Diskuze k článku

Neokonzervatívci: „anti-realisti“

Příspěvků 53

21.1.2015 5:19

omyly a ciele

Malý a zvedavý 46.?.?.?

Duševne zdravý človek má len malú šancu pochopiť myšlienkové pochody psychopata. Čo je podľa nás omyl, je pre nich žiadaný cieľ.

325581

21.1.2015 7:02

Je to stále o jednom

Starý doktor 195.?.?.?

Dejte lidem příběh
http://outsidermedia.cz/dejte-lidem-pribeh/

325583

21.1.2015 7:09

članok je informačne neúplný

slaven1 85.?.?.?

Preklad "trpiacich homosexuálov", ktorý patrí do súčasného amerického folku, mohol prekladateľ " vykrátiť".

V článku od autora chýba priznanie, ze 911 "was inside job".

Neviem prečo autor CIA v zložkách SBU nenazýva menom ale ako "iní extrémisti".

Aj keď je článok rozsiahli, z informačného pohľadu je neúplný. Dal som hodnotenie 3.

325584

21.1.2015 9:29

RE: članok je informačne neúplný

solium 31.?.?.?

Reakce na 325584

9/11 som si vsimol aj ja, ale potom by sa to citalo kapanek dlhsie, opisovat detaily, vsak dopln [mrknutí jedním okem] ...A mozno este info, ze sice neoconi su akoze hybnou silou v zemi, ale nie v ekonomike, tam rozhoduje globalny prediktor - Rotschild a spol., politiku im nechavaju ako zabavu pre rozptylenie, su to iba 2.ci 3.liga, ale aj v pol. mozu zajst iba tak daleko, ako im dovoli prediktor. Oni uz chapu, ze FED im konci, tam uz pyramida pada, buduju ale dalsiu, perspektivnejsiu - BRICS!!

325595

21.1.2015 11:06

RE: članok je informačne neúplný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 325595

"Oni uz chapu, ze FED im konci, tam uz pyramida pada, buduju ale dalsiu, perspektivnejsiu - BRICS!!"

BRICS buduje Rusko, Brazílie, Indie a sev. Afrika - jestli už se do tohoto procesu infiltroval Rotschild a spol. - víte o tom něco bližšího???

325604

21.1.2015 17:50

RE: članok je informačne neúplný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 325595

Ten článek je nejen neúplný, klouže po povrchu a dle mého názoru je záměrně dezinformační. Vytváří dojem, že pár zvrácených úředníků s vlivem na americkou administrativu jen tak bez hlubšího a dlouhodobějšího záměru reaguje na momentální vývoj ve světě a přesvědčuje spravedlivé americké prezidenty na základě vykonstruovaného popisu reality, aby vojensky zasáhli aniž by promýšleli důsledky. Blbost! Oni moc dobře vědí, co dělají a v čím zájmu to dělají.
A jsem rád, že jste pochopil, že BRICS je jen dalším dílem v seriálu o ovládnutí planety. Jen nevím, jestli Rothschildi jsou oním globálním prediktorem. Patří rozhodně do jeho úzkého okruhu, ale pořád jsou dost exponovaní. Osobně si myslím, že GPP žije ve Švýcarsku a veřejnost ani netuší, kdo to je.

325624

26.1.2015 11:33

RE: članok je informačne neúplný

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 325624

>Ten článek je nejen neúplný, klouže po povrchu a dle mého
>názoru je záměrně dezinformační. Vytváří dojem, že pár
>zvrácených úředníků s vlivem na americkou administrativu
>jen tak bez hlubšího a dlouhodobějšího záměru reaguje na
>momentální vývoj ve světě a přesvědčuje spravedlivé
>americké prezidenty na základě vykonstruovaného popisu
>reality, aby vojensky zasáhli aniž by promýšleli důsledky.
>Blbost! Oni moc dobře vědí, co dělají a v čím zájmu to
>dělají.

>A jsem rád, že jste pochopil, že BRICS je jen dalším dílem
>v seriálu o ovládnutí planety. Jen nevím, jestli Rothschildi
>jsou oním globálním prediktorem. Patří rozhodně do jeho
>úzkého okruhu, ale pořád jsou dost exponovaní. Osobně si
>myslím, že GPP žije ve Švýcarsku a veřejnost ani netuší,
>kdo to je.

Dezinformační jste vy pane,nebo snad máte přístup k dokumentům vlád? Žvaníte nesmysly a přání vydáváte za skutečnost!

325857

26.1.2015 16:47

RE: članok je informačne neúplný

solium 31.?.?.?

Reakce na 325624

Tak daj, kto ini su ty globalni prediktori...?!

325868

21.1.2015 7:18

Vo vzduchu visí pach Protokolov...

jan26 195.?.?.?

Americká zahraničná politika je nástrojom záujmov nadnárodnej oligarchie, ktorá svoju taktiku i stratégiu zjavne čerpá zo "Siamských" protokolov. Rozpútanie vzájomných rozbrojov a teroristické vyčínanie proti štátom, ktoré sa nechcú podrobiť ich hegemónii. Zmámenie mládeže drogami, dekadentnou idiotskou zábavou, likvidácia hodnôt, identity a morálky. Zneužívanie a manipulácia burzy. Falošné peniaze. Hovorí vám to niečo?

325585

21.1.2015 7:54

Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

JaRo2015 176.?.?.?

Autor článku je totálne mimo. Domnieva sa, že dianie v zónach konfliktu je výsledkom neuváženého jednania hrdinskej armády a tajných služieb USA. Nie, práve naopak! Toto bolo od začiatku cieľom, a to cieľom sionistov, ktorí si uzurpovali USA a sú z dôvodu nevedomosti alebo milnej korektnosti v USA nazývaní neokonzervatívcami. Mňa skutočne mrzí, že po tom, čo sa im aj ozbrojenou cestov postavilo Putinove Rusko, ostatní sa nepridali - Čína, Bielorusko. Konflikty treba zadusiť hneď na začiatku, nedopustiť zverstvá, ako sa dejú v Sýrii a Ukrajine. Takto to bude len eskalovať až po jadrovú vojnu, čo však bude aj tak lepšie, než by nám všade mali vládnuť sionisti (vidíme, čoho sú schopní, čítali sme, čo a ako chcú dosiahnuť).

325586

21.1.2015 18:39

RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

Prokopák 147.?.?.?

Reakce na 325586

Už samotný úvod ("Z historického hľadiska bol jedným z hlavných prúdov americkej zahraničnej politiky „realizmus“, ktorý predstavoval primeranú aplikáciu americkej moci prostredníctvom vymedzených národných záujmov. V rámci týchto záujmov boli americké princípy ostatným krajinám hlásané, ale nie vnucované.") je vlastně propagandistický blábol.
SSA byly od samého svého vzniku agresivní a expanzionistický stát, který se neštítil ničeho, aby rozšířil svou moc vojensky či politicky. Vysledovat to je možné na šíření obsazeného území, likvidaci podřadného indiánského obyvatelstva či záboru Texasu.

Středová část článku je souhrnem, kterým si američtí Demokraté myjí ruce a připravují se propagandisticky na volební řež s Republikány a jejich dalším Bushovským výhonkem.
Mnohé z napsaného je pravda, ale pod výčtem aktivit SSA je zmatečný součet.

Závěr je obdobný. Nastoluje realistické otázky a vytváří dojem, že "ti druzí" to zvořou, ale ve skutečnosti existuje pouze jedna americká moc a ta je za oponou. Demokraté i Republikáni jsou její levou a pravou rukou a z hlediska světa, a dokonce i samotných obyvatel SSA je víceméně druhořadé, která momentálně mává praporem plným pěticípých hvězd.

Celkově mi to připomíná plácaní TOPáků či Svobodných. Ti také realisticky popíší mnohé problémy, ale když mají navrhnout jejich reálné řešení, tak z faktů vydedukují něco, co vše jen zhorší.

325627

21.1.2015 21:46

RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

JaRo2015 176.?.?.?

Reakce na 325627

Keď som bol na výške, prišli k nám na hodinu angličtiny takí... no američania. Mladí, hľadali kamarátov a kontakty... [vyplazený jazyk] Celé to bolo zaujímavé, ale teraz poviem len toľko, že som im odporučil, aby dobre študovali náš politický systém, kým sú tu, lebo že toto je ešte ako-tak demokracia, a nie to, čo majú oni doma - dve strany ktoré robia show pre blbý plebs, pričom obe strany platia tí istí oligarchovia, ktorým musí byť následný víťaz vo voľbách "vďačný". Američania na mňa civeli, že či som to myslel vážne, alebo si z nich robím srandu. Všetko vysokoškolsky vzdelaní, s prestížnym zamestnaním v agentúre [vyplazený jazyk] ale totálne nechápali, prečo by sa oni Američania mali učiť demokracii na Slovensku. Bohužiaľ, veľa ľudí v bývalej ČSFR si fakt myslí, že by sme sa mali demokracii a "občianskej spoločnosti" učiť od USA [bliji]

325630

22.1.2015 8:05

RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 325630

>som im odporučil, aby dobre študovali náš politický systém, kým sú tu, lebo že toto je ešte ako-tak demokracia, a nie to, čo majú oni doma - dve strany ktoré robia show pre blbý plebs, pričom obe strany platia tí istí oligarchovia, ktorým musí byť následný víťaz vo voľbách "vďačný". Američania na mňa civeli, že či som to myslel vážne, alebo si z nich robím srandu. Všetko vysokoškolsky vzdelaní, s prestížnym zamestnaním v agentúre, ale totálne nechápali, prečo by sa oni Američania mali učiť demokracii na Slovensku. Bohužiaľ, veľa ľudí v bývalej ČSFR si fakt myslí, že by sme sa mali demokracii a "občianskej spoločnosti" učiť od USA.
Ano, vystizne napsane a neni potreba k tomu neco dodavat.

325641

21.1.2015 8:02

Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)

QuoVadis 83.?.?.?

Kdyz clovek trochu "zagoogluje" a hleda clanky k tematum "Clean Break" a "PNAC" (Project of New American Century), US-Think-Tanku z roku 1997, zjisti s hruzou, ze ten aktualni vyvoj v jejich planech byl zahrnut - predevsim odstraneni Saddama, rozvrat v Syrii a Iraku atd...

A i kdyz se dnes tato jmena sotva v tisku (az na vyjimky) nachazeji, stoji za temito plany a akcemi Richard Perle, Benjamin Netanjahu, ale take Paul Wolfowitz, G. Bush, D. Cheney, D. Rumsfeld u.A., ale take Jeb Bush, ktery bude zrejme kandidovat na prezidenta USA - aby mohl prodlouzit tradici moci neo-konservativni rodiny Bushu (ktera se tahne uz od 2. svetove valky, kdy Prescott Bush jako reditel banky UBC podporoval financne nacisty/jejich budovanio armady).

Dejiny pisi vitezove - tak to bylo a bude - a objevuje se stale vice detailu, ktere ukazuji na to, ze vznik/pozadi a prubeh svetovych valek nebyl zrejme tak, jak je nam oficialnimi zdroji "predepsano". O pozdejsich valkach (Afghanistan, Iran, Irak, Palestina..) uz ani nemluve...

325588

21.1.2015 9:49

RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)

solium 31.?.?.?

Reakce na 325588

To je ale 2. liga, ta 1.su pani FED-u, kukni diskusiu pod clankom, vystizna a dobra: http://www.hlavnespravy.sk/svet-sa-priblizil-k-tek...

325597

21.1.2015 11:05

RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 325597

Diky za link... jo, ja vim, ze neexistuje jenom jedna "osa zla", kdyz pouziji slova G. Bushe. Pyramida (prizivnicka ci moci, zednarske loze ci iluminati) se smerem nahoru zuzuje, takze existuji ruzna patra (=ruzne ligy"[mrknutí jedním okem], ktere maji ovsem smerem nahoru stale mene "clenu".

Ocividny je taky jev, ze cim vyse postaveni v teto pyramide, tim mene clovek o techto lidech cte a slysi...(ale nove to neni - viz priklad kardinal Richelieu).

Je zajimave, ze clenove klanu Rothschildu a Rockefelleru ve Forbes-liste miliardaru nefiguruji, i kdyz jejich majetek je jiste vetsi, nez majetek Slima, Gatese Sorose a dalsich...

Bylo by zajimave vedet, do jake miry tyto jednotlive vrstvy "pyramidy" spolupracuji nebo si konkuruji, jestli pouzivaji spolecne "pomocniky" (CIA, NSA, MI5, BND etc..) nebo maji vlastni ?

325603

21.1.2015 11:55

RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 325603

Ti alfa samci ovladaju zrejme vsetko, 2.lige nechavaju sa hrat na piesocku, pokial sa im to hodi. Maju taky disponibilny zdroj prijmov a majetkov, ze asi tazko sa om moze niekto postavit, vid Kenedy vs FED. To bola tiez ich robota...Tym padom ovladaju vseko, mocenske aj silove ci zakonne zlozky, oni nepoznaju slovo no ...

325605

21.1.2015 12:43

Charlie Hebdo a Rothschild ?

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 325597

Mimochodem jsem pri cteni ruznych pramenu narazil na clanek na webu neopresse.com podle ktereho (s odkazem na holandsky magazin Quote) byl francouzsky satiricky magazin "Charlie Hebdo" teprve v prosinci 2014 prevzat rodinou Rothschildu.

Holandsky bohuzel neumim, ale treba to nekdo umi prelozit (ja jsem cetl jen nemecky preklad na neopresse):

http://www.quotenet.nl/Nieuws/De-Rothschild-s-druk...

325609

21.1.2015 8:12

Neznám,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

co a kolik banksteři, korporátníci a neoconi všemi nespočetnými intrikami,válkami,krizemi, sankcemi, Majdany, barevnými revolucemi, mediální masáží a akcemi "false flag" po celém světě získali, ale vím, co svět definitivně ztratil. Poslední zbytky naivní důvěry v tyto chamtivé zrůdy řídící Ameriku, které pro své privátní zisky a moc jsou schopné i těch nejhorších zvěrstev bez ohledu na následky pro stamilióny nevinných. Nikdo z myslících a současně slušných lidí jim už nemůže věřit jejich líbivá slova, protože za nimi jsou celé hory tuze hanebných činů.

325589

21.1.2015 8:54

Porošenko: ukrajinská armáda je připravena bránit Evropu

jh111 94.?.?.?

Nezačíná se to týkat i nás? Nenastal čas vzbudit spící většinu?
Na Ukrajině šťourají klacíkem do vosího hnízda, až roje vyletí tak se poběží schovat pod sukni mámy Evropy.
A společně se Švejkem, nevidím v ulicích žádné nadšení a provolávání Sláva tuhle válku vyhrajeme ...
A k válce je již nakročeno.

325594

21.1.2015 10:53

Poměrně optimistický článek,

Emil Robot 46.?.?.?

který má vzbudit dojem,že někteří Američané začínají chápat oč jde,...že jsou jako rukojmí zájmů obsolutně amorálních a bezskrupulózních šílenců,kteří je a nejen je,ženou do jisté záhuby....je načase,aby se nad tím vážně zamysleli a začali si tam dělat pořádek,než je to semele.
Pomoc z venčí USA očekávat vzhledm ke značně pokročilému stavu "oblbnutí a podvázání" zbytku vlivného okolí,nemůžou....
Je to jen na nich a nebudou to mít lehké,ale věřím,že prostý/někdy sprostý lidový us-superman (jako ho předvádí v Hollýúdu)dokáže na rozdíl od "sovětského člověka(který naplno zklamal)"nakonec vše a nakonec spasí svět....opět zas my obyvatelé senilní,ale avantgardně-kreativní/kreténské a liberální Gayropy,musíme počkat,až je to samotné za oceánem napadne,jinak my na to nikdy nepřijdem [překvapení]

325602

21.1.2015 12:20

zacalo to v 91? kdyz nastoupil mlady Bush

franta 194.?.?.?

prvni valku proti Husejnovi vedl stary Bush, jako trestnou vypravu proti Iracke invazi do Kuvajtu.

Pro ty kteri nevi proc vlastne Irak napadl Kuvajt- Kuvajtane, na svych hranicich s Irakem kradli z Irackych ropnych poli ropu, delali to tak ze ze sveho uzemi vedli vrty nakrivo na Iracka ropna pole. Irak je nekolikrat upozornoval a i varoval, ale Kuvajtane to ignorovali. Iracane si stezovali u Americanu (Husejn tenkrat kamaradil s Amiky) a zadali o povoleni o intervenci, kterou jim tehdy americka vyslankyne v Iraku povolila, ale po valce to zatloukla.

Nato Iracane vtrhli do Kuvajtu a zrejme to prehnali, a tak stary Bush vyhlasil trestnou vypravu, a zahnal iracany zpet ale pouze za hranice.

Mlady Bush ktery po podivnych volbach nastoupil jako president USA, kratce po nastupu prohlasil ze da do poradku palestinskou otazku, - a behem par tydnu se v Americkem kongresu objevila skoro cela Izraelska vlada, ktera ho - presidenta Spojenych Statu, v kongresu verejne zervala.

Dival jsem se tenkrat na primy prenos z kongresu a neveril jsem svym ocim....co si dovolovali.

Po tomto "vyprasku" mlady Bush couvnul a aby neztratil tvar, tak zacal druhou akci proti Husejnovi, jako zaminku pouzil chemicke zbrane a moznou vyrobu atomovych zbrani.

Aby se veci "vylepsily" prislo 9/11


Zbytek si domyslete sami

325607

21.1.2015 14:35

:-)

Hlupák. 217.?.?.?

liberálnych intervencionistov - mám dosť, zapisujem do svojho zoznamu oxymoronov.

325612

21.1.2015 15:02

nadpis je správny a výstižný

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Svetu sa pokúšajú šéfovať antirealisti. Myšlienkový vírus, ktorý parazituje ešte od dôb Mojžiša a jeho patologických dojmov o vyvolenosti.

Nebolo by dnes od veci pojem "vyvolený" prekladať ako "neschopný rešpektovať iného" alebo "egocentrický".

Toto nezvládla ani biblia, prečo má byť jeden národ vyvolený iný nie, ale pritom treba toho druhého mať v láske, rešpekte, dbať na púhe zachovanie druhu.

To, že dávno odpozorovali, že sú momentálne v niečom vpredu neznamená, že môžu robiť, čo sa im zachce, aj keď zvyšok sveta nie je na tom tiež bohvieako, a pri obsadení ich pozície by mohol robiť to isté. Je to mentálny vírus, deformácia, degenerácia, nenechať inému primeraný životný priestor.

325613

21.1.2015 15:08

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 188.?.?.?

Reakce na 325613

Poznáte ešte nejaký iný organizmus na planéte, ktorý naopak inému primeraný životný priestor necháva?

Predpokladám, že to "nechávanie" ste myslel akosi prirodzene, bez boja, z čírej lásky a t.d.

Ďakujem za odpoveď a budem dúfať, že nebude anti-realistická.

325615

21.1.2015 16:03

RE: nadpis je správny a výstižný

QuoVadis 83.?.?.?

Reakce na 325615

Ano poznam - obcane EU [smích]

325619

22.1.2015 10:19

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 77.?.?.?

Reakce na 325619

Súhlas. Obávam sa, že tento vírus, táto degenerácia a deformácia sa tu naozaj rozšírila a rozhodli sme sa poskytovať svoj životný priestor komusi inému. Dôsledky tohto vírusu už začíname vidieť a onedlho ich budeme pociťovať natoľko intenzívne, že nebude pochýb o tom, čo je prirodzené [chechtot]

325656

21.1.2015 18:23

RE: nadpis je správny a výstižný

dub 89.?.?.?

Reakce na 325615

školy na slovensku (nebo kde jste navštěvoval) musí a musely být řádně podřadné, když jste v životě neslyšel pojem symbióza...

ono totiž i z planetárního hlediska pokud by symbióza neexistovala v rámci komplexního ekosystému, tak by život nebyl možný. jen to těm jednodušším tak nepřipadá, protože se domnívají, že to, co vidí a znají, je vše, co existuje.
jenže ona je příroda mnohem větší a komplexnější, než co člověk jako druh zná - proto taky samotná příroda je vždy bohatým a vyváženým systémem, který je dokurven jen tam, kam strčil své tupé prsty člověk a vychýlil ho z rovnováhy (odhlédneme-li od přírodních katastrof).

325625

22.1.2015 9:28

RE: nadpis je správny a výstižný

U 85.?.?.?

Reakce na 325625

Prečo dehonestujete slovenské školstvo na základe odozvy jedného jednoduchšieho obmedzenca? Skôr je to tým, že "komu není shúry dáno, v apatice nekoupí", alebo ako znie to české porekadlo. [smích]

325649

22.1.2015 9:55

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 188.?.?.?

Reakce na 325625

Obmedzenci sú relatívne ľahko predvídateľní a argumentum ad hominem je len prirodzená čerešnička na torte plnej hlúpostí. [bliji]

Metafyzické kecy, za ktoré je možné schovať, všetko, vždy a za každých okoľností, v snahe uniknúť pred realitou, nechajte prosím ohlupovacím korporáciám s názvom náboženstvá. Mám imunitu. Pretože ak s tým začneme použijem argument advaita a keďže všetko jedno jest a mená a formy sú len ilúzie, nič nejestvuje, ani priestor a čas a preto nieje o čom diskutovať tak.....a zlodej si mne ruky a môže ďalej pokračovať v plienení domu, zatiaľčo sa magor pozerá z okna a sníva...

Prosím týmto o popis môjho symbiotického vzťahu s týmito bytosťami: https://www.youtube.com/watch?v=htjlPz0Ofj0, bez ktorého by môj život, v rámci komplexnosti prírody nebol možný.

Tiež by som sa rád skromne spýtal, či to o čom tu hovoríme nieje náhodou ten prípad, "kam strčil své tupé prsty člověk a vychýlil ho z rovnováhy" a prááááve preto sme tam kde sme. Niesu to náááhodou tie vonkajšie strkania tupých prstov do prirodzeného behu vecí a ktorých tu diskutujeme? [chechtot]

325653

22.1.2015 0:54

RE: nadpis je správny a výstižný

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 325615

Spýtal som sa na to isté kolegu, aby to bolo trochu nezávislé a ten mi odpovedal, že pozná, vraj napríklad vlci.
Aj mačky sa často dokážu rešpektovať, aj iné vyššie tvory.
Viaceré zvieratá vykazujú určité znaky sociálneho cítenia, ak ich je spolu viac... aj kravy, ovce. Pozoroval som to aj na vlastné oči. O žiadnu lásku ísť nemusí, stačí rešpekt.

Aj poniektorí ľudia nie sú na tom horšie, než zvieratá.

325633

22.1.2015 10:15

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 77.?.?.?

Reakce na 325633

Vy ste však hovoril o nejakom vyvolenom národe, tak prosím neutekajte od témy, ktorú ste začal a neskĺzavajte k mačkám. Alebo snáď mačky poskytujú životný priestor myšiam, vlci ovciam a sekvoje dubom? Ten vodca vlčej smečky poskytuje priestor svojim podriadeným tak, z čírej lásky a toľko koľko oni chcú, alebo je to naopak tak že im on jasne z pozície sily stanoví hranice a ak si tam chce niekto vybojovať vyššiu pozíciu, tak len bojom? A baran sa ako stane alfasamcom - ostatní mu z lásky poskytnú priestor? A sekvoja keď vidí dub, tak spomalí svoj rast aby aj dub mal svetlo?

Moja otázka na Vašu tézu o vyvolenosti akéhosi národa ktorého chovanie popisujete ako "mentálny vírus, deformácia, degenerácia, nenechať inému primeraný životný priestor" smeruje rovnakým smerom, nie individuálne. Chcem vedieť od akého štandardu v prírode sa deje tá "deformácia, degenerácia", viď vyššie vlk-ovca, sekvoj-dob....

Ak totiž chceme popisovať deformáciu, degeneráciu, niečoho, je prv potrebné ukázať kde to jetvuje nedeformované, nedegenerované a nezavírené. Aby sme ale nakoniec nezistili, že ten "mentálny vírus, deformácia, degenerácia" je naopak ilúzia o tom, že je prirodzené poskytovať inému primeraný životný priestor. Slovo primeraný je kľúčové [chechtot]

p.s. pokiaľ sa nemýlim, tá tlupa o ktorej sa asi bavíme sa vzájomne rešpektuje, či nie??

325655

22.1.2015 17:05

RE: nadpis je správny a výstižný

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 78.?.?.?

Reakce na 325655

Všimnite si pozornejšie. Nehovorím o vyvolenom národe, ale o patologickom pocite/dojme vyvolenosti. Je tiež jasné, že hovorím o rovnakom druhu, vy ste sa pýtal na organizmus bez upresnenia.
Človek voči ostatným druhom pôsobí ako predátor, ale robí predátora aj sám sebe viac, než je obvykle nutné, a v porovnaní s niektorými druhmi zvierat citeľne viac. Je možné že je to hustotou, a že aj iný druh pri vysokej hustote začne robiť predátora samému sebe. Nahovárame si však, že sme od zvierat ďalej.

S tými vlkmi a baranmi uvažujete prirýchlo. Priestor si obvykle nechávajú jednotlivé svorky (nie vždy) a nepokúšajú sa tvoriť jednu megatlupu, hoci by mohli. Asi to prirodzene nie je z nejakých dôvodov efektívne. O optimálnom "daňovom" zaťažení podriadených v svorke je to tiež na debatu.

Borovice, smreky napríklad rastú odušu na dosky, lebo si konkurujú, tam je to "keď nevyrastiem na dosky ja, vyrastie druhý".

Ale pravdaže žiadate, čo je referencia, keď je niečo mimo nej.
Načo by nám bola hromada alfasamcov požerúcich všetko. Smeruje to k vyššej biodiverzite, alebo k nižšej? To je jedno z kritérií. Život je tým ľahší, zaujímavejší, čím viacej druhov má preň priestor. Keď môžu druhy aj vznikať, nielen zanikať.

Je jasné, že každý nemôže byť výherca lotérie, ale tiež, že úspešní v lotérii bez nevýhercov nebudú, hoci ten dojem majú. Často nechápu, koľko a ako treba naakumulovať pre ich dobré pocity, a koľko/čím za to zaplatí okolitá príroda.

Potom viacej menších výhercov je pre prírodu schodnejšia cesta, než pár megaindivíduí, kam treba hromadiť produkty a moc. Nie je ani jasné, či vzniknú menšie škody konfliktom viacej menších subjektov, než menej väčších. Je nezmysel predpokladať, že jediny svetovládca bude najmenší konflikt. Takáto megacentralizácia môže rovnako viesť k patológii.

325662

23.1.2015 12:55

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 37.?.?.?

Reakce na 325662

Ja som si všimol pozotnejšie a preto sa pýtam, či ste túto časť svojho príspevku napísal Vy, alebo Vaše druhé ja?

"... prečo má byť jeden národ vyvolený iný nie..." - kto to napísal?? Sústreďte sa na slovo "národ".

Ani u vlkov, ani u stromov to nieje na debatu - je to permanentný boj, bodka.

Nikdy som nepovedal, že to čo potrebujeme je "hromada alfasamcov požerúcich všetko". Tvrdím len, že snaha stať sa alfasamcom je prirodzená snaha živočíchov, človeka nevynímajúc. Preto nech už je zriadenie akékoľvek, vždy budú na vrchole alfasamci, alebo alfasamice. Volím variantu, v ktorej neplatím alfasamcovi drvivú časť svojho príjmu za sľuby. Tiež je potrebné si uvedomiť, že alfasamcov bude presne toľko, koľko bude jestvovať životaschopných tlúp. A stane sa to kupodivu úplne samovoľne, bez regulácií a nariadení štátu - ako to? Nik nebráni nikomu vznikať a zanikať, ak sa ubráni. Preto rastú tigrom pazúre a gazelám rohy. Ak sa gazela odmietne brániť, je to jej rozhodnutie, ktoré treba rešpektovať.

Snaha o hromadenie čohokoľvek kýmkoľvek je limitovaná len ochotou ostatných mu to poskytnúť v prípade, že dôjde ku konfliktu záujmov. Napr chcem hentú ženu, ok, a hentú, ok a tvoju chcem tiež....not ok. Ak ochota preváži, vznikne megacentralizácia, ktorá je výsledkom súčtu ochôt, ktoré prevýšili odpor.

325695

23.1.2015 16:59

RE: nadpis je správny a výstižný

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 325695

zajímavé takže je vlastně leviathan podle tvého názoru jediná možná forma společenské organizace
prostě vždycky to skončí tak že se prosadí nějaký suverén který ostatním řekne "dejte mi část toho či onoho - majetku svobod výdělku...) a já vás ochráním před ostatními suverény" no a pokud bude dostatečně silný tak vznikne něco jako počátek státu

zajímavé je to v kontrastu s vedlejší diskuzí kde zase pro změnu státy a jejich zásahy do společenských mechanismů kritizuješ

325704

25.1.2015 20:21

RE: nadpis je správny a výstižný

Viny 82.?.?.?

Reakce na 325704

Nič také som nenapísal. Neviem čo chápete pod pojmom Leviathan a preto sa mi ťažko odpovedá. Biblický popis mýtickej bytosti? Alebo Lévi-athan? Alebo....?

Suverén sa presadí, ak mu to ostatní dovolia a v žiadnom prípade to nieje jediné možné usporiadanie. To záleží na kvalite a schopnostiach populácie. Ak tu bude iná populácia, ktorá sa bude chovať inak a mať iné kvality, môže to byť úplne iné. Aktuálna populácia sa však chová tak, že umožňuje suverénom sa presadiť. Ak to bude suvrénovi vyhovovať a ak mu to populácia umožní, môže vzniknúť napr ten štát. Záleží na suverénovi a na tej populácii.

Nieje preto rozpor v tom čo píšem. Ako už som napísal inde - je to na kvalite populácie a na tom, kam až to či ono nechá zájsť. Nechala to zájsť až sem...

325833

21.1.2015 15:53

před útokem na Hebdo časopis koupili Rothschildové

r.m. 80.?.?.?

Rozhovor se týká koupi francouzského nakladatelství ,,Liberation“, které rovněž vydává satirický časopis Charlie Hebdo. Jednalo se při tom o milionové sumy. Časopis ve středu začal s miliónovým nákladem a dosáhl světové slávy. Philippe de Rothschild má podle ,,Quote“ v nakladatelství od prosince většinový podíl. Rozhovor byl zveřejněn 18.12.2014.
http://www.neopresse.com/politik/medienbericht-rot...

325618

21.1.2015 17:05

a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi

stefan 78.?.?.?

http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-...

325621

21.1.2015 17:27

RE: a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 325621

Putin prohlasil, ze do Iranu v pripade jeho napadeni doda atomovy zbrane. Urcite z takovyho varovani muselo met sluzebnictvo zla v bily kuci i s tim ucancanym cernouskem velikou radost.

325623

24.1.2015 8:16

RE: a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi

Hlupák. 195.?.?.?

Reakce na 325623

Neprehlásil a neprehlási - vymýšľaš si alebo cituješ zdroj ktorý si vymýšľa.

325737

21.1.2015 21:04

RE: tak je to

timur 85.?.?.?

Reakce na 325622

v kocke je povedané všetko - už len čakať ....

325628

21.1.2015 22:44

Kamínky do mozaiky.

jh111 94.?.?.?

Ukrajina bude bránit Evropu?
Nebo Ukrajina povede Evropu do války?
http://czech.ruvr.ru/news/2015_01_20/Porosenko-ukr...
A kdo to vošéfuje?
http://www.stalo-se.cz/?p=23502
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/145...
Žirinovský v tom má jasno
http://www.chelemendik.sk/___2015____Vladimir_Ziri...

325632

22.1.2015 6:23

Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Kdyz, se v Parizi strili,tak,jinde,probiha akce o ktere nemame pravo moc vedet.Proste ,zde dochazi k jevu,delani statu ve state,tedy,pouziti muslimu k vlastnimu cili,te vlady, jez nikdy nebude volena,ale,jen a jen jmenovana.Do Anglie miri tisice zidu,"utikajici" z Francie a volani,ze maji bezet do Israelu,nejak prehlizeji,ackoliv Anglie byla oznacena za velmi ,kouzelne slovo, antisemitickou.
Posudte samy,co se jen deje pres kanal La Manche.
George Galloway MP investigated by police over ' Israel-free zone' comments
Tak,antisemitickou,ze za projev proti delani statu ve state,padl recnik do rukou policie.
Cely svet je v pohybu,otazkou je ,kterym smerem,to nam napovi cas.
Senator USA,William Fulbricht rekl doslova,"Israel kontroluje americky senat.
Odmitnul byt sticha ,kdyz cast Londyna ,ma byt zidovska,nakonec i zidovska policie ukazuje, kdo bude vlastne domacim panem,staci ted ,aby muslimove prosadili sve soudy,"Shary law"a muze byt Britum doporuceno se vystehovat jinam do sveta,jako to bylo predneseno Danum.
The controversial Respect Party politician was filmed apparently saying that Bradford is an 'Israel-free zone'
Things to come: Jewish police out in force in uniforms and their own police cars – in North London!
Takze, si zopakujme neco z historie a muzem posoudit samy,co se vlastne deje ,soutez muslimu se zidy a nebo tenhle konflik vyjde s velkym pranim konfliktu,muslimove, s krestany,a nebo organisovani zidovstvem zkonci tak,jak drive:The World Conquerors: Chapter Six, The Real War ...
educate-yourself.org/cn/worldconquerorchapter6.shtml
But today we have definite proof that the Germans tried most earnestly to .... World Jewry declared war on Europe and on Christianity at the very moment Hitler came to power, or perhaps even before. ... (Portland Journal, February 12th, 1933.).
Jak, se zda,tak zidovstvo ma vsechny trumfy v kapse,zkusenosti s anarchisty a nebo lepe receno s mnohem drivejsimi terroristy najdeme v historii USA,kde,ani presidenti neunikli atentatum,coz ovlivnilo domaci politiku USA.Dnes je kazdy president obklicen vlastni armadou a tak,terroristi zmenili taktiku,ale,cil je stejny, zmenit veci ve svuj prospech terrorem.
Samuel Untermeyer -2.5.1933,vyprovokoval protinemecke hnuti v USA, za zajmi nemeckych zidu,ovsem. Na pude Anglie,filosof Frankau "budil" verejnost k valce s Nemeckem,neni divu,ze z techto poznatku se Churchill vyjadril,ze si za mnohe urpeni, zide muzou sami.Ted, v USA muzou zase vyprovokovat odvetnou akci za ublizovani zidu ve francii.
Nakonec Churchill byl zucastnen na torpedovani Lusatanie,jez,jako civilni lod vezla strelivo a timto terrorem,dosla Britanie ke vstupu do valky,jak i USA.
Bush jednou rekl reporterce: Kdyby ,lide vedeli,co jsme udelali,tak by nas hnali ulici a zlincovali, Kissinger,Albrichtova,Brezinsky,Lieberman,Kerry,Clintonova a jini.
Proto necekejme na mlhava zpravodajstvi medii z vetsiny 100% vlastnenych "Elitou".

325639

23.1.2015 2:58

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325639

Terrorismus napomoze jinemu terrorismu,jednoho dne se probudite a zjistite,ze3 dum vam nepatri a ze stat,neni uz vasim statem.
V USA zide trenuji policii,kdo je a neni antisemitista,v Israelu trenuji US vojaky v boji v ulicich mest,ze zkusenosti z Gazi.Ktera dalsi zeme prevezme Londynsky pripad bezpecnosti jen urcitych obcanu.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek
[img]

325677

24.1.2015 3:10

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325677

Upline par roku a co se osvetci v Anglii pujde do kazde zeme i kdyby tam meli zit jen dva zide,tak,budou mit zidovskou policii,ktera bude skolit domaci,uz ne krestanskou" policii.
Svet se meni a to dost rychle,zvykejme si,kdyz nekladem odpor.Vetsina "krestanskych vlad tanci,jak v Isrealu piskaji.
Nakonec,potrzeni vseho,co pisu je zde:US is `vassal state` of Israel: Analist.http//www.presstv.ir/Deatail/2015/01/21///3941/US-is-vassal-state-Israel
Zamyslete se
,70 roku od ukonceni druhe svetove valky,kde je kdysi nazyvana ,Velka Britanie",ktera zapasi,aby se od ni neutrhlo Skotsko a nebo Irsko i Welsane maji sve vyhrady.
Kde, je vitezna Amerika,kde,americti obcane,prakticky nemaji do ceho mluvit a vladnou jim ne-americane,tedy otazkou je ,kdo mel vlastne nejvetsi prospech z druhe svetove valky?
Myslim,ze pan Geobles se musi smichy valet v hrobe,kdyz ,vidi dnesni Evropu,skoda,ze Churchilll nevidi,co zpusobyl,jakozto i dalsi zid Eisenhauer.
That is the tragedy with the situation of demoralization. The demoralization process in the United States is completed already. For last 25 years. Demoralization has reached such a level that not even Andropov (former head of KGB) and all his experts would have dreamed of such success.”
Kdo, ve zkutecnosti byl "Andropov"?
USSR leader Andropov reportedly hid Jewish roots to ... - JTA
www.jta.org/.../ussr-leader-andropov-reporte...
Jewish Telegraphic Agency
Jun 17, 1999 - Andropov, who was in charge of the KGB for 15 years and then headed the USSR from November 1982 until his death in February 1984, concealed his Jewish background after he entered the Communist Party as a young man, according to the reports
----------
http://www.legitgov.org/Jewish-patrol-cars-out-force-London-amid-fears-copycat-Paris-attack
http://www.buzzfeed.com/alanwhite/this-is-a-jewish-patrol-vehicle-on-the-streets-of-north-lond

325733

25.1.2015 4:53

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325733

Je s podivem,co si zide v te,kdysi Velke Britanii,jak se nam rikalo,a kdysi,jejich kolonialnim cisarstvi,kde slunko nezapada, doslo do dnesnich dnu,kde zidovska policie, ne KAPO, se prochazi ulicema Londyna a prosazuje sve zajmy,zajmy Israelu,oproti zajmum Britanie,kterou vede David Cameron,co sam o sobe prohlasil,ze je zionista,tak,jako Ed Miliband,ze jeho domov je v Israelu,cast Londyna se pocita,jako zidovske mesto,oddelene od zbytku Londyna,jeste pripomenem City of London,zcela oddela cast Londyna.To neni jen Britanie se svym pozidovstenim ale i USA,slova Obama:`I`m Jewish`in my soul.
Duchem ,jsem zidovsky-Obama.Kdyz se rozhlednem po svete i se slovy kanadskeho premiera,jez je to same, jako Obama,ze je zionista,tak prijde otazka ,kolik ze vsech evropskych,demokratickych vlad je aspon jedna vlada oprostena od zidu ve statnim aparatu a bankovnictvi?
-----------
Organized Jewry: destroyers of Western civilization

"You have not begun to appreciate the real depth of our guilt. We are intruders. We are disturbers. We are subverters. We have taken your natural world, your ideals, your destiny, and played havoc with them.”
- Marcus Eli Ravage, Jewish author, quote from January 1928 issue of Century Magazine

"We Jews, we, the destroyers, will remain the destroyers for ever. Nothing that you will do will meet our needs and demands. We will for ever destroy because we need a world of our own, a God-world, which it is not in your nature to build."
- Maurice Samuels, Jewish author, quote from You Gentiles
Nejvyssi rabbin Josef rekl otevrene,ze Goyimove-nezide ,jsou zde na svete jen a jen slouzit zidum.Podekujme mu za uprimnost ale,zarazme se nad nedoslychavosti krestanskych politiku a ovsem cele krestanske verejnosti,co takhle,kdyby nejaky verejne znamy krestan pronesl,ze vsichni zide,jakoby jsou tady jen od toho,aby zide a slouzili krestanum.
Nakonec pro ulehceni mysli,zformulujte si tuto vetu,antisemitista je kazdy,kdo neni "zid".
Kdyz,"zid " prijde do zeme,kde neni zadny zid a on je prvni,tak je to pocatek antisemitismu.mnozi,tak zvani zide se boji budoucnosti,nebot staly tlak zidu na jine obcany,budi protitlak,jestlize,dnes zide utikaji z Francie do Anglie,tak,za par roku,nebudou mit moznost kam utect, nebot uz v ninulosti na 120 zemi vypovedelo zidovstvo,nekde je vypovedeli i dvakrat.Dnes uz nepisi,ze Auswitz zahynulo 6 milionu,ale ,jen 1,1 milionu vsech moznych narodnosti.Proto mnozi zide mluvi o Madarsku,Ukrajine a vzpomeli i Madagaskaru,jako o moznosti pro budoucnost.
-----------
“the Western intellectual world has become Judaized -- that Jewish attitudes and interests, Jewish likes and dislikes, now constitute the culture of the West, internalized by Jews and non-Jews alike.” Dr. MacDonald continues:

The Judaization of the West is nowhere more obvious than in the veneration of the Holocaust as the central moral icon of the entire civilization.

325787

26.1.2015 3:44

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325787

Comments by Steven Emerson on Fox News have prompted a heated debate over whether predominantly Muslim "no-go" zones exist in Europe. On Jan. 11, Emerson said they "exist throughout Europe … they're places where the governments like France, Britain, Sweden, Germany don't exercise any sovereignty. .. you basically have zones where Shariah courts were set up, where Muslim density is very intense, where the police don't go in, and where it's basically a separate country almost, a country within a country."

Although Emerson, whom I admire for his moral courage and investigative skills, immediately apologized for his "terrible error" of saying that cities such as Birmingham, England, "are totally Muslim where non-Muslims just simply don't go," he did not address the larger question of whether no-go zones, in fact, do "exist throughout Europe" and are places where governments "don't exercise any sovereignty."

Tato ukazka z verejne debaty ukazuje,jak rychle se situace v Evrope meni,to neni jenom Anglie,to jsou i ostatni staty,jez se jeste dnes povazuji za krestanske.Toto vse je jen pocatek vseho,vliv muslimu prijde i do krestanskych rodin,skolni system se zmeni,rovnez dojde k uprave historie,nebot tu pise vitez.Zrovna ted,jde svetem zprava,ze muslimove popravili chlapce,kteri se koukali v TV na fotbalovy zapas,to znamena,zmeni se cela spolecnost a kdo se postavi na odpor,tak,prijde o hlavu,na vystrahu jinym.
Samozrejme nasi osviceni politici delaji v Muslimizaci Evropy,co jen muzou,s nimi armada byrokratu,zakonodarcu,soucu a jinych expertu na vsechno a na nic.Jakmile se zablisti baksis v muslimskych rukach,tak se prehodi vyhybky a jedem nekam uplne jinam.V Davosu spise jednaji o uchraneni svych majetku pred pronikajicimi muslimy,nez terroristi a je to videt,kdo vsechno dodava temto terroristum zbrane,staci se podivat na Ukrajinu, na vrazdeni vydelavaji kde,jake krestanske,evropske vlady.
Co, se zmenilo za ta desetileti od konce druhe svetove valky,kdo na tom vydelal a kdo prodelal,mozna ,ze si to Britove uvedomuji.
Vložený obrázek
Identification in Nazi camps - Wikipedia, the free encyclopedia
en.wikipedia.org/wiki/Identification_in_Nazi_camps
In May 1944, the Jewish men received the letters "A" or "B" to indicate ... A kapo
leader at Salaspils concentration camp with a Lagerpolizei (camp police) ...Kdo,po Anglii bude dalsi stat ve state?
Jen,aby z toho nebyla mezi politiky tlacenice.

325844

26.1.2015 8:26

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 325844

Už jsem to tu někde na Zvědavci avizoval,ale patří to sem,něco z mála,co se dá ještě z BL brát trochu vážně:

http://blisty.cz/art/76243.html

325850

26.1.2015 9:30

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Aja 82.?.?.?

Reakce na 325850

To je značně děsivé, jestli se tenhle návrh bude realizovat, máme šanci se beztrestně bavit tak o počasí. [pláč]

325853

27.1.2015 2:21

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325844

Ted v Parizi hlida francousky vojak ostnatym dratem a spoustou kamer zidovskou skolu,synagogu a jine,jako Goyim,pro tento ukol k pouziti a nejen to,Prominetni zidovskla organisace ,jde jeste dal,chteji,aby zide meli pravo nosit zbran,takze,ne jenom vlatsni policii,ale, pomalu,vlatsni armadu,tak jak napsal Washington Free Beacon.Evropska zidovska asociace,jez,udajne representuje vsechny zidy v Evrope,rika,ze antisemitismus se v Evrope zvetsuje,takze, rabbin Menachem Margolin pozaduje ozbrojit zidovstvo v ramci nebezpeci ze strany terroristu.Timto krokem k drzeni povoleni na zbran by doslo ke skoleni zidovstav,jak tuto zbran pouzit,trenovany zid by byl mnohem bezpecnejsi proti terroru,ochranovalo by to celou zidovskou spolecnost,kosher market,synagoga,a skoly by takto,zmensili utok od neonacistu,antisemitickych skupin,extremistum a jinym,jak rabin Margolin tvrdi ve svem dopise k EU spolecenstvi.Samozrejme tyto zbrane by byly jen k osobni ochrane.Takze i rabbin Abraham Cooper,jez je ve spojeni s Simon Weisental centrum,ze by zbrane pomoc zidum v sebeobrane.Jak se zda,tak parizska udalost bude mit sve pokracovani v ruznych formach,kde se bude menit postaveni normalniho obcana,pod timto programem,ted, jde jen o to,aby nahodou nekdo neodhalil,praveho vinika terrorismu,jak,uz se ozyvaji nektere hlasy,ze ,"zakopany pes" je nekde jinde a muslimove,nepozadali o pravo nosit zbran na svou ochranu,takze,jediny neozbrojenec by byl parizsky obcan.
Da se ocekavat,ze schvalenim planu na obranu,EU,navrhne tento program ,pro zidovstvo i v jinych zemi,to nebude ,dlouho trvatpodle toho,jak zname korupcni byrokracii.Vsichni budou ozbrojeni,jenom ne goyim.

325898

28.1.2015 6:40

RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 325898

Vložený obrázek
Pomoci cehokoliv,jen,kdyz dosahnou sveho cile,ucel,sveti,prostredky,jde jen o to,udelat to tak,aby,jako to bylo dobre pro verejnost i kdyz je tomu naopak,udelat pod nasim vedenim problem,navrhnout reseni problemu pod nasim vedenim,ovsem,a nakonec vysledek pro nase vedeni, obcan z toho nic nedostane,spise naopak,reseni problemu neco stoji a neni to malo.Vysledek cinnosti EU je zrejmy,Odchod do důchodu ve věku 50 let s 9000 eury měsíčně pro
úředníky EU byl schválen!
Udalosti v Parizi budoumit dlouhodobe nasledky,kousek po kousku bude min a min obcanskych svobod, da se pocitat i s tim,ze Internet bude ukoncen.
How short the memory. How empty the rhetoric. Just weeks after the largest outpouring of support for “free speech” that Europe has witnessed in recent decades, genuine free speech in Europe finds itself lined up opposite a Jewish firing squad. The Guardian reports that European Jewish leaders, backed by a host of former EU heads of state and government, are preparing to call for pan-European legislation outlawing ‘anti-Semitism.’
The Occidental Observer
The Noose Tightens on Europe
Posted: 27 Jan 2015 11:44 AM PST
Kdo bude urcovat smer v jednani evropskych lidi?
As for the panel of ‘experts,’ the most influential member is the panel chair – Yoram Dinstein, a “war crimes expert,” professor and former president of Tel Aviv university.

Musime take vzit na vedomi cinnnost NATA a pripomenou si,ze Israel zadal o plne clenstvi v NATO,ackoliv pred tim mel specialni postaveni,co by pozorovatel,mnohym lidem to nedoslo,ze pri plnem clenstvi Israelu v Natu,muze dojit k tomu,ze NATO bude branit "napadeny" Israel,takze, pouziti goyimu muze mit sve pokracovani,pokud " chytre hlavy spolknou navnadu,ono,stacilo,kdyz velitel NATO letectva Benjamin Nemenovsky-jinak general Wesley Clark nechal spanelskymi piloty bombardovat Belehrad,Take kandidoval na urad presidenta USA,nemusim pripominat,kdo je kdo zde s dvojim jmenem.Pouzit goyimu proti goyimum,je snadna vec a ma to dlouhou tradici.

325974

26.1.2015 10:52

název..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=XjiOtouyBOg

325855

Příspěvků: 53

21.01. 05:19 Malý a zvedavý  omyly a ciele
21.01. 07:02 Starý doktor  Je to stále o jednom
21.01. 07:09 slaven1  članok je informačne neúplný
21.01. 09:29 solium  RE: članok je informačne neúplný
21.01. 11:06  RE: članok je informačne neúplný
21.01. 17:50  RE: članok je informačne neúplný
26.01. 11:33 Rudy1  RE: članok je informačne neúplný
26.01. 16:47 solium  RE: članok je informačne neúplný
21.01. 07:18 jan26  Vo vzduchu visí pach Protokolov...
21.01. 07:54 JaRo2015  Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje
21.01. 18:39 Prokopák  RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje
21.01. 21:46 JaRo2015  RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje
22.01. 08:05  RE: Článok o ničom, autor nemá šajnu čo sa deje
21.01. 08:02 QuoVadis  Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)
21.01. 09:49 solium  RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)
21.01. 11:05 QuoVadis  RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)
21.01. 11:55  RE: Projekt Noveho americkeho stoleti.... (PNAC)
21.01. 12:43 QuoVadis  Charlie Hebdo a Rothschild ?
21.01. 08:12  Neznám,
21.01. 08:54 jh111  Porošenko: ukrajinská armáda je připravena bránit Evropu
21.01. 10:53 Emil Robot  Poměrně optimistický článek,
21.01. 12:20 franta  zacalo to v 91? kdyz nastoupil mlady Bush
21.01. 14:35 Hlupák.  :-)
21.01. 15:02 ppppp  nadpis je správny a výstižný
21.01. 15:08 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
21.01. 16:03 QuoVadis  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 10:19 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
21.01. 18:23 dub  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 09:28 U  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 09:55 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 00:54 ppppp  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 10:15 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
22.01. 17:05 ppppp  RE: nadpis je správny a výstižný
23.01. 12:55 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
23.01. 16:59  RE: nadpis je správny a výstižný
25.01. 20:21 Viny  RE: nadpis je správny a výstižný
21.01. 15:53 r.m.  před útokem na Hebdo časopis koupili Rothschildové
21.01. 17:05 stefan  a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi
21.01. 17:27 Satanist  RE: a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi
24.01. 08:16 Hlupák.  RE: a uz je to tady a pak ze ti rusi jsou blbi
21.01. 17:24 stefan  tak je to
21.01. 21:04 timur  RE: tak je to
21.01. 22:44 jh111  Kamínky do mozaiky.
22.01. 06:23 Robert Nohejl  Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
23.01. 02:58 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
24.01. 03:10 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
25.01. 04:53 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
26.01. 03:44 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
26.01. 08:26 Emil Robot  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
26.01. 09:30 Aja  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
27.01. 02:21 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
28.01. 06:40 Robert Nohejl  RE: Certa muzete vyhnat jen dablem, na terror musi byt zase terror.
26.01. 10:52  název..

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Venezuela schválila rozmístění ruských raket na svém území!24.01.22 17:18 Venezuela 0

Proč chybí diskuze u článku, že běžkař dostal infarkt?24.01.22 10:06 Česká republika 2

Šéf Pfizeru obvinil „dezinformátory“ ze smrti milionů lidí!24.01.22 08:08 Neurčeno 1

Brusel: velké střety mezi policií a demonstranty!23.01.22 19:19 Belgie 0

Povinná štěnice v mobilu pro účastníky olympiády, která sleduje a cenzuruje23.01.22 17:33 Čína 1

Šéf německého námořnictva skončil. Kvůli výrokům o Putinovi a Krymu23.01.22 11:47 Německo 3

Do ostravských hutí vozí uhlí z Austrálie23.01.22 11:43 Česká republika 2

DLR pozoruje asi 120 tisíc ukrajinských vojáků u linie dotyku!23.01.22 08:18 Ukrajina 1

Petice za zrušení pandemického zákona22.01.22 23:28 Česká republika 0

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 3

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 4

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 9

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 7

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
24,39 Kč
Libra
29,18 Kč
Kanadský dolar
17,14 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,56 Kč
100 japonských jenů
18,90 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 565,14 Kč
1 unce stříbra
520,85 Kč
Bitcoin
756 612,54 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 234