Diskuze k článku

Posviťme si na americkou ambasádu – 10.12.2014

Příspěvků 15

14.12.2014 12:35

Nazdávam sa, že neprestanú

Tak je to 95.?.?.?

Plnia zadanie svojho zamestnávateľa, takže ak by prestali, tak by by pominul dôvod ich prítomnosti na veľvyslanectve.
Žiaľ túto skutočnosť musíme jasne vnímať a podľa toho sa naučiť chovať a tiež touto optikou vnímať to, čo hovorí USA. Žiaľ nie sme spojenec, sme v podstate ich kolónia, keď Rusi odišli - nuž a to je celá EU, kde takisto - ba možno ešte viac presadzuje USA svoj vplyv, pretože západ EÚ hostí aj vojakov USA.

323369

14.12.2014 15:06

RE: Nazdávam sa, že neprestanú

lucifuge 95.?.?.?

Reakce na 323369

Souhlas, demokracie je, můžete pochodovat, řečnit, mávat transparenty, třeba ve stotisícové účasti. Tím vaše právo končí. V nejlepším případě vám přiznají nárok na vyjádření názoru, v tom horším jste extremisté, pohrobci komunismu, Putinovi pomatenci a podobně.

323376

14.12.2014 14:50

pred chvili jsem se dival na Moravce,

franta 194.?.?.?

kecali tam o prijmu uprchliku, libil se mi Svejnar, mluvil skoro jako cech, docela rozumne kdyz prihledneme ze uci na Kolumbijske uni v usa. Libilo se mi jak rozebirali cesky narod, ktery po vykopnuti skopcaku se stal homogenim, ( Amerika Kanada Australie s Jizni afrikou jsou tak zvane "Heinz 57"[mrknutí jedním okem] a jak to bude tezke ale asi nutne sem pribrat pristehovalce ze stredniho vychodu.

To ze ten celej maglajz zpusobila Amerika kteera zacala v Iraku, pak v Afganistanu, a v Libyi, a ted se hrabe do Syrie (kde nastesti jim rusaci rekli "halt"

No a my mame vyzrat ten maglajz ktery nam zpusobili, uvidime jestli Sobotka ma koule dost velke aby rekl Evropanum ze Cesko tenhle maglajz nezacala, a at si ho vyzerou ti kteri to zacali.

Podivejte se co nas ceka, pred lety byly v televizi obrazky trpicich ubohych africanu, kteri umirali na ceste za svobodou, a ted se podivejte treba do Francie, kde Marseille ma nejvetsi kriminalitu v Evrope.

Jedina nase nadeje je, ze Sobotka s gumovou pateri sem nabere uprchliky z Ukrajiny, ovsem ten blbec Zvoralek.......

Je zajimave, ze amerika, zeme svobody u vchodu tam maj sochu jak kravu, si nenabere ty uprchliky ze stredniho vychodu, a tim se bude snazit odcinit maglajz ktery zpusobila, ale to asi nedelaji, chteji aby evropa byla ve stejnem pruseru jako oni s mexicany

323375

14.12.2014 15:28

RE: pred chvili jsem se dival na Moravce,

.lak 77.?.?.?

Reakce na 323375

Ale to nepochopení záměru oligarchie likvidace civilizace a společností. Jejich NWO chce jasně půl miliardy otroků. Někde jsem zahlédl že prý porošenko s potlesku vošintnu prohlásil že evropa je do 6ti let jak ukrajinci pod kárnými jednotkami a důvod s přistěhovaný bude nebo si ho vytvoří i kartičky rozdají a ještě za to budou moci moskali. Jediné řešení vidím okamžité vystoupení z kudly nástroje oligarchů nato a upírů bilderbergovské instalované upíří instituce euálky a zaštítění federací zemí v čele s ruskem. A je to jediná cesta která nevede k absolutnímu zmaru všeho co jste měli za civilizovanou společnost protože totalita a diktát oligarchů předčí veškeré černé představy a život vám nóblesní jasně neplánují, vymetají svůj dvoreček. Je na vás jestli je s egy budulínků nevykopnete, včera bylo pozdě. [překvapení]

323378

14.12.2014 15:19

Žeby historický revanšizmus?

lubosmat 78.?.?.?

Kolonizátori prišli z Európy so zbraňou v ruke do Ameriky, vymieňali zrkadielka, farebné sklíčka a koráliky s domorodcami za zlato. Keď došlo domorodcom zlato, kolonizátori za whisky, moľami a chorobami napáchnuté deky a pokazené konzervy, vykupovali zem, ktorú podľa domorodých predstáv nemohol nikto vlastniť. Kolonizátori zriadili na obsadených územiach vojenské posádky, ktoré zabezpečovali vykonateľnosť nastoleného kolonizačného práva. Keď kolonizátori zistili, že na ťažkú prácu na novonadobudnutej pôde sa domorodci moc nehodia, porušili všetky dohody a časť pôvodného obyvateľstva jednoducho vyzabíjali, alebo nechali podochnúť hladom, keď ich odrezali od tradičných zdrojov obživy, a nakoniec nahnali do rezervácií. Domorodcov nahradili nové sily v podobe otrokov.

Kolonizátori prišli z Ameriky so zbraňou v ruke do Európy, vymieňali zelené papieriky za zlato ulúpené nacistami v celej Európe. Keď došlo domorodcom zlato, kolonizátori opäť za zelené papieriky ovládli ekonomiku všetkých krajín pod ich vplyvom. Kolonizátori na obsadených územiach vybudovali svoje vojenská základne, ako ináč, opäť za zelené papieriky. Kolonizátori za zelené papieriky vybudovali veľkú výstavnú búdu pre svojich skrotených a verných psov, aby vyslali falošný obraz skvelého života všetkým vlkom pobehujúcim na východnej strane „železnej opony“. Kolonizátori za zelené papieriky presvedčili pomýlených domorodcov za „železnou oponou“ aby odmietli tradičné zdroje obživy a sami sa uzavreli do jednej veľkej rezervácie.

323377

14.12.2014 17:54

Povyšme "level" (úroveň) diskuse na zvědavci

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Velmi rád čtu diskuse k jednotlivým tématům článků na Zvědavci a občas i reaguji na některé příspěvky, ale stále se cítím nespokojen úrovní těchto příspěvků.
Co mi na nich vadí?
1) absence diakritiky- Mistr Jan Hus (kazatel kaple betlémské, zpovědník královny, rektor karlovy university, reformátor církve) zavedl do jazyka českého nabodeníčko krátké (pozdější tečka), nabodeníčko dlouhé (pozdější čárka nebo háček) a odstranil tzv. spřežky (ty zůstaly nekulturním polákům - slovanským bastardům - položidům). Nabodeníčka umístil na horní účaří znaků, předpokládaje, že psaní se zmocní i grafoprimitivové bez zásad a zodpovědnosti a tak zabránil deformaci znaků nabodeníčky (příklad ocásků v srbochorvatštině a abánštině).
2)absence slušnosti (nikoliv zdvořilosti), kdy někteří takydiskutéři používají vulgární výroky vulgárním způsobem. K vulgaritě uvedu jeden příklad z mé pedagogické praxe (jsem důchodce 5 let).
Seděl jsem v jídelně nejmenované střední školy, konzumoval dětskou porci dlabance a poslouchal úlety rádoby pedagogů (kolegů). Na paškál přišlo téma vulgarita současné mládeže a když názory kolegů překročily pověstný rubikon ( řeka v pádské nížině po jejímž překročení se Césarovy legie již nemohly vyhnout boji s barbary) jsem do diskuse vstoupil svým nezapomenutelným výrokem, který slyšeli přítomní kolegové i dlabající žáčci.
"KURVA, jak libozvučné, jadrné a do jazyka českého přejaté slovo, a jak těžce v jazyce českém diskriminované."
Kolegyně češtinářka přemístila obsah lžíce (polévka) prsknutím do tváře tělocvikáře naproti a přítomný ředitel SŠ se zmohl na ubohé "to snad nemyslíte vážně kolego!"
Ale myslím zněla moje odpověď, kterou jsem bodoval nejenom u všech žáků, ale i u většiny pedagogů. Poučení - když vulgárně tak k věci!! Vugarismy používané jako citoslovce (ostravak poprvé u moře - KURVA TO JE VODY) jsou v diskusi na libovolné téma zavádějící a rušivé a proto zbytné. Vulgarismy používané k ponížení protivníka v diskusi (byť úplně debilního) ponižují jejich autora!!
3)sebeukájení příspěvkářů - toť nebolestnější problém jakékoliv diskuse, měnící diskusi na test intelektu jednotlivých pisatelů. Osobně mám rád jinotaje a druhý či další smysl výroku, ale aby to fungovalo musí být primární význam výroku pregnantní (věcný, správný, úplný a pochopitelný) a navíc i exaktní (pravdivý, jednoznačný a přesný) a až pak vícesmyslný (pro inteligenty).
4) česká gramatika (sémantika, stavba vět, syntaxe a úcta k jazyku). Toť téma velmi bolestné, neboť dnešní mládež gramatiku nejenže neovládá, ale jí přímo programově opovrhuje a tak paskvilizační pseudopříspěvky devastují nejenom pisálky, ale stejnou měrou i čtivce a dokonce i odolný emeritní učitel časem podléhá jazykové zrůdnosti (novotvorbě diletantů a jeji...Automaticky kráceno

323391

14.12.2014 20:38

RE: Povyšme

Alexandr 178.?.?.?

Reakce na 323391

Nemyslím, že potom, co Caesar překročil Rubikon, měl v plánu bojovat s barbary [smích] Leda že byste tak označil jeho římské spoluobčany. Také mám dojem, že jste vinen vlastním bodem 3.

323397

14.12.2014 20:43

RE: Povyšme

bsourek 217.?.?.?

Reakce na 323391

Já osobně taky nemiluju používání malých písmen tam, kde by měla být velká (rektor Karlovy university, Polákům - rubikon by mi tolik nevadil, ale když se vzápětí uvádí, že jde o název řeky..., u pádské nížiny si nejsem jistý, ale soudím, že jde rovněž o oficiální název, nikoliv jako labská nížina, ostravak bych i přes funkční zkrácení délky přesto psal Ostravak). (Pokud vím, tak z nabodeníčka krátkého vznikly rychlým psaním čárky nad písmenky, z nabodeníčka dlouhého pak háčky. Tečka se píše pouze nad i a to na celém světě, takže tu asi Hus nevymyslel.)
Za závorkou v číslování odstavců se dělává mezera. Umísťování čárek v souvětí je v češtině trochu komplikované, ale jsme Češi, snažme se. Tolik ke čtvrtému odstavci.
Omlouvám se, ale je snad lepší příležitost než vytknout chyby pedagogovi, byť zřejmě není češtinář? [smích]

323400

14.12.2014 18:15

za odstranění svazáka Tolji Nečase mají u mne amíci plusový bod

r.m. 80.?.?.?

pozdě jim došlo, že se zmodralými komouši v čele tu vypukne leda tak povstání. To ostatně bylo cílem. Existence ODS plná těch, co řídili nebohé Jakešovce do roku 1989, vyhovovala ruské strategii dovést to tu zu grunt a pak se vrátit.
Nicméně současné USA jsou pro nás stejným prokletím jako byl Sovětský Svaz před 1/4 stoletím. Stačí se podívat jaký typ kolaborantů si ke svým cílům najímají. Nafoukané mladé nýmandy opět ze zbohatlých komunistických a židovských rodin.
Nadvláda velmocí v úpadku je pro nás tragédie. Platí i pro Marťany.

323393

14.12.2014 20:52

Bartoš a jeho seznam

Pasek 93.?.?.?

Mohli byste Prosím zveřejnit seznam, který p. Bartoš četl na závěr? V čím nezkrácenější verzi, tím pro české supermarketové tupce lépe.

323402

21.12.2014 0:38

Shapiro, další teplý žid, říká Čechům v čem mají žít...

r.m. 80.?.?.?

http://www.cd89.cz/rusky-svab-zeman-je-blbost-jedovaty-zid-schapiro-ne
může-li být prezident Zeman nazýván americkým švábem, což je, jak již bylo řečeno výše, hloupost, nic nám nebrání nazývat amerického velvyslance Schapira jedovatým židem, neboť v tomto případě jde navíc o zcela validní botanické označení. [bliji]

323756

21.12.2014 10:49

deník Echo 24 řídí američani? kdo ho platí?

r.m. 80.?.?.?

Balšínek byl před spuštěním Echa na několik měsíců na stáži v USA.

323771

21.12.2014 17:09

RE: deník Echo 24 řídí američani? kdo ho platí? trochu to rozšířím...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 323771

Dalibor Balšínek, Erik Tabery a desítky dalších kolabrantských přizdisráčů absolvují dlouhodobá nebo opakovaná "cvičení" = verbování v USA. Jako to dělalo KGB, StB a další dělají to i různé emerické služby. CIA je jen jednou z nich.
Před spuštěním Echo24 byl Balšínek v USA několik měsíců, zdroj financí tohoto obskurního deníku Pravdoláskařů jsou neznámé...
V prvním kole se vybírají pespektivní. Dostanou cca 5 až 6000 USD na letenky a útratu, na cestách po USA je doprovází dohled, který o nich dále píše hlášení.
Výsledkem je novinář pod krytím. Dostává zpravodajské informace k šíření, které vydává za vlastní zdroje.
Echo24 a Respekt jsou přesně takové žumpy plné novodobých židoamerických kolaborantů.
Upravují svým psaním volební výsledky, stojí za přetvářením ČR ve špatnou kopii neoliberálních USA.
ČT a ČRo jsou prokádrované skrz na skrz, proto jejich zprávy stojí za hovno, jsou sebecenzurované.
Pamatuju z Radižurnálu Patricii Strouhalovou jak na chodbách ČRo nadšením hýkala nad krásnou Amerikou. Ježišku to bylo tak krásný, kňučela komukoliv na potkání...Pavlik Morozov s kundou. [velký smích] [velký smích] [velký smích]

323788

25.12.2014 22:19

Přečetl jsem si web Mobilisace a je to kopie Rudého Práva za Husáka.

Mejla 88.?.?.?

"Řečníci" proti USA nejsou schopni ani sestavit souvislou větu. Jen se jim divím, že používají internet, tento vynález amerických válečných štváčů.

324028

13.1.2015 13:29

RE: Přečetl jsem si web Mobilisace a je to kopie Rudého Práva za Husáka.

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 324028

Výborně řečeno, soudruhu. Ty, jako bývalý politruk o tom jistě víš své.

325068

Příspěvků: 15

14.12. 12:35 Tak je to  Nazdávam sa, že neprestanú
14.12. 15:06 lucifuge  RE: Nazdávam sa, že neprestanú
14.12. 14:50 franta  pred chvili jsem se dival na Moravce,
14.12. 15:28 .lak  RE: pred chvili jsem se dival na Moravce,
14.12. 15:19 lubosmat  Žeby historický revanšizmus?
14.12. 17:54 Ďuro Trulo  Povyšme "level" (úroveň) diskuse na zvědavci
14.12. 20:38 Alexandr  RE: Povyšme
14.12. 20:43 bsourek  RE: Povyšme
14.12. 18:15 r.m.  za odstranění svazáka Tolji Nečase mají u mne amíci plusový bod
14.12. 20:52 Pasek  Bartoš a jeho seznam
21.12. 00:38 r.m.  Shapiro, další teplý žid, říká Čechům v čem mají žít...
21.12. 10:49 r.m.  deník Echo 24 řídí američani? kdo ho platí?
21.12. 17:09  RE: deník Echo 24 řídí američani? kdo ho platí? trochu to rozšířím...
25.12. 22:19 Mejla  Přečetl jsem si web Mobilisace a je to kopie Rudého Práva za Husáka.
13.01. 13:29 hestroy  RE: Přečetl jsem si web Mobilisace a je to kopie Rudého Práva za Husáka.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 0

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 1

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 8

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 12

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
23,02 Kč
Euro
27,26 Kč
Libra
30,01 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,41 Kč
100 japonských jenů
21,97 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,46 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 704,05 Kč
1 unce stříbra
565,50 Kč
Bitcoin
297 681,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 895