Diskuze k článku

Pochopení strachu Západu z arabských a muslimských teroristů

Příspěvků 15

16.4.2015 5:23

Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Američani vyslali do Lvova vojáky ze 101. výsadkové divize a z Německa na příkaz Obamy míří na Ukrajinu 50 obrněných vozů Bradley. Koho se tedy kdo bojí, to není jasné. Ale víc než strach to spíš vypadá jako agrese a snaha vyvolat válku na Ukrajině s Ruskem. http://aeronet.cz/news/usa-zahajily-rozmistovani-s...

331261

16.4.2015 22:05

RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 331261

Havlisti vnucují nám Ameriku, ale sami chtějí žít v ČR a okrádat obyčejného občana podle amerických způsobů. Nepamatují se, aby Rus na někoho utočil, když nemusel. Kdežto Amerikanec futr, kde jenom může. Navlékl bych celý kongres USA do mundúrů a vyslal na Ukrajinu a do Jemenu, machry americký. Nebojím se Ruska. Hlavně ať nás západní svět nechá žít na pokoji podle naších pravidel a nevnucovat nám svobodu, demokracii a lidská práva a multikulturu.

331300

17.4.2015 21:34

RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 331300

Být s Amerikou, to je jako se vracet o 200 let v historií zpátky do dob anexe západní Ameriky Rothschildy. Jsme pro ně jenom opičáci pracující za pár banánu. Prostě kolonie USA, poslouchající kecy o svobodě, lidských právech a demokracii.

331378

18.4.2015 12:14

RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů

Sibolet 37.?.?.?

Reakce na 331300

Pat Buchanan http://www.atllanka.net/index.php?text=505-smrt-na...

331425

16.4.2015 10:39

rozhovor...

Sibolet 90.?.?.?

Nikoliv proslulý US FILM https://www.youtube.com/watch?v=bOlpK6Yj5a4 [oči v sloup]

331271

16.4.2015 10:41

a zase ty zas@!@#!!!!! muslimaci

franta 194.?.?.?

Faktem je, ze ten kdo se nemuze branit to vzdy odnese, takze hura na Palestince a vsechny ty ostatni co se branili kamenama kdyz jim zidovsti osadnici zabirali olivove haje v Palestine.

Tam totiz vsechen ten terorismuz zacal ale uz pred valkou, vlastne pred kratce po prvni valce za doby kdy se likvidovala Osmanska rise. Vycurani anglicane potamzo lord Balfour tenkrat prislibili Palestinskym zidum ze kdyz budou sabotovat Tureckou armada tak jim daji jejich zaslibenou zem -Palestinu.

To ze uz prakticky zadni "koser" Izraeliti nebyli - dnesni zide jsou prevazne povolzsti Chazari bylo jedno, Anglicanum slo hlavne odcinit vejprask od Turku v Gallipoli. Problem nastal tim, ze zide si mysleli ze Balfour to s Palestinou mysli vazne a tak cekali na splneni slibu. Maji totiz na dluhy druhych dlouhou pamet. No oproti zidum zase Anglicani maji kratkou pamet kdyz se jedna o plneni slibu, a tak starej Balfour se k repatriaci zidu do zaslibene zeme - Palestiny moc nemel,ale jak jsem jiz rekl dlouha zidvoska pamet proste nejde osidit. V tom prave pomohli vsechny vetve Roithshildu a zacali repatriova hlavne chude vychocni zidy nacerno do Palestiny. (bohatym zapadnim zidum se do Erec Izraiil moc nechtelo, ale prave ti nejvice rabidni se tam hrnuli smahem).

Tato nucena imigrace do Palestiny mela jeden problem a to Palestince kteri tam uz zili odedavna, a nechteli se delti s novymi pristehovalci o pudu, zvlaste kdyz jim tito za nic nechteli platit. Toto se vsak vyresilo docela rychle, jelikoz zidovske lidumilne organizace jako Hagannah Irgun Zwei Leumi, nebo Sternuv Gang, si s nepohodlnymi Palestinci pomohli, a uz tenkrat jim to slo tak dobre, ze to s uspechem delaji dodnes.

Bohuzel tenkrat v obdobi mezi svetovymi valkami jim to tak dobre neslo (jako dnes) ale meli kliku, ze prisla druha svetova valka a Arabove se po zkusenostech s Anglany a I Francouzi, zacali privetiveji divat na Nemce.

331272

16.4.2015 10:41

Strašlivé blábolení

Nikdo (original) 212.?.?.?

Vždyť je úplně jedno, jestli jsou k teroristickým akcím používáni muslimové, židé, křesťané... Úplně to odpoutává pozornost od podstaty problému, že západní civilizaci vládnou nenažranci, kterým je 7 miliard lidí úplně u zadele.
Podstatou toho všeho je, že když promícháte obyvatelstvo z různorodých kulturních okruhů a ras, můžete ho snadněji ovládat a skuteční vládci nikdy nepřijdou o svou moc nad většinou světa.
Tenhle článek je typickou ukázkou toho, jak se planým žvaněním všichni vysilují a napadají mezi sebou, místo aby společně vypráskali otrokáře a zbavili je moci.
[oči v sloup]

331273

17.4.2015 5:34

RE: Strašlivé blábolení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 331273

No jo, ale když oni takový názor, ne nepodobný chování tůristů cestovky z budoucnosti, mají kromě těch již zapojených s kalašnikovem v ruce, nebo s dynamitovým pásem "za pasem", všichni dosud nezapojení. Vítězství nad tím svinstvem přitom může přijít jen tehdy, když budou ti dosud nezapojení zapojení. Jinak je to pláč na cizím hrobě. Už máš kalacha?

331315

16.4.2015 10:50

....pokracovani

franta 194.?.?.?

Jelikoz to nemci prohrali, tak Arabove- Muslimove se dostali na spatnou stranu, a tim meli novi Zidvosti osadnici volnou ruku k cineni (jak se cinili a stale cini se muzete docist ovsem ne v Evropskem tisku).

Zz tohoto duvodu nechci psat historii novodobe Palestiny nyni vlastne Izraele, ovsem to co delali a delaji zide v Palestine a obrana proti tomu dala zaklad k Entifade, a vlastne palestinskemu terorismu, ktery v prubehu 20 let diky jednostrane podpore Izraele "vykvetl" ci zplodil dalsi teroristicke skupiny, ktere se vyvinuly az do dnesnihi ISIL.

Nejsem pritel ani nepritel obou stran jsem proste Evropan, kteremu skutecne vadi jakekoliv bezpravi a zbytecny terror provozovany kymkoliv a kdekoliv.

vetsina "preklepu" je diky spellcorrection.

331274

16.4.2015 12:34

Terorismus je globální problém

Miloslav Dědek 178.?.?.?

Existence IS a nárůst terorismu na celém světě je výzvou k sjednocení všech světových mocností, které by se mohly dohodnout na společném postupu v boji proti terorismu. Při té příležitosti by se mocnosti mohly dohodnout na zrušení OSN a vzniku nové organizace, která by umožňovala efektivně řešit všechny globální problémy. Jedna možná cesta vzniku takové organizace je uvedena v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

331277

16.4.2015 20:45

RE: Terorismus je globální problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Reakce na 331277

o jakem sjednoceni velmoci tady pisete,terorizmus je nastroj elity na rozvraceni narodu a ovladnuti a zničeni zeme.11.9.do WTC zadna letadla nevletela,byl to hologram a budovy byli nacpany vybusninama.Odstrante patou kolonu k krajin celeho sveta,jinak nas bude elita porad manipulovat,valky jsou energie pro mimozemske astralni parazity,jsme pro me zradlem a ješte je tady 666,AMINUS,Luciferovo stvoreni.Jak to tady dopadne.

331293

17.4.2015 0:42

RE: Terorismus je globální problém a tradá

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 331293

Hele asi tak, rozumím. Ale jinak než nás a podle poznání matrix mačká. Mě střízlivého nedostanou jsem měl v zastydlé pubertě když jsem jel ligu, nicméně v 53. mě zastydlé puberťačky 17 a 19 na dobrou noc říkají ahoj a čau. Moc to nebudu rozvádět podporují mou živočišnou podstatu bytí, ale nevědí že jsem líný jak svině. Ustelu si tam kde lehnu? Jo, až to trošku podělám luxusem (5. studánkami spřízněné bytosti planety, no s idioty proutkaři se moc nedá i bez virgule. Jde to do pohádkových sfér a čarodějové jsou i když si to nepřiznáte a chlapy třeba na vrcholný úrovni řeknou kunda sem kunda tam, což bych i taky neřekl vždy neřekl, ale může i spřízněné a superkategorie ovládat.) a overkilem znalostí stvůrce [chechtot]
Vykašlete se na humor, JO! [velký smích]
Děti neposlechnou protože dementy prokouknou pokud je tedy nevychovají a to doufám že u rebelů a přirozeně plodných nejde i když se kokrhel mamon snaží. A ode mne má tůhle nudle a lásku nedostane akorát nablblé uštvané sluhy kteří propláčí zmarnění pokud zůstanou a ne podstatu bytí chápající idioti zadarmo drazí.
Vivat slovani, politujme mařiče nedožratelné a ukončeme jejich trápení zmarů nenasytnosti, možná že si zaslouží věčný klid. Okolí fakt vyšilovat nemusí a mne určitě cifry nezajímají neb jsem přesycen láskou a nejen sebe bych hodil do klidu což zase není problém u možmostí. Ale zase bych vlezl do súčka a i když bych 3. krát v řízeném pádu bez motoru nenastartoval s chcíplým bez kyslíku pro palivo s krámem přistál z 26.km v rolstopu. Ale dnes radši magrev, vysmátý a cokoliv mimo citová témata. Prdel vody. Takový humusák jsem bych byl a nechci se stydět že jsem nepostoupil z násilí které je možné až v tradá, šmejdi. Básnickou licenci nedám protože kapacity uda1 nejsem i když bych to zmatlal, nebyl by tam společný jmenovatel který stejně nikdy nebude a spříznění mohou i pochopit rozněžněné a a svět mamonu rozděluje vše i generačně jakkoliv i když někteří jsme holt tak a možná přínos? ... Samozřejmě licence rétorického cvičení a komp nastavení serveru obchodníka a když potřebuje výkonu správce serverů vydržel násilí znuděného mrhače silou nebo jak intelektu tu se po třech dnech konzervace zdržím a osobně si teď promítám záblesky slunce z vodní hladiny z Ohebu ze sečské přehrady, nevýslovný luxus i když jsem frajer mohl při drobném škobrtnutí spadnout třicet metrů? To bych přechodil, blbci mají štěstí, fakt. Vau, na hraně, život.
//www.youtube.com/watch?v=tEbllP3j32A
Jo, a nedydlujte. TRADÁ [mrknutí jedním okem]

331306

16.4.2015 17:51

Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!

lubosmat 213.?.?.?

Nedávno som použil výrok „Morálka je pre slabých, silní zvládnu aj chaos!“.
Žiadalo by sa napísať „Morálka je pre slabých, silní zvládnu aj právo a spravodlivosť!“

Priali by sme si zo všetkého najviac rozprávkové zobudenie moci, ktorá sa kajá za svoje hriechy a tyraniu, a priehrštím sa delí o svoje nadobudnuté bohatstvo s tými ktorých o toto bohatstvo obrala.

Systém ale takto bohužiaľ nebude fungovať, mocné stromy úspechu sa s obrovským rachotom musia zrútiť pod vlastnou váhou k zemi a zadláviť pod svojimi troskami mnohých, ktorým sa v ich tieni nedostávalo svetla, aby tí čo prežili mohli opäť rásť.

Ľudia tajne túžia po harmónii kultúrneho lesa, neskryte však obdivujú prales.

331283

16.4.2015 18:43

RE: Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!

Marten264 93.?.?.?

Reakce na 331283

Hezky jste to napsal,

termíny jako newspeak a doublethink se již zabydleli v našem slovníku. Co je zajímavé, že na složité jazyky nezabírají, Čínština, Japonština, Čeština je umí vcelku dobře detekovat a napravit. Angličtina nikoli.

Proto všechny na které to nezabírá je třeba - vaporizovat [cool]

http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/453498/new...

331286

17.4.2015 5:49

RE: Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 331283

>Systém ale takto bohužiaľ nebude fungovať, mocné stromy úspechu sa s obrovským rachotom musia zrútiť pod vlastnou váhou k zemi a zadláviť pod svojimi troskami mnohých, ktorým sa v ich tieni nedostávalo svetla, aby tí čo prežili mohli opäť rásť.

To ovšem není nic chvályhodného na tu rozumem obdařenou homo "dvoumoudrost". To homo se tak spíš jeví jako "blbá holá opice"... na cizí planetě.

331316

Příspěvků: 15

16.04. 05:23  Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů
16.04. 22:05  RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů
17.04. 21:34  RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů
18.04. 12:14 Sibolet  RE: Západ neví, jestli se má víc bát muslimů nebo Rusů
16.04. 10:39 Sibolet  rozhovor...
16.04. 10:41 franta  a zase ty zas@!@#!!!!! muslimaci
16.04. 10:41 Nikdo (original)  Strašlivé blábolení
17.04. 05:34  RE: Strašlivé blábolení
16.04. 10:50 franta  ....pokracovani
16.04. 12:34 Miloslav Dědek  Terorismus je globální problém
16.04. 20:45  RE: Terorismus je globální problém
17.04. 00:42  RE: Terorismus je globální problém a tradá
16.04. 17:51 lubosmat  Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!
16.04. 18:43 Marten264  RE: Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!
17.04. 05:49  RE: Vo svete nikdy „morálka“ nepreváži „právo a spravodlivosť“!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 94 čtenářů částkou 14 088 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 0

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 4

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
25,09 Kč
Euro
27,32 Kč
Libra
30,55 Kč
Kanadský dolar
17,93 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,80 Kč
100 japonských jenů
23,29 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,79 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
35,12 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 359,32 Kč
1 unce stříbra
429,23 Kč
Bitcoin
220 437,10 Kč

Poslední aktualizace: 25.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 306