Diskuze k článku

Slovenský voják vrátil vyznamenání NATO

Příspěvků 23

30.1.2015 0:21

odmitnuti vyznamenani

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 123.?.?.?

pane Bacinsky,
jj mi privilegiem, radosti a hrdosti Vas plne podporit ve Vasem rozhodnuti. Jste bezesporu poctivy clovek

326052

30.1.2015 0:55

RE: odmitnuti vyznamenani

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 326052

Ano,je bezesporu dobře a velice vítám ten fakt,že se našli tací,kteří prohlédli a svůj omyl přiznali,ale daleko více si cením těch,kteří už od samého začátku tento podvod dnešní politické reality odhalili a nezadali si s ním ani nachvilku....
a znám jich spoustu.... [mrknutí jedním okem]

326054

30.1.2015 0:29

Možná je to lampasacká fligna, metalová

Robin 109.?.?.?

Nevím jak na Slovensku, ale u nás škrábli lampasákum a fízlárně rentu, potom ju dali jenom až do starobního duchdu víc né, potom ju zdanili no a dnes na nu mají gericht, paragraf přesně nevím , ale je to neuposlechnutí rozkazu na tento paragraf se odebírá renta a občas se jde i sedět. Pro představu tušim-že v loni za tento paragraf bylo odsouzeno více muklu, než za drogy !!!!!!!!

No a dneska si za vyznamenáni nikdo ni nekoupí.

Jinak po převratě to bylo 4000 k tehdejší měny, potom 7000 k. A dostávali ju aj mladí kluci co v Karpatech dělali u celní stráže na Moravě 10 járu.

326053

30.1.2015 1:43

Vyssi princip,ale,nasledky si prictete sam.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Ten,kdo opustil zakopy prvni a druhe svetove valky,s tim poznanim,jak byl vlastne nahnan a zpracovan jit do valky,tak byl nakonec zastrelen pro velezradu,to se ovsem tyka jen tech "malych vojaku".
Mnozi na vysokych mistech v armade,prisli uz pozde na to,jak byli vyuziti pro zlocinost politiku,takovymajor general Smedley slouzil USA zajmum verne ,az do doby,kdy se mu v hlave rosvitilo a poznal pravy ucel vojny-valky,ale,k jeho veku to uz bylo pozde.
War Is A Racket By Major General Smedley Butler - YouTube
Video for war is racket▶ 53:40▶ 53:40
www.youtube.com/watch?v=EI3lckqaSk0
Jan 5, 2014 - Uploaded by Julia Clark
Read the article War Is A Racket, by Julia Clark http://oolith.wordpress.com/2014/01/04/war-is-a-racket ...
Z doby druhe svetove valky to az nakonec prohlidl general George S.Patton,jez vedl vojaky do nemoznych akci s heslem do uplneho padnuti a opet povstat a bojovat,nakonec pad Nemecka mu otevrel oci,za koho vlastne doopravdy bojoval a lakonicky prohlasil,ze byl na spatne strane bojiste,jak se vyjadril i ve svych dopisech ke sve zene,svou nelibost vyjadril k "hroznemu zidovy ze Svedska", Eisenhauerovi,jak zachazel s Nemci,jak je nechal umirat hlady,ale,pro nej uz bylo pozde,jeho nazory vyvolaly,ze musi zmizet,byt umlcen.Poznal,ze armada krestanu nici jinou armadu krestanu za ucelem ovladnuti sveta zidovstvem,pravimi veliteli spojeneckych armad.Poznal,ze vojaci ze vsech stran konfliktu,jsou vlastne pouzity, pro jine cile,nez prinest demokracii a svobodu a nicit zlo,pro nej nakonec zlo zvitezilo a on mu pomohl zvitezit.
General George S. Patton was assassinated to silence his ...
www.telegraph.co.uk › ... › North America › USA
The Daily Telegraph
Dec 20, 2008 - The OSS head General did not trust Patton ... His book, "Target Patton", contains interviews with Mr Bazata, who died in 1999, and extracts from .
Did Jews Kill General Patton? | Real Jew News
www.realjewnews.com/?p=594
Jan 18, 2011 - I know who killed him because I was hired to set up the accident by General William Donovan for $10,000. But since Patton didn't die in the ...
Takze,jak Cesky vojak ,tak Slovensky,se kriticky vyjadrili,pravdive rekli,co nakonec je privedlo k tomu,ze vlastne slouzili zlocinecke organisaci a provadeli zlocin v cizich zemich za jine zajmy,nez demokracie,svoboda a jine nesmysly jez nam nalevaji media ve dne v noci.
Nakonec je znam vyrok pana Kissingera o americke armade,"ze to jsou hlupaci".
Zlo pokracuje a tak oba dva vojaci dosli poznani prave podstaty dnesnich dnu,tech boju,proti cemukoliv,ze to je jen a jen propganda na zastreni zlocinu.Jejich odvaha zaslouzi uznani,kdyby bylo vice takovych,tak ,nebudem mit starosti s valkami.Ted,ovsem,pozor,klika radovladcu nerada odpousti vyboceni z rady,opusteni zakopu v akci se trestalo jako velezrada,zbehnuti,slabost proti nepriteli a to se trestalo kulkou,neodpustili ani tem,kteri dostali delostrelecky sok,ty zastrelili take.Uvidime ,co bude dal,tahle historka by nemela dojit zapomenuti,uz pro bezpecnost vojaku.

326058

30.1.2015 3:51

Hrdinove ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 182.?.?.?

oba hrdinove drzeli v dobach aktivni sluzby za penize hubu a krok. Ted kdyz jsou penize v bance delaji kraval…..

326063

30.1.2015 9:20

RE: Hrdinove ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 326063

Tak jste si ulevil and so what?

326074

31.1.2015 15:09

RE: Hrdinove ?

Stepe 85.?.?.?

Reakce na 326063

Aha,takže pokud to neřekne včas (při přebírání žoldu),tak už to nesmí říct nikdy?A nebo mají napsat svůj názor až v poslední vůli a do te doby nechat ležet u notáře v trezoru?Uff...

326149

30.1.2015 7:22

Ignorance, apatie, akceptace.

jh111 94.?.?.?

viz. http://harmonie111.webnode.cz/products/ignorance-a...

Dvě velmi protřelé dámy
co světem jdou a na každého se lepí.

Ne nebojte se,
není to žádná šmíra

vše je decentní

dámy jsou diskrétní

a na úrovni.

Tedy žádný námět pro bulvár?

Ne,

tedy to,
rozhodně ne.


Tak co tedy hrozí,
v jejich společnosti?

Jak jsem již řekl:
Dvě velmi protřelé dámy
co světem jdou a na každého se lepí.

Nikdo si ani neuvědomí,
že je v jejich společnosti.

A ty dámy ctihodné
si vás cení

obletují

ruce natahují

a tu a tam

svými dlaňemi oči,

či ústa zakrývají.

Někdy i rozkošnými prstíky
uši zakrývají,

nebo přímo do uší šeptají

to jsi neviděl
to jsi neslyšel
na to nereaguj
k tomu se nevyjadřuj.

A k tomu nebezpečí?

No jistě,

tak tedy necháte-li se jimi ovlivnit,

změní se Vám Váš pohled na svět

bude veselý a krásný.

Ale dostanete-li se do nesnází
nepočítejte s nějakým slitováním,
neboť dámy ignorance a lhostejnost

neobletují pouze vás.
Kdysi jsem viděl rozhovor s bývalou vězenkyní koncentračního tábora. Utkvěl mi v paměti její údiv po letech, když říkala:
"Byly nás tam tisíce možná desetitisíce a hlídala nás hrstka skopčáků. Ale nikdo z nás na sebe nechtěl upozornit, aby přežil.
Kdy bychom všichni zaútočili, tak by možná stovka z nás padla, ale ostatní by byli osvobozeni. Takhle jsme se krčili jako krysy a kosily nás nemoci a dozorci"

Potom mě napadá film o Gándím jak si Indové vybojovali samostatnost. Stáli při protestech v řadě za sebou před britskými vojáky, kteří je mlátili palicemi, když jeden
padnul nastoupil další Ind. Nakonec je vojáci začali střílet, ale vše pokračovalo dále. Britové nakonec zjistili, že víc dělat nemohou.

326068

30.1.2015 8:23

vojna je kšeft - Smedley Butler

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Prečo asi tak emerický hrdinský fojak po návrate z mierotvornej vojny toľko chlasce, fetuje a mu poriadne preskakuje, pretože im pred nástupom na vojnu natlačia do hláv propagandu a vo vojne zistia pravdu aká skutočne je a nie je to problém len dnešného sveta, kniha vojna je kšeft Smedley Butler, musel napísať čo stváral po svete pre korporácie aby sa s tým vyrovnal a napísal že nebol lepší od Al Kaponeho, len to robil vo veľkom a vo svete pre US korporácie a ešte nakoniec nepočul som že by nejako extra preskakovalo z vojny napríklad takým Fínom alebo dobrovoľníkom zo Švédska ktorý sa zúčastnili Zimnej vojny a pokračovacej vojny, asi pretože to bola vojna spravodlivá!!! [mrknutí jedním okem]

326071

30.1.2015 10:01

RE: vojna je kšeft - Smedley Butler

Hlupák. 195.?.?.?

Reakce na 326071

Aj zo spravodlivej vojny (čo je pre mňa oxymoron jak hovädo ináč) hrablo kvantám ľudí. Dedkov švagor prisahal, že počas toho čo bol členom Čs. armády postupujúcej so Sovietmi na západ Československom v 1944/45 nikdy nestrieľal ani na Nemcov lebo by okamžite zošalel... Furt strieľal do luftu... Bol totiž naozajstný katolík a nezabiješ bral absolútne.

326077

30.1.2015 10:33

Vojna je kšeft - a ukrajinská hřivna podstatně tvrdší než česká koruna...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 326071

Ukrajinská vláda se rozhodla vyplácet za zničený automobil separatistů 12 tisíc hřiven, což je podle aktuálního pátečního kurzu 18 500 korun. Za zničený tank dostanou čtyřikrát více, 48 tisíc hřiven, a za zničení raketometu, jako je například BM-21 Grad, dokonce 60 tisíc hřiven (92 500 korun). Za zničení bojového letounu je vypsána odměna 121 tisíc hřiven, ovšem ta je víceméně jen teoretická, protože separatisté žádná letadla nemají. Ještě více se prý platí za zničenou kosmickou špionážní družici. Není jen zmíněno, zda se vyplácí nějaká částka za zabité nepřátele po předložení uříznutého ucha v kanceláři štábu.

Upoutalo mne jen, že i ukrajinská hřivna je tvrdší měna než česká koruna...

326082

30.1.2015 12:41

RE: vojna je kšeft - Smutní hrdinové

jh111 94.?.?.?

Reakce na 326071

Doporučuji film Smutní hrdinové
http://www.csfd.cz/film/12602-smutni-hrdinove/
ochutnávka
http://old.stream.cz/uservideo/798689-smutni-hrdin...

Obsah filmu Smutní hrdinové

Jack Dunne (Henry Winkler) je vietnamský veterán, poznamenaný válkou nejen fyzicky, ale především duševně. Jeho oblíbenou činností je na veřejnosti vyzívat mladé muže k bojkotu války ve Vietnamu. Když mu však hrozí opětovné zavření do psychiatrické léčebny, rozhodne se rychle opustit New York. Jeho cílem je sejít se s kamarády z války a uskutečnit společný sen, tj. založit žížalí farmu. Na autobusové zastávce se seznámí s Carol Bell (Sally Field), která má těsně před svatbou, ale kvůli pochybnostem, zda svého nastávajícího skutečně miluje si jede „vyčistit“ hlavu do Kalifornie. V průběhu cesty, kdy se postupně rozkrývají jejich povahy, přerůstá přátelský vztah v lásku. Jeho první zastávka je u spolubojovníka, bývalého veterináře, který však spáchal sebevraždu. Rozladěn odjíždí spolu s Carol do Missouri, kde se k nim připojuje Ken Boyd (Harrison Ford), další z kamarádů, řidič a šílený závodník, přežívající v karavanu s kradeným samopalem. Společně pak podnikají bláznivou cestu za posledním kamarádem Eugenem, mozkem celého projektu. Od jeho rozčarovaných rodičů se však dozvídají, že jejich syn zahynul ve Vietnamu. Jacka tato zpráva hluboce zasáhne a začíná se mu postupně vybavovat válečná scéna z bojiště těsně před ukončením jejich působení ve Vietnamu. Eugen se pro něj vrací, aby ho zraněného odnesl do helikoptéry. V okamžiku, kdy Jacka nakládají je Eugen zabit. Zde film dosahuje svého vrcholu a Jack je konfrontován se skličující realitou, kterou mu armáda připravila. Rozzuřený a úplně šílený si najednou představí válku přímo na ulici ve velmi sugestivní reálné scéně. Nakonec, jak je naznačeno, bude své trauma a psychickou újmu s pomocí Carol schopen překonat.

Je to popis z
http://www.fdb.cz/film/smutni-hrdinove-heroes/4291...
ale ruší tam reklama.

Bohužel nemohu najít s českým dabingem, ani cz titulky.
Na google jsou pouze odkazy ke stažení originál verze
Heroes(1977)

326093

1.2.2015 22:18

RE: vojna je kšeft - Smutní hrdinové

hc 90.?.?.?

Reakce na 326093

A znáte čs. film z roku 1980 Signum laudis? Pro našince lepší než nějaký Vietnam a jak z názvu patrno, vyznamenání v něm má důležité místo.

326233

30.1.2015 13:18

Systém sa začína rozpadávať.

novapalo 212.?.?.?

Už v apríli alebo v máji minulého roka som písal, že to, čo sa deje na Ukrajine môže spôsobiť rozpad NATO a potom aj EU. Ak sa EU nespamätá dostatočne skoro, tak Rusko vyhrá všetko na celej čiare. Ja odhadujem, ešte tak rok. Ak sa do roka EU nestiahne z Ukrajiny, tak rozpad (rozklad) NATO a aj EU dostúpi takej úrovne, že tento proces sa už nebude dať zastaviť. Pôjde to už dole kopcom.

Tento vojak je len vrchol ľadovca. Na Slovensku 90 % obyvateľstva je proti sankciám na Rusko a je proti súčasnému Ukrajinskému vedeniu. Je to fakt a ako sa bude zhoršovať ekonomická situácia, tak budú logicky narastať odstredivé tendencie od tých, ktorí to spôsobili. Hlavne však západ zásadne nechápe duchovné kvality Slovanov. Na Slovensku je geneticky viac ako 80 % populácie Slovanskej. V Českej republike je to vraj asi 60 % - nie som si istí. Slovania, už z ich dávnovekej predkresťanskej histórie viery v Boha, sú podstatne duchovnejší, ako západ. Mimochodom viete, že celá história Slovanov bola Vatikánom a západom totálne sfalšovaná? Naši predkovia Sloveni žili na území Slovenska už 3000 rokov pred Kristom a mali svoje monoteistické náboženstvo. Asi preto západ nechápe, že slovanské štáty sa budú chovať ináč, ako namyslene zo svojej pozície očakávajú.

326096

30.1.2015 16:32

Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 326096

V čechách je dnes geneticky okolo 60 procent čechů jen proto, že zbývajících 40 procent jsou slováci. Ambiciozních slovenek jsou dnes plné postele od českého prezidenta počínaje, přes politiky a podnikatele až po z cest po světě se vracející uklizeče amerických WC. I primátorka Prahy je slovenka. Její nenápadná ale podezřelá českoslovenština je ovšem tragikomická. Co by tomu asi říkali naši slovenští braťja, kdyby se to začalo vyskytovat recipročně ?

326106

30.1.2015 18:04

RE: Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...

Tomas Szabo 95.?.?.?

Reakce na 326106

Ja by som to nevidel tak tragicky, tu na Slovensku sa zase stretavam s mnohymi Cechmi a casto na veducich poziciach [smích]

326110

31.1.2015 10:42

Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 326110

Mohl byste uvést jediný konkrétní příklad, o kterém píšete, například ze slovenského parlamentu ?

326137

31.1.2015 15:20

RE: Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...

Stepe 85.?.?.?

Reakce na 326106

U západní části SK bych připustil větší náklon k protičechovské náladě.Východ SK je ovšem jednoznačně spravedlivě smýšlející.Tam ,když si to zasloužíš,dostaneš po papuľi stejně ať si cikán,maďar,nebo čehůň [smích]

326150

30.1.2015 18:01

Prejavom hanby je zmena samého seba,dokázali ste to

REBEL1956 mholovac (zavináč) pobox (tečka) sk 87.?.?.?

ČO SPRAVIL JAHWe Z MUŽOV TOHTO NÁRODA

Steblá, čo pod vetrom sa klonia.
Bábky, ktorým niť dvihne ruku na pozdrav!
Mäkkýše, čo v svojich hradoch trónia
a velí im chorý – vatikánsky brav.

Čo je dnes z hrdinov s rukou v päsť zovretou?
Znelo im – Mor ho! – srdcom, mysľou, telom.
Dne sa len modlia – čakajú za obetou,
za Bohom, za Kristom a iným Spasiteľom.

Trosky, túžiace po raji!
Trosky, stojace pred bránou pekla!
Žiaden z nich vôbec netají,
ešte aj plače, že im krv, ale cudzia,
po vlastných rukách tiekla.

Kde sú rytieri, čo bojovať chceli
za svoju zem, z nej striasť cudzie iho.
Dnes za cudzích preliať, svoju krv leteli,
ako chcel Bush – Boh, tupý vzor a idol.

Zleteli supy z Tatry
a doma nechali semená.
Zmrazené v snehu z Veľkej Fatry!
Čo pre nás ich hrdinstvo znamená?

V podtitule Plač medzinárodného práva (2004 možno aj skôr)

Ja som sa hanbil už vtedy, keď som písal túto báseň. A žila vo mne predstava, že raz sa v niekom z týchto žoldnierskych hrdinov prebudí a verejne a veľmi nahlas sa ozve ich svedomie. Páni, ďakujem Vám za Vašu HRDINSKÚ hanbu, i za smelé, aj keď skromné, naplnenie mojej predstavy. Ďakujem Vám pplk. v. v. MUDr. Obrtel i Vám rtm. v. z. Bačinský, že ste mi ju znova oživili a tuším, že onedlho sa roztrhne vrece s hanbiacimi sa NATO – žoldniermi. Nech sa Vám vaša osobná hanba stane aj Vašim verejným spoločenským, nami akceptovaným, ospravedlnením. Dúfam, že toto bude pre Vás dostatočným povzbudením.
Vy jediní, máte nie právo ale povinnosť, postaviť sa do čela zápasu za odvrátenie podpisu otrokárskeho politického konkordátu TTIP skôr, ako už bude neskoro. V Čechách a na Slovensku budete mať aspoň 80% podporu. Toto je dnes Vaše dejinné poslanie. Tam, kde ste boli, Vás mohli zabiť všetkých. Tu nás všetkých vyzabíjať nemôžu. Ale musíte/me byť aj teraz odvážni. Báseň vyšla knižne v roku 2008.
Raz vyjde najavo aj to, a možno to nebude až tak dlho trvať, že lietadlo z Prištiny, ktoré plné vojakov – tešiacich sa návrat domov padlo v maďarských lesoch, presne podľa NATO plánu, nikdy nemalo v Košiciach pristať, tak ako podľa tých istých režisérov nemal pristať ani poľský vládny špeciál na letisku v Smolensku.
Raz sa naplní aj iná moja predstava, že raz bude platinový Mikuláš Dzurinda, ktorý týchto vojakov poslal na istú smrť, súdený ako vojnový zločinec a masový vrah, s ktorého plným vedomím a súhlasom boli v Maďarsku zavraždení naši vzdorovití svedkovia genocídy Srbov v Kosove.
V to, že Vás bude viac a viac, som veril už vtedy, keď som písal svoju báseň, rtm. v. z. Robert Bačinský. Nech bude pre tých ďalších inšpiráciou a motiváciou na prejavenie odvahy, ktorá už žiaden ďalší časový odklad neznesie. Ku komu sa obrátite chrbtom, nie je dôležité. Dôležité je, aby ste sa čelom obrátili k občanom a boli im nádejou.
[smích] [bliji] [bliji]

326109

1.2.2015 11:37

o čo ide.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

kedysi bojovali králi, grófi, markízi v prvých líniách

a dneska chcú aby chudina išla bojovať za ich záujmy za záujmy pánov.


Teda sú posratí ísť oni bojovať do prvých línií.

ked uvidím najvyšších štátnych funkcionárov / môžu byť aj bývalí/

že berú flintu do rúk a šlapú smer bojová misia tak uverím že sú chlapi a majú srdce na pravom mieste.
Inak sú len poktrytci a poserovia ktorí sú silní rečami ale skutkami nie.

326204

1.2.2015 18:35

Před měsícem tj. 1.1.2015

Věra Jelínková 178.?.?.?

Dobrý den.
Mám souhlas pana Holkupa, který před měsícem zveřejnil na FB dopis k rukám ministra obrany ČR a vrátil také medaile za službu v NATO v Kosovu.
"Žádost

Věc: Žádost o odnětí pamětních medailí NATO a Ministra obrany ČR.
Žádost o zrušení veškerých pochval.
Žádost o vynětí z branné povinnosti.


Žádám o odnětí Čestného pamětního odznaku za Službu v misi IFOR,
medaile Ministra obrany Za službu v zahraničí,medaile NATO za mise v zemích bývalé Jugoslávie,
medaile NATO Non-Article 5 za misi na Balkáně, medaile Armády České Republiky II.stupně,
medaile Armády České Republiky III.stupně, pamětní medaile 253. Praporu zabezpečení, pamětní medaile k 40.výročí založení 2.PRPR Vimperk 1966-2006. Dále žádám o odnětí pamětní mince 25.Protiletadlové raketové brigády Strakonice, pamětní mince 43.Protiletadlové raketové brigády Strakonice.
Všechny medaile a mince přikládám k žádosti.

Žádám o zrušení všech pochval, mě udělených za dobu výkonu mé služby.

Dále Vás žádám, vážený pane ministře, o zrušení mé branné povinnosti k České Republice, vyplývající z článku 5.Severoatlantické smlouvy o NATO.


Odůvodnění:

Je mi líto, že až několik let po ukončení mé vojenské služby, jsem pochopil, proč vznikla Severoatlantická organizace pod zkratkou NATO, kdo stojí v jejím pozadí a kdo jí ovládá.

Jde o největší a nejvražednější teroristickou organizaci světa, která prosazuje obchodní záměry několika významných osobností, stojících za oficiálním establishmentem USA.

Vypichuji zejména napadení suverénního státu Srbsko a jeho „Humanitární“ bombardování pod vedením USA, jmenovitě tzv.Balkánskou řeznicí (Madeleine Albrightová), se schválením nikým z Českých orgánů neustanovenou „Trilaterální komisí“, které je nelegálně členem bývalý ministr zahraničních věcí ČR Karel Schwarzenberg, který o bombardování aktivně hlasoval, čímž se dopustil trestného činu, za který nebyl dosud vyšetřován a logicky odsouzen. A to vše za přispění největšího zrádce Českých dějin, bývalého prezidenta Václava Havla. My, jako národ, jsme s tím tiše souhlasili a tím jsme vraždu až 2500 lidí odsouhlasili.

Dále uvádím tzv. Válku s terorismem, kdy USA a NATO předloží falešné důkazy o ZHN na území Iráku. Po té došlo k invazi do Iráku, která si do dnešních dní vyžádala statisíce mrtvých, tedy mnohonásobně více, než za vlády Saddáma Husajna. A když se podíváme na pozadí celé operace, zase vidíme stejná jména a stejné důvody. Vzpomeňme na tzv. demokratické revoluce v Libyi a Egyptě, které měly za následek hromady mrtvých lidí a import americké demokracie na Střední východ.

Vážený pane ministře, tohle vše destabilizovalo Střední východ tak, že v každém výše jmenova...Automaticky kráceno

326219

1.2.2015 18:49

RE: Před měsícem tj. 1.1.2015

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 198.?.?.?

Reakce na 326219

Marně jsem pana Holkupa hledal na FB. Nenašel. Kdybyste aspoň uveřejnila celé jeho jméno, když už jste mi jeho dopis neposlala přímo. Uveřejnil bych to jako samostatný článek. [pláč] Škoda.

326221

1.2.2015 19:12

RE: Před měsícem tj. 1.1.2015

Aja 82.?.?.?

Reakce na 326221

Tady to je.

https://cs-cz.facebook.com/PravdiveDejiny/posts/82...

326222

Příspěvků: 23

30.01. 00:21 lindsay  odmitnuti vyznamenani
30.01. 00:55 Emil Robot  RE: odmitnuti vyznamenani
30.01. 00:29 Robin  Možná je to lampasacká fligna, metalová
30.01. 01:43 Robert Nohejl  Vyssi princip,ale,nasledky si prictete sam.
30.01. 03:51  Hrdinove ?
30.01. 09:20  RE: Hrdinove ?
31.01. 15:09 Stepe  RE: Hrdinove ?
30.01. 07:22 jh111  Ignorance, apatie, akceptace.
30.01. 08:23  vojna je kšeft - Smedley Butler
30.01. 10:01 Hlupák.  RE: vojna je kšeft - Smedley Butler
30.01. 10:33  Vojna je kšeft - a ukrajinská hřivna podstatně tvrdší než česká koruna...
30.01. 12:41 jh111  RE: vojna je kšeft - Smutní hrdinové
01.02. 22:18 hc  RE: vojna je kšeft - Smutní hrdinové
30.01. 13:18 novapalo  Systém sa začína rozpadávať.
30.01. 16:32  Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...
30.01. 18:04 Tomas Szabo  RE: Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...
31.01. 10:42  Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...
31.01. 15:20 Stepe  RE: Systém v čechách byl na pokraji propasti již v roce 1989, a od té doby jsme pokročili značně dopředu...
30.01. 18:01 REBEL1956  Prejavom hanby je zmena samého seba,dokázali ste to
01.02. 11:37  o čo ide.
01.02. 18:35 Věra Jelínková  Před měsícem tj. 1.1.2015
01.02. 18:49 Vladimír Stwora  RE: Před měsícem tj. 1.1.2015
01.02. 19:12 Aja  RE: Před měsícem tj. 1.1.2015

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,67 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,45 Kč
Kanadský dolar
17,01 Kč
Australský dolar
16,69 Kč
Švýcarský frank
24,31 Kč
100 japonských jenů
20,87 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,26 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,48 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 607,98 Kč
1 unce stříbra
536,92 Kč
Bitcoin
791 436,58 Kč

Poslední aktualizace: 16.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 102