Diskuze k článku

Obamova „podvodná válka“ proti ISIS

Příspěvků 13

25.2.2015 6:32

Nebombardují - zásobují

Starý doktor 195.?.?.?

Dnes ráno vedoucí irácký provinciální činitel láteřil na Západní země a jejich regionální spojence kvůli podpoře takfiristických teroristů v Iráku, a odhalil, že v oblastech vyčištěných od teroristů ISIL se nacházely v USA a v Izraeli vyrobené zbraně.

„V oblastech v regionu Al-Baqdadi osvobozených od kontroly ISIL jsme objevili zbraně vyrobené v USA, v evropských zemích a v Izraeli,“ cituje to prohlašovat zpravodajská webová stránka Al-Ahad šéfa provinční rady Al-Anbar Khalafa Tarmouze. Uvedl, že zbraně zhotovené v evropských zemích a v Izraeli byly objeveny u teroristů ve východních částech města Ramadi.

Al-Zameli rovněž prozradil, že v lednu letouny anti-ISIL koalice shazovaly zbraně a potraviny pro ISIL v provinciích Salahuddin, Al-Anbar a Diyala. Al-Zameli podtrhl, že koalice je hlavní příčinou toho, že ISIL v Iráku přežívá.

„Existují důkazy a doklady o tom, že USA vedená koalice poskytuje teroristům ISIL pomoc shazováním nákladů z letadel,“ řekl v lednu FNA.

Uvedl, že členové jeho komise už dokázali, že US letouny pro ISIL shazovaly pokročilou výzbroj včetně protileteckých zbraní, a že zřídili vyšetřovací komisi k vyšetření této záležitosti.

„USA shazují zbraně pro ISIL pod záminkou, že neznají polohu pozic ISIL a i jinak se pokouší svými tvrzeními překrucovat realitu. Uvedl, že tato komise shromáždila data a doklady poskytnuté očitými svědky včetně iráckých důstojníků a lidových sil, a řekl také: „Tyto dokumenty dostala vyšetřující komise… a budou přijata nezbytná opatření k obraně iráckého vzdušného prostoru.“
Více: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5575-iracka-armada-sestrelila-dva-britske-letouny-nesouci-zbrane-pro-teroristy-isil

327800

25.2.2015 10:05

Malá odbočka - Aféra Lockerbie

lubosmat 195.?.?.?

Let lietadla Pan Am 103 Boeing 747-121, 21. decembra 1988, podľa expertíz bolo použité k detonácii niečo medzi 340 až 450 gramov Semtexu „československej“ výroby.

Treba si spojiť rok a fakt, že dôkazom použitia semtexu „československej“ výroby bolo nezistenie pôvodu trhaviny, a keďže o neoznačovaní plastických trhavín v Československu sa vedelo.

Výrobcovia v socialistickom bloku neboli viazaní povinnosťou chemicky označovať svoje trhaviny, tak aby sa zo stôp po výbuchu dal jednoznačne identifikovať pôvod výbušniny.

Označenie krajiny bývalého socialistického bloku ako pôvodcu trhaviny, bolo zároveň aj nepriamym obvinením z terorizmu.

Komunistom veľmi nedochádzalo, že je dôležité plastické trhaviny takto označovať, keďže všetko čo búcha sa dá použiť na zabíjanie, a tiež mak a konope sa dá použiť na prípravu drog pre masovú spotrebu, na to je treba chytrácku demokraciu.

V medzinárodných vzťahoch neplatí „Čo na srdci to na jazyku!“. Obamba bol za svoje reči ocenený Nobelovou cenou za mier, a za svoju podporu vojen,môže byť ešte stále prezidentom spojených štátov.

Ruská federácia si za humanitárnu pomoc vojnou zmietaným regiónom na Ukrajine vyslúžila medzinárodné sankcie.

Prečo asi pri leteckých náletoch na ISIL nedošlo ani raz k odvetnému použitiu pokročilých protilietadlových zbraní, ktoré US lietadlá pre ISIL zhadzovali? Možno sa o to niektorý z tých fanatikov platených západom aj pokúsil, ale zdá sa, že pokročilá technológia identifikácie cieľa „svoj-čužoj“ funguje zatiaľ na 100%, to sa ale netýka lietadiel Sýrskej armády.

USA majú rozvinutý Imperializmus, uplatňujú Sankcie, živia sa Výpalníctvom, rozsievajú po svete Terorizmus a otvorene sympatizujú s myšlienkami Fašizmu.

327808

25.2.2015 13:39

Koho tohle ještě zajímá

Andrew Siddur 77.?.?.?

Usárna od začátku do konce. Ať se tam ty rádobymusulmani se členy US Army, CIA a Mossadu třeba požerou navzájem. Nebo ať si zatancují polku.

327815

25.2.2015 15:03

naskočil jsem na trik

Adam+ 91.?.?.?

Protože moje analýza je 30.000 tak tři divize.Když je necháte možná vytlučete i 4 divize,ale to je na celém středním východě.
To jako s dálkově samonaváděným letadelm,které mělo narazit v důsedku navádění do "dvojčat 11.září.
Pokud je ted vybijete zustane jenom armáda otrhanců a na základě armády žebráků se státy obsazovat nedají.Jenže to by příživníci zvaní politici byly bez práce a tedy i bez dluhů pro porobené obyvatelstvo.

327818

25.2.2015 16:06

Jistě že podporují!

abaxas 90.?.?.?

Vy to nechápete? Všechno to má jeden cíl, více zde

327823

25.2.2015 21:09

RE: Jistě že podporují!

pethem 109.?.?.?

Reakce na 327823

Někdo rozehrál v Evropě a a Arábii krvavé divadlo a Evropa jen diskutuje..........Stačí se za mořem jen dívat a hýbat loutkami, doufám, že jen dočasně.....

327839

26.2.2015 9:11

Barack Hussein Obama II

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Hlavné správy.sk: Obama priznal, že má rád "idiotov"

>"Amerika je zaľudnená všetkými typmi ľudí: mladými aj starými, slabými a silnými, chytrými aj hlúpymi. A aj keď sa naozaj hlúpi ľudia ... správajú ako klauni, aj tak ich mám rád, pretože sú súčasťou Ameriky. V skutočnosti tvoria prevažnú časť (krajiny)"
Barack Hussein Obama II

Americký prežident právě objevil a veřejně potvrdil to, co už dávno celý svět ví. Nicméně, neměl by být odvolán a obžalován z "wistleblowingu"? Za vyzrazení toho největšího amerického státního tajemství? [chechtot]

Zároveň vyzval Američanov, aby
>"spoločne pracovali pre blaho (v prospech) Spojených štátov,"
pričom dodal, že ak pre tento cieľ bude nevyhnutné
>"odhodiť nabok rozdiely medzi ľuďmi, medzi iným aj veľké rozdiely v inteligencii, potom sa tak stane."

Z čehož se dá usoudit, pomocí pravidel jamerické "neo-logiky", že po zrovnoprávnění LeGaBiTů bude následovat i boj za práva "hloupých" dementních a idiotů, a jejich práva na výchovu "uadoptovaných dětí", a jejich (nad)poměrné zastoupení v politice, exekutivě, ve správních radách, a na manažerských pozicích. [smích]

327847

27.2.2015 12:49

Trochu nadhledu

Jiri 2015 31.?.?.?

Uvědomme si, že pro bombový útok je potřeba zpravodajských informací a návodčích v dané oblasti. Tedy pokud chcete zasáhnout konvoj jedoucích vozidel potřebujete o něm vědět, když se na místě pohybuje. Udat souřadnice velení a následně pilotům. Fotografie bombardovat nelze. Mluvíme tu o pohyblivých cílech. Pokud chcete bombardovat nějaký objekt, tak to rozhodně není stejně náročné- vetšinou se vám budova nepřesune.

Zbraně islamistům.
pokud je mi známo, zbraně americké a izraelského původu v tomto regionu nejsou žádnou výjimkou. Nejenže se může jednat o zbraně z černého trhu, ale také irácká armáda byla v minulosti vyzbrojována USA. Pokud se tedy islamisté zmocnili nějakého armádního skladu, je více než pravděpodobné že budou mít zbraně tohoto původu. Spíše než nad zbraněmi bych se pozastavil nad municí, které tyto zbraně využívají.

Americe se nechce.
Musíme si také položit otázku, proč se vlastně USA zdráhá vtrhnou na IS? Jednoduše proto, že mají v této oblasti bohaté zkušenosti a jejich dříve použitá taktika selhala a to fatálně. Všichni myslím víme, že vývoz západních hodnot prostě nefunguje. Je to jiná mentalita jiné hodnoty, než na které jsou v regionu zvyklí po mnoho let. Takže i oblíbený názor, co amík to tupec, neplatí. Protože Válku si musí vybojovat hlavně lidé kolem kterých zuří. Protože zpočátku zachránci jsou nakonec vždy považováni za okupanty a veškeré černo se svaluje právě na ně. Analogie s jídlem a rybářským prutem pro hladovějící.

327901

27.2.2015 17:25

RE: Trochu nadhledu

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 327901

Vy jste tu výšku svého nadhledu evidentně přehnal a spousta důležitých faktů Vám uniká "pane advokáte".... [chechtot]

PS:prozradím Vám jedno tajemství-"USA tam nic nevyváží a už vůbec ne nějaké "západní hodnoty",protože jim samotným chybí a všude kam se naserou,tak jen aby si odtamtud co nejvíc odvezli...je to takový trochu komplikovaný systém,který zas ale není tak složitý,aby jej dospělý člověk nepochopil...." [oči v sloup] [velký smích]

327909

2.3.2015 15:31

RE: Trochu nadhledu

Jiri 2015 31.?.?.?

Reakce na 327909

Dobrý den,
děkuji za reakci.
Můžete mi připomenout ta fakta která jsem dle Vás tak opovážlivě nezahrnul? Mám pocit že Vaše reakce se pokouší v první řadě urazit. Tento způsob rétoriky zdá se mi poněkud nešťastným. Diskuze je zde od toho aby se diskutovalo. Pokud tedy nemáte co plodného dodat, radši nepište.
K tomu vývozu západních hodnot: Vyvést politické zřízení znamená vyvézt vliv, protože nutíte spojenectví. Je chybou si myslet že ropou všechno končí a že jediný důvod je ropa. Jejich motivem je kontrola a nejenom nad ropnými poli. Něco rozbít je výnosný business, obnova je ale neméně zajímavá. Veškeré informace které se dostanou do naší společnosti jsou zprostředkovaná, proto nerozumím Vaší neotřesitelnosti, čeho pramení? Na čem zakládáte svá tvrzení?

328095

2.3.2015 15:53

RE: Trochu nadhledu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 328095

Diskuze je zde od toho aby se diskutovalo
no to je jasný, může se diskutovat až do výše nálady cenzora, ten je tu pak proto, kdyby náhodou chtěl někdo korigovat vždy "věcně" reagující bolševicky zastuzelé troly, na což by mu rozhodně předepsaný limit příspěvků nestačil ani náhodou
jinak emil staví své zkušenosti na uvědomělosti dělnické třídy pod vedením sovětů staré dobré stalinské tradice, je to pašák...
a nebo ševče zaplať a můžeš chvíli "vést dialog" se zde zahnízděnými troly i bez cenzury, funguje to podobně jako prodej odpustků, nic nového.. [mrknutí jedním okem]

328099

2.3.2015 17:43

RE: Trochu nadhledu

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 328095

Jste bystrý hoch,o tom není pochyb...,jak říkáte "vyvézt politické zřízení znamená vyvézt vliv" a to se jim taky plně zdařilo a proto to dělají furt dokola a některou,zvlášť šťastnou zemi tím poctí i několikrát za sebou,jako např.Irák....
Mají tam toho svýho produkta,co nejen jejich občanům uřezává hlavy,jako obětním ovcím,aby to nemuseli dělat sami a kazit si tím mezi bloudy imič,anebo plýtvat drony,proto je zcela pochopitelné(alespoň některým),že toho svýho potrata (ISIL) nebudou likvidovat,ale naopak držet při životě.... V Somálsku,Pakistánu a Afgh.atd vyšťourají kdejakýho pobudu i někde v horách a pak ho trefí rovnou do hlavy a v poušti si nevšimnou ani celý kolony s tisíci ozbrojenci,za kterými se práší tak,že to zacloní i ty všechny satelity....
Jak to je s tou causou ISIL už přišel kdekdo,snad dokonce i Karel Dolejší z BL o tom píše....

328109

27.2.2015 17:40

RE: Trochu nadhledu

dub 89.?.?.?

Reakce na 327901

jasně, ty satelity, co tam mají američané a další pověšené nad středním východem permanentně, neboť je to jejich bojiště, jsou tam jen pro ozdobu.
rozvědka usa, izraele a dalších je zbytečná, protože když není schopna zachytit organizování obrovského konvoje přes pustou poušť, nota bene skládajícího se z obrovského počtu stejných aut (takovej nákup nejde ututlat), můžou ji rozpustit.

jo, když iráčané sestřelili britská letadla evidentně shazující zbraně islamistům, byla to haculinace a na zem spadly z nebeského skladu.

jasně, že se americe nechce, když tento subjekt stvořili proto, aby mohli vést proxy válku se sýrií a dalšími státy.

jak to tak vypadá, tak ten váš nadhled je z nadoblačné výše, a kvůlivá mrakům je hovno vidět[smích]

327911

Příspěvků: 13

25.02. 06:32 Starý doktor  Nebombardují - zásobují
25.02. 10:05 lubosmat  Malá odbočka - Aféra Lockerbie
25.02. 13:39 Andrew Siddur  Koho tohle ještě zajímá
25.02. 15:03 Adam+  naskočil jsem na trik
25.02. 16:06 abaxas  Jistě že podporují!
25.02. 21:09 pethem  RE: Jistě že podporují!
26.02. 09:11  Barack Hussein Obama II
27.02. 12:49 Jiri 2015  Trochu nadhledu
27.02. 17:25 Emil Robot  RE: Trochu nadhledu
02.03. 15:31 Jiri 2015  RE: Trochu nadhledu
02.03. 15:53  RE: Trochu nadhledu
02.03. 17:43 Emil Robot  RE: Trochu nadhledu
27.02. 17:40 dub  RE: Trochu nadhledu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 0

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 2

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Měnové kurzy

USD
21,90 Kč
Euro
26,20 Kč
Libra
29,14 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,17 Kč
Švýcarský frank
24,19 Kč
100 japonských jenů
21,03 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 175,25 Kč
1 unce stříbra
496,96 Kč
Bitcoin
396 342,70 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 609