Diskuze k článku

Francouzský prezident odmítá požadavek amerického prezidenta na vytvoření globální oligarchie

Příspěvků 18

8.12.2014 1:24

Evropa se už probouzí díky V.V. Putinovi a nechce válku !!!

ijn 37.?.?.?

Probuzeni v SRN "mírových sil" zkušených politiků oslabí válečný choutky NATO na ruskou kořist......!!!

Ke konečnému mírovému stavu hlupáci v politice nepřispívají, a tak nezbývá než věřit v moudrost Ruska.......!!!

Dohoda RF+Turecko doklada vysokou kvalitu obou státníků a ukázala Bruselu, že není pupek světa........!!!

Evropanům vzkázali: "hledejte politiky a neeee hlupáky ke korytum"!!!!

322924

8.12.2014 8:21

RE: Evropa se už probouzí díky V.V. Putinovi a nechce válku !!!

Definitíva 141.?.?.?

Reakce na 322924

Prebudenie Európy podľa Nemcov:

http://www.reformy.cz/zpravy/proslov-velke-moci-od...

Asi jediný slušný spôsob komunikácie s anglosaso židmi je zavrieť všetky kohútiky plynu a ropy a dávkovať ju do miery slušnosti tejto civilizácie. Prejav Steinmeiera mal byť iskrou, ktorá vyženie ľudí do ulíc a zruší Steinmeiera na večné časy. A na uliciach nič, ticho, národ bohov, ktorým patrí svet, mlčí.

322939

8.12.2014 5:45

Kriminalnici se jisti pred spravedlnosti davu z ulice.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

License-To-Kill: Washington and Baghdad agree to grant US troops immunity
Kde, jsou zakony Spolecnosti Narodu,nebo to je jen klub,kde se lide chodi dobre najist do hotelu?
Kde, mame Mezinarodni soudni dvur pro valecne zlociny,nebo ti take chodi na zranici do toho sameho hotelu,jako UN zamestnanci?
Kde je soudnost "inteligence" kdyz politik tvori situace valecnych kofliktu a plati z pezer verejnosti zlocince-zoldnere a militarisovanou policii,jez chrani zlocince vyssich kruhu,tak, zvane,nedotknutelnych.
Svet byl svedkem,tak zvaneho soudu and porazenymi Nemci,jez valku nevyprovokovali,ale,stali se jeji obeti,vzpomenme polskeho marsala Smigli,jak vyhrozoval Nemecku,ze do tydne jeho husari pojedou ulicema Berlina.Soudni dvur,uz predem mel rozsudky a pouzil zakonu,jez v dobe valky nebyly,jako napriklad spiknuti proti miru,vyvolavani valky a jine, vse pod kontrolou 1200 vyvolenych samovyvolencu,jez obsadili vsechna vlivna mista te doby v soudnim a vezenskem dvore.
protoze,zde zadna spravedlnost nebyla,tak, nespravedlnost ve vselijakych prevlecich pracuje dodnes,vyjimky zlocincu za provadeni zlocinu,nejvetsi zlocinci,pravni spicky a zakonodarci, spolecne s armadou byrokracie, jez nikdy nestali pred zadnym soudem, vzdy jen jednali v ramci zakonu,ktere si sami schvalili,beztrestnost a imunitu.Zakony osvobozuji kriminalitu.V Nurimberskem procesu udelali po valce zakon ,rikajici zlocin proti humanite-lidstvu, a rozsudky byly vetsinou smrt povesenim.Nemci se branili,ze rikali,ze nasledovali jen rozkazu vyssich mist,coz jim nebylo priznano a jsou dokumenty,kde rikaji,ze meli vojaci odmitnout plnit rozkazy Hitlera,tak,si to prevedem do dnesnich dnu,s tim,ze Nemci nezabijeli pro zold.
Mozna,ze si dnesni Francouzi,prehodnoti pohled na treti nemeckou risi a na osud Nemecka,z jejich vitezne posice po tolika desitkach roku,mozna,zmeni mineni a i pomyslny rozsudek druhe svetove valky, a dnes,te prichazejici,jak bude asi probihat,dle,danych zakonu,Zenevske "propagandy,ktery stejne nikdo nedodrzoval,kdo, vyhraval valku.Nemecky prokurator nechal za vykradani balicku pro zidovske vezne velitele koncentracniho tabora,povesit- na to je historicky dokument na Internetu,kdo by neveril.
*Ilse Koch 'Concentration Camp Murderess' War Crimes Trial 1948 ... www.youtube.com/watch?v=I_zCP6J9OhYSep 17, 2006 ... (no sound) Ilse Koch war crimes trial in Germany. ... She spent 24 years in prison
and hung herself and her husband was shot for corruption.Kradl z balicku Cerveneho Krize.

322935

8.12.2014 19:04

RE: Kriminalnici se jisti pred spravedlnosti davu z ulice.

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322935

Koukam ze jste si taky nenechal prolhanou propagandou vymejvat mozek a nasel ste pravdu jak to tenkrat dovopravdy bylo aby jste jim ty jejich lzi jednou taky moh vomlatit vo drzku..... Mojim vroucnym pranim je aby takovejch lidi ktery vo vecech dokazou inteligentne premejslet bylo vic!

322979

8.12.2014 8:02

historii píší vítězové

výjimečné porušení omerty 109.?.?.?

Nejde o tu „světovou vládu“, ve kterou Franklin Delano Roosevelt a jeho stoupenci doufali, že nakonec vzejde. Ale nejde ani o ten typ mezinárodní anarchie, která vládla dříve. Místo toho jde o obnovu feudalismu, ale tentokrát v globálním měřítku: internacionalizovaný fašismus – přesně to, proti čemu šel FDR do války bojovat.

FDR šel do války pod praporem vlastního institucionalizovaného korporátního fašismu proti nepřátelskému institucionalizovanému fašismu.

322937

8.12.2014 8:54

RE: historii píší vítězové

timur 85.?.?.?

Reakce na 322937

skôr šli zachrániť čo sa ešte dalo .... pre seba

322944

8.12.2014 9:41

RE: historii píší vítězové

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 322937

Přesně tak!!!Ýbermenši ze Sionu se servali s Ýbrmenši ze 3.říše,oba jsou v podstatě stejní jak rasistickou ideologií,tak cílem o světovládu a proto se taky po válce spojili a dnes táhnou za jeden provaz.....

322945

8.12.2014 10:43

RE: historii píší vítězové

Martin Hofer 90.?.?.?

Reakce na 322937

Naopak Roosevelt hrál konvergentní roli ve spojení dvou systémů, což ve svém důsledku mohlo korporátní fašismus odstranit. Museli ho otrávit a založit Novou britskou říši za administrativy nejzdokumentovanější prezidentské loutky Harryho S. Trumana prostřednictvím lidí jako byli Henry L. Stimson a ti dva pro-nazi právníci John Forster a Allan Dullesovi, kteří později oslavili vznik impéria dvěma peknými ohňostroji v Hirošimě a Nagasaki. Stimson k tomu v pamětech cynicky píše, že jim v tom Truman jen nepřekážel...
Tak v podobě všech těch globálních dohod jako GATT, NAFTA a dnes TTIP je pouze uplatňován britský koloniální systém Free Trade, který nikdy nebyl o volném obchodu, ale systémem "Free to Steal" pro hrstku pirátů podporovaných děly lodí jejího veličensta. Princip se o píť nezměnil. Ale má to i kladnou stranu. Všechny tyto koloniální smlouvy jen urychlují proces sebedestrukce systému.

322949

8.12.2014 11:12

RE: historii píší vítězové

pje 93.?.?.?

Reakce na 322937

FDR šel do války s tím, že pozornost občanů obrátí od původců Velké Deprese k Nepříteli a posílí silně pošramocenou soudržnost zlatotelecí euroatlantické civilizace. Jeho oponenti si byli dobře vědomi jeho zdravotního stavu...

322954

8.12.2014 10:45

Pan president Holland.

martin bareš 90.?.?.?

Pan president Holland:
1) v EU ještě s někým prosadil zrušení embarga na dovoz zbraní do Syrie "povstalcům" - teroristům
2) pan prezident Holland spolu s USA a dánským šéfém NATO tlačil na zahájení válečných operací proti Syrii (viz kauza chemických zbraní a zásah prezidenta Putina)
3) pan prezident Holland se zasadil o zrušení miliardového byznysu pro Francii - dodávek lodí Mistral Rusku, v rámci sankci EU.
4) pan prezident Holland se na své cestě z Kazachstánu zastavil na letišti Vnukovo v Moskvě a jednal s Putinem (poté, co válečné loďstvo RF se zjevilo v La Manchském kanále a co se zdá, že Rusové budou vymahát obrovskou škodu po Francii soudní cestou, podotýkám podle kapitalistického/"demokratického" práva)

Na závěr: Pan prezident Holland je socan. Co dělá Socialistická internacionála po dobu své staleté existence?
Byl zvolen přímou prezidentskou volbou, francouzským národem.
A pak že jsme ve světě ti největší po+erové? Trochu hrdosti by nám neškodilo - a méně rozumbradování.

Co je tenhle člověk Holland vlastně za člověka? Nechám to na vás všech.

322950

8.12.2014 11:01

RE: Pan president Holland.

Eston 109.?.?.?

Reakce na 322950

Loutka, rovnako ako vsetci vrcholni politici EU.

322953

8.12.2014 11:17

Je to sice mimo, ale už jsem to tady kdysi psal

Ahura Mazda 91.?.?.?

Co Hitler nedokázal silou

http://www.czechfreepress.cz/evropa/nacisticka-viz...

322955

8.12.2014 19:25

RE: Je to sice mimo, ale už jsem to tady kdysi psal

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322955

Tohle A.H. nikdy neplanoval a ani by to nechtel protoze pro Nemce v Risi by to znamenalo vic zla nez dobra! Vono ze spinavy prolhany propagandy kde historicky fakta prekrucujou a pak s tim vymejvaj lidem mozky se pravdivou historii tak jak udalosti dovopravdy byly nikdy nedozvite!

322980

8.12.2014 12:08

Teče mu do bot

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Ólandovi doma tak teče do bot, furt kouká na Marininy vzdalující se záda, že v pudu sebezáchovy na chvíli zpřetrhal ty provázky, co mu hýbou rukama a dolní čelistí, ale oni mu je zase rychle nasadí.

322962

8.12.2014 15:55

Tohle pro vás připravují když doma jim nechali spadnout na hlavy 911

.lak 77.?.?.?

http://www.czechfreepress.cz/evropa/evropane-maji-...

Nemají nic usseaelci, připarazitovávají státům jen oligarchy s petrodolarem kterému lidé světa dávají vale z úžerů. Instalované bruseláky a jiné trupely politiky si plácají jak plastelínu. Říkám to furt nestrkejte si na sebe lokaje.[chechtot] [cool]

https://www.youtube.com/watch?v=Rprk48KSVHg

322970

8.12.2014 18:52

RE: Tohle pro vás připravují když doma jim nechali spadnout na hlavy 911

Ahura Mazda 109.?.?.?

Reakce na 322970

Tohle není nic jiného, než klasický raketing - pošlu do baru pár maniků, kteří udělají bububu a pak příjdu já a za výpalné vás jako zachráním, ale tady se hraje úplně jiná liga až už těch přistěhovovalců bude dobrý počet, tak správní lidé zatahjí za správné provázky a hnedse vyrojí imámů a chalívů a jak se to začne mlít hned nám bude nabídnuta pomoc anebo to nechají dojít až nakonec a pak tu v Evropě bude peklo. U nás v českých zemích takto fungují cikáni, pouze zástupný problém, dokud se lidi nenaštvou. Díky salámové metodě to zatím jde. Český Lojza dokud má na základní potřeby, bude remcat a dál nic, ale až nebude mít začne mazec. Pokud se toho dožije, páč lidé v české kotlině jsou pro ty správné evropany druhořadý plebs viz. odkaz o pár pater výš - to co nedokázal Hitler silou.

322978

8.12.2014 23:06

" hnedse vyrojí imámů a chalívů"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 322978

Nová "ej kejda" zahraničních zájmových organizací pod velvyslanectvím a centrálním mozkem lidstva.

322983

8.12.2014 17:28

Každý může přispět k zabránění TTIP

Jarda F. 77.?.?.?

http://stop-ttip.org/podepiste/

322973

Příspěvků: 18

08.12. 01:24 ijn  Evropa se už probouzí díky V.V. Putinovi a nechce válku !!!
08.12. 08:21 Definitíva  RE: Evropa se už probouzí díky V.V. Putinovi a nechce válku !!!
08.12. 05:45 Robert Nohejl  Kriminalnici se jisti pred spravedlnosti davu z ulice.
08.12. 19:04 Satanist  RE: Kriminalnici se jisti pred spravedlnosti davu z ulice.
08.12. 08:02 výjimečné porušení omerty  historii píší vítězové
08.12. 08:54 timur  RE: historii píší vítězové
08.12. 09:41 Emil Robot  RE: historii píší vítězové
08.12. 10:43 Martin Hofer  RE: historii píší vítězové
08.12. 11:12 pje  RE: historii píší vítězové
08.12. 10:45 martin bareš  Pan president Holland.
08.12. 11:01 Eston  RE: Pan president Holland.
08.12. 11:17 Ahura Mazda  Je to sice mimo, ale už jsem to tady kdysi psal
08.12. 19:25 Satanist  RE: Je to sice mimo, ale už jsem to tady kdysi psal
08.12. 12:08  Teče mu do bot
08.12. 15:55 .lak  Tohle pro vás připravují když doma jim nechali spadnout na hlavy 911
08.12. 18:52 Ahura Mazda  RE: Tohle pro vás připravují když doma jim nechali spadnout na hlavy 911
08.12. 23:06  " hnedse vyrojí imámů a chalívů"
08.12. 17:28 Jarda F.  Každý může přispět k zabránění TTIP

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 94 čtenářů částkou 16 491 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 0

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 2

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 12

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
29,73 Kč
Kanadský dolar
17,08 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,40 Kč
100 japonských jenů
19,63 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,51 Kč
100 maď. forintů
7,14 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 901,62 Kč
1 unce stříbra
491,12 Kč
Bitcoin
948 557,10 Kč

Poslední aktualizace: 23.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 925