Diskuze k článku

Prezident disident

Příspěvků 37

7.12.2014 2:25

v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

ijn 37.?.?.?

Nechápu jak je možná, že státní zástupci jako občane znali trestního zákoníku nepodali žalobu na válečného Kníže-štvace, co hlasoval k bombardování Srbska !!!!

I za paragraf 409 Styky ohrožující mir je sazba 12 vězení. I příprava je trestná!!!!!!!!!!!!!!!!

A V ČR podezřelý pachatele je předseda zahr. výboru PSP ČR, jak může ČR někdo brát vážně?!?!?????????????

Premier BS způsobil škodu prodejem st. podílu v OKD cca 50 miliard Kč a ten má řídit stát ČR??????????????????

Co si všechno ještě necháme líbit???????????????

To se ani přes site nedáme dohromady k pořádné akci????????????

Čekáme snad na Martina Šmída ze nás probudí??????????????

322868

7.12.2014 8:03

kto chce psa bit, palicu si vždy najde

milboy 85.?.?.?

Reakce na 322868

..pre tých čo by zase chceli vedieť o rodinnom zázemí naj-americkejšieho českého prezidenta. http://domino50.blog.pravda.sk/2014/06/09/v-havel-...

322874

7.12.2014 8:42

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322868

Jo tak tihle skudci naroda jakym je knizatko by zaslouzili tezkou kouli na nohu nekde v kamenolomu a kdyz by nekmitali dost rychle tak hned ty jejich nozdry nechat profackovat lopatou i kdyz by vod tech ran lopatou meli mit usi na jedny strane zplacatelyho xychtu! Proc by poplatnici dani v ceskym krateru takovy zlocinecky hajzly umisteny nekde v komfortu za katrem meli tak dlouho zivit?

322876

7.12.2014 10:10

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

kolokol 88.?.?.?

Reakce na 322868

Jen pro upřesnění nebo jako dotaz. Pokud mě paměť neklame Schwarzenberg během předvolební kampaně na post prezidenta sice na sebe prozradil účast v Bilderberském klubu, ovšem uvedl také, že hlasoval proti bombardování Srbska. Nebo se mýlím?

322878

7.12.2014 14:42

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322878

Co ja vim tak Schwarzenberg a dalsi zaprodany swine v ceskym krateru to bombardovani Srbska a vrazdeni Srbu schvalovali! Uz za to by meli dostat provaz!

322894

7.12.2014 17:29

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Trust no One 62.?.?.?

Reakce na 322894

Mam dojem, ze to bolo tak, ze chrchlavy prispaty chujlo za bombardovanie Juhoslavie (presnejsie Srbskej casti) nehlasoval, ale samotny akt bombardovania nasledne schvaloval. Takze slucku na jeho treba zatiahnut tak ci tak.

322901

8.12.2014 1:09

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322901

Pro nic za nic sem vo skudcich naroda nepsal jako vo svinich kterejch se snad uz stitej i ty v hnoji zapichnuty vidle .... Za to ze ste to upresnil vrelej dik. Kazdej Vam musi dat za pravdu! Fakt to jsou zaprodany swine s double face!

322923

8.12.2014 22:41

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 322894

>Schwarzenberg a dalsi zaprodany swine v ceskym krateru to bombardovani Srbska a vrazdeni Srbu schvalovali! Uz za to by meli dostat provaz!

Syn exministra Baudyše připomněl, jak Zeman hájí národní zájmy. A zmínil jednu podivnou iniciativu knížete Schwarzenberga:
(...)"Kdyby byl Karel Schwarzenberg s to hájit české národní zájmy, byl by prezidentem dnes on. A určitě milovaným prezidentem. Připomenu mu, že namísto toho se pokusil v Radě bezpečnosti zablokovat rezoluci OSN stran ochuzeného uranu v americké munici. Jako jeden z mála, proti 122 zemím světa, které žádaly zákaz této genocidní zbraně. Skrze uran z americké munice na mnoha místech - jinak velmi úrodného - Srbska, ještě dnes, po patnácti letech, nerostou žádné zemědělské plodiny. A v Iráku je běžné, že v desetičlenné rodině trpí devět jejích členů na rakovinu, jelikož radiace z ochuzeného uranu je karcinogenní. Nevšimnul jsem si však, že by toto naší veřejnosti vadilo. Naší veřejnosti vadí, že prezident letěl do Číny a Číňany pochválil. Jako kdyby totéž bez zaváhání nedělali Angela Merkelová a Barack Obama"(...)
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Syn-e...

322982

8.12.2014 1:59

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

opus111 89.?.?.?

Reakce na 322868

Píšete nesmysly!

B. Sobotka žádnou škodu nezpůsobil, stal jste se obětí mediální manipulace.

Prací B. Sobotky není dělat odhady ceny!

Za to odpovídal někdo úplně jiný a tam si běžte stěžovat.

A zcela na počátku těch privatizací, které měly zakončení v prodeji menšinových podílů stál V. Klaus, který rozdal většinové podíly těchto společností v kupónové privatizaci zcela zdarma.

Dokud lidé nezačnou samostatně přemýšlet a budou jen papouškovat mediální bláboly, jako jste to učinil Vy, tak ČR bude stále v problémech.

322927

8.12.2014 2:29

RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 322927

Praci Sobotky je bejt brzdou narodniho hospodarstvi ! Abych nezapomel, von Sobotka je taky zaprodanec kterymu z americky prdele couhaj uz jen paty! Tomu by a to me verte za ty jeho zlociny na narodu konopnej nakrcnik taky slusel.

322929

8.12.2014 14:19

Pro upřesnění

ROMAN1 85.?.?.?

Reakce na 322868

Student "Martin Šmíd" vlastní rekreační hotel v lázeňském městečku KARLOVA STUDÁNKA, blízko nejvyšší moravské hory Praděd. Je "za vodou" a pro nikoho už mrtvolu hrát nebude... [chechtot]

322968

9.12.2014 10:13

RE: Pro upřesnění

hugo23 195.?.?.?

Reakce na 322968

Zifčák nic nevlastní, ale to je jedno. prostě nemluvíte pravdu...

323009

7.12.2014 3:58

Získal prístup do vysielania komunistickej televízie

Saemiedigkie 178.?.?.?

(na rozdiel od miliónov, ktorých by nikto nepozval a neprešli by previerkami spoľahlivosti) a prehlásil niečo o zaostávaní. To už len bola odvaha krátko pred koncom sa ozvať. Kedy na to prišiel, až vtedy keď kývlo aj samotné ÚV?
ZSSR chceli ovládnuť svet, ale nemali prostriedky? Najprv sa uvedie dogmatická téza a následne sa „zdôvodní“, že chýbala realizácia a zostalo iba velikášstvo. A čo ešte zamýšľali, ale sa nestalo? Nejestvovanie výsledku nie je dôkazom chcenia. Francúzsko nechcelo tiež ovládnuť svet? Nie, prečo nie?
Asi tlačová chyba spôsobila, že sa neuviedol istý predseda vlády z tej doby, ktorý rázne podporoval 78 dňové bombardovanie, je to dnešný bohatier, načo vyčítať aj jemu.
Sakrálne stavby sú náboženské budovy, čo je na Božej Cirkvi srbské, vôbec nič. V minulosti vo svätom pravosláví žilo aj albánske obyvateľstvo, vlastne všetci, aj takzvaní Turci, protikresťanské srbskí extrémisti nemajú nijaké právo sa zaštíťovať náboženstvom, zhabať ho pre seba, akoby bolo ich majetkom. Protikresťanský režim dovoľuje vyvražďovať nenarodené deti, ktorých je spústa oproti maličkosti zo strany NATO, ale ako si uzurpuje pre seba „pamiatky“.
Ulúpené Kosovo, to bola iná nalieváreň, na úplnom začiatku začali vyrevúvať o utláčaní židov, celkom vážne, namiesto klasikov marxizmu je nutné v každom filme spustiť propagandu iného druhu, ináč boľševická televízia za „dokument“ nezacvaká.
Tretina platu na zníženie dlhu, úžasné, čo napríklad zrušiť etatizmus a tým ušetriť v jeho prípade rovno tri tretiny? To by potom nemohol exhibovať na výslní reflektorov, pokladať sa za dôležitého, alebo by sa dokonca vytratil nenávistný a nezmieriteľný politický boj, ktorý tak milujete.
Neúplatný etatista, potom čím si vás voliči získal? Rozumiem, vy ste odmietali toho druhého viťúza. Sľuby nie sú úplatky?
Kde presne badať jeho nebojácne chovanie voči USA?
Úspešný premiér doviedol do eú? Eú je tou dobrou, na rozdiel od agresorských USA?

322869

8.12.2014 12:29

prezident evil

A to by nebylo fér 78.?.?.?

Reakce na 322869

"Toto sú tie veľké debaty našej doby. No vôbec to nie sú debaty o podstate veci. Nech je výsledkom týchto debát čokoľvek, vždy má len jediného víťaza štát, jeho agentov, hovorcov, jeho moc a jeho miesto v našich životoch a kultúre. A na toto sa nik nepýta.

Je veľkou tragédiou žiť pod leviatanom. Ľudia majú rôzne predstavy o tom, ako by mali viesť svoj život. Kto by mal byť odmenený? Kto potrestaný? Kto získa privilégium? A kto to zaplatí? Vznikne vojna záujmových skupín, ktoré sa snažia žiť na náklady ostatných.

Čo je to vlastne štát? Je to gang s inštitucionálnou štruktúrou, ktorý vytvára pravidlá, vymáha ich, a žije podľa iných pravidiel, ako sú tie, ktoré vymáha od zvyšku populácie. Nemôžeme kradnúť, no štát môže. Nemôžeme zabíjať, no štát môže. Nemôžeme falšovať, unášať, podvádzať, no štát môže. Štát má podľa všetkého veľký záujem na tom, aby si udržal svoju moc, prestíž a financovanie.

To je fakt, bez ohľadu na to, akou štruktúrou sa štát maskuje. Oligarchia, absolútna monarchia, konštitučná monarchia, prezidentská republika, parlamentná republika, demokracia všetky z nich majú jedno spoločné: vytvárajú špeciálnu kastu ľudí, ktorí žijú na úkor všetkých ostatných.

Špeciálne to platí v demokracii, kde nás štát zapája do svojej štruktúry. Pokiaľ budú ľudia diskutovať o tom, ako by mal byť štát použitý na to, ako zabezpečiť sociálne a ekonomické ciele a nie či by mal byť vôbec na to použitý, štát nakoniec vždy vyjde z toho ako víťaz. Všetky záujmové skupiny v skutočnosti len odmeňujú politickú triedu, transférom peňazí od nás k nim.

Štát je chameleón, ktorý s potešením nosí kultúrny alebo ideologický plášť, aby splynul so svojim sociálnym a kultúrnym prostredím. V demokracii akou je tá naša je minimálne 50 odtieňov vlády, každá vhodná pre konkrétny čas a miesto, prispôsobená pre daný účel, všetky so záujmom o spevnenie moci a kontroly vládnucej triedy.

Ľudia hovoria, že vo "veku viery" v stredoveku, náboženské rozdiely viedli k vojnám. Historici, ktorí sa na toto pozreli detailnejšie, zistili ale niečo iné. Vlády ktoré chceli vojnu, neváhali použiť náboženstvo ako výhovorku.

A tak je tomu aj dnes. Vo "veku vedy" dostávame vedecké sociálne plánovanie a experti nám hovoria ako by sme mali žiť. No či už je výhovorkou viera či veda, bezpečnosť alebo životné prostredie, nacionalizmus alebo medzinárodné vzťahy, ľuďom na tom až tak nezáleží. Práva a slobody ľudí, ktorí za to platia, sú večne poškodené za účelom politickej agendy niekoho iného.

No možno to nebolo ani tak o nejakej voľbe. Možno by bolo na čase sa zbaviť tejto závislosti a odmietnúť tento vzťah pán-otrok, ktorý je základom celého systému."

Read more: http://dolezite.sk/50-ODTIENOV-STATU-cfH20e.html#i...

322965

7.12.2014 5:09

Off topic

Martin Hofer 90.?.?.?

http://leva-net.webnode.cz/products/juvenilni-justice-v-norsku-jak-funguje-byznys-s-detmi-a-stat-ve-state-teror-barnevernu-v-cr-se-pripravuje-podobne-zverstvo/
Prosím šiřte, máte-li rádi své děti. Děkuji.

322871

7.12.2014 15:01

RE: Off topic - můžu potvrdit

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 322871

Momentálně máme už velký přebytek pěstounů nad počtem vhodných dětí. V praxi to vypadá tak, že uznaným pěstounům běží plat, i když žádné děti v péči nemají.
V rukou to budou mít úřednické slepice na sociálce, které jsou schopné vám děti sebrat na základě udání od sousedů, že máte za oknem pár kytek trávy.
Navíc, co pizdě židovrchnost nakáže, to poslušně udělá.
Že ona úřednická pizda zemře zbytečně na rakovinu léčitelnou kombinací THC/CBD v trávě je slabá cena útěchy.
Na udání seberou třeba obě děti, ale doklady od soudu záhadně přijdou jen na to starší. To mladší, více tvárné se snží zašantročit. Vydatně v tom pomáhá slavný Klokánek. (Kterému okradený rodič navíc musí platit každý měsíc za ustájení)
[oči v sloup]

322896

7.12.2014 10:47

Pražské kavárny

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

neúnavně podporující poraženého prezidentského kandidáta Karla z Bilderbergu jsou vlastizrádnou pátou kolonou západních finančních oligarchů,tamějších válečnických psychopatů se světovládnými ambicemi a loutkovodičů západních politiků,kterým jsou Rusko a Čína největšími překážkami v rozkrádání a ovládnutí světového bohatství.Proto ta hysterie vůči Zemanovi, který dobře ví a otevřeně dal najevo, že Rusko a Čína představují obrovské a perspektivní trhy pro firmy působící v Česku a tím i perspektivu pro zdejší lidi.To,že nazval Západem financované ruské provokatérky souložící v kostele pravým jménem mu nemůžou prominout (to byla zase hodně zbytečná Zemanova provokace zdejších pravdoláskařů), ale to, že jejich idol mluví na veřejnosti jako dlaždič a promenáduje se s děvou volných mravů považují za aristokratickou noblesu a roztomilost. O privatizaci Becherovky, Orlíku, půdy a dalšího majetku ani nemluvě, stejně jako o působení jejich idolu na postu ministra zahraničních věcí. Dvojí metr a velmi subjektivní výklad pravdy a lásky je pro zdejší namyšlené pravdoláskaře poznávacím znakem. Také Zemanovi nikdy nemůžou odpustit, že v první přímé volbě prezidenta dala většina voličů hlas myslícímu důchodci z Vysočiny s pozitivním vztahem k přírodě, české zemi i Becherovce a nikoliv prozápadními médii neskutečně protěžovanému a Bilderbergem vybranému a schválenému Habsburkovi bez ukončeného vzdělání, ale zato se třemi pasy.

322881

8.12.2014 11:57

RE: Pražské kavárny ani netuší, že B+ Sch. vykradli i Komerční banku při privatizaci...

r.m. 80.?.?.?

Reakce na 322881

Zapoměl jste přidat privatizaci státního podílu Komerční banky. Bakalo a Schwanzenberkova Patria finance před prodejem podílu státem srazila na Pražské burzovní pračce cenu akcie z 1200,- na 820,-. Koncem obchodování nalili na trh hromadu akcií KB, srazili cenu a druhý den se dle pravidel začíná tam, kde to večer skončilo. Takhle to jelo málem dva týdny.
Zastavilo se to po mé reortáži pro Ekonomický zápisník Radiožurnálu. Hrabivého žida Bakalu a katolického degeneráta jsem sestřelil během 2,5 minuty vysílání.)))) Ne zvukem, ale vteřinovým tichem namísto vyjádření postoje Patrie. Nic neřekli, vyhýbali se odpovědi celý den a blížila se uzávěrka...tak bylo místo vyjádření TICHO. Všimli si toho snad všichni důležití ve státě, propad se ten den zastavil a za půl roku byla KB 1500,- za akcii.
Bakala prý běhal po kanceláři, kopal do nábytku a řval, že toho kreténa (jako mne) zabije.
Zavolali vedoucí domácího zpravodajství Hikelové. Ta tlustá píča z moravské prdele mi za pořad škrtla honorář.
Hikelová později za Kalouska dělal mluvčí České poště a světe div se pak exportní pojšťovně EGAP - Dělá všude, kde modráci kradou.
Oba by měli sedět v base 20 let a drát peří na vývoz. [bliji]

322961

7.12.2014 10:57

Klobouk dolu

Simek Jan 109.?.?.?

Dekuji za tento prispecek. Nas prezident Milos zeman je velky vzor pro mne a doufam ze i pro ostatni.
Simek Jan

322882

7.12.2014 12:44

Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

Emil Robot 46.?.?.?

na pár důležitých věcí:a to třeba na zjevný příklon našeho,bohužel zatím nejlepšího českého presidenta,k agrasivnímu sionismu a jeho prodloužené ruce-developerů u nás,např.při stavbě a ostudě a miliardovým ztrátám kolem R-47,dále pak ten skandální a ukvapený,typicky "demokratický" a z "lidové vůle" vstup ČR do NATO a podpora toho svinstva v Jugoslávii....,za jeho vlády i kvapného zbavení se bank po tom,co se za jeden skoro celý státní rozpočet v nich zaplatily dluhy,které tam nadělali businessmani napojení na ODS a ČSSD atd.....to bylo povyku"padni komu padni"a "Akce čisté ruce".....zase z něj nedělejte mučedníka,ono je ho taky dost....

Tak trochu mi připomíná Jelcina,se kterým má mnoho společného až na dva rozdíly:Jelcin přivedl Rusko "cu grunt" a pak si to uvědomil a začal chlastat...,zato Miloš začal chlastat už předtím,než se na tom našem "cu gruntu" podílel....a to druhé je:že Jelcin s tím už nic nebyl schopen udělat a rezignoval na vše a nakonec i na funkci,když ho Putin zamkl 31.12.1999 na hajzlu a nepusti ho,dokud mu pod dveřmi podstrčenou rezignaci nepodepsal....,zato Miloš se začal "stavět na zadní" a zbytek jeho inteligence a svědomí jej nutí neztotožňovat se s tím dnešním reálným,geopolitickým hnusem z tzv.Západu....
[oči v sloup] [oči v sloup]
Já ho volil v obou kolech,ale žádnou radost jsem z toho neměl....

322885

7.12.2014 13:28

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

simonx 93.?.?.?

Reakce na 322885

Ano, kdo má dobrou paměť a nebo rád hledá v archivech televize, jistě si vzpomene na onen záběr od budovy jeho volební kanceláře v Lorentánské, kde netrpělivě po skončení přímé volby přešlapovali novináři. Seshora po dlážděném chodníku funěl rozjařený izraelský velvyslanec jako první gratulující (pokud opomenu škromacha s lahvemi slivovice). To poměrně dokonale vystihuje vše. Rozuměj - jeho staré postoje za doby premiérování, i stávající. Velvyslanec to dokonale vystihnul do kamer při příchodu: "prezident Zeman je velký přítel izraele".

Zeman je, byl a bude poslušný lokaj. Je si zatraceně dobře vědom mantinelů a zbytek je pouze divadlo pro plebs. On prostě pouze dobře pochopil možnosti, které mu tento zkurvený systém nabízí, využívá je a tak se v něm dobře realizuje.

Z výše uvedených důvodů jsem ho nemohl volit. Byť jedním dechem dodávám, že srovnání s tou pokryteckou havloidní stvůrou je jako srovnávat světici s čarodejnicí Albright.

322889

7.12.2014 17:05

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 322889

V dnešní době musíme být vděčni za každého, kdo bojuje na naší straně barikády a ne se vůči němu vymezovat pro jeho prezentovaný postoj vůči Izraeli. Vždyť to je ten nejtaktičtější tanec, který se dá od politika očekávat. Nemůže v politice létat jako v éteru bez jakýchkoli spojenců. Proto jsem vděčný za Zemana a v době ohrožení národní existence všech slovanských národů, zejména těch, které jsou pod pantoflem EU, je jeho PROKLAMOVANÝ postoj k Izraeli ZANEDBATELNÝM DETAILEM. PRACUJE PRO ČECHY, TO JE PODSTATNÉ, a ne, že kamarádí i s nějakým polorabínem, nebo si od něj nechá gratulovat.

322899

7.12.2014 18:42

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 322899

Obávám se,že se pletete,neb pro žida toho praktického rozhodně nadělal víc(viz můj předešlý příspěvek) a pro Čechy a Slovany zůstávají jen a pouze pozdní a naprosto bezzubé proklamace...a nebuďte tak skromný,jako uvědomělý národovec a příslušník národa slovanského si určitě zasloužíte lepšího spojence,....to bychom na tom byli opravdu moc špatně,kdybychom museli vzít zavděk takovými vlastenci... [velký smích]

322908

7.12.2014 20:36

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

simonx 93.?.?.?

Reakce na 322908

Přesně tak! Posuzujme podle skutků, nikoliv podle keců. A skutky podle toho, komu posloužily. Zde coby premiér stihl opravdu hodně a to se tu bavíme pouze o tom, co známe z médií. Zkrátka a dobře - Zeman plní svoji roli bezezbytku, plnil ji jako premiér, plní ji teď jako prezident. Zbytek je virtuální realita pro ty, co milují sebeoblbování a věří tomu, že svět chce být klamán. Včetně jich samotných. Jenže - tonoucí se... brzy ale přijdete na to, že na tomhle stéble se skutečně udržet nedá.

322914

8.12.2014 11:37

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

pje 93.?.?.?

Reakce na 322908

Zkuste, Emile zvýšit pozici pozorovatele a postřehnout, že MZ není figurka na české či středoevropské šachovnici, ale stává se obtížnou figurkou nabourávající pracně budovanou globální strategii jednotné propagandistické fronty. pak si položte otázku: Je uzavření ekonomických kontraktů s Čínou, středoasijskými a latinskoamerickými zeměmi méně než uzavření kontraktů s Izraelem z pozice "přítele Izraele zachránivšího jej v prvních letech existence"? To není o vlivu Tydlitátových v ČR či o počtu izraelských death-tech a money-mills zde, ale o zdrženlivosti Izraele v situacích kdy by česká nezávislost nekonvenovala s tou Izraelskou. Kontraktorské izraelské firmy jsou v obdobné pozici jako jakékoli jiné z jiných zemí... Chce to více proniknout do věcných aspektů mezinárodních dohod...

322959

8.12.2014 11:26

RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl

pje 93.?.?.?

Reakce na 322885

Jistě, milý Emile Robote. A hoď kamenem, kdo jsi nezhřešil! MZ jako prezident dělá vše pro to, aby zajistil této zemi nadějnou perspektivu v destruovaném "starém" světě a ukloní se přitom bez zlomení páteře jak čínským Kommandarinům, tak židovským farizejům, aby tak zajistil jejich respekt (za respekt). Nepřijde mi, že jde o činy prodejné děvky... I já jsem MZ opakovaně volil a musím říci, že mne pozitivně překvapil, zatímco jeho orlická výsost mne přesvědčila o své bezvýznamnosti a lidské malosti.

322958

7.12.2014 18:41

generalni stavka Belgie

aha 87.?.?.?

Zitra v Belgii generalni stavka ,nevim zdali media jiz informovala.

322907

7.12.2014 20:51

Emile

martin bareš 90.?.?.?

Robote souhlasím s Vámi i s příspěvky, které navazují.

Neopakuji jeho minulé skutky, to jste popsali s dalšími. Také jsem ho volil pouze proto, že volit fašistu Schwarcenberka by byl pád do propasti.

Všimnu si následující maličkosti, jde-li o maličkost, nevím.

Je to typický představitel technokrata. A je pravda, že lobuje za menší koloniální podřízenost naší země. Zatím slovy.

Uvidíme, co s ním udělá Temelín. I když vím, že díky dezinformační blokádě se jeho skutečnou roli v této kauze Westinghouse vs.Rosatom nikdy nedovíme. I proto, že jeho pravomoce v ovlivňování přidělování zakázek jsou asi mizivé.

Na druhé straně jeho "vyvažování" nazvané jinak přímými podporovateli fašistů Kocába, Šiklové - strůjci petice "ani ryba, ani rak" pro mne nevěští nic dobrého.
a) je to sionista
b) výroky o posunu NATO k hranicím Ruska
c) pozval Porošenka na státní návštěvu(?), budou nám media lhát, že Zeman zmiňuje otázku lidských práv na Ukrajině a podobné výblitky? Nebo si to snad Miloš dal jako závazek, že se zkusí trochu zeptat, jak to tam vlastně miliardáři maj? Že by nám dohodili nějaký kšeftíček?

Zkrátka jaká je jeho role, chápání ohledně světového vývoje, který směřuje k válce?

Je nečitelný, nechává si zadní vrátka. Což pro mne znamená jediné.: nebudu na něj kálet, ale nevěřím mu.

322916

7.12.2014 20:56

Hmm...

coinageboy 75.?.?.?

Zeman ma peknou dceru.
To by byla basta...

322917

7.12.2014 21:24

RE: Hmm...

Murkoslav 188.?.?.?

Reakce na 322917

Peknu, peknu. Aj pekne sulozila a vselico si do pusy strkala. Na internete sa da najst video z tej hromadnej sex party.

322919

7.12.2014 23:20

B. Sobotka zadlužil rozpočet daleko nejméně

opus111 89.?.?.?

Nutno dodat, vzhledem k ekonomické korektnosti, že B. Sobotka v době, kdy byl ministrem financí, zadlužil stát daleko nejméně. Mnozí pomlouvačí ČSSD a pomlouvači B. Sobotky úmyslně nepřipomenou vývoj procentního zadlužení státního dluhu vzhledem k HDP.

Za B. Sobotky se tento poměr zvýšil z:

19.14% v roce 2003
na
24,91 v roce 2006.

Zatímco za období chemika Kalouska, coby nejhoršího ministra financí jsou čísla následující.

27,10% v roce 2007
na
46,04% v roce 2013

To je tak absolutně diametrální rozdíl, že Kalousek tímto vyhrává cenu absolutně největšího ekonomického zločince století!

Kalousek po sobě zanechal rozvrácenou ekonomiku státu, se stagnací ekonomické výkonnosti na hladině roku 2007.

Úřadováním Kalouska je ztracena jedna celá ekonomická dekáda.

322921

8.12.2014 1:34

RE: B. Sobotka zadlužil rozpočet daleko nejméně

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 322921

>Úřadováním Kalouska je ztracena jedna celá ekonomická dekáda.

Samozřejmě – jak pro koho…

322925

8.12.2014 10:23

Pohádka ... ?

Botičky od Diora 94.?.?.?

Byl jednou jeden prezident. Ten, protože neměl mnoho pochopení pro jednoduchost a příliš se tím netajil, a protože navzdory módnímu politicko - společenskému trendu zůstával svůj, u jednoduchých a době poplatných nebyl v oblibě. A protože mezi nejvíce postižené obojím výše uvedeným patřili mnozí novináři, stalo se, co se stát muselo: schytával to od nich hned dvojnásob - v rámci plnění zadání jejich zaměstnavatelů a navrch osobně - za otevřenou kritiku, kterou je častoval. A protože i hodně podprůměrný novinář ví, jak zacházet se slůvky, aby u čtenářů, posluchačů či diváků dosáhnul žádoucího, společným úsilím mediálních slouhů se prezidentův obraz začal měnit k nepoznání podle receptu: tohle se ignoruje, tamto naopak zdůrazní, i když třeba nejde o nic, co by nedělali jiní, a máme obraz hotov.Pozoruhodně podobná je i geneze mediálního obrazu jiného vzdorného prezidenta. Dělá se to nějak takto: coby globální hráč - hegemon, ve snaze sanovat svoji ohroženou pozici, táhnu bílými s úmyslem vyprovokovat soupeře k něčemu neuváženému, co bych vzápětí využil ve svůj prospěch. Jenže ouvej - protihráč můj úmysl prohlédne, protitah důkladně zváží a zhatí tak mé naděje na snadné vítězství. Nu což, přejdu na již vyzkoušený plán B - užiji propagandu a, i když jsem to já, kdo učinil první tah a kdo si vůbec neláme hlavu s pravidly, hodím na něj vše, co hodit lze a udělám z něj vydřiducha. A proti vydřiduchům je přece třeba se spojit a rozhodně a tvrdě zasáhnout, to jistě každý pochopí!
A tak se, mimo jiné, u nás doma na náměstí objevila červená karta. Jenže to má háček, milí zlatí demokrati - tou kartou ve skutečnosti vystavujete stop právě demokracii, neboť demokracie je, mimo jiné, i povinnost snášet volbu většiny i tehdy, když se mi velmi nelíbí. A naopak v dané geopolitické konstelaci dáváte zelenou pro nástup další fáze šíření „svobody a demokracie“ v další zemi, která se sice coby kanónenfutr proti Rusku nehodí tolik jako Ukrajina, ale k Rusku a jeho trhům nemá zas tak daleko, takže když z ní nelze víc vytřískat, alespoň ji lze roztřískat - tak či onak nelze prodělat!Nabízí se otázka: jakpak se asi bude propagandou zpracovaným užitečným idiotům, hluchoslepým ideologickým dogmatikům či placeným kolaborantům líbit, až jim budou kolem uší hvízdat kulky a kolem nich padat k zemi jejich blízcí? Že je to nepravděpodobné? Pak je nanejvýš vhodné se poohlédnout malinko východněji - do míst, kam transatlantičtí „demokraté“ investovali pět miliard. Nebo si připomenout, jak, a to zcela nadčasově, definoval počínání mocných pošetilců Karel Kryl: „Dějiny, když tvoří se, pro hlavy na míse štkát nesmí se!“
Takže už zbývá jen poslední otázka: NEzemáci - opravdu hodláte na mísu americkým oligarchům přispět z vlastního resp. z restitučního?

322948

13.12.2014 23:02

RE: Pohádka ... ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 322948

Tak to je velmi přesné a výstižné.

323345

8.12.2014 11:26

STRUČNĚ, JASNĚ A VÝSTIŽNĚ

arbed 193.?.?.?

se k aktuální situaci (nejenom slovně) vyjádřil, podle mne, europoslanec Jan Keller - viz http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/keller-pri....

322957

10.12.2014 17:03

RE: STRUČNĚ, JASNĚ A VÝSTIŽNĚ

coinageboy 75.?.?.?

Reakce na 322957

Ani bych se nedivil kdyby ten Keller se stal v budoucnu presidentem CR.

323122

9.12.2014 7:01

Baba Filipovska povida:

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

>>Já nemám ze zpravodajců České televize pocit, že by podléhali nějaké protizemanovské hysterii. Mám dojem, že v tomto směru je televize profesionální. Podle mne tam pracují lidé, co jsou schopni nestranného úsudku a dobrého popisu stávající situace. I když musím říci, že co se týče přímého přenosu z jižní Moravy, kde pan prezident nedávno tak řádil, tak mi zpravodajství odtamtud připadalo jako zbytečně dlouhé. Měla jsem pocit, že se Zemanově návštěvě v tomto kraji věnovala nadbytečně velká vysílací plocha, když se vedle toho děly i jiné zásadní věci.
V tom rozhovoru ma vic perlivych nazoru. Neuveritelne, jak ta baba je... Ani pouziti nekterych prilehavych slov pana prezidena by nevykreslila to jeji primitivni videni!!! Nestacim zirat.
[bliji] Jen ty zvratky jsou primerene te jeji urovni.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Dne...

322996

Příspěvků: 37

07.12. 02:25 ijn  v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
07.12. 08:03 milboy  kto chce psa bit, palicu si vždy najde
07.12. 08:42 Satanist  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
07.12. 10:10 kolokol  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
07.12. 14:42 Satanist  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
07.12. 17:29 Trust no One  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
08.12. 01:09 Satanist  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
08.12. 22:41  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
08.12. 01:59 opus111  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
08.12. 02:29 Satanist  RE: v každé zemi je válečné stvani trestnym činem i v ČR
08.12. 14:19 ROMAN1  Pro upřesnění
09.12. 10:13 hugo23  RE: Pro upřesnění
07.12. 03:58 Saemiedigkie  Získal prístup do vysielania komunistickej televízie
08.12. 12:29 A to by nebylo fér  prezident evil
07.12. 05:09 Martin Hofer  Off topic
07.12. 15:01 r.m.  RE: Off topic - můžu potvrdit
07.12. 10:47  Pražské kavárny
08.12. 11:57 r.m.  RE: Pražské kavárny ani netuší, že B+ Sch. vykradli i Komerční banku při privatizaci...
07.12. 10:57 Simek Jan  Klobouk dolu
07.12. 12:44 Emil Robot  Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
07.12. 13:28 simonx  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
07.12. 17:05  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
07.12. 18:42 Emil Robot  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
07.12. 20:36 simonx  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
08.12. 11:37 pje  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
08.12. 11:26 pje  RE: Ten Milošem zjevně nadšený Onan Franta zapomněl
07.12. 18:41 aha  generalni stavka Belgie
07.12. 20:51 martin bareš  Emile
07.12. 20:56 coinageboy  Hmm...
07.12. 21:24 Murkoslav  RE: Hmm...
07.12. 23:20 opus111  B. Sobotka zadlužil rozpočet daleko nejméně
08.12. 01:34 Andrew Siddur  RE: B. Sobotka zadlužil rozpočet daleko nejméně
08.12. 10:23 Botičky od Diora  Pohádka ... ?
13.12. 23:02  RE: Pohádka ... ?
08.12. 11:26 arbed  STRUČNĚ, JASNĚ A VÝSTIŽNĚ
10.12. 17:03 coinageboy  RE: STRUČNĚ, JASNĚ A VÝSTIŽNĚ
09.12. 07:01  Baba Filipovska povida:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 0

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 0

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 7

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 109,49 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 212