Diskuze k článku

Michal Kesudis potřebuje pomoc

Příspěvků 38

8.6.2015 2:29

Otazka

coinageboy 76.?.?.?

Byl by pan Kesudis ochoten sdilet detaily sveho procesu???

Mam pocit ze medializace (rozmaznuti'[mrknutí jedním okem] by zde mohlo pomoci.

V tomhle, podle meho nazoru, zachyboval i Stwora kdyz byl souzenej. Mel k tomu verejne promluvit pro "mainstream media", dat tomu pronasledovani lidskou tvar a zostudit establishment. Mohu jmenovat historicke pripady kde tato strategie fungovala.

334221

8.6.2015 6:39

RE: Otazka

Jacob 193.?.?.?

Reakce na 334221

Celkem zajímavý nápad zachytit celý případ od započetí vyštřování až po konečný soudní výrok včetně jmen klíčových osob. Domnívám se, že tímto se nasbírá dostatečná částka. Možná pan Kesudis může začít už dnes tím jak to vše začalo.

334224

8.6.2015 10:39

RE: Otazka

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 185.?.?.?

Reakce na 334221

>Byl by pan Kesudis ochoten sdilet detaily sveho procesu???

Absolutně ne. Proč by to dělal? Kupte si bulvár, když vás "zajímají detaily". Navíc vy z Ameriky asi sotva přispějete Kesudisovi, tak neklaďte podmínky.

>V tomhle, podle meho nazoru, zachyboval i Stwora kdyz byl
>souzenej. Mel k tomu verejne promluvit pro "mainstream media",
>dat tomu pronasledovani lidskou tvar a zostudit establishment.

Nemluvíte pravdu. Svůj případ jsem tady medializoval víc než cokoliv jiného. Jsou zde popsány všechny mé osobní zkušenosti, uveřejněny všechny listinné výroky institucí počínaje policejním vyšetřováním, všechny závěry soudů, všechny mé obhajovací řeči. Tak kde jsem zapochyboval? Měl jsem se snad vloupat do televize, abych ještě více "zostudil estabilishment"?

334248

8.6.2015 17:50

RE: Otazka

coinageboy 76.?.?.?

Reakce na 334248

Tohle neni utok 'ad himem' na Stworu. Ty pripady maji leccos spolecneho. Rozhodne si nepreju eskalaci ale otaznik na konci vety zada vysvetleni.

Tady je:

Nevinne pronasledovanejch, souzenejch, zavrenejch i popravenejch je mnoho. Pokud nekdo chce ziskat podporu dusevni i financni musi zviditelnit svuj pripad - priblizit utrpeni, bezpravi, naladit publikum na svoji frekvenci...

Co se tyce pripadu "Zvedavec", pan Stwora to TV forum mel: probehl kolem kamer, schyleny s hlavou odvracenou - jeste ze si pres hlavu nedal bundu. Prakticky 'vypadal' ze neco proved.
Ja bych navrhoval jit rozvazne, vzprima, s hlavou vzhuru. A s presvedcenim se zastavit, otocit do TV kamery a rici hrde neco banalniho - treba "Pravda Zvitezi"! To by na davu - 90% TV publika (to jsou lidi co vas soudili) - voly a hnupy - udelalo dojem.

334269

8.6.2015 8:35

Pane Kesudisi

martin bareš 90.?.?.?

pozítří Vám posílám 250,-Kč, které jinak posílám Zvědavci ob měsíc.
Držte se a hodně optimismu.

Političtí syčáci, ani oranžové vedení KSČM s Dolejšem a Konečnou v čele, to nevyhrajou. Držím palce.

334233

8.6.2015 8:43

co tady zasluhuje podporu ?

eda521 193.?.?.?

Já bych chtěl především vědět CO PŘESNĚ pan Kesudis na FB napsal. Možná si řeknete, je to přece jedno, nikdo nemůže takto stíhat člověka za slovní vyjádření. Toto je samozřejmě pravda, ale na druhé straně, pokud obsahem jeho sdělení bylo schvalování smrti, smrti lidí, obyvatel stejné země, je pro mě nemožné se za takové výroky postavit. Jestliže Michal Kesudis nakonec u soudu vyhraje, bude to dokonalé Pyrhovo vítězství všech jeho podporovatelů - náš svobodný člověk uhájil své právo schvalovat smrt svých spoluobčanů. Jestliže pana Kesudise finančně podpořím, pak proto, že obecně protestuji proti trestnímu stíhání slovních výroků, nicméně jeho výroky (pokud jsou takové jak média prezentují) zůstanou společensky opovrženíhodné a já se od nich nadále distancuji.

334234

8.6.2015 9:54

RE: co tady zasluhuje podporu ?

martin bareš 90.?.?.?

Reakce na 334234

Tohle je typická reakce českého ovčana, promiňte.


Být nad věcí a zkoumat. A hlavně neudělat nic a být v klidu, protože já (moje ego) jsem si to zdůvodnil/a.

Rozumím tomu, ž pan Kesudis možná ujel. Ale nebudu mentorovat, rozebírat a pitvat se v tom, neboť:
Naši vojáci, pokud jdou na misi, jdou tam dobrovolně a pro dobrodružství a peníze.
To je motivace, která je potenciálně v hloubi každého z nás. Ale většina lidí ji nevnímá, nebo ji skryje, protože - a zde je tisíc důvodů: Od strachu po štastný život manželský.
Pochybuju, že by schvaloval smrt. Ale copak ten, co smrt šíří pod vznešenými ideály "svobody a demokracie" je nějaký výjimečný nadčlověk?? A má se k vůli němu vytrubovat po náměstích, jak to žádá matka tereza-marksová?

Tohle je na dlouhou debatu. Tu by chtěli intelektuálové, aby se vnitřně očistili a různí rozumbradové.

Myslím, že tento případ je především pro pana Kesudise poučný. A nechtějme po něm, aby se nám tu veřejně omlouval a vysvětloval.
Nebylo by většího ponížení (pro něj) a větší slasti (pro Vás co to chcete). Na tomhle je totiž založen soudní systém v demokracii = dívadlo k ničemu, pouze pro půlmozky obtučnělé vrstvou sádla.

334241

8.6.2015 12:45

RE: co tady zasluhuje podporu ?

eda521 193.?.?.?

Reakce na 334241

Napsal jsem zcela jasně a bez pitvání, že schvalování smrti svých spoluobčanů je opovrženíhodné. Nebýt idiotského stíhání za křivé slovo, po výrocích pana MK by pes neštěkl.
Jako ovčan bych si připadal kdybych se neohlížel na to co bylo řečeno a zařadil se do davu, který vidí nespravedlnost trestního stíhání (které vidím taky), ale nevidí aroganci a nelidskost těch výroků.
Asi budete souhlasit, že zodpovědnost za smrt vojáků v A. nese především vláda a parlament této země, kteří se rozhodli vydat ozbrojené síly této země do služeb skutečných teroristů dneška. Ale pak jde zcela jistě odpovědnost za námi všemi, že tento stav zapojení našich vojáků připouštíme.
Ani v této situaci sporů, které jsou na dlouhé lokte (souhlasím, když píšete, že je to na dlouhou debatu) nelze rezignovat na lidskost - to je prostě limit. V případě MK se moje podpora nemůže týkat jeho výroků proti lidskosti. Každý z nás v těchto situacích kreslí svoji hranici a já jsem si dovolil se o ni veřejně podělit. Jsem-li za to ve vašich očích ovčan, nemrzí mě to.

334254

8.6.2015 13:02

RE: co tady zasluhuje podporu ?

Smokin Joe 193.?.?.?

Reakce na 334254

Přiznám se, že jsem podlehl emocím a po přečtení článku, jsem byl připraven poslat nějaký ten peníz. Po "vychladnutí" bych to zhodnotil podobně jaky Vy.

334255

8.6.2015 13:29

RE: co tady zasluhuje podporu ?

eda521 193.?.?.?

Reakce na 334255

Když už mluvíte o penězích, rozhodně tady nechci vyzývat k nepodpoře případu pana MK, naopak. Poslal jsem právě 500K na jím uvedený účet, protože ta obvinění jsou naprosto absurdní a podobné nebezpečí hrozí každému i za hodnotnější výroky než jak je napsal pan MK. Chci ale zdůraznit pocit sounáležitosti všech občanů tohoto státu, co se stalo našim vojáků je tragédií v každém případě. Výroky pana MK bohužel pomáhají kopat nové příkopy mezi lidmi stejného národa. Proto mu chci zároveň s těmi penězi na narovnání pokřiveného práva v této zemi poslat vzkaz: tohle už prosím nikdy neříkejte, nepište.

334256

9.6.2015 20:50

RE: co tady zasluhuje podporu ?

Honza999 78.?.?.?

Reakce na 334254

Hm...

"Opovrženíhodným" schvalováním smrti vojáků jsem na jedné straně barikády.

Druhá strana barikády totiž znamená schvalování smrti těch, které ti naši spoluobčané vojáci do Afghánistánu jeli vraždit za peníze.

Někdo se postaví na stranu vrahů za peníze, jiný zase na stranu nevinných vražděných pasáků koz.

Která pozice je podle vás více proti lidskosti?

334353

8.6.2015 18:01

RE: co tady zasluhuje podporu ?

coinageboy 76.?.?.?

Reakce na 334234

Ja myslim ze je mylka se domnivat ze obzalovany Kesoudis schvaloval neci smrt - vojaku ci Heydricha??/
Pan Kesoudis je zrejme pacifista a pokusil se o ilustraci nesmyslnosti zbytecne valky ve vzdalene zemi na kteru Cesky danovy poplatnik utraci hory penez a mladenci prichazeji zbytecne o zivot.
Je mozne, se svymi vyroky odradil par adeptu na vojenske "dobrodruzsvi" a tak jim mozna zachranil zivot.

334270

8.6.2015 9:26

Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Za také blbosti poťahovať človeka(tykadlá, nálepky, hrdinní fojak,...), to je tá vaša česká dementná povaha, za úplnú dementnosť, za výrok na Obamu serou mouchy 10 let, už chápem prečo v 50s a 60s boli tie procesy, pretože ste vládli vy Česi a za túto blbosť čo som napísal dostanem koľko, aspoň rok, dva, ta nie, aspoň že na Slovensku nám až tak nedrbe, aspoň neviem o tom že by zavreli alebo popoťahovali niekoho za takúto totálnu blbosť a čo pomôže, jedine medializácia

"Pane hostinský, tady kdysi visel obraz císaře pána… – Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, tak jsem ho dal na půdu. To víte, ještě by si moh někdo dovolit nějakou poznámku, a byly by z toho nepříjemnosti… Copak to potřebuju?"

334240

8.6.2015 10:30

RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

Petr Beránek 91.?.?.?

Reakce na 334240

Počúvaj anonym, nezaťahuj sem takéto soma riny. Čech, Slovák - rozdiel nevidím. Aj na Slovensku sa robili prešľapy, prečítaj si napr. Mňačka "Ako chutí moc".
Za tú blbosť čo si napísal by Ti mal dať tatko dve výchovné, každú z jednej strany, aby si dostal rozum.

334247

8.6.2015 13:43

RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

Mentol 178.?.?.?

Reakce na 334247

Anonym to možno napísal "natvrdo", bez česko-slovenskej politickej korektnosti ale miesto výchovných "po papuli" by si mohol skúsiť nejaký lepší argument ako Mňačkovu beletriu, Petře.

Aj keď Švejk asi rovnako nie je dostatočný argument, Smetanove tykadlá, Stworov monsterproces a pravdepodobne aj tento Kesudisov prípad naznačujú, že v čechách sa už dlhšie deje niečo zvláštne, niečo, čo bežnému slovákovi hlava neberie.

334258

9.6.2015 9:45

RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

Petr Beránek 91.?.?.?

Reakce na 334258

Reagoval som na poznámku "už chápem prečo v 50s a 60s boli tie procesy, pretože ste vládli vy Česi". Mňačko popisuje i prípady, ktoré sa odohrali na Slovensku. Ťažko tu asi argumentovať Švejkom.
Za vyťahovanie nevraživosti a zbytočného obviňovania v dnešnej dobe by si Anonym zaslúžil pár výchovných. Či už "po papuli" alebo "přes držku". [chechtot]

334308

9.6.2015 18:24

RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 334308

Tata my povedal že komunizmus k nám na Slovensko prišiel z Prahy a ďalej že Husáka Slovenský Gardisti do basy neposadili ale Český boľševici Husáka do basy zavreli, u nás doma na Slovensku toho hodne natárame, aj si závidíme, aj si po papuli dáme, ale našťastie nám nehrabe z triedneho nepriateľa tak ako vám v Čechách, vy ste tam na západe precaj politicky uvedomelejší [chechtot]

334345

11.6.2015 22:55

RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...

rad 77.?.?.?

Reakce na 334345

pral bych vam, aby to co jsi napsal byla pravda. Ale jses si jistej, ze to u vas neni podobny? Vase media se mi nezdaji, ze by nejak vybocovala. Stejne by me zajimalo, kdo tento proces odstartoval. Ze jeho zprava nezapadla. Kdo presne rozhodl o to, ze se to odstartuje a bude se to resit. Ten dotycnej musel vedet, ze clen KSCM a clen KSCM je trozdil. Mimochodem co vase legitimace? Jak vidno, partaj na vas dlabe. Nezhnusil se vam postoj vasi strany. Nebo mozna podporu mate, ale skrytou. O cemz pochybuju, vzhledem k teto sbirce.

334532

8.6.2015 10:16

selektivní spravedlnost

ing. fiser 89.?.?.?

Vzhledem k případům pronásledování pana Kesudise nebo pana Stwory je dobré připomenout, že například kdysi elitní novinář Jan Macháček napsal v článku na serveru www.lidovky.cz:
„Rus lže běžně ve všední den i v neděli, když to potřebuje, i jen tak pro potěšení či zábavu. Ne náhodou vznikly Potěmkinovy vesnice právě v Rusku. Rusko je odsouzeno k hospodářskému úpadku. Rusko po pádu komunismu zbohatlo na zapojení do globálního obchodního systému. S tím, kdo povýší lež na princip, se ale byznys dělat nedá. Nikoli proto, že je to nemravné, ale protože je to nepraktické – a protože to vlastně vůbec nejde,“ http://www.lidovky.cz/machacek-putinova-lez-a-rozd... aniž by někomu vadilo, že tím pravděpodobně došlo ke spáchání trestného činu podle paragrafu 355,2b/: Hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob. Rusů je 155 miliónů,patří mezi ně křesťané, budhisté, muslimové, Eskymáci na Novosibiřských ostrovech. Na rozdíl od pana Kerudise bylo toto prohlášení vydáno tiskem a na internetu a tak mělo mnohem větší mediální dopad, ale jak se zdá, justice v ČR pracuje selektivně na politickou objednávku.

334242

8.6.2015 13:34

RE: selektivní spravedlnost

lubosmat 195.?.?.?

Reakce na 334242

Nebuďte selektívne nespravodlivý.

Keď už, tak v obchode klamú takmer všetci, v politike všetci a prvenstvo rozhodne nedržia Rusi.

Rusko zbohatlo hlavne na tom, že si nenapustilo doma do podnikania 100%-ných zahraničných vlastníkov, a nedovolilo tak preprať cez svoju ekonomiku úplne zadarmo (tak ako napríklad my v slovenskom bánanistane) špinavý dolárový papier.

Úspešných zahraničných projektov bolo a je v Rusku aj tak nerátane, a doplácajú na to úplne rovnako, ako my.

Ozaj povedzte popravde, ako zbohatlo Česko zapojením sa do globálnej ekonomiky?

334257

8.6.2015 14:48

kontakt

Pavel Letko 81.?.?.?

Zkoušel jsem p. Kesudise kontaktovat přes facebook a mail, ale zřejmě žádné spojení nefunguje. Rád bych s ním jednak udělal rozhovor, jednak napsal reportáž z jeho procesu (platí 15.6.13:00hod?) Psal jsem o jeho případu již 23.5. zde:
http://e-republika.cz/article3149-Skandalni-ob%C5%BEaloba-Michala-Kesudise

a jednak pomohl jiným potřebným a možným způsobem. Tohle vyřešilo alespoň číslo účtu. Jeho místní prohlášení dám i k nám (samozřejmě s odkazem na Zvědavce) mail na mě buď přes "e-republiku" nebo: letko@volny.cz

334264

8.6.2015 19:58

Překlopení do jiné roviny

Guru 178.?.?.?

Tip pro obhájce pana Kesudise:

Je třeba za hlavního viníka označit politiky a Ministerstvo Obrany za to, že naprosto nesprávně a zkresleně verbuje mladé žoldnéře do expedičních ozbrojených sil (občas také označovaných jako "occupation forces" ).
Je třeba, aby obhájce pana Kesudise doporučil Ministerstvu Obrany, aby příští inzeráty verbující mladé žoldnéře na válečné výpravy do ciziny zněly jasně a výstižně takto:

"Hledáme idioty ochotné nechat se zabít za 2000 USD/měsíčně. Prémie až 200 USD za překročení normy počtu mimosoudních poprav podezřelých domorodců."

Poté by již nebyl žádný problém o těchto idiotech běžně hovořit a psát jako o idiotech.

Krátce: Je třeba kauzu překlopit do jiné (realistické) roviny.

334280

8.6.2015 23:09

RE: Překlopení do jiné roviny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 334280

Pane Guru vy jste dost vazne nemocny clovek.

334291

9.6.2015 0:43

V Česku to začíná houstnout... už létají zápalné lahve

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Na Stropnického dům někdo hodil molotov koktejly, fízlové jsou v Praze na nohou, doslova manévry: http://aeronet.cz/news/na-dum-stropnickeho-letely-...

334294

10.6.2015 10:57

Protiválečný Michal Kesudis

Vangelis vangos (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Pán Kesudis si dovolil říct nahlas to co si většina z nás netroufne,ano není nás málo co si přítomnost cizích vojsk mimo naši republiku nepřejeme,ale tím že jsme součástí vojenského mírového seskupení NATO, tak jsme povinni taky přispět k dalším obětem Afghánského lidu.Ať žije demokracie,možná se jí jednou dočkáme a lidi jako pán Kesudis nebudou za takové názory hnáni před soud.

334394

10.6.2015 20:21

stářím člověk ztrácí kuráž...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Bylo období,co lezl do vojenského pásma Brdy,kde točil kamerou dopadiště,hrad Valdek,Tři trubky,vrchol Praha i s prázdnými kasárnami..v.roce 1970..Vlezl několikrát do hraničního pásma s patříčnými následky a s pobytem v teplácích na Borech..To je poučeníčko z mládí..Dnes se balancuje mezi vagony Metra,čmárají tykadla,píše se od plic NEKOREKTNÍ pravda na Facebooku..A s následky,uměrnými současné poprděné vládní buzeraci.. [chechtot] [cool]

334441

11.6.2015 1:56

Každopádně ti rád něco přidám

Litvik 85.?.?.?

Každopádně ti rád něco přidám, jelikož jsem prožil něco podobného, za několik vět zde napsaných, nyní již půl roku jsem odsouzený k roční podmínce a to na základě konspirace státní zástupkyně Janáčové a jejího pacholka Ivo Svobody, kterého si vzala na pomoc i přes fakt, že byl již 2 měsíce pravomocně odsouzený za sexuální úchylárny a v době kdy vypovídal jako soudní znalec u mého soudu, již nebyl 2 měsíce soudním znalcem, což soudu zapoměl zřejmě sdělit, takže díky sexuálně frustrovnému fetišistovi a jeho blábolům a numerologii a bolševiké státní zástupkyni, jsem byl odsouzený za větu, že stát Izrael je státem teroru a apatheidu, že sionistická politika smrdí a poslední věta byla v uvozovkách na téma zvedání DPH " Dokud v této republice nebudou hořet vládní buduvy, tak se zřejmě nic nezmění" Odsouzený jsem byl za potlačování lidských práv, přitom jsem napadl pouze a jenom politiku, nikoli nějakého občana, či etnikum atd.. ))
Takže ti rád něčím přispěju a dej jim to sežrat i za mě a další, kteří jsou souzeni bolševickým ksindlem podobně, jako v 50 letech minulého století v politických procesech, jen té lůze chybí trest smrti, to by si teprve pošmákli )) Bohužel já měl tehdy smůlu sic na drahého, ale špatného právníka, který v rozhodující chvíli prý zapoměl podat odvolání, ale po čase jsem se dozvěděl, že se velice dobře zná s tím frustrátem Svobodou... [bliji]

334469

11.6.2015 16:11

RE: Každopádně ti rád něco přidám

coinageboy 76.?.?.?

Reakce na 334469

Jestli se pripad stal jak uvadite (ja o tom nepochybuji), je problem, ze se o tom moc lidi nedozvedelo.

Uz Slozenitsyn - autor "Souostrovi Gulag, Etc.. - napsal ze Sovetska KGB byla schopna nevinne zatknout a odvezt do koncentraku spousty lidi protoze pro ne prijela nekdy po pulnoci a ti lide potichu, aby nikoho v dome nevzbudili, se oblekli a odesli s pany v kozenych kabatech - pro okoli proste zmizeli - pravdepodobne zahambeni.
Slozenitsyn uvazuje ze kdyby takto zatceni udelali 'kraval' tak by si ti fizlove tolik nedovolovali. Uvadi snad i par vyjimecnych pripadu - KGB ty lidi nechala bejt proste rvali v panelaku ve 4 rano kdyz pro ne prisli...

Jestli je techto pripadu vice, zakonite se musi tyto zviditelnit.
Kdyz bude kazdej bojovat 'na vlastni pest' nejenom ze pravdepodobne nevyhraje ale nepomuze obratit verejne mineni proti tomuto politicky motivovanemu sikanovani.....

334503

11.6.2015 23:02

RE: Každopádně ti rád něco přidám

rad 77.?.?.?

Reakce na 334469

spis to vypada,. ze se bude spekulovat jak se z toho vykroutit a ne to dat nekomu sezrat. I kdyz dle meho to neni spatnej napad, protoze dalsiho zarputilyho "tykadlistu" a "obet systemu" si rozhodne nepreji. Tykadlista byl rozhodnutej odsedet si cokoli a jeho hra mu vysla na vybornou. Nevedeli co s nim a modlili se, at uz na neco pristoupi. Nejvic je musi desit clovek, kterej se neboji jit si na ten rok a nekdo i 2 sednout a pripad je medialne znamy. Nekdo, kdo praskne do stolu, ze je mu uz vsechno jedno. Tykadlista nebyl vubec hloupej pan a mel to vsechno skvele pripraveny. Ho to asi i bavilo. No, chce to nemit deti v prve rade.

334535

12.6.2015 10:02

RE: Každopádně ti rád něco přidám

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 334469

Rozmýšľala som nad Vaším príspevkom, pán Litvik. Nemali by ste sa vzdávať, lebo každý má právo na spravodlivý proces. Takže aj keď Váš advokát zabudol podať odvolanie (čo by som určite "poriešila" na Advokátskej komore, či právnik urobil všetko vo Vašom záujme a konal s patričnou odbornou spôsobilosťou), máte podľa zákona možnosti, ako sa brániť. Skúste niektoré mimoriadne opravné prostriedky (tie sú prípustné ak je rozsudok "pravomocný" ) - vo Vašom prípade by som uvažovala o obnove konania § 278 (1) Obnova řízení, které skončilo pravomocným rozsudkem nebo trestním příkazem, se povolí, vyjdou-li najevo skutečnosti nebo důkazy soudu dříve neznámé, které by mohly samy o sobě nebo ve spojení se skutečnostmi a důkazy známými už dříve odůvodnit jiné rozhodnutí o vině ...
http://zakony.centrum.cz/trestni-rad/cast-3-hlava-...

Nájdite si iného právnika a choďte do toho. Určite to nevzdajte.

334558

12.6.2015 10:26

RE: Každopádně ti rád něco přidám

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 334558

oprava: s patričnou odbornou [b]starostlivosťou

Omlouvám se.

334561

12.6.2015 23:00

RE: Každopádně ti rád něco přidám

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 334558

Bohužel jistě máte pravdu, ale já již v právní stát nevěřim, nevěřím právníků, nevěřím justici a samozřejmě je to i o penězích, které než abych rval těm zaprodaným hnidám, tak je raději procestuji, nebo dám na něco duchaplného.
Prohrál jsem vinou právníka, on svou chybu uznal a zálohu 40 000Kč + cestovné mi vrátil, je mi přes padesát a takřka 3 roky po soudech mi stačilo. Justice mi pošopinila jméno, trest který jsem dostal tak s tím oprvuji a samozřejmě mě neodradí a i když jsem se nechtěl vzdát, tak na nátlak rodiny jsem tak udělal. Bohužel Ovšem nyní nejde o mě, ale o celek, opravdu mnohokrát do měsíce se vedou v ČR politické procesy a jde hlavně o ty mladé, kteří začínají procitat a veřejně se projevovat, ale mám obavu, že díky takto zhnilé justici jim znechutí se anganžovat. [mrknutí jedním okem] Jinak mám již půl roku za sebou a zbejvá rok, za více jak 50 let jsem nebyl před soudem a dnes ve "svobodě a demokracii" se tak stalo a to díky bolševické státní zástupkyně a sionistickém soudci. [bliji] nevím, možná jsem slaboch, ale věřím na to, že se snad dočkám doby, kdy to bolševickýmu just ksindlu vrátím. ))

334610

16.6.2015 20:14

RE: Každopádně ti rád něco přidám

pilgrimdou pilgrimdou (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 334610

Nereagujem konkrétne ale všeobecne a ak niečo (pravdivé) napíšem alebo proti režimu vyhlásim tak si za tým budem stáť všetkými dvadsiatimi a ako Češi hovoria, žádné sraní s mladou paní.

To znamená, že okamžite nastupuje hladovka a ostrý prejav občianskej neposlušnosti voči zvrátenému sionistickému režimu a jeho prípadným zákrokom proti mojej osobe. Všetky ich úrady či súdy ignorujem a nedostali by odo mňa ani korunu na nejakého parazita-právnika. Zverejňovanie je zrejme zbytočné, (viď prípad RNDr. Ľuboslav Václav, ktorého protiprávne držia v blázinci v Sučanoch), lebo celá republika by sa o prípade nedozvedela (a vzhľadom k premnoženiu debilov by to aj tak mali na háku) a malý okruh ľudí (zo susedstva či z internetových diskusií) nezaváži. Viem, píšem teoreticky ale na viac fórach si servítku pred ústa nekladiem a dnes jeden nikdy nevie. Nebojím sa ich a som ochotný aj schopný ísť (za pravdu) až do konca! Pokiaľ oni neuznávajú nás ako národ a teda ani mňa, tak neuznávam ani ja ich, ani vládu, ani šaša prezidenta (hovorím o Kiskovi) a o skorumpovaných mafiánoch v parlamente ani nehovoriac, do čoho zapadá aj tzv. spravodlivosť.

Možno Sokrates ctil zákony svojho mesta aj potom keď išli proti nemu samému, ja jeho názory v tomto nezdieľam.

334854

11.6.2015 2:23

Uváha

Limi 85.?.?.?

Díky stále rostoucím soudním politickým procesům, bych byl pro, založit transparetní účet, na podporu pronásledovaných lidí bolševickým ksindlem. Bohužel je to tak, takřka každý den se vede nějaký proses s lidmi, kteří se provinili pouze tím, že řekli nahlas svůj názor, což je v rozporu se svobodou svobodného projevu a svodného myšlení. I když na to justice v podstatě nemá zákon, tak tuto absenci zákona nahrazuje soudními znalci, kteří dostanou zaplaceno, což se dá považovat za vypracování posudku na objednávku dle potřeb státních zástupců a soudců, tím pádem rychlo studovaní pseudo znalci, zde nahrazují zákony. Je to osobní zkušenost, kdy se takový znalec vyjadřoval k věcem, ke kterým neměl absolutně žádné vzdělání a ani žádnou znalost, dokonce odemě po svém vypoceném posudku, chtěl pomoci..
Nevím, možná je věc transparentního účtu nesmysl, ale pokud chceme a jelikož zde i jinde píšeme, tak ano chceme "bojovat" proti politickému svinstvu, které nás obklopuje a stále více nás svírá, pak počty soudně stihaných jistě porostou a dnes ceny právníka se pohybuji, jako v mém případě cca 40 -60 tisíc korun, což si běžný občan nemůže dovolit, tudíž je nucen se nechat obhajovat přiděleným právním zástupcem, který je většinou na úrovni studia na právnické fakultě v Plzni v letech 1990>>

334470

11.6.2015 22:42

sejdeme se na socce

rad 77.?.?.?

Ja nevim jestli jste na socialce, ale tohle se jim libit nemusi. Pisu schvalne nemusi, protoze co klient a co urednik, to original. Maji hodne volny ruce a vsechno se posuzuje jak se vyspi pripad od pripadu. Co jednomu projde v Kozlove, druhymu nemusi u jine urednice ve včelíně. Kazdopadne, tady maji neco, cim se muzou zabyvat. Pozmente to a napiste, ze darujici si musi byt vedom, ze to neni na cizi ucet pro vas. Ze to vybira nekdo jinej a vy s tema prachama nikdy neprijdete do styku. Ze je to jeho sbirka, jeho akce a nasledne to posila pravnikum. Tedy, ze vy ty prachy nikdy nedostanete jako prostednik do ruky !!! A i tak se v tom muzou srat.Bacha na ne! Zvlast, kdyz vam jdou po krku. Titulek: Je na socialce a vybral xxxx Kč. Znate to. Predpokladam, ze jste zatim na pracaku. Tam je to jedno. Kazdopadne ucet cistej jak slovo Bozi. to je zaklad.

334529

12.6.2015 10:20

RE: sejdeme se na socce

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 334529

Riešenie: Založme Občianske združenie (slobody slova, na podporu slobody slova či iný názov), na ktoré by sa mohli obracať ľudia, ktorí potrebujú pomoc v takýchto veciach. Lebo hranica medzi slobodou slova a trestnosťou slova je veľmi tenká a nemôžeme byť ľahostajní, ak túto hranicu určujú ľudia, ktorí môžu byť - dajme tomu napíšem - necitliví. Občania sú najlepšia kontrola a takéto združenie by mohlo tlačiť na príslušné inštitúcie, orgány, kompetentných jednotlivcov či verejnú mienku (samozrejme v medziach zákona).

Občianske združenie by mohlo získavať peňažné prostriedky či už z darov, alebo aj príspevkov fyzických a právnických osôb, napr. 2% z daní (na Slovensku taká možnosť je), z príspevkov štátu, dotácií EÚ či iných zdrojov. Občianske združenie má veľké možnosti aj pri procese, môže byť stranou v konaní, môže sa zaručiť a pod.
Nie je to vôbec zložité - na Slovensku stojí taká registrácia na ministerstve cca 30 eur.

A všetky problémy takéhoto typu by boli vyriešené.

Rozmýšľajme o tom.

334560

15.6.2015 17:42

Šlápl na kuří oko.

Ulice 109.?.?.?

Pan Kesudis šlápl těm americkým přisluhovačům na kuří oko. Takový čin se u tradičně servilních Čechů neodpouští. Měli by ho za to upálit. Jako Jana Husa.

334728

13.9.2015 12:04

Nesuďte aby jste nebyli souzeni

F&T 78.?.?.?

http://www.novarepublika.cz/2015/05/z-hlediska-vys...
Uvedený výrok je odsudek druhého člověka toho nejhrubšího zrna: „dobře jim tak, zasloužili si to“. Nikdo z Vás nevidí do hlav těch vojáků, jakou měli motivaci do Afgánistánu jet. Možná opravdu věří tomu, že bojují za rozširování svobody a demokracie a tak pomáhají dané zemi. Jestli je ta víra jen naivní nebo ne raději nehodnotím. Spíše bych si tipoval, že si jel vydělat peníze a toužil po adrenalinu.

Druhá věc je naše soudnictní. Když mě někdo prokazatelně okrade, tak se nemám na koho obrátit, policii to nezajímá a za ubohý výrok vyskáčou jako čertíci.

Paradoxně se zde přímo zrealizoval onen výrok z Bible: "Nesuďte aby jste nebyli souzeni".

339394

Příspěvků: 38

08.06. 02:29 coinageboy  Otazka
08.06. 06:39 Jacob  RE: Otazka
08.06. 10:39 Vladimír Stwora  RE: Otazka
08.06. 17:50 coinageboy  RE: Otazka
08.06. 08:35 martin bareš  Pane Kesudisi
08.06. 08:43 eda521  co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 09:54 martin bareš  RE: co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 12:45 eda521  RE: co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 13:02 Smokin Joe  RE: co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 13:29 eda521  RE: co tady zasluhuje podporu ?
09.06. 20:50 Honza999  RE: co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 18:01 coinageboy  RE: co tady zasluhuje podporu ?
08.06. 09:26  Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
08.06. 10:30 Petr Beránek  RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
08.06. 13:43 Mentol  RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
09.06. 09:45 Petr Beránek  RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
09.06. 18:24  RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
11.06. 22:55 rad  RE: Jo, visel, ale sraly na něj mouchy, ...
08.06. 10:16 ing. fiser  selektivní spravedlnost
08.06. 13:34 lubosmat  RE: selektivní spravedlnost
08.06. 14:48 Pavel Letko  kontakt
08.06. 19:58 Guru  Překlopení do jiné roviny
08.06. 23:09  RE: Překlopení do jiné roviny
09.06. 00:43  V Česku to začíná houstnout... už létají zápalné lahve
10.06. 10:57 Vangelis  Protiválečný Michal Kesudis
10.06. 20:21  stářím člověk ztrácí kuráž...
11.06. 01:56 Litvik  Každopádně ti rád něco přidám
11.06. 16:11 coinageboy  RE: Každopádně ti rád něco přidám
11.06. 23:02 rad  RE: Každopádně ti rád něco přidám
12.06. 10:02 Danielle  RE: Každopádně ti rád něco přidám
12.06. 10:26 Danielle  RE: Každopádně ti rád něco přidám
12.06. 23:00  RE: Každopádně ti rád něco přidám
16.06. 20:14 pilgrimdou  RE: Každopádně ti rád něco přidám
11.06. 02:23 Limi  Uváha
11.06. 22:42 rad  sejdeme se na socce
12.06. 10:20 Danielle  RE: sejdeme se na socce
15.06. 17:42 Ulice  Šlápl na kuří oko.
13.09. 12:04 F&T  Nesuďte aby jste nebyli souzeni

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 10

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 3

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 251 219,64 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 966