Diskuze k článku

Globální obchodní válka USA/EU proti BRICS

Příspěvků 11

11.6.2015 5:28

Spolčení mamon pracuje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Ovšem pro vyvolené a nějakým geniálním způsobem pomazaní ftipnou kaší chtějí přesvědčit že všichni zůčastněnní komplotu z toho profitují. Zpravidla je vydupáno jak s likvidací konkurence (doteť) tak s vlastními zapřaženými kterým se ukáže zástupný viník který nedá žrát budulínkům úžerů a dluhů okolí a případně je kanonenfutrují za své zájmy a nic z toho pro nikoho nekouká kromě špičky pyramidy korupce moci a likvidací až fatálních okolí. V extrému ANO i planety apokalypsou válečnými šílenci ÚŽER.

334473

11.6.2015 10:19

zvedavec1

zvedavec1 46.?.?.?

súčasný korporatívny kapitalizmus nie je reformovateľný, elity sú vždy hore, elity ovládajú tvorbu toho, čo ľudia nazývajú "peniazmi".
Úplne jedno, či nejaké Brics bude alebo nebude, kým svetové ekonomiky na národnej úrovni ovládajú oligarchické multimiliárdárske parazitické klany, a svetové finančníctvo ovládajú stovky rokov parazitické rodiny banksterov.

Reset systému, vyvlastňovanie, znárodňovanie, ohraničenie maximálneho majetku na jedného človeka. Zmena práv dedenia, aby všetci tí multi a megamiliardári nemohli nakradnuté odovzdať potomkom. Všetci čo nakradli megamiliardy aj dediční banksteri budú samozrejme tvrdo bojovať o udržanie si svojho dedičného postavenia vládcov tejto planéty.
My alebo oni.
Otroci alebo otrokári.
Evolúcia korporatívneho kapitalizmu nie je možná, slepá ulica.

Problém je v tom, že stádo nechápe, že sú otroci. Bieli to určite nechápu, lebo zatiaľ majú čo žrať. Mnohí žltí a čierni v polootrokárskom silne hierarchickom systéme žijú ako v prirodzenom prostredí, takže sú zvyknutí na neuveriteľnú chudobu a makanie na "pána". Aj my makáme na "pánov", len máme o kúsok vyšší plat ako v tej afrike.

Takže vážení, čo to tu čítate, čo s tým?

Aj tí páni, čo tu kontrolujete Zvedavca ako svoju prácu v nejakej službe "pre štát". Aj vás sa to týka. sme na jednej lodi.
Vaše rodiny sú tiež na jednej lodi s nami. Len ste blbí, predávate sa za plat. Ale čo potom? Vaše rodiny plat nedostávajú, vaše rodiny sú v tých istých sračkách ako celá spoločnosť. Lebo vy za plat bojujete proti vlastným rodinám, len si to nechcete priznať.
Teda tí tajní z vás, ktorí máte mozog a vlastné myslenie. Tí predajní tupci spomedzi vás, tí to robia dobrovoľne a nadšene, tí vás zničia rovnako ako nás. Lebo kopa hlupákov a všeliakých vyšinutých mozgov, tých je u vás viac ako v priemernej populácii, a vy sa im bojíte postaviť zočivoči, lebo dostávate plat a držíte hubu.
My ostatní sme tiež neškodní, pokecáme si na Zvedavcovi a tiež hovno robíme. Neviem načo nás vlastne kontrolujú nejaké služby, mali by ste nás podporovať. Vybúrime si negatívne emócie tu na Zvedavcovi v diskusii, nič nerobíme ale je nám dobre. Ponadávali sme na systém, a ideme do roboty makať na otrokárov.

Vy tajné služby, keď nás podporíte tu na zvedavcovi, tak sa nás nemusíte báť v reálnom živote.
SME NEŠKODNÍ KECÁLKOVIA.
Celé tieto diskusie sú niečo ako grafiti na stenách, len steny ostanú čisté. Polícia "poriadok" kontroluje, lebo grafiti je škaredé, rozčuľuje ľudí, majú zasrané steny, nevypadá to dobre. Tak aj vaši nadriadení vás tajné služby nútia všetko kontrolovať, aby to grafiti nepresiahlo nejakú hranicu.
Vaši nadriadení sú hlúpi, majú pustiť ventil a ventilovať to "správnym smerom", potrebným pre elity navrchu. A nie naháňať nejakého Stworu súdmi. Vy by ste mali každéhé takéhoto Stworu hýčkať, lebo je "nezávis...Automaticky kráceno

334486

11.6.2015 10:24

zvedavec1 pokračovanie

zvedavec1 zvedavec (zavináč) bigmir (tečka) net 46.?.?.?

pokračovanie príspevku, čítaj najprv prvú časť, ktorá môže byť pod touto, ak to admin ručne nevymení

Vy by ste mali každéhé takéhoto Stworu hýčkať, lebo je "nezávislý", lebo vytvára správne riadený ventil.
Tí čo sú schopní niečo skutočne riešiť nestrácajú čas pisálkovaním v diskusiách. Vaši hlúpi a neschopní velitelia vás tajných nútia robiť nepotrebné sprostosti, aby vykázali nejakú aktivitu. Kontrola diskusií, smiešne.
Psychopatické elity sa boja vlastného tieňa, a prenášajú svoj strach na každého, kto od nich dostáva plat. Lebo väčšina štátnych zamestnacov svojím pôsobením podporuje tento korporatívny kapitalizmus a podporuje elity, len si to neuvedomujú. Lebo majú plat tak robia.
Robia to neuvedomele, stádo ide do roboty a maká. Vy však uvedomiele ničíte tých, ktorí aspom hovoria o tom, že si tak ničíte aj vlastné rodiny, aj vlastnú budúcnosť.
dám tu svoj mail
zvedavec@bigmir.net
moju IP si môžete zistiť, moc vám to nepomôže lebo nie som slovák
len pre zaujímavośť či sa mi niekto ozvie na mail a s čím.
Sám neviem čo očakávam, lebo nič neočakávam. Nech je sranda, som len zvedavý, lebo som od prírody zvedavec

334487

11.6.2015 15:47

Nike se zde predstavuje jako predator,

FRANTA1 65.?.?.?

ale malokdo z vas asi vi, ze NIKE jako takova zacala kdyz jeden trener od bezcu zacal ze zoufalstvi nad kvalitou tehdejsich bezeckych bot je delat doma. Zrodily se tenkrat kvalitni bezecke boty s "waffle" vzorkem na podrazce. Tento svetove (tenkrat )znamy vzor na podrazce byl vyroben pomoci opekace vafli. jak se Waffels nazyvaji v cesku nevim, ale to neni dulezite, dulezite je to, ze NIKE ted "Globalni nerad" se zrodil nekde v Oregonu na zehlicim prkne v kuchyni domku

Historii znam protoze jsem v te dobe zacal behat a tyto NIKE WAFFLES byly moje druhe behaci boty - v prvnich teniskach ktere byly tehdy na trhu jsem si oddelal prsty na nohach.

Ale proc to pisi, vetsina konglomeraci vznikla tak nevine jako NIKE, kde idealista chtel pomoci lidem, ale potom podle kapitalistickeho motta "zer nebo budes sezran" se z Nike a ostatich firem staly monstra.

Nevim jestli korporace jsou hnany dopredu strachem, ci touhou po zisku, ale negativni vliv v tom maji banky, a kdo vlastni banky ci kontrolni baliky akcii vsichni vime, jsou to nasi zajordansti bratri.

Takze korporace nejsou ci nezamyslely byt z pocatku spatne, nektere byly zalozeny na humanich principech (ovsem vydelek je taky factor) ale "pokazily se diky bankam" a jejich zidovskych majitelu. Podivejte se treba par let dozadu, kde v Izraeli a v Anglii se usadila spousta "Rusu S INSTANT IZRAELSKYMI PASY" kteri tam utekli pred retribuci za vykradani Ruska.

nekdo zde napsal "Qui Bono" ci komu na prospech, a tim bysme se meli my, mali lidickove- ulice ci ovce ridit. Mnozi zde take narikaji nad moci a necitelnosti elit vuci nam. je to Pravda, ale take je Pravda, ze elity byly vzdy a vsude v historii lidstva a vetsinou nedopadly dobre at od doby Egypta, pres Francouzskou revoluci az do Ruske revoluce.

Elity maji totiz jen takovou moc jakou jim dame my, OFCE - ci stado, protoze I takove stado volu a krav kdyz se konecne da na pochod tak je nezastavitelne, zde se tomu rikalo Stampede ,takze bych jeste nezoufal,

nekdo nekdy nekde rekl: "KDO SEJE VITR, SKLIDI BOURI".

334499

11.6.2015 19:00

Moc globálních elit

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

plyne především z naivity, ustrašenosti, nevědomosti a lhostejnosti miliard okrádaných ovcí.Pravda,prolhaná média a poskoci globálních elit mají na současném zoufalém uspořádání světa obrovský podíl. Pokud se stáda ovcí podaří někdy probudit z nekonečné lhostejnosti, apatie a nevědomosti (zatím jsem skeptický), moc a bohatství elit rychle skončí. Elitáři to dobře ví, ovce nikoliv. Elitářů jsou stovky a jejich vděčných a zkorumpovaných poskoků ve vládách, parlamentech, ve vedení bank, institucí a firem pouze miliony,zatímco ovcí jsou miliardy. Zatím se však zmohly jen na bečení a dál slouží jako obrovský zdroj zisků a kanonfutr pro ty věčně nenažrané.

334519

11.6.2015 22:57

ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť1

zvedavec1 46.?.?.?

Prosím vás pán Stwora o uverejnienie, napriek trochu hrubšiemu tónu môjho príspevku

Reset systému, vyvlastňovanie, znárodňovanie, ohraničenie maximálneho majetku na jedného človeka. Zmena práv dedenia, aby všetci tí multi a megamiliardári nemohli nakradnuté odovzdať potomkom.

Toto čo som písal, sú tie najpodstatnejšie kroky, ako odstrániť dedičných banksterov od finančnej moci.
Žiadna diskusia sa nekoná, ako vidím, napriek tomu, že vyvlastnenie, znárodnenie, znemožnenie dedenia, ohraničenie majetku sú tvrdé kroky, ale vy ste ticho. V ekonomike nás nič iné nezachráni.
V iných diskusiách tieto slová vždy vyvolali okamžitú odozvu, hádky, nadávky mi do komunistov.
Ale vy ste ticho. Tí dvaja čo tu písali, tak písali tak tichúčko, v neutrálnom tóne.
Viete prečo ste ticho a nepíšete do tejto diskusie?
Lebo tie moje ďalšie slová venované tajným službám dohliadajúcim túto stránku (možno, ale určite nie často) vo vás vyvolali strach. Čo to je, čo to píše, je to provokácia? Dal sem mail, on si vážne myslí že mu niekto napíše a tajní dostanú priamy odkaz na mňa??? Oj nie, ja sem písať nebudem, treba byť opatrný.

Viete ako sa vám všetkým nadáva? Přizdisráči.
Lebo vy máte v hlavách tú kontrolku, ktorá sa zapne ak vytŕčate zo stáda. Písať sa tu nebojíte, ale ak niekto trochu vytŕča tak ako som to napísal ja, tak vaša kontrolka posranosti zasvieti, a vy sa stanete připosraní.
Lebo sa bojíte, lebo ste připosraní členové stáda.
Síce ste inteligentní, ale je to k hovnu.
Síce máte zaujímavé myšlienky a názory, ale je to k hovnu.
Lebo ste v stáde, dokážete iba neškodne kecálkovať, skutek utek.

Tie tajné služby, ktoré robili problém Stworovi, to museli patriť k tým hlupákom z tajných služieb, ktorí si robia paličky za blbosti. Lebo ak je táto stránka kontrolovaná, tak iba raz za týždeň, niekto si rýchlo prečíta príspevky a odfajkne si prácu. Lebo ten čo to len rýchlo prebehne, chápe, že tieto diskusie sú iba správne nasmerovaný ventil pre frustrovaných, ale neškodných kecálkov.
Ak ten niekto k vám mal doteraz sympatie, tak po tomto verejnom nakopaní samých seba do prdele ich určite stratí. Lebo přizdisráči sympatie nevyvolávajú.
Ak ten niekto je primitívny smrad od tajných, tak beží s výsledkami môjho malého sociálneho experimentu k šéfovi, a chvália sa ako vy všetci poslušne držíte hubu a krok, lebo sa bojíte už aj diskutovať na tému znárodnenie, vyvlastnenie. Správne vás tu vycvičili, ten útok na Stworu bol proti vám, ani tak nie proti nemu. Vy ste lekciu pochopili, držíte hubu a krok, bojíte sa aj diskutovať na jediné témy, ktoré sú podstatné. Lebo bez vyvlastnenia, znárodnenia a ohraničenia dedenia elitami neurobíte ani hovno. Úplne jedno aká téma, všetko je to len kecanie o hovne. Kým sa nezmení podstata, môžete pisálkovať o čom len chcete, kričať tvrdé slová jeden na druhého. Je to k hovnu. Môžete tu ...Automaticky kráceno

334533

11.6.2015 23:00

ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2

zvedavec1 zvedavec (zavináč) bigmir (tečka) net 46.?.?.?

kričať tvrdé slová jeden na druhého. Je to k hovnu. Môžete tu diskutovať do súdneho dňa, kým neurobíte moje kroky tak sme v prdeli všetci.

Váš přizdisráčsky reflex funguje. Nastavil som zrkadlo vašej odvahe, ale vy ste len ukecaní pisálkovia.
Tajné služby, urobil som za vás prácu. Vy ste nevedeli ako urobiť prieskum nálad nespokojencov, tak ho máte. Výsledok: přizdisráči.
Ak mi teraz začnete oponovat, že som mal len kecy, tak moje návrhy na vyvlastnenie a znárodnenie vždy vyvolali búrlivú odozvu. nepíšem to často, vždy je diskusia plná obvinení a nepochopenia mojich návrhov. Len som tieto návrhy na iných serveroch nedal do spojitosti s tajnými, lebo tu som využil Stworove problémy a tak vám pripomenul reál.
Vy vždy prehráte, lebo ste vždy připosraní. Lebo nikto nereagoval, lebo každý je opatrný, lebo sa bojíte.

Ak chcete teraz útočiť na mňa, že som tiež anonym, tak ja som sa tu u nás už asi na troch serveroch priznal kto som, kde žijem.
Nijaké problémy som nemal, žiadne tajné služby sa o mňa nezaujímajú, lebo chápu, že neškodný ventil je len neškodný ventil. Ale vy ste posraní aj diskutovať na tému obyčajnej ekonomiky, ak v tom článku je niečo, čo môže zaujať tajné služby.
Určite tieto moje príspevky tajné služby zaujali. Určite sa dobre zasmiali. A tiež boli zvedaví (ak zrovna náhodou dnes niekto čítal tieto stránky, alebo si poslali odkaz) , či niekto bude mať odvahu čo i len diskutovať na tému vyvlastnenie elít. Takže vážení diskutéri zo servera Zvedavec. Stali ste sa základom na nové vtipy, ktoré sa teraz určite rozšíria v tajných službách Českého štátu.
Gratulujem, přizdisráči. Celý server pŕiposraných. To bude asi rarita, ale v Čechách a medzi slovákmi to je asi norma.

334534

12.6.2015 5:52

RE: ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 334534

Ne, je to o společenském uvědomění, či vidět vše v nepokřiveném zrcadle na účelové sebekontroly a jsou provozovány dydlace kde výkřiky na funkčně nevzdělané jsou pošetilost a s tou sebecenzurou která je umně instalovaná máte reálný popis vymatlání a zneschopnění řešit to co je třeba postiženým úžery. [mrknutí jedním okem]

334546

12.6.2015 20:34

RE: ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 334534

Choď najprv dačo robiť, takéto rádio je tu k ničomu. Nezabrániš tým "expanzii Číny", keď patríš medzi prvých, čo si na ňu zvykol.

>Viete prečo ste ticho a nepíšete do tejto diskusie?

"Vieme." Nemá zmysel vykrikovať blbosti o tom, ako sú všetci priposratí. Trpíš predovšetkým paranojou(chorobná domýšľavosť).
Hovor láskavo za seba a o svojich výsledkoch. Na nastavovanie zrkadla zjavne nemáš kredit.

>skutek utek

Ty si jasnovidec? Ukáž certifikát !

Aké vtipy? Na smiech si sám ty "deravá odvaha".
Nechaj sa zvoliť a skús vrešťať do zastupiteľstva. Máš na to hromadu možností, ako "zmeniť" svet. Tak ich najprv využi a podeľ sa tu potom s čitateľmi o svoje skúsenosti.

"Vyvlastňovač." Na JV UA vyvlastňujú. Obmedzili marže na 30%. Fajn. Ale vyhrať proti presile nejde tak ľahko, ako si to predstavuješ, a hlavne tak naivne. Tvojím spôsobom by tak prišlo pár desiatok % ľudí o krk. To nikto nechce.

Poradím ti. Skús najprv zopár ľudí presvedčiť, aby nenakupovali v Tescu. Vznikne dopyt po domácom reťazci, a krok za krokom (možno, v prípade, že sa zase nenájde niekto nenažraný) sa bude zlepšovať lokálna ekonomika.
Keď nechápeš príčiny a súvislosti, tak hľadať riešenie je ako dúfať na Jackpot.

Najlepšie, keď sa zamyslíš, kde nakupuješ ty, a čo s tým vieš robiť. Prvé, čo si kúp je zrkadlo a teplomer.
Ja si napríklad myslím, že si odo mňa oveľa priposranejší a aj naivnejší. Svet predsa gombička.

334599

12.6.2015 18:15

Potřebujeme sjednocení

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 109.?.?.?

Moje vlastní dlouhodobá zkušenost.
Jakmile projevíte shovívavost, tak druhá strana to považuje za ústup.
Pak si myslí, že stačí zvýšit tlak a bude všechno kolem odpadávat tak dlouho, až z toho bude převážně ta slabost.
Zvyšovat tlak se dá všemožně.
jenže je v tom fyzikální rozpor a to je to, co nikdo nechce vidět, že stačí do toho společně praštit, viz Francouzská revoluce.
Ještě si někdo pamatuje, tu zdvořilost u tramvají, jak si lidé dávali přednost 1990 , proč tedy toto zmizelo jako první ?
Nu a výsledek je hromada keců o poklesu čehokoliv, pokd jde o desetiny procenta, například u nezaměstnanosti.
Nebo o tom, že zotavení už začalo, zase se zlomky procent ! samý velkohubý kraviny to jsou.
Napřed je zapotřebí myslet, pak se snášet a sjednotit a každý bordel se pak doslova vypaří
Doufám, že jsem to napsal jasně.

334586

12.6.2015 20:30

zajímavé článečky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

http://www.otaulc.com Namátkou jeden štavnatý http://www.otaulc.com/text/1638.htm [chechtot] [oči v sloup]

334597

Příspěvků: 11

11.06. 05:28  Spolčení mamon pracuje
11.06. 10:19 zvedavec1  zvedavec1
11.06. 10:24 zvedavec1  zvedavec1 pokračovanie
11.06. 15:47 FRANTA1  Nike se zde predstavuje jako predator,
11.06. 19:00  Moc globálních elit
11.06. 22:57 zvedavec1  ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť1
11.06. 23:00 zvedavec1  ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2
12.06. 05:52  RE: ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2
12.06. 20:34 ppppp  RE: ZVEDAVEC1 reakcia na ticho časť 2
12.06. 18:15 FERDA  Potřebujeme sjednocení
12.06. 20:30  zajímavé článečky

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

73

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 150 čtenářů částkou 25 587 korun, což je 73 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
22,00 Kč
Euro
26,28 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,94 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,32 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,80 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 197,33 Kč
1 unce stříbra
495,89 Kč
Bitcoin
422 457,45 Kč

Poslední aktualizace: 30.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 224