Diskuze k článku

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

Příspěvků 24

27.8.2015 1:13

Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?

lenin 90.?.?.?

neviem o com sa tu pise a o com je prispevok ale je to zaujimave urcite sa tu najde viacero chytrych hlav ktore pochopili tento odborny clanok [chechtot] ale urcite za to co sa deje v Cine mozu zidobankari[bliji]

338663

27.8.2015 10:01

Napsal jsem článek v pondělí o dow jones!

abaxas 90.?.?.?

ZDE jsem napsal, že se na tom někdo napakovat! Zajímavé, jak je to najednou zřejmé![bliji]

338674

27.8.2015 10:23

Stalo sa to aj v Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

USA kóšer bankstri zaútočili na Rusku burzu, týždeň sa amikofili tešili ako krachuje Ruská ekonomika kvôli sankciám a potom vydal Putin príkaz na nákup kvalitných akcii(najme Ruske firmy) a skúpili ich Rusi s 10% zľavou a zrazu sa Ruska burza stabilizovala a krach sa nekonal a v Číne je to podobné, starého Amerického kóšer banksterského psa novým kúskom nenaučíš, najprv útok na menu, potom útok na ekonomiku(burzu) a potom nákup firiem za polovičnú cenu, za novučičko vytlačené emerické toliariky z FEDu, ale s Čínou a Ruskom sa im nedarí [mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

338675

28.8.2015 12:13

===RE: Stalo sa to aj v Rusku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 338675

Co se týče strašení ruským nebezpečím, na to je dnes docela pozdě. Je problematické, zda druhý protektorát Bohmen und Mahren je ve skutečnosti další spolkovou zemí německa, a nebo již další svazovou republikou obnoveného SSSR. Kdysi v roce 1919 prezident Vilson řval na profesora Masaříka, že :" Kdyby prej věděl, kolik němců je v čechách, tak by mu na to československo nikdy nekejvnul". Díky Lahvovi se dneska Putin může jen spokojeně usmívat, protože invaze do "česka" proběhla daleko klidněji a laciněji než třeba na Krymu...Proto si myslím, že ta havlova kamená palice by měla ležet buď vedle rakve V.I.Lenina v mauzoleu na Rudém náměstí v Moskvě, nebo někde v hale na obchodní centrále "Deutschland s.r.o.", ale ne v emerice. [smích]

338703

27.8.2015 10:29

Bez komentáře

bantustan 109.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=_W0uR8rSkOY

338676

27.8.2015 13:57

Obvyklá kriminální manipulace .

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Čínská státní banka musí intervenovat ( bez ohledu na účinek ) , čínští držitelé akcií by nečinnost vyčítali čínskému státu ( komunistické straně ) , totiž že přišli v kasínu - na burze o hodnotu svých akcií. To je cena za vládu. Musíte utrácet státní peníze za účelem ochrany králíčků v ohradě s tygry.
Fňukající králíčci totiž nevypadají propagandisticky zrovna luxusně.
Divím se tedy, že taky nekompenzují ztráty lůzrům z kasín v Macau - aha, tam vlastně "nedohlíží čínský státní regulátor".

338678

27.8.2015 17:06

RE: Obvyklá kriminální manipulace .

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338678

Zatím!!!
Ale do budoucna budou muset BRICS předělat pravidla burz na seriozní investování či obchodování, prostě kasína nespojovat s podnikáním.
Takto se manipuluje i veřejným míněním o pevnosti měny, ekonomiky. V daném případě se tímto čurbesem nepřímo podpořil chřadnoucí dolar, což je také jeden z důvodů. Je to velmi levný způsob výroby nepatřičného sebevědomí západu.

338683

27.8.2015 16:32

Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset "globálně" zregulovat světové burzy!

Léčitel 195.?.?.?

Pokud nedojde k nápravě a burzy se obecně nevrátí do mantinelů, ze kterých vzešly, to jest prospěšná alokace kapitálu,který může být skutečně fyzicky investován, bude docházet k podobným "kriminálním" pohybům na burze, které se skutečným obchodem mají pramálo co společného!
Jedinou možností nápravy, je zatrhnout "kšeftaření" s akciemi, pouze kvůli zisku, bez dopadu na skutečné ekonomické nástroje vypsaného titulu.
V praxi je nutné rozdělit burzu na tu seriozní část, kde je možné investovat a očekávat zisk, či ztrátu, ale na základě skutečného "fyzického" obchodu.
Potom může také existovat ta druhá burza, jako je dneska, o které bude každý vědět, že jde o svým způsobem loterii a kasino a tam ať si každý s rizikem investuje co chce , ale musí počítat s tím, že může snadno o všechny své vložené prostředky přijít, protože se zde budou pohybovat korporace mimo ekonomické "zákony" a regulaci. Problémem jsou velké bankovní korporace, které jsou dnes nad státy, a které se nebudou chtít "poctivé" burze podvolit. Tady musí zasáhnout globální politika a vytěsnit "podvodníky" z akciového trhu. Myslím,že až dojde k ještě většímu otřesu a světová ekonomika bude stát nad propastí, k něčemu podobnému dojde a akciové trhy budou na příště podléhat velmi přísné regulaci, bez vyjímky. Jenom tak je možné světovou ekonomiku stabilizovat.
A je celkem jedno, která měna, nebo spíše koš měn, bude plnit funkci světového platidla!
Dnešní stav je obrazem "antikapitalismu", kdy přestaly fungovat přirozené tržní síly s patřičnou regulací a nastoupila docela obyčejná "zlodějna", kdy silnější hráč bere všechno,na základě rozmanitých podvodů a machinací, bez ohledu na obecnou prosperitu!
Čína je stále "zajímavá" , kdy stát reguluje oblasti, které se podle světových expertů na ekonomiku nehodí / Čína "zaměstnává" několik nositelů Nobelových cen za ekonomiku jako národní poradce, takže nejde o nějaké "tupé" rozhodování "komunistického" politbyra!!!/ ,aby podléhaly tržnímu prostředí.
Jde o energetiku, "velkou" dopravu, nezbytné zdroje pro život obyvatel, jako jsou základní potraviny, voda a podobné komodity, také tam může patřit "základní" bydlení a bazální zdravotní a sociální péče a životní prostředí, na které se v poslední době začíná v Číně přísně dbát. Jde pouze o cca 15% až 20% národní ekonomiky, vše ostatní je možné pustit do trhu, kde může probíhat prospěšná konkurence. Podobným způsobem se asi nakonec bude muset chovat světová ekonomika, pokud nechce skončit absolutním a sebezničujícím politickým krachem a také možnosti světového válečného konfliktu!

338682

27.8.2015 18:03

Z AC24

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338682

# .lak 2015-08-27 06:59
Kasínový kapitalismus, tím je řečeno vše, aneb chytrého popostrč a hloupého kopni.

Ovšem reálně je to pro lumpy co okradou většinu s likvidacemi konkurencí schopnými i všehoschopnými s následky pro užívané.

Periodický systém s vždy stejným pokračováním ekonomiky jinými prostředky řečeno decentně, kulantně na vážkách, jinak vrazi pro vrahy.
_________________________
Tentokráte asi bez lokálních transfůzí upírům, vyžráno. Nicméně pořád se určitě nevzdávají myšlenky že se na rusku zahojí. Na čínu radši moc mamon v křečích nešilhá ani z hladu.

338684

27.8.2015 19:45

RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 338682

>Jde pouze o cca 15% až 20% národní ekonomiky, vše ostatní je možné pustit do trhu, kde může probíhat prospěšná konkurence. Podobným způsobem se asi nakonec bude muset chovat světová ekonomika, pokud nechce skončit absolutním a sebezničujícím politickým krachem a také možnosti světového válečného konfliktu!
To by nestačilo. Bude muset iniciativu jednotlivců utlumit v souladu s možnostmi planety a zdroji. Trh a konkurence snad v rovině nápadů, v rovině realizace přísné plánování.

338685

29.8.2015 3:31

RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 338682

Ty libertariánsky chytrák: ten tvoj "liberálny" kapitalizmus (existuje vôbec taký?) práve zapríčinil vznik tohto tvojho "anti-kapitalizmu"! U mňa je to ale všetko len jeden poondiaty kapitalizmus - mor ľudstva!

338736

29.8.2015 9:16

RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 338736

Souhlasím, dokonce podle mne neplatí člověk člověku vlkem protože by to byla urážka inteligentních tvorů protože smečka dovede své potřeby koordinovat a o své členy se stará. Na rozdíl od čistokrevného tržního principu kde není ani závan pospolitosti a je naprosto nekulturní v tom smyslu že i kanibalové měli určované vztahy což v trhu je jeden jediný, přežít a zlikvidovat konkurence kdy je to na uvážení jatých nenažraných budulínků. A už nestor kultury ve francii Honoré de Balzac (onoré de balzak [smích]) tvrdil že za velkými majetky jsou velké zločiny. Možná ta situace s běženci do euálky která byla patrně úmyslně navozená vykuky asociuje jinou smečku "vlků" kteří by analogicky chtěli z revíru konkurenční smečku vyeliminovat jakkoliv. No a potom potěš koště. A nádherně jim může pomáhat přísloví moudřejší ustoupí. Otázkou zůstane kam? Do nebytí? Jsou to špinavé hejble které odnesou právě vychovaní, hodní na koho? Na sebe? Nebo nekonečně naivní s představami mouchy sežerte mne, ale třeba vytelpanost žel dosáhla té vrcholné výchovy programováním dobrosery i nevyslovitelných zmarů.[mrknutí jedním okem]

338746

27.8.2015 20:59

Economist

P.A.Semi 79.?.?.?

Obalka economist, zdanlive vysvetlena zde:
http://yournewswire.com/controversial-economist-2015-cover-illustration-explained/

u cisel na dvou sipech pise editor vysvetleni:

The arrows are taken from the graphic illustrating the story of China’s economy “The numbers to watch” and are Chinese ‘targets’. As it happens, the numbers on the graphic were adjusted in the fact-checking process after the cover went to press.

Ze "sipy" znamena "polovina" nebo "poloviny" jsem vedel (ovsem zrejme nemuzu zde blize vysvetlovat)...
Myslim, ze jsem nekde cetl rozsahlejsi rozhovor s D.Franklinem a ze tam bylo misto jednoho cisla 11.4, ale pripadam si jako Ovcacek hledajici Peroutkuv clanek, nemuzu to nikde najit (google pise neco o vynechanych vysledcich v dusledku evropskeho cenzurniho zakona s pravem zpusobit zapomenuti...), coz by vysvetlovalo datum toho prvniho propadu...? Mozna je to ale jen omyl a dojem, ze tam neco takoveho bylo...?

Soucet cisel dava datum 22.8 - i to by melo jasnou symboliku, ale nebylo to evidentne vubec symbolicke, bylo to jak vidno naplanovane datum na sestreleni cinske ekonomiky... 22.8 je sice sobota a to se ze zrejmych duvodu na burzach neobchoduje, a tak propad zacal hned nasledujici pracovni den... (ostatne i 24 jako soucet 2x11 + 2x2 nezminene by melo nejakou symboliku, ale ono celkem staci i to, co tam zminene je...)

338687

28.8.2015 15:21

Jednostranné videnie sveta - manipulácia

harvos 212.?.?.?

Čínska burza za posledné 2 roky rástla 150%. Je to normálne? Nie je....
Nie sú žiadne ekonomické fundamenty pre taký rad. Teraz od juna klesla o 40% , čo je len prasknutie nafuknutej bubliny, ked nanažraný bežný Čiňania(desiatky milonov ich stávkuje nezodpovedne na čínskej burze bez skúseností - lebo veď to stále ide hore ako pyramída), došla para a burza išla nevyhnutne dole. Aspoň sa tým očistila o blbcov čo nabudúce nech uvažujú čo vôbec robia a na čo reálne majú.....

338710

28.8.2015 16:43

No bude to jízda

Pravdě do očí 84.?.?.?

...není to jednoduché. USA ztrácí vliv ve světě, ale není moc států které by se jim mohly postavit čelem. Rusko bude vyřízené do dvou let. Mají necelých 350 mld. USD rezerv včetně zlata a do dna to brát nemohou, spotřebovávají cca 100 mld. USD za rok na vyrovnání toho co se děje. Za dva roky může být doba kdy jim USA začnou půjčovat. Když to nejde silou, vezmou si co potřebují tím, že si to koupí a Rusko bude brzy na prodej celé za půjčky na chod státu, viz. Ukrajina. Nehledě na to že Ukrainu za pár let nechají vycucanou Rusku, ať se stará a to ho dorazí. Čína je u také odepsaná.

Udělali si to ale z velké části sami, holt daň za prudký rozvoj, resp. zahmotnění a to tam ještě naplno nefrčí nové ekologické předpisy co jsou v platnosti od nového roku a ty jsou stejně přísné jako v EU, sanace ekologických škod je stojí už skoro 15% HDP a kulminovat toto číslo bude na 20% HDP okolo roku 2020. BRICS je slabý, Brazílie začíná mít ještě větší problémy s rozpočtem nežli Rusko, Indie je mimo hru, druhá bohatá Čína z ní nebude, tak rychle. Není tam pořádná infrastruktura málo vzdělaných lidí a hlavně vše je dynamické, tzn. nejsou potřeba ani na levnou výrobu, automatizace spolu s robotizací výroby postupuje mílovými kroky.

Na druhou stranu ani s USA to nemusí dopadnout nijak dobře. Začínají se solidně rozleptávat sami zevnitř. Zlatá EU a Němci za kopcem. I když to je nedokonalé a plné různých parazitických skupin kolem Bruselu obrazně řečeno, tak je to pořád to nejlepší, co tady máme. Mnoha lidem se to asi nelíbí a na ten národ německý nadávají, ale nebýt jich tak už v ČR není vůbec nic a životní úroveň na třetině. Kam vlezl český management po revoluci, to se rozkradlo a zavřelo. Až nyní posledních pár let to oklikou, ty pozavírané a předbankrotářské firmy, získávají zpátky české firmy a český kapitál, viz. Tatra atd. Proč jsme skončili z 83% veškerého vývozu do této země? Protože jsme to tak chtěli a chovali se tak, oni jen využili situace. Tady je pořád ráj v naší zemi, ale to lze vidět jen s odstupem, když člověk trochu pocestuje po světě.

338712

29.8.2015 3:41

RE: No bude to jízda

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 338712

Hlavne s tým Ruskom si ma rozosmial, ty odborník! Západ už "ničí" Rusko minimálne stáročia, a ešte ho nedostal! Rusko prežilo aj kapitalistický masaker počiatkom 90. rokov (toto je oproti tomu čajíček) a prežije aj toto! Stačí mu len čakať a (hn)uss sa rozpadne sám! Hahahaha!

338737

30.8.2015 3:57

RE: No bude to jízda

favela 113.?.?.?

Reakce na 338737

Ta myslenka na zruseni penez neni patrne vubec spatna. Porad se zda ze by ubylo asi 95% vsech svetovych problemu a neuveritelnych komplikaci...
Globalni market, nejnovejsi vymozenost se uz zase splachuje do hajzlu. Jedine uspokojeni globalistu muze byt ,ze ten hajzl uz byl zprivatizovan , nejakym "vychcankem" /+derivaty,options/ takze to nebude zadarmo ! A za splachovadlo mocne taha a trha neviditelna ruka trhu....
Jeden priklad za vsechny. V r.1940 v rijnu britske min. financi ohlasilo Churchillovi, ze maji penize jen do vanoc na valku ..Zeme, ktera po stovky let zdimala kolonie od Kanady,J.Afriku, Australii, Indii a dalsi nemela na chleba !

338777

1.9.2015 3:50

Silenstvi na druhou

favela 113.?.?.?

Reakce na 338777

protoze papirova mena je jenom pofiderni nikde nepsana dohoda ,ze nejakej papir se vymeni za chleba. A druhu tech papiru je hodne.A lidi se z toho muzou umlatit.
Udesna situace se tvori diky elitam zvlaste v Recku. Vsechno se privatizuje ,hlavne statni firmy aby jejich pomoci /z jejich zisku/se nemohl splacet dluh!!!. Nacez tam pribejvaj denne statisice , ktery musi Recko zivit,poskytovat leceni, satit ubytovat, zamestnat atd.[bliji][chechtot]
A nesmej si papiry natisknout. My este nevime co vsechno se muze skrejvat za slovem absurdni nebo za absolutnim silenstvim.....

338867

30.8.2015 21:58

RE: No bude to jízda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 338737

Kolaps USA je za rohem už od padesátých let.....v Rusku se mezi lety 2005-2014 mělo hodně lidí už dobře. Nejlépe za celou dobu co Rusko jest. To je nyní jinak a bude to ještě horší. A už vědí že to šlo jinak....ten systém to nemusí ustát. Byl jsem nyní na pár dnů v Čitě a i přes propagandu 24/7 z mnoha státních kanálů je něco jinak mezi llidmi. Podpora Vladimíra Vladimíroviče klesá. Pomalu, ale ano. Zatím utrácí USD z rezerv na chod státu a stabilizaci měny, ale USD dojdou a bez nich to tam zkolabuje. Potřebují za dolary nakupovat zboží. RVHP už není, je jen volný trh a omezeně barter. Za co nakoupí čerpadla na závlahy tam? Dodává to Siemens....tu technologii nevyměníte ani za rok za jinou třeba z Číny....pokud ji mají...i nedaleké uranové doly u Čity jsou plně závislé na amerických technologiích, např. Vnitrostátní let z Čity do Moskvy 6500km byl Boeingem....jste mimo úplně Vy pane. Bez USD končí v chaosu.

338807

30.8.2015 23:46

RE: No bude to jízda

dub 62.?.?.?

Reakce na 338807

jen si to namlouvejte...
ale ještě nám vysvětlete, proč potřebují dolary, stejné zboží se dá koupit za juany, za ropu, plyn a spoustu dalších věcí, hajzlpapír jako prostředníka k tomu nepotřebujete, a už vůbec hajzlpapír země, která je geograficky mimo, ekonomicky bankrot, má pro rusko zanedbatelný exportní potenciál a co se týká ekonomického cyklu je asynchronní, dovoz její inflace prostřednictvím dolaru je nežádoucí a je vůči rusku vyloženě nepřátelská.

ale nakonec oni britové si před druhou světovou namlouvali totéž u libry...

338811

31.8.2015 8:04

RE: No bude to jízda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 338811

.....USD je toaletním papírem nazýván často již léta, ale zatím mám pocit,že to je spíše naše měna nebo Rubl. Pokud se podíváme na vývoj kurzů těchto měn. A já nepsal o skutečnostech nemožnosti nákupu za jiné měny. Mám na mysli problém s tenčícími se rezervami USD v Rusku. Jestliže by vaše teorie byla pravdivá proč na ty rezervy tedy sahají? Proč je mají každý měsíc menší a menší? Možná proto že to je toaleťák a oni ho nechtějí.....to je možné. Připomíná mi to situaci za komunistů v našem socialistickém hospodářství. Amerika byla zlo, celý západ byl zlo, ale všechny podniky měly už od konce sedmdesátých let jednoznačnou prioritu výroby zboží, které by se dalo prodat za valuty. Asi měly komunisté rádi toaleťák....dokonce to šlo tak daleko že exportní výrobky z našich továren se sháněli pod rukou a za úplatek protože byly kvalitnější. Tehdy jsme USD a další měny potřebovali ze stejného důvodu jako nyní Rusko. Důvodem byla technologická zaostalost zejména, spolu s neefektivní výrobní základnou. Ale mnoho netáhel se v tom systému mělo dobře, to je fakt. Práce jistá i pro ňoumy a lenochy, ve tři do hospody a klídek. Nefachčenka se měla skoro stejně jako pracující inteligence, tudíž byla spokojená nemuseli se užírati toliko závistí.

338819

31.8.2015 20:57

RE: No bude to jízda

dub 62.?.?.?

Reakce na 338819

rusko nepotřebuje cizí měny, ale technologie pro modernizaci infrastruktury.
a dokud bude chtít svět jezdit a topit, tak díky svým surovinám si je je schopno zajistit i bez oněch hajzlpapírků. (navíc dnes je čína technologicky schopna nahradit většinu dovozů ze západu).
a to, co se děje, je jen důkazem toho, že odchod od dolaru se urychluje. a není to jen případ ruska.

338848

2.9.2015 5:35

Dejme tomu , ze Rusko kupuje co potrebuje navzdory

favela 113.?.?.?

Reakce na 338807

sankcim a nema na to a jde do reserv. Za nejsou penize na vyzkum a vyvoj , ktere se casto zatracene prodrazi i prodlouzi casove. Co brani Rusum nebo Cinanum zavlahovou cerpaci pumpu okopirovat a vyrobit /nebo sou tak desne pozadu, troufam si nejakou primitivni pumpu vyrobit sam/?? Kdyz to delaj uz peknou radku let./ Jak je znamo zavlazovani se uz provozuje asi 3 tisice let uspesne/. Navic se zda ,ze jsou pred USA prave ve vyvoji nekterych novych zlepseni a vynalezu.
Podobne jako na Ukrajine kde si stezovali ze maj spatnyho presidenta ,ale prezidenty si menili predtim jako ponozky pomoci voleb. Tentokrat zacali vrazdit sa loupit a nasilne menit presidenta a vladu, ale meli si vsimnout nejdriv jestli maj lepsiho nahradnika. A podobne je to s Putinem. At klesa nebo stoupa popularita, je statnik,svetoveho vyznamu a schopnosti, kterej v historii uz dnes ma sve cestne misto a kde vidite nahradnika za nej a kterej by zarucil obrovsky progres Ruska jako za uz po desitky let? Cinani se zbavujou, rusove i japonci v posledni dobe stale rychleji dolaru. Je tu jeste jedna alternativa. Co kdyz zadnej dolar uz dneska nepotrebujou. Co znamena napriklad nakup tech zbytecnejch pro Rusko Mistralu ? Znamena ze se pripravuji na dobu , kdy dolar zanikne ? Jako uz predtim jine nepostradatelne valuty . /marka, pound , gulden , zlate tolary,grose a mnoho jinych jako dolar prechodnych velicin zdanlive nepostradatelnych ?

338895

29.8.2015 10:54

RE: No bude to jízda

zamp1 88.?.?.?

Reakce na 338712

Proč jsme skončili z 83% veškerého vývozu do této země? Protože jsme to tak chtěli a chovali se tak, oni jen využili situace.

Tak tohle by mě nenapadlo ani v tom nejvíc legračním snu! [chechtot]
Nebylo to náhodou tak, že oni to chtěli a pánové Klaus, Ježek, Dyba, Dlouhý a další to zařídili?!!!

338748

Příspěvků: 24

27.08. 01:13 lenin  Ekonomická destabilizace, finanční propad a manipulace se šanghajským akciovým trhem?
27.08. 10:01 abaxas  Napsal jsem článek v pondělí o dow jones!
27.08. 10:23  Stalo sa to aj v Rusku
28.08. 12:13  ===RE: Stalo sa to aj v Rusku
27.08. 10:29 bantustan  Bez komentáře
27.08. 13:57 výjimečné porušení omerty  Obvyklá kriminální manipulace .
27.08. 17:06  RE: Obvyklá kriminální manipulace .
27.08. 16:32 Léčitel  Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset "globálně" zregulovat světové burzy!
27.08. 18:03  Z AC24
27.08. 19:45  RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset
29.08. 03:31 Cico_Ciciak  RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset
29.08. 09:16  RE: Pro ozdravění globální ekonomiky se také budou muset
27.08. 20:59 P.A.Semi  Economist
28.08. 15:21 harvos  Jednostranné videnie sveta - manipulácia
28.08. 16:43 Pravdě do očí  No bude to jízda
29.08. 03:41 Cico_Ciciak  RE: No bude to jízda
30.08. 03:57 favela  RE: No bude to jízda
01.09. 03:50 favela  Silenstvi na druhou
30.08. 21:58  RE: No bude to jízda
30.08. 23:46 dub  RE: No bude to jízda
31.08. 08:04  RE: No bude to jízda
31.08. 20:57 dub  RE: No bude to jízda
02.09. 05:35 favela  Dejme tomu , ze Rusko kupuje co potrebuje navzdory
29.08. 10:54 zamp1  RE: No bude to jízda

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

43

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 91 čtenářů částkou 14 892 korun, což je 43 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jourová vymyslela Kodex, který od roku 2023 poskytne nástroj na ekonomickou likvidaci provozovatelů nepohodlných serverů22.06.21 12:09 Evropská unie 1

A už to jede: proti zakleknutí „českého Floyda“ se chystá demonstrace!22.06.21 11:14 Česká republika 0

Romea pláče: cikánský Floyd se (zatím) nekoná...21.06.21 22:30 Česká republika 4

Jan Hnízdil: Očkovací mašinérie ulhané vlády jede i přes úmrtí dál21.06.21 22:16 Česká republika 0

Prodejte své zdraví či život. Nabízíme 500 Kč21.06.21 19:56 Česká republika 4

Očkování. Jak chránit dítě a jak je to s informovaným souhlasem nezletilých - právní rozbor21.06.21 02:00 Česká republika 1

Toxikologička volá po okamžitom zastavení očkovania proti covidu: Mohli by sme potenciálne sterilizovať celú generáciu21.06.21 01:47 USA 0

Rodiče, přečtěte si tento dopis od lékařky, pokud uvažujete o očkování svých dětí21.06.21 01:34 Česká republika 1

Fínsky parlament 9/06/21- Vakcína Covid je maskovany toxín, pokus na ľuďoch18.06.21 19:21 Finsko 7

Matka dvou dětí zemřela den po vakcinaci, u nás už 82 oficiálních úmrtí po vakcíně17.06.21 22:57 Slovensko 10

Ovce v řadě. Je discount nakupování smyslem našich životů?17.06.21 19:30 Česká republika 1

Mýto za vjezd do Prahy? Piráti budou chtít ročně až 36000Kč!16.06.21 21:32 Česká republika 1

Němci nebo nacisté? A přechylování. Plíživé přepisování historie. Média, školy, církev, politici16.06.21 18:11 Česká republika 1

Policista byl potrestán za bití člověka bez náhubku16.06.21 07:52 Česká republika 1

Smrtnosť na kovid v UK po vakcinácii 9x vyššia ako u nevakcínovaných15.06.21 15:20 Británie 1

Lidi umírají a vláda neví proč. Haha15.06.21 15:04 Česká republika 1

Oficiálně začíná být důvěryhodnost vakcíny Astra Zeneca v ohrožení14.06.21 21:26 Česká republika 5

Policejní brutalita - muž byl přepaden a surově zbit policií ve vlastním bytě12.06.21 12:52 Česká republika 3

Volby by vyhráli Piráti se STAN, tvrdí průzkum. Opravdu?11.06.21 11:32 Česká republika 6

Matka nechala zmrzačit malou dceru očkováním10.06.21 22:52 Slovensko 6

Měnové kurzy

USD
21,43 Kč
Euro
25,52 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,32 Kč
Australský dolar
16,11 Kč
Švýcarský frank
23,31 Kč
100 japonských jenů
19,41 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,64 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,79 Kč
100 rublů
29,30 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 334,98 Kč
1 unce stříbra
557,06 Kč
Bitcoin
707 031,04 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 280