Diskuze k článku

Princip společenské vlády a její úpadek

Příspěvků 23

23.10.2015 4:09

India ako náš vzor ????

rfrfr1 185.?.?.?

Práve kastovný systém je zdrojom zaostalosti Indie! Apatia más je tou najlepšou správou pre každú oligarchiu! Tá môže bezbreho kocentrovať majetok do jedných rúk a z omrviniek kapitálu financovať inteligentný plebs v káštoroch !

340963

23.10.2015 13:27

RE: India ako náš vzor ????

Jaromír 195.?.?.?

Reakce na 340963

Nesuďte Indii podle dnešního stavu, také tam se už plně projevil vliv Kalijugy, k všeobecnému úpadku pomohla i dlouhá nadvláda angličanů a dnes je tam vliv Kaliho vidět na každém kroku.

340980

23.10.2015 5:35

Jasná mysl

Karkanos 194.?.?.?

Opět se potvrdilo, že pan Lhoták má výborné schopnosti analytického myšlení a syntézy. Tak jasné a stručné shrnutí tématu snad nemůže pochopit jen méněcený kretén. Mám bohužel smutné důvodné podezření, soudě dle stavu úrovně vědomí dnešní populace, že se v období všeobecného kreténismu nacházíme.

Rád bych jako doplnění uvedl, že v kontextu védské kosmologie má každý národ povinnost (čili nejen právo) na svém území relizovat tento princip kosmického řádu ve formě svého národního státu a samozřejmě i povinnost ho chránit vůči vetřelcům.

Děkuji panu Lhotákovi za jeho výstižné shrnutí a přeji všem jasnou mysl k pochopení.

340965

23.10.2015 9:35

RE: Jasná mysl - souhlas

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 340965

Cituji Prof.Františka Koukolíka:
Jestli národ a jeho stát nemá kontrolu nad svými úspěšnými psychopaty, získají kontrolu úspěšní psychopati nad národem a státem.

340970

23.10.2015 13:16

RE: Jasná mysl

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340965

Původní kultury všech lidských populací na planetě Zemi vycházely z téhož učení, a protoze jsem nedocetl Lhotakuf traktat o vedach tak jsem jak Krakonos pise meneceny ktreten, ovsem na tuto moji vlastnost prisla moje zena davno pred Krakonosem, ale dale..

Jeste pred vyklestenim (operace prostaty) jsem se s chuti dival na produkty indicke kultury jmenovite krasne prasecarny na ruznych indickych stavbach, jaka to kulturni vzdelanost, ovsem v te dobe mne byla blizka doufam si tvrdit ze k te plejade indickych prasecaren bych tenkrat jeste nejake pridal z vlastni praxe - holt jsem slovan a to znamena z indicke kolibky lidstva.

Je zajimave ze v pravlasti teto prave viry - Indii existuje tolik kast a socialnich nerovnosti, tolik bidy, spiny, apatie k osudu na jedne strane a na druhe k absolutni aroganci nekterych kast. Rikam aroganci... vidim ji denne na pristehovalych Indech zabalenych v prosteradlech potulujicich se v tlupach v Kanadskych mestech... tento Vedsky ksindl je tak arogantni (kam se na ne sere Zeman) ze kdyz treba jdeme s manzelkou po spravne strane chodniku a tak oni cekaji ze se jim vyhnem, a jsou urazeni, kdyz jim obcas reknu ze v Kanade se chodi vpravo.

Lhotak ma pravdu ohledne semitu, a jejich zastiplneho boha (bez velkeho "b"[mrknutí jedním okem] ktery je navadel k vrazdeni lepe receno vyvrazdovani narodu, kradezim a okradanim jinovercu, ovsem trochu bych nesouhlasil ohledne Krista, nebyl to totiz Zid ale Aramejec, (to ted neni koser).

Nechci se dohadovat byl li, nebo nebyl syn Bozi, ale to se dozvim pri mem veku pomerne brzy.

Lhotak je bezesporu sectely pan, neznam ho ani netouzim ho poznat, ale jeho mysticismus a nazory o pradavnem pravem nabozenstvi jsou ujete...

I kdyz verim v Boha prece jen Darvin nebyl tak blbej a podle vyvinu lidstva v dobe Lhotakovy prave viry, jeste lidi sem tam zrali jeden druheho

340979

24.10.2015 8:21

V tomto dilematu, ...

okolojdouci 104.?.?.?

Reakce na 340979

... jsme myšlenkou i na chodníku na jedné straně. Přeji příjemný den.

341001

23.10.2015 20:26

RE: Jasná mysl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 340965

Pan Lhoták je evidentní grafoman a z toho se dá odvodit, že i knihomol. Zdá se, že toho přečetl příliš mnoho a místo čtení mezi řádky a hledání vyššího stavu vědomí, se utápí ve světě vlastní fantazie.

340989

23.10.2015 8:15

jak to tak vsechno vi ....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Zasnu nad autorovou moudrosti.

340967

24.10.2015 19:44

RE: jak to tak vsechno vi ....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 340967

Někomu je prostě dáno.

341009

23.10.2015 11:26

mam silny pocit

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 213.?.?.?

Že sa autor pozná s E. Pálešom alebo minimálně sa od něho inspiroval. Tak či tak je to len zajímavý názor.

340973

23.10.2015 11:26

odhad

peluch 81.?.?.?

zajimalo by me kde jste se docetl toho "trvat ještě 427 tisíc let" nemyslim si ze tohle cislo je spravne a taky co sem hledal a cetl ve slovansko ariskych vedach tak ten vek prave skoncil a myslim ze slovansko ariske vedy budou uvadet informaci bllizzsi pravde protoze indicke vedy jsou uceni odvozene prave od nich. navic v te dobe se dny a roky pocitaly uplne jinak tudiz prepocet ve starsich indickych muze byt dost nepresny

340974

23.10.2015 12:17

Josef

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://tinyurl.com/q8r7b5l

340977

23.10.2015 22:06

Pan Lhoták i s nickem Karkanosem krapet ujeli

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Kdo není ezoterik s náma, je kretén proti nám. Ač dosud jsem oceňoval myšlenky pana Lhotáka, tak tento jeho príspevek beru s velkou rezervou.
Bývá nekdy težké odlišit šarlatánství od reality. Pokud jsme skutečne nekde v historii upadli, tak nezbývá, naž začít od začátku. Ale s overitelnými pravdami, a ne s kdesi vykutranou ideologií. Bych žádnou ezoteriku do života príliš netahal. Je videt, co nekdy zpusobuje, jen další problémy. Stejne tak, pokud nás je moc a máme problém s "chlebem", začal bych od rozumného hospodárství, kontrolou toku prostredku. Pan Lhoták a jeho metody stejne jako kresťanství neposkytuje žádný návod, nakolik se namnožit, když se máme najednou príliš dobre a co s tím, když je lidí moc. Neposkytuje návod, co delat, když prijde invaze. Odbočuje naopak k myšlenkám, co toho moc nereší. Stejne jako "komunismus" dojel na veci, které nebyle reálné, stejne jako demokracie dojíždí na úlety mimo realitu, tak je nutno prijmout historii a priznat, že i védicko-šamansko-kastovnicko-ezoterické učení mohlo proste dojet na to, že uniklo mimo realitu.
Zbytečné je proto jen opakovat stejné chyby. Učí se i zvírata, i ty jsou semtam po nekolika generacích cosi moudrejší, alespoň to tak vypadá.
Za podradné, ménecenné lidi bych označil chytráky, co se v podstate víceméne jen priživují na druhých, a kterí vnucují ostatním nepoužitelné životní cesty. To tu chvíli bylo i bude.
Interpretace v článku hodnotím jako už príliš konspirační a fatalistické, podobne, jako Nostradamovy vize, které delají více škody, než užitku.

...žejo pane Karkanosi, už jen chybelo, aby jste tu vy začal rozdávat tituly lidem, o kterých nic nevíte, stejne jako inkvizitori.

340991

24.10.2015 1:16

Úplně ahistorický pamflet

lama.cz 46.?.?.?

Historický vývoj společnosti směřuje od prvotního komunismu pospolné tlupy k rodu, kmeni, kmenovému svazu a národu. Indický kastovní systém je specifický právě pro Indii. Ve antickém světě jej propagoval Platón a neuspěl.

Antický systém a po něm systém byzantský měli své závažné vady, otrokářství a feudalismus, ale přesto nezaručovali sice, ale umožňovali do určité míry společenskou mobilitu, kdy schopný člověk z nízkého původu mohl prokázáním schopností se vyšvyhnout. V Byzanci to bylo možné, když si vás všimnul císař, nebo některý z vysokých funkcionářů. Justinianus byl například prostý voják z Durostora, původně. Společenská mobilita je důležitá nejen pro jedince, který je tam více motivován se snažit (proč je Indie tak zoufale chudá a zaostalá?), ale i pro společnost, ze které vzešli. Zajímavá je historie Velké francouzské revoluce a přívalu inteligence, který pozvedl úroveň francouzské armády v několika málo letech tak, že se ji konkurenční armády nemohly postavit samostatně ani v koalici. Do té doby byly důstojnické funkce výhradně pro aristokraty. Takový šlechtic se nemusel snažit, aby získal důstojnickou hůl. Po revoluci přicházeli jiní lidé. Podle francouzského způsobu si vojáci volili své důstojníky, po reformě v roce 93 v poměru 2:1, dva si mohli zvolit, jeden jim byl jmenován ze zhora. Z této várky snaživých a revoluci oddaných důstojníků vzešel nejeden vyjímečný talent.

Indický kastovní systém je špatný i ve srovnání s antikou a středověkem. Konzervuje společenské poměry v zájmu těch, kteří silou moci dosáhli lepšího postavení. Likviduje veškerý pokrok a společenskou mobilitu, když dědičně připoutává člověka ke kastě a povolání. Tvůj prapraprapradědek byl krejčí, tak ty tež budeš a když ne, tak ti setneme hlavu - kurvo.

340994

24.10.2015 11:34

RE: Úplně ahistorický pamflet

Radim Lhoták radim (tečka) lhotak (zavináč) arsiqa (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 340994

Jelikož jste se uchýlil k velmi deklasující známce, dovolím si malou poznámku: Já v článku nemluvím o kastovním systému v Indii, ale o kastovním či stavovském systému Véd. Fakt, že se odvolávám na indické Védy, které se dochovaly v nejucelenější formě, je podružný. Nakonec nejsou výplodem Indů ale Árijců, kteří je z důvodu ochrany své rasové čistoty museli změnit na rasově podložený kastovní systém. Dočkáte se ještě upřesňujícího článku. Původní védské rozdělení společnosti nemělo nic společného s rasovým oddělením kast ani s dědičnou příslušností k té či oné kastě. Naopak se týkalo rozdělení úloh v rámci jednoho a rasově homogenního rodu či národa a lidé do jednotlivých kast byli zařazováni podle svého založení a schopností. Genetické kritérium a původ v tom sice hrály roli, ale jen jako vyšší předpoklad pro danou úlohu z titulu dědičných vloh a výchovy. Argumentace proti védskému kastovnímu systému na základě jeho podoby, jak ji známe v Indii, je proto naprosto lichá. Stejné přirozené rozdělení v rámci organické Tradice měly všechny národy světa, včetně Slovanů, Galů či Germánů z pohanských dob.

341006

24.10.2015 20:32

RE: Úplně ahistorický pamflet

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 341006

tak jo,
sice Lhotaka neokopavam, ale at se na to divam jak se na to divam, jeho mysleni je ponekud ujete, mozna ze ne mysleni ale pohled na vedy..

pokud se matne pamatuji Vedy byly puvodne predavany ve slovni forme, pry si na to tenkrat vymysleli nejake specialni podani versu v podobe stylizovanych hexametru - nezamenovat prosim s kilometry -

uz jenom to, ze bonzove teto vysi inteligence kteri dokazali ci zdedili od polobohu ze 7 ci 8 nirvany takova moudra - nedokazali naucit plebiany takovou pitomost treba jako uzlove Pismo indianu ve stredni americe.

uz jen toto, mily priteli smrdi, ustni podani je nevyhnutelne zkreslene casem, takze... taky by mne zajimalo, kde ci ve ktere casti naseho globu tyto moudra vznikly, a pokud vznikly na jiznim podbrisku euroasie zvanem nyni indie, jak je mozne, ze indicky narod si z nich zrejme jen ponechal ci osvojil kastovni system a lahodne prasecarny, ktere I ted pitomci indoVedu praktikuji.

Jak jsem jiz psal nebude to trvat dlouho a ja se osobne dozvim jestli velkej Veda je ci neni, ale osobne to vsazim na Boha- on totiz panbu neni jen tak, sice nikdo z nas ho nevidel, a proto nezna, ale nekdo musel nejak tento nynejsi bordel zvany bud vesmir, ci jen nasi zemekouli udelat. Jak rikal muj strejcek z hovna bic neupletes.

je naprosty nesmysl tvrdit ze polidstena opice z afriky po slezeni ze stromu se naucila opakovat naprosto verne nekonecne traktaty z Vedy, podle nekterych zdroju 4,000 let nez se naucili skrabat do malty. Mimo toho to věcne vědeni smrdi - budu citovat (lenina?) ze nabozenstvi je jed na oblbovani lidstva- neprotirecim si, nabozenstvi se vsemi knezy, zreky, proroky atd neni totiz vira ve Stvoritele..

Nakonec pratelska otazka: Hele Lhotaku nechodis taky po Praze s tou partou co hulaka Hari Krisna?

341010

24.10.2015 11:44

Je toho daleko vice co nezname

Kangaroo 193.?.?.?

Na rozdil od vetsiny diskutujicich, kteri si vzali nazory pana Lhotaka na paskal, se domnivam, ze to, co pan Lhotak napsal, je ve skutecnosti jen spicka prislovecneho ledovce - cela pravda by byla pro lidstvo (tedy jeho neinformovanou vetsinu) skutecnym sokem. Meli bychom si otevrene priznat, ze nase zivoty jsou formovany "logikou" a "materialismem" do te miry, ze nase napojeni na vyssi duchovni sfery je temer nulove. Pod zastitou Descartova "Cogito, ergo sum" neuznavame nic, co se neda "vedecky" zmerit, zvazit nebo overit experimentalne. Pokud se clovek zacte do dila Gurdijefa, Ospenskeho a dalsich, tak zacne nabyvat dojmu, ze skutecne plati, ze "cim vic vim, tim vic vim, ze nic nevim". Kali Yuga, cili "doba zelezna", je protipolem duchovniho osviceni - je to doba prevladajicich nejnizsich instinktu, brutalniho nasili a bezbreheho materialismu. Nikdo z nas nema sanci se dockat v soucasne inkarnaci jejiho konce.

Kangaroo

341007

24.10.2015 21:18

Marta

Marta 88.?.?.?

Nejlepší byl pan prezident Havel, za něj jsmě měli tisíce podniků a ČSR, Za zemana nemáme nic ani společný stát.

341011

24.10.2015 23:10

RE: Marta

Aja 82.?.?.?

Reakce na 341011

...a neříkejte.

Kdo zahájil likvidaci zbrojního průmyslu na Slovensku?

Kdopak byl od ledna 1993, po rozpadu ČSR, prezidentem ČR?

Likvidace českého zemědělství, dolů, automobilového průmyslu atd?
Pan Klaus navrhoval, pan Havel, jako prezident podepisoval.

341012

25.10.2015 9:31

Vývoj bytostí na této planetě

Marten264 93.?.?.?

je vskutku velmi klopotný.

Vypadá to, že i planeta sama probíhá různé fáze zhmotnění a odhmotnění, v souladu s tím více či méně blbnou bytosti zde zhmotnělé.

To na co se odkazujete v prvních odstavcích je neměnná pravda - realita vesmírného života a jeho pravidel. Čím více se spouštíte do hlubší hustoty tím se tato mění podle zakřivení, které je způsobené vesmírnou anomálií - hmotou a jádrem planet.

Poselství Ježíše v její původní podobě samo o sobě katastrofou nebylo. Její následné pojetí už ano. Co je dobré si říci - to co zůstalo jako Biblické poselství do dnešních dnů je - Duchovní univerzita 0. stupně. Tedy všeobecný základ pro každého. Stále jsou a byli zde duchovní učitelé přinášející celé učení o podstatě vesmírného života.
Např. Edgar Cayce
https://www.youtube.com/watch?v=0X9K4wnPx7g

Poslední čtyři tisíce let ukázali, že absorpce a práce s duchovními poselstvími je na urovni mateřské školy. Navíc je podivuhodné darebáctví, které se s tím může spojit. Neuvěřitelné. První ligu v tom hraje Římsko a katolické církve, Svědci Jehovovi, Judaismus a současný Alláhismus.

V rámci této planety je podivuhodné touha zabíjet se mezi sebou. Ať už dostanete cokoli, první nad čím přemýšlíte, jak by se tím dalo hromadně vraždit.

Podle mého poznání věk nejtemnějšího temna máte již za sebou. Byli jste adoptováni - asimilování jiným složitějším vesmírným principem. Posledních dvěstě let je hektickým obdobím, zcela odlišným od těch předchozích tisíců let. Fáze hrubé techniky je přípravou na složitější úkoly v budoucnosti.

Ne všichni zde budou moci zůstat a pokračovat, někteří se vrátí zpět k předchozím fázím vývoje do primitivnějších zvířecích těl, především ti, kteří se nedokáží vyrovnat se svojí agresivně-sexuální podstatou.

S tím jak se budou měnit bytosti, především lidé zde inkarnovaní, bude se měnit i systém správy věcí veřejných.

Čemu se nevyhnete (jako celek) je vyrovnání se s předchozími nesprávnými skutky. Pravděpodobně ve formě planetárních živelných pohrom. Upřímně, je to ten nejrychlejší a nejjednoduší způsob.

341022

26.10.2015 10:06

Koľko času dal ateistom na prebudenie ľudstva Darwin?

lubosmat 212.?.?.?

Naša pramatka „Eva“ predpoklad cca 9 500 000 rokov do našej éry.

Za túto dobu prebehli na zemi geologické procesy, ktoré mohli bez akejkoľvek stopy niekoľkonásobne vymazať podobné civilizácie („slepé uličky vývoja“) tej našej, poznanej a zabúdanej v rozmedzí cca. 30000 rokov.

Pán Lhoták nám ponúka 427 000 rokov na zásadnú zmenu, než sa ľudstvo vydá po ďalšej slepej uličke v labyrinte vývoja. Kde sa nachádzame na tejto pomyselnej časovej línii +- 30000 rokov, je otázka typu: „Kde sa v starobinci nachádza toaleta?“ položená človeku s pokročilou alzheimerovou chorobou.

341042

27.10.2015 4:58

Smisene...

P.A.Semi 79.?.?.?

Zacatek textu je vynikajici...
Jen skoda, ze to v te historii takhle idealni nikde nebylo...

Ano, kasty jsou prirozene a dodnes zjevne funguji, ale je neprirozene a spatne jejich indicke dědění na potomky. Jiste, ze neklesli vsichni do stavu "sudru", nebo spis se zmensuji rozdily mezi tim, jak jsou ty kasty navzajem oddeleny, a mezi tim, jak si predstavujeme, ze byly nebo mely byt oddeleny...

Ohledne dani pouze pro ksatrije - to prave byla pricina upadku Slovanu a vsech dalsich podobnych spolecnosti... Z ceho se pri techhle minimalnich danich buduje spolecenska infrastruktura, z ceho se financuji prvoplanove ne-prospěšné instituce jako umeni, skolstvi a veda - tedy to, co presahuje biologicke potreby?

Elitarismus esoterickych (uzavrenych,tajnych) systemu, dědění vědění z ucitele na zaka, je vzdy odsouzen ke ztrate toho vedeni, k jeho nerozvijeni, k jeho upadku pri jedine generaci hloupych zaku a nutnosti znovu-objevovani od zacatku... (mozna proto pak po teto zkusenosti hlasali blud o trvalem klesani v tzv. veku Kalijuga...)

Od kapitoly, pojednavajici o krestanstvi, to jsou uz ale jenom lzi a pomluvy...
(To mi prijde jako pana Lhotaka styl - zacit spravnym a pravdivym, ukolebat ctenare a prejit ke lzivemu boji...)
Feudalni nadvlada tu byla - zvlaste na blizkem i dalnem vychode (a co bylo u Slovanu se nevi...), davno pred krestanstvim, a byla o hodne horsi nez potom...
Elitarnim esoterikum "brahmanu" chybela pokora, soucit, humanita - prave na to bylo potreba krestanstvi...

Ohledne stareho zakona - jeho skutecny smysl je dosud "uzavren", protoze ceka na to, az prijdou podminky pro jeho otevreni (a protoze zide zalhali jeho skutecny smysl falesnymi preklady - mozna to ale byl "vyssi" zamer? Biblicka hebrejstina (ne jeji moderni zkomoleni) je super-logicky jazyk, vzdalene podobny kodu d.n.a., a mozna ani nepochazi od lidi?)...
Proto k tomu dostalo lidstvo navrch jeste "otevrene" krestanstvi, zapsane v "obrazech" a tedy dobre prelozitelne do jinych jazyku, aby se pripravilo... (ze ho v ruznych dobach ruzne pokrivili primerene sve urovni je jina vec, ale tim, ze text byl uzavren od dalsich pridavku bylo mozne ta prubezna pokriveni zase prubezne rusit...)

Lze na nekolika mistech racionalne dokazat (v matematickem smyslu), ze casti Písma pochazi od nejake "nad-lidske" entity, mohu pak věřit, ze od "Boha" prostrednictvim "andelu", lze se i domnivat, ze od mimozemstanu (spis asi "mimo-prostořanů"...)

341062

28.10.2015 10:49

RE: Smisene...

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 341062

Pane P.A.Semi, máte pravdu, že z pana Lhotáka je cítit velká nedůvěra k Biblickému a žido-křesťanskému poselství obzvlášť.

Také se domnívám, že se to dost nepovedlo.

Ono totiž Spasitelství není podstatou ANI smyslem života na této planetě. Je to pouze nepatrná část každodenních dějů.

Denně potkávám bigotní písmoznalce ať z řad katolíků, Jehovistů atp. Jsou to zoufalci. Zamotaní do tisíců slov hledají spásu až JEDNOU někdy v budoucnosti příjde to dokonalé, úžasné, nekonečně krásné Vzkříšení, Zmrtvých vstání a každý si pod tím představuje úplně něco jiného.

Přitom to mohou mít teď a tady a mohli KDYKOLI.

Je to tragikomedie - skutečné duchovní znalosti se vždy předávali nepsanou formou, to je proto, že pro každého jsou trochu jiná.

BIBLE = obecné základy pro každého, navíc velmi zjednodušené a pro mnohé nepochopitelné. To co bylo přiměřené a pochopitelné před 4.000 léty je v dnešní době duchovní mrtvola.

EL - BIB = bryndák pro malé děti , španělsky

341105

Příspěvků: 23

23.10. 04:09 rfrfr1  India ako náš vzor ????
23.10. 13:27 Jaromír  RE: India ako náš vzor ????
23.10. 05:35 Karkanos  Jasná mysl
23.10. 09:35 výjimečné porušení omerty  RE: Jasná mysl - souhlas
23.10. 13:16 arbitr  RE: Jasná mysl
24.10. 08:21 okolojdouci  V tomto dilematu, ...
23.10. 20:26  RE: Jasná mysl
23.10. 08:15  jak to tak vsechno vi ....
24.10. 19:44  RE: jak to tak vsechno vi ....
23.10. 11:26 tartus  mam silny pocit
23.10. 11:26 peluch  odhad
23.10. 12:17  Josef
23.10. 22:06 ppppp  Pan Lhoták i s nickem Karkanosem krapet ujeli
24.10. 01:16 lama.cz  Úplně ahistorický pamflet
24.10. 11:34 Radim Lhoták  RE: Úplně ahistorický pamflet
24.10. 20:32 arbitr  RE: Úplně ahistorický pamflet
24.10. 11:44 Kangaroo  Je toho daleko vice co nezname
24.10. 21:18 Marta  Marta
24.10. 23:10 Aja  RE: Marta
25.10. 09:31 Marten264  Vývoj bytostí na této planetě
26.10. 10:06 lubosmat  Koľko času dal ateistom na prebudenie ľudstva Darwin?
27.10. 04:58 P.A.Semi  Smisene...
28.10. 10:49 Marten264  RE: Smisene...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 2 857