Diskuze k článku

Někdo to rád horké

Příspěvků 9

22.2.2016 8:03

Bohužel,

ROMAN1 88.?.?.?

tématu vetřelecké záplavy se začínají chápat i různé politické mrtvoly na opoziční (vlastenecké) scéně. Nejenom Václav Klaus, jehož hlásnou troubou Petr Hájek a jeho Protiproud je. O Klausovi už dávno většina národa ví své. Škody napáchal nedozírné.
Aby toho nebylo málo, odkudsi z politického hrobu se vynořil i jistý Miroslav Sládek, a světe div se, jen tak - mirnyxtyrnix - si na MV zaregistroval repliku dávno zprofanované SPR-RSČ. Kde sehnal peníze na umoření svých nemalých dluhů z minulosti, a kde najednou sehnal nefalšovaných 1000 podpisů pro registraci (staro)nové strany, která byla v roce 2013 (konečně) vymazána z rejstříku politických stran - to by měl pan Sládek vysvětlit raději sám. A nelhat při tom, jak je stále jeho dobrým zvykem.
Takže výslednicí všeho je, že ačkoliv by se národně laděná opoziční politická scéna měla pod hrozbou vetřelecké invaze sjednocovat, bude se tímto ještě více komplikovat a členit. A poněvadž si pánové Vandas, Bartoš, Okamura a Černoch s Konvičkou navzájem nemohou přijít na jméno, je jen utopií, že příchod Klause a Sládka něco vyřeší. Ačkoliv si oba pánové Narcisové hýčkají své EGO, že právě oni jsou těmi zachránci a sjednotiteli národa... [chechtot]

345770

22.2.2016 10:53

RE: Bohužel,

Jan Novák 212.?.?.?

Reakce na 345770

Politické hvězdy a mrtvoly vytvářejí média plná pravdy a lásky. Klause jako prezidenta ignorovat dost dobře nemohly, teď jako občana už můžou.
Myslet si o něm může každý své, ale pro mě je nejdůležitější, že jeho největší oponenti nikdy nevyvrací jeho výroky, ale jen mlží a napadají osobu řečníka.
A když někdo napadá řečníka místo výroku, pak to znamená jen jediné - došly mu argumenty a nechce přiznat, že má řečník pravdu. Ostatně stačí si pustit staré záznamy o tom co kdo říkal o EU, oteplování, podpoře "eko" energie a porovnat s dneškem.

345775

22.2.2016 12:36

RE: Bohužel,

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 345775

Mě zase výroky až tak nezajímají - řeči se vedou a pivo se pije. Důležité jsou skutky - to opravdu chcete opětovně rozebírat, co Klaus od roku 1990 napáchal?! A když to mohl napravit nepodepsáním Lisabonské smlouvy, raději to zazdil prezidentskou amnestií (když už to měl "za pár"[mrknutí jedním okem].
Projektovat si své naděje a tužby do V. Klause je stejně marné a pošetilé, jako třeba do M.Sládka. Věřte mi, něco o tom vím. Klaus, jakož i mnozí další politici, je produkt komunistického Prognosťáku, kterému šéfoval syn rabína - Valter Komárek.
Všechno od roku 1989 je jen domluvená hra a odporná fraška pro obyčejné lidi.
[bliji]

345778

22.2.2016 19:09

RE: Bohužel,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 345778

>Všechno od roku 1989 je jen domluvená hra a odporná fraška pro obyčejné lidi.

Důsledně vzato sahá stáří té odporné frašky až někam do paleolitu, ne-li až k samému "odsunu" z Ráje na Zemi. A nejspíš se těm snahám o nápravu věcí zdejších nevyhnula ani ta předchozí kamsi zmizelá civilizace, po níž zbyly jen ty pyramidy v Gíze s poselstvím pro přeživší. To poselství ovšem, na rozdíl od tvých chmurných úvah nenabízejících ani to světélko na konci tunelu, to přináší poznání jemuž se musí chtě nechtě podrobit i ti nejmocnější z "Přátel opery". Prýští z něho totiž, že:

"...byli jste stvořeni k mému obrazu v hmotné realitě a nejste nic než prach a v prach se obrátíte, nebudete-li ctít ten základní zákon jenž jsem vám pro zachování vašeho druhu coby váš Stvůrce věnoval, protože vaše tzv. svobodná vůle je bez jeho zábran sebezáchovy, strůjcem vaší sebezáhuby. A pokud jste již zapomněli, tak tím zákonem je - DESATERO."

345789

23.2.2016 9:50

RE: Bohužel,

Jan Novák 212.?.?.?

Reakce na 345778

Naděje a tužby si může projektovat kdo chce kam chce, ale pro mě je V.K. jediný politik v té záplavě beznázorového slizu, který nejenže má vlastní postoj, ale ještě ho má stejný včera, dnes i zítra. Tedy příznivci i odpůrci vědí na čem jsou. A prezidentská amnestie mě osobně celkem potešila. Týkalo se to nejčastěji maření úředního rozhodnutí (já sám z principu mařím, kde můžu), neplacení výživného (Když je někdo zavřenej, tak asi platit začne? - maj mu dát exekuci majetku) a podobných kravin. A zastavení případů co se táhnou 8 let? Soudci ječeli jako kdyby to už druhého ledna měli mít - ve skutečnosti by to blokovalo soudy až do promlčení. Byla to taková výchovná facka našim soudům, aby si vyndali hlavu z prdele a něco se svým rezortem udělali. Pro srovnání - norimberský proces trval necelý rok.

345804

23.2.2016 11:50

RE: Bohužel,

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 345804

Začnu od konce: Norimberský proces nebyl soud, nýbrž akt odplaty a pomsty. Jinak by vedle Goeringa & spol. na lavici obžalovaných seděli také zástupci západních předválečných liberálů, sovětských bolševiků a amerických židů. Všechno viníci II.WW. Rovněž tak váleční zločinci vítězných stran, jako byl např. britský letecký maršál Harris.
Klausova amnestie přikryla především zloděje a tuneláře. Potvrdila, že krást ve velkém se vyplácí. Ti ostatní se svezli a posloužili jako fíkový list. Se zkorumpovanou justicí to má souvislost pouze nepřímou. Neplacení výživného je trestný čin. Udělal sis dítě? Tak se starej! V opačném případě by se měl postarat systém a ty mu musíš splatit dluh. Třeba v kamenolomu pod dozorem bachaře.
Mařit úřední rozhodnutí můžete, ale je to rizikový sport, s důsledky padajícími na vaši hlavu. Proti gustu...
A ano, máte pravdu, Klaus (Pružinskij) je opravdu čitelný, protože pro svou úlohu byl vybrán na komunistickém prognosťáku ještě před hadrovým převratem. A toho zadání se bude držet až do svého konce, protože mu nic jiného nezbývá. Jinak by se také národ mohl dozvědět pravdu o jeho skutečné úloze a minulosti i třeba z mainstreamových médií. Fakta, která sice byla skartována již na přelomu let 1989/1990, (ale jejíž kopie dodnes leží v moskevských archivech KGB). Proto také Vé.Ká nakonec podepsal 3.11.2009 Lisabonskou smlouvu, protože je vydíratelný, tak jako ostatní loutky na politickém panoptiku.
Takže promě-zamě: Věřte si v Kluse klidně dál. Stejně jako jiní pošetilci věří ještě dodnes v Havla, či v jiné polistopadové kreatury. Dokazujete tím starou pravdu:
LIDÉ SI NECHAJÍ VZÍT ÚPLNĚ VŠECHNO - JENOM NE SVÉ ILUZE.

345807

23.2.2016 16:08

RE: Bohužel,

Jan Novák 212.?.?.?

Reakce na 345807

Nejde o to, kdo a proč seděl nebo měl sedět před tribunálem, jde o to, že mnohem rozsáhlejší proces trval rok (i kdyby to bylo jen divadlo, organizačně to prostě byl regulérní soudní proces - svědci, soudci, důkazy) a tady nedokáží do osmi let uzavřít jednu kauzu a pak se zlobí na amnestii. Takže pokud někdo vysílá signál, že krást se vyplácí, pak v prvé řadě naše soudnictví.
Nebyl jsem ani u skartace 1990, ani jsem neměl možnost nahlédnout do moskevských archivů jako vy, takže nedokážu posoudit jestli činy a postoje V.K. jsou opravdu jeho, každopádně díky jemu (nebo jeho loutkářům) se v mainstreamu probíraly a kritizovaly věci, které už tam dnes nenajdeme a spoustě lidem se mohlo rozsvítit. (a na hradě nevisel ten modrožlutý hadr, což neskutečne sralo všecky pravdoláskaře a mě to hřálo u srdce vidět je prskat v televizi)
A co se maření činnosti úřadů týká - domnívám se, že v systému jako je ten současný je morální povinností člověka, respektovat stát a jeho chapadla jen tam, kde z toho hrozí vymahatelná sankce a tam kde to jde jeho činnost mařit nebo aspoň nespolupracovat.
A vážně si myslíte, že zavřený neplatič někomu něco splatí? Dluhy se mají řešit exekucí. Někdo neplatí - fajn zavřu ho. Tím mu seberu příjem, přičemž zavření není spojené s povinností pracovat, natož pak pracovat tak dlouho, dokud nesplatí a i to zavření navíc platíme z daní. A jako trestaný člověk si pak už v poctivé práci neškrtne - čili buď nemá nic nebo se přesune do šedé či černé ekonomiky a pro soudy je oficiálně bez majetku. To fakt té matce s dítětem hodně pomůže.

345810

27.2.2016 3:53

RE: Bohužel,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 345775

>Ostatně stačí si pustit staré záznamy o tom co kdo říkal o EU, oteplování, podpoře "eko" energie a porovnat s dneškem.
trošku z Wiki:
Vstup ČR do EU
Žádost o členství
Žádost o vstup do Evropské unie podala vláda České republiky 17. ledna 1996.
Nedílnou součástí této žádosti bylo memorandum. V něm vláda České republiky pod vedením svého předsedy Václava Klause deklarovala (mimo jiné), že „si uvědomuje prospěšnost a nezvratnost procesu evropské integrace“ a ocenila jej jako dílo, „které zaručilo občanům členských států na dlouhá desetiletí mír, politickou stabilitu, korektnost mezinárodních vztahů, nebývalé svobody a hospodářskou prosperitu“. Též prohlásila, že akceptuje i mimoekonomické aspekty evropské integrace, a byť „nebylo rovněž lehké po nedávném opětném nabytí plné státní svrchovanosti přijmout představu, že bude v budoucnosti třeba se této suverenity v určitých oblastech vzdát“, nezvratně dospěla k závěru, „že v moderním evropském vývoji je výměna částí vlastní státní svrchovanosti za sdílený podíl na suverenitě nadstátní a na spoluzodpovědnosti nevyhnutelná jak pro prospěch vlastní země, tak i pro celou Evropu“.
Za Českou republiku žádost spolu s memorandem předal premiér Václav Klaus 23. ledna 1996 v Římě.

345936

27.2.2016 11:40

RE: Bohužel,

E.R. 185.?.?.?

Reakce na 345936

Skvělé připomenutí,které odhaluje našeho dnešního "předčasně zmoudřelého vůdce evroskeptiků" Klause,jaký je politický žonglér a pokrytecký hochštapler a celá ta jeho ekipa s "kontrarevolucionářem z povolání" Hájkem v čele,s ním....

Celou tu dobu 90.let horečně spěchali vetknout se co nejhlouběji do řití západních mocipánů a uvázat tu naši republičku bleskem a co nejpevněji do struktur EU a NATO,jen aby předešli a znemožnili vychýlení se z jimi zosnovaného a jim navýsost výhodného kursu,aby jim to jejich nastávající štěstíčko plebs náhodou nezvrátil a dnes,když jsou "od válu" a hodí se pouze na to,aby krmili v parku ptáky (pokud si to ti ptáci od nich vůbec vezmou) tak rozdávají rozumy a nešetří kritikou na věci,kterých jsou strůjci a vědomí osnovatelé.A to je možné jenom proto,jak říká Pjakin,protože :"tlupa si pamatuje jen + - 2 týdny"....[velký smích]

A tento Klaus,tento žvanil,všeobecně průměrný,pouze překypující samolibostí,je jen připomenutím stejně trapného lháře a břídila,nosícího stejné křestní jméno,Havla.
Fuj,v jak odporné době to žijeme,s jak odpornými tvory...

Holt,nemáme vůbec štěstí na ty naše Vašky Šašky.....[bliji]

345942

Příspěvků: 9

22.02. 08:03 ROMAN1  Bohužel,
22.02. 10:53 Jan Novák  RE: Bohužel,
22.02. 12:36 ROMAN1  RE: Bohužel,
22.02. 19:09  RE: Bohužel,
23.02. 09:50 Jan Novák  RE: Bohužel,
23.02. 11:50 ROMAN1  RE: Bohužel,
23.02. 16:08 Jan Novák  RE: Bohužel,
27.02. 03:53  RE: Bohužel,
27.02. 11:40 E.R.  RE: Bohužel,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 839