Diskuze k článku

Sýrie: Závěrečná trubkostánová válka

Příspěvků 13

15.12.2015 9:57

odříznout Evropu od surovin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Podle mě už ani nejde o fosilní zdroje jako takové, když USA ovládají většinu nalezišť. Spíš jse o odříznutí (podříznutí?) Evropy od fosilních paliv které se nacházejí na východě. Čistá geopolitika.
A pak nechat vyhladověnou evropu škemrající na kolenou o trošku ropy od strýčka sama. (tomu se chytrá horákyně merkelová snažila předejít budováním nezávislých produktovodů v baltském moři)

A taky jde o zavedení centralizovaného přídělového systému pro evropany, které je podmínkou ustanovení totalitního evropského státu s centrální válečnou ekonomikou, které půl miliardy evropanů posílá jako kanonenfutter na Rusko, později čínu. Tohle je cílem. S přežitím evropanů se do budoucna nepočítá.

343104

15.12.2015 16:35

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 343104

S článkem souhlasím a souhlasím i s Vaší myšlenkou o tom, že "nejde o fosilní zdroje jako takové." To opravdu nejde. Kriticky důležité je jen to, za jakou měnu se prodávají.

Přímá podpora teroristů hrozí vždy pořádným průšvihem (dnes už není rok 1980, máme internet a mocní celého světa ztratili kontrolu nad dialogem a ví to 1) ) a tak zbývá jen otázka: Proč to USA dělají?!:
Vložený obrázek

Protože mají dluhy a brzy se položí: http://www.usdebtclock.org

USA mohou odvrátit svůj krach jedině tak, že celý SVĚT za ně bude platit skrze petrodolar jejich dluhy. A pak tedy zkrachuje (ale později) celý svět... http://6b.cz/6TL

Je tedy podstatné, aby do Evropy dodávaly uhlovodíky spřízněné blízkovýchodní diktatury, projevující-se např. takto: b.cz/s6k

Protože tyto diktatury drží USA při moci a tedy budou vždy platbu realizovat v dolarech, chtějí-li vládnout dál (a neskončit na kandelábrech kam patří).

Rusko chce platby naopak realizovat v měnovém koši, Rublech či Yuanech = stalo se tak úhlavním nepřítelem USA a musí být démonizováno a zničeno (první to udělal Saddám, pak Kaddáfí, Irán by také chtěl... už vidíte, co je spojuje?) a když to nejde, tak alespoň odříznuto od Evropy (Ukropi na Ukrajině to už zařídí).

USA jde o všechno - všechno anebo krach. Takže jak propaganda bude sílit, tak i podpora teroristů. Pozor na to, jak budou další 11. září, jako 13.11.2015 v Francii...
The Paris Attacks Are Just The Beginning
http://6b.cz/2W3


PS. Rothshieldovským elitám je nějaké USA ukradené, včetně dolaru. Problém je, že lidé se probouzí a začínají chápat 1) že vlády jsou jen loutky a že nežijí v demokracii, ale ve finančním otroctví pro bankstery.
Krach USA - které využívají pro kontrolu světa - a dolaru by jim znemožnil ovládnout svět, což je jejich dlouhodobý (staletí) plán. A navíc by to spoustě lidí fakticky otevřelo oči (takže by jejich vláda velmi pravděpodobně navždy skončila), takže raději půjdou do WW3, než aby tohle dopustili.

The Road to World War 3 (dabing)
http://6b.cz/fCp

343122

15.12.2015 16:35

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 343122

1) Zbigniew Brzezinskij: Mocní ztratili kontrolu nad dialogem
-----------------------------------------------------------
http://6b.cz/WhE
"V posledních dekádách došlo díky sociálním změnám k celosvětové a bezprecedentní historické akceleraci. Hlavně pro instantní, masovou komunikaci, jako je rádio, televize a internet, které kumulativně stimulují obecné uvědomění-si a probuzení masové politické povědomosti. Výsledný, široce celosvětově rozšířený populární aktivismus, je prokazatelně nepřátelský k externímu ovládání toho druhu, jaký uspěl v dobách kolonialismu a imperialismu. Přesvědčení a vysoce motivovaní aktivisté vytvořili odpor politicky uvědomělých a historicky odmítavých lidí k externímu ovládání, jenž se prokázal být víc a více obtížněji potlačitelný."

343123

16.12.2015 13:14

RE: odříznout Evropu od surovin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 343122

Myslím že se mýlíte, Trodasi. To už jsou trochu zastaralé informace.
Tady už o žádné směšné papírky nejde, dolar potřebují podržet jen krátce než najedou na válečnou ekonomiku.

A nebo dolar nahradí oddlužené Amero pro celý americký kontinent. Nebo ještě hůř celosvětová měna pro země TTIP a TPP. Všimli jste si, že euro i dolar mají teď podezřele podobnou hodnotu okolo 26 kč?

343153

17.12.2015 2:08

RE: odříznout Evropu od surovin

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 343153

Nuž, je možné, že se mýlím. To se stává, jsme lidi a jsme omylní. Nicméně by bylo hezké, kdybyste uvedl v ČEM KONKRÉTNĚ se mýlím a uvedl odkazy na zdroje, ze kterých přinejmenším vyplyne, že se mýlím.

Toliko "tlučhubářsky" tvrdit, že se někdo mýlí, umí každý. Nicméne je to jen mlácení prázdné slámy - KONKRETIZUJTE TO! Rád se poučím...

Pokud dolar má vydržet už jen do náběhu na válečnou ekonomiku, tak je můj argument platný a stále jde o směšné, bezcenné papírky. Stejně jako všechny ty dluhopisy a další nesmysly, za které ČNB vyměnila naše zlato, viz:
http://uloz.to/xoavXjfL/cnb-struktura-vyse-rezerv-pdf

Shodně jako když dolar nahradí Amero, nebo speciální měna MMF/IMF (jejich právo vytvoření takové měny existuje...), tak platí mé postuláty, že:
- důvodem jednání USA a banksterů je neudržitelný dluh USA
- na oko jde o válku za záchranu dolaru, ve skutečnosti jde o válku za záchranu systému frakčního rezervního bankovnictví, který zotročuje všechny na planetě
- také jde o válku za záchranu "velkého klacku banksterů" - USA

Takže i podle Vás tady v zásadě není sporu o tom, proč se věci dějí - nechápu tedy stále v čem se mýlím a kde jsou podklady pro toto tvrzení.

343192

17.12.2015 21:51

RE: odříznout Evropu od surovin

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 343192

Bohužel děláte tu samou chybu jako řada ostatních. Berete ty virtuální dolary jako něco hmatatelného. A v tom je právě ta židovská zvrácená genialita. Udělali z nás "peněžní věřící". Tedy přisuzujeme hodnotu a vlastnosti určité věci, která vlastně ani neexistuje a její vlastnosti jsou dané tím, co zrovna židovští bankéři chtějí.

Dochází k inflaci protože my věříme, že k ní dochází.
Dochází k recesi, protože my věříme, že k ní skutečně dochází.
Protože nás o tom oni přesvědčili.
Tyto procesy se ale ve skutečnosti dějí jen v naší hlavě.

I ty dluhy jsou jen virtuální. Skutečný problém židovských bankéřů je ten, že když prohlásí dluhy vůči číně za neexistující, tak by lidé mohli prokouknout ten finanční matrix a zjistit, že celé finančníctví je jen židovský podvod sloužící k zotročení světa.

Dříve to byly aspoň potištěné barevné papírky, zcela bezcenné, u kterých jsme uvěřili, že mají nějakou hodnotu a cenu. Dnes už jsou to jen čísla na bankovních serverech.

Oni se nebojí, že dolar ztratí hodnotu, ale že lidé prokouknou celý ten velký podvod. Z toho mají hrůzu a proto celý dluh číně ještě neodepsali.

343221

17.12.2015 23:29

RE: odříznout Evropu od surovin

dub 94.?.?.?

Reakce na 343221

inflace není, protože v ní věříme, ale protože je v oběhu stále více peněz, než zboží. dtto. krize.

to, že někdo něco organizuje, neznamená, že je to virtuální a neexistuje to[mrknutí jedním okem]

pokud budete zákonem odkázán na legal tender, tak jste na jeho vývoji závislý, ať si to připustíte, nebo ne. páč když vás chleba přijde na víc žetonů, než včera, není to nic virtuálního,. ale velmi reálného.

343229

15.12.2015 18:46

RE: odříznout Evropu od surovin

dub 94.?.?.?

Reakce na 343104

merkelová se nesnažila o nic.
nord stream je díky kohlovi.

343127

15.12.2015 10:28

ony ty "trubky" a spory kolem nich maji puvod v Palestine, a to

arbitr 194.?.?.?

jak jiste vy starsi - ci lepe receno stari vite, cely ten bordel v Levantske oblasti zacal ci se zrodil jiz za prvni svetove valky, kdyz lord Balfour a jeste nejaci anglicti panaci slibili zidum ze za sabotaze proti Osmanske risi (majitelem byli turci) jim daji pravo se usazovat v Palestine.

Jak to dopadlo potom, si laskave prectete sami na intrnetu, takze budu pokracovat dale, po druhe svetove valce zide - vetsinou z vychodnich casti evropy - vlastne chazari, podporovani Rotschildy se zacali houfne stehovat do Palestiny, ktera byla pod spravou anglie. Anglie se tomu dost branila, ale po vyhozeni hotelu King David v Jeruzaleme kde sidlila britska vojenska sprava to vzdali, a zide se houfne stehovali do zeme zaslibene zidofskym bohem, Palestiny. Problem byl, ze Palestinci vetsinou zemedelci pestovatel ovci a oliv jim nechteli prodat, a tak se zide uchylili k evropskemu reseni, kdyz neprodas tak ti to seberem. pokracovani si muzete zase najit na intru.

No a pak to tam zacalo byt vazne - po prohlaseni casti palestiny zidovskym statem se tam strhla mela, ve ktere melo prsty i ceskoslovensko (letadla). zidi to vyhrali a od te doby, az do tedka se zabyvani soustavym likvidovanim palestincu.

to se samozrejme nelibilo palestincum a tak se branili vselijak vetsinou bombovymi utoky a dalsimi "teroristickymi" akcemi, takze si vyslouzili odsouzeni "civilizovane populace" hlavne diky zidy ovladaneho tisku.

No a od te doby zacaly vznikat ruzne teroristicke organizace, a tak se ameerika pozdeji - kolem 90 let pustila do likvidace nepratel izraele, a tak to ted jede stale.

Neupiram zidum jejich narok na nejakou vlast, ale krast se nema, a kdyz uz se krade tak ne tak okate.
mozna ze se vam to bude zdat ze nemluvim k veci, ale najdete si hesla jako Golan Heights, West Bank, Sinai Dessert, Lebanon, a uvidite jak a o co jde.

Jiz drive jsem psal, ze nejsem protizidovsky mam hodne zidovskych pratel za morem, ale jsem proti sionismu, ktery pokud nebude umirnen privede i moje zidovske pratele do dalsiho pruseru, jak se stava bohuzel kazdych +- 100 let.

343109

15.12.2015 10:43

Mizí nám webovky?

barfa 178.?.?.?

Po Wertyz report, se nezobrazuje NWOO. Nevíte někdo, jestli nezačala likvidace nezávislých stránek, nebo , co de děje?

343110

15.12.2015 16:19

RE: Mizí nám webovky?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 343110

Optejte se svého ISP, co se děje a trvejte na vysvětlení. Mě obojí jede:
http://postimg.org/image/jtmqutk4r/
http://postimg.org/image/6zsc03p57/

(WinXP SP3, FF 10.0.10 ESR, NetTV kabelový modem)

343121

16.12.2015 13:06

RE: Mizí nám webovky?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 343110

Myslím, že to blokují jen ze zahraničí a ze zahraničních proxy. Z českých adres to většinou jede. Což nechápu. Proč by cizincům blokovali česky psaný web?

343152

17.12.2015 21:23

Putin má Západ v hrsti,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

ale nejsem si jistý, že si to uvědomuje. Na jeho místě bych křivácké a nesplatilelně zadlužené západní Evropě zavřel na půl roku kohouty a sledoval bych,jak se pokrytecký a falešný Západ topí ve svých podvodech, lžích a namyšlenosti. Rusové by těch pár měsíců přežili (jsou na strádání, na rozdíl od na účet zbytku světa luxusně žijícího a rozmazleného Západu zvyklí ) a Západní Evropa by klečela před Ruskem na kolenou. Americké kolonie v Evropě by krvácely a jejich pánové za velkou louží by konečně pochopili, že prohráli. Dolar by šel do kopru a chazarské plány na zotročení světa by jednou provždy skončily na smetišti dějin stejně jako Hitlerovy plány.

343218

Příspěvků: 13

15.12. 09:57  odříznout Evropu od surovin
15.12. 16:35 trodas  RE: odříznout Evropu od surovin
15.12. 16:35 trodas  RE: odříznout Evropu od surovin
16.12. 13:14  RE: odříznout Evropu od surovin
17.12. 02:08 trodas  RE: odříznout Evropu od surovin
17.12. 21:51  RE: odříznout Evropu od surovin
17.12. 23:29 dub  RE: odříznout Evropu od surovin
15.12. 18:46 dub  RE: odříznout Evropu od surovin
15.12. 10:28 arbitr  ony ty "trubky" a spory kolem nich maji puvod v Palestine, a to
15.12. 10:43 barfa  Mizí nám webovky?
15.12. 16:19 trodas  RE: Mizí nám webovky?
16.12. 13:06  RE: Mizí nám webovky?
17.12. 21:23  Putin má Západ v hrsti,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

10

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 20 čtenářů částkou 3 553 korun, což je 10 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 1

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 3

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Černoch ve vlaku do Prahy obvinil personal z rasismu, protože dostal chleba31.07.20 20:32 Česká republika 5

Kdo nemiluje LGBT, nedostane peníze29.07.20 21:39 Evropská unie 1

Poslanec Foldyna varuje velmi ostrými slovy před Istanbulskou dohodou28.07.20 23:20 Česká republika 9

Proč spěchají s vakcínou27.07.20 12:42 Neurčeno 15

Vláda chce vytunelovat ze státního rozpočtu další 2 miliardy27.07.20 02:28 Česká republika 3

Katedrálu v Nantes zapálil černošský migrant z Rwandy26.07.20 09:45 Francie 8

Hoax v přímém přenosu (bohužel)24.07.20 20:48 Řecko 1

Teror lůzy: Spisovatelka souhlasila s Rowlingovou, že muži nemenstruují. Je bez práce24.07.20 18:05 Neurčeno 7

Deset migrantů 2,5 hodiny znásilňovalo 18ti letou Němku24.07.20 12:14 Německo 2

Bílý muž chrání vlastním tělem partnerku, kterou napadla tlupa agresivních černošek21.07.20 16:16 USA 9

Měnové kurzy

USD
22,35 Kč
Euro
26,32 Kč
Libra
29,15 Kč
Kanadský dolar
16,69 Kč
Australský dolar
16,01 Kč
Švýcarský frank
24,45 Kč
100 japonských jenů
21,10 Kč
Čínský juan
3,21 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,61 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
45 333,46 Kč
1 unce stříbra
622,37 Kč
Bitcoin
260 380,48 Kč

Poslední aktualizace: 7.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 673