Diskuze k článku

Můj komentář ke zrušené výstavě aktů v knihovně Akademie věd

Příspěvků 33

11.11.2015 16:41

Malá poznámka

Jacob 78.?.?.?

Problém je v tom, že na všechno máme nějaké komise (neziskovky), které komentují vše do čeho jim nic není. V jediném s Vámi souhlasím i když vím, že je to ode mne pokrytecké, ale "ředitel má mít svůj názor". O celé věci a zákulisí vím prd a možná ve skutečnosti šlo o h...., nicméně na tom je vidět ta ubohost českých intelektuálů, kteří vždy stáhnou ocas, když na ně někdo zaštěká.

341716

11.11.2015 16:51

Říka se,

Aja 82.?.?.?

že každá reklama je dobrá, i ta negativní, což je asi pravda, subjekt se stane středem zájmu.
Mám ale dojem, že pan Richtr nijak obzvlášť reklamu nepotřebuje, měl samostatné výstavy, kdo se o jeho dílo zajímá, zná ho, kdo ne, nepřitáhne ho ani tento "skandál".

Myslím, že potřebu zviditelnit se a dostat se do povědomí občánků je v tomhle případě někdo jiný, že?

http://www.krajskelisty.cz/praha/11295-opravdu-ma-...

341717

11.11.2015 17:34

Autor článku

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341717

Pan Richtr reklamu možná nepotřebuje tak jako druhá strana, ale nepohrdl jí. Reklamu potřebuje asi tak jako každý, kdo nechce zapadnout.

Opravdu neměl Akademii věd pan Richtr co nabídnout méně kontroverzního? Chtěl-li představit nějakou techniku, nemohl udělat třeba aktu vědkyň, když už jeho erudice na nic jiného nestačí?

Nikoli, pan Richter reklamu potřebuje (možná ne tak moc jako protistrana), a usiloval o ní. A zapomněl přemýšlet, že by měl také vytvořit téma hodící se k Akademii věd ČR a reprezentovat jí na úrovni.

Spískali to všichni, nikdo není bez viny. Jeden jako druhý.

341719

12.11.2015 10:30

RE: Autor článku

kalik 193.?.?.?

Reakce na 341719

Já na těch aktech nevidím nic závadného a to ani z toho pohledu, kde byly vystaveny. Furt se tu hraje na to, že obnažené ženské tělo, nebo tělo obecně je něco nevhodného, nepřípustného, skandálního, ale války a násilí nikomu nevadí. Kdyby tam dal nějaké reportážní fotky z válečných zón, asi by to nikomu divné nepřišlo. Tady se spojilo příjemné s vědou. Nevidím na tom nic špatného.

Pokud jde o zviditelnění nějaké feministické organizace, pak možná rychlé stažení fotek naopak zabránilo širší medializaci a tedy větší reklamě dané organizace, protože kdyby se to táhlo delší dobu a bylo to víc na ostří nože, jistě by to zviditelňovalo mnohem více.

341736

12.11.2015 11:28

Pro pana Ponkráce a pana Nemo07

Aja 82.?.?.?

Reakce na 341719

Pánové, já nepopírám, že autorovi fotografií tahle reklama prospěla, ovšem daleko víc ji potřeboval neznámý genderový spolek.

Překvapuje mě, jak stavíte AV na piedestal intelektuální a vědecké nedotknutelnosti..ooooo, ta hrůza, spoře oděné děvy a ještě k tomu nejsou vědkyně. To pohoršení!!!

Mě pohoršilo dílo Davida Černého a to i přes to, že bylo vystaveno v prostorách k tomu určených. Sousoší dvou pánů, kteří čůrají na mapu České republiky.
Zdalipak by se našel spolek, který by dílo odsoudil a dosáhl jeho odstranění?

Ne, nenašel, jsme pokrytci a jdeme s proudem.

341739

12.11.2015 13:37

RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07

E.R. 46.?.?.?

Reakce na 341739

Provokativní,urážlivé a vskutku avantgardní,nevkusné a vulgární kreace páně Černého nevadí,neb jsou ze stejného hnízda,jako nápady těch sufražetek z Genderově exkrementních komor....
To je jev,kterým je lidstvo postiženo ve všech světových stranách a zdá se,že na Východě obzvlášť a dokonce se to snaží vyvážet do celého světa viz ty "zdivočelé pí.e,nebo Femen".K nim patří i těžce postižený dement Kohout a jedna "umělkyně",dcera jednoho bratislavského rabína,nebo ten zblblík z Moskvy,který se nahý za koule přiktoukl hřebíkem k dlažbě Rudého náměstí,doufám,že ze při tom párkrát netrefil na hlavičku hřebíku,ale na tu svojí malou a že to zvýšilo jeho kreativitu a umělecký prožitek všech zúčastněných.
Škoda jen,že při zatýkání povolali záchranku a záchranáře z Ministerstva pro mimořádné situace Ruské federace,že ho jen prostě nesebrali a neodtáhli na direkci,mohla ta jeho okrasa,zmrzačená už osm dní po jeho narození dosnes zdobit náměstí s mauzoleem V.I Lenina....[velký smích]

341743

12.11.2015 16:40

RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341739

Změna tématu hereckou etudou zvanou „A vy zase mlátíte černochy“?

Já jsem se snažil popsat motivace takové, jak si myslím, že jsou. Vy se snažíte stranit panu Richterovi – a to je celé. Snažíte se panu Richterovi přidat co nejvíce kladných pohnutek a ubrat jiných, ať to stojí co to stojí. Mně jsou všichni aktéři i celá událost u zadnice, jeden jako druhý, co v tom byli. Je mi u zadnice i celá Akademie.

Je úplně jedno, kdo reklamu potřeboval více a kdo méně. Daleko důležitější je, jak to vnímali aktéři. Jistě i ze svého okolí znáte přiklady lidí, kteří jsou chudí, a přitom štědře rozdávají, a lidi, kteří jsou bohatí, a ještě lakomí a kradou – a přitom to „nepotřebují“ jak říkáte. Samozřejmě jsou i lakomí chudí a štědří bohatí.

Jak jistě nahlédnete, to, že někdo něco (ne)potřebuje neříká nic o tom, jak se bude chovat. To závisí na povaze daného člověka. Vědecky řečeno mezi proměnnou „potřebuje reklamu“ a „bude se za každou cenu snažit o reklamu“ není žádná souvislost. To druhé závisí více na povaze člověka, než na jeho potřebách.

Kromě toho Akademie je symbol a vzor. Až budete matka učit své dítě, že se nekrade, dítě poměrně snadno pochopí, že soused občas něco ukradne, a nijak ho to nezviklá. ale poměrně těžko se bude smiřovat s tím, když maminku uvidí krást. A tak je to také s Akademií a vědou – to nepochopil ani pan Vladimír v poznámce připojené za článek.

Davida Černého laskavě nechám stranou, protože téma bylo jiné.

341747

12.11.2015 17:01

RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07

lama.cz 46.?.?.?

Reakce na 341747

Na jedné straně je vám Akademie u zadnice a na druhé straně chcete hájit neposkvrněnost jejího početí? Buď nevíte, co říkáte a pak jste blázen, nebo jste lhář.

Faktem asi je, že motivace jednotlivých účastníků tady málokoho zajímá. To co se tu stalo, je záležitost symbolická. Pokrytectví, puritánství a zpátečnictví na jedné (vaší) straně, proti zdravé přirozenosti na straně druhé.

Připomínáte mi toho intelektuála, který se jal analyzovat oko Mony Lízy. Studoval a analyzoval až na úroveň atomu a pak vítězoslavně prohlásil, že jeho studie je dokonalá, neb poskytuje celkový obraz skutečnosti (skutečností je obraz Mony Lízy), zatímco jeho odpůrci jsou pouzí "redukcionisté," protože popisují pouze část oné zkučenosti. V jeho pokřivené logice největším redukcionistou na světě je pivrnec z 9. cenové, který kumpánovi vedle sedícímu vysvětluje co je Mona Líza těmito slovy: "je to starý obraz v Paříži co ukazuje pěknou děvuchu s takovým divným úsměvem."

Jak to vidím já, ten pivrnec s IQ 99 popsal skutečnost daleko přesněji a věrněji, než onen intelektuál, vážený člen Menzy.

341748

12.11.2015 17:20

RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341748

„Na jedné straně je vám Akademie u zadnice a na druhé straně chcete hájit neposkvrněnost jejího početí? Buď nevíte, co říkáte a pak jste blázen, nebo jste lhář.“

Ta jinak: Co je závažnější problém: krádež ředitele policejního útvaru nebo krádež kopáče? Jestli ten rozdíl necítíte, pak je mi líto.

Co více znevěrohodní katolickou církev? Špatný čin papeže, nebo špatný čin Ančy z Horní dolní, která v neděli chodí do kostela?

Kvůli tomu nemusím být katolík, abych pochopil tento rozdíl, pane překrucovači. Ani nemusím milovat či hájit Akademii. To, že něco chápu, a chápu, že je někde rozdíl neznamená, že mám k tomu jakýkoli – ať kladný či záporný – vztah. Je mi to u zadnice, ale chápu, že něco je větší problém a něco menší pro aktéry příběhu.

--------------------

„To co se tu stalo, je záležitost symbolická. Pokrytectví, puritánství a zpátečnictví na jedné (vaší) straně, proti zdravé přirozenosti na straně druhé. „Připomínáte mi toho intelektuála, … V jeho pokřivené logice …“

Nemám věcné argumenty => zkusím pošpinit oponenta a učinit z něj špatného člověka.

341750

12.11.2015 16:35

RE: Autor článku

lama.cz 46.?.?.?

Reakce na 341719

já osobně, a - troufám si tvrdit - velká spousta dalších lidí, na obsahu té výstavy nic kontroverzního neviděla. Proč? Protože nejsme pokrytci.

Když krátce po revoluci přišli rušští konzervativci za Leninem, aby zasáhl proti novému uměleckému směru, který se tehdy začal prosazovat v ruské obrazomalbě, ten "zlosyn" jim odpověděl, že k takovému zásahu v oblasti umění není kompetentní. Konec debaty, vyřízeno. Mladí umělci malovali obrazy podle svého gusta.

Akty nejsou pornografie. Akty jsou umění a umění je součástí života. O vyspělosti společnosti nevypovídá ani tak technická úroveň, ale postoj k umění. Staří Řekové nenechali jedinou vázu, jedinou amforu neozdobenou. malbami zdobili své domy, šaty a válečníci své štíty. Na Olympijských hrách se kromě sportovní výkonosti posuzovala i poezie, hudba a výtvarné umění. Co platí obecně platí i pro vědu. Umění není s vědou nijak v rozporu. Ale je v rozporu se všemi pokrytci a nekulturními hovady. Jinými slovy: naše společnost potřebuje Lenina. Ten měl zdravý rozum.

PS: a možná, že je věda v rozporu se životem. To daleko spíš...

341746

12.11.2015 17:06

RE: Autor článku

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341746

Máte dojem, že někdo nařídil v knihovně Akademie věd stáhnout fotografie pana Richtera? Já ne. Nevím o tom, že by jakýkoli úřad, zákon, soudce, ministr, kdokoli se v tom jakkoli angažoval a řešil, zda mají být fotografie zakázány či nikoli. Fotografie stáhnul zcela dobrovolně ředitel knihovny Akademie věd ČR. Žádné úřední rozhodování mimo objekt zde nebylo, pouze ředitel rozhodl, že tam budou fotografie a o 4 dny později si zase rozhodl, že tam nebudou.

Žádný analogický „Lenin“ do toho zapojen nebyl.

Vaše lkaní je velice působivé, ale zcela mimo skutečnou situaci.

341749

13.11.2015 17:29

RE: Autor článku

lama.cz 46.?.?.?

Reakce na 341749

takže nedošlo k nátlakové akci, pan řídící se nerozhodoval pod tlakem (jakkoli mohlo být jeho vnímání subjektivní a rozhodnutí bylo zbabělé), neměl se vůbec čeho obávat. Ony feministky nikdy nikoho na světě nepoškodily, ředitelé čehokoli nemají důvod k obavám.

Obecně (odhlédneme na chvíli od tohoto případu), neexistuje státem zajištěná předběžná cenzura. Známená to, že cenzura v mediálním prostoru neexistuje vůbec? A jestliže Akademie (konkrétně) podlehla tlaku při hned prvním náporu, ještě ne moc silném, nelze přesto hovořit o nátlaku a o cenzuře?

Vlastně se vůbec nic nestalo. Nedošlo k ničemu, co by se dalo označit jako projev společenské degrese a tedy není o čem psát a o čem diskutovat. To jen obskurní partička debilů, které vadí zobrazování nahoty, prosadila svou. Příště bude vadit něco jiného a my budeme zase plkat o jejich motivaci, místo abychom pojmenovali problém.

Analogický hrdina Lenin tam samozřejmě nebyl (už proto že pan ředitel kapituloval a problém hrdinům k vyřešení nepřenechal), já napsal, že by bylo super, kdyby byl. Vlastně, roli hrdiny by nemusel hrát jednotlivec, kdyby se z tématu stalo téma veřejné. To se nestalo a to je škoda, protože by se ukázalo jak nízko většina společnosti hodnotí moralisty tohoto druhu. A jak málo jsou ochotni jim naslouchat.

Tahle diskuse se evidentně vede za účelem vítězství, ne za účelem pochopení podstaty. To se mi nelíbí. Seru na to.

341783

13.11.2015 18:11

RE: Autor článku

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341783

Každý vedoucí člověk je pod různými tlaky. To k řídící funkci patří jako bílá barva ke smetaně.

Milý lamo, zkusil jste na mě to samé, co genderový spolek na ředitele. Zkusil jste na mě tlačit, zkusil jste mě odsoudit, nazvat špatným člověkem, nepřirozeným, s pokroucenou logikou, házel jste na mě hromy a blesky, dokonce jste se dovolával davu a mluvil za kolektiv, ačkoli jste k tomu nadostal pražádný mandát od druhých („Faktem asi je, že motivace jednotlivých účastníků tady málokoho zajímá.“) Atd. Dělal jste to samé, co genderový spolek vůči řediteli. Udělal jste na mě podobnou nátlakovou akci, byť jen písemně, a pohořel jste jako papír (… a už na to serete podle vašich slov, protože diskusi neřídíte a já netancuji jak vy pískáte.). Choval jste se úplně stejně jako ten genderový spolek, používal jste stejné metody, možná jen o něco měkčí. Metal jste proti mě svaté umění a já nevím co ještě.

Já vím, že když napíši jakýkoli článek, tak se nátlak na mě od některých v diskusi vyskytne – je to zcela zákonité. Možná je to projev čehokoli, ale především jde o zákonitý projev, který se dá očekávat, ale jde o zcela stejný projev jako spolky tlačící na různá veřejná místa.

Každý ředitel významné instituce bude čas od času pod nátlakem. Tomu se nedá vyhnout.

341785

11.11.2015 17:47

RE: Říka se,

Nemo07 109.?.?.?

Reakce na 341717

Vy jste ťunťa, že? Nevím, jakou měly fotografie pana Richtera cenu před skandálem, ale teď mu ta cena vysviští nahoru - a silně. Skandálem byl uveden do povědomí většinové společnosti. Skandálem se etabloval. Vždy už bude "ten, kdo měl tenkrát zákaz..." Až mu vychladne hlava, pochopí to a pak bude hnutí slepičích mozků děkovat (potají). Myslím, že jediný kdo si oslabil pozici je ředitel AV ČR. Zcela souhlasím s panem Ponkrácem.

341720

11.11.2015 21:25

mimo?

Lumír Čehák 85.?.?.?

..no ja si myslím,že sa mnohí nechali,možno nevedome,vmanipulovať do postoja,ktorý je "kontaminovaný" myšlienkami onej femini-partičky..veď čo je dopr.ele na tom,že fotograf fotí akty?aký rozdiel je v tom,či nafotí budovu,rastlinu,alebo ženský akt?Podstatné je predsa (a v tomto konkrétnom prípade zvlášť!) AKO ,a nie ČO je zobrazené...a tiež PREČO ,a nie KDE je to prezentované.Alebo som úplne mimo? [zmaten]

341721

11.11.2015 21:35

Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Pokud se nemýlím, četl jsem, že předmětem výstavy měl být speciální fotografický proces (těch je celkem dost) demonstrovaný na reálných fotografiích. To znamená, že fotografie na daném typu papíru a vyvolávané daným způsobem atd. jsou například jiné a zaujmou svojí hloubkou obrazu, protože je na nich velké množství odstínů šedi, což dává plastičnost obrazu. Zkrátka někde bylo uváděno, že fotografická metoda souvisí (a to je dle mě pravda) s vědou. Nejlépe to lze samozřejmě demonstrovat přímo vystavenou fotografií. Výstavu tedy musí udělat fotograf, který se danou technikou zabývá. Otázkou je samozřejmě volba tématu na fotografiích. To je asi jediné, o čem se dá diskutovat. Je také zásadní rozdíl mezi portrétem, fotografií nenahé ženy, aktem a pornografií. Autor výstavy pravděpodobně spoléhal na normální lidský rozum a jedinou jeho chybou bylo, že zapomněl v jaké žijeme době. Kdyby použil fotografii ženy z 25% a doplnil ostatními tématy, jako je architektura, příroda atd., tak by měl více argumentů zavřít ústa blbům. Ovšem ne každý fotograf je zvyklí rozpoltit se do více fotografických témat.

341722

12.11.2015 10:45

RE: Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 341722

Souhlas. Bohužel se to nelíbilo té partě buzíků z Genderové expertní komory ČR. Už ten název musel vymyslet nějaký nepohlavní retard.

341737

13.11.2015 4:40

RE: Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341722

Znovu: On snad výstavu fotografií v knihovně Akademie věd někdo zakázal? Nikoli, výstava fotografií byla zcela dobrovolně stažena ředitelem knihovny.

Nějak mi v této diskusi chybí soudnost lidí, kteří nechápou, že když kolemjdoucí řekne, že se mu výstava nelíbí (a genderový samozvaný spolek nemá žádnou pravomoc, je tím kolemjdoucím), tak nikdo, naprosto nikdo ty fotografie nezakázal.

Nebo snad až příště turista řekne, že mu v hospodě nechutnalo pivo a hospodský tu hospodu sám dobrovolně zavře – tak to byl nějaký zákaz hospody?

Pro samé akty a rozhořčení, že chcete vidět nahé ženy nejste schopni přemýšlet. Znovu, tu výstavu nikdo, absolutně nikdo, úředně nezakázal. Tu výstavu zcela dobrovolně a o své vůli zrušil sám její pořadatel – ředitel knihovny. Žádný zákaz, žádný úřad, prostě nic takového tu nepůsobilo. Výstava byla dobrovolně ukončena pořadatelem, a pořadatel ji ukončovat nemusel. Je to jen a jen jeho vůle, že ji ukončil.

Až příště půjde kolem stará Blažková a řekne, že by se to mělo ukončit, tak co? Trochu přemýšlení, pánové a dámy. Žádný genderový spolek tu výstavu neukončil. Neměl k tomu ani požehnání úřadů, ani pravomoce. A názor si každý, včetně spolku, může mít jaké chce. Až příště genderový spolek řekne, že se jim nelíbí vaše manželka, vyhodíte jí z domu, protože to spolek řekl? Znovu, výstavu neukončil žádný spolek, mýbrž pouze dobrovolně pořadatel sám a nikdo jiný. Žádný úřad se do toho nemontoval.

341767

11.11.2015 21:47

Gratulace pro Zvědavec (v dobrém smyslu)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Koukal jsem, že Zvědavec se zasekl v žaludku české pobočky globalizačních médií:
https://www.youtube.com/watch?v=2-x_PYr04IM

Což je pozitivní reklamou a bylo by škoda to s trochou šikovnosti jako pozitivní reklamu nevyužít.

341723

12.11.2015 23:59

RE: Gratulace pro Zvědavec (v dobrém smyslu)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 341723

>https://www.youtube.com/watch?v=2-x_PYr04IM

Pustil jsem si to video, brainwashing, hruza, hnuj. Opravdova normalizace.

341762

12.11.2015 8:27

Co se děje ?

allaůdín 90.?.?.?

Už i osvědčení koně se začínají cukat !
http://a2larm.cz/2015/11/padesata-leta-soudruha-neffa/

341731

12.11.2015 9:38

Je to jen pokrytectví

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

V dnešní době, kdy Internet i TV poskytuje v nepřeberném množství porno, v každé trafice jsou na pultech či za sklem vystaveny porno-časopisy či porno-DVD, je handrkování o vystavení těchto fotografií čiré pokrytectví. A přece se najde pár prázdných hlav.
"Být ženou je kletbou bohů". Platón.

341733

12.11.2015 10:20

???

martin bares 90.?.?.?

Smysl diskuze mi uniká, selský rozum mám.

Štouráte se v tom, zdali fotograf použil / nepoužil toto na zvýšení / nezvýšení reklamy a tím zájmu / nezájmu o své umělecké / neumělecké (pro fenistiky zapáchající dílo).

Nestačilo by říci: mně se to líbí / nelíbí? Pane Ponkráci? Nejste Vy ten literární kritik z Lidovek? Nevím, možná, že ne.

Já za sebe jen mohu dodat. Fotky jsou hezké, diskuze jo o hovně a ty gender či jak se říkají, to je produkt rozkladu a rozpadu společnosti.

Jestli pro mne někdo byl nechutnej a je, tak je to Saudek a spol. Za hranou.

Ale tenhle pán?
Já vím diskutovat a žvanit se musí třeba i o blbině. Společenský příkaz uvadlé doby.

Jediný, kdo to podělal, byl připosraný pan ředitel. Vzepřít se je holt umění.

Za socializmu mne pro vzepření poslali do výroby. Já jim za to děkuji: v té době mi to scházelo. Život ve skleníku mezi intelektuály by mne zničil. Dnes to vím. Takový ježdění s tramvají po Praze. Supr džob!!

Pane řediteli: jděte od válu a jděte dělat něco jinýho, Práce je dost, kdo se nestydí, práci najde. Tam, co jste, jste na dvě věci.

341734

12.11.2015 17:36

RE: ???

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341734

„Nestačilo by říci: mně se to líbí / nelíbí? Pane Ponkráci?“

Tento článek se snaží analyzovat situaci, nikoli mé pocity. To už tak u analýz bývá. Například fyzici také analyzují fyzikální zákony a jejich chování namísto sdělení „gravitační zákon se mi líbí/nelíbí“.

--------------

„Nejste Vy ten literární kritik z Lidovek? Nevím, možná, že ne.“

Kdysi jsem si naivně a bláhově myslel, že lidé budou články hodnotit podle obsahu – ne podle autora. Ale uznávám, je to naivita.

Ne, nikdy jsem v životě nenapsal žádnou literární kritiku, a nikdy jsem nebyl novínářem. Ač nabídek na novinařinu jsem dostal nepočítaně.

--------------

„Já za sebe jen mohu dodat. Fotky jsou hezké, diskuze jo o hovně a ty gender či jak se říkají, to je produkt rozkladu a rozpadu společnosti.“

To není produkt rozkladu, to je válečná zbraň. Snažil jsem se sdělit, že nikoho, ba ani tu „Genderovou expertní komisi ČR“ nezajímají žádné akty. Hrají svou hru, bitvu a válku – a to co je deklarováno navenek je jen pro zmatení nepřítele, který si tu plácá játra zcela nepodstatnou věcí, zda akty ano či ne.

341753

13.11.2015 2:00

Parasiti a parasitky na valecne stezce, patricne

favela 113.?.?.?

Reakce na 341734

zmalovane,spore odene v sexy prilehajicich minisukynkach,na vysokych podpatcich s vystrihy a vysprajcovanymi nadry a zadnicemi /nekdy oboji falesnymi/, nebo v panskych oblecich sako a kalhoty pro jinak orientovane "zeny"-genderistky predstirajici a pro vladu CR vykazujici cinnost..A usili vydrit zase fondy na dalsi "valky" a aby bylo na sexy oblecky butigue doplnky a ukojeni "revolucnich" zlaz. Akademie,knihovna,na druhe strane ,ktera vytahla ihned na stozar bile podlikacky, misty zahnedle. Soros-Norsko proti kulture a zivotu v CR. Mala vystava prace a snahy a celkem i poucna na strane jedne...A poucny obraz dneska.
Na druhe strane znasilnovani a bestialni ubijeni zen a deti fanatickymi muslimy vsude na svete a s podporou Norske vlady ,brutalni take kradeze deti matkam , to Genderovym Expertum nevadi ani Komisarkam, ani Sorosum. Ukazuje se ,co vlastne jsou...A co lekari ,ktery operuje nahe zeny? Prijdou take na radu ??
Kdo zije ve skleniku , nemel by hazet sutry.
Kdo ve svem zivote nic nevytvoril, nema tuseni co to da prace,usili a kolik zivota je v tom obsazeno.Predstirani nevede k nicemu dobremu ani pathologicka chamtivost mit se dobre na ukor jinych...

341764

12.11.2015 17:59

hm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Já jsem sice poslouchal svou ženu, která se s Richterem zná, jen napůl ucha, když mi o tom říkala, ale pokud si správně pamatuju, jednalo se hlavně o ten tradiční proces fotografie, a o přednášku o něm. A iniciativa vzešla od Akademie, ne od Richtera.

341754

12.11.2015 18:52

RE: hm

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341754

Neoficiálně se třeba v pozadí nejspíše pan Richter zná s někým z akademie. Oficiálně vzešla třeba smlouva a iniciativa od Akademie.

Oficiálně chtěla Akademie prezentavat tradiční proces, pan Richter z toho udělal akty.

V čem si to odporuje s článkem?

Třeba tato paní chtěla jen oficiálně spravit prasklou trubku, a zřejmě toho opravdu litovala, dokonce si toho instalatéra sama zavolala:

https://www.youtube.com/watch?v=AS4WcR_EYSM

341755

13.11.2015 9:21

Poznámka nepuritána a nekuřáka

pje 93.?.?.?

Plně souhlasím autorem článku. Akty prosím, ale nikoli na místech důstojnosti a vážnosti. O kouření jen tolik, že mezi inhalací škodlivin přímo a po jejich částečné filtraci pajšlem inhalujícího je pouze nevýznamný kvantitativní rozdíl, šiky imunity odvádět k takovým externím šokům znamená je postrádat jinde, kde jsou potřeba permanentně vzhledem k obecné kvalitě životního prostředí a běžné stravy. Prosím proto editora, aby omezil své osobní preference a použil výhradně své brilantní kritické myšlení.

341773

14.11.2015 1:05

Znam lidi co nejen kouri ale chlastaji od malicka...

favela 113.?.?.?

Reakce na 341773

a este to dejchaji od jinejch kuraku...Na protikuracke kampani a propagande /hyeny vyli unisono nahlas/ me nejvic zarazila obrovske hysterie, jak barmanky a jine feministky nahle vysoudily miliardy a najednou po zavedeni represivnich a agresivnich zakonu, ticho po pesine...!!
Nikdo se jeste nepokusil vysvetlit ze i nekuraci casto dostavaji a trpi "kurackymi"nemocemi a bohuzel i male deti...A tak jeste zbyva mnoho zkoumat...ale patricna hysterie jako obvykle se o tom nedostavuje...
V knihovnach mame bohuzel pro ty co nesouhlasi publikace plne aktu /haldy/ dostupne kazdemu od klasickych del napr. reckych socharu, maliru az po dnesni tvurce a jsou toho mraky. A co Sixtinska kaple, kostely...Meli by se deti snad uz rodit oblecene a nebo na mistech nedustojnych ??/

341798

14.11.2015 17:05

RE: Znam lidi co nejen kouri ale chlastaji od malicka...

Autor článku 194.?.?.?

Reakce na 341798

A co šachy? Nedaly by se do toho ještě nějak zamontovat? Případně třeba africké palmy nebo roury od kamen?

Publikace v knihovnách nebo rodící se nahaté děti není výstava aktů Adademie věd ČR. Určité věci se prostě hodí na učitá místa a od určitých subjektů a jiné věci nikoli. Jen manipulátor rozšíří jednu věc na všechna místa a ještě do toho nacpe Sixtinskou kapli, narozené děti. Znovu říkám, co šachy, nebo africké palmy? Není škoda, když už tak krásně rozhořčeně mluvíte to rozšířit? Co třeba šachisté, nerodí se také nazí? Není to důkaz, že akty by měly být všude bez výjimky?

Na začátku mluvíte o hysterii, a nakonec jste ji sám vážně předvedl.

341825

15.11.2015 1:46

To mate tezky ...

favela 113.?.?.?

Reakce na 341825

Sachy, palmy a roury se nejak "nerymujou" do deje, nebo je ma Akademie ved vystavovat ?..Uz i v tom raji chodili Adam a Eva nahy a jejich deti taky. Ze by se nahota discriminacne pripoustela jen na hajzlech /na misto raje/je dobrej napad ,ale konec koncu hovno taky kouri a pripoustim ,ze nedustojne v nekdy..Dustojnych prostredich../a muselo existovat i v tom raji/. Zadny rozhorceni nebylo, ani hysterie , spontanni reakce a poznamky na okraj o koureni ,nahotach dustojnych a nedustojnych /treba v pornografii/ kdyz Akademie a jeji knihovna chtely priblizit a ukazat proces o vyvolani fotografii,a jak je videt vyvolaly premrstenou reakci tech "oblecenych"... snad mel autor fotografovat mrtve brouky , nebo chciple krysy a tak se vyvarovat/ ovsem oblecene v kazdem pripade !/....A nesouhlas se tak "voblik"...do spatnyho moralniho roucha, spolu s kazanim o mravech hodnych a nehodnych ...jak je obvykle a slysime temer vzdy shury z kazatelen nad nami umistenych !!

341849

3.3.2016 22:17

Akademie ridicu

Roman 176.?.?.?

http://www.autoskola-gooddriver.cz/clanky/akademie-ridicu chtel bych se prihlasit do akademie ridicu ale nevim zda je to dobry napad [velký smích] jsem ridic ppl a furt o tom premyslim nekdo kdo do toho jde ?

346288

3.4.2016 21:56

RE: Akademie ridicu

Josef23 176.?.?.?

Reakce na 346288

Urcite se prihlas nic neztratis pouze ziskat muzes a to se vyplati je to cesta jak mit novy zivot [smích]

347413

Příspěvků: 33

11.11. 16:41 Jacob  Malá poznámka
11.11. 16:51 Aja  Říka se,
11.11. 17:34 Autor článku  Autor článku
12.11. 10:30 kalik  RE: Autor článku
12.11. 11:28 Aja  Pro pana Ponkráce a pana Nemo07
12.11. 13:37 E.R.  RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07
12.11. 16:40 Autor článku  RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07
12.11. 17:01 lama.cz  RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07
12.11. 17:20 Autor článku  RE: Pro pana Ponkráce a pana Nemo07
12.11. 16:35 lama.cz  RE: Autor článku
12.11. 17:06 Autor článku  RE: Autor článku
13.11. 17:29 lama.cz  RE: Autor článku
13.11. 18:11 Autor článku  RE: Autor článku
11.11. 17:47 Nemo07  RE: Říka se,
11.11. 21:25 Lumír Čehák  mimo?
11.11. 21:35  Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !
12.11. 10:45 hestroy  RE: Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !
13.11. 04:40 Autor článku  RE: Fotografie je věda, nakonec její proces se z vědy ve své podstatě zrodil !
11.11. 21:47  Gratulace pro Zvědavec (v dobrém smyslu)
12.11. 23:59  RE: Gratulace pro Zvědavec (v dobrém smyslu)
12.11. 08:27 allaůdín  Co se děje ?
12.11. 09:38 WAZARI  Je to jen pokrytectví
12.11. 10:20 martin bares  ???
12.11. 17:36 Autor článku  RE: ???
13.11. 02:00 favela  Parasiti a parasitky na valecne stezce, patricne
12.11. 17:59  hm
12.11. 18:52 Autor článku  RE: hm
13.11. 09:21 pje  Poznámka nepuritána a nekuřáka
14.11. 01:05 favela  Znam lidi co nejen kouri ale chlastaji od malicka...
14.11. 17:05 Autor článku  RE: Znam lidi co nejen kouri ale chlastaji od malicka...
15.11. 01:46 favela  To mate tezky ...
03.03. 22:17 Roman  Akademie ridicu
03.04. 21:56 Josef23  RE: Akademie ridicu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 58 čtenářů částkou 13 108 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V zemi s největší mírou proočkovanost vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 3

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 7

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
20,98 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,57 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,32 Kč
Švýcarský frank
23,26 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,26 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 601,37 Kč
1 unce stříbra
574,52 Kč
Bitcoin
1 075 556,77 Kč

Poslední aktualizace: 14.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 112