Diskuze k článku

Ekonomická válka Evropy proti Izraeli

Příspěvků 29

18.6.2015 4:09

Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Koukate na TV a na obrazovce je romanticky pribeh,najednou mate rec o koncentraku.Mluvi se o bojkotu Israelu a ten Israel Vam pripomene bojkot zidovskeho zbozi,co by pokracovani sedmdesatilete propagandy,lzi, o ktere se muzete presvedcit i na Wikipedia, kde se rika,ze:23 brezna zide z USA vyhlasili valku-bojkot nemeckeho zbozi do Ameriky,prominentni solicitor Samuel Ultermaier,dne 24 brezna to byl zidovsky kongres brezna,1tedy,valka vyhlasena zidy z uzemi Ameriky,ne akce Americanu,jako naroda, jen hrstka zidu zorganisovala bojkot,jez vedl k tomu,ze Nemecko si to nenechalo libit a odpovedelo bojkotem zidovskeho zbozi 1 dubna,roku 1933.
Jak,je videt,to krestansky svet nezajima a s tim se opet pocita v dnesni situaci kolem kritiky Israelu a v boji s tak zvanym antisemitismem,jez je vic bojem proti pravde,jak se veci zkutecne udaly a ne,jak si zidovstvo preje a prosazuje se po celem svete,s pomoci ruznych kolaborantu,jez ze sve posic echteji trestat ty jez nechteji prijimat lez, tak se domahaji pouzit krestanskeho pravniho systemu,proti krestanum.Celosvetovou cenzurou a propagandou se chteji prosadit jako jedina vudci sila k ovladnuti sveta,coz,drive prisuzovali Hitlerovi.
The Biggest Secret of WWII?
Why Germany Began Rounding Up Jews
and Deporting Them to the East
Why did the Germans begin rounding up the Jews and interning them in the concentration camps to begin with? Contrary to popular myth, the Jews remained "free" inside Germany - albeit subject to laws which did restrict certain of their privileges - prior to the outbreak of World War II.
Yet, the other little-known fact is that just before the war began, the leadership of the world Jewish community formally declared war on Germany - above and beyond the ongoing six-year-long economic boycott launched by the worldwide Jewish community when the Nazi Party came to power in 1933.
As a consequence of the formal declaration of war, the German authorities thus deemed Jews to be potential enemy agents.
Here's the story behind the story: Chaim Weizmann (above), president of both the international "Jewish Agency" and of the World Zionist Organization (and later Israel's first president), told British Prime Minister Neville Chamberlain in a letter published in The London Times on September 6, 1939 that:
I wish to confirm, in the most explicit manner, the declarations which I and my colleagues have made during the last month, and especially in the last week, that the Jews stand by Great Britain and will fight on the side of the democracies. Our urgent desire is to give effect to these declarations [against Germany].
We wish to do so in a way entirely consonant with the general scheme of British action, and therefore would place ourselves, in matters big and small, under the coordinating direction of His Majesty's Government. The Jewish Agency is ready to enter into immediate arrangements for utilizing Jewish manpower, technical ability, resources, etc.

334982

18.6.2015 8:26

RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 334982

Označování všeho zboží zřetelně vlajkami země původu nemá s bojkotem nic společného. To mělo být odjakživa. Jediný bojkotující je nějakej Nikki Haley, alespoň podle textu.

334989

18.6.2015 13:20

RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.

Lilith 93.?.?.?

Reakce na 334989

"Označování všeho zboží zřetelně vlajkami země původu nemá s bojkotem nic společného."
-------------------------------------------------------------

Proč se teda tomu Izrael bráni? No, asi ví, že LIDI samotní,
teda MASA,
využíva aspoň tuhle možnost-bojkotovánim výrobku tohto štátu-
verejne projevit svuj názor o jeho politice.

Smutné, že to už jinak nejde, aj když máme jednak ústavou, ako aj Chartou OSN zaručenú slobodu slova, teda názoru a jeho verejného vyjádrení.

Samozrejme, že z každého pravidla jsou výnimky, aj když
mnohokrát jsou trápne a dosahuje se nimi
PRAVÝ OPAK ŽELANÉHO efektu !!!!!!!!!!!!!!

Jenom naprosto blbé, aneb PSYCHOPATICKÉ mozgy to nejsou
schopné pochopit [chechtot]

335004

18.6.2015 16:14

RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 335004

Nechte na lidech, co si koupí a co ne, nebo jsou snad blbí a psychopatičtí, aby si neuměli vybrat z globální nabídky ?

Označování zboží vlajkou státu není ekvivalentní s politikou státu, to snad chápe i blbec i psychopat.

Holínky a hodinky nejsou totéž, i když se oboje natahuje. A je mi u análu, čemu a proč se teroristický stát izrael brání.
Možná že v izraeli hodinky a holínky jsou totéž, když müslíte.

335019

18.6.2015 9:04

totalne zbytocna iniciativa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Kedze cela izraelska ekonomika je dotovana, nejaky bojkot toho mala exportu co maju je uplne zcestny.
Ak uz chcete nieco bojkotovat tak bojkotujte výrobky USA, ale ouha, vsetky výrobky USA maju zncaku Made in China.

334992

18.6.2015 15:34

RE: totalne zbytocna iniciativa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 334992

Vexláci a podpindostan bruselon euálku obdařili vexlem s afričany a bujaře dělají žranici z afgánu. [chechtot] [překvapení]

335016

18.6.2015 11:56

Jsou to agresivní hnusáci

hestroy 77.?.?.?

Vtipné je, když ultranacisti mluví o nacistech. Celý článek úplně přesně vystihuje jejich mentalitu. Je to hnus. Sice za to nemůžou, když jim vymývají kebule od malička, ale stejně je to nesmírně odporné.

334999

18.6.2015 13:00

Opičí pracka

Sugar 31.?.?.?

Tak ono se jim to nakonec vrátí? Přes svojí nátlakovou kolonii USA donutili Evropu uškrtit obchod s Ruskem a výsledkem bude v budoucnu bojkot Evropy izraelského zboží? Ona ta spravedlnost snad existuje... [smích]

Zdá se tedy, že Německo pomalu pomaloučku začíná uplatňovat svojí vlastní politiku a vysmekává se ze svěrací kazajky, jak vyvolenci v globálu slábnou. Poďme hoši poďme . [smích]

335003

18.6.2015 14:02

RE: Opičí pracka

karel4u 76.?.?.?

Reakce na 335003

Jestli jsem tomu clanku porozumel, zda se, ze vice ne obojkotu je to o tom, ze to vypada, ze se jim vymyka jejich nadvlada z rukou. Zatimco oni doufali, ze jejich snaha o vymyti mozku behem nekolika generaci bude fungovat, vypada to, zeto neni Pravda.
Je mozne, ze Nemecko ceka nejaka takova Sametova revoluce?

335011

18.6.2015 18:44

RE: Opičí pracka

Sugar 37.?.?.?

Reakce na 335011

Boj-kot či boj toť otázka, každopádně článek vyjadřuje infopole v zemi, která byla sionisty po 2.sv držena v nesvéprávném postavení, aby o ní mohli rozhodovat za oceánem. To, že si Němci vůbec dovolili takto otevřít hubu, značí snižování míry nesvéprávnosti této země.

Aby u nich mohla proběhnout revoluce, je potřeba náležitě zpracovat kritickou masu lidí a jejich potenciál použít pro své vlastní cíle, takové politické aikido. [smích]
Jediný prvek by mohli být imigranti a na tom se také pracuje napříč Evropou. Co také jiného, rozkol s Ruskem už je velmi málo pravděpodobný viz. demonstrace Němců proti nepozvání Vladimira Vladimiroviče na G7. Vpodstatě mi přijde, že Němci jsou ze západní Evropy nejvíce pro-ruští.

335026

18.6.2015 13:34

Prakticky jde o "volby", které provádějí svobodně občané!

Léčitel 147.?.?.?

Každý soudný člověk už má všech "výstřelků" Izraele plné zuby!
Izrael učinil z Palestiny "koncentrák" , okrádá Palestince o jejich území, kde staví nelegální osady a na mezinárodní právo kašle! Nechci se zde rozepisovat o dalších zločinech Izraele,jako je prokazatelné vraždění při posledním napadení Palestiny.
Suma sumárum, když toto vše sečtete, je celkem pochopitelné, že se i neutrálně ladění občané EU a dalších zemí, staví proti Izraeli a když mohou, "zavolí" a izraelské zboží a služby odmítnou!!! Na tom nevidím nic špatného.Až se Izrael začne chovat slušně a podle práva, přestane vraždit a páchat další zločiny, potom také může chtít, aby se k němu lidé chovali podobně! Do té doby má prostě smůlu a bude trpět. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

335007

18.6.2015 17:23

svého času, pred asi 15 lety

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

jsem byl svedkem snahy firmy Ericsson vybavit prodejny, kde se prodávaly jejich produkty servisním stolem, ale s určitou podmínkou, která nabádala, že se tam budou servisovat jenom jejich telefony. Vubec nerekli, že je to také proto, že nezvládli klávesnice, které byly príliš subtilní a poruchové v nekterých modelech. Dnes je dejmetomu situace jiná, a klávesnice jsou dotykové. Jde ale o ten princip. Muže mít prodejna telefonu pro každý svuj model servisní stul? Kdo na takový nesmysl prišel?

Tak se stejne ptám. Má snad nejaký zákon rešit vztahy s každým státem zvlášť? To jsou pseudozákony, nikoliv zákony. Zákon je neco, co má platit obecne, široce a ne jednotlive. Zákon je v první rade zobecnená abstrakce zahrňující dejmetomu už konkrétní kriteria. Zákon není možné zredukovat na kritérium. Ani prírodní zákon nerovnáse kritérium. Takový zákon jako v článku proto nemá jak být zákonem, protože se vymyká z definice samotného pojmu zákon. Nemuže být neco co je kolečko zároveň kulička. Kolečko je kolečko a kulička je kulička.

Proč páni návladní nectí slovník ???

335020

18.6.2015 17:50

Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Tak to je už úplně v peli, kam jsme se to dostali. Vláda rozpočtové odpovědnosti pana Nečase byla k smíchu, ale vláda pana Sobotky a Babiše, to už je k pláči: http://aeronet.cz/news/sbirejte-vicka-na-nemocne-d...

335022

18.6.2015 19:32

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

dub 62.?.?.?

Reakce na 335022

no nechci být na autora onoho textu zlý, ale evidentně věc nepochopil
tý starý čarodějnci nikdo nic neplatí, co by taky baba nad hrobem ještě chtěla studovat.
to ji jen spolusoukmenovci vlezli do análu a pojmenovali po ní stipendium, které je placeno studentům.
ale je mi opravdu s podivem, proč agenta čulíka českého původu, znajícího češtinu, platí z grantu bohemistiky.
jenže ono dnes nejde o nějaký název, hlavně že je kanál, jak své agenty platit, aby to nebilo do očí a vypadalo ještě bohulibě.

335031

18.6.2015 19:56

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 335031

Hlásím se do party s pisatelem, který podle vás, nic nepochopil.

Z článku na uvedeném odkazu jednoznačně vyplývá, že se jedná o placení doktorandského studia M. Albrightové, nikoliv o stipendia jiných studentů.
Pokud máte pravdu vy, je článek velmi špatně napsaný.

335037

18.6.2015 20:06

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Poradím rád 23.?.?.?

Reakce na 335037

To, že jsou na vládě idioti, kteří ani neumějí správně napsat nějaký dokument, ještě neznamená, že ta stará obřezaná kráva potřebuje doučování. [chechtot]

Ve skutečnosti jde o financování Čulíka Bulíka, který na oplátku skáče tak, jak pískají.

335039

18.6.2015 20:18

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

dub 62.?.?.?

Reakce na 335037

je mi líto, ale jednoznačně vyplývá přesně to, co jsem napsal.
co vidíte?:
USNESENÍ
VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY
ze dne 24. listopadu 2014 č. 970
o pokračování financování doktorandského stipendia Madeleine Albrightové ...

avšak není to komu čemu, ale koho čeho. jenže protože toto jméno je nesklonné, tak je v obou případech psáno stejně. (kdyby používala českou verzi jména, bylo by to hned jasné, neb by tam bylo stipenidum marie jany korbelářové)
nemluvě o tom, proč by baba potřebovala ve stejné době dvě stipendia na totéž[smích] tím spíš, že umí česky velmi dobře.

což dokládá i další článek:
ministru zahraničních věcí zabezpečit v
letech 2015 až 2019 ve spolupráci
s
představiteli Univerzity v
Glasgow každoroční informaci o způsobu čerpání finančních
prostředků vynaložených podle bodu II/1 tohoto usnesení a informovat o tom ministra
školství, mládeže a tělovýchovy.

proč by měl někdo něco dokládat při čerpání stipendia, kdyby to bylo jednorázové stýpko pro jednu osobu, které je doloženo jeho poskytnutím a více není třeba dokládat?

335042

18.6.2015 22:05

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 335042

Četla jsem následující článek, na který odkazuje předcházející diskutující:

http://aeronet.cz/news/sbirejte-vicka-na-nemocne-d...

Z textu není tak moc jasné to, co tvrdíte.
Ale asi je to fuk, to já jen že mám pocit tupce, který nechápe text, který by měl být jednoznačný. [překvapení]

335047

18.6.2015 22:30

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 335047

Myslím, že ten článek na aeronet je nepochopení věci. Nejde o stipendium (komu, čemu, 3. pád) Madeleine Albrightové ale stipendium (koho čeho, 2. pád) Madeleine Albrightové. To stipendium není placeno jí (proboha, proč by taková stará čarodějnice studovala v Glasgowě?) ale v jejím jménu. To, že ho platí česká vláda, je ovšem pravda. Ostatně to je stará věc, BL o tom referovaly v roce 2010.

335050

18.6.2015 22:37

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

dub 62.?.?.?

Reakce na 335047

no proto jsem na ten odkaz reagoval prvním příspěvkem - tedy že autor je jaksi mimo.

když si ale přečtete nejen článek, ale i to usnesení, tak je to myslím jasné.

335051

18.6.2015 22:58

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 335051

Jasné a vysvětlené, mně se v odkazu usnesení nezobrazuje.

335054

19.6.2015 9:58

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Reakce na 335054

Milá Ájo, neřešte prkotiny, ANO i to, že vláda platí špiona a rozvraceče země je marginálie před tímto :

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/175...

335076

19.6.2015 12:57

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 335076

Máte pravdu, jenže já už jsem ze všeho toho dění znechucená, především z vlastní naivity, kdy jsem v Kanadě šila, tehdy je československou, vlajku, v kanadském mrazu jela z Montreálu do Ottawy vítat Havla a představovala si, jak česká kotlina pokvete, ze západu přebere jen to dobré a třeba si i něco ponechá z minulého režimu.....joooo, pěkný houby.

Mezi politiky si nevyberete, vztahy mezi lidmi se zhoršují, přibývá agresivity, kriminality.

Je to fuj, tak proč by měl být Babiš lepší? Nemá důvod, po nich potopa.

335086

19.6.2015 13:58

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 335086

re: "jenže já už jsem ze všeho toho dění znechucená, především z vlastní naivity"

To ja tiež. Môžu za to pravdepodobne rozprávky, na ktorých vyrastáme - kde dobro zvíťazí nad zlom. Ale my nežijeme v rozprávke... aj Shakespeare už napísal, že "peklo je prázdne, všetci diabli sú tu."

Asi som na križovatke - neviem, či chcem ešte hľadať pravdu, pretože neviem, čo ešte unesiem. Ale ctiť si ju budem vždy.

Tak hlavu hore [smích] a želám pekný víkend.

335087

19.6.2015 14:25

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Aja 82.?.?.?

Reakce na 335087

Asi to tak bude, ta pohádková touha po tom, aby dobro zvítězilo, navíc, jako ženy jsme emotivnější, muži bývají racionálnější, i to se odráží v našem vidění a hodnocení světa kolem nás.

Díky, Danielle, i vám pěkný konec týdne.

335089

22.6.2015 21:47

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 335086

Taky se tak cejtim ! Jako by narodu nestacili cigani ktery havloidi zvyhodnujou na ukor sporadanejch obcanu .... Pockejte az privandrujou africti islamaci po statisicich ktery v ceskym krateru rozumnej clovek protoze vi co je to za sajrajt nechce ....., to se tam z kriminality tech ilegalnich negros kterou uz maj ve Spanelsku , Recku , Nemecku , Finsku , Dansku , Svedsku, Francii , GB a ted uz i v Rakousich a Bulharsku uplne doserou tak jako v Italii. [naštvaný]

335279

24.6.2015 1:41

RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 335279

Zacneme od zacatku, kdy zdravotni komise, na zaklade dobrych rad inteligentnich vedcu a ovsem dobrych obchodniku s vidinou milionu do vlastnich kapes,prosadili hromadne ockoveni v Africe,Z byvalych deseti deti,prezilo jedno,ted,jich maji osm-deset a tak znicili se jen dalo,destivy lesy vypalili na pole, nebot jejich policko, uz tak rozvetvenou rodinu nemohlo uzivit, zkoncila a ted premnozene rodiny,jako kobylky kolem sebe kde chudaci deti umiraji a mnohde s osmi deti,jen jedno prezilo.Vysledek, byl, ze klesla umrtnost, velka rodina zpusobyla katastrofu, kdyz urodna puda se jejich cinnosti zmenila v poust a misty nastala nouze o pitnou vodu, tak, se svet znova kouka na premnozene "kostry" jejiz preziti pozustava zase na Spojenych Narodech, jako v pripade ockovani, vysledek, emigrace, a aby se povedla , tak zase UN udelala zakony, aby nikdo nemohl protestovat, branit se. Kritisovat Spojene Narody,za zasadni omyly je vec nemozna. Navic, poliili s tim, ze se jim dodaji, za prislusnou hodnotu, zbrane. Kmenove problemy a nabozenske problemy se sikovne ozivi a tak vidime chodici "kostru", jez za sebou po zemi vlece kalasnikov, mistama vzbourenci doslova operuji moderne vyzbrojeni a svrhnou kazdou vladu, ktera neskace, jak se piska z Washingtonu, tedy, od strycka SAMA a demokratickych zemi. Prosadit sve domovske pravo proti pristehovalcum ze vsech stran, nahradi deklarace lidskych prav se stehovat, kam chteji a mit narok na vse a nebo i na vic , nez domorode obyvatelstvo. Navic, chytre obchodni hlavy, podporili nenavist v Africe, ale i na Strednim Vychode. Zde, v boji proti terrorismu, se opet vydelava, prodame kazdemu, kdo ma cim platit a je jedno na ktere strane bojuje.
Ovsem, ani to nestaci a tak prisla na radu Ukrajina, proste za chvili nebude nikde kousek mista, aby tam byl klid.

335366

20.6.2015 6:51

Bojkot obcanstva a i celych universit,ovsem,plati se vyhazovem.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Vyhodi Vas vlastni spoluobcane,ve vasi zemi,z vaseho pracoviste,proste a kratce ,kolaboranti nechteji riskovat vlastni "koryto",natoz,aby prislo upozorneni zidovstva ve vasi zemi, a nebo dokonce az z Israelu.Boj proti kriminalite Israelu ted vedou soukrome mnozi obcane,kdyz,politici jdou opacnym smerem.Zbozi v prodejne s pocatecnim cislem kodu zacinajici tremi cisli 729 je zbozim z Israelu a je tercem bojkotu.Navic zde mame nenapadnou cinnost zidovskych rabinu,jez oznacenim K a nebo U znaci,ze zbozi za male vsimne,je zbozim posvecenym rabinem,kosher.Takze i zarputily krestan na kriminalitu israelu nevedomky plati taxu-dan do kapes rabinu.V USA neni tolik protestu,jako v Evrope,nebot k poctu studentu je velka vetsina zidovskeho jednani,jez svym vlivem doslova kontroluje universitu.
Veci politicke korektnosti dosly tak daleko,ze i pomodleni pred zapasem studentu stalo ucitelku misto,svet zapasi s pravem mensin a zidovstvo toho plne vyuziva,kde jen muze.
Muzete kritisovat kohokoliv, jen ne Israel a zidovstvo.Domorodec s etakto stal navstevnikem ve vlastni zemi.

335116

21.6.2015 19:31

S tim poctem muslimu

Satanist 173.?.?.?

ekonomickou valku proti Israeli kterej se u nich s islamakama vubec ne@ere EU zrejme nevyhraje..... Ja osobne do Starbucks , MC Donald a dalsich jewisch outlets sem a tam vlezu jen kdyz cestuju a potrebuju na hajzl a nenecham jim tam krome ho@na ani cent! Ale musime si priznat, ze s bojkotem Israele v Europe to nebude az tak horky . Jako radioamater vim, ze se z Israele do celyho sveta vyvazej vic nez obstojny veci spickovy kvality treba vod firmy Mars ktere a to musim tez priznat jsou minimalne vo 2 tridy lepsi nez americke vyrobky ktere technologicky zaostavaji tak ze s uplnum bojkotem Israele to vopravdu nebude tak jak se pise ......

335180

Příspěvků: 29

18.06. 04:09 Robert Nohejl  Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.
18.06. 08:26 výjimečné porušení omerty  RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.
18.06. 13:20 Lilith  RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.
18.06. 16:14 výjimečné porušení omerty  RE: Opet,clanek je propagandisticky motivovan,jako, vse ostatni.
18.06. 09:04  totalne zbytocna iniciativa
18.06. 15:34  RE: totalne zbytocna iniciativa
18.06. 11:56 hestroy  Jsou to agresivní hnusáci
18.06. 13:00 Sugar  Opičí pracka
18.06. 14:02 karel4u  RE: Opičí pracka
18.06. 18:44 Sugar  RE: Opičí pracka
18.06. 13:34 Léčitel  Prakticky jde o "volby", které provádějí svobodně občané!
18.06. 17:23 ppppp  svého času, pred asi 15 lety
18.06. 17:50  Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 19:32 dub  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 19:56 Aja  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 20:06 Poradím rád  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 20:18 dub  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 22:05 Aja  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 22:30 Vladimír Stwora  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 22:37 dub  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
18.06. 22:58 Aja  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
19.06. 09:58 výjimečné porušení omerty  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
19.06. 12:57 Aja  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
19.06. 13:58 Danielle  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
19.06. 14:25 Aja  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
22.06. 21:47 Satanist  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
24.06. 01:41 Robert Nohejl  RE: Vláda ČR platí školné Madle Albrightové!
20.06. 06:51 Robert Nohejl  Bojkot obcanstva a i celych universit,ovsem,plati se vyhazovem.
21.06. 19:31 Satanist  S tim poctem muslimu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 3

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,52 Kč
Australský dolar
15,75 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,99 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 133,05 Kč
1 unce stříbra
507,22 Kč
Bitcoin
1 165 963,56 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 368