Diskuze k článku

Moskva jedním úderem zmařila plány Washingtonu

Příspěvků 10

12.10.2015 5:25

Kedmi je podivná existence

vaclaus 188.?.?.?

Kdo je Jakov Kedmi, púvodním jménem Jakov Kazakov? Militantní sionista. Narodil se v r. 1947 v Moskvě, v r. 1969 emigroval do Izraele. Od r. 1977 pracoval ve službě Nativ, která se zabývá repatriací "návratem do vlasti" židú z východní Evropy, zejména z SSSR, nyní z Ruska a ostatních zemí bývalého SSSR. Organizace vysloveně nepřátelská všemu nežidovskému, zejména slovanskému. A tento člověk hodnotí pozitivně akce Ruska v Sýrii?

Rusko v Sýrii Izraeli vypálilo rybník, Netanjahu jel i s nejvyšší generalitou do Moskvy a vyhrožoval tam Putinovi. Ten ho ale poslal do p.

340561

13.10.2015 0:21

RE: Kedmi je podivná existence

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 340561

Je to na i YouTube ( Putin to Netanyahu ....) a tady jsou k tomu setkani Putina s Netanjahu pod video comments divaku jak to videj ve svete .... #1) Putin is really showing the world how politics is done ...., #2)Now Russia is the world leader , Obama"s USA is becoming a global joke! #3) Putin is telling bibi tu stay out off Russia business . He"s destroying these terrorist israhell supports . Don't piss Putin off Bibi or you"re next ...... . Je tam na YouTube tech vyznani lasky k Israeli a k USA vopravdu moc a zabralo by to tu dost mista , ale si myslim ze tolik lasky jak ji na YouTube davaj na jevo uplne staci ......

340596

12.10.2015 7:23

Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

rfrfr1 185.?.?.?

Mne to stále pripomína situáciu na začiatku druhej svetovej vojny, keď Anglicko a Francúzsko zatiahli Rumunsko do vojny aby znemožnili Rusku obsadiť Bospor a Dardanely. A potom to urobili samé! Rusko v Sýrii umožní amerike dokončiť okupáciu Donecka a Luhanska! A práve o to ide ! Potom príde na rad Bielorusko a Kazachstan!

340564

12.10.2015 10:55

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 340564

Amerika na zadnou okupaci již nebude mit silu,jak dokonči okupaci Donecka a Luhanska,jsou tam již Ruske nejmodernejši zbrane na obranu,sili svetla pomalu osvododzuji planetu zem.Nasledek temnoty.
Kyjevska Rus 9 milionu obeti
Svata inkvizicia 1238-1835 12 milionu obeti
Biologicky teror nakazy cholerou a morom 150 milionu obeti
Sovietska Revolucia a obcianska vojna 18 milionu obeti
Koncentracne tabory v ZSSR 1929-1939 22 milionu obeti
Prvni a druha svetova valka 81 milionu obeti

Zacatek doby temnych sil 988 ktere zasahli hlavne Rusko.

340570

12.10.2015 13:15

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 340564

1.Rusku šlo o Bospor v 1.sv.válce...

2.Izrael v žádném případě ohledně Sýrie Rusko nepodporuje !!!Naopak !!!
Izrael se SS měl jakousi společnou představu o Středním východě a ta se ruským
aktivním zaangažováním rozplývá....


Věřte jen sám sobě a v žádném případě jewrejovi i když mluví rusky a v ruské televizi,těch,kterým by se dalo věřit je i ve velikém Rusku velice málo a pokud jsou,tak z nich ostatní souvěrci moc radosti nemají a tenhle agent Izraele mezi ně rozhodně nepatří....
Tenhle,nebo Eskin,Solovjev atd.jsou všichni v jádru stejní a stejně skvělí manipulátoři.

340575

12.10.2015 22:45

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 340575

Mám pocit že ať je to jak je to, tak Putin ví kterou to bere a nenechá se oblbnout ani Izrahelem ani Emerikou a už vůbec ne Demongrácií, ať vylezla k kteréhokoliv pekla. Ovšem všem podává přátelskou ruku, kdokoliv má šanci se postavit na správnou stranu, je to jenom na nich. Jo dávali si koncovku in už jiní frajeři Lenin, Stalin, Bakunin ale jenom Putin je ten pravej nefalšovanej IN.

340592

13.10.2015 6:37

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 340592

To by si musel aj niečo vedieť o pánovi Stalinovi!

Aj o Stalinovi!!!

Slovania, Slovensko, Rusko, Stalin, história...!!!
------------------------------------------------------------------
http://cicociciak.blogspot.sk/2015/03/slovania-slo...

340605

13.10.2015 14:45

RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 340564

Proboha... Je to jen chlastem, nebo i něčím jiným?

340623

13.10.2015 6:31

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

S niektorými jeho názormi súhlasím. Hlavne rozviniem ten, kde tvrdí, že keď Rusko porazí isil a vybuduje si silné postavenie na Blízkom východe, tak v tom momente v podstate západ/ussa už načisto prehrali. Totiž mnohí ľudia si ešte neuvedomili, že keď sa pozrú na obecný chod vecí/udalosti a správne ich pomenujú a vyhodnotia, tak ussa ako svetový četník sa už nejaký pátek riadene potápa a celkovo s ním aj buržoázne-liberálna ideológia (kapitalizmus a konzum), a pokiaľ ussa nerozpúta ww3, tak národná/štátna uss elita, ktorá sa o tom momentálne snaží, už nadobro skončí. Tu si moc ľudí neuvdomuje, v jakej je ussa kritickej situácii a že tú vojnu proste potrebujú ako soľ. Podľa ksb/dvtr zdrojov, sa chystá pre ussa sovietska perestrojka a preskladanie jak z lega. Z ussa by sa mala stať už len obyčajná regionálna veľmoc do a do roku 2030 by mohol nastať rozpad ussa na jednotlivé menšie štáty podľa etnicity (možno aj rasy) a možno aj občianská vojna. V ussa by mohli v podstate vzniknúť nové národy, čo bude pravdepodobne čakať aj hlavne západnú eu.

Ešte pridám 2 komenty, čo som písal inde a celkom k tomuto pasujú:

globálna elita chystá pre ussa perestrojku a prestavanie jak z lega! ussa sa pravdepodobne okolo roku 2030 rozpadne na viacero menších štátov podľa etnicity. Samozrejme, že nikto nevie presne povedať, kedy a ako to bude presne prebiehať - to vedia len globálni znachari/kurátori. Tí sa tiež sťahujú z eu/švajčiarska do juh.-východnej Ázie, alebo kam a snažia sa opanovať Čínu a urobiť z nej niečo ako ďalšie španielsko, anglicko, ussa - protiváhu k Rusku - aby sa ich potom následne pokúsili medzi sebou rozhádať a tak už nezvratne zotročiť a zničiť Rusko, ktoré stále nemôžu úplne opanovať. A po tom, čo sa tam objavila nová a celkom nádejná koncepcia života a globalizácie ako alternatíva k dnešnému otrokárskemu biblickému projektu globalizácie (vypracovaný globálnym prediktorom) - ksb - tak majú o problém navyše. http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpe... Čína bude mať v budúcnosti za úlohu pochovať globálny liberálny kapitalizmus, aby sa tak obmedzil globálny (západný) konzum, ktorý generuje neodvratnú globálnu ekologickú a biosférnu katastrofu. eu (hlavne západná) po tom, čo sa pochová buržoázne-liberálna ideológia ako základňa pre kapitalizmus, samozrejme bude tiež vypadať úplne inak ako dnes. Zo západnou "civilizáciou" sa moc do budúcna nepočíta a keď vidím, jak si dnešné západné konzumné a zdegenerované liberálne hovádka (teda aj slováci) poslušne kráčajú do horúceho pekla, tak sa mi táto predpoveď zdá celkom pravdepodobná. Také sú žiaľ plány. Všetko bude závisieť od Ruska a Číny, jak sa tam bude do budúcna vyvíjať situácia (ako sa ujme ksb, aj v Číne).

340603

13.10.2015 6:32

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 340603

A teraz nejaké riešenie hlavne pre nás v strednej eu (Česko a Slovensko):

Áno, bude to ťažké, ale podľa mňa vždy lepšie než ako u nás, keď tu vládnul agent čurinda, mik-lož a ďalší zlodeji z "deformačnej" pravicovej pro-hn-ussraelsko chazarskej bandy, alebo ako v Rusku na začiatku 90. rokov za žida a pro-západného kolaboranta jeľcina (jelzman-a)! Proste v grécku nebola lepšia a reálnejšia alternatíva než siriza a preto ju vôl-iči znova z-vôl-ili! To je celé. To je niečo ako u nás smer a Fico. Proste nie je čo reálne a úspešne voliť! Ľudia musia začať sami aktívne vstupovať do politiky (alebo sa aktivizovať podobne ako Rudo Vasky) už na tých najnižších dedinských, mestských a štátnych (prípadne súkromných) úrovniach a to v hocijakej strane, kým sa zatiaľ nedá pôsobiť v politike inak než cez nejakú politickú stranu. Hľadať tú "pravú" stranu dnes v podstate nemá zmysel, pretože snáď v každej pôsobia zhubné elementy/živly (alebo si ju skôr či neskôr nájdu a podchytia)! Proste politická strana je zlegalizovaná organizovaná mafia! A práve len dobrí, šikovní a morálni ľudia, ktorí takéto strany zriedia, môžu s tým niečo urobiť a zmeniť pomery vo svete! K tomu ale ľudia potrebujú mať minimálne všeobecné nepoliticky-korektné znalosti a poznať zákonitosti (teórie) riadenia, aby boli v tomto smere na vyššej úrovni, než tí rôzni tradiční starostovia, primátori, predsedovia, ministri, premiéri, p-rezidenti, top manažéri, riaditelia... http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpe... Takáto postupná evolučná zmena je síce ťažká a pomalá, ale na rozdiel od tých kadejakých revolučných, kde je to jak z blata do kaluže, zase istá! Takto si ja predstavujem skutočnú demokraciu (slobodnú a spravodlivú spoločnosť) = vládu ľudu, že ľud sa bude sám aktívne zapájať do celo-spoločenského a teda aj politického a tiež aj podnikateľského diania v štáte a nebude sa spoliehať na rôzne tie falošné démon-kracie/davo-kracie ako na parlamentnú/zastupiteľskú alebo tzv. "priamu" "demokraciu", kde budú meédiami vymytí vôl-iči s nízkou mierou chápania a morálky hlasovať cez net v nejakých pochybných elektronických/virtuálnych referendách (samozrejme sa tomu do určitej miery nebránim)! Pretože neexistuje nič lepšie, než keď si to urobíš sám a poriadne, naživo a nie kadejako virtuálne! [velký smích]D A je logické, že keď si ľudia nebudú chcieť skutočne vládnuť sami, tak im bude vždy vládnuť niekto iný, či už verejne ale skryte! Proste vákuum vždy niekto zaplní! A tak to je to prirodzené, správne a tak to má byť! http://cicociciak.blogspot.sk/2015/08/trvaly-nekon... http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/kapitalizmus... * http://cicociciak.blogspot.sk/2015/09/riesenie-dne...

340604

Příspěvků: 10

12.10. 05:25 vaclaus  Kedmi je podivná existence
13.10. 00:21 Satanist  RE: Kedmi je podivná existence
12.10. 07:23 rfrfr1  Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
12.10. 10:55  RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
12.10. 13:15 Robot Emil  RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
12.10. 22:45 Antiseptik  RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
13.10. 06:37 Cico_Ciciak  RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
13.10. 14:45 hestroy  RE: Ak Izrael podporuje Rusko, tak to pre Rusko nevešti nič dobré !
13.10. 06:31 Cico_Ciciak  .
13.10. 06:32 Cico_Ciciak  RE: .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 84 čtenářů částkou 13 857 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 5

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 9

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Prezident Guatemaly obvinil Bidena z rozpoutání migrační krize10.06.21 10:12 Guatemala 0

Indie: Zavádění mezinárodního vakcinačního pasu je pro rozvojové země diskriminační. Máme proti Covid-19 plně očkované jen 1% obyvatel10.06.21 09:30 Indie 0

Covidová Indie: Titulková manipulace Seznamu10.06.21 09:18 Indie 3

WHO: Koronavirová omezení už navždy10.06.21 01:13 Evropská unie 2

Evropská komise obvinila Česko a Polsko z diskriminace cizinců. K Soudnímu dvoru byla podána žaloba10.06.21 00:41 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
25,59 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,31 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
23,39 Kč
100 japonských jenů
19,65 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,64 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 299,52 Kč
1 unce stříbra
558,22 Kč
Bitcoin
749 852,09 Kč

Poslední aktualizace: 21.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 073