Diskuze k článku

Karma národů – hlubší příčiny islámské invaze

Příspěvků 18

6.12.2015 4:06

Smisene dva texty dohromady?

P.A.Semi 79.?.?.?

Prvni polovina clanku je velmi spravna. Velmi velmi spravna.
Od mista, kde zacina mluvit o akci proti muslimum, to zrejme psal uplne jiny autor?

Ve skutecnosti - bezohlednost prichozich muslimu tady naopak vyvolala stejnou vlnu bezohlednosti mistnich lidi, i to je soucast karmickeho rozdeleni.

Jedna z evropskych hodnot je náboženská svoboda - tedy ackoliv nejsem muslim, budu vzdy hajit jeho pravo na to, aby vyznaval cokoliv - pokud pri tom nevyzyva k nasili (opovržení vsi spatnosti muze, to je velmi prospesne, ale nasili nemuze). Jinymi slovy - je jedno, jestli je muslim nebo ateista, pokud je násilník nebo a obzvlaste pokud jineho k nasili vyzyva (coz je mnohem nebezpecnejsi nez kdyby sam byl nasilnik), tak ho nemilosrdne musime odsoudit jako násilníka, at uz veri nebo neveri cemukoliv...
Tedy je treba zachovat si predevsim Spravedlnost i Svobodu, nejprve sami v sobe, a pak ji budeme moci a muset vyzadovat i od Mocných.

Pokud se chova bezohledne k lidem nebo k prirode, je velmi potreba jim opovrhovat, ale ne se proto chovat bezohledne k nemu, ale snazit se je nejak pozitivne presvedcit, ze kazda bezohlednost je spatna. (Zatim nevim jak konkretneji, mozna na to jeste prijdu... Treba podporovat/tolerovat jejich umírněné kazatele, ale dusledne vyhostit vsechny nenavistne a nasilne. Lidem sice nenastavovat tvář nenávisti, ale soucit s opovrzenim nad jejich moralni ubohostí. Je treba pochopit rozdil mezi Přísností a Nenávistí... Je treba ukazovat pozitivni vzory - ne ubohou matku s ditetem, ale slusneho podnikatele. Ukazat - ano, tohle chceme, ale nasilniky opovrhujeme a dobre pozname rozdil, poznejte ho take...)

Pak je treba pochopit, ze je bílý Islám a černý Islám. Dabelsti kralove domu Saudu (a mafiansky sultan E.) siri nasilny cerny Islam, a ti nam sem poslali spoustu svych zastancu i kazatelu. Je ale take bílý Islám - Koran sam o sobe (ve spravnem vykladu!) je velmi pokojne a mirumilovne dilo - ale nekomu (a predevsim zidum) se hodi ho naramne ocernit... (A kazdy, kdo mocne krici proti muslimum bez rozdilu, vykonava agendu židů, at vedome nebo nevedome, pomaha jim dosahnout jejich cil - vykorenit a znicit tu spravedlivou cast Islamu)... (Take jaksi nechapu, jak to mohl autor myslet, ze dabla saudu porazime tim, ze se budeme take chovat jako dabel saudu, jen otoceny na druhou stranu...?)

A Armagedon - doslova Aram gideon - zniceni Syrie, uz probiha. Jen si netroufnu odhadnout, jestli to je jenom predehra, nebo je to z vetsi casti jiz hotove. Take svetova valka jiz probiha, snad skoro vsichni proti vsem bojuji proxy-valku v Syrii...

342807

6.12.2015 7:50

RE: Smisene dva texty dohromady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 342807

Jste prilis prisny s tim bily a cerny islam. Prece sem proudi 80% mladych divek a zen. Tam bych to neresil, ty si nejak prevychovame. 15% rodin s detmi, ty se nejak prizpusobi v zajmu deti. 4% mirumilovnych priteplenych inteligentne vyhlizejicich mladych muzu, ty sem zapadnou. A to 1% si uz nejak pohlidame.

342810

6.12.2015 10:42

RE: Smisene dva texty dohromady?

P.A.Semi 79.?.?.?

Reakce na 342810

Ale ne... To, co sem proudi, je jen mala cast z celkoveho svetoveho Islamu, a je to ta horsi cast... Z velke casti zrejme zoufalci a vyvrzeni z puvodnich mist - treba ze Syrie predevsim ti, kterym vadil sekularni a mirny Basar Asad, tedy priznivci teroristu (neexistuje umírněná ozbrojená opozice, je to oxymoron. Syrska opozice jsou budto teroriste, nebo býlí(?) kone zapadu v exilu. Kdo jsou jejich priznivci, proudici k nam?)
Tedy realnejsi cisla - proudi sem tak 20% priznivci (nebo stoupenci) teroristu, tak 80% jsou proste hopeless lidi, co jdou za lepším - coz je celkem přirozené... (tedy pochopitelne ale ne tolerovatelne v tehle míře) Akorat ze 90% z nich jsou bezohledni nafoukanci, nemajici uctu k zivotnimu prostredi ani k nam bezvěrcům (tedy k jinověrcům), zkazeni spatnou vyukou.
Vzhledem k tomu, ze velka cast imamu (kazatelu) jsou pry primo nasazeni od mossadu, a ten zbytek studoval Islam u Saudu, vime, odkud ta spatna radikalizace pochazi. A ovsem je zamerna, byli do toho vmanipulovani, a verim, ze 98% z prostych muslimu by se dalo prevychovat, kdyby se k nim spolecnost byvala postavila spravne, a ne zahnat je s nenavisti do houfu (ghett), ktere se budou dal radikalizovat...

-----

Je snad spravne nejakemu narodu rict: vsichni jste bez rozdilu spatni a zli,
musime vas vyhnat a znicit a zakazat...?! Jaka by byla prirozena reakce? Obrana, odboj...

Je mnohem lepsi rict - vase vira je dobra, ALE dabel vam ji prekroutil, tohle a tohle tam zkreslili a to dobre skoro pohrbili pod nanosem, ale tamhle a tamhle to dobre jeste zustalo, tak se koukejte vratit k tomu spravnemu zakladu a budeme se moci nejak dohodnout a zit vedle sebe na planete (ne nutne v jedne vlasti)...

Ano, i v Islamu jsou bila mista... Je jich tam mozna vic, nez v konzumnim materialismu.
Jsou tam ale i cerna mista bezohlednosti a povysovani a nasili vuci zenam, a dabelsti Saudove (a kazatele vyslani Mossadem) naramne pozvedli okrajove a dvousmyslne casti boje proti nevericim (v originale ale je, ze takove potresta Buh, ne ze se proti nim ma bojovat lidskymi zbranemi, to je prave zkresleni...)

Mame tu na planete 1.5 Mld muslimu a s tim je nutne nejak vyjit. Neprevedete je na konzumni materialismus, neprevedete je na krestanstvi, ale je mozne je nechat prejit na ty bile casti Islamu a nechat je samotne zavrhnout ty cerne casti...
Neni jine spravne reseni.

Leckdo tu na zapade ted obvinuje politiky, ze jsou muslimsti - Obama, Merkelova a dalsi...
Ani trochu. Politici predevsim chteji, abyste nenavideli muslimy a muslimove vas, proto se jich nespravedlive zastavaji, proto se se vsi spatnosti snazi vypadat jako pro-muslimsti.
Politici jsou ale ovladani Zionisty, a prave tem jde nejvic o zniceni tech spravedlivych casti vsech ostatnich nabozenstvi, a jedna jejich strategie je nechat lid nenavidet muslimy a ostatni verici...
Nez zase zacnete dštít síru na muslimy, uvazte, ze jste byli do teto pozice
vmanipulovani temi, kdo vas chteji presne takto nasmerovat... Proč...?

342814

6.12.2015 19:05

RE: Smisene dva texty dohromady?

dub 94.?.?.?

Reakce na 342814

ano, a to v tom článku chybí, z jakéhosi záhadného a vždy se opakujícího důvodu opět sionisté zcela vypadli.

342839

6.12.2015 22:19

RE: Původci šíleností

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 342814

Někteří lidé špatně snáší odlišné názory. Islám je, podle mě, vymývárna mozků, vytvořená pro ovládání lidí. Mnohdy pro štvaní lidí proti sobě, organizované ničivými degeneráty, ze sekty samovyvolené. Přesvědčit zástupy mohamedánů, že jejich vyznání vytvořili nebo překroutili vyvolenci, je zajímavá výzva. Odhaduji, že pečlivým a vytrvalým přesvědčováním, ovšem pokud by nebyli přítomni poskoci Chazarů, by to byla řehole na dvě generace.

342848

6.12.2015 7:33

Duvod inkarnace v zaprdlém kráteru..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Karma někoho dostala do zaprdlé německé vesnice,kde hrabičkami odsekával kdejaký trs travičky z chodníku,aby byl sterilně čistý..Pak přišli ilegální diverzanti a díky pokrytectví neomarxismu a pocitu jakési viny mu diverzanti udělali takový SVINČÍK...Zároven Němci PLATÍ za export otravin do ČESKA,za montovny,kde český otrok maká za pár šupu...Karma českého člověka je JINÁ,vybraní jedinci,kteří nezaprodali zemi cizincum budou v OCHRANĚ od vyšších energií..A Etna s Vesuvem ted zívla a probrala se,Možná konečně karmicky zaplatí satanský VATIKÁN..

342808

6.12.2015 7:42

Bláboly

lucifuge 95.?.?.?

Nic jiného ten článek není. Islám je nábožensky tak, jako bylo křesťanství ve středověku. Z toho vyplývá jeho sepětí s politikou a nenávist vůči tzv. nevěřícím. Jinak lidstvo je takové, jaké je, tlachy o duchovnu, pokoře, lásce... jsou naprosto k ničemu. Nic takového není, je to jen mystické genové vybavení člověka, protipól proti racionalismu, aby se člověk nepomátl z poznání nesmyslnosti všeho. Mudrovat o duchovní obrodě je blábol.

342809

6.12.2015 17:32

RE: Bláboly

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 342809

exaktní , prosťáčka nemůžete nechat s jeho šrédingerovými koťaty v dutině lebeční o samotě, následky by byly ještě děsivější, než když mu tam v dětství nasadíte pámbucha

342836

6.12.2015 7:53

Bylo by to hezké, taková naše švejkovina kdyby jsme jim dali jejicj meducínu

rad 77.?.?.?

K tomu novemu "desateru"... Tak a ted tu O cervene Karkulce, tak je taky hezka. V dobe, kdy si nemuzete na svych hranicich postavit plot, aby se hranice stala hranicí, je toto absolutne a zcela nemozne. Takze vykrik do tmy. No ne, mne jenom pripadne, ze to snad pisatel myslel doopravdy. Legracni pritom je, ze i kdyz by to neproslo v televizi, proslo by to u lidí- neni to paradox nasi doby? Politik se ridi co na to rekne televize a ne volic. Volic ho zajima spolu s televizí jen pred volbama. Do te doby spekulují, jak to vezmou media, v jakem svetle ho vybarvi. Nestesti jsou lidi jako treba Okamura, ktery to pochopil. O to vic, ale musi makat.

342811

6.12.2015 8:04

díky za článek

Juan RodriGo 85.?.?.?

Slova jako "láska, moudrost, skromnost, pokora a úcta k životu a zákonům vyšších úrovní Existence" znějí v novodobém kontextu tak směšně, že je jasné, že tyto atributy nejsou součástí většinové společnosti. Bude třeba ještě hlubokého pádu, aby všem došlo, že nejde o archaické knižní obraty, ale o nutnost, má-li se tady něco změnit. Velmi souhlasím s autorem v tom, že dochází k polarizaci společnosti, je to vidět dnes a denně. Stejně tak duchovní prázdnota stále častěji zřejmější a bude stále čitelnější. Například když slyšíte slova o svobodě a demokracii z úst našich politiků, rve to uši a víte, že těm slovům nevěří o nic víc, než ráno použitému toaletnímu papíru.

342812

6.12.2015 18:03

RE: díky za článek

Ardžuna 94.?.?.?

Reakce na 342812

Skvele pripomienky [smích]

342837

7.12.2015 5:16

RE: díky za článek

Nikdo (originál) 89.?.?.?

Reakce na 342812

Vždyť ta Vámi zmiňovaná slova jsou také křesťanstvím a pseudofilosofy zprzněná k nepoznání nebo jde rovnou o bezobsažná židoslova. Ten toaletní papír má mnohem větší hodnotu než třeba "zákony vyšší úrovně existence", kterými se vodí lidstvo za nos.

342855

6.12.2015 12:22

Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,

arbitr 194.?.?.?

samozrejme by to udelali, ale jestlipak vite od koho se to naucili, ci kde ten "Bullshit" doslovne prelozeno bejci hovno, pocesteho: hromada sracek zacala<

zacalo to jako obvykle v "Good 'Ole JUUUESEJ" na zacatku 70 let kdy cernosi pod vedenim sveho kneze- kazatele Martina Luthera Kinga se zacali domahat (zcela spravne) stejnych obcanskych prav myslim v Alabame, s Bohulibou pomoci zidovskych aktivistu,

ptate se co meli pravoverni spolecneho s "negry" ktere ostatne kupovali v Arabii (tenkrat jeste Saudove pestovali kozy a velbloudy a zili ve stanech na pousti) - a dovazeli bantu - cernochy na jih na plantaze.

samozrejme nemeli zadnou bratrskou lasku pro cernochy, ale potrebovali jejich cisla, cernochu bylo v americe hodne a byli hlasiti, kdezto zidu malo a proto je nebylo tak moc slyset, a velou lasskou k nim krestane take netrpeli.

shrnuti velka cernska revoluce za rovnopravnost byla rizena zidovskymi aktivisty, kteri samozrejme jak dosahli sveho okamzite cerne hnuti opustili (vudce cernych panteru Farrakhan jim to dodnes neodpustil.

zaver protoze muslimove maji historicky a etnicky blizko k zidum, vetsina z nich jsou take semite, tak si to pamatovali a ted to na nas zase pouzivaji.

jen dodatek Muslimove byli do 13 stoleti (kdy nastoupil tak zvany rabidni smer hlasany turky jako autory osmanske rise) jednou nejtolerantnejsich a nejinteligenejsich nabozenskych skupin v tehdejsim svete. diky jim byly zachovany anticke spisy a latinsky lekar Avicenna byl vlastne muslim.

ale to si vsechno muzete precist, neni to tajemstvi chce to jen chtit, myslet a hledat a nejen kecat okolo

342818

6.12.2015 15:36

RE: Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,

ID 213.?.?.?

Reakce na 342818

Muslimove byli do 13 stoleti ... cca stejní jako teď.
Doporučuji shlédnout celé, pokud nemáte čas, alespoň od 10:00 minuty po cca 21:45 minuty, Těch 12 minut Vás nezabije...
https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI&fe...

342828

6.12.2015 19:42

RE: Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 342828

Tak jsem se na to koukl - ten pan se do nich opravdu pustil, ale celkem to sireni Islamu prestalo kolem 17 stoleti u Vidne.
to co ted nasleduje, za to skutecne nemuze zadnej Alibaba ale evropske velmoci ve 20 stoleti kdy okupovaly byvale Osmanske drzavy - po 1918 az do konce druhe svetove valky. Nejvetsimi viniky byli a jsou Anglie a Francie a trosku Belgie s jejich pitomym zamerem si udrzet kolonie za kazdou cenu.

takze Anglie aby neztratila Indii dala indum tenkrat status britskeho obcanstvi ktere mazani Indove a Pakistanci okamzite vyuzili a zacali se houfne stehovat do Anglie. Kdyz anglici videli ten pruser, tak to zarazili (kolem 70 let) ale potom v Ugande Idi Amin vyrazil hlavne Pakistanske obchodniky a ty jako obcany britskeho "Commonwealthu" mazani anglici usadili do blbe Kanady a Australie. tolik Anglie.

Ve Francii zase udelal pruser hrdinsky posranek Charles De Gaulle zpitomely fancouzsky sovinista kterey si chtel hrat na Napoleona aspon v v Africe a tak prohlasil Alzir za francouzske uzemi a dal vsem alziranum taky obcanstvi. Samozrejme spousty Alziranu okamzite nalezly jako vsi do kozichu okamzite do sladke Francie.

Belgie evropsky hovnostatecek si take hrala na kolonialni velmoc v Belgickem kongu, a to same Holandsko a tahalo si muslimaky az z byvale Holandske Indie.

takze sice s panem profesorem v necem souhlasim, ale nema to s temi infiradami tak docela v poradku od konce 18 stoleti, takze pan profesor trosku keca, ci slusneji podle vzoru "co se nehodi to nepiste" a to se pane profo nema.

Tim nechci rikat ze islamisty nejak miluji ona ta semitska verbez je verbezi at ma nabozenstvi od Mojzise ci Mohameda

342841

6.12.2015 13:52

To je NewAge magor

Robin 109.?.?.?

V tom clanku se to hemzi karmou, reinkarnaci, positivnim myslenim, vibracema, mezigalaktikama. To me pripomina dalaljamu, zido-krestanstvi etc.
Akorat by si mel autor uvedomit, ze zakazem halal-koser potravin se co nevidet obevi anti-semitizmus a on pujde sedet a pan Vladimir S. taky.
[smích]

342821

6.12.2015 20:55

Křesťanství není o nic lepší než islám či judaismus

Nikdo (originál) 89.?.?.?

Jestli se ještě někdo v Evropě domnívá, že jedna z židovských verzí monoteismu je lepší než druhá nebo třetí, tak ať raději nemudruje a rovnou si kope hrob pro sebe a své blízké. Křesťanství z těch tří ideologií zotročuje nejvíce. Bez toho jedu v myslích lidí, včetně nevěřících, bychom se se současnou invazí příživníků dávno a lehce vypořádali. Málokdo si skutečně uvědomuje zhoubnost těch monoteistických blábolů pro lidstvo.

342845

8.12.2015 1:07

Vsechno je nase chyba,zejmena svetovych byrokratu, jako UN

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Ja ,ten problem s muslimskou populace vidim trochu jinak.Kdysi na uzemi Palestiny zili tak zvani zide mirumilovne se svymi arabskymi soused,nekdy si I pomahali navzajem.Arabstina s staroiranstinou si byly podobne, potiz zacala od prvnich privalu evropskych,tak,zvanych zidu,jez sperchtili jidis, takze se nemohli domluvit ani s temi zidovskymi starousedliky,jez,jako Arabove se stali tercem "Aliah" najezdu uplne jinych zidu-Chazaru,kteri okamzite zacali s terrorismem.Byl to Hers,jez porucil,aby se zide zacali ucit hebrejsky,coz byla zatim rec ,jen nekolika rabbinu.
Ted,tedy vejdeme do te doby,kdy Arabu bylo na 800 000 a zidu jen 200-250 000 a jen 1% krestanu a zde mame najednou zasah UN a Anglie,ktera na oplatku pomoci v prvni svetove valce, ze Amerika vstoupi do valky a tak zachrani"krk"Britanie,jez ,uz uvazovala o navrhnuti primeri.Tajny zid Balford s dopisem Rotschildovi,je jen a jen historicka vymluva,pravdou je ,ze po jednostranem vyhlaseni Israelu,nakonec Spojene narody pomohli,spolecne s Amerikou a Ruskem uskutecnit legalnost Israelu,jinymi slovy,par zidu dostalo uzemi na zaklade mnoha podvodu k poctuani ne 800 000 zidu zatimco ve svete mame pres billion muslimu,jimz Spojene Narody a nebo velmoci, nedava zadne uzemi,kde by mohli zit a velmoci nejsou k tomu,aby udelali to,co s Palestinou danou zidum,Israelu.Jak to bylo s volbama o ustaveni Israelu, uz s zidovskym tlakem od vyhruzek az posliby je svetkem one doby,jak vse je prohnile a nasledky se tahnou do dnesnich dnu,nebot, byrokracie,nepracuje pro blaho lidstva,spise ,vytvari pristi konflikty na kterych multi nadnarodni korporace vydelavaji sve billion.
Dovetkem bylo prohlaseni clean americkeho kongresu,ktery odhalil vnitrni usporadani nekolika slovy,za celou dobu sve kariery jsem nikdy neslysel,ze by americky kongres nekdy rekle NE, Israelu.
Mozna, kdyby svet chtel napravit sve chyby a dal cast uzemi islamcum, ze by byl svet klidnejsi,ale to je vec,kterou tezko muzem odhadnout,to je to kdyby?
kazdopadne ,srazka zionistu a muslimu, za pouziti krestanu,neni zadna dobra vyhlidka do budoucnosti.Vzpomente ,jak UN pomohla albanskym muslimum se dostat"na krk branicim se Srbum,jak,zid-general NATA, Nemenovsky-Clark,nechal katolickymi letci ze Spanelska bombardovat Belehrad, jak v druhe svetove valce katopicky Chorvati bojovali s pravoslavnymi Srby,prikladu je dost, jak nastrcit jednoho proti druhemu,aby se treti small.Situace na Ukrajine ,je doslova prikladem,co bude nasledovat.

342880

Příspěvků: 18

06.12. 04:06 P.A.Semi  Smisene dva texty dohromady?
06.12. 07:50  RE: Smisene dva texty dohromady?
06.12. 10:42 P.A.Semi  RE: Smisene dva texty dohromady?
06.12. 19:05 dub  RE: Smisene dva texty dohromady?
06.12. 22:19  RE: Původci šíleností
06.12. 07:33  Duvod inkarnace v zaprdlém kráteru..
06.12. 07:42 lucifuge  Bláboly
06.12. 17:32 výjimečné porušení omerty  RE: Bláboly
06.12. 07:53 rad  Bylo by to hezké, taková naše švejkovina kdyby jsme jim dali jejicj meducínu
06.12. 08:04 Juan RodriGo  díky za článek
06.12. 18:03 Ardžuna  RE: díky za článek
07.12. 05:16 Nikdo (originál)  RE: díky za článek
06.12. 12:22 arbitr  Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,
06.12. 15:36 ID  RE: Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,
06.12. 19:42 arbitr  RE: Jistě, muslimové by spustili hurónský řev o lidských právech,
06.12. 13:52 Robin  To je NewAge magor
06.12. 20:55 Nikdo (originál)  Křesťanství není o nic lepší než islám či judaismus
08.12. 01:07 Robert Nohejl  Vsechno je nase chyba,zejmena svetovych byrokratu, jako UN

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 504