Diskuze k článku

První týden ruského vojenského zásahu v Sýrii

Příspěvků 23

13.10.2015 5:38

Pouceni pro neocony je, ze vlastne nejsou nikde bezpecni.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Role se obratila, jen vzpomenme nuklearnich vedcu, kteri ve svem magazinu v roce 1947 vzkazali svetu z posice ,kontrily nuklearnich zbrani, ze se svet musi podridit,Jednu Svetovou Vladu anebo, NIC!
Ted,vsak se vymkla z jejich rukou vlada Ruska ,ktera drive byl spolecnikem Americke ,rovnez, bolsevicke vlady,jak v Moskve ,tak ve Washingtonu sedeli jedni a ti samy, takze, svet byl pod kontrolou z jedne i druhe strany, v Praze v prvomajovem pruvodu nesli heslo:Atomova zbran zaruka miriu,jez ,udajne nebyla Tak spatna, jako ta Washintonska, v pravde receno,bylo to jedno a totez, kontrola zidu s atomovou zbrani k vydirani krestanskeho sveta. Takze, ted maji neocon o cem premyslet, jaka je asi ta Putinova atomova bomba, ovsem , bez kontroli Washingtonu, tedy tech par u vesla ,co s obycejnymi Americany nemaji naprosto nic spolecneho.
Je to oskliva predstava, pro ty radoby vladce sveta, ze to "A nebo nic" by se jim mohlo vyplnit i kdyz z drivejska se nechali slyset,ze ,kdyz nedosahnou sveho,tedy rozumejte, bozi oblibenci, ve vlade svetove,nejvyssi,tak,strhnou cely svet do zahuby sebou, a ted by mozna byla trochu jina historie za predpokladu, maleho omylu, jako se mohlo stat v Pristine na radu necona ,generala Nemenovskeho by doslo k te posledni katastrofe, ktera byla jejich hlavni zbrani v politicke,rasovem a nabozenskem vydirani.
Zidovsky rabin vyhrozova Israelskymi nuklearnimi bombami , ze srovna Evropu, jako odvetu za holocaust, s vinou,ze Evropa nic nedelala na zachranu zidu, ovsem, zde nemluvi o planech Zionistu, jez maji prsty vsude, kde je nejaky maler, tedy, zde bombarduji Syrii, ale ,nejakou chybou by mohla padnout bomba na Israel, zidovske okresy v Hollyvoodu, nebo Melbourne,New Yorku,v presnem zasahu a bez varovani, zde je treba pripomenout Bushuv projev,ze utokem je preventivni obrana, a nebo, takovy Tonkinsky trik, nebo,jako trik Israelu v Libii a jine smrtelne divadelni kousky, nepocitaje ,ze prehlizeny americky obcan vyjde do ulic,rakve jsou nakoupene ,jakozto i munice pro Narodni Gardu a zmena situce, kdy na letistich nebudou k mani letenky do Israelu v tom navalu cestujicich.
Mimochodem, mnozi , tak zvani zide, projevuji zajem o stehovani se do jihoamerickych statu, pryc,od NewYorku a Washingtonu,co ,kdyby.........Popularni je Argentina a Chile, kde si mistni lide stezuji na drzost ,jakoby "americkych" turistu, jez si pocinaji panovacne.
-------
Ted,neco,k premysleni:" 100,000 Former Soviet Jews In Israel Return To Russia - Rense
http://rense.com/general65/100000formersovietjews.htm I don't know why, maybe it was in my genes." Yet here she sits in her .... "I still love Israel and I'd like to go back some day," she says. "But for now, I'm happy here
"

340602

13.10.2015 11:01

RE: Pouceni pro neocony je, ze vlastne nejsou nikde bezpecni.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 340602

Pán R. Nohejl, keby ste nekecal, áno, jadrové zbrane sú zárukou mieru, len tak na chvíľku si predstavím že Ruská federácia a Čína nemá žiadne jadrové zbrane a čo vidím, no ako mi poštár zvoní pri dverách a nesie doporučení list od úžerníka, amerického ritolezca Kisku, hlavného Atamana hornouhorského pro amerického vojska a potom o deň dva nastupujem do autobusu, ktorí ma vezie na pridelenú posádku a nasleduje týždňoví výcvik a potom hor sa na východnú frontu, na Moskvu, to aby som si kúpil teplé prádlo [chechtot]

340610

13.10.2015 7:47

internacionála.

pacholíček 77.?.?.?

Proč zpívali internacionálu? Proč ne třeba hymnu?

340607

14.10.2015 19:43

RE: internacionála.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 340607

protoze se to tyka vsech narodu (ktere se musi ve svem odporu vuci TTIP a podobnym spojit) a ne jen jednoho?

340670

13.10.2015 10:25

Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť

Dan z Piesku 147.?.?.?

Zvedavec sa zmenil. Tak ako Britské listy pred pár rokmi po zrušení diskusií. Priveľa prebratých článkov a to dokonca za peniaze. Nie autorovi, ale za preklad. Za 738 Kč by podobný článok napísal aj autor typu copywriter. Pri honorároch za preklad nemôže rozpočet Zvedavca vyjsť. Takže ho dotuje - ako inak - nejaká mimovládka s nejasným cieľom.
Diskusný príspevok p. Nohejla by nemal uniknúť pozornosti cenzora. Konšpiračný rasizmus ako vyšitý. Ale konšpiračný je aj článok ku ktorému je pripnutý. Všimol som si, že diskusia z desiatok diskutujúcich spadla pod 10. Asi sa dá ťažko diskutovať k posledným článkom ...
Konštatujem, že Zvedavec prestáva byť vieryhodný, Dokonca mám dojem, že p. Stwora Zvedavec tajne predal/vydal/opustil.
Takže, toto je test, či môj názor prejde cenzúrou.

340609

13.10.2015 16:22

Zvědavec se nezměnil

Léčitel 195.?.?.?

Reakce na 340609

Pouze se změnily podmínky za kterých vychází. Dříve byl Zvědavec "vzácný", protože byl jistým "zjevením", byl zcela osamocený při šíření jiných, než oficiálních "blábolů", hlavně naší "svaté" ČT, kterou si všichni povinně platíme a která lže a manipuluje s informacemi, až hrůza povědět!
Stačí si třeba otevřít www.nwoo.org , kde je na konci hned několik podobných webů, kde je také Zvědavec, ale už je jenom! jeden z mnohých a dá se říci, že pokud se Zvědavec nebude nějak jinak profilovat - to jest, nebude jinak "zajímavý" , může dojít k jeho postupnému ústupu ze slávy a nakonec k jeho úplnému zastavení a myslím, že by to byla škoda. Jde ale o přirozený proces, nad kterým není nutné plakat. Prostě věci na světě vznikají a také zanikají, jako je také jistá naše smrt! Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně!!!
Nevím, jak chce pan Stwora pokračovat, ale už by se měl zamyslet a něco "vymyslet" , aby zase dostal Zvědavce do popředí zájmu, ale bude to mít těžké a ani nějaký nenadálý přísun peněz Zvědavce nezachrání, pokud se rapidně nezmění "přísun" nových a čerstvých informací, kde by se také měl projevit stále větší "hlad" čtenářů o něco nového, neotřelého, co zaujme! Vím, že se mně to snadno říká a kritizuje, ale řešení neznám. Jenom konstatuji skutečnost, bez jakéhokoliv záměru někoho poškodit, nebo někomu uškodit!!!
To není můj důvod k napsání této poněkud "černé" prognózy vůči Zvědavci!
Spíše z nostalgie, bych byl rád, kdyby třeba za rok, či za několik let zde Zvědavec stále vycházel a byl čten, alespoň tak, jako v současné době.
Konkurence je ale "svině" a především ta nekalá, ale i s tím si musí vydavatel poradit, pokud si chce udržet zájem čtenářů! Jiná cesta není.

340630

14.10.2015 19:47

RE: Zvědavec se nezměnil

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Reakce na 340630

"..ale už by se měl zamyslet a něco "vymyslet" , aby zase dostal Zvědavce do popředí zájmu.."

jojo, je uz na case zase zmenit design stranek, aby se to jeste vice priblizilo mladym, ambicioznim a ne nam starym paprdum kteri nic nezmenime [vyplazený jazyk]

340671

14.10.2015 0:11

RE: Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 340609

Zadnej konspiracni rasismus jsem v tom comment Mr. Nohejla nenasel a kdyz si udelas cenzuru v mozkovnici tak zjistis , ze pravda i kdyz je vo Israelstvu neni rasismem jak se ti to tou jejich spinavou propagandou snazej nalhat !

340644

14.10.2015 18:21

RE: Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť

a 194.?.?.?

Reakce na 340609

"Zvedavec sa zmenil" no to je pravda, a muj dojem je, ze se zmenil od te doby, kdy byl Nohejl pozvanej na "besprechung" k C@K ameroceskemu mistodrzitellstvi.

Jak to vypada tak se chce trosku zivit zvedavcem a kdyby mu to "zatrhli" ono zatrhnout jde mnoha zpusoby, tak by mel treba po zivobyti, ac se ho tim nechci dotykat, jsem zrejme proti nemu (doufejme) za vodou, kdezto on stale v ni plave.

tim konec o Nohejlove diteti zvedafci a ted k ruskakum... nevim co je na tom prekvapiveho, ze se do toho pustili, pamatuji se na 68 a tenkrat jim to slo taky fofrem,,, takze nic noveho pod sluncem.

Myslim ze rusaci jsou tam hlavne ani ne pro bombardovani z luftu, ale spis jako destnik... radste si uvedomit, ze jak zidi tak i turci se do syrskeho nebe od te doby co jsou tam "Putinovi sokoli" nehrnou,a aj I Amici se chovaji slusne.

ohledne nasich zajordaskych slovanu... ono je tezke pro jednoho pravoverneho se zivit od druheho pravoverneho, na to meli vzdy drive Gojimy, a v zaslibene zemi jich moc neni.

kkdyz jsem byl maly,, tak jsme se prestehovali z prvniho patra do tretiho, po babce Weinbergrove, mela v byte piano,a - plno stenic... tak mne matka dala k tete na 3 mesice a do prazdneho bytu dala sirove svicky (tim se tenkrat hubily stenice a blechy) a pak tam zametla ty chciple a zavolala znameho stukatera a ten zaplac' vsechny diry.

moralka: stenice stenici nezeere....takze je nedrive v yhubit, a pak ucpat vsecky diry...

340668

13.10.2015 11:39

Souhlasím s tím, že situace je extrémně vyhrocená.

Croix 178.?.?.?

Souhlasím s tím, že situace je extrémně vyhrocená.

Pokud jde o to, jak daleko jsme v souvislosti se zmínkou o MiG-31 nebo systémem S-300, tak už tak daleko nezakrytě jsme. Systém S-300 je totiž instalován na křižníku Moskva, který do oblasti směřoval už koncem září, kdy proplul Dardanelami. Jenom připomínám, že předchozí S-200 byl umístěn u nás v Brdech (Klondajk) a na jižní Moravě a sledoval vzdušný prostor po Londýn se schopností eliminovat nepřátelské vzdušné objekty na vzdálenost do 200km raketami (v dobách Varšavské smlouvy).

340611

13.10.2015 12:08

rozuzlenie

tartus 213.?.?.?

Tohoto divadla přídě až s novym Us-prezidentom.

340618

22.10.2015 0:23

RE: rozuzlenie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 340618

Začátek věty jakoby psal analfabet.

340946

13.10.2015 12:51

Mír celému světu

Miloslav Dědek 178.?.?.?

Přečtení tohoto článku mně utvrdilo v názoru, že pořád ještě existuje jistá naděje, že se USA a Rusko nerozejdou v průběhu řešení Syrského válečného konfliktu jako nepřátelé. Je možné, že mezi nimi v průběhu řešení Syrského problému vznikne přátelský partnerský vztah. K této dvojici by se potom mohly přidat další mocnosti, čímž by se vytvořily podmínky pro vznik globálního spojenectví. Globální centrální světovláda založená na demokratických principech by mohla nastolit trvalý mír na celém světě, a to prakticky stejným způsobem, kterým se podařilo nastolit trvalý mír v rámci všech států spojených v projektu EU.
Jedna možná cesta vzniku celosvětové demokratické vlády je uvedená v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html
Vznik spojeného světa má už v plánu i OSN, viz článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/10/cile-udrzitelneho-rozvoje-sdgs-fakta.html

340620

13.10.2015 21:02

RE: Mír celému světu

Nikdo (original) 212.?.?.?

Reakce na 340620

Fujtajbl, jste tak naivní nebo tak úchylný zaprodanec?

340641

14.10.2015 22:36

RE: Mír celému světu

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 340620

Oh môj bože,
Človeče, vy ste božie hoviadko.

340682

15.10.2015 10:55

RE: Mír celému světu

arbitr 194.?.?.?

Reakce na 340620

Hele Dedku,

prosim te, uz prestan chlastat, ale na druhou stranu muzes mit malou malickou prafdu, oni totiz se nasi zajordansti bratri prokecli ze vlastne proti Putinovym sokolum tak moc nic nemaji, takze je mozne ze Bibi treba v budoucnosti prijecha do Goof 'Ole juuuesej trosku zervat kongresmany a postavit je do late, a "hin se hukaze"

Ale skutecne to co jsi napsal je pitomost hodna Ceske televize, jen Jsi mel dodat, ze tu bratrskou lasku bude dirigovat spolu s Bibikem nas Bohous Zemanu

Jen jeste jeden osobni dotaz: kolik trid jsi dodelal?

340707

21.10.2015 12:29

RE: Mír celému světu

ami 85.?.?.?

Reakce na 340707

Nevies kolko ma tried? Mirko Dedek je ING. asi home made a propaguje svoj blog. na kazdom fore co ma viac ako 10 citatelov. Chod tam to sa nasmejes. Jemu nacisto zajebava aj podla fotografie, [velký smích]

340931

13.10.2015 17:08

Prebieha vojna za zachovanie nerovnosti?

lubosmat 212.?.?.?

Pseudomonopolárny svet nahradí pseudounipolárny svet, ako to však bude so zachovaním nerovnosti?

Západ nás podviedol, za lacné sľuby od nás vykúpil za koráliky, presne tak ako korzári od vyplašených indiánov naše cennosti a neskôr aj našu zem.

Diktát okupačných mocností usadených v západnej Európe bol pretavený do potupných predvstupových požiadaviek do klubu „rovných“, aby sme konečne pochopili o čom bol pán Orwell.

Smutné je zistenie, že zastavené „nespravodlivé“ prerozdeľovanie peňazí praktikované komunistickým aparátom bolo obratom nahradené „nespravodlivým“ prerozdeľovaním neookupantmi.

Je už načase inovovať slogan „Cudzie nechceme a svoje si nedáme!“ na: „Cudzie nechceme a svoje nemáme!“

Vojna prebieha aby nerovnosť bola zachovaná, bez súdu niet trestu a tak si užívaj svet, kde sa platí judášskou menou, ale kde podvod, lesť a zrada nie sú morálnymi pokleskami, a žiadny z Judášov nebude z vlastnej vôle obesený.

340632

13.10.2015 18:03

RE: Prebieha vojna za zachovanie nerovnosti?

tartus 213.?.?.?

Reakce na 340632

Ještě trocha upravim. Na cudzie nemáme a naše nemáme.

340634

13.10.2015 17:26

RIP Pax Americana

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

RIP Pax Americana 1991 - 2015

340633

14.10.2015 2:23

Valka proti teroru bude trvat dlouho

favela 113.?.?.?

Reakce na 340633

Vyhlasil pres.Bush , ale netusili jsme ze po rozbourani 9/11,budou USA ty same wahabisty /co meli bezvizovy styk s USA/, zivit satit,vyplacet stedre mzdy utracet miliardy na jejch vyzbrojeni,davat jim zdarma auta aby nemuseli chodit pesky a poskytovat prijemny asyl kdyz prohrajou.To opravdu ne.Dale hrat divadlo ze USA-NATO bojuji proti terorismu a predstirat valku proti nim uz celych 20 let, coz zrovna taky neni zadarmo /napr. v Iraku/.. A vysledek ? Utracet zase dalsi miliardy na ziskani moci pro teroristicke vlady v Ukrajine,Gruzii, Lybii,Pakistanu, Albanii, Chorvatsku a jinde , trenovat hordy hruznych bestii a kdyz prohravaji zase placene pro ne dovolene v EU.
Kdyz Erasmus kdysi napsal,ze "vsechno vedeni je u boha blaznovstvi/silenstvi/" netusil jak mocna je jeho pravda. Se zvysujicim vzdelanim tak presne nachazime svet ve zvysujicim se silenstvi a chaosu pod vedenim ...tech inteligentu? Nasili ma prednost v chaosu.Zakaz rasismu vyvrcholil vseobecnym rasismem ekonomickym!!!Mimo rasismu tradicne zakoreneneho vsudypritomneho proti slovanum. Krveziznive vlady na jedne strane, prestedre k tem co nasilim vnikaji do statu EU a nasili tak prichazi ruku v ruce s nimi. dbaji hlavne o to aby balisticke rakety s wdm byly namireny prave na sve spoluobcany a sverene jim bohuzel narody,jako bezbranny cil a v planech vsech generalnich stabu a vlad jinych a je to hlavni napln prace jejich.
Ze probehne kruta a krvava soutez o cenu "OSY ZLA" a konkurence je zuriva jsme take netusili . Ale jinde nez se predpokladalo..
Putin nekricel jako Bush, ale dnes pokracuje v tom slavne vyhlasenem boji , tam kde Bush udajne zapocal , tedy porazit a znicit teror a svete div se ,prave v USA to vubec nemaj radi ! Copak nevedi uz ani, co chteji ? A co pamet taky neslouzi ? A tak Putin bojuje navzdory jim take prave za bezpecnost USA!!!A TAK PUTIN BOJUJE SAM A NAVZDORY TAKE PRAVE ZA BEZPECNOST USA !!! USA chteli znicit komunismus a kdyz se tak stako zase nebyli s nastavajicim mirem spokojeni. Zmeny v chaosu jsou temer na dennim poradku /vlastne neporadku/.
Jedine co plati porad ,je rozkaz zbrojit aby se staty zadluzily a take se zadluzit se za ucelem vyzbrojeni !! Jedno snad USA udelali v posledni dobe je smlouva s Iranem,ale vzbudila sileny odpor vetsiny predstavitelu/US-NATO/. A hlavne "THINK TANKU" , ktere byly zalozeny aby z kancelari vysvetlily a narizovaly vladam, kam tanky /a bomby/poslat , aby se na kazdeho dostalo a zbrojni korporace vyrabejici spoustu zmetku se napakovaly.Rozpocet jenom USA ten skutecny je jiste pres trilion dolaru.!!

340647

14.10.2015 5:38

Ale vsechno zlato sveta vam neporidi vojaky !

favela 113.?.?.?

Reakce na 340647

A pes kterej steka nekouse a tak rusky generalove jsou zticha. Ale ten pes uz si stejne davno zuby vylamal. Vojak se pozna v kritickych situacich kdyz treba dovede zvratit prohranou valku. /Stalingrad/.A general ,kdyz pomuze a ukaze vojakum to vyhrat. Ale kdo utikal jako kdyz do vrabcu streli s presilou v Mogadishu a Vietnamu. Ruska invaze so Syrie je take predevsim zkouska zbrani, retez a koordinace jednotek a rozkazu, /show down/a zakazky na ruske zbrane se jen pohrnou. Co se tyce taktiky a strategie v asymetricke valce , kde vojaci slabsi hure vyzbrojeni /Vietnam,Alzir/ pouzivaji neortodoxni zpusob boje, taktiky proti drtive presile a presto dokazi zvitezit.Jiste o tom rusove vedeli a pocitaji s tim a maji zkusenosti !! Exit , tedy ukonceni je snad dulezitejsi nez treba "iracke a afganske vitezstvi".Rusky zasah ukazal Pentagonu, ze budou zvanivci prvni na rane v jejich kancelarich. Boj s teroristy proti nemocnicim za jejich lidska prava a teroristicko-humanitarni intervence jsou ovsem vice nez absurdni pro vsechny jenom ne pro slepyho uz golema. Rusove nepotrebuji ani stale bizarnejsi vrazdy jako byla vrazda holandskeho proti muslimskeho politika /Fontyun/ zavrazdeneho "aktivistou za ochranu zvirat" !!! Tak to tu jeste nebylo.V USA uz vrazdili milovnici herecek... A ze vseobecneho neustaleho chaotickeho nasili se jiz davno USA zmenili do spolecnosti s kulturou a kultem smrti.
Sokujici a stale nevysvetlitelny phenomenon jsou Protokoly. Odbornici se shoduji jednoznacne ,ze jde o podvrh a ze byly napsany na zakazku jako pamflet proti tem co poradali teroristicke utoky na cara a predstavitele Ruska. Nekdo dal ruble/ochranka/ a nekdo sed a "usil to horkou jehlou" jak to byva pro ucely propagandy na svedeni populace. Pamflet je 12o let stary a neni stale dobre mozne vysvetlit jeho universalni platnost, cokoliv se stane protokoly na to maji uspokojive vysvetleni,odpoved,logicke objasneni,ktere ma vzdy patu a hlavu" o tom co spatneho ELITY zamysli , planuji a provadi...Jako by autor videl i do dobudoucna....

340651

14.10.2015 11:03

RE: Valka proti teroru bude trvat dlouho

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 340647

Když jsem poslouchal vřeštět toho opičáka na tom "asambléé OSN",jak je ten americký národ vyjímečný,jaké má zájmy a jedině on má tu správnou víru v boha a jedině on bude určovat osud celé planety,vzpomněl jsem si na vyřvávání jemu velmi podobného opičáka,který mával v jedné ruce černým praporem s nesrozumitelnými klikyháky a se automatickou flintou ve druhé a patřil k tomu náboženství,které vyznává celá Obamova keňská rodina a zřejmně i Babrák Huseinovič také i když říká,že "je uvnitř žid..",mě nepřekvapuje....
Z toho komplexu vyjímečnosti,které si tato náboženství dala v základ se bere celý ten terorismus a bezohlednost se kterou se tihle kazisvěti snaží zvítězit nad celým světem a to,co dnes vidíme,není nic jiného,než spolupráce těchto dvou zvrhlých ideologií a jejich pakultur,těch,kteří píšou vše z prava doleva,nesní vepřové,musí vše před zpracování vykrvit a mít halal/košer a mrzačí si přirození....jsou to dvě strany jedné mince,jsou to siamská dvojčata,která jeden bez druhého nemůžou existovat,dnes jeden,ten chytřejší a bohatší jen využívá toho druhého na špinavou práci,aby až bude hotova se ho stejně zbavil.
Z toho vycházi a celý ten terorizmus a jen hlupáci to nechtějí vidět a ke své škodě odvrací od toho zrak,nebo tomu dokonce napomáhají...
Tragedií je,že touhle sobeckou ideologií ýbremenšství a jedinečnosti je nakazený skoro každý Američan bez ohledu na víru a vzdělání a nechápe ty do očí bijící souvislosti,dokazující tu "systémovou spolupráci".

340655

Příspěvků: 23

13.10. 05:38 Robert Nohejl  Pouceni pro neocony je, ze vlastne nejsou nikde bezpecni.
13.10. 11:01  RE: Pouceni pro neocony je, ze vlastne nejsou nikde bezpecni.
13.10. 07:47 pacholíček  internacionála.
14.10. 19:43  RE: internacionála.
13.10. 10:25 Dan z Piesku  Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť
13.10. 16:22 Léčitel  Zvědavec se nezměnil
14.10. 19:47  RE: Zvědavec se nezměnil
14.10. 00:11 Satanist  RE: Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť
14.10. 18:21 a  RE: Posledný príspevok do zvedavca - začínam sa báť
13.10. 11:39 Croix  Souhlasím s tím, že situace je extrémně vyhrocená.
13.10. 12:08 tartus  rozuzlenie
22.10. 00:23  RE: rozuzlenie
13.10. 12:51 Miloslav Dědek  Mír celému světu
13.10. 21:02 Nikdo (original)  RE: Mír celému světu
14.10. 22:36 Norman  RE: Mír celému světu
15.10. 10:55 arbitr  RE: Mír celému světu
21.10. 12:29 ami  RE: Mír celému světu
13.10. 17:08 lubosmat  Prebieha vojna za zachovanie nerovnosti?
13.10. 18:03 tartus  RE: Prebieha vojna za zachovanie nerovnosti?
13.10. 17:26  RIP Pax Americana
14.10. 02:23 favela  Valka proti teroru bude trvat dlouho
14.10. 05:38 favela  Ale vsechno zlato sveta vam neporidi vojaky !
14.10. 11:03 Robot Emil  RE: Valka proti teroru bude trvat dlouho

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 370