Diskuze k článku

Bruselský útok na Maďarsko

Příspěvků 33

18.12.2015 0:55

Demokreatura

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Ano, demokreature je šaškárna a volby jsou atrakce. Nicméně nesouhlasím s tím, že nemá cenu jít volit a že má cenu spíšezvolit ignoraci voleb. Důvod je ten, že argument, že když bude parlament zvolen 1% voličů, tak nebude mít legitimitu, nebude fungovat.
Prostě řeknou, že ten zbytek si to tak příl, protože kdyby si to nepřál, tak by volil jinak.

...

Ukázkou, že věci lze změnit je likvidace ODS. Do nedávné doby nejsilnější politická strana a najednou - nula a nikdo po ní už neštěkne.

Shodně můžu dopadnout vlastizrádci z opačných stran, budou-li lidé masově volit Svobodné, Okamuru a... no, to je vlastně vše. Konvička se zdá trochu mimo... ten by zavíral i ty, kdož s ním nesouhlasí [překvapení]

...

Odvolatelnost politiků

Navrhuji vyhlásit generální stávku v placení daní - tedy spojenou s občanskou neposlušností, dokud nebude změna volebního zákona tak, aby politici šli odvolat.

Jinak nežijeme v demokracii, když politika lze zvolit ale už ne odvolat.

Jde o zavedení jednoduchého volebního systému: Už žádné přepočítávání - máme tu 10M lidí a 200 poslanců. Volební obvod tedy bude po 50k lidech a ti si zvolí svého poslance, ten je bude zastupovat, tečka. Žádné podvody s procenty, atd. Nikdo nebrání poslancům se sdružovat do stran, ale podstatné je, že budu odpovědni jen svým voličům - tedy žádné hlasování "dle partaje" - dle zájmů a preferencí voličů, resp.. jejich majority!

Odvolatelnost:
Pokud v daném 50k obvodu začnou lidé být s jejich poslancem nespokojení, tak na Magistrát začnou chodit podepisovat petici za jeho odvolání. Pokud byl poslanec zvolen 10k hlasy, tak 5k + 1 hlas = okamžitě ztrácí mandát a všechno, co bylo odhlasováno před méně než 3 měsíci se vrací k projednání, jakmile bude nový poslanec zvolen pro tento volební okruh.

A bude náš a buď bude zastupovat nás, nebo zase poletí. Snadné, efektivní a nenáročné. Volby ani není nutno znovu opakovat, pokud bude poslanec sloužit a hájit naše zájmy dobře - proč by nemohl zůročit své zkušenosti delším obdobím? Klidně doživotním.

Navíc malá možnost paralyzovat tzv. zákonodárný sbor také není od věci, vše co zplodili za posledních 20 let přineslo jen problémy... takže zpomalení chrlení nových zákonů také není od věci.

Za takovéto principy stojí jít do stávky a občanské neposlušnosti, ne? Nebo necháme našim dětem stejný bugr a demokreaturu, jako tu máme dnes...?

343233

18.12.2015 14:04

RE: Demokreatura

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 343233

Kdepak, jakékoli politické strany je třeba zakázat z mnoha důvodů. Rovněž je potřeba silně omezit pravomoce vlády a hlavně důsledně hlídat to, aby vůbec nemohla rozhodovat o tom, k čemu nedostala mandát.
Dokonce bych silně omezil i volební právo. Právo volit by měli jen občané, kteří platí daně a jsou ochotni se podílet na obraně státu.

343247

18.12.2015 14:45

RE: Demokreatura

zamp1 90.?.?.?

Reakce na 343233

Já si naopak myslím, že jediné řešení je nejít volit.
Kdyby nikdo nešel volit, tak by se teprve začaly dít věci. Nastal by totální chaos. Myslím, že někteří dlouholetí lídři by odcestovali do bezpečí za oceán. Ale to se samozřejmě nikdy nestane. Těch poctivých šílenců, kteří si myslí, že volby něco změní k lepšímu je moc. A těch kteří volí kvůli vlastním zájmům, je ještě víc. Oba dva druhy voličů jsou po volbách překvapeny, že jejich očekávání zcela selhala. [smích]
Také váš příklad s Okamurou je trefný. Je-li zvolen někdo nepohodlný, postup je následující. 1. Dehonestace, 2. Rozbití jeho strany. 3 Ignorace hlavními médii.
To vše jsme viděli v přímém přenosu.
Také je možné ovlivnit jeho názory nějakým benefitem.

Kdyby nedej Bože všechny tyto kroky selhaly, pak tu máme fakt, že i politik je smrtelný.
Soudruh Dubček by mohl vyprávět, kdyby mohl. Z Moskvy se kdysi vrátil pobledlý z Vysočiny se už nevrátil.
Demokracie je jen způsob vládnutí a s vůlí Lidu (neplést s Lídlu) nemá nic společného!

343249

18.12.2015 22:05

RE: Demokreatura

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 343249

To je stále živý a zcela nesmyslný mýtus, bohužel pořád poměrně oblíbený. Vychází zřejmě z české lokajské povahy, kdy každý čech je snad už od kolébky preventivně předposraný. A tak není divu, že mu vyhovuje řešení situací "pasivní rezistencí", tj. sedět doma na zadku, klepat se strachy a doufat, že se to nějak vyřeší samo.

Do této kategorie patří i nechození k volbám. Protože český volební systém s nechozením k volbám vůbec nepočítá, tudíž i kdyby nepřišlo k volbám 99,9% voličů, tak se vůbec nic nezmění.
Nechozením k volbám naopak podporujeme různé fanatiky, kteří volí svoji oblíbenou ideologii (neoliberální, zelenou, pravdoláskařskou, atd), i kdyby ji reprezentovala strana plná vrahů, pederastů a psychopatů.

Takže když my, slušní lidé, nejdeme k volbám, tak vlastně zajišťujeme, že se k moci zaručeně dostanou ti největší psychopati. Nedávné řádění různých Julínků, Grégrů, Vondrů, Parkanových, Langerů a Babišů bylo umožněno právě tím, že slušní lidé zůstali "na truc" doma.

343275

18.12.2015 22:38

RE: Demokreatura

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 104.?.?.?

Reakce na 343275

>Vychází zřejmě z české lokajské povahy, kdy každý čech je
>snad už od kolébky preventivně předposraný.

Toto je typický projev havloidní kliky. Snaha nadělat si co nejvíce do vlastního hnízda. Potupit se. Ještě chybí výraz "čecháček". Takže cokoliv dál dotyčný napsal, berte s rezervou.

>Takže když my, slušní lidé, nejdeme k volbám, tak vlastně zajišťujeme,
>že se k moci zaručeně dostanou ti největší psychopati. Nedávné
>řádění různých Julínků, Grégrů, Vondrů, Parkanových, Langerů a
>Babišů bylo umožněno právě tím, že slušní lidé zůstali "na truc"
>doma.

Choďte si kam chcete, ale netrhejte si roucho a nesypte popel na hlavu, až to "zase nevyjde".

343278

19.12.2015 11:46

RE: Demokreatura

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 343278

Vy tu už desítky let nežijete, nechodíte tu do práce, tak nevíte, jaké jsou poměry mezi lidmi. Na Zvědavci se vyskytují rozumní a stateční lidé, ale venku je to naprostý opak. "Předposranost" je ještě poměrně mírný výraz nevystihující zcela realitu. Dokonce i Zeman tento termín zmínil ve svém projevu.

Ve firmě jsem byl JEDINÝ, kdo odmítl pracovat zadarmo a po svých 8 hodinách co mám zaplacené, odcházel domů (až na vyjímky, kdy bylo třeba něco dodělat). A to vše za "úctyhodných" 12 000 kč měsíčně, což je běžný plat středoškoláka mimo Prahu, vysokoškoláci mimo IT a strojařinu dělají za 18-20 000.

Jinak byste taky nemohl mít rád Klause, kdybyste tu prožil 90. léta a zažil na vlastní kůži, jak tu bývalí bolševici, estébáci, politruci a lampasáci s požehnáním havlovy pravdoláskařské a klausovy neoliberální kliky privatizují majetek českého lidu do vlastních kapes. A jak tu zotročují zaměstnance, existenčně je likvidují, kradou jejich úspory atd, atd.

343299

18.12.2015 22:46

RE: Demokreatura

Aja 82.?.?.?

Reakce na 343275

Předesílám, že se necítím nijak výrazně předposraná a to i přes to, že k volbám nechodím. Ono ani tak nejde o to jít, či nejít, jako spíš koho volit, či nevolit.
Kolik voleb proběhlo od 89 roku? A co se změnilo k lepšímu?

343279

19.12.2015 14:34

RE: Demokreatura

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 343279

Kdyby lidi nešli k volbám v 98. a nezvolili Zemana, tak bychom tu byli vykradení jak na Ukrajině a čeští vysokoškoláci by jezdili kopat výkopy do Německa.

Tohle je výstižná vizitka Pružinského vlády, volební výsledek 1998:
Vložený obrázek
(modrá-ODS, oranžová-ČSSD)

Dodnes je v platnosti spousta dobrých věcí z té doby, včetně zákonem garantované 2leté záruční lhůty, která v kapitalistické cizině nemá obdoby. A to ještě Zeman neukázal plný potenciál, protože byl omezován Opoziční smlouvou.

Tohle je vizitka Zemana po 5 letech jeho vlády
Vložený obrázek
(červená je KSČM)

Kdyby se lidi nevzpamatovali a neposlali Pružinského kleptokracii do háje, tak bychom byli v háji my. Jen si uvědomte, že kompletně rozkrást český průmysl stihli za pouhé jedno volební období. A do roku 2003 by stihli vytunelovat zbytek. O což se pokusily pozdější topolánkovy a kalouskovy "pravicové" vlády.

Naneštěstí se pravicovým bolševikům podařilo oblbnout voliče pomocí stran Johnových VV a Kalouskovy TOP09 a předvolebními novinářskými manipulacemi o paroubkově "pedofilii". I přesto vyhrál volby. Ale dalším podvodem získaly vládu frakce ODS vydávané za samostatné strany: TOP09, KDU-ČSL, VV.

343306

18.12.2015 23:25

RE: Demokreatura

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 343275

Ja si naopak myslim, ze kombinace vrahu, pederastu a psychopatu je perfektni pro vladnuti. Vezmete si napriklad Anglii, od te doby co zacali pronasledovat pederasty(a muzeme rici, ze to byl jejich oblibeny zpusob jak ukazat lasku k detem) uz to neni stejna zeme, jakoby to ti vrazi z psychopatove, kteri tam zbyli, nemohli utahnout jako drive.

343281

19.12.2015 0:47

RE: Demokreatura

vvv 184.?.?.?

Reakce na 343275

Si myslim, ze nevolit je cesta, jak delegitimovat elity. Je to jako generalni stavka, ale muselo by se spousta lidi toho chytit. Ale dalo by se to, protoze uz rada lidi dnes nevoli, a zustat doma je snazsi nez jit.

V soucasnem system se psychopati a jejich dosluhovaci dostanou navrch automaticky. Kohokoliv jineho system znici ci uzemni, nez tam vysplha. Z tech stejnych duvodu se psychopati dostavaji do nejruznejsich reditelstvi a jinych spickovych pozic.

Volenim se nic nespravi. Je to jen divadylko. Nevolenim by se tim mohlo trochu pohnout. Ale na druhe strane, ti, kteri opravdu vladnou, jsou mimo volby: byrokrati, financnici, hluboky stat, i organizovany zlocin.

343285

19.12.2015 20:22

RE: Demokreatura

Locca 88.?.?.?

Reakce na 343285

Dohoda "nevolit" neexistuje, je to naivní nesmysl. To jako kdyby byly v supermarketu slevy 50 procent a vy byste chtěl po ostatních, aby tam nikdo nechodil, že za další týden půjdou slevy na 75 procent. Jen vy zůstanete doma, ostatní ho hned zítra vykoupí celý.

Kdokoliv, kdo bude mít zájem na vítězství své strany, využije toho, že ostatní se dohodli nevolit, a půjde volit, protože si tím značně zvýší výhodu.

Jakmile slyším o dohodě "nevolit", hned zbystřím, jestli mě někdo nechce "deaktivovat" a pro sychr to půjdu hodit těm - pro mě - nejméně nebezpečným.

343326

18.12.2015 15:34

=== Mužik z Tzechbabwe.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 343233

Jak to může asi skončit, když se začne vzpouzet od narození očíslovaný a do chomoutu zapřažený a na státních zlodějích a psychopatech kteří si kdykoli mohou udělat jakýkoli "zákon" chtějí, dokonale závislý mužik z Tzechbabwe? Řekl, bych, že nejdříve je nutno nekompromisně a bez soucitu zlikvidovat ty, co to absurdní svinstvo zvolili, a ti zloději nahoře, co přestanou mít možnost brakovat cizí kapsy pak vypadnou a nebo odpadnou sami. [smích]

343250

18.12.2015 18:01

RE: === Mužik z Tzechbabwe.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 343250

Voliči v čechách jsou v podstatě syfylis nevoličů...[smích]

343254

18.12.2015 10:30

Demokracie, volby...

QuoVadis 83.?.?.?

Kratke vyroky chytrych lidi mluvi za vse:
"Kdyby volby mohly neco ovlivnit, zmenit, byly by uz davno zruseny/zakazany."
(Emma Goldman, Kurt Tucholsky, Clara Zetkin).
A nebo:
"Demokracie je nejhorší způsob vlády na světě. Mimo těch ostatních způsobů." (Winston Churchill)
A nebo:
"Nemůžete očekávat jiný výsledek, pokud budete stále dokola dělat stejné věci."
(Albert Einstein)

Evropska Unie je vsechno, jenom ne demokraticke spolecenstvi narodu zijicich na uzemi Evropy. Neutralni staty Evropy jako Rakousko, Finsko, ale i dalsi jsou zatahovany prostrednictvim evropskych statu NATO do koristnickych valek jinych narodu resp. zajmovych skupin, do kterym jim nic neni a pak jeste musi nest nasledky.
Obcane statu musi platit za zkrachovale banky v jinych statech, aniz by se jich na to nekdo ptal (ale na vynosech techto bank drive i dnes obcane podil nedostavaji).
Obcane statu musi platit za uprchliky, ktere politici jinych statu do Evropy pozvali (Merkel, Faymann), na druhe strane se maji sami srovnat se zhorsovanim socialnich, zdravotnich a pracovnich podminek.

Uz jenon to, ze myslenka EU a jednotne evropske meny vznikla pri zasedani skupiny Bilderberg napovida to, ze to neni zadny projekt evropskych narodu a PRO evropske narody.

343241

18.12.2015 10:33

Poznámka editora

C.H. 94.?.?.?

Řekl bych, že oba volební systémy jsou naprosto korektní a jejch výsledky dobře vyjadřují vůli voličů. Zásadně je ovšem odlišuje volební strategie. Zatímco jednokolový vyjadřuje volbu pro někoho, dvoukolový je volbou proti někomu a ani jedné z těchto strategií nelze nic vytknout. Ostatně dvoukolová volba prezidenta se u nás snad docela osvědčila.
Pokud se nic nezmění, vyhraje Marine klidně i v druhém kole příštích voleb.

343242

18.12.2015 12:01

Diskuse o imigraci

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Před týdnem jsem zahlédl v TV diskusi na téma imigrace. Jediný, kdo měl pro mne přijatelné názory, byl Tomáš Vandas. Můj hlas ve volbách má jistý.

343245

18.12.2015 12:23

RE: Diskuse o imigraci

QuoVadis 77.?.?.?

Reakce na 343245

...jenom aby to nespadalo to te kategorie, o ktere mluvil Einstein....ze lidi delaji porad to same, i kdyz vedi, ze to nic neprinese..

Kolik pripadu, vlastne snad pokazde... pred volbami slibuji politici"hory doly", ale po volbach jedou ve stejnych kolejich, jako ti drivejsi (hrabat jen pro sebe a slouzit jinym nez spoluobcanum a spoluobyvatelum).

Hlavne, ze se dostali ke korytum...Jejich volici jsou jim pak ukradeni

343246

18.12.2015 15:52

RE: Diskuse o imigraci

ROMAN1 88.?.?.?

Reakce na 343245

Jenomže pokud bude Vandas umíněně trvat na tom, že JEDINĚ ON to všechno zachrání, tak zákonitě dopadne jako kdysi Sládek, který razil také takovou "politiku". Načež se zdiskreditoval natolik, že mu nepomůže ani současná exhumace. Pokud současní národovečtí politici nedokáží překročit své sebestředné ego a spolupracovat, nedosáhnou ničeho.

343251

18.12.2015 18:20

RE: Diskuse o imigraci

Nikdo (originál) 212.?.?.?

Reakce na 343251

Spolupráce s každým jouzou je cesta do pekel. To jsou samé kompromisy, které vedou k rozhádání členské základny a infiltrovaní agenti tajných služeb už pak takto nejednotnou stranu snadno rozvrátí.
Vůdcovský princip má spoustu výhod, pokud vůdce pracuje pro všeobecný prospěch a nemá ambice být diktátorem. Také se pak jasně ví, kdo za (ne)úspěch může.

343257

18.12.2015 22:10

RE: Diskuse o imigraci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 343245

Pokud Vandas nemluvil o bombardování Washingtonu a Tel Avivu, tak jen populisticky mlátil prázdnou slámu. Protože skutečný zdroj současných problémů se nikdo neodváží pojmenovat.

ps: Hitler taky velmi zajímavě mluvil před volbami, po volbách zavlekl německý národ do sebevražedné války

343277

18.12.2015 18:29

Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Léčitel 195.?.?.?

Když začali Maďaři stavět plot, tak ten plot byl xenofóbní,rasistický, fašistický a já nevím jaký ještě, jak byl v naší mediální žumpě haněn a Maďaři byli ti nejhorší!
Jak ale začalo plot stavět také Slovinsko a hlavně Rakousko, tak to už bylo v našich médiích jenom "stavební opatření"!!! Už se ani o plotu nemluvilo! Prostě není plot jako plot!!! [velký smích][velký smích][velký smích]
A to je hanebný obrázek EU v roce 2015! Je mně z toho docela špatně.

343258

18.12.2015 19:22

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

dub 94.?.?.?

Reakce na 343258

a což teprve americký plot na mexické hranici. to je přímo obrana svobody a démongrácie proti zlým nemakačenkům a drogovým dealerům...

343260

18.12.2015 19:53

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

karel4u 201.?.?.?

Reakce na 343260

Jedna pikantnost o plote mezi Mexikem USA, kdyz se stavel, tak firma ktera ho stavela byla obvinena z pouzivani ilegalu, coz byla pravda, protoze nikdo nechtel tu praci delat.

343264

18.12.2015 21:31

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

dub 94.?.?.?

Reakce na 343264

a ještě větší sranda je, že to ti ilegáílové postavili nějak divně obráceně, ohnutým koncem do ameriky...
takže koho má ten plot držet kde?[mrknutí jedním okem]

343271

18.12.2015 22:06

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

enki 50.?.?.?

Reakce na 343271

To je proto,aby si ten mexikanec pri skoku {umim taky pouzivat tyto slova] neroztrhl hubu,ale prdel,pro pripad identifikace.

343276

19.12.2015 12:19

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 343260

...ale páni, notak, nebuďte takí "předposraní" a spomeňte aj ten najohavnejší plot:

https://www.facebook.com/ajplusenglish/videos/6573...

343302

19.12.2015 12:36

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 343302

Ahojtě, Danielle.[smích]

Tomu už se nedá říkat plot, to je takové středověké opevnění.

343303

19.12.2015 13:27

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 343303

Ahojtě, milá Ájo, [smích]

čím ďalej, tým viac mi celá táto imigračná vlna pripadá iba ako realizovaný plán CIA - na oslabenie Európy - kedy vychádzajú z overených vlastných skúseností s problémami na mexickej hranici (jak přes kopírák "Milión nelegálních přistěhovalců ročně" ) :http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/97529-bu...

343304

19.12.2015 15:33

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 343304

To dozajista, rozhodně se nedá mluvit o spontánním rozhodnutí davů odejít do Evropy. Migrace existovala vždy, ale v tomhle měřítku, tak náhle a organizovaně?
Co nám to chtějí namluvit?

343313

19.12.2015 20:21

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

dub 94.?.?.?

Reakce na 343302

jo, správně.
ale tomu už se ani plot či dokonce ani zeď říkat nedá.

to už je fortikační objekt izraelské maginotovy linie kolem palestinského gheta...

343325

19.12.2015 10:25

RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!

disident 83.?.?.?

Reakce na 343258

Nedivte se.Tak zvané dvojí standardy patří k základním pilířům "západní demokracie".Quod licet iovi non licet bovi.Státníci rozvíjejících se zemí toto léta přípomínají Západu,ale tento je k těmto kritikám hluchý i slepý.Proto jakákoliv spolupráce se Západem je problematická a vždy se jedná ze strany Západu o nefér hru.

343293

18.12.2015 19:46

Maďarsko

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Tady se ukazuje, ze už je rozhodnuto. Brežněvova omezené suverenita je pouhý čajíček proti sdílené suverenitě propagované v EU. Jenže v 69devatém bylo kam emigrovat, teď ale nevím kam odjet... jenže už je čas!!!

343263

19.12.2015 19:06

Najde se jeden novinár

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 185.?.?.?

co se zeptá Babiše, zda si myslí totéž, co jeho poslanci? To by mne opravdu zajímalo. Protože Babiš zatím pokud si dobre pamatuju nikdy verejne nekomentoval, "agendu lidských práv", zvlášte ve vztahu k Maďarsku.
Zajímalo by mne, zda ty poslance jen trpí, ať si delají relativne neškodné bábovky na svém písečku (já si pritom nemyslím, že jsou neškodné), nebo je prímo na jejich strane, a táhnou za jeden provaz.
Opravdu je podezrelý počet a sestava všech, co hlasovali za. Nápadne to pripomíná komunistickou ideologii ("proletári, rozumej kurvy všech stran spojte se", nebo "kdo není s náma je proti nám" coby postavení davu proti kvalite).
Na druhé strane je tam jistý obsah, kterým jsou maďarské šovinistické strany. Jedno ale nejde slučovat s druhým, míchat, nebo paušalizovat. Je treba konkrtní skutky, nikoliv pseudoabstrakce ideologu.

343320

Příspěvků: 33

18.12. 00:55 trodas  Demokreatura
18.12. 14:04 Nikdo (originál)  RE: Demokreatura
18.12. 14:45 zamp1  RE: Demokreatura
18.12. 22:05  RE: Demokreatura
18.12. 22:38 Vladimír Stwora  RE: Demokreatura
19.12. 11:46  RE: Demokreatura
18.12. 22:46 Aja  RE: Demokreatura
19.12. 14:34  RE: Demokreatura
18.12. 23:25 karel4u  RE: Demokreatura
19.12. 00:47 vvv  RE: Demokreatura
19.12. 20:22 Locca  RE: Demokreatura
18.12. 15:34  === Mužik z Tzechbabwe.
18.12. 18:01  RE: === Mužik z Tzechbabwe.
18.12. 10:30 QuoVadis  Demokracie, volby...
18.12. 10:33 C.H.  Poznámka editora
18.12. 12:01 WAZARI  Diskuse o imigraci
18.12. 12:23 QuoVadis  RE: Diskuse o imigraci
18.12. 15:52 ROMAN1  RE: Diskuse o imigraci
18.12. 18:20 Nikdo (originál)  RE: Diskuse o imigraci
18.12. 22:10  RE: Diskuse o imigraci
18.12. 18:29 Léčitel  Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
18.12. 19:22 dub  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
18.12. 19:53 karel4u  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
18.12. 21:31 dub  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
18.12. 22:06 enki  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 12:19 Danielle  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 12:36 Aja  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 13:27 Danielle  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 15:33 Aja  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 20:21 dub  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
19.12. 10:25 disident  RE: Moc hezký příklad z médií, který hovoří za vše!
18.12. 19:46  Maďarsko
19.12. 19:06 ppppp  Najde se jeden novinár

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 2

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 306