Diskuze k článku

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Příspěvků 28

27.10.2014 0:25

Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

Moira 77.?.?.?

Tak kratce, zbytek lze dohledat dole:
Putin svym projevem signalizuje prechod od sachove hry na poker. Coz vlastne vyhovuje i druhe strane, proto vzbudil projev ohlas spise jen v Putinove tabore, zatimco Zapad tuto zmenu spise privital.

Vydrzi Rusko dopady sveho rozhodnuti nedodat plyn Ukrajine?
Ma Zapad cas na to, cekat, jestli to Rusko vydrzi?
Maji evropsti protektori natolik sve Pepiky pod kontrolou, ze si mohou dovolit nechat plyn zaplatit z jejich dani?

Rozhodne Putin v projevu ukazal, ze uz nadale meknout nehodla, takze ted uvidime, jak silna je ruska pata kolona.

319842

27.10.2014 4:41

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 319842

Pro volbu nicku existují miliony možností a proto nechápu, proč publikujete svoje názory pod napodobeninou přezdívky mojí.
Tenhle Váš příspěvek je hodně dobrý. Co napíšete příště?
Moiry jsou dle řecké mythologie 3 sudičky.
Symbolizuji pohled na svět ze tří úhlů pozornosti.
Moira je jedna sudička nebo také název syntetické tkaniny.

319846

27.10.2014 8:02

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

fohat 194.?.?.?

Reakce na 319846

Cesky vynalezce leta badal v laboratorich,az vyvinul thermovlakno,ktere si nechal patentovat.Zaroven pozadal znamou Australanku,jestli muze uzit jeji jmeno MOIRA.Pochybuji,zeby prave tento vynalezce a zakladatel firmy Mario V.zde zneuzil do diskuze jmeno sve prosperujici firmy....

319849

27.10.2014 8:28

Moznosti je tolik, jak vynalezavy jste, Moiry

bezdomovec 193.?.?.?

Reakce na 319846

Takze mne to nekolikrat vratilo, protoze mnou zvoleny nick byl uz obsazen.
Jsem tu novy a tak jsem netusil, ze obdobny nick jiz pouzivate vy, beru svuj tedy zpet a delam ze sebe bezdomovce.

Me na tehle krizi prekvapuje, ze se jakoby nic nedeje, mysleno politicky, nezlehcuji vahu obeti a lidskeho utrpeni.
Za hlavni aktery bojuji jejich zastupci a evropane maji nejvetsi obavy o to, jestli budou mit v byte teplo a jestli se v budoucnu nebudou muset ucit koran nazpamet.

Takze jde o plyn, samozrejme...
ted jsou hlavnim a rozhodujicim nastrojem boje plynove dodavky z Ruska na Zapad.
Obe strany se nachazi uprostred vlekle zakopove valky, ale zaroven si obe strany velmi dobre uvedomuji, ze jim povazlive slabne tyl.
Na jedne strane jsou jiz prvni padli (Exxon), protistrane je zase jasne, ze prijmy z vypadku evropske vetve nedokaze (zatim) cinsky odberatel nahradit. Tlak na rychle, a to jakkoliv rizikove reseni, tedy zacina byt jiz zretelnym, a to oboustrane.
Porosenko presunul ustavujici schuzi noveho ukrajinskeho parlamentu az na brezen (!)...a to logicky, protoze tehdy se zacne oteplovat, do te doby bude mit ruce nesvazane parlamentnimi klikami a direktivy mohou proudit bez zadrhnuti.

Podobne a naopak Vladimir Vladimirovic ma v ruce plne nabitou plynovou zbran, pricemz opakovani tehle situace prijde (pokud vubec) az nekdy za rok Ovsem do te doby budou Kasparov s Chodorkovskym znovu-ohrati na provozni teplotu.
Vstupujeme do zaverecneho dejstvi, ktere nemuze trvat dele jak pul roku. Konkretne musi byt ukonceno a stabilizovano do brezna.
To je samozrejme jen muj soukromy nazor a jelikoz informaci o deni neni dostatek, mozne je vpravde cokoliv.

Rusu je mi trosku lito, protoze se v dobre vire zatim 3x obratili dejinne na Evropu a ta jim 3x odpovedela ranou pesti mezi oci: kulturni obrat na Francii skoncil Napoleonem, s technickym obratem na Nemce prisel Hitler a posledni, jiz emancipacni pokus, zarizli dva nositele Nobelovy ceny miru.

Rusove tak vezi v dvojich historizujicich klestich: kdyz zvitezi Zapadniki, tak je rozparceluji ekonomicky, kdyz Vychodniki, zacnou se propadat do nevyzpytatelnych orientalnich manyru, ve kterych nemaji tradici a de fakto budou rozparcelovani kulturne.

319850

27.10.2014 9:39

MOIRA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 319846

Všechny příspěvky ze stejné IP adresy
Nalezeno 415 příspěveků, 195 různých jmén: <nic>, ¨, --, ---, --------, -----------, [mrknutí jedním okem], ?, ., .., ....., ', , , +, ++, 271/2007 Sb., 4. brigáda Tábor, 538, 88, a teď opačně, Abmull, AČR, Adlatus, Ambrož, Anál, anonym, ARGOON, Arresty International, asdfgh, Augustin22, autocenzor, autodr., Biikupp, Bikkup, Blabolil, Borja Nešťastný, Bradek Kohn, Bravek, C. J. Hornster, Cenzura, Clima Gates, Czechian, Czechpostman, czert, Daniel Kváč, Daniel Š., deformy, demokratura, Dilino, Dobrý voják Švejk, DOTAZ, Drbalka, Dworschak, Eddie, ekonomické dějiny Česka, EMLS, Eso, Evropě to osladíme!, Felcc, fil, Franta Mydlo, FRED4, Fuente, gayograf, geograf, Grrepoliz, Guzzepe Carta, hahaha, Hans Štembera, Höger, Hoshek, Hranice, hudba v rádiích, chlap z gulama, chrochro, I.G.N.A.C., Ihor, iluutnh, íýžčžo, IZM, J. K., ja 2011, Jan Dvořák, Jarmil, jjm, Johnny, Josif, JOUIN, jrfbovrl, jssj, julis, Jurka, juvel, Kalous ušatý, Kapistrán, Karl, KD, Klaneni se prazdne rakvi, Klára Zetkinová, kolipp, Korupce, Kradousek, kt, Kult Osobnosti, Lahváč, Lasett, Leerss, legální lichva, LETT, Lett45, Libor, lidový humorista, LINUS, linvizta-čechizta, listonoš, Lukeš, M.X.M., Marihuana Marihuanovich, Martina, Mat, Michel, Minskej, Moira, Moravec, Mosti, Čechi, naštvaný volič, ncp, nové krycí jméno, občanské fórum, Obzamini, Open Society, Osmdesat haleru, P. C., P. L., p.o.p., p.t.p., Pavel Uxx, Pavla K, Petrbudwar, pieta?, poiuz, politolog z Plzně, power law, privatizace, Protentokrát, psycho, Putsch, R.p.O, Rattinger, Raucher, Rerotr1, RETRO, RIP, Rozdělení Česka-Slovenska, rozradeno jest?, Rýpal, s, Sallab1, seremesinahlavu, Shkolnikov, Silberstein, Silberštejn, Slušný člověk byl a je za, SnailNet, starý známý, státní financ, Sudeťan, suxx, Šeker, Tandler, Tanguero, Tatrovice (Dotterwies), Televizní silvestr, úkáčko, Uncle Sam, ůsidvbůSJK, už to leze ven, Václav Havel se zasloužil, Václav. L., Velký Demokrat, Venca Lahváč, visokoškolák [smích]), Vivat Slovakia!, VoZP, Vrblk, výměna stráží, Xhamster, z netu, Zdena, Zemřelá společnost, zločinné praktiky OSA, נושה, ראָטשילד, صدام.

Stránka: 1 2 3 4 5

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího.....

319854

27.10.2014 7:46

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

six 87.?.?.?

Reakce na 319842

Napsal jste též v předchozím příspěvku, že pro evropany je jedno zda Putin nebo Obama....
Ono každý z nich reperezentuje zcela odlišnou koncepci vývoje.

Můžete být dokonalými otroky, kde čipy a chemie doladují vaše chování a myšlení - zbývají ty čipy, ale maká se na tom aby jste je chtěli.
A nebo se můžete pomalu stávat člověkem - a to je ta těžší cesta.

Ostatně, tento střet se táhne tisíce let.

Putin mluvil vcelku na rovinu a pravdu.., jak by na to ten lidský odpad mohl adekvátně reagovat? Vždyť by tím přitáhl k tomuto projevu pozornost svých oveček.

319848

27.10.2014 20:10

RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...

Lu 178.?.?.?

Reakce na 319842

Bol tu už odkaz?

Vladimir Putin na zasedání mezinárodního diskusního klubu Valdaj 2014 titulky CZ

http://www.youtube.com/watch?v=Od--dCBXaYs

319869

27.10.2014 7:15

Молодец

kolokol 88.?.?.?

Nejlépe si ho přímo poslechnout. Např. na Protiproudu je umístěno video.

319847

29.10.2014 18:56

RE: Молодец

Pasant 78.?.?.?

Reakce na 319847

Nechápu, proč všichni pořád "pátrají" po zdroji?
Proč nejdete přímo ke kováři a sbíráte paběrky? [mrknutí jedním okem]

Přímý zdroj je tady
http://eng.kremlin.ru/news/23137

tady
http://eng.kremlin.ru/transcripts/23137

a tady
http://kremlin.ru/transcripts/46860

319992

27.10.2014 8:32

Proč Rusko ještě není poraženo?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč Rusko ještě není poraženo?!
Mělo být už (podle "plánu"[mrknutí jedním okem] dávno vyrabováno.
1) Ještě za "hodného" pravicujícího a západujícího Yeltzina mělo být Rusko "rozporcováno". Klíčem byli tehdy "gubernátoři", kteří měli být SračkoMety (západními médii) povýšeni a ověšeni gloriolou Flašek Veškrnů, jejich oVčané v provinciích zinkat klíči, bečet po ryncích (náměstích) a požadovat "demokratickou" Nezávislost NA MASKVJÉÉÉ.
Proto byl udržován u moci neschopný a zchlastaný Yeltzin - aby to pro západní oVčany i Rusy v Rusku vypadalo "opodstatněně".
Vladimir Vladimirovich - se svými podporovateli mezi "vlasteneckými" oligarchy a vlastenci z KGB - ale Západ i s 5. kolonou v podobě Khodorkhovského - předběhl. Gubernátory vyměnil, Berezovského vyhnal do exilu, Khodorkhovského a další zavřel po zásluze za katr.
Západ sice prskal - ale nic víc nezmohl.
2) Důležité je si i připomenout "trakektorii" Kazachstánu a Mongolska. Obě země byly již téměř v "hodném" Západním táboře - a obě měly posloužit jako zajištěné nástupiště pro Ruské Jaro (rozpad Ruska do područí Západu díky "nezávislým" gubernátorům/Flaškám Veškrnům a zinkání oVčanů).
Dnes se pevně - jak Kazachstán, tak i Mongolsko - choulí loajálně k Rusku a Vladimiru Vladimirovichi. Nedělají to "pro to", že by "se Ruska báli", že by Vladimir Vladimirovich chřestil vůči nim zbraněmi, atentáty KGB nebo je vydíral. Prostě "si to spočítali", že jim to bude vyhovovat více, nežli se nechat rujnovat od Západu za pár kostí z ruské mršiny, kterou by neddlužitelný Západ ohlodal a vyrabovat bleskově "až na kost".
Kazachstán a Mongolsko je důležité mít na zřeteli, KDYŽ hodnotíme postoj Vladimira Vladimiroviche vůči Ukrajině. Vladimir Vladimirovich neiniciuje puč proti Kyjevské nacistické Juntě právě z toho důvodu, aby demonstroval Kazachstánu, Bělorusku i Mongolsku a dalším dobrovolným ruským spojencům - včetně H.E. Ramzana Akhmadoviche a Čečenců, že Rusko to "myslí dobře" - a každý je odpovědný za svůj postoj a za to, kde se nalézá a KOMU posluhuje.
Rusko má "fér" nabídku: buď se stanete součástí nastupujícího rusko-čínského obřího SUCCESSU - anebo na pár jepičích okamžiků budete coby Flašky Veškrny pronášet projev v Kongressu, abyste za pár měsíců či let snášeli plivance od svého okolí. A skončili nenávidění u dozinkajících a zbídačených oVčanů. Včetně zruinovaného "národního" i rodinného businessu.
Postoj k Ukrajině - i loajalita zejm. Mongolska a Kazachstánu - jsou velice, velice, ale opravdu velice důležitými lakmusovými papírky při posuzování kroků Ruska, Vladimira Vladimiroviche - a posledních vzteklých kopů chcípajícího Pax Emerikána...
Dokud nepřichází puč pro "Dýmů-krásy" či Maidan v Astaně či Ulan Batoru, věnuji Vladimiru Vladimirovichi od srdce několik přání co nejúspěšnějšího dne - a V.Š.E.-m Rusům rovněž [smích]

319851

27.10.2014 10:44

RE: Proč Rusko ještě není poraženo?!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319851

Dnes se pevně - jak Kazachstán, tak i Mongolsko - choulí loajálně k Rusku a Vladimiru Vladimirovichi. Nedělají to "pro to", že by "se Ruska báli"
To se asi opravdu nebojí...
Proč Rusko ještě není poraženo?!
Protože se "choulí (sic)" k sobě s turkomongoly? Máte rád obrázky, pane Moudrostrako?
Vložený obrázek
Obávnám se, že to je to, co pálí Vladimiroviče doopravdy, co za pár let bude ještě Ruskem a co zase bude kaganátem, otázka je, co má vlastně ještě na výběr, budovat "Nový řád" s globalisty (Exxon a spol.) a choulit se k západní "liberální anarchii", či protiproudit s kaganátem (eurasijská utopie). Hádejte, co nakonec udělá... chcete se vsadit? [mrknutí jedním okem]

319856

27.10.2014 13:17

Vase sazka je velmi nejista

bezdomovec 77.?.?.?

Reakce na 319856

V zasade mate pravdu, ale Rusove nejsou v podobne situaci poprve, pred 7 stoletimi museli volit bud pred nasilnou katolizaci, anebo orientalizaci skrze Zlatou hordu. Prekvapive, ale zaroven velmi chytre zvolili to druhe a uzavreli s orientalci dohodu. Tatari (Mongolove) jim nechali jejich nabozenstvi, nebot to byli "jen" bojovnici, ktere kolonizace nezajimala, na rozdil od Svedu, Radu nemeckych rytiru atd.. Rusove museli odevzdavat svuj desatek a to bylo vse, v opacnem pripade vitezstvi Vatikanu by prisli o uplne vsechno.
Mozna je dnes tahle paralela docela na miste, takze opatrne se sazkami.
Rusove si tohle vsechno pamatuji a v jejich zive mytologii nejsou ani Tatarove ani Mongolove nejakym ztelesnenym zlem, naopak obe strany spolu docela dobre vychazeji, samozrejme relativne, no ale presto.

Na druhou stranu je mozna pravdepodobnejsi, ze kaganat se stane z Evropy a muze zde zavladnout nejaka forma soft- sariji. Ovsem nikoliv jako vysledek tlaku muslimskych pristehovalcu, nybrz coby dobrovolne rozhodnuti obyvatel Evropy, ridicich se pravidlem "lepsi nejaky vseobecne platny zakon, nezli takovy, ktery strani pouze korporacim a jedincum na ne napojenym".

319861

27.10.2014 22:28

RE: Proč Rusko ještě není poraženo?!

lindsay ntqld (zavináč) mail (tečka) com 1.?.?.?

Reakce na 319851

Napsal jste to velmi pekne a po pravde.Ja bych dodal aby vsichni ti IDIOTI, kteri maji zajem na vojenskem reseni, jit do dobre knihovny pujcit si knihy historie a podivat se jak dopadli Persane, Dzingiskhan, Napoleon a Adolf Hitler paklize budou tak zblbli jejich vedouci tridou dostanou co si zaslouzi, dalsi obrovsky vyprask,a dobre jim tak

319875

27.10.2014 9:37

Slované a Asiaté.

Kamil 90.?.?.?

Byl jsem v Rusku, na Ukrajině nebo Bělorusku několikrát. Domluvím se dobře, ale pro ty, kteří ruštinu neovládají, mám radu. Stačí, když řeknete jsem Čech a jsme Slované a všichni vám půjdou na ruku, budou vás hostit, budou se s vámi přátelit. Pro naše multikulti a obdivovatele Rakouska-Uherská to možná je k smíchu, ale Rusové si velmi cení slovanství. Neřikejte však, že jste kamarád Němců, s tím si tam přátele nezískáte. Proč to píšu? EU je německá, Německo poslouchá USA. Rusové to už dobře vědí. Pochopili, že tam spojence nenajdou a proto se obrátili na Čínu. To pro ně není přirozené spojení ale existenční nutnost. Politikou zadržování Ruská se vytváří blok Rusko-Čína, který je vojensky neporazitelný. Nicméně velmi nebezpečný pro celý svět. Mám obavu, že to nikdo pořádně nechápe nebo si to nepřipouští. Tento svazek nás jednou může pohltit všechny. Evropa je první na ráně. A potom se nikdo nebude ptát na které straně jsme stáli.

319853

27.10.2014 11:44

RE: Slované a Asiaté.

TCH e (tečka) tochacek (zavináč) quick (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 319853

Tak to je sakra dobrý postřeh. Všichni tu bereme za nechvějnou velikost a sílu USA. Ale až USA krachne ( a všechny společenské procesy bez výjimky jdou po sinusovce ), zbude nám na obranu proti spojenectví Ruska a Číny jenom víra, že se k nám nezachovají tak, jak jsme se k nim celá léta chovali my.

319857

27.10.2014 13:04

RE: Slované a Asiaté.

Sugar 82.?.?.?

Reakce na 319857

No, tak to mi potom zbyde jen jako polehčující okolnost udavačství na všechny ty Burpsíky, Veškrny, Knížata a Zaanálky - abych si zachránil holou pr*el. [chechtot]

319858

27.10.2014 13:08

RE: Slované a Asiaté.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 319857

Když je někdo nucen shánět suroviny a druhý je nucen mu je prodat, co to je vlastně za spojenectví. RF je sice nějaké území, ale je to z podstatné částí pozůstatek koloniálního impéria. Čeká ho rozpad a asiaté jsou pro něj skutečnou hrozbou, ne Západ. Neslovanský živel patrně podstatnou část postupně zhltne, území se slovanskou identitou se bude postupně liberalizovat a integrovat se se Západem, nakonec jen tak si bude moci zbytky své kultury zachovat. Rusové mají podstatně více přátel tam, než v asiatických částech světa. Rozpad Ruska by však znamenal definitivní zánik starokoloniálního rozdělení a omezení vlivu globálních struktur již zastaralého typu, to jsou ti, co ještě dnes poskytují podporu Putinovu režimu na Západě a poskytují mu ji i hrou na novou studenou válku, což RF umožňuje dostat se zpět do významnější role a podržet si integritu.
Jenže jsme již v postindustriálním světě a co platí dnes, nebude platit za pár let vůbec, konec ropného věku však daleko více zasáhne "rozvojovou" část, tedy tu, která prudce narostla v závislosti na potřebách konzumní části světa, bohužel, je to kruté, ale svět je krutý zvláště k otrokům a s koncem konzumu nastane i rychlý konec těch, co ho napájeli z venčí, nikdy se nenaučili nic jiného, než být systémovým "zdrojem" a bez systému nebude potřebný ani jeho zdroj. Vlastně tu není ani nad čím naříkat, strach je taky k ničemu, co má přijít, už je na cestě tak jako tak, tak co. [smích]

319859

27.10.2014 14:52

RE: Slované a Asiaté.

micha 92.?.?.?

Reakce na 319857

Vidím to positivně, Rusové přestanou chlastat a Číňané si přestají hrát na otrokáře a mistry kung-fu. Nevidím v tom problém. [smích]

319863

27.10.2014 16:08

RE: Slované a Asiaté.

TCH 90.?.?.?

Reakce na 319863

Souhlasím, každá část planety má plné právo zažít si svůj civilizační vzestup. Ani já nebudu stahovat kalhoty, když brod je ( snad ) ještě daleko. Jen mi kolega Kamil ukázal jak snadno a jak ironicky se může dnešní rozložení sil obrátit vzhůru nohama. Pak bychom mohli být nepříjemně konfrontování s povýšeností, s jakou dnes umíme hledět na Rusko a Čínu. Ale ještě jednou, určitě chci být také optimista. [velký smích]

319865

27.10.2014 18:32

RE: Slované a Asiaté.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 319857

Myslíte ve starých stereotypech. Proč by Čína , či Rusko potřebovalo někoho mocensky ovládat? To není vůbec efektivní.
Silová politika končí. Jsou přeci daleko efektivnější nástroje a potom naše "západní civilizace" , pokud se nějak nevzchopíme je odepsaná!!! Neumí hospodařit, má obrovskou nadspotřebu všeho, co ani nepotřebuje, generuje dluhy a jenom pro prostou reprodukci je potřeba 2,11 dítěte na ženu, aby se jenom udržoval prostý počet obyvatel. U nás to dnes činí v průměru 1,42 dítěte na ženu, což je na západě celkem obvyklé číslo, někde je ještě nižší, takže naše "západní" civilizace je dekadentní, blbá, zkažená a vymírající! Jak se tady obouváte do muslimů v Evropě, ale ty si jenom počkají, až jim jako shnilá hruška spadneme k nohám a oni si Evropu převezmou!
Doufám, že Rusové a Asiati nebudou opakovat tu samou chybu a neskončí stejně, v sebevražedném konzumu a blbosti dekadence "pokroku" do řitě jdoucího! Zatím mají také tím směrem nakročeno, ale jsou schopni se poučit, až uvidí, jaké jsou konce!!!
Nedovedu odhadnout, kam se budou ubírat USA po ekonomickém kolapsu, nebo říkejme tomu lépe, po ekonomickém "vyrovnání".
Tady je každá rada drahá, protože nevíme a neumíme odhadnout ekonomický a hlavně politický dosah úplně nových a převratných technologií, které mohou celou prognózou radikálně zamíchat.
V každém případě, "změny" jsou na pořadu dne a jak tak cítím ve starých kostech, nějaký rok 1989 byla jenom jemná předehra k opeře, která bude hodně "neveselá", ba přímo "Vágnerovská".
Počátek je už zasazen někde kolem roku 1900 a dále , s raketovým nástupem průmyslové revoluce a hlavně pokroku ve vojenských technologiích, které byly motorem.
Jenom doufám, že zvítězí duchovní síly a celá Země nebude "skleněná" na povrchu po masovém použití jaderných zbraní!

319867

27.10.2014 13:13

Putin by se rad zase stal svetovou velmoci

koumeles 89.?.?.?

Tak ted trosku dela ramena na zapad a tim si sice doma zveda politické body...ale zkutečný problém pro něj ciha z vychodu. Pro rusko je nejvetsi problém cina. Stací když človek leti z činy do EU. Pod nim sviti mesta, cesty, tovarny...po přeletu ruských hranic vse zhasne...tma.....

319860

29.10.2014 6:47

RE: Putin by se rad zase stal svetovou velmoci

Cico_Ciciak 109.?.?.?

Reakce na 319860

No a to je dobre či zle? Ja si myslím, že dobre a čaká nás to tiež. Musíme sa odprostiť od konzumu a nemíňať energiu na ajfóny a podobné blbosti...

319945

27.10.2014 16:30

Chudák Putin

Jirkap 195.?.?.?

V posledním roce prohrál co mohl.Bude ještě rád,když Ukrjině dodá plyn pod cenou.Volby na Ukrajině Rusko uzná a ještě pošle blahopřejný telegram z Kremlu vítězi voleb.Novorusko se připojí k jednotné Ukrajině,vůdci opolčenců emigrují do Ruska,nebo se vzdají a vše pojede jako doposud.Vsadíte se?

319866

27.10.2014 19:40

Čarnogurský se ptá Putina

Urchin 89.?.?.?

Otázka v 01:57:17
http://youtu.be/aGtYEwm-22Q
Co to mělo znamenat?

a) pokus o lichotku
b) taktní upozornění, že kult osobnosti není ok
c) varování
d) něco úplně jiného ?

Ač disident, nepatřil k havloidům a zde http://youtu.be/7wrR7Ft1o58 se ostatně vyjádřil jednoznačně.

319868

28.10.2014 10:20

RE: Čarnogurský se ptá Putina

nikto 37.?.?.?

Reakce na 319868

Konvertovanemu polskemu Zidovi Carnoguskemu by som neveril ani nahodou. Mal svoju ulohu za bolsevikov a sa mu to aj jeho rodine vyplatilo. Tyzden pred prevratom sa stal "disdentom", pritom tahal za spagatiky z pozadia toho aktivneho katolickeho debila Frantiska Miklosku ktoremu prebytok spermii nacisto zlikvidoval usudok. Spolu zalozili Vatikanom riadene KDH - tych istych ksichtov farizejskych mozete vidiet uz 25 rokov v parlamente. Neskor, ako premier sa podielal na likvidacii slovenskej ekonomiky (rozbitie polnohospodarstva) a ma s KDH hlavnu zasluhu na katolickych restituciach. Po uspesnom splneni dostal dalsie ulohy od svojho zamestnavatelia.Teraz sa ZRAZU stal z tej kurvy rusofill...ono Vatikan ma sofistikovane metody pre svojich agentov nakoniec ma s organizovanim prevratov a vojen tisicrocne skusenosti. A pravoslavne Rusko (ako svojho uhlavneho nepriatela) je treba zlikvidovat za kazdu cenu. Ukazuje sa zas dobry kseft pre tuto skurvenu rodinu ktora este na Slovensku narobi paseku...
Carnogusky je typicky predstavitel kriveho charakteru pravnikov.
Tazko ocakavat napravu sveta kym posledny Zid neobesi posledneho pravnika....

319889

28.10.2014 10:44

RE: Čarnogurský se ptá Putina

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 319889

Taky mu nevěřím ani slovo,po tom co tu dvacet let předváděl...,zajímavý je v tomto směru i jeho fotr....

319893

27.10.2014 23:50

Schyluje se k neofeudalismu!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

To je realita! V Německu s tím už de facto začali, tam se v Amazonu už pracuje dokonce zadarmo, povinně! To by jeden blil, mrkejte na tohle: http://aeronet.cz/news/svedectvi-cesky-z-nemeckeho...

319876

28.10.2014 0:22

Ešte stále si naivne myslíme, že západ = vývoj a nové technológie

lubosmat 91.?.?.?

Hoci sa „Západ“ vynasnažil na „dobytých“ územiach fakticky takmer úplne zlikvidovať pôvodný výskum a vývoj, zostalo kopec krajín, ktorým nehrozí vymretie a naďalej sa snažia čo – to vymyslieť.

Za posledných 25 rokov, ako očitý svedok, nevidím žiadny závratný pokrok na strane „Západu“, a v sociálnych systémoch cítim dokonca pozvoľný úpadok.

Snažíme sa nahovoriť si, že bez „Západu“ sa nič dobré a pokrokové nevymyslí, ale to predsa nie je vôbec pravda. Hlúpa pýcha zbastardených psov „západu“ nám načisto zatemnila mozgy.

Väčšina západnej populácie rieši zásadný „vedecký“ problém, z ktorej strany sa zahryznúť do BIG-MACU, čo najvýhodnejšie.

7,2 mld. Ľudí na svete je problém na slušný život pre všetkých, ale 500 mil. je problém na prežitie druhu.

Ak si niekto myslí, že si ľudstvo dokáže udržať technologickú vyspelosť v obmedzenom počte preživších, hlboko sa mýli – výrazné zníženie populácie povedie k radikálnemu kultúrnemu a technologickému úpadku ľudského druhu.

V Číne sú tiež rozsiahle územia ľudoprázdne, rovnako, ako v Rusku. Ono bez poriadneho zásobovania sa tam dá prežiť len ťažko.

Podsúvame Číňanom na základe okupácie Nepálu akési koloniálne chúťky smerom do Tajgy. Podľa seba súdim teba – anglosaská civilizácia to tak vidí, lebo by sa ináč v situácii Číny než koloniálne ani nesprávala.

Nechajme sa prekvapiť.

319877

Příspěvků: 28

27.10. 00:25 Moira  Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...
27.10. 04:41 Moiry  RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...
27.10. 08:02 fohat  RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...
27.10. 08:28 bezdomovec  Moznosti je tolik, jak vynalezavy jste, Moiry
27.10. 09:39  MOIRA
27.10. 07:46 six  RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...
27.10. 20:10 Lu  RE: Jen jsem pridal prispevek o Putinove projevu dole pod Sakera, objevi se zde samostatny clanek...inu osud...
27.10. 07:15 kolokol  Молодец
29.10. 18:56 Pasant  RE: Молодец
27.10. 08:32 MoUdrostrak  Proč Rusko ještě není poraženo?!
27.10. 10:44  RE: Proč Rusko ještě není poraženo?!
27.10. 13:17 bezdomovec  Vase sazka je velmi nejista
27.10. 22:28 lindsay  RE: Proč Rusko ještě není poraženo?!
27.10. 09:37 Kamil  Slované a Asiaté.
27.10. 11:44 TCH  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 13:04 Sugar  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 13:08  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 14:52 micha  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 16:08 TCH  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 18:32  RE: Slované a Asiaté.
27.10. 13:13 koumeles  Putin by se rad zase stal svetovou velmoci
29.10. 06:47 Cico_Ciciak  RE: Putin by se rad zase stal svetovou velmoci
27.10. 16:30 Jirkap  Chudák Putin
27.10. 19:40 Urchin  Čarnogurský se ptá Putina
28.10. 10:20 nikto  RE: Čarnogurský se ptá Putina
28.10. 10:44 Emil Robot  RE: Čarnogurský se ptá Putina
27.10. 23:50  Schyluje se k neofeudalismu!
28.10. 00:22 lubosmat  Ešte stále si naivne myslíme, že západ = vývoj a nové technológie

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

75

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 121 čtenářů částkou 26 160 korun, což je 75 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lupo Anetta POLITIKA27.01.21 19:29 Česká republika 0

Rusko a USA podepsaly smlouvu START velmi rychle27.01.21 10:07 Neurčeno 1

Čiperka Prymula ukradl tváře herců na soukromou kampaň26.01.21 23:07 Česká republika 1

Vakcína od Astra Zenecy má prý jen 8% účinnost26.01.21 11:16 Německo 11

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 5

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 7

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,56 Kč
Euro
26,08 Kč
Libra
29,48 Kč
Kanadský dolar
16,81 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,73 Kč
100 maď. forintů
7,23 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 618,86 Kč
1 unce stříbra
540,83 Kč
Bitcoin
675 481,22 Kč

Poslední aktualizace: 28.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 388