Diskuze k článku

Vzestup nelidí

Příspěvků 29

10.9.2015 6:47

Satan se skryva za ulisnymi slovy

favela 113.?.?.?

jako human rights,humanitarian intervention,right to protect, normality,security, demokracy a pouziva brutalni a krute teroristicke metody uz davno...USA nicilo Vietnam napalmem a Agent Orange, masakry MY-Lai celkem 4 miliony obeti deti zen a civilniho obyvatelstva.
Zminena TET ofensiva ovsem polozila Satany na lopatky.
Na konci ledna 68 zautocily Cerna Pyzama chabe ozbrojene vedenem generalem Giapem v celem Vietnamu v 36 hlavnich provincnich mestech a dalsich 100 mestech.25 US voj.zakladen napadeno.Coz probudilo spici jako vzdy americany./Pearl Harbour-TET/.Utok na presidentsky palac v Saigonu obklicil a zajal chicken generala Westmorelanda. Z Us embasy zbyla kulnicka na drivi.Po letech vyhravani valky v mediich najednou prislo nestesti z ktereho se satanisti nikdy nevzpomatovali. Pres milion vojaku /500tisic americkych/ podlehli slabsi spatne vyzbrojene armade vlastencu. Zacali zrat drogy na tuny, korupce ,zbabelost a na konec utekli. Coz delaj dodnes a preziraji se navic. Aby rusove porazili USA staci poslat mensi armadu Vietcongu, nebo Sev.Koreu..
Empire /Inca/strikes back !! Metoda Bumerangu jako okupacni strategie.
USA napadli kdysi Mexiko a zabrali pres polovinu jeho uzemi..
Mexicani uspesne dnes navazuji na columbijske metody. Meli vzdy zdatne vudce Pancho Villa, E.Zapata,Castro,Che Guevara ,Chavez .Ozebraceni dohodami jako NAFTA zacali tvorit syndicaty a bohatnout na drogach, ktere americani zerou na tuny a postupne vnikaji a provadeji zpetnou okupaci USA jako strategickou odpoved na okupaci velke casti Mexika v 19.stol..Brzy bude vetsina obyvatel v USA mexickeho puvodu.
A zebrave petice slouzi zbabelcum k vysplhani nad nas.

339318

10.9.2015 7:18

ríši nelidí vidím denne

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Stačí málo, lhát, vymýšlet a neustupovat, když jsou pochybnosti. Když se nekdo začne chovat jako invazivní druh s tím, že žádný Buh neví, a nevidí, co on delá, že ho žádná karma ani Buh nestrestá, protože na takové veci proste nezbývá čas, tak se nedivme.
Jenomže souvislosti jsou širší. Špatný človek trestá sám sebe, i když dále delá peklo i jiným. On dobre ví, že škodí, jako ten papoušek ve vtipu.
Bohužel ale, kresťanská filosofie nedomyslela, jak se podobné invazi bránit. Zcela jiste nelze obranu paušalizovat na "nastavení druhé tváre". To vede k samozničení, nejedná se o reálné rešení, pouze vzácnou loterii - neboli hazardu.

Nelze ignorovat reálné vlastnosti lidí doplatil na to jak "komunismus" nehlede na své jiné zásadní chyby, a doplatí na to i kresťané, pokud si nezačnou hovorit pravdu, a ne básničky o pseudozázracích typu "vodu na víno". Šarlatáni a agenti s teplou vodou vždy škodili a škodit budou. Jejich infiltrace do kresťanské filosofie je patrná. Jenže - je správné nasilu odpovídat na otázky, kde je težké znát jednoduchou odpoveď. Nebyli na tom lépe divoši z Nového Zélandu, kterí takovým vecem ríkali "TABU" ? Podle mne ano, nelhali, i když byli cosi pozadu. Zato my se teď topíme ve lžích.
Kresťané se svým kresťanstvím delají mnohé veci opravdu dobre. Kresťanství hlásá ve své podstate zachování druhu. To ostatní je spíše balast. Jenomže Schováváním ruzných zázraku do šuplíku a odkládáním výsledku až po "zmrtvýchvstání" se otupuje aktivita a imunita tam, kde by mela stát na míste, pripravená k akci. Kolik kresťanu protestovalo pri vpádu do Iráku, Líbye, Afgánu, Sýrie, "Ruska" ? Nekolik málo. Jak to, že kresťanské politické strany zustaly na strane NATO víc, než nekteré národní? Ano, souhlasím s kresťanským - podle stromu poznáš ovoce. Je načase ríct nahlas, že smer, kterým se kresťanství ubralo až tak dobré ovoce vždy nedává, jakoby se čekalo. Chyba není jenom v jednotlivcích. Je také v tom, že kresťanství má jak v otázce obrany, tak v ekologii bílé místo. Lze se také ptát, nakolik zámerne.
Lze se také ptát, nakolik bychom byli bez kresťanství horší s tím "zachováním druhu". Sami pracovat, a nabízet jiným možnosti bez práce v porádku také nebude.

339319

10.9.2015 9:55

RE: ríši nelidí vidím denne

martin bares 90.?.?.?

Reakce na 339319

to je přesně ono.
Tady nestačí nadávat na politiky. My je tam zvolili.
Já jsem (jinak to říci neumím) téměř dnes a denně - jako drtivá většina lidí - uvnitř čehosi, co vypadá takto:
Moje partnerka s dcerou například večer sedí u stolu a já s nimi. Do toho občas vnouče, takové ty věci zdali má vše do školy na příští den a to a tamto.
Pak se stočí řeč třeba na to, že firma dcery asi pomalu zaniká.
Zde podotýkám, že tyto dialogy a vícelogy se opakují prakticky stále. Vždy se někde něco zhoršuje, neb jsme realitou obklopeni.
Já už o tom mluvit nechci a říkám. To je kapitalismus, co jiného. Vydělat všemi možnými způsoby - lízink na auta, nejrůznější nabízeči levné elektřiny, pojistky, podniky v cizích rukách, proč o tom stále mluvit.
Podotýkám, že jsem v prostředí, kde dámy volily Havla či nástupce blekotu mekotu, pravděpodobně proto, že rodina aktivně pěstuje muziku (a dobře). Ke Klausovi jsou neutrální o oranžádách neví nic. Komunisti jsou škodná a jejich vymírající jedinci patří nejvýš do ZOO do klecí či výzkumného ústavu k přezkoumávání. Vnímají u nich tak akorát brigády socialistické práce a bídu.
Za "totáče" se měli celkem dobře . Odpovědí na moje věty je nejvýš, že to je v lidech.
Řeknu jim ještě, že mají pravdu na půl. Že lidi si dovolí tolik, kolik jim uspořádání společnosti, tzv. "režim" dovolí.
Pokud ještě dodám, že pokud volili Havla nebo Klause, nebo když obdivujou Vančuru či jak se ten loupežník, co má Student Agency dopravu jmenuje, tak se urazí, že ony jsou samozřejmě blbé a já jsem ten nejchytřejší.

Když debata skončí, jde se dcera k televizi podívat na film, například.
Media jsou další jádro sporu, já je nepotřebuji, nemám a nepoužívám.

Tak se odcizujeme. Asi náš vztah skončí - což je můj problém, který zde neventiluju. Zbývá mi kocourek Filip, kterýho mám rád. Nemluví, jen mňouká, když chce pomazlit nebo nažrat.

Píšu to zde proto, že chci jen ukázat, kde je třeba začít, pokud se vůbec začít dá. Zde v rodině o které píšu, to možné asi není.

Nepsal jsem úmyslně o spoustě hrozných, opravdu hrozných věcí, nepsal jsem o Jugoslávii či Ukrajině, o uprchlících a těch zubožených Syřanech, keří tam zůstali, o našich disidentech, kteří si úspěšně foukají na bolístky na věky věkův amen, o skutečných zabijácích, kteří sem především proudí, o EU, která je tak připravená, že nám ani neřekne, kdo tohle připravil, ale brilianty na prstech se jim lesknou. Atd., atd.

Vím, bylo to dlouhé, sorry.

339326

10.9.2015 19:50

RE: ríši nelidí vidím denne

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 339326

Že lidi si dovolí tolik, kolik jim uspořádání společnosti, tzv. "režim" dovolí.

Ano to platí absolutně pro ty, kteří nad sebou potřebují bič. A těch je velká většina.

P.S. já se varuji na politickofilosofická témata debatovat s dámami, zkracuje to totiž významně vlastní život.

339335

10.9.2015 19:55

RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 339326

V zaprdlém kráteru se volí NEODPOVĚDNĚ..V seznamu stran kandidujících do sněmovky uporně se opakuje Balbínova poetická kavárna,Monarchisté,spolek přátel piva,a spousta recesistu a srandistu...Co lze čekat od NEDOSPĚLÝCH voliču? Ted je UČTOVÁNÍ za ty srandičky...Až do těch společku srandistu nakoukne krhavým zrakem první partička s mačetami,tak POTOM BUDE ta správná prča....[oči v sloup][bliji]

339336

11.9.2015 7:58

RE: ríši nelidí vidím denne

Venny 93.?.?.?

Reakce na 339336

A nezapomínejte na nejmladší voliče, kteří volí z neznalosti, ale podle mě spíše z recese, nejsouc si vědomi následků takové srandičky. Knížátko si nechá namalovat číro a je mezi náctiletými voliči jedničkou. Člověk o tři generace starší... Veškeré výzkumy, veškeré psychologické studie jdou mimo, protože mladý vodič si místo věkově (a zájmové) bližšího vrstevníka ve věku např. 25 let vybere senilního dědka. Pro legraci, někoho naštvat... To je jediné hledisko. Za odměnu jim pak dotyční zvolení zařídí placené studium, studentské úvěry, zruší různé úlevy, rodičům, co je živí, zvednou daně.... O pražském voliči a jeho specifikách se vyjadřovat nebudu. [oči v sloup]
Potom by stálo uvažovat o posunutí věku pro volební právo.
Abych se netrefoval do nepříliš zralé a vyspělé budoucnosti národa, mám tu i příklad ze starší generací: při jedněch volbách hluboko v 90. letech se při naší návštěvě euforicky naladěná tchýně přiznala, že volila ODS, protože na předvolebním mítinku v jejím městě měl Klaus nádhernou kravatu a krásný oblek... A že DOUFÁ, ŽE I MY JSME VOLILI STEJNĚ. Následovala poměrně ostrá slovní výměna, která málem skončila předčasným odjezdem domů, kdyby nezasáhl tchán. Podotýkám, že v té době již probíhala Klausova privatizace a na veřejnost prosáklo dost leváren typu LTO, Kožený, zavřené fabriky jako následek úspěšných privatizací, svazácký a odborářský nemovitý majetek, zaplácávání zkrachovalých bank ze státního rozpočtu, Poldi Kladno a machinace kolem Škodovky v Plzni... atd.

339342

11.9.2015 9:38

RE: ríši nelidí vidím denne

disident 90.?.?.?

Reakce na 339342

nesmíme zapomenout na to,že studenti vysokých a středních škol jsou ve velké míře indoktrinováni havlovským viděním světa.V tom jsou neustále podporováni různými "kapelami"a " koncerty"(viz TRUTNOFF 2015) a svojí přítomností a vysokým vstupným podporují kulturní úderky poplatné režimu(viz podpora Majdanu naší kulturní frontou).V dějinách tvořili studenti a mladí lidé vesměs ve velké většině progresivní část společnosti,která volala po změně.U nás se jedná o takřka úplné popření této zákonitosti dějin a jako důsledek toho naše společnost celkem úspěšně degeneruje.

339344

11.9.2015 10:13

=====RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 339344

Neodpovědnost třeba u voleb se dá v podstatě triviálně odstranit jedním podpisem, kterým se volič po prokázání, že je za sebe právně odpovědný, a dostatečně finančně solventní, zaváže, že v případě politického neúspěchu nebo prokázaných finančních machinací toho koho volil, zaplatí z vlastní kapsy příslušný podíl. Vsadím se, že kdyby toto bylo uzákoněno, nepřišel by k volbám ze strachu v podstatě skoro nikdo, ale volby by nebyly taková politická fraška jako dosud.[smích]

339346

11.9.2015 10:35

RE: ríši nelidí vidím denne

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 339344

Celá naše (EU) společnost,jak školství a ostatní vzdělanostní systém,tak celá ta slavná kultura je řízena nikoli vlastní inteligencí starší domácí generace,ale importem vnucovaným všemi prostředky z druhé strany oceánu a i za pomocí místní 5.kolony s cílem debilizovat a atomizovat a převést na "dálkové ovládání"....a jak a k čemu je schopna dovést celé národy a soc.skupiny je vidět právě tam....
"Somalizace" Evropy je vrcholný bod tohoto programu a pokud se jí nepodaří i za cenu určitých represí vůčí jejím prosazovatelům uvnitř i vně ji zastavit Evropa,jak ji známe definitivně skončí i tou posranou EU......
Ta rakovina,jak je vidět z reakce na imigraci,je už všude a mozek EU a jeho "národní" filiálky už beznadějně sežrala....
Naši hrdinští generálové z bojů o Balkán se ohýbají nad mapou Ruska,naše "vzdušné síly" bojují nad Islandem (není jasné proč a proti komu,když je tam jen pár lidí a pár sopek),navyšují voj.přítomnost ve zpoloviny vylidněném Pobaltí a mezi tím se sem přes neexistující hranici valí statisíce zdivočelých "exotů" s mylnými představami o svém budoucím životě....

[oči v sloup]

339349

11.9.2015 12:41

RE: ríši nelidí vidím denne

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 339344

> studenti vysokých a středních škol jsou ve velké míře indoktrinováni
> havlovským viděním světa.V tom jsou neustále podporováni různými
> "kapelami"a " koncerty"(viz TRUTNOFF 2015) a svojí přítomností a vysokým
> vstupným podporují kulturní úderky poplatné režimu(viz podpora Majdanu
> naší kulturní frontou).

Presne tak. Kryl kdysi zpíval o "ponurém osvetlení gotického sálu".
Mezi ty ponuré kapely klidne radím od dob Kocába i takového Landu, nebo
Kabát, ktorí kolikrát jen hlukem maskují, že vlastne nemají lidem jinak co ríct, až na pár loterijních výjimek .
Všimneme si totálne vypláchnutý text od Xindl "Pane prAsidente", který je
ve své podstate zakázkove degenerační, ačkoliv má ta kapela jinak dobré a
nápadité díla. Bez podobné "zakázky" jakoby to nešlo.
Na území SK za typicky degenerační kapelu považuju treba "Rytmus", kterí
opíjejí posluchače vším možným, co neumí, a vyhlašují za císarovy nové
šaty.
Slovenský "Pohoda" festival je také ladený jako kulturní úderka, navíc
nelidsky predražený, jakoby další souvislost. Z country scény je taková
typicky zakázkove poplatná písnička "Quadalcanal", mužu se tak divit, proč
ji tolik omílají v countryrádiu, asi by nedalo moc práce zjistit kdo a
proč ji furt pouští.

Takže kulturní úderky zde máme a asi i mít budeme. Jak jinak se lze jinak
udržet v rádiu, když ne umeleckým podlezením.

339353

11.9.2015 10:06

RE: ríši nelidí vidím denne

stalnogorski 188.?.?.?

Reakce na 339342

Mladí k volbám vůbec nechodí, to nestojí ani za řeč. Horší je to s jejich vymejváním mozků, což se režimu daří nadmíru úspěšně, a pak když k volbám chodit začnou, tak volí patřičně ,,uvědoměle". Stačí se podívat na tohle video s mladými VYSOKOŠKOLÁKY z roku 1998 a jejich pro změnu tehdejším guru-dědkem, Klausem. Ze všech svazáků tam má relativně pragmatické smýšlení akorát tehdá-mladík s konstruktivními dotazy které páně Klausova dostaly takřka do vývrtky. Nicméně poslouchat úplně všechny svazáky je velmi ,,osvěžující"...[oči v sloup]
https://www.youtube.com/watch?v=VLRpoAsiCvc

339345

11.9.2015 10:15

RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 339342

Nenapíši nic nového, jenom obecně známou pravdu.Popsal jste tu problém, který se týká volebního práva. Hodně lidí věří, že volbami razantně změní politickou situaci.
Už několikrát se objevila větička:" Kdyby volby mohli něco změnit, tak by byly zrušeny."
A to je ten kámen úrazu. Volby a kandidátní listiny jsou nastaveny tak, že nezměníte nic podstatného. Pokud volíte stranu, o které se domníváte, že by naplnila vaše-naše představy, vždy se v ní najdou nevolitelní lidé a samozřejmě na předních místech.
Dále je tu kvalita voličstva. Už dávno si myslím, že voličská základna je v určitých aspektech nejen neodpovědná, ale i nezpůsobilá. Jedná se o hraniční věkové skupiny. Jsou to příliš mladí lidé, z kterých někteří ještě nepociťují anebo si neuvědomují odpovědnost za své rozhodování. Vy jste spomenul čírového voliče, já bych mohl poukázat na nejčerstvější příklad ze včerejší debaty u p.Jílkové. Studentík humanitního oboru, který ví prd o životě a který se určitě narodil po r.1990, tam rozdává rozumy, které mu do hlavy natlačil, kdo? A to se objevily úvahy o snížení věkové hranice pro volby na 16 let. Zase chceme mít třicetileté premiéry a ministry?
Další skupinou jsou příliš přestárlí lidé. Vidíme to v TV. Starý člověk, napůl už žijící ve druhém světě, třesoucí se rukou odevzdává volební lístek, který mu někdo nachystal. A upozorňuji, sám jsem senior. No a další zvláštní skupinou jsou naši sociálně odkázání. Ti budou vždy volit toho, kdo je buď uplatí, anebo slíbí zachování či rozšíření sociálních výhod. I když hranice od-do by měla taky jen omezenou úspěšnost.
Pobavila mě zmínka o vaši tchýni.Taky poznám několik žen, které se rozhodují podle stejného vzoru. Stačí si jenom připomenout, z mého pohledu ty dvě blbky, které Klausovi v Brně při jeho loučení se s funkcí prezidenta, předávaly kytice.
Resumé: Při tomto volebním systému a úrovni voličstva je potřeba třetí cesty, jinak je to pro obyvatelstvo - ne pro tzv. "elity", cesta víte kam. A poslední připomenutí, v letech 48,68,89 změny nezpůsobily volby, spíš to pohnojili následujícím špatným výběrem.

339347

11.9.2015 17:40

===RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 339347

Tzv." demokracie" daná velkoryse zloději do rukou psychopatů v podobě volebních lístků, neodpovědnosti za toho, koho volí, a nejabsurdnější věcí, takzvanou "většinou" umožňuje, aby se trapně sehnaná "většina voličů 51 procent" mohla rozdělit do 40 procent nesvéprávných či dotovaných šaškujících / strana piva a pod.../ , a 10 procent zlodějů, kteří se tzv. "legálně nechají opakovaně těmi nesvéprávnými zvolit. Absurdní je na tom, že většina těch nesvéprávných ty zloděje volí ještě zadarmo, z čehož čestně vystupují občas daleko inteligentnější cikáni, kteří volí za pět kilo do ruky, a nebo vstup na nějakou stranickou chlastačku. Český debil je dnes v podstatě bezcenný, a flexibilní jak kus špinavé a omačkané plastelíny. Využít se dá občas jen ještě zbývající aktivita užitečných idiotů, kteří jsou schopni a na rozdíl třeba od cikánů ochotni dělat německou práci za ukrajinský plat, a ještě na to být / že se přece živí poctivou prací !!!/před svými nezaměstnanými vrstevníky náležitě hrdý.[smích]

339357

11.9.2015 10:17

RE: ríši nelidí vidím denne

u 85.?.?.?

Reakce na 339336

Keď už píšete o nezodpovednom volení, viete dať ľuďom nejaký návod ako, respektíve KOHO voliť? Českú politickú scénu síce nepoznám, ale na Slovenskej to vyzerá asi tak, že je na výber Fico so svojou suitou (no comment), a okrem neho kopa totálnych sračiek. A nemyslím, že v Česku je situácia lepšia... A nevoliť tiež nie je riešenie, v zlom rozhodnutí ste zastúpení inými [pláč].
Viem akurát že v súčasnej situácii je potrebné zvoliť niekoho, kto nás zachráni pred záplavou imigrantov. Teda aspoň bude mať úprimnú snahu a nejaké tie schopnosti na to potrebné [smích].
Nejaké tunelovanie verejných zakázok či ich protekčné prideľovanie za úplatu a podobné korupčné aféry sú v dnešnej situácii úplne zanedbaťeľné. Tým viac, že v tomto všetci boli, sú a vždy budú rovnakí, a ak si niekto myslí, že to tak nie je, je naivný.

339348

11.9.2015 21:07

RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 339348

Volil jsem v životě dvakrát...DEU,kterou zničila STB zevnitř a Okamuru,kterého zničil Rychetský s ustavním soudem...Čili bojkot a NEVOLIT VUBEC..Udělat si samosprávu,komunismus v obci,Franta mi opraví střechu,já mu dám čtyři pytle brambor.Josef opraví hajnému počitač za 40vajec..A tak pořád dokola..[cool]

339360

11.9.2015 21:49

RE: ríši nelidí vidím denne

stalnogorski 188.?.?.?

Reakce na 339360

Jedete jim na ruku. To je přesně co oni chtějí. Zlomit civilizaci a vrátit ji zpátky o pár století. Je to boj o zdroje, mluvil o tom i V.V. Pjakin. Takhle z židle od komputera se Vám to píše dobře, ale... zkuste si pro začátek přečíst ,,Nový epochální výlet pana Broučka, tentokrát do XV. století" od Svatopluka Čecha. Jste tak trochu v roli toho pana Broučka. Co až bude žena rodit? Zvládnete porod? A jste připraven mít alespoň 5 dětí aby vám 1-2 dožily do dospělosti? Máte už dostatek vajec pro doktora? A bude doktor? A co když se neurodí brambory nebo je ukradnou potulní Afričani, přece musíte i něco jíst a taková oprava střechy, to vám nikdo za pytlík brambor neudělá, nehledě že bude potřeba materiál a na ten zas budete potřebovat nějaký naturálie. A tak dokola. P.S. Okamura se zničil vlastní blbostí, proti islámu se nebojuje chcaním psů, nehledě na to že naše civilizace zdegenerovala i ve zvířecí fázi. Dneska prakticky nevidíte psa s náhubkem. Proč taky? ,,Vždyť vón nekouše" řekne vám každý majitel nějakého toho koňopsa. Obyčejní malí psi vyhynuli. Je to ještě pes, nebo náhražka partnera co chrápe v posteli? To je ta naše slavná civilizace? Město prochcané prosrané křížem krážem od koňopsů že nemůžete děcko pustit ani běhat po trávě. Za mých mladých let HLÍDAL barák JEZEVČÍK(!!!), hulákal jak ďas když šel někdo kolem a uměl se pořádně zakousnout do boty a nepustit. Tahle civilizace potřebuje restart jak panic mrdání pardon prase drbání... Tohle je prostě v pi..[bliji]

339361

12.9.2015 5:49

RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 104.?.?.?

Reakce na 339361

Dovolim si odporovat, 109 ma castecne pravdu. Podivejte se ja ranuji firmu, pri nakupu platim za material taxu 12% , Kdyz praci dodelam musim zakazikovi opet uctovat procenta a vladni vydelavaji jen na tom. Chudsi lide si me proste nemuzou dovolit. Takze vymenny obchod. Indiani mne zasobuji divokym masem a rybinou. Farmari vetsinou maji traktory a umi stavet ,takze neco postavi , spravi cestu. Ti co nemaji nic se aspon postaraji o zahradu a sem tam neco pouklizeji. Doktori, prominte vetsinou stoji za hovno mozna umi lecit , ale ne vylecit. Samozdrejme to ma hacek. Nekdo Vas musi sem tam take platit .Potrebujete nejaky prijem. Ale taka spoluprace jak jsem posal Vam hodne pomuze - Jste vic nezavisly, ziskate pratele a vice klidu- vyrovnanosti, nic Vas nehoni. Diky memu systemu musim odelat tri mesice v roce. Pred hodne lety kdyz jsem odkoupil firmu tak jsem makal jak idiot. Ale pri placeni dani jsem zjistil ze nema smysl jit vladnim na ruku. A navic na statu neparazituji, Jedine co pouzivam od statu jsou cesty a na ty platim kdyz nakupuji benzin. Proste se da zit i jinak ne jenom jak pozaduji nasi vladni.Jo a prominte za chyby , spatne vidim a bryle nesnesu.

339362

10.9.2015 11:54

=====Původní zdroj citátu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 339319

Křesťanství, socializmus, kapitalizmus, komunizmus, demokracie, láska a pravda co prej zvítězí nad lží a nenávistí........a pořád všechno z jednoho zdroje. Nechápu, že jim to těm divnejm nosům ti okradení a zmasakrovaní lidé, co to potom všechno odnesou, ještě pořád žerou.....
_________________________________
Láska a pravda možná zvítězí nad lží a nenávistí, pánové....., říká jeden abbé ve vězení pro dlužníky svým spoluvězňům v jedné staré divadelní hře z dob francouzské revoluce, .....ale to my už dávno pojdem hlady. / původní zdroj citátu / [smích]

339329

11.9.2015 9:19

RE: ríši nelidí vidím denne

opus111 89.?.?.?

Reakce na 339319

Evidentně vůbec nevíte o čem píšete. Fatálně si pletete napodobeninu křesťanství (falešné náboženství) se skutečným učením a křesťanstvím Ježíše Krista.

Pokud chcete psát sáhodlouhé bláboly na téma křesťanství, tak si alespoň přečtěte Nový Zákon a potom se vraťte a budeme diskutovat.

339343

12.9.2015 9:49

_____RE: ríši nelidí vidím denne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 339343

Pokud bych vstoupil ještě dnes nějakou náhodou do prakticky jakéhokoli moderního kostela, a rozhlédl se kolem sebe, tak mně to tak nějak automaticky bez pokusu si sednout, zase vyhodí ke vchodu, a opět to několik let nebudu zkoušet. Je li dnešní náboženství jen pokročilá psychiatrie, určená k oblbování a okrádání naivních, či duševně vadných, pak děkuji Bohu za tento automatický a sebezáchranný reflex. Samozřejmě respektuji, že toto Boží království patří duševně slabým, a proto bych se nikdy nedal najmout za prachy třeba jako pilot, a snažit se to třeba bombardovat zbraněmi hromadného ničení .Ono je to dneska v takovém stavu, že to odumře samo. Startovat a plejtvat na to ze vzduchu materiál by byla zbytečně nákladná námaha....... [smích]

339367

10.9.2015 8:10

co sa stazujete?

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 109.?.?.?

ak mozu USA bezsudu zabijat cudzich obcanov, tak je podla mna spravodlive ze mozu bezsudu zabijat aj svojich obcanov, Tam aspon vidite ze obcan USA nieje nadclovek, ale rovnaky dobytok ako my ostatny.

339321

11.9.2015 12:50

RE: co sa stazujete?

REBEL1956 mholovac (zavináč) pobox (tečka) sk 147.?.?.?

Reakce na 339321

Prepáčte,

Vy ste dobytok?

Lebo ja nie som.

Ten Váš príspevok mal byť gramaticky správne takto:

Ak môžu USA bez súdu zabíjať cudzích občanov, tak je podľa mňa spravodlivé, že môžu bez súdu zabíjať aj svojich občanov. Tam aspoň vidíte, že USA nie je nadčlovek, ale rovnaký ...... ako my ostatní.

Všimol som si, že nie som sám, komu tá nepochopená gramatika prekáža.

Prajem krásny deň.[cool]

339354

13.9.2015 0:15

RE: co sa stazujete?

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 339354

Promiňte, není vůbec podstatné, co si o sobě myslíte vy. Podstatné je , jak se chová statistická většina , a ta je dobytkem. Hezký popis zde ( výše) :

11.9.2015 21:49
RE: ríši nelidí vidím denne
Reagovat ›
stalnogorski 188.?.?.? Reakce na 339360

339381

10.9.2015 18:34

Bohužiaľ

RomanD 95.?.?.?

Myslím že sa aj vývoj ľudstva riadi večne platnými prírodnými zákonmi. V tomto prípade to smeruje do veľkej pr.... ale stále platí "silnejší vyhráva".
Prestane to platiť až keď tomu víťazovi dôjde žrádlo. To potom nastúpi ďalší prírodný zákon - rovnováha. Ten prechod do rovnovážneho stavu bude bolieť.

339333

11.9.2015 11:51

Prehrali sme .... a definitívne!

linux 217.?.?.?

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/09/11/dav...

339350

13.9.2015 2:01

RE: Prehrali sme .... a definitívne!

Robot Emil 46.?.?.?

Reakce na 339350

Dobrý odkaz,ale v jednom se mýlí:Řím zdegeneroval zevnitř a sám od sebe,ale Evropa zvenčí a čísi popud....

339383

11.9.2015 12:33

Neľudia sú kresťania

Slovan Rusin 147.?.?.?

Kár-dinal Ján Korec so Sergejom Chelemendikom napísali knihu Kresťanstvo nás robí ľuďmi. Hrozné a smutné čítanie s obhajobou inkvizície.

Keď som to dočítal, urobil som si iba jednu poznámku: Keď zvrhlými a krvilačnými tak úplne súhlasím s nimi.[velký smích][zmaten][oči v sloup][bliji]

339352

11.9.2015 15:48

12.9. DEMONSTRACE - Za naši kulturu a bezpečnou zem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Demonstrace proti imigraci a EU, za naši kulturu 14:00 Václavské náměstí před muzeem.

https://www.facebook.com/events/796470253784036/

339356

11.9.2015 18:04

_______RE: 12.9. DEMONSTRACE - Za naši kulturu a bezpečnou zem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 339356

Policisté potřebují přesčasy, protože se blíží Vánoce. Totéž všichni dotovaní příživníci plus obslužné agentury a účinkující umělci a zpěváci . Bude tam profesor Klaus se svými syny a Lucie Bílá se svým synem-právníkem? Jak to, že pod koněm na Václaváku není Lavička Václava Havla ??? [smích]

_________
v 9. sionském protokolu se dočteme:
"Ve skutečnosti už před sebou nemáme žádné překážky. Naše svrchovaná vláda se nachází v tak mimozákonném postavení, že se dá všeobecně označit pregnantním slovem „diktatura“. Mohu s klidným svědomím prohlásit, že my děláme zákony, že my jsme soudci, že vynášíme rozsudky smrti, udělujeme milost a že jako vrchní velitelé vojsk jsme pevně v sedle."

Z německého originálu Ulrich Fleischhauer,
Die echten Protokolle der Weisen von Zion, Sachverständigengutachten, erstattet im Auftrage des Richteramtes V in Bern,
U. Bodung-Verlag, Erfurt 1935
přeložil © Jaroslav Voříšek 1997

339358

Příspěvků: 29

10.09. 06:47 favela  Satan se skryva za ulisnymi slovy
10.09. 07:18 ppppp  ríši nelidí vidím denne
10.09. 09:55 martin bares  RE: ríši nelidí vidím denne
10.09. 19:50 výjimečné porušení omerty  RE: ríši nelidí vidím denne
10.09. 19:55  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 07:58 Venny  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 09:38 disident  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 10:13  =====RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 10:35 Robot Emil  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 12:41 ppppp  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 10:06 stalnogorski  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 10:15  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 17:40  ===RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 10:17 u  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 21:07  RE: ríši nelidí vidím denne
11.09. 21:49 stalnogorski  RE: ríši nelidí vidím denne
12.09. 05:49  RE: ríši nelidí vidím denne
10.09. 11:54  =====Původní zdroj citátu.
11.09. 09:19 opus111  RE: ríši nelidí vidím denne
12.09. 09:49  _____RE: ríši nelidí vidím denne
10.09. 08:10 tartus  co sa stazujete?
11.09. 12:50 REBEL1956  RE: co sa stazujete?
13.09. 00:15 výjimečné porušení omerty  RE: co sa stazujete?
10.09. 18:34 RomanD  Bohužiaľ
11.09. 11:51 linux  Prehrali sme .... a definitívne!
13.09. 02:01 Robot Emil  RE: Prehrali sme .... a definitívne!
11.09. 12:33 Slovan Rusin  Neľudia sú kresťania
11.09. 15:48  12.9. DEMONSTRACE - Za naši kulturu a bezpečnou zem
11.09. 18:04  _______RE: 12.9. DEMONSTRACE - Za naši kulturu a bezpečnou zem

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 146 čtenářů částkou 26 939 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 7

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 2

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 7

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Pozor! Zítra jednání o totalitním zákonu!17.02.21 20:49 Česká republika 4

Česká republika je v minusu 1 689 miliard korun za sedm let16.02.21 21:19 Česká republika 3

Scénář pandemie SPARS v letech 2025 – 202816.02.21 17:14 USA 1

Očkovanie učiteľov skomplikovalo otváranie škôl a škôlok. Niektorí pedagógovia po víkendovom očkovaní nie sú schopní prísť v pondelok do práce15.02.21 11:22 Slovensko 2

Covid bonus - potvrzení, že nemocnice mají větší vývar z covid pacientů 15.02.21 08:00 Česká republika 1

Mystifikace s úmrtími za rok 202015.02.21 01:42 Česká republika 0

Už zase média rozjíždí prolhanou manipulační kampaň a přitom se usvědčují ze lží13.02.21 16:40 Česká republika 6

Německo dnešních dnů: policejní teror, přepadovky doma, zatýkání12.02.21 16:44 Německo 3

První prokázané úmrtí po vakcíně v Čechách10.02.21 22:00 Česká republika 1

Ve Švédsku v nouzi spustili elektrárnu na naftu10.02.21 15:31 Švédsko 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,17 Kč
Libra
30,19 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
23,87 Kč
100 japonských jenů
20,34 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,79 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 610,16 Kč
1 unce stříbra
578,39 Kč
Bitcoin
1 035 785,28 Kč

Poslední aktualizace: 27.2.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 565