Diskuze k článku

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

Příspěvků 19

3.1.2016 4:19

Strucne o terorismu...

favela 113.?.?.?

Tak ty jsi kral..rekl Pilat a zeptal se Krista :Co je /to/pravda?
Potom kdyz Kristus pri vyslechu prohlasil: Narodil jsem se abych mluvil pravdu...Pilat pak rekl vsem na namesti: Nenachazim viny na tomto muzi,chcete abych ho propustil,krale zidu ? Ne, kriceli zide,propust Barabase! Ale Barabas byl terorista. A Pilat to vedel. Rika ze je kral a musi proto zemrit,kricel dav ,kdyz ho nepopravis nejsi pritel naseho krale, cisare v Rime! Kazdy kdo se prohlasi kralem je nepritelem cisare! A terorismus se potom stehoval,siril ve svete. Pomohl Darwin se svoji fasistickou teorii Nejsilnejsi preziva,ale sam by neprezil ani tyden bez pomoci..a jini Chamberlain v brit. A tak zacali ty nekonecne souboje kdo vlastne je ten nejsilnejsi/ale dulezite bylo vedet ,kdo je za terorismem /!!..V Rusku nasel zivnou pudu a tez v Nemecku. Nejvice pomahali terorisovat tzv."stejky" navrch hnedi a uvnitr rudi SA, kteri po nezdarenem prevratu,chteli socialismus narodni..Ale Dolf se jim zkorumpoval a sprahl s plutokraty,elitami zapadu . Bolsevik Stalin a Ruda Armada potom zachranili zapad a jejich system,ale vdecnosti zadne se nedockal. Podvedli ho kde mohli a teror na SSSR uvalili..Utvorili fasisticko-teroristickou organizaci CIA , potom NATO...A kdyz imperialismus nestacil povolali pomocniky v podobe fasismu a terorismu..
Zacali dodavat velke biliony /okolo 10 ,hodne penez/ rocne pro Pakistan. Velka cast sla na skoly a ucitele/madrahas/ pro "vyrobu" fanatiku islamu-wahabismu-terorismu. Tyto skoly jsou v mnoha statech a dodnes chrli teroristy a proto Chaliphat ma znacne pocetnou aramdu dnes. Pouziti pro ne nasli neocons kdyz se zmocnili vlady /Udajne vlad Reagan udavac FBI/.Po odchodu rusu z Afg. vlitli do vacua Talibani. Ti lehce ovladli zemi a zakazali makovice. Dostavil se Usama pritel vsech, ktery sem tam zautocil aby si utvoril povest a my si zvykli na terorismus.Akce proti Libanonu se nezdarila,mistni tam zabili statnika a hodili to na Asada,dale zabili jim hlavniho sefa CIA a pres dveste vojacku. Iranu bylo docasne odpusteno,protoze ovlada Hormuzskou uzinu. Kapitalismus se musi taky vyvijet ,byt aktivni, expandovat nebo zanikne tak jako socialismus zhynul na mirovem usili proti banditum fasismu a terorismu,NATO.
Dodnes se hleda ten zdaleka nejdulezitejsi terorista Zawahiri /Barabas/, ale hleda se ? pokr...

343796

3.1.2016 13:26

RE: Strucne o terorismu...

Luko 95.?.?.?

Reakce na 343796

Kto dal Pilátovi moc nad životom a smrťou iných? Uzurpoval si ju, ukradol a privlastnil si sám. Bol vtedy najsilnejší.
Potom sa zrodil orol bielohlavý, doteraz domnelý pán nebies a tiež vládol a rozhodoval z pozície silnejšieho. Postavil sa mu dnes do cesty medveď, lebo aj on si myslí, že už je dosť silný. Tíško (zatiaľ) mu fandí drak, lebo s pomocou medveďa by mohol byť pánom nebies aj zeme. Leva už orol spacifikoval natoľko, že už bez chvosta (namiesto s dvoma) sedí na zadku a počíta hviezdičky na modrej fangli, ktorá veje vždy len v smere väčšieho revu a popri tom pácha seppuku kindžalom.
A hra na kráľa sveta pokračuje bez nádeje na jej koniec. Naozaj špatné správy, čo nie sú správami novými, len smutným a obohratým evrgreenom kakofonického crescenda nikdy nekončiacej balady, dirigovanej sionom (nepliesť s judaismom).

343806

3.1.2016 14:03

RE: Strucne o terorismu...

jezinka 88.?.?.?

Reakce na 343796

Kristus řekl:" Narodil jsem se, abych mluvil pravdu o Bohu. Co je císařovo, dejte císaři a co jest boží, dejte Bohu. Přišel jsem, abych postavil syna proti otci - otci, který dodržuje zákony císařovi a nedodržuje zákony Boží, a to si říká Bohem vyvolený. Mé království není z tohoto světa. Přišel jsem, abych vám na mém životě ukázal jak nabýt věčného života na tomto světě, zůstat živ navěky a porazit smrt." Pilát si uvědomil, že tento Boží jej neohrožuje jenom v postavení, ale což je ještě horší, ohrožuje samotnou existenci tehdejší vládnoucí elity, ke které se hlásil i on,Pilát, a že ortel jež vyřkne musí být smrtelný tak, že krev na jeho rukou nepřilne, a že musí být lstivý jako had a mírný jako holubice, tak pravil:" nenacházím viny na tomto muži, chcete abych ho propustil, člověka jehož království není z tohoto světa?" Dav podplacen farizeji počal křičet "ukřižuj ho, ukřižuj ho! propusť Barabase."

343810

4.1.2016 11:35

RE: Strucne o terorismu...

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 343810

Každý vládce i kdokoli s funkčním mozkem si uvědomuje, že křesťanské třeštění slouží jen k tomu, aby se spodina dostala k vládě a mohla být snadno řízena loutkovodiči. Přičemž je pozornost plebsu směřována na "onen" svět a reálný svět zatím ovládá ta nejhorší pakáž.
Barabáš skutečně nepředstavoval systémový problém a mohl být popraven kdykoli později. Ježíš, jestli kdy vůbec žil, byl počátkem konce Římské říše jako takové. Je jasné, kdo a jak šířil legendu a vůbec celý ten humbuk kolem křesťanství platil.

343844

3.1.2016 13:12

......Zprávy z Afghánistánu.....

arbitr 194.?.?.?

za prve, nevim proc se zde pise o afganistanu, zajimavejsi je ten stromecek v Bruselu a to auto v metru... holt ti Belgove se umej bavit, to na Staromaku my nemame, stromek stoji furt...no ale snad az plesatej zubatec Sobotka pritahne dalsi nichtarbeitery z afriky tak to bude mozna pristi vanoce lepsi..

ale zpet k Afkanistanu, pamatuji si kdyz v Afganistanu byl jeste pokoj, je to uz davno pred sametem, tenkrat tam byla pro- komunisticka vlada, ale to se nam (amiiiikum) moc nelibilo, a tak jsme tam pres CIA zacli verbovat prave musulmany aby ten mizernej afgansko-bolsanskej rezim svrhly,. hlavne proto ze tenkrat ta bolsanska vlada zakazala pestovat mak, a tim padem byl v LA (Losandeles) nedostatek heraku....

No a proti herakove mafii nemela afganska vlada sanci, a tak zavolali rusaky aby jim pomohli, a skutecne se rusakum tenkrat darilo, jenomze Kalifornie byla zase "sucha" byla tam k dostani jen mexicka trava a to je malo...a tak musela zasahnout CIA a delali to jejich kluci skutecne dobre, takze rusaci meli dve moznosti - budto zlikvidovat vse co se hejbalo, nebo toho nechat, takze toho nechali.

Vite, o tom by se dala napsat bible, ale lze to zhustit na par vet... od dob Alexandra velikeho ktery se take vyhnul na sve pouti na vychod Afganistanu, pres Anglicany v 19 stoleti kdy tam dostali poprve po hube, az do tedka....

Pokud se nechali afganci na pokoji tak si celkem zili mirumilovne, pestovali kone, ovce a trosku maku, ktery sem tam prodali na zapad - a bylo dobre.

Ovsem .... zbytek si najdete na webu

343805

4.1.2016 0:40

Ale nevyhnul se Afgánu Saša Makedonec,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 343805

vůbec ne ...
A divočáci to byli vždycky ...

343835

3.1.2016 13:41

Sice to sem nepatří,ale

Jirkap 195.?.?.?

stojí to za shlédnutí.Od poláka bych to snad ani nečekal.... https://www.youtube.com/watch?v=i7G2Uo_4qnM

343808

4.1.2016 0:40

RE: Sice to sem nepatří,ale

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 343808

Neserviroval pravdu ! Nakonec natukejte si na YouTube "Uprchlici z jineho pohledu .... a bude se vam votvirat kudla v kapse !

343834

3.1.2016 13:54

Stačí vidět tohle a máte jasno.

Dunn 77.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=5cAnE6Vg4vc

343809

3.1.2016 15:11

agent CIA priznal vinu, na rozdělení Jugoslavie nám dali miliony

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

http://www.eurasia24.cz/nazory/338-agent-cia-prizn...

343813

3.1.2016 16:14

Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....

E.R. 82.?.?.?

.....ale poněkud odpočinkové téma,kde je odpověď,proč jsou místní bojovníci nazýváni "kozomrdy"...

Pořízeno v intimní chvilce za pomoci termovize,nejspíše z nějakého dronu.

https://www.youtube.com/watch?v=PdZVozeYbWA

[velký smích][velký smích][velký smích]

343816

3.1.2016 21:58

RE: Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Reakce na 343816

Inšpirovali ste ma, prenajmem si nejaký domček, nakúpim kozy a otvorím verejný dom pre prisťahovalcov, za ľudové ceny. Máte záujem o percentá zo zisku? [velký smích]

343829

4.1.2016 0:22

RE: Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....

E.R. 82.?.?.?

Reakce na 343829

No,vzhledem k těm perspektivám,vyplývajícím z imigrace většinově mužských a řádně nadržených uprchlíků,by za přispění dnešního liberálního přístupu k sexualitě,zjevně spějicí k extrémním sexuálním praktikám typu,jako zoofilie,možná i nekrofílie,by ten "kozí" bordel,nebo "veřejný chlívek" nemusela být marná myšlenka z hlediska komerčního.....
Zvlášť v době,kdy je nouze o investice velkého rozsahu a zvlášť na vylidňujícím se venkově.
Společenská poptávka liberálů i kulturní náhled obou o splynutí nucených "zdánlivě" nekompatibilních etnik,by se mohly v tomto bodě protnout a alespoň v tom přispět k tolik potřebnému porozumění,toleranci a naplnění ušlechtilých multikulti cílů EU.Třeba by to snížilo tu nepochopitelnou tenzi,která dnes brzdí tu tolik potřebnou integraci uprchlíků a vzala vítr z plachet intolerantním,nic nechápajícím xenofobům všeho druhu....
Problematika a z ní vyplývající kompetence by se vyřešily mezi ministerstvem zdravotnictví,sociální péče a veterinární správou cestou ministerstva pro lidská práva Judr Dienstbiera,doplněním o odbor peče o zvířata a jejich práva, integraci a lidské zacházení s nimi a tím by se "zavřela huba" Spolku na ochranu zvířat....

Vlastní provoz a technické zabezpečení provozovny by byl ponechán na držiteli licence nutné k poskytování tohoto druhu služeb a měl by se řešit s přihlédnutím k požadavkům zákazníků v několika kategoriích a cenových skupinách.
Rajcovní prádýlko a sado-maso vyvrcholení s podříznutím by bylo za příplatek a jedině v případě,že se dodrží podmínky pro nakládání se zvířaty dle pravidel pro potraviny označované jako "halal"....[mrknutí jedním okem]

343832

3.1.2016 21:15

Největší teroristi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

jsou a vždy byly tzv. "elity" hlupáky a přisluhovači obdivaného a uctívanéhho Západu.Dříve vlastnily kolonie, nyní závislé země. Terorizovaly a dosud terorizují svět prostřednictvím už ničím nekrytých dolarů či později euro (na na dolar měly od roku 1913 privátní monopol), lichvářskými úroky z půjček, goebbelsovskou popagandou, úchylnou morálkou a filosofií, která si ve skutečnosti v ničem nezadá s tou fašistickou a extrémně rasistickou, přes četné mezinárodní organizace, které založily a slouží výlučně jejich zájmům a když ani to nepomohlo, nastoupili všehoschopní poskoci ze CIA a Sorosovy neziskovky,aby zorganizovali státní převraty v zájmových zemích pod vesměs falešnou vlajkou, popřípadě začalo "humanitární " bombardování zemí, které se vzepřely diktátu nebo na jejich území bylo velké nerostné bohatství nebo prostě měly jen strategickou polohu. Zrůdy a uctívači satana,které se cítí býti nadlidmi. Za jejich bohatstvím a neuvěřitelnou mocí tečou doslova řeky krve nevinných a naivních otroků,je za ním nespočet zničených lidských osudů. A svět jim ty šílené prasárny a lži stále žere. Neuvěřitelné v 21. století. V lidstvo už nevěřím, je to slepá vývojová větev přírody, která ohrožuje nejen samo sebe, ale i vše živé. A to vše jen proto, aby lidské ??? zrůdy vlastnily a ovládaly celý svět.

343826

4.1.2016 1:15

Strucne o prubehu a kolobehu

favela 113.?.?.?

Reakce na 343826

terorismu.Predtim se vyrobilo novy Sarajevo,zbavit Ruska spojencu a uchvatit dalsi stat.Vyhodou byl zisk teroristu Albanie/Kosova,vi se napr. ze ti pasuji prchavce,zbrane,lidske organy a drogy kde je treba a ve velkem a kdyz je dostihne policie hazi male deti do more a tim se zbavi pronasledovatelu. A tak vypuklo velke pratelstvi. Mensi akce vyustili do velkych a riskantni pokus 9/11 se podaril a uspesne rozsiril na vsechny strany a co je v US musi byt v Londyne, Madridu ,Parizi,Mummbai,Bali atd.Zacalo se podle planu kricet na Afganistan, kde meli svyho kone Usamu. Putin ale zametl s cecencema,dodnes se ukazujou filmy v TV s pohrebnim hlasem komentatora. A to melo nasledky. A Cina ustala pokus o prevrat/Tianamen/.Teroristi jsou nepritel kazdy vlady a diktatoru zvlast. Proto nemeli sanci v Iraku. Z Afg. byli rychle teroristi prestehovani prave do Iraku, protoze Sadam byl jejich nepritelem..Ekon.teror se pouzil na Recko Nemecko a Francie se napakovali a ted rekum cele EU musi pujcovat. Splatit nemohou. Tvrda privatizace vseho znamena,prudke zvysovani cen,vyhazovy ze zamestnani a jak dobre znamo kapitalisti neplati dane/nebo male/,ktere jim pak staty vrati na tzv.byznys welfare. S.Arabie vyklouzla ze vseho. Vydobil se souhlas na astronomicke vydaje na bezpecnost,ale jen pro politiky a tak se zabila dalsi moucha jednou ranou.Sledovani vsech a vsichni jsou podezreli/mimo teroristu ovsem/. A tak v Parizi zacali honit pocasi misto nich.V dobe utoku a masakru jsou hranice plne otevreny pro kazdyho!!Skoro vsechny zakony prestali platit a nove tvrdsi byly vyrobeny pouze proti EU populaci.Zakony o nedostatku lasky predevsim. Tak jako za komunistu chaos a bezzakonnost vyustily do ilegality a hlavne ilegitimity vsech vlad. Uz pro jejich neschopnost. Ale materialni chamtivost elit a sluhu/Cheyney,Haliburton,bankeri - Strana Wall Street,ktera vladne vsude nezavisle na volbach/ zvitezila a tak oslabila moc mocnych a take velky vliv vsemocneho dolaru. Zoufalstvi pak zvysilo vyskyty a pouziti nasili. Vcerejsi sny se ale tim uz nedohoni. Nazyva se to "Snafu"./Situation normal,all fucked up/.Valka na Irak byla chybou, mohlo byt daleko chytrejsi na misto cirkusove exhibice/a snahy tim zastrasit Rusko/vyuzit Sadamova "hrichu" pohrozit a chtit daleko levnejsi potrebnou ropu a to samy s Kuvajtem/za ochranu/. Pracne vymysleni dukazu se stalo PR /public relations ,to samy jako propaganda/ nestestim, nehlede na ztracene triliony, ktere se jiz nevrati ani nemohou. A navic kostlivci ve skrinich v podobe WDM ,/zbrani hromadnyho niceni/,coz je strasi dodnes/..
Dulezite je taky videt fakt,jak vsichni krici to same at je to US pres.,Juncker,Merkel, papez,coz svedci,ze akce je centralne zorganizovana..

343836

4.1.2016 3:18

RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.

favela 113.?.?.?

Reakce na 343836

Osvobozenim od Britu ale nic neskoncilo a naopak zacalo v USA /jine narody na rozdil najdou v nezavislosti spokojenost a uci o tom s uspokojenim skolni ditka/ ;ale vyhlazovani indianu v obrovskem mnozstvi/jako Britove v Indii/,prepadeni Mexika a jeho oloupeni,pak se narod vrhla sam na sebe/ obrana Jihu proti Severu/,Banditism prinesl jednotlivcum zisk moci skrze penize a obrovske majetky v boji proti vlastni populaci,valka se Spanelskem a uz jen to muze definovat USA jako narod psychopatu..
Doprovazeli a nasledovali hospodarsky vyvoj caste krize ."Krize je situace,kdy se penize a majetek vraci svym pravoplatnym majitelum" Mellon. Po rozkradeni vseho nasledovaly prisne zakony na ochranu vlastnictvi.
Kdyz se objevil dalsi psychopat Dolf/pomoci krize/, melo US pro nej vice nez porozumeni,doprovazene take za jeho posedlou snahu jit proti nepriteli USA za kazdou cenu..Zavladne velmi sofistikovany rezim zvany demokracie a kolonizovani sveta a privlastneni vyvolenosti.Spolu s povalecnou konjukturou rostla chut,Pentagon nebyl pro nic zanic, CIA a rovnez NATO. Zkuste si potom poridit demokracii;Pinochet,Argentina,Brazilie,Columbie Thatcher,Reagan atd..Potom se pokracovalo v expansi skrze kanibalizaci i pratelskych statu pod ruznymi zaminkami a k psychopatizaci sveta pomoci valek masakru,/od Koreje/chaosu umele vyvolanych a deleni na otrokare/a jejich sluhy/ a otroky skrze ekonomicke tlaky pokracovalo pomoci vselijakych deviantu ochotnych i prodat vlastni mamu,kdy se najde /free/market avsem vynalezum slouzicim k vykoristovani sveta. A tak zapadni svet vyustil ke ztrnulemu klidu pred bouri o kterem kazdy vi a citi do morku kosti,ze prijde a musi prijit saha ve snaze zachovat dany stav pomoci fasismu a terorismu a prchavci urychluji rozpory a vyostruji je ,kdyz se vlady jednotne "zamilovaly" do islamskych afroarabu a populace EU "osirela" pres noc.Jen nazory se lisi v jake forme rozpad bude. Prostredky vynakladane na Turecko,Recko/Ukr.a miliony barbaru/ budou chybet stale vic..
Temer pres noc se objevil alternativni vladni system v Rusku.Vlady, ktera neslibuje ale kona svoji funkci,snazi se bejt ferova i v tezke pozici,dodrzuje zavazky a agresivni chovani zapadu jen potvzuje strach z ni. Muzeme to prirovnat k casum a vlade Karla IV u nas. Tvari v tvar zapad couvne kdyz oponent stoji pevne a snazi se o dalsi zakulisni podvody, ale ztraci sebeduveru,panikuje a ztraci posledni spetku reality, pred zdi skutecnosti bez bazne. Vyhaneni certa dablem s pomoci politickych prostitutek / dle planu p.Brzezinskeho a neokon a jejich posledlost napr. P.Wolfowitze s okupaci Iraku za kazdou cenu/ se ukazalo efektivni. Afganistan v haji,Irak to samy,dalsi pritel Lybie , ztraty uzemi dulezita cast Ukr.a Krym,nedobitna Syrie/a hlavne svetove prestize a duvery skrzeva spojenectvi pouziti teroristu a jejich katastroficke skutky atd. Jako dusledek USA potrebuje denne 2-3 biliony,na ktery spolu s dluhy nema!Dnesek byl vytvoren mnozstvim zjevnych i tajnych planu a pomoci velkeho pritele demokracie , tradicni ignorace a nezajmu populace o svuj osud, hlavne v dusledku zanepraz...Automaticky kráceno

343839

6.1.2016 7:00

RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 343839

Po rozkradeni všeho následovaly přísné zákony na ochranu vlastnictví..... k tomu dodám jeden citát ...........Přátelům vše, nepřátelům zákony..........

343896

5.1.2016 0:10

RE: Největší teroristi

Yura 90.?.?.?

Reakce na 343826

Neuvěřitelné v 21. století. V lidstvo už nevěřím...
Já bych to nevzdával.S tímhle se potýkám takřka celý život a stále si myslím,že to půjde.Protože na druhé straně znám a potkávám neuvěřitelně skvělé lidi co mi to vyvrací.Vedem si jako lidstvo celkem dobře co se týče vědy,medicíny,techniky,ale zanedbáváme filosofiii a etiku.Jinak řečeno,hardware máme stejný od doby kamenné,potřebujem soft který neustále zdarma získáváme a rozvíjíme..Je tu ale problém se spamem.Spam mediální business nahradil spam náboženství a stal se celosvětovým fenoménem.Plus jeho další užití.Jaký to má dopad zde psát nemusím.Lidstvo si musí poradit samo,až pak bude dobře,je to i v Bibli Ale je to složité a je dost možné,že všechno teprve začíná.Planeta je velká,ono vyhladit sám sebe se taky musí umět.A homo se tu drží už dlouho.Jinak hezký komentář.

343871

8.1.2016 4:37

RE: Největší teroristi

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 343826

maličkatá poznámka. USA od začátku do konce je dílo zednářů, tak jako "anglická revoluce" Cromwell, francouzská, ruská 1905 a 1917 a všechny další barevné revoluce, 1 a 2 světová. Zednáři slouží, ano slouží, na spodních stupních nevědouc, tomu, jenž má oko v zednářské pyramidě úplně nahoře - na každé jednodolarovce vám to připomenou, ale vy jste slepí a hluší.

to je ten, co slíbil všechna království světa pozemská Ježíši, a ten to odmitl.

Vážím si každé víry, ale osobně pochybuji o Novém zákoně v tomto znění. A logicky z toho vyplývá, že Jehova není jméno boží, ale jeho odpůrce.

Takhletak veřejně tuhle jednoduchou pravdu bych si nedovolil nikdy dříve říct. Ale nyní, už jenom čtěte sybilová proroctví o uprchlících a příchodu ruské a čínské armády na žádosti evropských vlád.

343994

Příspěvků: 19

03.01. 04:19 favela  Strucne o terorismu...
03.01. 13:26 Luko  RE: Strucne o terorismu...
03.01. 14:03 jezinka  RE: Strucne o terorismu...
04.01. 11:35 Nikdo (originál)  RE: Strucne o terorismu...
03.01. 13:12 arbitr  ......Zprávy z Afghánistánu.....
04.01. 00:40  Ale nevyhnul se Afgánu Saša Makedonec,
03.01. 13:41 Jirkap  Sice to sem nepatří,ale
04.01. 00:40 Satanist  RE: Sice to sem nepatří,ale
03.01. 13:54 Dunn  Stačí vidět tohle a máte jasno.
03.01. 15:11  agent CIA priznal vinu, na rozdělení Jugoslavie nám dali miliony
03.01. 16:14 E.R.  Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....
03.01. 21:58 Malý a zvedavý  RE: Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....
04.01. 00:22 E.R.  RE: Taky něco málo dnešního z Afghánistánu.....
03.01. 21:15  Největší teroristi
04.01. 01:15 favela  Strucne o prubehu a kolobehu
04.01. 03:18 favela  RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.
06.01. 07:00 Jacob  RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.
05.01. 00:10 Yura  RE: Největší teroristi
08.01. 04:37 ignorek  RE: Největší teroristi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

36

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 72 čtenářů částkou 12 448 korun, což je 36 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 0

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 0

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 0

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 2

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 1

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 1

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,65 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,74 Kč
Kanadský dolar
16,96 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,22 Kč
100 japonských jenů
19,69 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,31 Kč
1 unce stříbra
484,86 Kč
Bitcoin
1 037 474,20 Kč

Poslední aktualizace: 18.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 307