Diskuze k článku

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

Příspěvků 48

28.10.2014 5:46

Demokraticke volby na Ukrajine

Bordelo Bill 66.?.?.?

Postrehy a nazory ceskeho cloveka
http://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/10/28/perl...

319882

28.10.2014 8:58

My, te×askujících "Starci po chmelu" a díky panu Maru

MoUdrostrak 90.?.?.?

Do rubriky Ve Zkratce na Zvedavci sazi jeden prispevek za druhym i kolega Maru - presne podle Sakerovo varovani:

"...existuje organizovaná kampaň s cílem je přesvědčit, že Putin „zaprodává“ Novorusko, že je loutkou oligarchů, kteří uzavírají dohody s ukrajinskými oligarchy, aby vrazili novoruskému odboji nůž do zad… v Rusku a v zahraničí existuje spousta „falešných vlastenců“, kteří budou odmítat jakékoliv vyjednané řešení a kteří budou prezentovat jakýkoliv kompromis jako „zradu“. Jsou to „užiteční idioti“ používaní západními tajnými službami k očerňování a podkopávání Putina..."

Uz jsem Maru a pana Editora na to nepozoroval min. 2x a i více, nežli před 14 dny. Strelkov je velice kontroverzní postava. A mediální výstupy okolo něho přesně zapadají do her těch, které nesmíme autocensurně jmenovat. A které popisuje Saker.

Bohužel, velká část vlivných a vzdělaných Rusů na Západě už podléhá tomuto mediálnímu obrazu Zlého Putina. Ale řekl bych, že ti „čeští" jsou na tom hůře, nežli ti na Západ od Česka. Sračkomety v Česku jedou na plné pecky. A „osmašedesátníci", te×askáři, kocábisti doslova bojují o život.

Naštěstí mladší generace už není tolik vymaštěná, na rozdíl od nás - te×askujících "Starců po chmelu", a již dobře ví zač je od Pravdo&Lásky loket.

319884

28.10.2014 16:13

RE: My, te×askujících

Kluk 212.?.?.?

Reakce na 319884

"Strelkov je velice kontroverzní postava. A mediální výstupy okolo něho přesně zapadají do her těch, které nesmíme autocensurně jmenovat"

Přesně tak, já už jsem toto psal myslím na NWOO. Strelkov je opravdu velmi rozporuplná postava! [překvapení]

319910

28.10.2014 19:03

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319910

Bohužel, pan Maru a pan Editor na to nechtěli slyšet - a VE ZKRATCE je plné příspěvků Maru, kde Strelkov a jemu podobní dělají

z Putina "svraba", protože nechce na Ukrajinu "...vvést vojska...".

Co se stane až Putin pošle vojsko na Ukrajinu?

https://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8

https://www.youtube.com/watch?v=lnJmzQ__xN4

319913

28.10.2014 19:25

RE: My, te×askujících

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 319910

Myslím,že Strelkovi křivdíte.Rozhodně nedělá pro ty,co máte na mysli....On,typický rigidní,jak pravítko přímý voják tělem i duší,přesvědčený pravoslavný národovec a bělogvardějec se vším všudy,je mimo bojiště v roli politika velice "neohrabaný",ví to o sobě a proto se do politiky úporně odmítá zapojit....
To spíš Putin s velice podobnými názory na Rusko,ale vzhledem ke své předešlé kariéře zpravodajce,má ty nejlepší předpoklady být i dobrým politikem a diplomatem.Lidi jako Strelkov rozhodně ne.
Přestože,podle mě,oba mají nejspíš stejný cíl nezdá se na první pohled,že táhnou "za jeden provaz".Ale k dosažení úspěchu je potřeba bojovat na všech frontách a proto jsou potřeba jak manekýni ve fracích,tančící valčík pod křišťálovými lustry s dámami s hlubokými dekolty ozbobenými brilianty,tak i lidé Strelkova naturelu,kteří namísto nasednutí do "výtahu k moci nasadí bodák a jdou se svým mužstvem na zteč,jako pěšák...."
Mám za to,že posuzovat Strelkova podle všeobecně vžitých měřítek a schémat je chyba,neboť přestože se nám to jeví v dnešním tzv."pragmatickém/prostituitním" světě neuvěřitené,lidi s charakterem (ať k němu máme výhady jakékoli)ještě mezi námi jsou....
K jakýmkoli kategorickým závěrům je ještě čas i když už toho oba převedli dost,abychom věděli oč jim jde.....

319915

29.10.2014 12:05

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319915

Nedokážu si představit, jak jste získal jistotu, že "...(Strelkov) rozhodně nedělá pro ty,co máte na mysli...".

1. Od prvopočátku bojů za osvobození NovoRussie ze jha kyjevské fašistické prozápadní junty málokdo znal jména a identity Opolčenců - natož jejich propojení na Rusko, ruskou armádu či tajné služby. Což, podle mých celoživotních zkušeností, byla obrovská výhoda, neboť zastánci "dýmů-krásy" by se obtížně mohli mstít jejich rodinám či Opolčence vydírat přes jejich blízké dlící na hroutícím se a neoddlužitelném Západě (viz. hon na dceru Vladimira Vladimiroviche v nejdemokratičtějším Holandsku).

2. Pamatuji si velice dobře na film, široce šířený médii i internetem, kde tehdy neznámý Strelkov stojí na jakémsi nádvoří v maskovací uniformě, buzeruje ruskojazyčné policisty v ukrajinských uniformách. A na otázku jednoho z nich, KDO JE, odpovídá že je plukovníkem ruské armády. Záběr je natáčen "kradmo" jakoby z nějaké snad tašky nesené těsně nad zemí. Scénka a záběr působí téměř emotivně, jakoby "nevinní ruskojazyční ukrajinští policisté" bývali byli naháněni proti hodné fašistické kyjevské juntě jaksi JEN nátlakem ze strany zlého Ruska.

Přikládám pravicujícně jedno z nyní nalezených videí http://www.youtube.com/watch?v=HMpuL_FTpJU - poukazuji na závěrečnou (kradmou) část - na jaře bývávala tuším delší. Neuvěřitelně je zde zdůrazňováno, že je V.Š.E. řízeno z Ruska!!! Věci na škodu - aby se ruskojazyční Ukrové cítili být "voděni" a téměř zakonspirovanými zlými Rusy okupování - a hnáni proti hodné kyjevské juntě [pláč]

3. Ihned poté či paralelně se začaly nést médii a internetem zvěsti, že odboj proti hodné fašistické kyjevské juntě vede jakýsi Igor Vsevolodovich Girkin vulgo Strelkov.

4. Přestože Vladimir Vladimirovich potřeboval oddělit v NovoRussii zrno od plev (situace NENÍ tak etnicky či "národovecky" jednoznačná jako na Krymu), Strelkov odpočátku vykřikoval o nutnosti Ruska obsadit Ukrajinu a okupovat Ukry.

5. Z projevů Strelkova mnohokrát a opakovaně zaznělo poraženectví. De facto Strelkov dělal MAXIMUM proto, aby Rusko nemělo šanci vyřídit Ukry a juntu tak, jak se to stejně nakonec Vladimiru Vladimirovichi povedlo - asymetricky a striktně uddržujíc Rusko mimo strany sporu.

Nechápu motivaci pana Maru promotovat bezuzdně Strelkova.

Nechápu naivitu pana Editora i Vaší Strelkovovi a Maru to kvitovat.

Je to evidentní, mimo jakoukoliv pochybnost, že jak Strelkov ( tak i zde pan Maru) konali Vladimiru Vladimirovichu a Rusku medvědí službu. Nevědomky, vědomky, naivně či s nějakým zadáním či úmyslem - to já nerozhřeším. Ale je to evidentní.

Tak vezměte rozum do hrsti, prosím [smích]

319961

29.10.2014 13:54

RE: My, te×askujících

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 319961

Nemíním polemizovat s Vaším názorem na tzv.Strelkova,jako agenta 5.kolony,protože je to,dle mého pitomost a proč,jsem napsal už výše....
Jinak,co se týče toho Vašeho klipu s "buzerací příslušníků místní milice",nejde o Vámi nemilovaného Strelkova,ale o jednoho dosti vlivného a ve věcech vojenství efektivního polního velitele opolčenecké brigády se jménem Bezler (po otci/Němec+matka Urajinka),který jakožto bývalý vyznamenaný "afghánec" a příslušník výsadkových vojsk,se jako jeden z prvních zapojil do organizování opočení,ač rodem nikoli,tak duší Rus,...jak říká....Dnes velí tuším brigádě/batalionu "Vostok".
Obávám se,že naopak Vy jste se do určité míry stal obětí dezinformační kampaně,která má za cíl vrazit klín mezi jednotlivé,spontánně vznikající hnutí za osvobození Donbasu a odtrhnout je od Moskvy,kteroužto řídí právě ta 5.kolona v Moskvě,okopávající Vladimíru Vladimíroviči kotníky.....

319969

29.10.2014 18:44

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319969

Jsem ten poslední, který by si kdy dovolil Vladimiru Vladimirovichi okopávat kotníky - když už pro nic jiného, tak proto, jak dokázal Vladimir Vladimirovich pozvednout Rusko za několik málo let z propasti, do kterého Rusy a Rusko ujařmila "dýmů-krásy".

Pokud, jak tvrdíte Bezler, je Ukrajinec, tak na vííídeu se vydává za plukovníka ruské armády - rusky a anglííícky si to zvládneme ozřejmit oba dva, nicht wahr?

Dalším podobným "vííídeem" z té samé chvíle(!) je "✫ АГРЕССИЯ ✫ подполковник российской армии ✫ ✫ AGGRESSION ✫ lieutenant colonel of the Russian army ✫" http://www.youtube.com/watch?v=fw6fdbACKpk

Opět ukazuje "zpupnost" zlých Rusů, vůči nebohým ruskojazyčným Ukrům v policejních uniformách, kteří by patrně asi nejraději nerebelovali vůči hodné prozápadní krvelačné fašistické kyjevské juntě.

Už to, že ať Strelkov a.k.a. Girkin, či podle Vás "Bezler", se takto zupácky chovají (a dávají ještě k tomu i natáčet!!!) k ruskojazyčným Ukrům, dává za pravdu těm, kteří je raději upozadili.

319990

29.10.2014 20:09

RE: My, te×askujících

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 319990

Znova opakuji:Tenhle Bezler není tzv.Strelkov!!!!Je to úúúplně jinej chlap.
Jak už jsem popsal výše:je to bývalý důstojník VDV armády Sov.svazu a když se tam znaží rozhýbat tlupu bezprizorních penrekářů,kterým zběhlo velení do kyJewa,tak se jim představil,jako podplukovník ruské armády,protože i ta stará Sovětská armáda byla převážně ruská,nevím k jaké se měl asi tak hlásit....
"Vzal si je napovel",protože vzhledem ke svým zkušenostem a dosažené hodnosti se tomu cítil být oprávněn.
Činil tak a to zcela z pochopitelných důvodů,aby v mimořádné situaci po kolapsu ukr.státní moci,ve městě nepropukl chaos.
Oprávněnost jeho konání dokládají jeho výsledky,ve městě udržel pořádek a dnes velí brigádě,která se úspěšně podílela na předešlých bojích s ukrofašisty.
Pokud jste někdy byl v nějakém služebním poměru,tak Vám určitě neuniklo,že abyste jako zodpovědný velitel splnil úkol,musíte občas někoho postavit "do pozoru" a vydat "povel" a ten,aby mu bylo rozumět a nebyl přeslechnut,se vydává "důrazně".....a to není buzerace..... [oči v sloup]

Pokud Vás to zajímá a chcete se v nich vyznat,tak tam někde na internetu je jakási "dvorana hrdinů Donbasu",kde jsou všichni významní opolčenci představeni i s popisem....a je tam i on.

319996

29.10.2014 20:22

RE: My, te×askujících

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 319990

Pane MoU tu máte vyjadrenie(názor) Strelkova na Chodorkovského, Putina, Rusko a Ukrajinu, si to prečítajte a pravdepodobne troška vám to zmení názor na Strelkova [mrknutí jedním okem]

(Zbytek plus 12 pokračování vymazán. Poslyšte, tohle je diskuze, kde chceme vlastní názor, ne abyste tady cut-and-paste kopíroval rozsáhlý elaborát o 13 pokračováních, navíc bez autora a odkazu na zdroj. Jestli si myslíte, že to je dobré, pošlete mi to, já se podívám a možná to uveřejním. Editor)

319998

29.10.2014 21:16

RE: My, te×askujících

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 319998

A takže diskusia a o čom že sa tak diskutuje, o Strelkovovi a čo si myslí a keď sem dám jeho názor na situáciu, tak to nie, to nie je diskusia a prečo som sa snažil dať celí článok, pretože málokto na odkazy reaguje a pochybujem že si dotyční článok prečíta ak tu nie je celí a tak len koniec článku:

Tady trochu odbočím od Vašich tezí a stručně zformuluji naši ruskou odpověď, která je vyjádřena jednoduchou formulí: „Za mír, za Cara a Vlast“. Za tyto svaté pojmy ruští lidé odnepaměti šli umírat a velmi dobře chápali, že bojují li za ně, bojují za sebe a svoji budoucnost. Dnes to znamená zcela konkrétní věrnost: Ruské Pravoslavné Církvi, Ruskému státu a Vrchnímu veliteli V.V.Putinovi.

Igor Strelkov

17.10.2014

http://vlkovobloguje.wordpress.com/2014/10/19/hroc
hovy-denni-preklady-dnes-z-18-10-2014/

320013

29.10.2014 15:51

Bez zejména ruských dobrovolníků by žádné Novorusko nebylo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 319961

tamní obyvatelé sice chtěli po rozvalu CCCP maximální míru autonomie (ve svérázném novém státním útvaru pochopitelně marně) a po židobanderovském puči i nezávislost, ale netušili, že NWO již odhodil všechny zábrany a půjde i přes mrtvoly bílých Evropanů.
Tudíž se spoléhali na neustále "globálně" hlásaný respekt k lidovému hlasování a touze po sebeurčení, která byla dokonce "vyjímečně" podpořena v případě Kosova i brutální agresí.
Ovšem i náš (polo)osvícený hradní pán toto označil za nezávazný průzkum veřejného mínění a tudíž se musela nezávislost hájit "tradičnějšími" metodami a nelze mírumilovným občanům vyčítat, že se hned nevrhli ve zbroji (které se navíc nedostávalo) na nejbližšího vládního vojáka (který zpočátku žádnou bojechtivost nejevil).
Proto vzali zavděk místními i zahraničními militanty, kteří pučistický, neustále sílící nápor zadržovali co to šlo. Putinovu zásahu bránilo jednak samo nejasné směřování nové státnosti, nežádající o připojení k matičce Rusi, druhak vychytralá praxe Ukrů, kteří z polovičních i čistých Rusů vytvářeli statistickými triky echt Ukrajince a tudíž se zdálo, že v Novorusku jsou Rusové minorita.
Strelkov měl sice pesimistické, ale realistické komentáře (kromě posledního, kdy zle vyčinil kozákům a mylně ohlásil obklíčení Doněcka), ale pro obranu dělal, co bylo v jeho silách. Jako v podstatě bělogvardějský reakcionář mohl sotva doufat v podporu odchovanců sovětských akademií z Generálního štábu RF, a tudíž se musel před všearmádní ofenzívou (zdánlivě nevhodně přerušenou, i když rozumné zákulisní důvody tu být mohly) coby vrchní velitel poděkovat ...

319976

29.10.2014 18:31

RE: My, te×askujících

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 319884

Taky jsem byla texaskující děvče, a teď je ze mě woodlandbába! [velký smích]
A vy se tady navážíte do «kolegy Maru», skrzevá Strelkova. Tenkrát přece byli texaskoví hrdinové na západě, a teď jsou zase woodlandoví na východě. Kdysi jsem měla kamarádku Marušku; říkali jsme jí «Maru». Je mi jasné, že tohle ona nebude, ale mám takový dojem, že se tuhleta «Maru» (nebo tuhleten?) také vyjadřuje požensku. Vy jste si toho nevšimli?
Muži bývají nevšímaví, a když ženě žádný ženský orgán z oblečení nevyčuhuje, nevšimnou si.
No, ale možná jsem si to vsugerovala já; hledala jsem zpátky v příspěvcích, ale žádné potvrzení jsem nenašla. [smích] Nějak si «Maru» jako golegu nedokážu představit! [oči v sloup]

Ale ten Strelkov je stejně fešák! [mrknutí jedním okem] [vyplazený jazyk]
A charakter! Prostě romantický hrdina!
A pro ty mají ženy slabost! [smích] Včetně [velký smích]

319987

28.10.2014 10:31

CIA nemusi pohnut prstom

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

CIA nemusi robit ziadnu diskreditacnu kampan, Staci ked oligarchovia v Rusku povedia co Putin dostal za to, ze oni mohli zarobit. A ak tie sankcie vydrzia este pol roka tak to iste urobia. Lahko najdu ineho trtka ktory bude zastupovat ich zaujmy.

319891

28.10.2014 10:49

RE: CIA nemusi pohnut prstom

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 319891

...a čí zájmy hájíš ty,ty Trtko 178.?.?.? ? [velký smích]

319895

28.10.2014 19:30

RE: CIA nemusi pohnut prstom

dub 89.?.?.?

Reakce na 319891

a copa dostal milý genosse?

protože pokud já vím, tak aby oligarchové mohli v rusku nadále vydělávat, museli se přestat míchat do politiky a převést investice domů (plus pár dalších věcí).

takže kde máte jaký co dostal?
mimo plivance máte jen velký gůvno, a to nejen v ruce...

319916

28.10.2014 10:47

My o vlku a vlk za dveřmi

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Dnešní článek na Novinkách: Putin trpí rakovinou, napsal americký list New York Post. Ještě, že přičinlivě uvedli zdroj hned v nadpisu. [velký smích]

319894

28.10.2014 11:21

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

Andrew Siddur 77.?.?.?

Reakce na 319894

Akce "Chávez II"?

(Samozřejmě – 99 % lidí na Zemi dnes žije v nemoc-způsobujícím prostředí.)

319898

28.10.2014 12:26

My o vlku a vlk za dveřmi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 319898

Co spíše "akce Litvíněnko", nebo Fidel Castro ? Dnes se čaruje daleko více než za středověku./ podívejme se třeba na Lucii Bílou, a ne jen na ni.../ Pokud vzbudí tato zpráva chuť, opakovat to jako magnetofony u několika desítek milionu lidí, a ono je to pravděpodobné, nedivím se že může mít pan Putin různé problémy. Ovšem podíváme li se na opičáka, jak nám bělá, nechtěl bych vidět, na kolika místech Zeměkoule je jeho foto přistřelené třeba nastřelovacím hřebíkem za oko k betonu..../ ono to wo-do,...jak se říká...na každém šprochu, pravdy je trochu/

319903

28.10.2014 12:20

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 319894

Prozatím naštěstí se i na německo-jazycnych webech odvolavaji dokola jen na "americké" zdroje. A to je divne, po nekolikaty den, a specialista ma byt pritom Nemec z Drazdan.
Zionisujici hodny Krvelacny Shah Pohlaví mel pred 40 lety diagnostikovanou rakovinu cca 5-6 let pred smrti. Ambulantne ho letal lecit do Tehranu francousky professor incognito. Teprve po Islamske revoluci v exilu to s Pohlavím zacalo rychle jit s kopce, nebot se sveril emerickym "specialistum", ti touzili mu vystavit tucny ucet za drahou operaci v New Yorku, kterou zbastlili a jen zhorsili Pohlavího prognózu a dramaticky zkrátili předpokládané doziti.
Detailně to popisuje krasna zionisujici a krvelacna Shahbanu Farrah ve svych pametech, vcetne podrobneho histologicko-anatomického popisu.
Zbylych par mesicu dozil Pohlavi u jedineho zbyleho "pritele" zionisujiciho presidenta Anwara Saddáta v Cairu, kde mu prodluzovali zivot krevnimi konservami odebiranymi zbidacelym Egyptanum. Kdyz i je prestal Pohlavího organismus akceptovat, hodny a krasny zionisujici a vzdy krvelacny Shah Pohlaví zemrel.
Z toho je vidno, jak je dulezite drzet se vlasti, podpory okoli a co nejdale zionismu i emerickeho "vyspeleho" zdravotnictvi.
I pokud by informace z "emerickych" zdroju byly pravdivé, muze mezi námi Vladimir Vladimirovich pobyt jeste s dostatek casu a vykonat mnoho dobrého.
Drzim palce, at je to jen zla emericka kachna!

319902

30.10.2014 8:03

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

six 87.?.?.?

Reakce na 319902

Stále častěji přicházejí zprávy, že s tou rakovinou to není tak žhavé, pokud se uchráníte biznisu moderní medicíny a zaměříte se na životosprávu - vyčištění těla fyzicky a psychicky.
Máte mnohonásobně větší šanci přežít dalších 5let.

320032

28.10.2014 19:53

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 319894

>Putin trpí
>rakovinou, napsal americký list New York Post. Ještě,
>že přičinlivě uvedli zdroj hned v nadpisu. [velký smích]

No neví co napsal onen list,ale při přehlídce v Srbsku se tam každou chvilku škrábal,pochybuji že trémou...

319919

29.10.2014 14:59

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 319894

Tohle není veliká legrace! Spíše obrovský smutek!
Začíná to lživými výroky z jedné i druhé strany a končí válkou s miliony mrtvých, nezměrným utrpením a škodami!
Už konečně by měla dostat světová mediální sféra pořádný náhubek a za prokazatelně lživé výroky nést plnou odpovědnost!!!
Nakonec se k něčemu podobnému schyluje. Lidé mají již po celém západním světě "oblbování" plné zuby! Napětí stoupá a poteče krev. Nevím, ale s koho. Je lépe "pověsit" pár prolhaných a zaplacených "novinářů", než kopat masové hroby na bitevních polích!!! Dokonce i páni politikové si začínají uvědomovat neudržitelnost situace na mediální frontě a začínají "otáčet kolečka". Nevím, zda již není pozdě! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

319972

29.10.2014 17:05

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

jirzina 176.?.?.?

Reakce na 319894

Putinův mluvčí Dmitrij Peskov dnes zprávu dementoval a pomouvačům vzkázal: Že se nedočkají" a "Ať jim jazyk upadne". Dle dřívějších zpráv z Polska a Běloruska by se ale mělo jednat o rakovinu míchy. Zdroj: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/290693-at-ji...

Ale jestli se Putin drbe tam, kde mícha končí (a nejen ona), mohl by to ten vlk být. [velký smích] Nicméně věřím tomu, že pokud tomu tak je, během oslav svých narozenin prezident Putin svoji nemoc prokonzultoval se sibiřskými šamany, kteří jsou na zahánění vlků odborníci. [mrknutí jedním okem]
Doufám, že jsem nenaštvala nějakého Putinomila či Putinomilku.

319983

28.10.2014 14:30

Nevadi

Robert1 95.?.?.?

s radostou budem, nie len ja pisat vsade, kam sa da pravdu o USA...

pretoze v pripade USA nieje nutna dezinformacna kampan.... staci pisat pravdu o USa, o podpore extremistov, o podpore fasistov, o destabilizacii europy, o vzrastajucom nasili policie v USA,
o zasahovani do diania v suverennych statoch a dlaeko viac....

preto, USA su shit, krajina, kde neexistuje demokracia, krajina, ktora trpi nedostatkom kultury, inteligencie atd...

o dlhu tych uboziakov ani nehovorim...

padnu, ci chcu, alebo nechcu...

a ja to aj na nas, ako sa postavime k potemkinovskym spojencom USA v europe....

navrhujem defenestraciu, bez pardonu...

319906

28.10.2014 14:39

Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

ignorkazik 95.?.?.?

běží prakticky hned od r. 1990, a po odchodu demokrata Jelcina, v Rusku tedy cara Borise, je vyloženě štvavá. Poslední dobou je bezuzdná a nestydatě prolhaná. Sázky se zvyšují.

Technologie revolucí a barevných převratů, soft power je už mnohokrát vyzkoušená a je daleko levnější než přímá vojenská konfrontace. Taky obyvatelstvo dotyčné země je přátelsky nakloněno k manipulátorům a svým zotročovatelům, než by bylo po prohrané válce..

To všechno si uvědomili snad i v Rusku konečně.

Jenomže Rusko, jakož i celá Evropa, je prolezlo pátou kolonou všeho druhu, povětšinou z kmene vyvolených. Takže doslova sabotují pochopitelné a zjevně nutné kroky. Např. ruská centrální banka nesmí vydat emisi rublů na podporu investic, spotřeby, růstu atd. Tak může učinit až nastřádá jako "krytí" příslušný obnos v USD. Takže vlastně podporuje USA a USD, nikoliv Rusko, a nejde s tím hnout.

319907

28.10.2014 17:04

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

disident 88.?.?.?

Reakce na 319907

Nemusíme chodit daleko,zůstaňme v naší republice.Co si myslíte kým je řízena stále trvající pomlouvačná kampaň proti prezidentovi Zemanovi?Je všeobecně známo,že State Departement měl připraveného svého kandidáta,a to senilního knížete,proto ta masivní kampaň před volbami.V tomto případě se loutkovodiči přepočítali,jelikož Zemana volil především venkov a v tomto případě tvůrci Majdanů to nemohli nijak zvládnout,jelikož to mají propracováno jen ve velkých městech.Proto si vztek z tohoto nezdaru vybíjejí v neustálých pomluvách Zemana.Dalším neschváleným je Babiš,vidíme to neustálým napadáním.jeho osoby havlovci jako agenta StB.

319911

28.10.2014 19:37

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

dub 89.?.?.?

Reakce na 319911

tak to je fór měsíce[velký smích]
babiš, kterej je loutkou páníčků zpoza louže a kterej tam posílal před volbama na školení i své partajníky, že je neschávelný?

asi proto mu dělala jeho volební PR kampaň stejná firma, jako v emerice černoušovi, a dokonce i drze použili stejná hesla - v emerice "yes we can" a "change", a tady to spojil do "ano pro změnu".

ovce jsou evidentně velmi tvárný materiál a všude stejně, protože i zde bylo cíleno na stejnou část populace, jako v emerice[smích]
a zdejší ovce jsou dokonce blbější, protože si identity volebních hesel ani nevšimli, přestože bije do očí...

319917

28.10.2014 20:44

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Lin 85.?.?.?

Reakce na 319917

Asi tak. [smích] Navíc je to oligarcha - a mít oligarchu/y nejen ve vládě, ale přímo na místě ministra financí, je přímá cesta kamsi k Neumětelům. Což, bohužel, mnoho našich lidí stále nechápe a jako důvod pro obhajobu uvádějí, že když B. umí řídit firmu, musí umět řídit i stát. Na stejné hrábě šlapou už přes dvacet let Ukrajinci - a my je "volbou" B. začali napodobovat...

319921

28.10.2014 21:00

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

dub 89.?.?.?

Reakce na 319921

je to horší - ona většina tupých ovcí nechápe, že spojení korporací a státu je fašismus, přesně jak ho definoval mussolini.

a v osobě babiše je to přímo ukázkovej příklad a případ.
takže ovce jsou nejen tupé, ale i totálně nevzdělané...

319922

28.10.2014 21:03

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Lin 85.?.?.?

Reakce na 319922

Přesně tak to je. Když ona si většina představuje pod fašismem tak leda Hitlera a SS.

319924

29.10.2014 11:33

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Dobrý den 46.?.?.?

Reakce na 319924

Autorem doktríny fašismu je Giovanni Gentile, italský neohegeliánský filosof a člen Mussoliniho vlády, ale to není podstatné. Důležité je tu to, že jádrem fašismu je silný stát, který se opírá o aparát a jeho silové složky – tedy policii, armádu atd.. Naproti tomu politický liberalismus silný stát omezuje.
Korporace jsou zájmové skupiny, které ovlivňují chod společnosti, tedy i stát, korporátní charakter má i politická strana, či veřejný statutární orgán, takže stát je nějak prorostlý s korporacemi vždy i samotný stát se chová jako korporace, fašisté pak mocensky preferují stát, kterému se ostatní korporace podřizují. V každém případě je pro fašistický režim charakteristická snaha potlačování liberalismu a posilování silových složek státní moci a uplatňování některých marxistických prvků, tedy společenské myšlení a chování se „zestátňuje“.
Druhá světová válka je často chápána jako boj spojenců proti nacismu, přičemž Sovětský svaz to častěji interpretoval jako vítězství socialismu nad fašismem a imperialismem a slova jako fašismus a imperialismus vyhradil pro Západ, sovětskému bloku pak přisoudil termín socialismus a internacionalismus jako součást ideologické doktríny a na ni navazující propagandu. Samotný „socialismus“, či státní dirigismus, je přítomen jak ve fašistické podobě, tak třeba v bolševické. Bolševici však korporátní sféru nepodřídili státu, ale kompletně ji zestátnili a stala se součástí slova stát, který zde dosáhl ještě bizarnějších rozměrů. Bolševická, přesněji poststalinská (komunistická) rétorika o „vítězství nad fašismem“ se přenesla i do současného slovníku ruské politiky, i když je to právě Rusko, které by celkem bez výhrad zapadlo do doktríny fašismu. Nicméně ruská politika si často přivlastňuje licenci na udělování negativistické fašistické nálepky (i v případě Ukrajiny), ovšem ne každý nacionalista je fašista (nacista=přívrženec NSDAP=soudruh fašista), a ne každý fašista podílející se na moci znamená, že jde o fašistický režim.
Babiš z tohoto hlediska není podstatný, dokud zde můžete hlásat, že ten a ten je vůl, že vládnou lobisté a korupčníci a policie je pro srandu, že armádu ani nemáme, že stát je vlastně nahovno apod., to vše je totiž politický liberalismus. Jakmile ale bude mít stát úzké uzavřené vedení (oligarchii) a přestane prakticky existovat jakákoliv politická opozice, až se přemnoží uniformy a odznak represivní moci nabude mystické výsady, až řešení čehokoliv se nehne bez razítka a předobrazu Vůdce, pak máte fašismus buď vyhlášený, nebo již funkční pod jiným jménem, v každém případě se jak do života korporací, tak do lidského života vůbec, dominantně prosadí prosadí korporace stát.

319960

29.10.2014 16:46

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

hc 90.?.?.?

Reakce na 319960

Ekonomika je jedním ze zdrojů moci a protože liberalismus odmítá tuto moc kontrolovat, vytváří nejlepší podmínky k jejímu zneužívání. To je v dnešní době vidět snad jasněji než kdy dřív.

319982

30.10.2014 9:52

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319982

Rozumím, co chcete naznačit, ale "ekonomika" je spíše soubor zvyků a pravidel, což může fungovat jako nástroj, ale to cokoliv. Nejprve je ale potřeba pravidla ustanovit a prosadit, a k tomu je potřeba mít moc. Moc je veličina sama o sobě a je vyjádřením schopnosti prosadit svou vůli, a v tom Vám účetnictví samo o sobě příliš nepomůže, ani doma [mrknutí jedním okem].

320043

31.10.2014 15:19

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

hc 90.?.?.?

Reakce na 320043

Moc neexistuje sama o sobě, získává se prostřednictvím zdrojů (nebo nástrojů, to je fuk jak se to nazve). Řeči o svobodě jsou bláboly, kontrola moci je to podstatné. A kontroly moci (ve smyslu omezování) se nedá dosáhnout bez její dělby. Tedy bez dělby jejích zdrojů.

320112

31.10.2014 15:49

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 320112

kontrola moci je to podstatné
To je něco jako "dozor nad mocí", což zní sice pěkně, ale pokud to má fungovat, musí mít takový dozor opět moc, tedy znovu je to ta zvláštní veličina vyjadřující schopnost prosadit vůli a něco kontrolovat (řídit, dozorovat atd.). Dělba moci je dohoda mocných, nebo taky systémová formalita.
získává se prostřednictvím zdrojů
Získává? Pokud něco chcete získat, musíte si to vzít, tedy již konáte, což je to prosazení vůle, pak můžete zabírat i zdroje a svou moc tak dále posilovat.
Řeči o svobodě jsou bláboly
Blábol je nějaký výrok bez ambicí něco smysluplného vyjádřit, což se může týkat čehokoliv. Co je svoboda se vyjadřuje skutečně těžko, protože je to i záležitost pocitu, pane hc.

320114

31.10.2014 19:02

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

hc 90.?.?.?

Reakce na 320114

Slovíčkaření. Místo "získává se" jsem asi měl napsat "vytváří se". "Kontrola" je blbé slovo, proto jsem ho alespoň na jednom místě upřesnil - "ve smyslu omezování" - ale významů má samozřejmě víc. Svoboda je věc pocitu - ano, a proto jsou v politice řeči o svobodě bláboly. Nebo si snad myslíte, že je sedm miliard lidí zvědavých zrovna na vaše pocity? Čs. důstojník, který se zúčastnil korejské války: "Mávnul jsem rukou doleva a pět tisíc Korejců se vrhlo doleva. Mávnul jsem rukou doprava a pět tisíc Korejců se vrhlo doprava. To byly časy!". S ním byste si možná rozuměl, se mnou ne.

320126

29.10.2014 21:29

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Lin 85.?.?.?

Reakce na 319960

No... doktrína (idea) fašismu právě z Itálie vůbec nepochází. To je právě ta chyba, kterou bezmyšlenkovitě opakuje naprostá většina lidí. Fašismus je mnohem starší a kořeny hledejte hodně hluboko v čase. Vy uvádíte jen jednu z forem fašismu = tu korporativní. Ale on existuje také monarchofašismus, agrární fašismus, vazalský fašismus aj.. V podstatě jde o to, když je státní moc absolutní a v rukách hierarchicky uspořádané elity - a "neelita" je pod jejím diktátem (plně podřízena). Jedním z nejstarších fašistických společenství je Indie se svým systémem "neprodyšných" kast. Fašismus nemusí totiž stát stát jen na doktríně militarismu nebo rasismu. Může být založen třeba i na mysticismu či náboženství. Jde o to, že státní moc (zákonodárnost) je ustanovena jen v zájmu úzké vládnoucí elity.
Víc asi netřeba rozebírat, protože se lišíme už v samotném chápání významu slova "fašismus".

320014

30.10.2014 9:32

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Dobrý den 46.?.?.?

Reakce na 320014

No... doktrína (idea) fašismu právě z Itálie vůbec nepochází.
Reálný fašismus moderního věku jako způsob vlády pochází opravdu z mussoliniho Itálie. Mussolini se podílel na definici fašismu, jejíž přesné znění je v podobě doktríny (zásady). Doktrína fašismu (tak se to přímo jmenuje) je samozřejmě soubor myšlenek formulovaných do tezí, ale takto striktně postulováno to bylo právě tam. To ostatně naznačil i pan dub a souhlasila jste velice.
Co však bylo meritem mého příspěvku, to byl právě obsah té doktríny, který se naopak od toho, s čím´jste prve souhlasila, dost liší.
Fašismus nemusí totiž stát stát jen na doktríně militarismu nebo rasismu.
To tam také ani není.
Doktrína jsou dogmata (vychází z nauky), a tak je to, jak jste naznačila, obdoba náboženství (Gentile byl také hegelovský idealista). O tom, kde jsou kořeny fašismu, by se skutečně daly vést dalekosáhlé polemiky, ale fašismus jako definovaný způsob vlády (ke kterému se otevřeně hlásil i Hitler), a o kterém je tu většinou řeč, má kořeny přímo ve starém Římě, je to náboženství státnosti opírající se o aparát, který vykonává právo (proto i ty silové složky státu). Vlastně jsme tu nedávno na to také narazili. http://zvedavec.org/nazory_6178.htm#ptr317919
Jde o to, že státní moc (zákonodárnost) je ustanovena jen v zájmu úzké vládnoucí elity.
Ale ani to tam vlastně není (to je spíše vláda aristokracie), to vše jsou jen důsledky reálného režimu, v Doktríně fašismu se naopak klade důraz na kolektivismus, což je přímou reakcí na osvícenecký liberalismus kladoucí důraz na člověka jednotlivce. Kolektivismus v sobě samozřejmě obsahuje i vůdcovský princip, a tedy uvědomělé akceptování diktátu, což přináší onu kýženou svobodu, která má být reálná oproti liberalistické fikci "svobodných loutek". Je velice zajímavé to porovnat se současným myšlením objevujícím se právě v ruské politice.

Mým úmyslem bylo poukázat na to, jak to chápou (chápali) ti, co to uvádí do mocenské praxe a k čemu se otevřeně hlásili (hlásí), fikcí i vlastní, se můžeme zabývat potom. Pokud máte Vy, nebo pan dub, na mysli nějakou jinou nauku, bylo by dobré na ni předem odkázat, a jelikož pan dub odkázal právě na Mussoliniho, považoval jsem za užitečné to upřesnit a doplnit právě z důvodů, které jsem uvedl.

320042

28.10.2014 21:25

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

fohat 194.?.?.?

Reakce na 319922

Jak by rekl Palivec....volby jsou na hovno...nebot vzdy vysledky jsou dle objednavky....jen iq volice je omezene tim,ze jim to jeste dalsi ctyri volebni obdobi nedojde....

319926

29.10.2014 11:23

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 109.?.?.?

Reakce na 319922

"je to horší - ona většina tupých ovcí nechápe, že spojení korporací a státu je fašismus, přesně jak ho definoval mussolini.

a v osobě babiše je to přímo ukázkovej příklad a případ.
takže ovce jsou nejen tupé, ale i totálně nevzdělané..."

Poraďte prosím - koho z té naší politické smečky volit.

Moje volba nebyl Babiš. U Babiše ale velmi oceňuji, že nastavil zrcadlo českým politickým mozkovým dezolátům. Vyjímám KSČM.

PS
Pane, označením - ovce tupé a nevzdělané - oslovte naší vedoucí politicku "třídu" - máte- li na to příslušné vzdělání. Mám na mysli v poskytování informací jak po stránce formální, tak i obsahové.

319959

29.10.2014 8:03

RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovié

disident 88.?.?.?

Reakce na 319917

V dnešním globalizovaném světě patří drtivá většina ekomické moci oligarchům a ne všichni jsou v oblibě State Departmentu(oligarchové v Číně,kteří jsou zároveň v politbyru Komunistické strany,ruští oligarchové podporující Putina na které byly vyhlášeny sankce atd.).V případě Babiše je situace taková,že na něj útočí havlovci,kteří jsou prodlouženou rukou State Departementu u nás a v budoucnosti uvidíme,jestli útoky ustanou,tak se zařadil.Na Zemana útočí stále,to znamená,že se odmítá zařadit stejně jako Putin.

319949

29.10.2014 0:38

Kdo vládne Západu?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Už velmi dlouho je zřejmé, že Západu a především Americe vládnou "tuze dlouhé" peníze a ti, co ovládají tiskárny peněz nebo alespoň účinně kontrolují toky peněz.Prezidenti, vlády, kongres, senát,parlamenty, tajné služby a jiné instituce (MMF, WB, OSN, NATO aj.)jsou pouze jejich mluvčími a obhájci jejich zájmů. Po 11. září 2001 určují agresivní zahraniční politiku militantní neocons, a to pod záminkou boje proti terorismu, za demokracii a lidská práva. Rusko, které bylo za časů nejen mocí opilého Jelcina jen další obrovskou a poněkud nečekanou kolonií západních bank a nadnárodních společností a jejich snadnou kořistí, se za Putina překvapivě ekonomicky a vojensky zvedlo a v současnosti se Rusko stalo pro západní elitáře nejtěžší překážkou na cestě k ekonomickému a vojenskému zotročení světa.Proto ta obrovská hysterie v západních politických kruzích a v médiích proti Rusku a především proti Putinovi, která se stupňuje s rostoucím zoufalstvím a bezradností spěchajících západních elitářů a jejich poradců. Hrají o vše a čas je proti nim. Navíc Putin se ukazuje jako nečekaně silný a houževnatý soupeř. Buď Rusko rychle padne a s Čínou si nějak Západ poradí nebo se hegemonie dosavadních západních světovládců(viz již zahájené projekty PNAC, NWO) během několika let zřítí jako domeček z karet.S tím nastane finanční a ekonomický kolaps dosud nejmocnější země světa.Západní Evropa pak bude velmi rychle následovat. Číňané a další dynamicky se rozvíjející státy se sice překotně zbavují dolarových rezerv a nakupují za ně vše možné,ale mají jich stejně jako dluhopisů moc, a proto zatím opatrně vyčkávají,jak se situace ve světě vyvine. Jejich představitelům by ale mělo být a zřejmě i je jasné, že pokud padne Rusko, jsou pak další kořistí nenasytných západních světovládců právě oni.

319934

29.10.2014 16:29

copak nám vysílají

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

DNES ve Strašnicích ??? http://www.ulozto.cz/xaEzTSu/svobodne-sireni-kopie... [chechtot] [chechtot]

319981

29.10.2014 18:51

Co to znamená?

allaůdín 90.?.?.?

Matně si pamatuji že těsně před válkou v Iráku, nebo ihned po jejím zahájení byla zveřejněna zpráva, že Saddám Hussain dostal infarkt. V případě bombardování Jugoslávie zase média přičarovala presidentu Miloševiči mozkovou mrtvici. Dnes zveřejnili o presidentu Putinovi že trpí rakovinou. Opravdu to znamená válku ???

319991

30.10.2014 5:50

O co se hraje?

karma 66.?.?.?

Jednoduse ENERGIE pro EU
http://www.opednews.com/populum/pagem.php?f=What-s-Behind-Lower-Gas-Pr-by-Eric-Zuesse-President-Barack-Obama-POTUS-141029-771.html

320029

9.11.2014 16:33

Za vším hledej.. peníze!

Michal.Gales 91.?.?.?

Víte, ono vést mediální tažení proti Rusku není jen tak samo sebou. Pro lidi, kteří v tom umí chodí, tak je to nádherný zdroj příjmu. Každý další pomlouvačný článek zahýbe kurzem rublu, který od vypuknutí konfliktu neustále oslabude a oslabuje, viz. např. článek http://www.investomanie.cz/zpravy/vyvoj-kurzu-rubl...

V čem myslíte, že mají teď americké a západní elity zainvestováno? Ve svých blue chips akciích? Omyl.. ani náhodou.. všichni teď jedou short proti rublu, protože tahle jízda nezkončí, dokud oni neřeknou a nebudou mít dost!

320647

9.11.2014 18:19

RE: Za vším hledej.. peníze!

dub 89.?.?.?

Reakce na 320647

maj menší problém, kde ty ruble pak pro zavření pozic vezmou...[smích]

tady to zkoušeli v 97, a těžce zaplakali. a není důvod, proč by rusové měli bejt blbější a neschopnější.

320649

Příspěvků: 48

28.10. 05:46 Bordelo Bill  Demokraticke volby na Ukrajine
28.10. 08:58 MoUdrostrak  My, te×askujících "Starci po chmelu" a díky panu Maru
28.10. 16:13 Kluk  RE: My, te×askujících
28.10. 19:03 MoUdrostrak  RE: My, te×askujících
28.10. 19:25 Emil Robot  RE: My, te×askujících
29.10. 12:05 MoUdrostrak  RE: My, te×askujících
29.10. 13:54 Emil Robot  RE: My, te×askujících
29.10. 18:44 MoUdrostrak  RE: My, te×askujících
29.10. 20:09 Emil Robot  RE: My, te×askujících
29.10. 20:22  RE: My, te×askujících
29.10. 21:16  RE: My, te×askujících
29.10. 15:51  Bez zejména ruských dobrovolníků by žádné Novorusko nebylo
29.10. 18:31 jirzina  RE: My, te×askujících
28.10. 10:31  CIA nemusi pohnut prstom
28.10. 10:49 Emil Robot  RE: CIA nemusi pohnut prstom
28.10. 19:30 dub  RE: CIA nemusi pohnut prstom
28.10. 10:47 Vladimír Stwora  My o vlku a vlk za dveřmi
28.10. 11:21 Andrew Siddur  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
28.10. 12:26  My o vlku a vlk za dveřmi
28.10. 12:20 MoUdrostrak  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
30.10. 08:03 six  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
28.10. 19:53 Rudy1  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
29.10. 14:59  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
29.10. 17:05 jirzina  RE: My o vlku a vlk za dveřmi
28.10. 14:30 Robert1  Nevadi
28.10. 14:39 ignorkazik  Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 17:04 disident  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 19:37 dub  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 20:44 Lin  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 21:00 dub  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 21:03 Lin  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
29.10. 11:33 Dobrý den  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
29.10. 16:46 hc  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
30.10. 09:52  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
31.10. 15:19 hc  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
31.10. 15:49  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
31.10. 19:02 hc  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
29.10. 21:29 Lin  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
30.10. 09:32 Dobrý den  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
28.10. 21:25 fohat  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
29.10. 11:23  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovi
29.10. 08:03 disident  RE: Pomlouváčná kampaň proti Rusku, nejenom Putinovié
29.10. 00:38  Kdo vládne Západu?
29.10. 16:29  copak nám vysílají
29.10. 18:51 allaůdín  Co to znamená?
30.10. 05:50 karma  O co se hraje?
09.11. 16:33 Michal.Gales  Za vším hledej.. peníze!
09.11. 18:19 dub  RE: Za vším hledej.. peníze!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 936