Diskuze k článku

Falšování historie kvůli agendám

Příspěvků 30

29.7.2015 10:06

Tu je vidno ako bolo zostrojené SŠA

Dušan 85.?.?.?

Tu je vidno ako bolo zostrojené (niekto ho zostrojil/priohol) SŠA (USA). Zároveň si treba uvedomiť, že sú príliš mladý národ, preto manipulácia ako LGBTI a rôzne sekty (napr. scientologovia) sa u nich zakladajú oveľa ľahšie. A tieto "zábavnosti" rozosievajú do sveta.

Treba si uvedomiť, že po odstránení indiánov a relatívne dobrých starosvetských tradícií z europy, nemajú taký tuhý korienok ako mi (hlavne slovania) v europe až azii.

Ale poznáte to keď to nejde silou, ide to ešte väčšou silou (SŠA ako svetový policajt na chaos, podporovaný petrodolárom a vytváraním ilúzii slobody/(hlavne cez mimovládky))

Od toho čo som v predchádzajúcej vete napísal sa samozrejme už odchádza, pretože miestna elita SŠA nechápe kde je jej miesto (ten niekto má pre nich plán ala tretí svet s vlastníctvom atómových zbraní = nestabilita a nepokoj).

Podľa môjho názoru Paul Craig Roberts (člen globálnej elity) pracuje na rozložení miestnych riadiacich štruktúr v SŠA a hlavne na odstránení bezštruktúrnej ("kultúrnej" ) nadvlády SŠA nad europou.

337273

29.7.2015 10:06

Nevolnictví

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Nevidím velký rozdíl mezi otroctvím a nevolnictvím, které nám zrušil Josef II. Horší je, že až dostaneme všichni čip, budeme tam zase zpátky.

337274

29.7.2015 11:45

Peníze jako důvod občanské války

jikjik 90.?.?.?

Zajímavý článek. Byly by dobré nějaké podrobnosti. Já jednu přidám:
Píši knihu o Stalinovi (možná bych tady mohl dát úryvky, bude-li zájem) a narazil jsem v té souvislosti (!) na zjištění, že Lincoln nejspíše nebyl obětí nějakých stoupenců Jihu, ale velkých bankéřů. Ale to již byl konec války a šlo o financování obnovy USA.

337275

29.7.2015 12:30

RE: Peníze jako důvod občanské války

WAZARI Milan (tečka) Javurek (zavináč) upce (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 337275

Toto je docela možné, konečně - žádné velké překvapení.
O nabízené úryvky bych zájem měl.

337277

29.7.2015 15:02

RE: Peníze jako důvod občanské války

dunn 77.?.?.?

Reakce na 337275

Stalin nikdy nedělal to, co se o něm píše.Sám říkal, že špína na něj bude házena až umře.Je to pravda.Zabíjet nechal Trockisty, jina by rudá armáda nikdy nevyhrála.Stalinovi díky za to, že jsme ještě tady!

337284

29.7.2015 22:45

RE: Peníze jako důvod občanské války

anonym 94.?.?.?

Reakce na 337275

Lincoln obětí bankéřů-vyhledejte si heslo Greenback, nebo Lincolns Greenback, více odkazů, co se doplňují, a dozvíte se pravdu kdo a proč zavraždil Lincolna.

337295

30.7.2015 17:03

RE: Peníze jako důvod občanské války

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 185.?.?.?

Reakce na 337275

zajimave, podivuje se nad trivialnimi fakty ohledne zavrazdeni Lincolna, ale uz pise knihu, a rovnou o Stalinovi...
To bude asi pekna snuska solzencynskych kecu...

a ne, o uryvky nemam zajem [mrknutí jedním okem]

337324

29.7.2015 13:01

Falšování...

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Falšování historie , falšování všeho , čili lhaní, se stalo nejefektivnější evoluční výhodou díky naprosté impotenci pravdy.

Většina zná přísloví " historii píší vítězové " , ale takřka nikdo nechápe pravdivost těch 3 slov, a pokud chápe odmítá odvodit reálné důsledky, což má za následek krvavé verbální střety ( i zde na zvědavci ) lidí papouškujících jednu či druhou či n-tou verzi falešné historie, aniž by používali např. alespoň to, čemu se říká logika ve smyslu "komu to slouží".
Navíc všechny různé verze "oficiální" i "neoficiální" historie naprosto zanedbávají "nízké" osobní motivy protagonistů, které však bývají zhusta určujícími hybateli konání dotyčných.

337280

29.7.2015 15:16

RE: Falšování...

Dušan 85.?.?.?

Reakce na 337280

A máš ešte vyšší stupeň manipulácie. Pomiešaš to čo bolo skôr (napríklad kto koho prv napadol).

A najvyšší stupeň manipulácie je cez zmenu svetonázoru.

Odporúčam naštudovať KSB a DVTR a hlavne si objasniť aký máš postoj ku svojmu okoliu a svetonázor.

Postoj a) EGOCENTRICKÝ
b) NEEGOCENTRICKÝ (BOHOCENTRICKÝ) a teraz sa myslí Boh= HNVR (Hierarchicky najvyššie všeobjímajúce riadenie)

Svetnázor a) KALEIDOSKOP (svet je vzájomne nesúvisiaca kaša faktov)
b) MOZAIKA Všetko (okolo a aj vo mne) spolu primerane súvisí

337285

29.7.2015 15:57

RE: Falšování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 337280

" lidí papouškujících jednu či druhou či n-tou verzi falešné historie, aniž by používali např. alespoň to, čemu se říká logika ve smyslu "komu to slouží".
Navíc všechny různé verze "oficiální" i "neoficiální" historie naprosto zanedbávají "nízké" osobní motivy protagonistů, které však bývají zhusta určujícími hybateli konání dotyčných."

V roce 1971 byl na elektrotechnické fakultě zrušen předmět Marxismus - leninismus a Vědecký komunismus. Potřebovali si dát do "pořádku" starou verzi historie. Podotýkám, že jsme se všichni nad tímto úkonem "Úředně zrušeno" veselili a celých pět let se tyto předměty neobjevily.

337287

29.7.2015 16:17

i u nás máme dějinné příklady manipulace

Winston Smith 77.?.?.?

Klasický podvod:

Mr. Jan z Husi.

Obecně tradovaný mýtus: byl upálen papežem při Kostnickém koncilu. Následkem toho byla Evropa zavlečena do dlouhotrvajících náboženských válek, jeho nejhorlivější stoupenci "přiohnuli" původní učení tak, aby jim vyhovovalo a s pomocí jeho zmanipulovali davy, které začaly pustošit Střední Evropu. A největší ironií dějin je, že na tenhle zjevně PREFABRIKOVANÝ PODVOD jsme jako národ nejvíce hrdi a považujeme to za naše "nejvýznamnější období" ...

Otázkou pro nezaujaté historiky je, zda "Žanka z Husi" platil jeho chlebodárce, který se neštítil nechat osobně zabít legitimního KRÁLE), nebo byl ve své pomýlené horlivosti pouze "užitečným idiotem", kde HUS sám hodlal osobně "soudit" zbohatlíky, kteří si kupovali své hříchy pomocí "odpustků", čímž zcela popřel KRISTA, který kázal řešení smírnou cestou s ponaučením, ne vraždy a justiční zvůli Husitských válek.

Utajovaná verze historie: Jan z Husi byl Zikmundem za velmi tučný úplatek ze strany rodu Rosen-Bergů omilostněn a dožil svá léta (poté, co skončila jeho role "rozbušky na sudu prachu" na Krumlovském panství nejvýznamnějšího šlechtice té doby - Rosen-Bergů. Jak asi víte, ve středověku "jejich" etnikum mělo přísný zákaz vykonávat vyšší funkce, dělali se na ně často pogromy a samotné zjištění, že druhý nejvýznamnější šlechtic po Králi je "jejich" by mělo pro celý jeho ROD fatální následky - proto se vše muselo tajit. Samotná myšlenka, že by dokonce mohl naředit královskou krev skrze své potomky byla svatokrádežná!

To, že se tak stalo je další z téměř geniálně utajených zpráv, které Petr Vok z Rožumberka v zakódované podobě chtěl předat POUZE "svým" pomomkům. Naštěstí jak Historie učí (aniž uvádí skutečný důvod, který je také skryt v knize), zemřel bez potomků.

Naštěstí pro HISTORICKOU PRAVDU se v naší zemi narodila osobnost, která si říká Josef Zlatoděj a rozumí Kaballistické Gemátrii (záměně písmen za čísla). Díky tomu rozluštil rodinou kroniku rodu Rosen-bergů (Růžový Kopec), už to tehdy mělo někoho "praštit do očí", protože to je typické povolené "jejich" příjmení, vše co začíná na "Růžový/á/é/" a je následováno slovem "KOPEC, HORA"...

"ONI" v Čechách nikdy nesměli mít České příjmení (asi aby byli snadno identifikovaní většinovou populací), kdo normální by se chtěl jmenovat Jan Růžový Kopec nebo Karel Černý Kopec?

Velmi inspirativní čtení, tam pochopíte, PROČ musela být jednou všechna původní ŠLECHTA v Evropě svržena Revolucemi a KDO s tím ve Střední Evropě začal (a kolik stovek let před Francouzkou revolucí)... V neposlední řadě to vysvětluje i dědičné právo účasti "našeho" Punkera Káji v Bilderbergu [bliji]

http://zlatodej.blog.cz/rubrika/voynichuv-rukopis-voynich-manuscript-deciphered

337288

30.7.2015 11:18

RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace

jezinka 88.?.?.?

Reakce na 337288

pane, děkuji Vám, chvíli mi trvalo než jsem se z šoku vzpamatoval-a.
...tedy "koruna česká" přes lože je "jejich" ...město vidím veliké jehož sláva hvězd se bude dotýkat, ach , ubohý zevní člověk, kt.podlehne lákání světa a bude se plahočit ůdolím stínů , aniž kdy dozná za života těla Pravdy.

337313

30.7.2015 11:43

RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 337288

Když už někdo neví, co by si roupama vymyslel, tak je nelepší vyplodit totální kravinu, ta se někde vždycky určitě chytne.

337314

2.8.2015 22:13

RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace

Winston Smith 77.?.?.?

Reakce na 337314

https://cs.wikipedia.org/wiki/Rodokmen_Rožmberků
http://www.myslenka.info/?Aktuality:Rožmberský_rodokmen

Rody, které byly ušetřeny této mesaliance krve skončily na Staroměstském náměstí popravčím mečem kata Mydláře, Ti, kteří si tuto krev sňatkem nechali smísit se svým rodem vymřeli na neplodnost - dar pánů z Růže.

http://relax.lidovky.cz/proc-byli-rozmberkove-neplodni-400-let-od-vymreni-zahada-trva-pl0-/zajimavosti.aspx?c=A111107_133824_ln-zajimavosti_rka

Sama kniha (Vojničův kodex) popisuje obtíže patriarchy rodu, který trpěl oblíbenou nemocí šlechty, kdy "nemusí téci, stačí, když jen kape" ... To při pojetí hygieny ve středověku nebylo nic neobvyklého. Netřeba informovat, že tato príma nemoc způsobuje neplodnost u mužů i žen a je neléčená (dříve antibiotika neznali) přenositelná porodem na potomky.

Stálo by za to, když by někdo věnoval čas tomu, aby dohledal, do kterých rodů byly přivdány dámy z Růže a kolik z nich po kolika generacích vymřelo na neplodnost.

337466

29.7.2015 17:59

kulturní uderka...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Umělecká performace MILANA KOHOUTA...Boston 2013..Jmenuje se TLAKOVÝ HRNEC...Je to na 14min.25sec..Hezký kulturní zažitek přeje ovčan zaprdlého kráteru https://www.youtube.com/watch?v=F4oKG5hy0_U [chechtot]

337290

29.7.2015 20:49

ted už víme

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

kdo vlastně unesl EICHMANNA http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/376286-pro... [chechtot] [chechtot]

337293

30.7.2015 1:31

Na jihu jsem zil...

n.z. 174.?.?.?

takze o tom neco vim z prvni ruky. Spor byl ekonomickeho charakteru a nejvyssi pohnutkou Severu bylo ziskat do rostoucich fabrik levnou pracovni silu. Ovsem soucasne je pravdou, ze podminky zivota na Severu cernochy neuspokojily a ve velkem poctu se vraceli zpet k "otrokarum'. Mel jsem o tom s nekolika jejich potomky rozhovor; citi se na Jihu doma.

Dalsi zalezitost o ktere neni nikde zminka je ta skutecnost, ze mnoho osadniku Jihu byli lide Skotskeho a Irskeho puvodu. Sever byl kolonizovan vetsinou Anglicany. Z toho co jsem vycitil mam duvod si myslet, ze Obcanska valka byla do jiste miry pokracovanim sporu mezi temito narodnostmi v puvodnich vlastech. Valka sama byla devastujici zalezitost s pul milionem zabitych a zmrzacenych mladych muzu. Jeste dnes tam (na Jihu) doutna neduvera vuci "Yankees".

Dalo by se o tom hodne psat... pro ty kteri maji radi historii doporucuji navstivit Magnolia Cemetery v Charleston SC. U pomniku hrobu basnika Jihu Henry Timroda uvidite tklivy vers:

Sleep sweetly in your humble graves,
Sleep, martyrs of a fallen cause!—
Though yet no marble column craves
The pilgrim here to pause.

In seeds of laurels in the earth,
The garlands of your fame are sown;
And, somewhere, waiting for its birth,
The shaft is in the stone.

A vskutku, "the fallen cause" byl "noble cause" - boj proti ekonomicke a politicke dominaci Severu a za udrzeni si sveho zpusobu zivota. Ze strany Severu to byla kolonialni valka.

Kupodivu, v dobe kdy jsem tam zil jsem nevidel zadnou nevrazivost mezi rasami a nekteri bili se vyjadrovali o cernych obyvatelich jako o "our Negroes" s pridechem soucitu a patreni si navzajem. Tak to bylo - a lez zustane jen lzi. Pan Robertson to rika jak to je. Je to masivni politicke zneuziti.

337299

30.7.2015 1:54

Ukazkou cenzury historie je cinnost cenzoru,jak v demokracii,tak v komunismu.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Valka,Severu proti Jihu,udajne mela byt proto,ze,sever byl prumyslovy s nedostatkem levnych delniku, kdezto Jih,byl farmarsky-zemedelsky a tak,potrebovali prelit cerne otroky,levnou pracovni silu na Sever do tovaren,za mzdu,ktera byla otrocka a podnikatele nemeli ty starosti,co Jizane,kteri se museli o otroky dobre starat,kdyz chteli,aby dobre parcovali.Prikladne EURO dela to same,ze ,levne pracovni sili exportuje do Evropy,kde,nakonec,muze dojit k tomu co kdysi v Americe ,valce, Sever-Jih
Samozrejme se mlci o ucasti zidovskych otrokaru,pristav New Jersey se nazyval zidovskym pristavem a 90% otrokarskych lodi melo zidovske majitele.Ovsem,to se nikde nevytrubuje,spise se zduraznuje,ze zide stali za cernymi a organisovali je,takze ,predsednictvi pro "znovropavneni cernych" vedlo bile-zidovske predsednictvo o cemz najdete dukazy mnoha fotografii z teto "spoluprace", ovsem i "Cerni" vedeni Farhakanem,priznali,ze jsou si plne vedomi,kdo je dostal do Ameriky.Dokonce ,Sever zalozil cerne oddily pro boj proti "otrokarum.Zajimave je to,ze po case mnozi cerni se vratili,ke svym otrokarum,zde meli vse zajisteno,oproti vitezstvi Severu,kde se museli za malo penez starat se sami o sebe.
Postaveni a uloha cernych pracovniku v Americe,byla vysvetlena v rabinske reci studentum zidovstvi,jak budou v budoucnu postaveni na likvidaci bil erasy,to bylo uz receno v roce 1953 v Budapesti a muzem to spojit s dneskem,kde rabin priznava,ze zaplava emigrantu do Evropy je zidovskou praci,ucelem,znicit bilou populaci,jako takovou a sledujte filmy Holywoodu a dojdete stejnemu poznani.Samozrejme,podporovatel americke obcanske valky byly banky,pozdeji,tisknout penize statem stalo Lincolna zivot,ale,dodnes je jeho "pamatka " pouzivana k jinym ucelum propagandy,lzi a k jine moznosti.
Nakonec je treba dodat historicky zaznamz Philadelfie,z Constitutional Convention,z roku 178,jak zaznamenal do sveho deniku Charles Cotesword Pinckey,delegat za South Carolina;"GENERAL WASHINGTON REKL:Ja plne souhlasim s generalem Washingtonem,ze musime branit tuto zemi od spatneho,skodliveho vlivu.
Problem pro nas,panove,jsou zide."
Take general Grand si stezoval na obchodni podnikani zidu,ze,dokazali prodat i armadni kone a spoustu zbozi pro armadu zmizelo,uznal,ze je lepsi je z armady propustit.
lto rekl jinak:Vse,co potrebujeme,je vse obsahla krise a narody budou ochotni prijmout Novy Svetovy Poradek"
Dnes,se staci podivat se kolem sebe,aby tyto slova pochopil.
Navic,udajne existuje tajny dokument od EU,kde se rika,ze Evropa,potrebuje asi 50 milionu pristehovalcu do Evropy,"kdyz,ryba smrd,tak,vzdy od hlavy."
Kazdy,kdo se dostane do posice sily,si dela historii podle sveho,navic,lide nesdilejici jeho typ historie se vydavaji v nebezpeci odvety,pohledte jen na David Irving ,co s nim nadelali a nebo Ernast Zundel a mnoho jinych,taky i rada "pomylenych",profesor Finkelstein.
Vysvetleni otroctvi,pan musi otrokovi dat strechu nad hlavou,musi jej osatit,postrat se o jeho rodinu a dobre ho nakrmit k dobre praci,v kapitalismu,toto vse odpada,daji mu neco malo penez a jsou bez starosti,je jim...Automaticky kráceno

337300

30.7.2015 2:14

Paul C. Roberts má štěstí

kulma 76.?.?.?

že publikuje v Americe, poněvadž kvůli článku podobného ražení s domácí tématikou by na něj například v Česku někdo okamžitě podal trestní oznámení.

Roberts píše pro Američany, kteří jsou velice dobře obeznámeni s daným tématem, a velice mistrně formuluje to co většina Američanů (v tomto případě většina bílých Američanů) tuší. Roberts nešíří propagandu - jeho intelekt mu to nedovoluje - ale nemůže zabránit tomu aby se jeho náhledy nestaly zdrojem primitivní lumpenpropagandy.

337301

30.7.2015 13:54

RE: Paul C. Roberts má štěstí

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337301

Je to tak: svoboda pochazi ZEVNITR, ne zveni.

Americane maji vnitrni potrebu svobody, coz je Cechum vseobecne cizi concept. Po sve dlouholete zkusenosti jsem mezi pristehovalci od nas az na mizive vyjimky stopu toho nevidel. Ti se naopak ochotne podrizuji vsemu co vypada jako autorita. A tak v prostredi soucasneho epickeho zapasu dilo pisatele typu p.Robertse je v domacim prostredi Ameriky cteno a ceneno. Je vyrazem podpory a potvrzenim moralniho prava tech, kdo maji odvahu hledet pravde v tvar

Tudiz, je to opet vnitrni emotivne zalozena atmosfera, ve ktere ten rozdil je. Vychazeji z ni prave tak soudci, i kdyz navenek delaji dojem "racionalnosti". Tento moment by mel byt vaznym upozornenim tem z Cechu, kteri ochotne skacou na "americkou lopatu" aniz by meli zdani, z ceho je vyrobena.

337317

30.7.2015 14:32

RE: Paul C. Roberts má štěstí

Antiseptik 67.?.?.?

Reakce na 337317

Škoda že se ta jejich vnitřní svoboda nijak neprojevuje. Souhlasím že si pokud se týče vlády myslí svoje ale přes to radostně vyvěsí vlajku kde je možné i nemožné, pošlou děti vraždit jinam a radostně tloustnou za pokřiku USA USA USA.

337318

30.7.2015 15:28

RE: Paul C. Roberts má štěstí

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337318

To je nesmyslne tvrzeni; jste v zajeti omylu, ktery si sam zivite.

Musite si vybrat, na kterem rybniku chcete bruslit. Kdyz jste denne nalozen na Zvedavci, moc rovnovahy informaci nedostanete (to neni mysleno jako kritika Zvedavce). Muj dojem je, ze zijete v SA a tudiz mate zrejme schopnost cist anglicky (jestli zijete na jihu US mel by jste vladnout i zaklady spanelstiny, v Kanade pak franstiny). To je zakladni predpoklad informovanosti. Tady je jeden z mych zdroju (podobnych jsou desitky)
http://popularliberty.com/

Jen pri rychlem pohledu ocenite ruznorodost chapani politickeho spektra mnoha Americanu. Nemam k tomu dale co rict krome - CTETE!

337321

30.7.2015 21:51

RE: Paul C. Roberts má štěstí

kulma 76.?.?.?

Reakce na 337318

Škoda že se ta jejich vnitřní svoboda nijak neprojevuje. Souhlasím že si pokud se týče vlády myslí svoje ale přes to radostně vyvěsí vlajku kde je možné i nemožné, pošlou děti vraždit jinam a radostně tloustnou za pokřiku USA USA USA.

USA byly založeny v době kdy nevolnictví bylo v zemích Koruny české běžné, takže USA je časově daleko širší pojem než si myslíte a to znamená že když Američani "pokřikují 'USA, USA'," tak nemají nutně na mysli USA pod Obamovou administrací.

Kdyby byl Paul C. Roberts v Česku, tak by se asi upsal k smrti. Například cestující si myslí že byl nesprávně pokutován revizorem a tak se domáhá nápravy tím že obesílá příslušný dopravní podnik. (!!!???). Takové věci snad řeší soudce, ne? Složenka na pokutu přece musí zdůraznit že pokutovaný má právo na soudní slyšení. (No, ne všude, pane Roberts.) Od které doby rozhoduje veřejný dopravce ve věcech spravedlnosti? Asi od doby gottwaldovko-tereziánské. Prostě status veřejné instituce automaticky znamená pravomoc v oblasti práva. Nebo je v Česku divadelní hra Nikolaje Vasilijeviče Gogola "Revizor" zvláště inspirující?

Ten fakt že se v Česku při nedávné řecké finanční krizi názory výhradně řídily dle připitomělé franko-germánské propagandy byla rajská hudba na sluch frankfurstských bankéřů. Tak s tímhle stádečkem si starosti dělat nemusíme.

Z Paula C. Robertse by pražský režim rozhodně radost neměl.

337328

30.7.2015 22:26

RE: Paul C. Roberts má štěstí

n.z. 174.?.?.?

Reakce na 337318

Pro vetsi ferovost a vysveltleni meho predchoziho vyroku o "rovnovaze" na Zvedavci chci pridat nasledujici.

Editor - p.Stwora zasluhuje nejvyssi uznani pro predkladani ceskemu publiku informace ze svetoveho tisku. Ma samozrejme mnoho omezeni - tim je prostor, cas na hledani a naklady za preklady. Tudiz, nemuze v zadnem pripade poskytnout to, co by mozna chtel - to je nad meritko tohoto webu. Ja take uprimne receno nechci na ruznych strankach ktere denne navstevuji stravit vic nez 3-4 hodiny; je to potom uz neunosne. Zivot pozustava z mnoha jinych aktivit.

Na co jsem ale narazil a s cim musim prijit na stul je fakt, ze mnoho diskutujicich nevidi spektrum americkeho opozicniho mysleni - a to je obrovske. Neustale hazeni vsech Americanu do jednoho pytle a jejich podcenovani je skodlive prevazne tem, kteri tak uvazuji - a tech je tu mnoho. Sam p. Roberts je dukazem toho co rikam. Uvedomme si - 'uprilisnenost' jednim ci druhym smerem neni zdrava. Moje heslo je "nejist ulovene zvire s chlupama". A verte mi: budou to opet Americane, kdo v tom budoucim zapasu o obnovu republiky bude muset nastavit kuzi. Jsou to oni - bezni americti obcane, kteri predstavuji nadeji pro svet. Ten se jen poveze a slizne vysledek, at je jakykoli.

Pokud jde o chapani ceskych obcanu (mam na mysli ty doma) neni to az tak spatne. Pohyboval jsem se jeden cas na jednom webu a bylo mi z toho az uzko. ALE i tam se objevilo par myslicich "Kozinu", kteri ukazali zdrave a kriticke mysleni spojene s pomerne sirokou znalosti. Takze, flintu do zita nehazim.

337329

31.7.2015 4:02

RE: Paul C. Roberts má štěstí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 337318

Někteří nechtějí to biblické: "Po ovoci poznáte je." procítit až do dna. A tak, jak je v Americe s každým nedostatkem obvyklé, to řeší Americkým snem. Nebylo by to tak špatné, ale mantinely všeho jsou natvrdo nastavené ke klanění se zlatému teleti, a celá demokracie je tak pouze prázdnou lesklou nádherně barevnou slupkou. Evropa přestala být dobrým vzorem v myšlení pádem do císařského Říma. Nastoupila moc ega a kšeftu se vším. Amerika je jen pokračováním. Už to, jak se svobodným pohybem osob nastěhovali do cizí země, jak chytře naložili s právy původních obyvatel předurčilo budoucnost Ameriky.
Ta trocha kritického myšlení to nemůže zachránit...
Bude zapotřebí začít úplně jinak myslet a také konat, s respektem k jiným bytostem i celé planetě.

337331

30.7.2015 2:41

Pokracovani.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

starosti,je jim jedno jestli ma co jist a nebo nema strechu nad hlavou.
Kolik, bezdomovcu by si to vymenili s otroky?
Nakonec ockovanim bude urceho,prace schopen,prace,neschopen!
Cernosi zaplavili Ameriku,arabove-muslimci,zaplavi Evropu,zotpovedni jsou jedni a ti samy.
Nakonec,bude v ucebnicich historie,pro skoly uvedena stat,ze Bush zahajil valku proti Iraku ohledne neexistujicich zbrani hromadneho niceni?
Nebo,ze americka velvyslankyne v rozhovoru se Saddam Hussejnem, jej ujistila,ze USA se nebude plect do arabskych zalezitosti?
Nebo,prikladem uz to,ze Stalin byl zavrazden, nebo jedna zidovska klika bojovala s jinou,Slansky a spol o nadvladu nad Ceskoslovenskem,cili,zide,poslali na sibenici jine zidy.
Co,takhle napsat,ze byvaly president bush prohlasil,ze musi napadnout Irak v ramci toho,ze mu to Buh naridil a ukazal list se jmeny dalsich sestnacti zemi,ktere musi projitb "demokratickym preskolenim".
Nakonec,bude v ucebnicich historie,pro skoly uvedena stat,ze Bush zahajil valku proti Iraku ohledne neexistujicich zbrani hromadneho niceni?
Nebo,ze americka velvyslankyne v rozhovoru se Saddam Hussejnem, jej ujistila,ze USA se nebude plect do arabskych zalezitosti?
Nebo,prikladem uz to,ze Stalin byl zavrazden, nebo jedna zidovska klika bojovala s jinou,Slansky a spol o nadvladu nad Ceskoslovenskem,cili,zide,poslali na sibenici jine zidy,hlavni prokurator Dr.Karel Kloss,pozdeji soudil pani Horakovou,zidovsky general STB Lorenc,muceni delal v tak,zvanem Ruzinskem domecku,"pokrteny" Hora,prokurator DR. Kloss a mnoho jinych.

337302

30.7.2015 2:46

Nebejt zfalsovany historie

Satanist 173.?.?.?

a neustalyho vymejvani kebuli Israel by uz davno prestal existovat .....

337303

30.7.2015 6:05

Náš milý ŠTĚTINA..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://www.blisty.cz/art/22769.html [vyplazený jazyk]

337305

2.8.2015 14:21

z AC24 Japonský novinář už nechce psát lži a žije na letišti Šeremetěvo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

# .lak 2015-08-02 14:05
No, někdo poznamenal že ta čtvrtá říše se schoduje s hitlerovou ale tenkrát to vzali přes debily politiky a ekonomicky. Že státy bývalé východní evropy jsou vazalama systému outsorsovaných a úžeru je jasné. No a ukr je špičková sociopatizace pindostan&bruselon.

A jak stvůry imperiálních egregorů upírů devastují svět tak likvidují i domácí což tak trochu chápou že řezar větev na které sedí není košer tak se asi zaměřují na ukrainazaci euálky což jim bilderbergům bruselononům není proti srsti a své poddané upřímně nenávidí což dokazují i sankcemi rusku kdy je to vlastně proti vlastním chudým a podpora imigrantů z afriky kdy jich tam číhají doslova stamilióny je ďábelská a jinak ty stvůry zmaru ani už nemyslí, podivejte se jak se tam vyšklebuje lúzr na třetím videu, dělal to mňoukal, škrtla, bohoušek taky stabilně poplive a závěrem ozubí, podlokajníci komorníka šmelinářů kapitalismu ???? tleskají.

https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

https://www.youtube.com/watch?v=BooiVypT2m0

https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

337425

2.8.2015 15:19

RE: z AC24 Japonský novinář už nechce psát lži a žije na letišti Šeremetěvo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 337425

Omlouvám se Vám že jsem to zmastil. [oči v sloup] Druhý odkaz má být tento.

https://www.youtube.com/watch?v=Q9OHapuhzs4

337429

Příspěvků: 30

29.07. 10:06 Dušan  Tu je vidno ako bolo zostrojené SŠA
29.07. 10:06 WAZARI  Nevolnictví
29.07. 11:45 jikjik  Peníze jako důvod občanské války
29.07. 12:30 WAZARI  RE: Peníze jako důvod občanské války
29.07. 15:02 dunn  RE: Peníze jako důvod občanské války
29.07. 22:45 anonym  RE: Peníze jako důvod občanské války
30.07. 17:03  RE: Peníze jako důvod občanské války
29.07. 13:01 výjimečné porušení omerty  Falšování...
29.07. 15:16 Dušan  RE: Falšování...
29.07. 15:57  RE: Falšování...
29.07. 16:17 Winston Smith  i u nás máme dějinné příklady manipulace
30.07. 11:18 jezinka  RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace
30.07. 11:43  RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace
02.08. 22:13 Winston Smith  RE: i u nás máme dějinné příklady manipulace
29.07. 17:59  kulturní uderka...
29.07. 20:49  ted už víme
30.07. 01:31 n.z.  Na jihu jsem zil...
30.07. 01:54 Robert Nohejl  Ukazkou cenzury historie je cinnost cenzoru,jak v demokracii,tak v komunismu.
30.07. 02:14 kulma  Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 13:54 n.z.  RE: Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 14:32 Antiseptik  RE: Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 15:28 n.z.  RE: Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 21:51 kulma  RE: Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 22:26 n.z.  RE: Paul C. Roberts má štěstí
31.07. 04:02  RE: Paul C. Roberts má štěstí
30.07. 02:41 Robert Nohejl  Pokracovani.
30.07. 02:46 Satanist  Nebejt zfalsovany historie
30.07. 06:05  Náš milý ŠTĚTINA..
02.08. 14:21  z AC24 Japonský novinář už nechce psát lži a žije na letišti Šeremetěvo
02.08. 15:19  RE: z AC24 Japonský novinář už nechce psát lži a žije na letišti Šeremetěvo

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 699