Diskuze k článku

Putinovi nepřátelé v Rusku – kdo jsou?

Příspěvků 11

11.5.2015 4:05

Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Zde,neni zminka o vyhlaseni valky mezinarodnim zidovstvem v Amsterdamu, 24 brezna roku, 1933, na zaklade protestu v USA proti Nemecku, noviny jez se jmenuji, "Daily Express " to otiskly,tak,jejich majitelem byl zid, tohle vse jako by to nebylo nedulezite, vetsina novin byla v zidovskych rukach Nemecko tou dobou melo klid, Hitler byl demokraticky zvolen, coz mnoho historiku nechce priznat, na nejvyssich mistech byli zide, staci nahlednout do statistiky,kolik doktoru,profesoru,pravniku,bylo zidu,kteri si na Nemecko nestezovali, kdo si zacal stezovat, nebyl v Nemecku, ale v Americe,protezovani pravnik Samuel Ultemaier , jez vyprovokoval zidovsky kongres mluvil za vsechny zidy sveta, sliboval materialni a financni podporu Britanii, kdyz , vstoupi do valky, kam doda jen zivou silu, vojaky, zidovsky filosof Frankenau mel projev ,kde vybizel Brity k valce, s tim,ze jsou vlastne zide take.Nejvetsi lodni preprava byla v zidovskych rukach, zidovstvo v Nemecku prosperovalo, najednou "naraz" z Ameriky a bojkot donutil Nemce jedna , po zavrazdni mladeho nacisty ve Svycarsku a tretiho tajemnika v Parizi ,poznali Nemci, ze jim jde o krk-uplnemu vyhladoveni a prisla zidum odpoved,nasledkem toho uteklo mnoho zidu do Ceskoslovenska a zde se popustili zrady, kdyz v ramci plebiscitu se pri scitani hlasu, hlasili k Nemcum,nasledkem toho, mnoho ceskych vesnic bylo predano do nemeckeho zaboru, tak se mnozi zide odvdecili za poskytnuti bezpeci Ceskoslovenskem, ze jich nebylo malo, muzem najit v zidovske rocence , kde z puvodnich 500 000 zidu zbylo v Nemecku jen 250 000 zidu, jez se rozprchli do sveta,coz najdeme i v pristehovatelske statistice Ameriky.Je obecne znamo, ze zide v Cechach mluvili nemecky a cestina byla povazovana za prostou rec sluzebnictva. Ze se udalostmi, nevinne svezli mnozi zide, stale plati akce zidovskeho konsilu, jez je v jadru zotpovedny za pozdejsich 65 milionu obeti druhe svetove valky. Zde je ten zacatek konfliktu, jez se nam dnes opakuje v Ukrajine,kde zacina neonacismus,ale u vlady jsou tam zide, kdo neveri,takat se podiva ,kdo je kdo ve vlade Ukrajiny.
Hitler, nemel sanci se vyhnout WWII, co, Putin, jak on zkonci a jakou historii udelaji k jeho osobe , dodatecne,ovsem.
Nakonec Alber Haushofer,mel matku zidovku a ten,na pokyn Hitlera napsal potupne podminky pro Ceskoslovensko v Mnichove, to by snad melo stacit k objasneni doby pred zacatkem valky.
Jewish leaders sabotaged anti-Nazi boycott
Nakonec Samuel Ultemaier rec je stale k precteni na Internetu,kde vyhlasuje ... "Judea Declares War on Germany - Jews of All the World Unite - Boycott of .

332566

11.5.2015 4:51

RE: Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.

Robert Nohejl robnoh (zavináč) gmail (tečka) com 203.?.?.?

Reakce na 332566

Clanek mi skocil jinam nez jsem chtel.
Zde ma byt [velký smích]ruhá světová válka trochu jinak.

332568

12.5.2015 3:24

RE: Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.

Satanist 173.?.?.?

Reakce na 332566

I preklep se nekdy vloudi .... Jiste myslite syna Karl Haushofer Albrecht Haushofer narozenyho 1903 v Munich kterej po matce byl zid a z kteryho Rudolf Hess u A.H. udelal "honorary Aryan"..... Znalosti a to musim uznat mate a taky je dobre ze jste to sem hodil na plac protoze vo takovejch presnejch detajlech kde nejsou zadny pochybnosti chazari neradi slysej.

332651

11.5.2015 11:12

díky

omega13 46.?.?.?

za zajímavý pohled do ruského kotlíku ... jsem zvědav, jaký guláš z toho uvařej.

332586

11.5.2015 20:07

Úredníci pokroku

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Jarek Nohavica udelal nedávno jednu další zajímavou písničku, která mluví dost abstraktne, ale jde do hloubky, ptá se, "kde jste vy, kdo ste tu sedeli". Text je zde:
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/nohavica-ja...
je to z videa v 1.hod.34.minute
https://www.youtube.com/watch?v=1o_yXDQdSlI

Ta písnička vyjádruje neco obecné, co škodí, neházel bych to nutne na etnikum.
Reaguju na tento článek, protože mi jeho obsah prijde dost bokem od toho, co má v nadpisu. Není treba zacházet do pavučin a složitostí, luštit umele navozené rébusy a konspirace, když stačí znát podstatu, princip, na čem vetšina podobných myšlenek stojí.
Je to jako v technice s perpetum mobile. Existují tisícky jeho verzí, a mají jedno společné. Existuje opravdu možnost, že by nekdo vpašoval do fyziky špatný zákon, to se klidne muže stát. Jenže vysvetlení, že perpetum nebeží bývá prostší, i když pro laiky nepochopitelné (laik je pro mne predevším ten, kto na konci knížky zapomene její začátek, znamená, že se v procesu zkoumání točí dokola a neumí zastavit).
Dysfunkci perpeta nemá na svedomí fyzika, ale spíš velmi jednoduchá matematika, nebo filosofická zkušenost "z ničeho není neco", i když tady vznikají otázky. V prírode ale dochází ke zmenám jenom když je možné porušit, rozptýlit puvodní porádek. Jinak ne. Všechny zmeny (i ty námi vnímané jako k lepšímu) se dejí jen proto, že se nekde neco zhoršuje, rozptyluje (nereším teď otázku, kdo to kdy nalil do kbelíku poprvé a zda vubec). Hybatelem pokroku je možnost neco zhoršit. Kvalitní lidská činnost pak tenhle proces dovede zpomalit. Živé organismy zpomalují proces tepelné smrti (v souladu s klasickou fyzikou a entropií, ta dnešní fyzika už nehraje dost poctive).
Bylo by naivní si myslet, že schopnost umele neco zhoršovat a pak z toho težit by neprosákla ke skupinám, které tohoto principu zneužívají v neprospech konkurenčních skupin. Tvárí se jako roznašeči svobody a demokracie, pričemž tyto kategorie slouží spíše k rozvratu, zisku v težbe, a k spoločenské objednávce o zrízení porádku, který ovšem obecne nemuže být výhodný, pokud je založený na neuznání a nerespektování jiných kultur. Pokud chceme žít, tak bychom meli držet pohromade nejenom pres 1 generaci. Úspešne prežije jen ten, kdo dokáže neco odevzdat i príští generaci. Je to stejné, jako princip pokroku, který prišel s knihtiskem - mezigeneračním prenašečem. Je hloupé, když se nejakému etniku povede podkopat národní tradice nabízením "korálek a alkoholu" a dalších "lepších možností", které ale ve skutečnosti slouží jako sofistikované potlačení konkurence. Není perpetum z ničeho, nejsou lepší svety, než ty, které si udeláme sami. Nemeli bychom tak lacine podléhat a podvedome uverit, že dohromady za nic nestojíme.

332636

11.5.2015 21:45

Problémy současného Ruska

Marek 94.?.?.?

Hledání vnitřně/vnějšího nepřítele je vždy jednodušší, než hledat chybu v sobě. Ukrajina, resp. ten zbytek, z toho vpodstatě žije, kdy za všechny problémy může Rusko. Až vystřízlivý, bude to tvrdá kocovina. Stejně tak v Rusku. Nejdříve se musí změnit lidé, jejich myšlení na situaci v zemi, neupadat v deprese, že stejně nic nezmůžou, aktivně bojovat proti korupci. Bez zblížení státní moci s občany to nepůjde lépe. Na "západě" se tu máme relativně dobře, ale je to vykoupeno zabíjením nevinných civilistů ze surovinových zemí. Pokud Rusové touží mít se jako na západě, tedy západní ceny a východní platy, hořce zapláčou.

332638

16.5.2015 9:33

RE: Problémy současného Ruska

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 332638

>Hledání vnitřně/vnějšího nepřítele je vždy jednodušší, než hledat chybu v sobě. Ukrajina, resp. ten zbytek, z toho vpodstatě žije, kdy za všechny problémy může Rusko. Až vystřízlivý, bude to tvrdá kocovina. Stejně tak v Rusku. Nejdříve se musí změnit lidé, jejich myšlení na situaci v zemi, neupadat v deprese, že stejně nic nezmůžou, aktivně bojovat proti korupci. Bez zblížení státní moci s občany to nepůjde lépe.

>Rusko přitvrzuje. Tento přísný zákon prý chystá proti zahraničním organizacím

>Ruský parlament jedná o návrhu zákona, který by umožnil soudit představitele „nežádoucích“ zahraničních organizací a poslat je až na osm let za mříže.

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rusko...

332948

11.5.2015 22:21

Uff

Croix 178.?.?.?

Proboha proč je pod tímhle článkem až na jednu vyjímku diskuze jak od dezorientovaných opilců, co píšou příspěvky k nějakým úplně jiným tematům...? Tím nechci nikoho urazit, ale prostě to tak je... P. Nohejl aspoň omyl vysvětlil...

332640

11.5.2015 23:41

RE: Uff

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 332640

Možná proto, že nemáte dost času číst obsah príspevku dusledne, a že predpokládáte neco jiného, než tam je. T proto, že totéž udelal autor, napsal nadpis, ale text článku je prakticky mimo hru. Tak se nedivte, že lidé to opakují. Opakovat po jiných je bežná vec [smích]

332643

11.5.2015 22:38

Putin bude moci za 10 let vyjít do ulic a pořád se domluví rusky...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Ale v Česku už mám o tohle obavy, jestli se tady domluvíme česky za pár let, protože už je to tady, už je to tady: Evropská komise chce nařídit státům EU povinné kvóty na přijímání uprchlíků z arabských zemích, které jsme jako EU a NATO de facto pomohli rozvrátit: http://aeronet.cz/news/rozvratili-libyi-uvrhli-sev...

332641

12.5.2015 2:16

RE: Putin bude moci za 10 let vyjít do ulic a pořád se domluví rusky...

FRANTA1 194.?.?.?

Reakce na 332641

o ty uprchliky ze by nam ukradli rec ani nejde, ale nase elita spolecne s rychlokvasenymi MGR INGs a ostatnimi polovzdelanci nam zkurvi materstinu bez pomoci arabu, delaji to prakticky uz od 89 roku kdy Venca zavedl rackovani a po nem chrchlala cela vlada, pak prislo nahrazovani ceskych slov anglickymi slovy cimz si ti nasi poloblbove zajistovali ze bludy ci nesmysly ktere plkaji zni svetove ci Intelikentne.... takovy kraj je region pripad je kausa, predseda je premier, a pokud jste slusni cestinari jeste nezblbli z tisku a TV tak sami najdete desitky nahrad za poctiva ceska slova.

Proste k titulu z Plzne a z Komenskeho uni na Zizkove se rodi nova generace polovzdelanych ci nalitych blbu kteri si dokazuji svetovou kulturu bud anglickymi zkomoleninami ceskych vyrazu, nebo Zemanovsko-Klaousovskou anglictinou.

Cili negri a aj rakosnici nam nasi predkurvenou rec nepredelaji protoze ta hatlamatika bude naprosto neucitelna,

332649

Příspěvků: 11

11.05. 04:05 Robert Nohejl  Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.
11.05. 04:51 Robert Nohejl  RE: Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.
12.05. 03:24 Satanist  RE: Clanek postrada to hlavni, jak to vlastne doopravdy zacalo.
11.05. 11:12 omega13  díky
11.05. 20:07 ppppp  Úredníci pokroku
11.05. 21:45 Marek  Problémy současného Ruska
16.05. 09:33  RE: Problémy současného Ruska
11.05. 22:21 Croix  Uff
11.05. 23:41 ppppp  RE: Uff
11.05. 22:38  Putin bude moci za 10 let vyjít do ulic a pořád se domluví rusky...
12.05. 02:16 FRANTA1  RE: Putin bude moci za 10 let vyjít do ulic a pořád se domluví rusky...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červen přispělo 99 čtenářů částkou 12 449 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

V uprchlickém táboře v Řecku nalezen mrtvý, znásilněný pes22.06.18 14:43 Řecko 0

Agresívní stážista z domova důchodců pokousal policisty21.06.18 22:59 Německo 0

Hesensko: Migranti bez vzdělání vystřídají ošetřovatelky v domovech důchodců21.06.18 22:28 Německo 2

OSN WHO rozhodla, že být transgender není porucha, takže si sama sobě zlegitimizovala OSN Agendu 2030 z 2015, kde jsou transgendeři uznanou menšinou21.06.18 13:53 Evropská unie 1

Babiš/Hácha nás cpe do společného azylového evropského systému - to je vlastizrada21.06.18 13:08 Česká republika 2

Hotspot v Albánii byl Francií a Německem navržen přede dvěma dny - a migranti už pochodují tím správným směrem. To je náhodička21.06.18 12:22 Evropská unie 1

Vnitro vyzývá k projektům na další centra integrace cizinců ze zemí mimo EU20.06.18 22:54 Česká republika 3

Polský ministr zahraničí: Polsko nikdy nebude souhlasit s žádnou formou azylového systému na nadnárodní úrovni20.06.18 22:48 Polsko 0

O společném evropském azylovém systému se má jednat v neděli 24. 6. 1820.06.18 22:17 Evropská unie 0

Zeman: Neospravedlnitelný odsun Němců? Hluboký nesouhlas/České ministerstvo zahraničí - v předklonu 20.06.18 17:41 Česká republika 3

Maďarské ministerstvo financí navrhuje 25 % daň pro organizace podporující migraci a daňové úlevy rodinám20.06.18 16:48 Maďarsko 1

Pro vyhnání Němců po válce není ospravedlnění, řekla Merkelová20.06.18 16:04 Německo 5

Orbán se kvótám brání - dá do ústavy, že přijímání migrantů není pro maďarský lid žádným obohacením20.06.18 07:27 Maďarsko 1

Dublin IV zůstává - jen je to ještě horší, než jsme doufali20.06.18 07:11 Evropská unie 2

Szijjártó: Evropa musí být založena na silných národních státech20.06.18 02:35 Maďarsko 0

USA odcházejí z Rady OSN pro lidská práva, protože je antisemitická. Nejste hodni svého názvu, vzkázaly 20.06.18 02:08 USA 6

Pro pobavení: Antirasista Hitler20.06.18 00:14 Neurčeno 1

Maďarský premiér: Komisař OSN nám vyhlásil válku19.06.18 18:14 Maďarsko 3

Cizí Romy vyhodíme. Italské si, bohužel, musíme nechat, řekl Matteo Salvini19.06.18 13:58 Itálie 1

Demonstrace proti proimigračním smlouvám - 21. a 22. 6. 2018 v Praze na Klárově, od 12h19.06.18 13:48 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
22,19 Kč
Euro
25,81 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,66 Kč
Australský dolar
16,48 Kč
Švýcarský frank
22,42 Kč
100 japonských jenů
20,18 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,85 Kč
100 rublů
35,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
28 157,85 Kč
1 unce stříbra
364,09 Kč
Bitcoin
136 232,40 Kč

Poslední aktualizace: 22.6.2018 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 255