Diskuze k článku

Pozadí řeckého dluhu

Příspěvků 19

13.7.2015 0:51

Ja si to Pamatuju

coinageboy 76.?.?.?

Do Recka jsem jezdival rad - nejni to jeste tak hrozne davno.
Moc dobre si pamatuju ze se tam SPUSTE lidi prechod na Euro nezdal. Rikali neco v tom smyslu ze budou za jogurt platit Nemecky ceny a vydelavat budou holt jako Rekove.

Tehda z nich za to delali voly... Ted uz si na to Eurobyrokrati jaksi nvzpominaj.....

336435

13.7.2015 2:51

Nektera /certain/ fakta ukazuji

favela 113.?.?.?

Reakce na 336435

dlouhodobe zamery...V r. 1999 neuposlechl britsky general Jackson rozkaz sveho nadrizeneho us W.Clarka, nezautocil na ruske jednotky atak se svet vyhnul valce. Ale na jak dlouho? Nez nekdo uposlechne?
1/Rozdrobeni statu /i byvale CSR /zapadem. O nas nikdy neslo.Stat pro ktery neni treba ani dodrzet smlouvy. Mnichov.
2/Pomoci EU dostat Evropu do podruci diktatoru EU a zacit s problemy pro jednotlive staty.
3/Zniceni a zanik Jugoslavie na male Srbsko /opet/a na velmi podporovane muslimske staty Albanie,Chorvatsko,Slovinsko, Bosna jako vstupni brana muslimu do EU a usnadnenim pomoci techto statu. Muslimizovat cely jih Evropy.
4/Postupne vytvoreni muslimskych ctvrti ve mestech EU ktere umoznuji organizaci a koordinaci nepokoju /riots/,ter.utoky,vrazdy a jejich rizeni. Vyvolat pomoci provokaci..
5/Zvysit pocet a urychlit export afroarabskych muslimu do EU. EU souhlasi a podporuje vse navzdory protestum silnym populace..Vitani uprchliku v jakomkoliv mnozstvi.
6/Odvest pozornost. Recko,rasismus ,Rusko , Ukrajina atd.
7/Skupiny "utlacovanych nespokojencu" rostou a organizuji se a je mozne nekde zapomenout klice od skladu zbrani,pristavit nakl.auto,kde je treba se zbranemi neni zadny problem. Vime co dokaze jeden a kolik bezbrannych lidi zabije /Breivik/.
8/Zmenit vcas vladu na Ukrajine a tak zabranit v kritickem nebezpeci moznost zasahu Ruska /pres Ukrajinu/ na pozadani .
9/ Vytvoreni a trvala existence velmi silneho a dnes neporazitelneho muslimskeho kalifatu.
10/Masova financni podpora pro "cestovni kancelare paseraku" ,lodi atd. Nezajem EU o masove invaze uprchliku mimo to je zabazpecit po vsech strankach Radeji utoci na Recko za ucelem devastace zase jizniho statu..
11/Vime, ze vlady a G7 napr. hlida az 100tisic policistu, kteri jsou treba jinde a tak utoky na zivotne dulezite objekty jsou mozne. Pokrik o nabezpeci z Ruska za ucelem odvest pozornost. Skupiny afroarabu se jiz potuluji po EU vsude a neni problem se jich zeptat mate hlad ,zapomenout nekde zbran, tak si to jdete 'koupit" !
Je ted a nebo neni vhodna doba vyprovokovat obcanskou valku v Evrope a velmi vhodne podminky k tomu tvorene jiz od padu komunismu.....

336438

13.7.2015 8:57

RE: Ja si to pamatuju taky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 336435

V čechách se tomu říká : Německá práce za ukrajinský plat. Emerický protektorát čechy a morava prodaný bošům a obsazený půlmilionovou sovětskou armádou v civilu a dosazeným ruským agentem v roli prezidenta naštěstí euro dosud ubrzdil. Slobodny slovensky štát ovšem ne.... [mrknutí jedním okem]

336454

16.7.2015 17:45

RE: Ja si to Pamatuju

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 336435

Pozadí řeckého (českého) dluhu je každému, kdo se o věci zajímá, známo , je to nomenklaturní feudalizace státu prostřednictvím vybraných psychopatů za potlesku širokých mas dementního lidu. Feudálem jsou zahraniční finanční skupiny.
Přijel jsem nyní z Řecka a patrně tam už jezdit přestanu, protože úpadek té země je děsivý. Nevidím nadále jediný důvod utrácet své peníze za turismus pravidelně v zemi, kde neplatí ani ty nejzákladnější evropské standardy.
Tahle země nikdy neměla přijmout Euro,a o jejím účinkování v EU mám též čím dál více pochyby. Na druhou stranu mne to naplňuje optimismem , který pramení z poznání duševní slabosti protagonistů údajného NWO. Brát si do party Řecko ( nebo Česko ) může leda tak průkopník NWC ( new world chaos ).
1 pivo = 5 euro ( pro srovnání Itálie 3 - 4 eura )
1 kapučíno = 3,5 euro ( 2 eura )
1 koktejl = 6 - 9 euro ( 4 - 8 euro )
1 panák jégra = 6 euro ( 5 euro )
Z tohoto hlediska zdá se wc i restaurant na vyhlášeném letišti Václava Havla velmi laciný.
P.S.
Pro "věčné optimisty" doporučuji knihu Davida Brina : Existence, nakladatelství Triton, konečně vyšla ve vynikajícím českém překladu. Děkuji autorovi a překladateli za záchranu dovolené.
[smích]

336683

17.7.2015 3:33

Dik za informaci jen bych

favela 113.?.?.?

Reakce na 336683

rad podotknul ze tyhle CENY a vyssi a take potravin jsou v Tramtarii uz davno ,od podepsani Dohody o nejvyssich VYHODACH s USA !A to este neprisly austerity opatreni, ktery jsou za dverma ,ekonomicky fasisti uz s nima hrozej denne!!Kartely nedavno podstatne zvysily ceny kavy ve vsech kavarnach /pres noc/ a zmensily zaroven objem kafe v hrnku!! Jde o zavod ve zdrazovani,cili kazdej den neco plizive /stealth/zdrazi, nebo obsah snizi.Tak obsah 1 litru tekutin /olej.pivo atd/uz klesnul na 650-750ml a ceny zvysovany..Kapitalisti take zvetsuji krabice /obaly/ ktere jsou az o 50% vetsi nez snizujici se obsah potravin uvnitr...Neni to videt ale kdy s tim zaklepete...
Kdysi kdyz jsme byli zprateleni z africkymi lidmi, bylo Cesko hned plny epidemie kapavky a syfilisu../Chodili po Praze a rikali neni peniz,neni laska/ asi se od te doby mnoho nezmenilo...Havlovo letiste bylo zname v te dobe,ze tam "vyvadela" jista africka ministryne zahranici na panskych toaletach, az ji president IDI Amin sezral.
Jest docela mozne, kdyz neni co jist....???
Taky moucham se krivdi a ublizuje. Kazda poradna a na sebe a svou povest dbajici moucha by se na takovy zrudy jako byl cisar F.Josef a nebo dnes spanelskej kral ani zvysoka ne...To teda ne!

336704

13.7.2015 2:45

Meyssanovi clanky jsou fundovane,

n.z. 174.?.?.?

i kdyz to je nekdy az prilis zkratkovite. Ma pravdu ve dvou vecech

- USA pracovaly jiz tesne od valky na takove Evrope, ktera by dlouhodobe vyhovovala jejich zamerum

- jiz pocatecni kroky byly prostredky, ktere jsou zasadne ne-demokraticke - vyzvednymi sluzbami. Cetl jsem kdysi (myslim) od Makowa, ze CIA je zakladnim kamenem americke zahranicni politiky. Pripravuje pole pro a posiluje to, co formalne dela State department. To ze neuhlidali Ameriku pred 9-11 je jina vec.

336437

13.7.2015 12:24

RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,

Winston Smith 77.?.?.?

Reakce na 336437

"Neuhledali Ameriku před 9/11" - úsměvné. Jediný druh "terrorismu", který není prediktivní (a tudíž ani preventivně řešitelný) je ten státem organizovaný a řízený!

V 1999 jsem byl očitým svědkem, jak jeden teenager napsal ve veřejné internetové kavárně v jižní části PRAHY výhrůžný e-mail na CZ prezidentskou kancelář (tenkrát ještě na Vášu Veškrnu). Osobně jsem byl svědkem jeho zatčení necelých 10 minut poté !

Celou oblast zablokovali "tajní" a až do vyšetření zablokovali celý nákupní komplex, kterého byla daná internetová kavárna součástí. Vyděšený teenager se ani nedokázal zvednout od klávesnice, chytili ho přímo na místě ! Máte absolutní svobodu žvanit si co chcete, dokud neříkáte NIC ZÁSADNÍHO, nikdo na Vás nebude reagovat, to je ta "Svoboda Projevu" po které Veškrna tolik volal...

Takže žít v iluzi, že "trouba z lidu" zorganizuje úspěšně něco tak komplexního, jako 9/11, kde nejdříve musí ukrást 54 ručních atomových zbraní typu "Davy Crockett" z přísně střežené vojenské základny USA, poté je propašovat do USSRAELE, kde je obohatí, demontují do kompaktního tělesa, poté je vrátit zpět do USA za pomocí Saudy vlastněného New Yorského Přístavu, poté je bezpečně převézt pod WTC za pomocí USSRAELE vlastněného veřejného METRA, nainstalovat je za pomocí šéfa ochranky WTC (bratrance G.W.Bushe) je pohádka pouze pro idioty s IQ šumící trávy [smích]

http://www.veteranstoday.com/2015/05/01/mystery-solved-the-wtc-was-nuked-on-911/

V budovách, kde pracovalo 85.000 státních zaměstnanců zemře "čirou náhodou" jen 3.600 soukromých kontraktorů, kteří na rozdíl od svých šťastnějších státních kolegů den předem nedostali e-mail o nařízeném volnu ... Útoky se odehrály více než 1 hodinu po začátku pracovní doby, v době, kdy zrovna NORAD dlouhodobě naplánuje "vojenské cvičení", které odvolá všechny zadržovací kapacity letectva schopné sestřelu do jiné části USA, myslíte, že si v éře hypotéčního otroctví obyvatelé "Shnilého Jablka" dovolí přijít hromadně pozdě do práce?? [smích])

Rozesmál jste mě - děkuji. [velký smích]

336469

13.7.2015 14:53

RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,

Vopice 5.?.?.?

Reakce na 336469

Také mě ten pán pobavil. Je to něco jako výroky typu: "Ti politici musí být úplně blbí, když povolí vstup statisícům islámských přistěhovalců do EU."

336477

13.7.2015 8:36

Pozadí řeckého dluhu

Baca Juraj 89.?.?.?

Mna by docela zaujimalo keby Grecko vystupilo s EU a pridalo sa k Rusku ako by reagoval nas slavny MMF? Poslal by tam v mene demokracie armadu?urobil by tam puc ?Je tu niekolko otazok co sa tyka Grecka a vyvoj bude zaujimave sledovat ,len dufam ze sa Grecko spameta [zmaten] Ovsem aby uz nebolo neskoro...

336451

13.7.2015 18:29

Nacistické kořeny bruselské EU

Nobody 45.?.?.?

Zajímavé podrobnosti o vzniku EU lze najít v e-knize vydané. "Zdravotní nadaci Dr. Ratha" (neplést s českým Rathem), pod názvem Nacistické kořeny Bruselské EU. Spoluautorem je i polský bývalý vězeň August Kowalczyk, který přežil Osvietim. Knihu lze číst on-line, nebo stáhnout v PDF formátu z adresy http://www.desitka.org - hned v prvním sidebaru Home stránky.

336483

14.7.2015 5:55

Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Vložený obrázek

Sveho casu,chytry anikym nekontrolovani bankeri si udelali dluh,ktery chteli prisit lidem Gronska,jako jejich dluh,nebot,jak mnozi vi,"Uspech bank,je bankovni zalezitosti,tak zvane,ztraty,dluhy,jsou problemem lidu!"
Takze,bankeri si udelali dluh,nebo penize prevedly do jine sve banky a pozadovaly,aby lide Gronska to zaplatili,ale,ouha,lid eje zazalovali ze spinavych ,podvodnych transakcich a tak,dukazy u soudu ,par bankeru dostaloaz pet roku vezeni a krik o antisemitismu,proste nezaznel,podvodne banky v Britani a jinde ,touto cestou nemohli plne ozebracit lidi z Gronska,maly narod,ale,postavil se lzim a svetovym kriminalnikum.
Nakonec si vzpomente na nektere spolecnosti v USA,co pozadli vladu o pomoc,protoze zbankrotovateli,ale,zaroven si udelali schuzku na ostrove s damskym doprovodem,kde se kapitani bankovnictvi obdarovavali v milionovych sumach,tak,drze a provokatyvn e,ze musel Obama zakrocit,aby,penezma obsatneni za jejich vedeni k bankrotu,museli vratit statni dotace,dodnes ,ovsem nevime,zda se tak ve zkutecnosti stalo,misto odmen za vedeni banky,je mel Obama zavrit za podvod,ale,uprimne receno,kdy,kdo,vztahl ruce na bankere.

336508

14.7.2015 6:08

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 336508

Vložený obrázek

http://theantimedia.org/iceland-recovering-fastest-in-europe-after-jailing-bankers/

Zapadni tisk,nas zapomel informovat,co se stalo v Gronsku.

336509

14.7.2015 11:31

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Winston Smith 77.?.?.?

Reakce na 336509

Pane Nohejl,

Greenland = Grónsko
Iceland = notoricky známý Island.

Je to neúmyslná náhoda způsobená Vaší špatnou Angličtinou, nebo Váš záměrný pokus zatrollovat zdejší diskusi?

336525

14.7.2015 12:51

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 336525

Ono se to rádo plete

336530

15.7.2015 5:38

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 336525

Je to Island,samozrejme,napsal jsem to z hlavy,proste,neco myslite a neco jineho napisete,navic mi stale vyskakuje text pro Zvedavec a nechce se okopirovat.Dam,ale,jiny priklad z Australie,tady si banky pocitaly vic nez mely,proste obchod kvetl na ukor zakazniku,ale,co se nestalo,lide takto okradeni se dali dohromady a vybrali penize na advokata ,ktery je u soudu zastupoval ve veci zaloby proti "nenazranym" bankam, samozrejme si z pocatku banky si to nevzaly v ramci sve moci na vedomi,ale,soud se protahnul a postizenych pribyvalo,ted uz slo o velke miliony Soudit banky,znamena mit opravdu hodne panez na advokata,levny advokat si uctuje i sto dolaru za hodinu,ale,jsou i takovy,co uctuji,co by dobry advokat i ctyrista dolaru za hodinu.Soud se protahoval a nakonec byl vysledek,ze banka "uznala",ze si nezakonne pocitaly prilis mnoho penec,zakaznici vyhrali a dostali od banky odskodneni.
Druhy pripad,uz je nekolik desetileti zpet,kdyz kdosi napsal do novin,ze banky okradaji sve zakazniky,asi za tyden,banky na clanek odpovedeli,ze pisatel tohoto clanku je antisemitista,ackoliv v jeho clanku nebylo napsosto nic,co by s antisemitistem melo neco spolecneho,jinymi slovy,"banka" odhalila sama sebe.
S Reckem je to tak,at delalo co chtelo,tak si asi mysleli,ze dluhy pujdou do nekonecna a s tim,on to nekdo zaplati.Zasadni vec obchodu je, ze dluhy se budou platit v jakekoliv norme.Nasel jsem zajimavy clanek,kdysi otisteny New-York Tribune -February 09.1920. Posudte samy.
Judge Julian Mack also spoke.He urget the congregation to contribute to the $ 10,000.000 Palestine fund. He said thet Palestine will have a population of from5,000.000 to 6,000.000.Jews he said,would predominate,but non-jews would be eligible for citizenship.He said Christians were being asked to contribute to the fund in"appreciation of the debt which all the world owes to the Jews".
Techto par vet z novin muze leccos napovedet,s tim,ze to napsaly noviny v roce 1920, jakoby to sedlo k dnesnimu deni v Palestine a zbytku sveta.Dekuji za upozorneni o Islandu a Gronsku, tam je zima stejna,at jste na jedne strane a nebo druhe,-10 C jim pripada jako obleva v pocasi.Neco z bylinek je na pamet,ale,ja zapomel,ktera to je.

336582

14.7.2015 16:32

RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 336508

No Nohejle mas a nemas pravdu, oni amici totiz sem tam "zasijou" I bankere, vzponem na Madoffa, a myslim I Icahna a Boeskyho, vsichni samozrejme zajordansti bratri.

Ovsem lkat nad reky je naprosta imbecilita, az infnatilita. Nevim jestli ctes evronoviny tam u vas dole, ale koukni se do starsich novin kolem 2000+ a tam se dozvis jak "ubozi Rekove" lhali kdyz se chteli dostat do EU.

Proste lhai jak Ircani a zfalsovali co mohli, aby se dostali k lize. jesti v tom meli prsty tenkrat bankeri, nad tim jsem nekoumal, ale je to mozne,...ovsem svadet Recke krivarny a podvody jen na bankere je naprosta pitomost, takze prestan plakat nad spatnym hrobeckem.

Rekove proste kradli a podvadeli, ostatne to maji v krvi, tak jako se vyhybani praci, znam je odsud taze...... [mrknutí jedním okem]

336542

15.7.2015 18:08

Tsipras a Soros

filip 29 91.?.?.?

https://xaameriki.wordpress.com/2013/02/27/soros-yza-billionaire-currency-speculator-funding-and-advising-tsipras/

336625

15.7.2015 19:01

Přání Moskvy a Pekingu v Řecku vytvořit nové mezinárodní instituce

+Adam 77.?.?.?

Aha,takže byrokracie.Samozřejmě řešení neexistuje.Člověk není nástrojem na vytváření zisku a ani zvířata k tomu nejsou určena. [chechtot] Takže to nikdy nebude fungovat...a řekové už vůbec ne,jsou to většinou pastevci koz a mořeplavci.
Neplést s "kozomrdy,to jsou zase arabové(přistěhovalci)

336629

16.7.2015 8:51

RE: Přání Moskvy a Pekingu v Řecku vytvořit nové mezinárodní instituce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 336629

>Aha,takže byrokracie.Samozřejmě řešení neexistuje. Člověk není nástrojem na vytváření zisku a ani zvířata k tomu nejsou určena. [chechtot] Takže to nikdy nebude fungovat...a řekové už vůbec ne,jsou to většinou pastevci koz a mořeplavci.

>Neplést s "kozomrdy,to jsou zase arabové(přistěhovalci)
Uz davno jsem se docetl, ze nekde kolem Recka jsou velike zasoby ropy nebo plynu - ted si nejsem jisty, co to tam je, a ani nevim, proc se tam uz netezi anebo alespoň nejsou v pohybu na tezbu nejake pripravy ci vyzkumy. O tom vsak psat neminim. Jedna se mi o strategictejsi kroky:
Ted kdyz Nemci pritlacili na Reky a jednim jejim "vychodiskem" z recke krize je zabrani nekolika reckych ostrovu (zatim ne jako prime vlastnictvi) a na druhe strane Putin s Tsiprasem se opakovane kontaktuji, snazim se ty oboustranne pokusy rozsukovat: Co kdyz se je Nemcum casem podari docista prisvojit a z toho mista pak nerostne bohatstvi ziskavat, anebo jestli to uzemi se nakonec nestane pro jinou zem - "nejdokonalejsi demokracii" na svete - strategickym mistem proti necemu/nekomu...?
Nevyvera nakonec ta Putinova snaha z nejake takove predtuchy?

336655

Příspěvků: 19

13.07. 00:51 coinageboy  Ja si to Pamatuju
13.07. 02:51 favela  Nektera /certain/ fakta ukazuji
13.07. 08:57  RE: Ja si to pamatuju taky
16.07. 17:45 výjimečné porušení omerty  RE: Ja si to Pamatuju
17.07. 03:33 favela  Dik za informaci jen bych
13.07. 02:45 n.z.  Meyssanovi clanky jsou fundovane,
13.07. 12:24 Winston Smith  RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,
13.07. 14:53 Vopice  RE: Meyssanovi clanky jsou fundovane,
13.07. 08:36 Baca Juraj  Pozadí řeckého dluhu
13.07. 18:29 Nobody  Nacistické kořeny bruselské EU
14.07. 05:55 Robert Nohejl  Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
14.07. 06:08 Robert Nohejl  RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
14.07. 11:31 Winston Smith  RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
14.07. 12:51 Andrew Siddur  RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
15.07. 05:38 Robert Nohejl  RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
14.07. 16:32  RE: Navod ,jak zachazet s bankerema dali lide z Gronska.
15.07. 18:08 filip 29  Tsipras a Soros
15.07. 19:01 +Adam  Přání Moskvy a Pekingu v Řecku vytvořit nové mezinárodní instituce
16.07. 08:51  RE: Přání Moskvy a Pekingu v Řecku vytvořit nové mezinárodní instituce

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
807 548,38 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 735