Diskuze k článku

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

Příspěvků 40

9.12.2014 1:49

Vypadá to, že válka bude

opus111 89.?.?.?

Zřejmě USA nic jiného nezbývá, než válku rozpoutat. Pochybuji, že by začali znovu a od nuly[smích]

Domnívám se totiž, že nizká cena ropy není součástí ekonomické války proti Rusku. Domnívám se z toho důvodu, že prudké oslabení rublu vůči USD je pro Rusko výhodné, jelikož i při nízkém výnosu v USD, následně po převodu na rubl není Rusko nijak ztrátné, spíš to vychází, že jsou v plusu a mohou proto navýšit měnovou zásobu. Také Rusko nakupuje za USD zlato, které je v současné době cenově velmi podhodnoceno.

Souběžně Rusko značně omezilo importy a tím ještě více eliminovali dopady z údajně nevýhodné ceny.

Nízká cena ropy může být ve skutečnosti bojem producentů ropy proti alternativním břidlicovým těžbám ropy.

No, uvidime[smích]

Pobavila mne dnes Šichtářová v HydeParku, ta ženská je absolutně mimo realitu.

Když začala tvrdit, že současný růst HDP v ČR je výsledkem politky vlády Kalouska, a za pár desítek minut prohlásila, že Kalousek způsobil prohloubení krize v ČR[smích]

Tvrdila, že současná vláda nemá podíl na dobrých ekonomických výsledcích, aby za pár minut prohlásila, že také hodně záleží na psychickém vyladění obyvatelsta a že za Kalouska nechtěli lidi utrácet[smích]

Byla proti intervenci ČNB, aby v zápětí prohlásila, že to posílilo saldo a vytvořilo se během jednoho roku 130 000 nových pracovních míst[smích]

A takových perel tam bylo minimálně dalších deset[smích]

Prostě ta ženská je zcela mimo realitu.

322987

9.12.2014 2:13

RE: Vypadá to, že válka bude a vítěz splatí reparacemi dluhy!!!!!!!

ijn 37.?.?.?

Reakce na 322987

To si lze také vysvětlit tak, že např. Čína obsadí národní Yellowstone s právem vytěžit všechno dřevo a suroviny. Okupačních vojáků mohou použít přes 50 000 000 .......i více!!!! Co dělat, koho varovat, jak nebezpečí odvratit???????

Katastrofu III.WW nespouštět a moudře jednat, nikoho neprovokovat a žit v RELATIVNI I SKUTEČNÉ PRAVDĚ.......!!!!!!!!!!!!

322989

9.12.2014 4:36

RE: Vypadá to, že válka bude a vítěz splatí reparacemi dluhy!!!!!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 322989

Chytám se Vašich dobře položených otázek:
"Co dělat, koho varovat, jak nebezpečí odvrátit?????"
Ale nikoli ve vztahu k okupačním čínským vojákům, nýbrž ke III. sv. válce. Jaderné válce.
Představte si, že máte imunitu, nemusíte se ničeho bát - co uděláte, abyste takovou hrozbu odvrátil? Jde to vůbec?

322993

9.12.2014 3:01

RE: Vypadá to, že válka bude

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322987

Jestli je to tak jak ste to napsal tak ta Sichtarova musi bejt kosoctverec pulenej az to hezky neni ! Vubec se nedivim ze se v ceskym krateru narodu kdyz vidi a posloucha podobny parazity kteri svou snahou uz asi brzo privedou republiku na buben votvira kudla v kapse !

322991

10.12.2014 17:18

RE: Vypadá to, že válka bude

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 322991

ta brebentivá rebeka je soustavně fedrovaná jako "významná ekonomka", prostě mele a mele - a ani si nevšimne, že popírá sama sebe před půl rokem, je to podobné jako s tím rezavým pablbem Sedláčkem

323125

9.12.2014 3:39

RE: Vypadá to, že válka bude

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 322987

Tak ti co se orientují jen na svých písničkách jsou spokojení že se vrže proti už většinově uniká, ale každé srovnání kulhá a jde se z toho vykecat a udělat živnost pro spokojené tam i onde. Ale nejvíc mi to připomíná budeme makat, promrháme zdroje, materiál, dodrbeme lidi. Což v případě vývozu eletkriky jako čisté energie platí ukázkově. Pilní jako mravenečkové. V reálu naprostí debilové, mrhači silou důvěřivců a i vydaní otroctví devastu zfízlovaných gumami kteří se orientují v dobrém poroučení jako dobří křesťané v jiné aplikaci likvidace nevěřících psů muslimy. [mrknutí jedním okem] Kdo si to nesrovná ať to do pytle ani nestrká a nádech politiky obého což u ekonomů zamýšlené bývá opakem je možné. [chechtot] [velký smích] Baby mají na tohle vůbec nadání, jednou jsem je takřka nechtíc poslouchal při čekání, ne že by mne to nezaujalo ale to bylo skutečně mlácení pantem a ......ný čas se kterým pookřívali. Trubky? [cool]

322992

9.12.2014 7:01

RE: Vypadá to, že válka bude

lucifuge 95.?.?.?

Reakce na 322987

O výkonu Šichtařové si přečtetě tady. Nejde samozřejmě jen o vytržení nějaké větičky z kontextu a tvrzení, že je mimo.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekono...

322997

9.12.2014 9:45

RE: Vypadá to, že válka bude

Martin Hofer 90.?.?.?

Reakce na 322997

Markétka Šichtářová píše zajímavé knížky. Plné "odvážných" myšlenek. Ale je to jen marketingový trik. Ve skutečnosti nevybočuje z rámce systémových, neoliberálních idiotů, vychovaných VŠE a dalšími lobotomii poskytujícími producenty biorobotů... Tak se tenhle koloniální pseudoekonomický absurdistán valí dál k finální destrukci. Vyrovnaný či přebytkový rozpočet je typické pseudotéma v papírových pseudoekonomikách. Nejvíce mne ovšem baví věčné plky o korupci. Zejména potom neustále podsouvaná lež, že u nás je tohoto systémového fenoménu, který byl ve "vyspělých" zemích povýšen na vážené povolání v podobě lobbyingu nesrovnatelně více, než jinde. Jak chce někdo bojovat proti korupci v civilizaci, která povýšila padělky, kterým říkáme peníze na měřítko všech hodnot? Staví je nad lidský život? Má trestní právo, které má nižší sazbu za vraždu, než za majetkovou trestnou činnost? Problém není ekonomika ani finance. Problém je stávající informačně-algoritmický systém - obřezaná kultura včetně subkultur. Budeme-li studovat historii, zjistíme, že zlaté věky civilizace se shodují s obdobími, kdy společnost zavrhla lichvu. Některé trvaly i tisíce let. Dokud neodstraníme ze systému lichvu, nebude fungovat žádný "ismus" ani ideologie ku prospěchu obecné prosperity a míra amorálnosti společnosti bude korelovat s výší úrokové sazby. Budeme se nadále jak krysy v labyrintu pohybovat v ideologickém trojuhelníku marxismus-liberalismus-konzervativismus a na ně navazujícími syntetickými ekonomickými pavědami, zatímco parazit, který si je pořídil k účelu bude postupně hubit svého hostitele.

323006

9.12.2014 16:33

RE: Vypadá to, že válka bude

To je jedno 78.?.?.?

Reakce na 323006

Přesně tak! Přesně jste ten problém definoval. Přesně to mi vadí na ekonomech jako je Šichtářová, Hayek, Keynes, Freeman, Marx atd. Všichni se motají v myšlenkovém labirintu současného banksterského lichvářského monetarismu chráněného a krytého centrálním rezervním bankovním systémem. Všemožní ekonomové v podstatě vědomě / nevědomě pomáhají tento zločinný systém krýt, a tak jsou spolupachateli zločinu na lidstvu. Nyní hledám ekonomickou školu, která by z daného myšlenkového labyrintu vybočovala - zatím marně.

323038

9.12.2014 22:17

RE: Vypadá to, že válka bude

Eston 109.?.?.?

Reakce na 323038

Na Rothbardovi ci Hoppem ti co vadi? Rakuska skola okolo Mises Institute zostala viac-menej neposkodena od bankarskej a etatistickej loby. Zatial som nenarazil na informacie, ktore by tvrdili opak. Democracy: The God That Failed od Hoppe je skvela kniha, by mala byt povinne citanie pre vsetkych socialistov a marxistov, co citaju tento web.

323055

10.12.2014 6:52

RE: Vypadá to, že válka bude

Martin Hofer 90.?.?.?

Reakce na 323055

Rakušáci ve skutečnosti prodávají identickou koncepci bratrstva kočičí pracky. Úžerářský zločin se dá krýt iluzí svobody oslabující roli státu jako vymahatele spravedlnosti ve prospěch mafií a ekonomických klanů. Kryje zájmy bratrstva iluzí rovnosti šancí, potažmo iluzí volného trhu stejně tak, jako ho kryje druhá výchylka kyvadla - učení Mordechaje Marxe iluzí sociální spravedlivosti, kde naopak diktatura státu umožňuje operace ve prospěch mafií a ekonomických klanů přímo. Zde je instituce úroku šikovně kryta nadhodnotou. Je jedno, jak se dochází ke komunismu pro vyvolené - fašismu.
Nezapomínejme také na skutečnost, že bratrsvo kočičí pracky řeší už pár století problém, jak zlikvidovat liberální kapitalismus, jako systém, který je neslučitelný s existencí v uzavřeném ekosystému. Navíc vytvářející problematicky ovladatelnou lokální elitu zejména v anglosaském světě. V tomto ohledu měl zafungovat marxismus, který byl za tímto účelem přímo stvořen, ale ze známých důvodů selhal.
Lze také konstatovat, že podstatě fyzická ekonomika žádnou složitou teorii nepotřebuje. Selský rozum a svědomí zajišťující soulad s vyšším principem stačí. Všechny ty školy a teorie jsou tu jen na maskování finančně-teroristických operací. Dokud si lidská společnost široce neosvojí plnou funkci řízení a schopnost vytvářet alternativní - lidskou koncepci, bude plně řízena bratrstvem kočičí pracky a podřízena jeho nelidské koncepci. Ergo problém není v ekonomické teorii, ale kultuře jako takové.

323081

10.12.2014 8:02

RE: Vypadá to, že válka bude

Eston 213.?.?.?

Reakce na 323081

Sory, ale necakajte rozumnu reakciu na taketo blaboly.

323088

16.12.2014 21:34

RE: Vypadá to, že válka bude

Gauadko 176.?.?.?

Reakce na 323081

Martine Hofere, kdo jste?? Uzasne!!! Ukazka, jak se da vyjadrit vsechno par radky ... [velký smích]
Kandidujte, ja prvni Vam dam hlas!

323529

9.12.2014 14:21

RE: Vypadá to, že válka bude

Ďuro Trulo 89.?.?.?

Reakce na 322987

K Šichtařové toliko, že je to mladá pseudovzdělaná rádobyekonomka, nechápající smysl ekonomických pojmů, nebo hůře nalhávající ovčanům nezávadné obsahy těchto pojmů. Neboli půjčujte si a užívejte zboží už teď, protože zítra bude pozdě i na jeho splácení, pitomí otroci!!!!

323028

9.12.2014 23:37

RE: Vypadá to, že válka bude

franta 194.?.?.?

Reakce na 322987

ale jen aby to nebyly jen takove reci, jak rikal Kchon Abelesovi.
Muj dojem je, ze vetsina tech kongresovych kecu je urcena pro domaci = amickou potrebu a treba i pro nahnani strachu amerosojuznikum v evrope.

Prece rozumni amici (a je jich tam stale dost) si uvedomuji, ze treba jen jedna atomovka nad vychodnim pobrezim ci kousek od nej, znici kompletne celou napetovou sit pro nejmene 70% severni ameriky, a ono jich tam dopadne urcite vic nez jedna.

Proste pouzivaji Reaganovy retoriky a chteji na Putinovi aby couvnul.

No uvidime.... rekl slepej

f.

323062

9.12.2014 2:01

Ron Paul

Aja 82.?.?.?

a jeho reakce na rezoluci 758

http://czech.ruvr.ru/2014_12_06/Rezoluce-nove-stud...

322988

9.12.2014 5:21

Zaslouzi se nositel Nobelovy ceny za mir o skutecny mir na Ukrajine?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>>Parlament vyzval prezidenta Baracka Obamu, aby poskytl Ukrajině vojenské vybavení a výcvik.

Bude zajimave, jak se nositel Nobelovy ceny za mir zachova.
Pro zajimavost pripomenu posledni prani A. Nobela, jakoz i pozadi vyberu a odmeneni B. Obamy.

Nobelova cena za mir ma byt
„udělována osobě nebo organizaci, která vykonala nejvíce pro bratrství mezi národy, zrušení nebo zmenšení existujících armád či pořádání a propagaci mírových kongresů“.

Barack Obama se ujal funkce 20. ledna 2009.
Uzavirka nominaci byla 1. unora 2009.
Vyber laureatu pro cenu za mir provadi skupina peti nebo sesti lidi jmenovanych norskym parlamentem.
Vyber laureatu byl ten rok ukoncen v prubehu brezna. (V pripade B. Obamy necele dva mesice po jeho nastupu do funkce.)
K vyhlasovani laurearu dochazi kazdy rok v rijnu.
K predavani cen dochazi 10. prosince.

B. Obama obdrzel Nobelovu v roce 2009, tedy ve stejnem roce, kdy se ujal uradu. Cenu oficialne ziskal za
"his extraordinary efforts to strengthen international diplomacy and cooperation between peoples"

Jeste jednou: Opravdu bude zajimave, jak se tento "mirumirovny" clovek zachova.

322994

9.12.2014 8:04

Když politici uvěří vlastním lžím...

Martin Hofer 90.?.?.?

Ta banda nositelů permanentní trockistické revoluce v District of Criminals se dostala do velmi nebezpečného stádia. Uvěřila vlastním lžím. Možná je to pro neoconservativní "Trotskyites" typické. Podobně jako pro Havlisty-trockisty zde. Neplatí důkaz ani argument. Platí vyšší "pravda a láska" i pocit nadřazenosti. Člověk by se na celé kolo chechtal, jak si ta banda dokola nabíhá na vlastní hrábě, kdyby tahle z řetězu utržená "elita" nevládla červeným tlačítkem. Máme tady něco ve stylu kubánské krize na steroidech a LSD. Jen role se jaksi vyměnily. Putin je Kennedy a proti němu armáda malých Chruščovů. Ovšem ve stadiu infantilních pubescentů. Blížící se odchod dolaru na smetiště dějin, konec impéria i přeformátování USA ze supervelmoci na regionální mocnost bude provázet ještě mnoho rizik a nestability.

323001

9.12.2014 9:44

Vzkaz od Vladimíra Putina západním PARTNERŮM

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 323001

Chtěli jste studenou válku, tady ji máte, ba přímo arktickou; vy máte armádu, kde a kdy si pomyslíte, já ji budu mít jako pátou kolonu na zadním dvorku vašeho Augiášova chlívku. A věřte, že si nějakého spřízněného Heráklése určitě seženu, aby ten váš hnůj vykydal; už světu smrdíte hodně dlouho… [mrknutí jedním okem]

323004

9.12.2014 9:44

Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

který prý přistál na stolech ambasády USA a RF v Praze.
Pokud z něho lze soudit, nebude to USA, které válku začnou - nicméně ji fakticky vyvolají.
Marně přemýšlím, kam by se svět po takové konfrontaci vrátil, jak hluboko do minulosti.
Svět, respektive několik stovek fanatiků se vydalo špatnou cestou, o tom už není žádných pochyb. A kvůli nim má po desítky let trpět zbytek lidstva? Pravda bude asi taková, že si atomový scénář ve skutečnosti málokdo připouští. A to je chyba.

323005

9.12.2014 10:42

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 323005

No a proč ten získaný text nezveřejníte na webu?

323014

9.12.2014 12:53

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 323014

Musím se zeptat jestli můžu.

323024

9.12.2014 13:18

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Sibolet 194.?.?.?

Reakce na 323014

žeby toto? http://orgo-net.blogspot.cz/2014/12/usa-chystaji-f...

323026

9.12.2014 15:05

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 323026

Ne, není to ta informace.
Musím říci, že velice pochybuji o pravdivosti tvrzení ruské GRU. Už proto, že zprávu pustila ven. Ale zajímavá je. Takových provokací bude jistě přibývat. Jen doufejme, že žádná z nich nebude ta osudná.

323032

9.12.2014 19:20

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

kyticka 81.?.?.?

Reakce na 323032

V každém případě se začíná oproti minulosti občansky bít značně na poplach. Toto je naše jediná šance. Němci už začali. Kde je adekvátní následování Českých elit???

viz.:
„DALŠÍ VÁLKA S RUSKEM? NECHCEME!“ – PROMINENTNÍ NĚMCI VARUJÍ PŘED CHYSTANOU VÁLKOU
Vložený obrázek
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5205-dalsi-valk...

323043

9.12.2014 19:39

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 323043

leccos pamatuji a NEVZPOMÍNÁM si na nějakou ELITU...Spíše JELITA... [bliji]

323047

11.12.2014 17:50

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 323026

Na orgo-net bych neodkazoval. Ten článek psal nějaký magor, který cituje ministra zahraničí Sergeje Rybakova. Nenašel jsem nikde, které země je to ministr zahraničí.

323208

11.12.2014 20:02

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Aja 82.?.?.?

Reakce na 323208

Sergej Rybakov je náměstek ministra zahraničních věcí Ruska.

323216

9.12.2014 19:15

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 323014

Tak jsem se dočetl na serveru Global Research, že na základně NATO v Polsku se soustřeďují zásoby pro blitzkrieg, "obrannou invazi" proti Rusku. Samozřejmě, může to být i kachna, ale budou Rusové čekat, až se NATO připraví? Server Global Research je momentálně zablokovaný. Ruskými zpravodajskými servery (třeba Interfax) proběhla informace, že Rusko ruší veškeré vlakové spoje na Ukrajinu (tedy i na západ), kromě jednoho vlaku do Běloruska a druhého do Moldávie. Od 14. prosince. Důvod je prý ekonomický. Ať si každý udělá úsudek sám, jestli to je indicie, že se k něčemu schyluje. Asi to není ta informace z velvyslanectví, ale to už je vedlejší...

323042

9.12.2014 10:22

Sniper

Chorchaj 109.?.?.?

Divím se, že takový škůdce není zlikvidován jako prašivá ovce. [cool] Zatím se pobíjejí ovce s bekotem mezi sebou [oči v sloup]

323011

9.12.2014 10:32

Jediná šance je, že Rusové budou schopni odrazit útok

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

a pak zaútočit sami

323013

9.12.2014 12:00

Válka nebude, BL to odpískaly

simonx 93.?.?.?

aneb jak to vidí Dolejší:

http://blisty.cz/art/75755.html

323021

9.12.2014 22:44

Možno sa V. V. Putin preriekol?

lubosmat 78.?.?.?

No, zachytil som v jednom z jeho prejavov, voľne interpretujem: „Rusko musí aj naďalej hrať úlohu svetového hráča, keďže Čína má mocenskú štruktúru orientovanú predovšetkým regionálne“.

V súčasnosti Čína zrejme nemá ambície čokoľvek na svojej zahraničnej politike meniť.

V. V. sa nebojí nijakého vpádu čínskych vojsk na územie RF, pretože mentalita Číny (s výnimkou Tibetu) nevedie k získavaniu zdrojov silou, v prostredí, kde si ich môže rovnako dobre zabezpečiť dvojstranne výhodným obchodom.

Číňania nie sú vôbec netrpezliví a už vôbec nie lakomí, tak ako západní oligarchovia nedokážuci si predstaviť obojstranne výhodný obchod, prípadne znášanie rizík spolu s obchodným partnerom.

323058

10.12.2014 7:47

Zatím jen straší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Otázkou je, jak dlouho bude trvat než američtí ubermenschové dojdou od slov o vlastní výjímečnosti a nadřazenosti k válečným akcím proti Rusku. Podle toho, jak rychle roste jejich zadluženost a saldo zahraničního obchodu s Čínou, to nemusí dlouho trvat.Nyní už ani neskrývají svoji agresivní a intrikánskou politiku, protože bankrot stále silněji klepe na jejich dveře a stále více lidí chápe, kdo je tím největším zlem současného světa.Rozumím, proč jim fandí boháči, kteří jsou s nimi existenčně propojeni, ale nechápu nýmandy, kteří jim po všech jejich lumpárnách stále věří a fandí.Že by závažná porucha osobnosti nebo deficit intelektu?

323086

10.12.2014 13:45

RE: Zatím jen straší

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 323086

Boháči bez zlata, no možná to z ukr. a s tiskárnou budou moci dělat roličky. [chechtot] [vyplazený jazyk]

..."ndí.Že by závažná porucha osobnosti nebo deficit intelektu?

To ne, výchova úcty a lásky ke šlechtě a panovníkovi (bez rodného listu [smích]) jež je kastuje křížovou modulací skrz partikulace, profese, rodiny a ega.
Dvoreček je jejich a modly taky. Společný nepřítel je už svět a [vyplazený jazyk] rozum. [překvapení] Případně když se povede holota nezvedená odrbaná.(eulululani) Posléze zcela bez pochyb. [bliji]

323110

10.12.2014 19:29

zajímavé...a funguje to...

Sibolet 194.?.?.?

http://deliandiver.org/2014/11/kmen-mezi-stromy-ju... [cool] [cool]

323136

11.12.2014 1:35

RE: zajímavé...a funguje to...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 323136

Podle recenze ta kniha vypadá opravdu zajímavě, možná bude v "demokratické" společnosti brzo zakázaná. Nemá ji někdo v elektronické podobě? Buďte tak moc hodní a zasaďte semínko lesa na server ulozto.cz (nebo na podobné místo) [smích] [smích] [smích] , prosím...

323167

11.12.2014 3:35

Čulíkovy Blitky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

se pustily do válečné propagandy. V článku

http://blisty.cz/art/75795.html

nám vysvětlují, jak válka s Ruskem může být docela na pohodu a ani omezený jaderný úder nemusí ještě znamenat globální katastrofu. Úder, pravda, prý plánuje Rusko. Takže je nutné Rusko odstrašit nebo zastavit, třeba i konvenční vojenskou silou. Nový, plánovaný konflikt v Evropě se pozvolna vynořuje z mlhy a nabývá konkrétnější podoby, kupme si jodové tablety a nalaďme si CNN... Bude to zábava!

323173

11.12.2014 9:07

RE: Čulíkovy Blitky

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 323173

Analýza válečným štváčům typu McKaina & Spol.od toho pomateného Fina jen dokazuje,že svět mají v rukách šílenci a že nastal čas začít jim nasazovat svěrací kazajky a soustředit je v detenčních ústavech s velice tuhým režimem a zabezpečeným nikoli jako ty valašské muničáky,hlídané dvěma babkami,odkud si každý kutil mohl odvezt třeba i náklaďákem vhodný materiál pro výrobu silvestrovských petard,nebo bomby k vyhození Temelína....Teď ten bordel hlídá až 450 "specialistů cz-army"(když už toho půlka shořela a kdoví kolil se ukradlo...).
Kupodivu se v předmluvě k článku toho finského pomatence i můj "oblíbený vojenský expert a milovník Ruska" Karel Dolejší vyjadřuje velice opatrně a s nádechem pochybností.Snad i on a jemu podobní už konečně zjišťují,že to přehnali....S Dolejším i Čulíkem lze v mnoha případech se vším,co napíší souhlasit,jen kdyby to většinou v samém závěru úplně neshodili a nepostavili totálně "na hlavu"....
Rozumné lidi celé Evropy jímá hrůza při pomyšlení na 6 reaktorů záporožského atomkraftwerku,kde dnes se značnými problémy experimentují místní chlopci ve snaze nahradit ruské palivo americkým,aby zjistili,že je to ještě větší blbost,než nahrazovat dombasské uhlí tím jihoafrickým,které jim ty tepelné elektrárny "plivou zpátky".

Má to všechno ta chudera stará Evropa zapotřebí.....
[oči v sloup]

323178

12.12.2014 13:00

Mor ho!!!

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Keď ussraelci rozpútajú válku, tak už nebudú môcť začať ani od nuly, pretože nebudú už vôbec existovať!!! Rusko s Čínou ich zasype jadrovými raketami a urobia z nich rádioaktívny popol!!! Oni sa snažia rozpútať válku ale tak, aby za nich bojovali iní - Európania!!! Ale ešte nemajú kompletne zmagorených všetkých ľudí v Európe cez svoju ussácko mediálnu propagandu!!! A ani nebudú mať!!! Sú na omyle degeni!!! Pretože nikto nepôjde riskovať vlastný život za ich nenažrané bruchá, počnúc mnou!!!

A teraz všetci opakujte po mne!!! (Podľa kvantovej fyziky a teórie holografického vesmíru, je myšlienka a vedomie najväčší PÁN, ktorý dokáže meniť realitu, meniť vesmír, meniť všetko, pretože hmota ani energia neexistuje!!! Je to len prelud!!!)

Takže ideme:

Skončila si kabala!!!

Serem ti na válku ussa, kabala, issrael, počuješ ma???!!!

Zdochnite fašistickí hajzli!!!

Skapte v krčoch!!!


Výzva ozbrojeným složkám ČR a SR: nenechte se vtáhnout do války, která není vaše!
---------------------------------------------------------------------------------
http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/vyzva-ozbrojenym-slozkam-cr-a-sr-nenechte-se-vtahnout-do-valky-ktera-neni-vase.htmlHolografický vesmír
-------------------
http://www.knihy-a.cz/4652/michael-talbot-vesmir-jako-hologram

https://www.youtube.com/watch?v=3spRsSVPYzU

https://www.youtube.com/watch?v=cuqUqyO_xaU

https://www.youtube.com/watch?v=_H0mPzBtbjE

https://www.youtube.com/watch?v=7QUP-CgtU3Y


Atheneho teória všetkého
------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=MKtcMQkudhA&index=1&list=WL

323249

Příspěvků: 40

09.12. 01:49 opus111  Vypadá to, že válka bude
09.12. 02:13 ijn  RE: Vypadá to, že válka bude a vítěz splatí reparacemi dluhy!!!!!!!
09.12. 04:36  RE: Vypadá to, že válka bude a vítěz splatí reparacemi dluhy!!!!!!!
09.12. 03:01 Satanist  RE: Vypadá to, že válka bude
10.12. 17:18  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 03:39  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 07:01 lucifuge  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 09:45 Martin Hofer  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 16:33 To je jedno  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 22:17 Eston  RE: Vypadá to, že válka bude
10.12. 06:52 Martin Hofer  RE: Vypadá to, že válka bude
10.12. 08:02 Eston  RE: Vypadá to, že válka bude
16.12. 21:34 Gauadko  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 14:21 Ďuro Trulo  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 23:37 franta  RE: Vypadá to, že válka bude
09.12. 02:01 Aja  Ron Paul
09.12. 05:21  Zaslouzi se nositel Nobelovy ceny za mir o skutecny mir na Ukrajine?
09.12. 08:04 Martin Hofer  Když politici uvěří vlastním lžím...
09.12. 09:44 Botičky od Diora  Vzkaz od Vladimíra Putina západním PARTNERŮM
09.12. 09:44  Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 10:42  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 12:53  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 13:18 Sibolet  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 15:05  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 19:20 kyticka  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 19:39  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
11.12. 17:50 P.Lepenka  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
11.12. 20:02 Aja  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 19:15  RE: Získal jsem český text dopisu - varování...
09.12. 10:22 Chorchaj  Sniper
09.12. 10:32  Jediná šance je, že Rusové budou schopni odrazit útok
09.12. 12:00 simonx  Válka nebude, BL to odpískaly
09.12. 22:44 lubosmat  Možno sa V. V. Putin preriekol?
10.12. 07:47  Zatím jen straší
10.12. 13:45  RE: Zatím jen straší
10.12. 19:29 Sibolet  zajímavé...a funguje to...
11.12. 01:35  RE: zajímavé...a funguje to...
11.12. 03:35  Čulíkovy Blitky
11.12. 09:07 Emil Robot  RE: Čulíkovy Blitky
12.12. 13:00 Cico_Ciciak  Mor ho!!!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 115 čtenářů částkou 23 204 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 1

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 2

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,74 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 111,16 Kč
1 unce stříbra
548,15 Kč
Bitcoin
838 497,66 Kč

Poslední aktualizace: 26.7.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 136