Diskuze k článku

Epizoda 6. Lev Trocký, otec německého nacismu (3. část)

Příspěvků 22

1.8.2015 9:55

Hitler coby volený zástupce vojáků kráčel za rakví piclého Žida Eichlera

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Působil totiž ve vojsku Bavorské sovětské , což mu občas skodolibě připomínali nejen odpadlí nacisté, ale i sociální demokraté, kteří na rozdíl od něj proti židobolševismu bojvali. Za inflace kupoval nábytek pro NSDAP za čs. koruny, prý zdejší ć

337349

1.8.2015 14:02

errata - jednalo se o jida Eisnera ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 337349

Československou měnu údajně získával od místniho fanklubu.
V míry schválené publikací autor nejkritičtější finanční období těsně před FEDem vyvolanou krizí odbyl jednou větou - údaje z té doby schází ...

337356

1.8.2015 9:56

Nějak se mi to celé nezdá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Nějak se mi to celé nezdá. Vždyť jak nacisty, tak i komunisty podporovali bankéři z USA. Bez jejich financí by Hitler zůstal bezvýznamným ztroskotancem a Lenin bezvýznamným intelektuálem.
Účelem celé této šarády bylo opakování 1.sv.v. , protože ta se "nepovedla". A to z jediného důvodu: zamrzla v patové situaci zákopové války, což je ta poslední věc, kterou si její strůjci přáli.

Jejím cílem bylo zničení Evropy od Británie až po Moskvu a nastolení "Nového světového řádu" (NWO). Což se nepovedlo. Takže bylo potřeba celou válku zopakovat. Proto masivně financovali obě strany válečného konfliktu - jak nacisty tak i blševiky aby ve vzájemném konfliktu převálcovali Evropu a proměnili ji na hromadu trosek.

To se naštěstí opět nepovedlo, protože se Hitler rozhodl osamostatnit a Stalin měl na věc taktéž jiný názor, než jeho košer sponzoři.
Jak to vypadá, tak nad námi nějaká vyšší moc drží ochrannou ruku a my stále přežíváme.

337350

1.8.2015 17:40

RE: Nějak se mi to celé nezdá

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337350

Zopakovani valky bylo 'nutne' zrejme z toho duvodu, ze prezival i pres sirokou frustraci znacny naboj patriotismu, ktery se nastupem Narodniho Socialismu jeste umocnil. Bolsevismus takovy problem nebyl, jelikoz je internacionalniho charakteru - byla to vice-mene 'pripravka' na dalsi fazi. Patriotismus je nutno pro ucely zameru NSP zlomit a vykorenit z mysleni lidi - navzdy. Pro vlastni porozumeni si to porovnejte s dneskem - Nemecky 'lid' (lepe by pasoval temin 'obyvatelstvo'[mrknutí jedním okem] je temer uplne bez narodni identity. Velmi podobne je to s Japonskem.

Pokud jde o zaverecny prubeh 1.s.v. (rekneme od leta 1918) nelze doslova mluvit o "patove" situaci - Nemecko a R-U byly obe kompletne ekonomicky vycerpany; vule bojovat byla zlomena. Samozrejme, bez zapojeni Ameriky do valky by to dopadlo uplne jinak. http://davidstockmanscontracorner.com/the-epochal-consequences-of-woodrow-wilsons-war/

Oficielne uvadena pricina vstupu Ameriky do valky - udajne hlasene napadani civilni lodni dopravy Nemeckym valecnym lodstvem bylo kompletne vykonstruovane.
http://www.cnrs-scrn.org/northern_mariner/vol17/tnm_17_3_41-66.pdf

LEZ - PROPAGANDA - VALKA. Zamichejte a opakujte az do dokonceni zadouciho zameru.

337360

1.8.2015 11:38

myslím

Mirra 89.?.?.?

že za ty peníze udělal oběť pro budoucí získání moci. Jak se říká - nepříjemné ale nezbytné....
Nejhorší na tom je že západní oligarchové pořád a pořád se pokouší o to samé a vždy se jim loutky vyvlečou z provázků. Proto je situace s IS taká jaká je. Pomocí moderní technologie si snaží zajistit jejich poslušnost a držet je na hraně síly. Ale to nepůjde donekonečna. A na konci jich budou mít dost jak rebelové tak loajalisté. ALe jako vždy je to hra o čas...

337352

1.8.2015 16:12

RE: myslím

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337352

Tak jak rikate, "stale to same...." i kdyz s pomoci modernich technologii. Podstata hry se nezmenila.

Prave ctu: v New Hampshire se zritilo soukrome letadlo registrovane v UK. Na palube byla udajne nevlastni matka Bin Ladina a jeho vlastni sestra! Ano, toho hyper-teroristy!

http://www.rt.com/uk/311278-plane-crash-hampshire-aircraft/

Jeden ze ctenaru k tomu mel trefny komentar:

"W.T.F. , you mean we went to Iraq and killed 2 million civilians mostly children and that was 3 country's away from Bin Laden; also Israel did 911 and both Bin Laden and Israel still own all the planes and arms? What is going on, who are we fighting and why , how , what is going on !!!!!!!!!!!!!!?????????"

A to je presne ono, pratele: JAK je to mozne?! Jednoduse: je to stale to same: ten samy PODVOD.

337359

1.8.2015 20:28

Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Angažovaná čtenářka 88.?.?.?

mezi těmi komunisty co dělali VŘSR. Všude si ho dodnes ve vyspělých státech cení. Dělal něco pro lidi, což Stalin nesnesl a tak ho vyhodil z funkce. Četla jsem anglickou knížku o Trockým, tam se odhalujou Stalinovy vlastnosti, podobně jako např. v madarském filmu Stalin z roku 1991. Podobná situace byla i u nás. U moci byl Husák, který zlikvidoval osmašedesátníky, hodn nadějných lidí připravil o existenci na 20 let (Václav Havel - pozdější prezident čr, Jan Ruml - pražský právník, tehdy musel dělat někde v kotelně, Plastic People - nesměli hrát lidu svou hudbu atd.)

337361

1.8.2015 21:40

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

ijn 46.?.?.?

Reakce na 337361

Západ hloupé a nevzdělané české politiky ZÁPAD potřeboval, ješitný nevzdělanec Klaus a spol. dílo zkázy ekonomiky ČR dokonal a ZÁPAD svoji krizi o 25 let "odložil".

Myslím, že si musíme tyto snahy ZÁPADU trvale připomínat a pro řešení hledat partnery, kteří chápou sociální bezpečnost systému jako prvořadou, odmítají chaos a rozvrat, kořistění z válek atd. Proto je nutné žádat od válečníků minulých i současných zaplatit škody válkou způsobené!!! Např. válečné reparace ze SRN nebyly dodnes zaplaceny a ani českými politiky po sjednoceném Německu vymáhány.

Musí se vyzvat česká vláda k rozhodným krokům a dle Pařížské smlouvy z 21.12.1945 požadovat splácení reparačního nároku 347 mld. Kčs (v hodnotách r. 1938) , který lze dnes přepočítat na cca 10 000 mld. Kč = 300 mld.Euro). Merkel SRN musí mít pochopení pro splácení závazků SRN a jednat tak, aby byly peníze získané užity pouze k mírovým účelům jako vodohospodářství, infrastruktura, dopravní stavby,.......!!!

Musíme Němcům připomínat, že v důsledku rozpoutání II.WW jsme spadli do bolševického vlivu a nemohli tržní ekonomiku rozvíjet !!!

I obrana MÍRU na základě zaplacení škod válek minulých (II.WW) je nejúčinnější. Tak JEDNEJME odpovědně k EU a MÍR v celé Evropě udržme!!!!!>mezi těmi komunisty co dělali VŘSR. Všude si ho dodnes ve
>vyspělých státech cení. Dělal něco pro lidi, což Stalin
>nesnesl a tak ho vyhodil z funkce. Četla jsem anglickou knížku
>o Trockým, tam se odhalujou Stalinovy vlastnosti, podobně jako
>např. v madarském filmu Stalin z roku 1991. Podobná situace
>byla i u nás. U moci byl Husák, který zlikvidoval
>osmašedesátníky, hodn nadějných lidí připravil o existenci
>na 20 let (Václav Havel - pozdější prezident čr, Jan Ruml -
>pražský právník, tehdy musel dělat někde v kotelně,
>Plastic People - nesměli hrát lidu svou hudbu atd.)

337368

1.8.2015 22:43

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

tartus tartus (zavináč) azet (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 337361

Len tak pre zaujimavost, Slovo politik znamena: okrem inych negativ aj Podvonik. Vazne si myslite ze moze existovat nieco také jako cestny politik? Ja viem ze zidovske media nam predhadzuju obrazy banditov co sa postavili vlade a systemu, ukazuju nam vsemozne tvare politikov od dramatických okamihov po cez romantiku po satiru. Ale podla mna, každý kdo je sam sebe uprimny, si prizna ze nic také jako cestny, dobry a ine pozitivne pridavne mena k slovu Politik nemoze pouzit. Ak uz si nejakeho takéhoto člověka vazite, tak ho oznacne Statnik, Kral, Tyran, alebo akokolvek inak, len nie synonimom slova podvodnik, zlodej, klamar.

337375

1.8.2015 23:21

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337361

Obavam se, ze se jedna o popularni omyl. Bolsevismus jakehokoli druhu je v rozporu s lidskymi pravy vcetne prava na soukrome vlastnictvi a osobni soukromi. Socialismus neni produktivni a ani spravedlivy model, at si ho malujeme jakkoliv. Neni to pritazliva varianta pro budoucno lidstva.

Jeden cas jsem cetl jejich dennik: http://www.wsws.org/
Jen pri zbeznem pohledu si kazdy musi uvedomit, ze toto neni provadeno z daru "proletaru". Je v tom zaangazovano mnoho znalych lidi a zrejme za tim jsou velke prachy; tohle by nikdo zdarma nedelal. Ovsem, zajimave cteni to je - to priznavam.

Strana Socialni Rovnosti (Social Equality Party) ve Statech - http://www.socialequality.com/
se jevi lakave. Mluvi tam o neduzich "kapitalismu" aniz by zminili, ze pravy kapitalismus jsme jeste nevideli. Ten ktery mame moznost si vyzkouset na vlastni kuzi je pseudo-kapitalismem, tez nazyvany Casino-capitalismus a nebo Crony-capitalismus. To neni to same, co puvodni myslenka Francouzske a jinych revoluci slibovala.

Na Trockeho bych prilis nevsazel. Je pravda, ze to nebyl hlupak, ale tim spise, byl to nebezpecny clovek, ktery byl schopen (kdyby mu bylo dovoleno) dosahnout toho, co si preji proponenti NSP jiz pred 50ti lety - jednu svetovou vladu. Zaplat pambu mu to nevyslo. Jeho centralni myslenka byla "pokracujici revoluce" coz muze znamenat nedovoleni vzniku (nove) "proletarske oligarchie", ale v kazdem pripade mam k temto myslenkam znacne reservovany postoj.

337378

2.8.2015 8:27

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Norman redakcia (zavináč) nadhlad (tečka) com 89.?.?.?

Reakce na 337361

Už len taký titulok môže napísať niekto veľmi, veľmi ... "angažovaný". A potrebuje k tomu vlastniť zrejme aj kus ..."hystérie".

A ten zvyšok, celý text rovnako politická demencia. Úroveň skutočne "plasic people". Ani ako paródia nie dobré. Už to, že to niekto dokáže napísať, je smutné, ale že ešte k tomu aj na Zvedavcovi ????

337398

2.8.2015 9:01

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

REBEL1956 mholovac (zavináč) pobox (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 337398

Inde uz ich vobec neberu
a tu mozno niekoho na..ru.

337399

3.8.2015 9:53

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Sugar 37.?.?.?

Reakce na 337361

Evidentně jste řádně zpracována propagandou a ani se nesnažíte vidět reálie. V obecné rovině měl Trocký (Lev Davidovič) za úkol šířit permanentní nadnárodní revoluci ve které jeho mentoři hodlali utopit miliony lidí v krvi - a v SSSR utopil! Cílem bylo vytvořit pseudo-sociální systém, ve kterém by obyvatelstvo, které je poslušné, bude jakž takž přežívat s nízkými nároky na životní úroveň a spotřebu. V podstatě se měl stát katem expanzivního kapitalismu neřízené spotřeby, která není pro biosféru udržitelná a vytvořit nadnárodní koncentrák pro poslušné lidské otroky.

Právě Stalinovi můžete poděkovat za to, že se tento plán "zatím" neuskutečnil. A jak sám predikoval: " Na můj hrob naháží hromadu špíny, no vítr historie ji nemilosrdně rozpráší". Což se momentálně děje, ale také dochází k reálné revizi Stalinovy osoby.

Havel a podobní komedianti jsou jen trapné figurky, které za pár drobných skákaly, jak jim Stb kázala. Kdyby byl opravdovým bojovníkem proti režimu, rubal by v dolech a nevozil si zadek v Mercedesu, který neměl ani předseda vlády.

337489

4.8.2015 8:17

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Freddy 84.?.?.?

Reakce na 337489

Trocký byl Chazar jako ostatní, co způsobili ten puč 1917, kterřý se nazývá Říjnová revoluce. A těch hochů bylo přez 90 procent a založili Čeku, Ljubjanku a Gulagy. Byl to jistý Frankel, který tyto Gulagy zakládal a nechal je vést též spolusoukmenovci. Stejně vynalezli i zabíjení lidí ve velkém pomocí plynu a to v autobusech, kde se lidem do kabiny zaváděly plyny z motorů a tím byli usmrceni. To se Adolf Hitler naučil od nich. Říjnová revoluce byla genocina na Slovanských národech Chazary. Vždyť ve jejich ideologii stojí, že každý Chazar má vládnout a vzít si 2 800 otroků, což jsou lidé, pro ně něcio menšího než zvířata, kteří nepatří do jejich víry. Jinak o Tom píše Alexander Solženicin ve svých dvou knihách Dvěstě let spolu, specielně v té druhé. Udává tam jména , což svědčí o tom, že to nebyli Slovanští Rusové. Dnes je těžké tyto knihy sehnat. Což je logické, že někdo má na tom zájem, aby tato historie opět zmizela ze světa.

337533

4.8.2015 10:36

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

Sugar 31.?.?.?

Reakce na 337533

Abychom na So-lže-nicina ještě nahlédli s pohledu propagandy.

Kniha "Souostroví Gulag" vypadá, že byla psána na objednávku Trockistů a jejím cílem bylo opět hanit J.V. Stalina a jeho práci na vytvoření opravdového bolševismu (vláda většiny s respektováním práv menšiny). Je plná zřejmých lží, pokud srovnáme s archivními zaznámy.

Po napsání "200 let pospolu" Solženicynem přišla tvrdá kritika od literární/mediální obce. Zajímavé na knize je, že zde alepoň částečně rozkryl mentalitu a fungování židovstva uvnitř jiného národu a jejich nepřizpůsobivost spolužití v harmonii s ostatními. Jaké pohnutky ho jako žida k tomu vedly, mě vždy zajímaly. Zda šlo o svědomí či převlékání kabátu dle potřeby jeho mentorů.

337542

4.8.2015 13:46

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

REBEL1956 mholovac (zavináč) pobox (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 337542

Pod toto sa da iba podpisat.

A hadam iba dodat, ze to, co si s pychou
hovori "kapitalizmur", je moc zdegenerovanej
(hoci aj zidovskej) mensiny - "elity" nad vacsinou,
zabezpecujucej len svoje, povacsine zdegenerovane
a genocidne prava. [mrknutí jedním okem]

337547

4.8.2015 8:30

RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik

disident 90.?.?.?

Reakce na 337489

vítězové nad porobeným národem se vždy snažili vykořenit národní ikony a nahradit je postavou ze svého registru.Historickým příkladem může být Jan Nepomucký,kterého se snažila vnutit českému národu katolická protireformace v pobělohorské době.Paralela tohoto postupu je vidět dnes,kdy zahraniční porobitelé se snaží jako ikonu národu vnutit zkrachovalého dramatika a politika,notorického alkoholika Václava Havla.Tak jako v minulosti bylo vybudováno tísíce pomníčků s Janem Nepomuckým,tak se dnes zahraniční protektoři se svými našimi poskoky snaží pojmenovávat po Havlovi cokoliv jim přijde vhodného i nevhodného včetně profláknutých laviček a stolečků.Většina národa však tyto šaškárny nepřijímá(viz Havlova "ulička" v Brně).

337534

3.8.2015 10:02

To si jen z vás dělá někdo prdel.....

Emil Robot 46.?.?.?

a podepsal se jako "Angažovaná čtenářka..." a jak je vidět,daří se mu to,tak mu to nežerte.... [chechtot]

337490

3.8.2015 10:27

Pockajme

REBEL1956 mholovac (zavináč) pobox (tečka) sk 85.?.?.?

co sa dozvieme v dalsej casti. [oči v sloup]

337491

7.8.2015 15:08

Bez kníru Alfons z banky

+Adam 89.?.?.?

Stalin zase vypadal jako zloděj ovcí z Gruzie a Adolf bez kníru jako Alfons z banky od vedle.

337707

10.8.2015 14:02

.

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Áno, Stalin chcel vybudovať socializmus v jednej krajine - v ZSSR, kdežto agent trocki chcel naopak rozpútať celosvetovú permanentnú pseudo"socialistickú"/marxistickú revolúciu, čo mu našťastie nevyšlo. Aby globálny prediktor predsa len aspoň ako tak ten marxizmus rozos(i/r)al po svete, tak dovolil británii zorganizovať ww2, na základe ktorej sa pseudo"komunizmus" etabloval v polke sveta. Následná konvergencia oboch systémov počas studenej "vojny" (fraška) - pseudo"komunistického" a kapitalistického, nevyšla aj preto, že štátna/regionálna ussa elita (neocons) sa začala stavať na zadné a dodnes sa nechce vzdať svojej vízie na pax americana. Treba si uvedomiť to, že británia a spol. pred ww2 a cez ňu len vedome/nevedome, priamo/nepriamo plnili ciele globálneho prediktora. Každý ten článok (rôzne do procesov/plánov zasvätená úroveň) hierarchie/celého reťazca od británie cez nadnárodných judaistických bankstrov v mmf (rokefeler, londýnsky rotšild) mal pravdepodobne iné (svoje vlastné) ciele, ale v konečnom dôsledku pracovali na globálneho prediktora a jeho hlavné ciele - rozšíriť marxizmus do sveta, obmedziť konzum a tak pribrzdiť globálnu ekologickú katastrofu a priblížiť sa k vytúženej globálnej vláde. Treba si uvedomiť aj to, že potom po ww2 v podstate skutoční socialisti a komunisti boli likvidovaní trockistami - pseudo"komunistami/socialistami". * https://www.youtube.com/watch?v=sHC8ba5g1ws

337887

11.8.2015 0:04

RE: .

Cico_Ciciak 62.?.?.?

Reakce na 337887

Oprava: nie mmf, ale fed!

337918

Příspěvků: 22

01.08. 09:55  Hitler coby volený zástupce vojáků kráčel za rakví piclého Žida Eichlera
01.08. 14:02  errata - jednalo se o jida Eisnera ...
01.08. 09:56  Nějak se mi to celé nezdá
01.08. 17:40 n.z.  RE: Nějak se mi to celé nezdá
01.08. 11:38 Mirra  myslím
01.08. 16:12 n.z.  RE: myslím
01.08. 20:28 Angažovaná čtenářka  Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
01.08. 21:40 ijn  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
01.08. 22:43 tartus  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
01.08. 23:21 n.z.  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
02.08. 08:27 Norman  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
02.08. 09:01 REBEL1956  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
03.08. 09:53 Sugar  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
04.08. 08:17 Freddy  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
04.08. 10:36 Sugar  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
04.08. 13:46 REBEL1956  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
04.08. 08:30 disident  RE: Trocký byl jediný intelektuální a čestný politik
03.08. 10:02 Emil Robot  To si jen z vás dělá někdo prdel.....
03.08. 10:27 REBEL1956  Pockajme
07.08. 15:08 +Adam  Bez kníru Alfons z banky
10.08. 14:02 Cico_Ciciak  .
11.08. 00:04 Cico_Ciciak  RE: .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,85 Kč
Australský dolar
16,57 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,77 Kč
Bitcoin
683 609,14 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 363