A je to ešte horšie
12.03. 10:58  RE: A je to ešte horšie
12.03. 14:40 Danielle  RE: A je to ešte horšie
12.03. 15:04  RE: A je to ešte horšie
14.03. 15:48 Danielle  RE: A je to ešte horšie
12.03. 20:33 dub  RE: A je to ešte horšie
14.03. 16:09 Danielle  RE: A je to ešte horšie
14.03. 18:55 dub  RE: A je to ešte horšie
13.03. 15:45 hella  RE: A je to ešte horšie
14.03. 15:31 Danielle  RE: A je to ešte horšie
13.03. 19:02 výjimečné porušení omerty  RE: A je to ešte horšie
20.03. 01:28 favela  Novy aktualni rozhovor se odehral
12.03. 12:20  Psychopatická elita Ameriky.
12.03. 13:12 Danielle  Opäť - na odľahčenie.
12.03. 13:54 Léčitel  Jelita a nikoliv elita USA!
12.03. 15:46 Rony  On snáď nemá všetkých pohromade.
14.03. 19:08 eston  RE: On snáď nemá všetkých pohromade.
13.03. 00:10 Satanist  RE: Jelita a nikoliv elita USA!
13.03. 23:16 lindsay  RE: Jelita a nikoliv elita USA!
17.03. 08:28 lindsay  RE: Jelita a nikoliv elita USA!
12.03. 23:49 r.m.  že je Pollack opět žid
13.03. 11:16 Dunn  Stačí si přečíst tohle a vidíme, která bije!
14.03. 00:48 favela  Trump je problem, protoze
15.03. 15:09 QuoVadis  RE: Trump je problem, protoze
14.03. 11:09 arbitr  neblbni Trump nikdy presidentem nebude,
15.03. 01:26 favela  A nebyli a nejsou to jen vrchnosti a poddani,
16.03. 07:47 QuoVadis  RE: neblbni Trump nikdy presidentem nebude,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 2

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 12

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 901,62 Kč
1 unce stříbra
491,12 Kč
Bitcoin
948 557,10 Kč

Poslední aktualizace: 23.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 823