Diskuze k článku

Přeběhlictví na Ukrajině

Příspěvků 20

24.6.2015 4:24

Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

kyticka 81.?.?.?

...Dále Alexej Mirošničenko uvedl k dotazu týkajícího se sestřelení malajsijského Boeingu letu MH17, že bavit se o tomto tématu přímo bylo ve zpravodajské službě přísně zakázáno. Bylo to tabu téma. Osobně se s žádnými důkazy při své činnosti neseznámil a proto se nechtěl vyjádřit, co si o tom myslí. Uvedl však, že zpravodajská služba podléhá vedení ze strany Američanů a podle slov jiných jeho bývalých kolegů, ti požadovali šetření jen ve směru, který by mohl svědčit o vině ze strany Ruska...

...Při svém vystoupení na briefingu generál Kolomiec mimo jiné vyzval příslušníky ukrajinských ozbrojených sil: „Obracím se ke generálům, důstojníkům a všem příslušníkům Ozbrojených sil Ukrajiny. Nestaňte se katy a utiskovateli! Nebuďte jako ti, které v roce 1945 norimberský tribunál prohlásil za zločince. Vždyť víte, že válečné zločiny se nepromlčují. Vyzývám vás, aby jste svrhli proamerickou juntu, která se zmocnila vlády v zemi.“ ...

K tomu samému je třeba vyzvat i naše politiky!!!

Situace v ČR se pod tlakem veřejnosti mění. Vláda jí začíná naslouchat - viz: Sněmovní debata vedená Martinem Konvičkou z IVČRN o petici proti kvótám se změnila v pranýřování islámu (http://www.novinky.cz/domaci/373174-debata-o-petic...).

Tlak na vládu ze spoda je však zatím jen jednostranný. Nejde po příčině.

Kdo vyzve naše občany k tomu, aby pochopili veškeré souvislosti, kam ve skutečnosti vše směřuje a mohli pak tlačit na to, aby byli z Evropy vypoklonkováni strůjci veškerého zla?!?

Ti co zničili Blízký východ a severní Afriku, ti co zničili Ukrajinu a provokují Rusko, ti co nás Evropany donutily přijmout nesmyslná a vylhanými argumenty zdůvodněné sankce, ti co řadu let od základu rozvrací evropské hodnoty skrze své nevládní organizace, obsazené školství a média, nyní zahajují přímý útok i proti Číně!

Obama vyzýván k uvalení sankcí na Čínu (http://svobodnenoviny.eu/obama-vyzyvan-k-uvaleni-s...)

!!! TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA KLEPE NA DVEŘE !!!

Kdo jí chce a proč? Kdo za vším tím bordelem ve světě stojí?

ČAS BĚŽÍ! Přešlapování na místě, je čekání na radioaktivní smrt. Pokud se probudí ti, co doposud váhají, k činu, budou nadějí, že procitnou i ti co doposud spí v moci našeptávačů. Nadějí, že se snad ještě zavčasu podaří vše zastavit.

335368

24.6.2015 6:57

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 335368

Za tím vším bordelem stojí akce "Hedvábná stezka" neboli vytvoření Euroasijského hospodářského společenství "volně řečeno". Každá asi ví jaký význam měla železnice pro industrializaci a obchod a něco podobného tvoří Rus a Číňan. Vybudovat transkontinentální obchodní tepnu, která nebude pod jakoukoliv kontrolou USA a GB. Na tepnu se může dále připojit mnoho dalších menších tepen. Pokud si vezmu mapu a podívám se jak tato tepna může ovlivnit světový obchod a já jsem toho názoru, že může zcela fatálně, tak na konci budou z USA a GB jen druhořadé země. Pokud se Evropa nevzpamatuje bude patřit k těmto dvěma zemím. Co je Západní Evropa? - Malý neskutečně zadlužený kousek země na konci kontinentu z pohledu "Hedvábné stezky". Schůzka G7 se dá taky nazvat schůzka dlužníků. Všechny způsoby jak toto překazit v Evropě jsou dobré, jediný reálný z pohledu USA je válka, chaos nebo násilí na území Evropy, která dnes už nemá sílu se bránit vojensky ani politicky. Imigranti nebudou bránit Evropské hodnoty, které nikdo z nich neuznává a pro imigranty a nenalhávejme si, že ne, jsme odporní běloši. Marxisti ustoupili od revolučního tažení 60-tých let a pod pláštíkem lásky a pravdy plánují nové revoluční zítřky.

335371

24.6.2015 14:45

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

martin bareš 90.?.?.?

Reakce na 335371

Jacobe promňte, ta jedna z posledních vět mi bere dech.

marxisti jsou pravdoláskaři, jinde zase na příspěvcích Soros je marxista, bolševici jsou fujtajbl, t.j. překlad do lidštiny = společný nepřítel, na kterého můžeme bezpečně plivat a vždy nám někdo zatleská.

Ale neoliberálové, kontraproduktivní neboli kontrarevoluční Hájkův magazín, Pozorovatelka z AE zpravodaje atd. jsou asi ti správní. Ti maj ty správné grády.

Na závěr se ptám: Vážený občane, co byste kromě komentářů chtěl? Myslím tím pro obyčejný život obyčejných lidí, jsou-li ještě, existují-li ještě?

Sedět u diskuzí a exhibovat chytrými komentáři?

Díky za odpověď.

335381

25.6.2015 8:28

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 335381

Zdravím Martine,

být marxistou je osobní postoj (názor), který jedinec zaujímá ve vztahu ke společnosti. Mnoho z těch, které mám na mysli se veřejně k těmto myšlenkám hlásí. Není to hledání nepřítele, ale nazývání dění nebo řízení věcí tím čím jsou a ne tím čím nejsou. Tak jako Vy máte výhrady k Hájkovu Protiproudu, který se zcela otevřeně vyhraňuje proti revolucionářům všeho typu, mám i já výhrady ke všem těm, kteří v zájmu všehomíra, občanské společnosti nebo konání dobra v zájmu různých hesel se nám snaží vnutit jejich vidění světa - ideologii. A ptáte se co je dobré pro život obyčejných lidí, co by jsem chtěl pro ně chtěl já? Co je obyčejný člověk? Existuje nějaká definice? Pro někoho obyčejný pro někoho neobyčejný. Lidem by jsem přál nebo chtěl, aby si vždy dobře rozmysleli co udělají nebo neudělají dnes neb toto bude pro jejich život v budoucnu rozhodující. Dnes zatím ještě stále platí, že když se potkají neznámí lidé uprostřed náměstí jsou si rovni a je jedno, kdo jakým autem přijel, jaké má hodinky nebo k jaké partě patří- jeden před druhým nemusí pokleknou nebo sklonit hlavu - zatím jsme si stále rovni.

335409

25.6.2015 12:54

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

martin bares 90.?.?.?

Reakce na 335409

díky za odpověď. Líbí se mi to.

335420

25.6.2015 18:05

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 335420

Dovolím si ještě jeden mů názor. Mrkněte na toto https://www.youtube.com/watch?t=546&v=pklnLno-h3A co tam ta paní historička povídá. V budoucnu žádné národy evropské, ale Evropský národ a dluhy se škrtají bezproblému v důsledku válek nebo revolucí (dáma mluví o válve a revoluci jako prostředek ke smazání dluhů - není dlužník, není dluh?). Nepřipomíná Vám to něco: socialistický člověk/evropský člověk ............ Z toho mne mrazí v zádech........

335431

28.6.2015 3:28

Nashledanou krokodyle ,nashledanou,

favela 113.?.?.?

Reakce na 335431

kajmane,zadna laska neni vecna ,kazda jednou pomine..A EU imperium melo kratke nesmyslne trvani, upevnovani moci, idiotska narizeni, absurdni ,elitisticke chovani v bruselskych palacich arogance k EU populaci,kde vzdaleni parvenu, neschopni niceho positivniho pouze jejich bezohlednost a ignorance ,bez spetky lidskosti...Vzpominka na Bilakovsky souhlas podepreny ale nemennym presvedcenim,clovek si podrzel trochu respektu Bilakovi osobnosti, ktera /tvari v tvar odporu cechu/ mela vseho vic nez dnesni EU-EUNUCHOVE v rolich dvornich hrbacu, centralni tyranie ,kteri se drzi a existuji jen pomoci sil za jejich zady a ani mimo polit.arenu se nikdy nenarovnaji..Nas filosof Klima prirovnal habsbursky rod k prasatum a byl vyhozen ze skoly,habsburkum lichotil,byli horsi..Dnes poslusne discplinovani, plastelinove tvarni,odporni dvorni hrbaci u koryta zvaneho Brusel, nikdy neudelali nic pro zlepseni vztahu s Ruskem, ani pro zastaveni barbarske dlouhotrvajici bombardovani deti,zen, starych a invalidu Evropske Jugoslavie, vubec jim nevadi nepricetne paranoicke spehovani clenskych statu EU,ktere se ale vubec nezajima o teroristy a masakry se dostavuji denne, bezohlednost k lidem a nekonecne klaneni cisari za oceanem s jeho vyderacskyma smlouvama a ktery neumi nic nez rozvracet svet valkami. Neudelali nic k zastaveni hospodarske agrese proti Recku,zlepseni nezamestnanosti, nic nez podporu proti rostoucimu vrazednemu fasismu na Ukrajine a vcera vylez ten nejvyysi aby tomu nasadil korunu a zvanil o tom,ze vita vsechny afro-arabske uprchliky a ze se o ne EU postara...Tedy pobidka,pro celou Afriku a Str.vychod, kterou nelze odmitnout,ovsem na ukor vsech v Evrope..spolu s kardinalnim zajmem pro svatby teplajzniku..Pro ty /normalni bile /jen povysene pohrdani a bezohedna ignorance..Pryc s nima a bude lip...

335666

28.6.2015 6:06

Jaka jedina forma odporu proti....

favela 113.?.?.?

Reakce na 335666

antirasistickemu nasili,zhorsujici se tyranii, chaosu, proti primitivum neschopnym normalnich forem zivota a pro pokojny spolecensky dusevni a fyzicky vyvoj nas vsech a nasich deti. Rim rozvratila ideologie /krestanstvi/ a barbari. Vlivy zejmena kulturni a nenasilne zvenci jsou vzdy vitany kazdou spolecnosti. Cestovani,poctivy obchod,kulturni navstevy..
Jestlize kdy elity existovaly tak musime dnes zaznamenat jejich absenci, zanik, snad jen existence jejich pokracujici destrukce a sebezniceni, cele spolecnosti ,sveta, absenci udrzeni a zachovani i tech zakladnich potreb a hodnot pro zivot vubec. Jsme obklopeni bezucelnym a prazdnym, rozkladnym nasilim barbaru parasiticke povahy uvnitr i venku vyhrozujici ohrozenim a znicenim vseho ziveho.. Vytvaret nejsou schopni a uniknout zahube, ktera jim hrozi uvnitr jejich spolecnosti, kterou si sami privodili, pribihaji s vyhruzkami vyzbrojeni a s ochranou vlad Evropy odevsad plni umyslu nasilne drancovat. Chteji nadvladu, ktera ale skonci zpet v nicote. Vcera to byl "bordel" a dnes je to zhrouceni moci vlad a zakonu do chaoticke bezmocnosti. /Jiste ve prospech udajneho nepritele Ruska a Putina/ Afroarabsti uprchlici volne se sirici v EU jsou odmenovani !!! /za porusovani zakonu a ohrozeni integrity EU a jednotlivych statu Evropy !!!/ vsim moznym, sliby parasiticke existence, neodporovani jejich nasili,jsou opevovani pro jejich uslechtilost, prednost dostavaji ve uplne vsem a jejich zlociny a barbarstvi zamlcovano..Dodano ihned a stedre vse co chteji. Proc by pracovali ve svych zemich, kdyz to soudruzi parasiti EU dodaji zdarma .Komisari EU jsou jiz zvykli okradat lidi kterym vladnou a kteri je zvolili pro jejich zlocinne nestoudne lzi a sliby!. Potravu, bydleni,zdravotni pece, prednost studovat vse a nevedet nic, specialni ochrana pri jejich nasilnem chovani, vrazdeni atd.dostavaji bez usili.Hlavne bez nuceni prinest a vratit spolecnosti neco zpet. Ani zminka o jejich bezstarostnem porusovani mnoha zakonu a pravidel ,masove pachani zlocinu v EU zemich. Komisari,ministri jsou obklopeni stovkami ochrancu a policie po zuby ozbrojene v pancerovych vozidlech s v mensim poctu neodvazi tam, kam bezbranny obcan,zena dite musi jit denne za svymi povinnostmi mezi pozvane barbary ochotne k nasili vzdy a vsude, na coz jim byly ochotne priznany naroky !!. Vime, ze po 200 let v americe vzdoruji zcivilizovani,veznice plne, v Zimbabwe vrazdi farmare /bile/ aby se provrazdili k hladomoru,/EU doda poslusne biliony/, bez ptani/v Jizni Africe totez v daleko horsim meritku. Je anti-anti-rasismus jedinou obranou a zachranou spolecnosti dnes ? Americke urady vyjadrili znepokojeni a obavy o cikany v CR. Je to primym obvinenim vsech obcanu CR z rasismu. "Ublizuje" se jim v miliardach euro,dodanim vseho co potrebuji na ukor deti ceskych, pensistu rodin, kterym schazi zakladni potreby !!!atd. Ale o deti us uradum nikdy neslo. Vybijeni deti indianskych,svych vlastnich,jihoamerickych, korejskych,vietnamskych, japonskych a nemeckych bombardovanim civilnich cilu, deti srbskych, irackych, afganskych je toho dokladem. Mozna jde o snahu...Automaticky kráceno

335668

24.6.2015 9:32

o.....

zenaruzena 178.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=lhGqkoqRfk8
https://www.youtube.com/watch?v=0qp1djgmIBE
https://www.youtube.com/watch?v=LaDHbqq4BPQ
https://www.youtube.com/watch?v=1hMIcS45P1Q
.....

335374

24.6.2015 9:32

banderovci..

leo69 176.?.?.?

Tak jestli se to na Ukrajině povede otočit, dle článku je určitá naděje, tak se, po Ukrajině a následně po Evropě, budou nahánět banderovci tak, jako po II.WW v našem pohraničí. A dokonce bych to viděl až tak, že zatímco je jinde budou honit a soudit, tak u nás (ČR) budou dostávat azyl... [oči v sloup]

m, [mrknutí jedním okem]

335375

25.6.2015 13:02

RE: banderovci..

martin bares 90.?.?.?

Reakce na 335375

nepovede. Ukrajina je jen beranidlo proti Rusku. A proti Rusům je všechno dobré. I ti nejhorší banderovští vrazi, nacističtí zločinci a židovští psychopaté politici.

Žádné mimikry a piruetky a inteletuální pózy nejsou naděje.

Jedině násilí zvnějšku to zvrátí. Bylo to tak v historii vždy. Bohužel. Bohužel proto, co vždycky přišlo a přijde poté.

335421

24.6.2015 10:20

Mimo politiku

Léčitel 147.?.?.?

Jít "bojovat" za nic!, může jít jenom debil! A to platí nejenom o Ukrajině. Pokud by někdo napadl mojí zem, tak potom je na místě chopit se zbraně a bránit si svoje území, rodinu a majetek. Koho však brání fašisti na Ukrajině a naši žoldáci v Afganistánu?
Proto se vůbec nedivím, že se žádnému mladíkovi na Ukrajině na vojnu nechce. Proč také? Za jaké zájmy má bojovat, nechat se mrzačit, nebo i zemřít? Ukrajinu nikdo nenapadl, pouze rusky hovořící část řekla, už toho máme dost a chceme být samostatní. Zrovna tak se chce odtrhnout západní část Ukrajiny, kde už také mají Porošenka a jeho fašistů plné zuby a chtějí být samostatní.

335376

24.6.2015 13:02

RE: Mimo politiku

lbosmat 195.?.?.?

Reakce na 335376

"Jít "bojovat" za nic!, může jít jenom debil!"

Potom bojovať za trochu viac ako nič už nie je debilné?

Bojovať za slúžne, žold, korisť nie je debilné?

Bojovať za viac ako nič a zomrieť, je maximálne debilné!

„Ave, Caesar, morituri te salutant!“

Bojujúci za trochu viac ako nič, v záujme cudzích záujmov, pre čerešne na tvojom dvore Ťa prinútia brániť sa.

Brániť sa vo vlastnom záujme nie je debilné, je to len zúfalé, lebo sa brániš proti armáde hlupákov ktorá bojuje za viac ako nič, a tí, čo sú za to všetko zodpovední v bezpečí bankových trezorov počítajú peniaze .

335378

24.6.2015 21:06

RE: Mimo politiku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Reakce na 335378

3.sv na dveře rozhodně neklepe. To je důležité. Při hrubší potyčce nata a rf by se provalilo, jak západ zaspal dobu. Protiraketový systém západu furt ne a ne fungovat. Navíc by se ukázalo, že atomové velmoci se jednoduše válka nevyhlašuje. Západ si myslel, že zprivartizuje celý svět a ono to nevyšlo. Blbečci hrají divadlo. Při 3 sv. se nedají zaručit vůbec nějaké zisky. Pokud by rf vyhlasilo západu pouze ekonomické sankce v plném rozsahu, tak tu končíme, jdeme 100 let zpět.
Lidi by měli být v klidu a nebýt aktivní v ničem, stejně o ničem nerozhodujou. Osobně bych bojoval max. za přidělení 2 cernosek tak 24 let , štíhlé a bezdětné a na soc dávkách tak 20 měsíčně, za tu námahu se socializací.

335389

25.6.2015 5:47

RE: Mimo politiku

Rudolf II. 89.?.?.?

Reakce na 335389

To mejkuje sens (jak říkáme správně česky). Ono s těmi jejich systémy je to vždy spíše o marketingu než o skutečnosti, jako s každým zbožím, jen aby se prodávalo.
Typickým příkladem byl ten medii omílaný "úspěch" Patriot missiles při obraně Izraele v 1. válce v Gulfu. To, že to byl hoax se provalilo po té, co židé zavčasu prodali ty rakety Taiwanu. To bylo v US velké huhá a pak začalo vyšetřování toho velkého "úspěchu", kromě jiného i zapojením MIT (Massachusetts Institute of Technology), kde provedli analýzu zvukových a obrazových záznamů. No a byl to samozřejmě výmysl, ten jejich super systém nesundal jediný Scud. Jak se vyjádřili izraelci, Patriot's success was "a myth;" Mr. Asa called them "a joke."
http://www.nytimes.com/1993/11/21/world/patriot-missile-s-success-a-myth-israeli-aides-say.html

Druhý faktor, a souhlas, je zisk. Opravdu, když by vypukla jaderná válka, tak mají všichni velké nic. Takže ano, spíš bych souhlasil, že to je velké divadlo, ale lokální válka/y jsou to, oč tu běží.
Jinak ten názor na přidělení těch imigrantek není špatný.

335401

26.6.2015 3:31

Greekxit, Britxit a Bordelxit...

favela 113.?.?.?

Reakce na 335401

..vyskytuji se nazory, ze vino ktere obsahuje sem tam nejakou kyselinu pite z kovovych poharu reagovalo na toxicke slouceniny a postupen rimske elity nejen masove plesately, ale propijeli se do silenstvi...
Dnesni elity takovou omluvu nemaji.
Nejdriv ale trochu rozptyleni...Prijde pan do bordelu zaplati a recepcni rekne :"jdete pane do sestky", pan vleze do sestky , tam je tma a nekdo ho nakopne strasne az vyleti zpet do recepce a recepni rika:'jeee,uz jste pane zpet"? A pan na to :"poslala jste me do sestky tam me nekdo silne nakop,nic jsem si neuzil a navic jsem zaplatil"..A pani recepcni se usmiva :.."to je ale bordel, pane,ze jo pane, bordel...
Vezmem si treba clensky stat NATO - Recko. A zacneme pocitat kolik reku pujde bojovat za EU komisariat v Bruselu,za NATO za germanskou kanclerku, ktera na ne uvalila klatbu podvodnych dluhu, proti Rude Armade. Asi prsty na jedne ruce na pocitani postaci. A na dustojniky co "zerou" vojnu ma vojacek oloveny zakusek ve flinte. Kolik asi na priklad pujde bojovat italu od prirody mizernych vojaku za preplnenou zemi miliony invaznich a okupacnich davu africanu a arabu s nakazlivymi nemocemi jako AIDS, Malarie atd.Pocitam ze neni treba ani zacit pocitat. A zkusme si zpocitat kolik vojaku se prida k Rude Armade ?
Zle sny /nightmares/ nasich predku nebyvali jiste tak zle,jako dnesni pritomnost porizena elitnimi pravdolaskari,svobodofasisty a lidskopravniky. Kdo pujde bojovat za US NATO generala,kterej jakmile slysi slova Rusko, Putin zacne nepricetne penit jako diva selma a zmocni se ho nekontrolovatelne zachvaty agresivni zurivosti./Berserk/.Jako ti rimani. Bohuzel jeho zureni je velmi omezene, pouze a prisne na jeho kancelar. Nikdy nezpusobi /ta zurivost/, ze by general vzal flintu a plnou polni a utikal do prvni linie./Chce se nekdo vsadit ?/ Vyhrozovalo se, huste mavalo pestickami v USA,jak se zatoci s teroristy. Faktem zustava,ale zase jenom bordel, ze kde jsou teroristi nejsou USA a naopak. Ti mavaji savlemi jako posedli vyhrozujou a nic. Bordel. USA jsou na Ukrajine,ale terorfasisty nejen nepronasleduji ale pomahaji jim ..Nevysvetlitelny a neospravedlnitelny bordel. Nic, nez bordel..A recky penezni dluhy . Zajdete si laskave panove a damy do cisla 6.

335451

28.6.2015 6:22

pokr.....

favela 113.?.?.?

Reakce na 335451

jiste jde o snahy udelat u nas konecne chazarsky poradek a nastolit protektoratniho vudce, US velvyslance,jak je zvykem dnes vsude. Tradicne se u nas "ublizuje" kazdemu nasi slovanskou bilou a tim uz automaticky rasistickou spolecnosti. Mame to prisouzene dnes tim ,ze je to v nas uz vrozene...Velky rasismus vladne bez ale povsimnuti v antirasistickych rovnopravnych mensinach, specialne vybranych, zdaleka nejrovnejsich a zdaleka nejskodlivejsi pro zivot. Jine mensiny nezamestnani, deti, rodiny jsou potlacovane a kazdodenne zbavovane veskerych prav /treba ve prospech afroarabu/ a jsou proti nim vydavane a pouzivane specialni, represivni antirasisticke a nelidske zakony a tajna narizeni. Obvineni jsme jiz "spachanim" zlocinu nasi pouhe existence.....

335669

28.6.2015 7:54

souvisí..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Viděl jsem toto..http://uloz.to/xEErNykr/prezident-film-vladimira-s... Naše POLITICKÉ SMETÍ,kromě PREZIDENTA ZEMANA mu nesahá ani po kotníky....

335673

28.6.2015 10:46

Putin a osel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=_UB1u7cnkzU [chechtot] [chechtot]

335677

28.6.2015 11:16

kdysi

Thor 193.?.?.?

měli takové heslo " Radši budu dnes aktivní, než zítra radioaktivní" Už to v Europě hodně smrdí i střelným prachem, takže kromě informací to chce něco více ...

335678

Příspěvků: 20

24.06. 04:24 kyticka  Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
24.06. 06:57 Jacob  RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
24.06. 14:45 martin bareš  RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
25.06. 08:28 Jacob  RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
25.06. 12:54 martin bares  RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
25.06. 18:05 Jacob  RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa
28.06. 03:28 favela  Nashledanou krokodyle ,nashledanou,
28.06. 06:06 favela  Jaka jedina forma odporu proti....
24.06. 09:32 zenaruzena  o.....
24.06. 09:32 leo69  banderovci..
25.06. 13:02 martin bares  RE: banderovci..
24.06. 10:20 Léčitel  Mimo politiku
24.06. 13:02 lbosmat  RE: Mimo politiku
24.06. 21:06  RE: Mimo politiku
25.06. 05:47 Rudolf II.  RE: Mimo politiku
26.06. 03:31 favela  Greekxit, Britxit a Bordelxit...
28.06. 06:22 favela  pokr.....
28.06. 07:54  souvisí..
28.06. 10:46  Putin a osel
28.06. 11:16 Thor  kdysi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vakcínu Valneva ČR neobjednala02.12.21 17:46 Česká republika 0

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 3

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
29,90 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
15,97 Kč
Švýcarský frank
24,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,02 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,34 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 969,09 Kč
1 unce stříbra
503,59 Kč
Bitcoin
1 272 897,84 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 039