Diskuze k článku

Stát korporací

Příspěvků 26

8.10.2014 0:34

Banky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

No když mne před lety obral bankomat o 4000 a ještě jsem zaplatil 200 za neoprávněnou stížnost ještě se zdržováním agilní fronty za sebou dobré 3 minuty tak je jasné že mají specifické služby. Stál jsem tam jako bulík a civěl na prázdnou modrou obrazovku. Že bych po nich chtěl ty peníze a satisfakci je jasný. Udělali louži čuňata a nevyschne!

318691

8.10.2014 13:03

RE: Banky

udo1 udo321123 (zavináč) azet (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 318691

Koncom 20.stor posledné tzv. "štátne útvary" prehrali vojnu s nadnárodnými korporáciami a jednou z úloh umelej predprogramovanej krízy roku 2008 bola iba "kontrola správnosti" prepočtov.

Médeálno-korporátna(fašistická) mafia finacistov dnes nepriamo a priamo formuje cez svoju lokálnu bezprízornú besnotu všetky podstatné zákony a súdne rozhodnutia.

O "motivácii" vlád snáď ani netreba hovoriť..
Ostatne..zákony a presnejśie ich interpretácia v tejto protiľudskej civilizácii odkazu OTROKÁRSKEHO Ríma, vźdy boli na ochranu moci mafióznych a iných nadnárodných káporácii s ich licenčnými pobočkami pošmykov-ľavoboćkov.

Dnes je to nie len odborne, no už i verejne známe a otázka je, či občania(na rozdiel od ovčanov) chcú vôbec demokraciu, alebo sa uspokoja až do obligátnych cyklických jatiek s tradičným režimom davokracie.

Tie deti a vnuci, čo prežijú, ich síce budu preklínať a pľuť na ich hroby, no oni sami si ešte možno užijú zopár relatívne príjemných dní otravinového dostatku a narkotického spánku.
..i na už kontaminované spálenisko možno prídu ďalsie generácie mutantov
a ak ani tí nepochopia, čo pochopiť mali,
horor plynúť bude do noci v diali.

Čo s úrakovinou krvi(obeživa) spoloČnosti?

318705

8.10.2014 20:16

Dlouho očekávaný report byl právě publikován

Guru 178.?.?.?

Reakce na 318691

Dlouho očekávaný report z 32 denní testů E-Cat/Hot-Cat podepsaný vedoucím katedry fyziky Boloňské Univerzity a profesory z Uppsaly Univerzity:

http://www.e-catworld.com/2014/10/08/e-cat-report-released/

PDF originál: http://www.sifferkoll.se/sifferkoll/wp-content/uploads/2014/10/LuganoReportSubmit.pdf

Tentokráte vše bez pochybností. Speciálně pro čtenáře Zvedavce.

318720

8.10.2014 2:42

Proboha, Zuzanko či Jiříčku,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ty jsi asi zrovna spadla z hrušky, když sis náhle všimla "hrozby demokracii". Ve skutečnosti jsme svědky absurdního satanského divadla, v němž defiluje podvod, lež, násilí a brutalita, kterou Tvoje civilizace a kultura páchá na zbytku světa, za tím bez jakékoli korekce a zpětné vazby, doufající, že obejde zákon příčiny a následku.

Velkolepý experiment Života, končící v křeči trapnosti, vedené opicí, třímající jaderný granát. Kdysi nádherná Hra bohů, která už stačila znechutit herce i diváka. Raději zhasněme a běžme domů...

318692

8.10.2014 3:19

To je zase slátanina :-(

Nikdo 212.?.?.?

Vypadá to, že dnešní doba ve velkém plodí pisálky, kteří sice tuší, že je něco špatně, ale pletou si pojmy s dojmy.
Autorka například nazývá korporátní model neoliberálním nebo má starost o demokracii, kterou téměř všechny moderní státní útvary pouze předstírají.
Také by nebylo od věci si uvědomit, že faktické oddělení moci výkonné, zákonodárné a soudní je čistá fikce, že uplácení dělného lidu na západ od našich hranic už není tak potřebné jako v době "bipolárního" světa a že autorkou proklínaný svobodný trh nefunguje právě díky tomu všeobecně rozšířenému korporativnímu modelu.
Jinými slovy stačilo napsat druhou půlku článku, která má alespoň nějakou informační hodnotu.

318693

8.10.2014 5:51

Zkusme to zjednodušit analogiemi.

jh111 94.?.?.?

Popsat lidskou společnost by šlo analogií s pyramidou a lidským tělem.
Začněme tou pyramidou, např. z jednodolarové bankovky, kde na vrcholu sídlí prozíravé oko. Ale co to sídlí na vrcholu?
Je to opravdu prozíravost, nebo klíště? Nebo nafoukaní nabobové odtržení od reality?
Spodní stranu pyramidy tvoří pracující lidé vytvářející reálné hodnoty, dělníci, hasiči, zdravotníci, konstruktéři atd.
Vrstvu nad nimi tvoří manažeři, žijící z božské many, která se vznáší z hůry. Tito manažeři slouží za to nějakým vyšším cílům daným shůry. Nad touto vrstvou jsou obdobně manažeři manažerů.Až v nejvyšší vrstvě je vrchol pyramidy, bohové?
Nejnižší vrstva tvůrců hodnot si neuvědomuje, že je strůjcem a původcem všeho a připadá si bezcenná.
Je to způsobeno tím, že své hodnoty směňuje za peníze, které bychom mohli přirovnat ke krvi v lidském těle.
Koloběh peněz v pyramidě lidské společnosti způsobuje moc vrcholku pyramidy a následně moc manažerů.
Na přechodu mezi vrstvo tvůrců hodnot a manažerů dochází ke směně práce za peníze. V analogii s lidským tělem to jsou plíce okysličující krev, peníze. Krev tedy peníze proudí kanály tepnami k vrchol pyramidy a ta je přerozděluje. Část plyne manažerům pro udržení moci vrcholu pyramidy, to jsou ty astronomické platy šéfů podniků, drah, zlaté padáky Čezu, Kalouskova otázka chceš prachy? Apod.
Takže tím je definována legitimita moci vrcholu pyramidy - koloběhem peněz a neuvědoměním si tvůrců hodnot svého postavení.
Takže zpět k otázce co je na vrcholu pyramidy?
Je to klíště nabob, nebo prozřetelnost?
V analogii s lidským tělem v tomto systému chybí zpětná vazba- nervy, které by z nejnižší vrstvy měly vliv na rozhodování vrcholku pyramidy. Bez toho budou na vrcholku pyramidy nabobové odtržení od reálného života a klíšťata.
Bez zpětné vazby nebude harmonie v lidském životě.
http://harmonie111.webnode.cz/

318695

8.10.2014 10:32

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Reakce na 318695

Řešením tohoto modelu by bylo, nesměňovat práci za peníze [smích] ale tvářit se že žádné peníze spodní řady nemají... a tím vršku nezbude nic jiného než jim nějaké dát do hry, nebo se začít živit rukama aby měli co do huby. Bylo by krásné, kdyby najednou peníze byly k ničemu... a hodnotu by měl například nějaký měřič odvedené lidské práce + řídící a odpovědnostné prémie ě prémie za směnnost a zdravotné ohrožení. Tím by si i některé dnes málo ceněné práce, mohli v důchodu užívat jako ředitelé. Nejhůře by na tom byli asi politici, protože by ti jsou v práci jen pár hodin měsíčně [smích]

318698

8.10.2014 10:41

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Reakce na 318698

Krása výměny je v tom že se jedná o výměnu, nikoli dar, ani příjem a tedy lidé pokud přejdou na výměnný obchod, tak žádné daně platit nemohou a přitom budou mít cokoli si řeknou pokud budou provozovat službu nebo výrobu něčeho co potřebují zase ti druzí. Tím se vytratí výroba kvůli zisku, ale bude jen výroba podle spotřeby, a pak bude rozhodovat kvalita (s kým vyměním) více než cena a drancování země skončí. To je jediný lék na Zemi... prohlásit zisk za protiprávní krádež vůči společnosti. Pokud by totiž na Zemi platily stejné mzdové a sosiální podmínky... jako nájem 1m2 minimální hodinová mzda atd... bylo by vždy dovážené zboží dražší než tuzemské... a celý ten humbuk dopravy, vykořisťování, kolonizace a drancování i sociálních nepokojů by ustal. Má to jen jednu chybu obří nárůst popoulace by vedl k stejným důsledkům k jakým směřujeme dnes.

318699

8.10.2014 11:31

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 318699

[chechtot] Rozevírání nůžek a tedy zkořisťování je příčinnou namachrované kriminality darmožroutů a kriminality bílých límečků která práci vždy ohodnotí stejně s vlastní nepostradatelností žab na prameni a s legalizací korupce fašistických pák i státních zvůlí nepracovat pro občany ale na jejich ždímání na strhávané bezprizorné, že. Málo, znovu a lépe. Skákejte výš a do 74+, tedy zatím. Tak znovu a lépe. [cool]

318701

10.10.2014 7:54

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

brinda 78.?.?.?

Reakce na 318701

"K čemu by jim byla znalost všech těch postupů, které by najednou nemohli využít? Co by jim chybělo?
Chybělo by jim to bohatství, neboli zdroje či kapitál. Neboli uskladněné předchozí úsilí. Veškeré bohatství lze zničit, veškeré bohatství lze spotřebovat -/A to se také děje. Neplést si, že finanční výdaje rovná se vždycky úspornější produkce, mnoho je právě chybných...a dojde k "potrestání chybného rozhodnutí" úbytkem kapitálu./.""Nejelegantnějším způsobem krádeže je zavedení vynucených peněz (následný přístup k tiskařskému stroji-dnes elektronicky).Držitel nově vytvořených peněz budí zdání, že někdy v minulosti vykonal produktivní čin a pomocí běžných transakcí odebírá produktivním plody jejich úsilí.(Pohrůžka násilí je zde skryta v nemožnosti účastníků transakce beztrestně odmítnout „zákonné platidlo" jako protihodnotu za svůj produkt.)"

318813

8.10.2014 16:03

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

jh111 94.?.?.?

Reakce na 318699

Peníze mají své kouzlo. Představte si, že máte kance a chcete jej směnit za lyžařskou výstroj. Do autobusu ani do vlaku vás s kancem nevezmou. Peníze jsou skladnější a trvanlivější.
Chce to zrušit rovnici moc rovná se peníze.
Vrstva vytvářející hodnoty by se měla spojit do sítě a vybrat své zástupce. Ti by vybrali mezi sebou své zástupce a tak dál až by se vytvořil druhý vrchol pyramidy s mandátem lidí k moci nezávislý na penězích, tedy ona zpětná vazba.
Pro vytvoření sítě by byl elegantní systém triád.
Dva přátele by našel snad každý. Mohou vytvořit trojici.
Každý z této trojice si založí další vlastní trojici.
Geometrickou řadou se zanedlouho propojí celý svět.
Téma pro první setkání triád by mohl být světový mír.

318712

9.10.2014 9:55

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

woxow 89.?.?.?

Reakce na 318712

Pak je možný jen jeden model. ˇVšichni pracující by měli mít stejný příjem + jednotlivé profese zdravotní a směnné prémie. Všechno nad tento příjem patří národnímu fondu, který zajišťuje bezplatné školství, zdravotnictví atd a dotace pro rozvoj podnikání. Zrušily by se daně, a odevzdával by se veškerý zisk do tohoto fondu, který by pak posuzoval na co peníze využít. Jestliže by někdo nemohl získat více než ostatní, tak by nemělo smysl hnát se za osobním ziskem, a výměnou za to by se měli všichni dobře, bez starostí, a nedostatku něčeho. Problém je, že jakýkoli solidární model ztroskotá na nevyzrálosti jedinců, kteří veřejný blahobyt obětují na oltář osobního zisku. Dokud nenaučíme děti ve školách že zisk = krádež a ožebračování kamarádů... vyroste nám ještě větší egoistická generace kde všichni budou proti všem si konkurovat a jen ti nejpodlejěší a nejagresivnější získají nejvyšší posty.

318750

9.10.2014 16:44

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

Nikdo 217.?.?.?

Reakce na 318750

Každé přerozdělování a rovnostářtví vede pouze k flákání nebo emigraci. Socialismus v jakékoli podobě nefunguje. Centrální moc jen více korumpuje.

318770

9.10.2014 19:33

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 177.?.?.?

Reakce na 318770

soicialismus neznamena nutne trvalou centralizaci. jde o to jake je centrum a jak je kontrolovano;

318782

8.10.2014 11:54

RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.

Nikdo 212.?.?.?

Reakce na 318698

Všechno lze ojebat, proto žádný umělý systém založený na měření lidské práce by nefungoval. Pro začátek stačí penězům vrátit jejich původní smysl, tedy usnadnění výměny zboží a navázat je na reálné hodnoty.

318702

10.10.2014 6:10

RE: Zkusme to

ESC 78.?.?.?

Reakce na 318695

"Bohatí dnes naopak disponují spoustou možností, jak daně neplatit. Důvodem, proč velké společnosti dnes stále ještě VYKAZUJÍ zisky a tedy platí daně, je oddělení řízení a vlastnictví v akciových společnostech. Manažeři se musejí snažit maximalizovat zisk na akcii a tržní cenu společností, což se děje pouze při vykazování zisku, čím více, tím lépe. Kreativní finanční ředitel má dnes však mnoho příležitostí (díky tzv. derivátovým kontraktům), jak ukrývat a přesouvat zisky (a bohužel i ztráty, což je mnohem častější praxe), jak mezi jednotlivými společnostmi, tak v čase - i na desítky let dopředu. A nedělá to jen proto, že majitelé chtějí vidět zisky. Menším společnostem se derivátové kontrakty sjednávat nevyplatí, protože se v nich většinou hraje v částkách od desítek milionů dolarů výše." - Jim to nevadí protože to policitky a nikoli ekonomicky-férově získají "zpátky" (no zpátky když o nic nepřišli, není zpátky, ale mnozí se domnívají a zvláště pak byrokrati, že mají nějaký nárok o který je nesmějí "ti slabší" připravovat...)

318805

8.10.2014 16:44

Trochu OT

Kiviss 91.?.?.?

(Někomu pro zamyšlení, někomu pro zasmání a někomu pro naštvání.)

Napsal mi kamarád:
Tak jsem potkal týpka, který mi podával předvolební leták ODS.
A já nevím proč, ze mě vypadlo:

"Vás ještě nezakázali?"

318714

8.10.2014 19:19

RE: Trochu OT

Joob 213.?.?.?

Reakce na 318714

proč by je zakazovali - věrné přisluhovače jednoduše označí za teroristy, a je to....

318719

8.10.2014 17:49

Je pravděpodobné ...

Kiviss 176.?.?.?

... že Vám, mě i mnoha jiným jde v podstatě o stejnou věc.
Pokud však sebelepší myšlenku uvedete a zarámujete do kontextu s demokracií, ztrácí jakákoli verbální i fyzická snaha svůj význam a smysl.

"Demokracie" je:
Všemocný, přibitý na kříži.
Něco, co nikdy nikdo neviděl a neuvidí.
Kladivo na rozbíjení křehké, orientované pozornosti.

318717

8.10.2014 20:28

analogie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

Postavme pyramidu na špičku,tvurci hodnot jsou základem,ostatní jsou sluhové,tskto zařazení a takto hodnocení,nelze mít sluhu na úvěr! [překvapení]

318721

9.10.2014 5:20

Velice ,lehce,zjednodusene,problem je ten,ze to nevnimame,ignorujem to!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Vložený obrázek
Svet je takovy,jaky si ho udelame,nikdo jiny to pro nas nebude delat,muzete verit na co koliv,od blanickych rytiru,az po zazraky kouzelniku.Vse,jiz bylo receno,ale,skutek,utek!
Emma Goldman,pritelkyne tak zvaneho Lenina -Blank,rekla,ze rodiny znici feminusmus,rabinsky synacek Marx,rekl,ze, materialismus znici obcana.Jedny znici,druhe obohati na zaklade tech znicenych,takze,dnes mame nejenom milionare,ale,trilionare,lidstvo neudelalo strop bohatsvi a tak se kontrola ekonomie vymkla obcanum a vsem vladam z ruky,neni dulezite,co rekne politik,ale,co rekne bohac.
Vzdyt Roschild to rekl,dejte mi kontrolu nad penezy a mne nezajima,kdo vladne, "nebot,ti,co jako udajne vladnou ,jsou jeho loutkami,koupil si je se vsim vsudy,ma absolutni kontrolu nad vsim,nebot ma priliv tolika penez,ze muze koupit celou planetu a pet procent navic.Nase deti rostou do ekonomickeho otroctvi,nase, "dluhy" jsou dluhy udelane politiky a splaceni mnoha pristich generaci,procenta z dluhu jsou takova nespocitatelny.

318731

10.10.2014 6:22

Korpobyro-militárně-mediacírkevní rafinovaně agresivní-znásilňující civilizace

UKKD 78.?.?.?

Reakce na 318731

"Státní majetek není váš majetek. Je to majetek politické reprezentace, vlády a úředníků, kteří o něm rozhodují. Oni rozhodují, jak využijí bohatství odňaté produktivní části společnosti. Oni rozhodují, zda prodají podíl v nějakém podniku, komu darují vaše daňe, co za ně nakoupí, kolik si nechají pro sebe. Vy již po daňové transakci (která vás čeká na každém kroku vašeho ekonomického života) nic nevlastníte."
"Nyní ani naše ekonomické životy nejsou naše, prostě naše zde není nic, pokud dohledáte odpověď k tomuto tématu, tak okamžitě prozřete a pochopíte, že těm co za tím stojí, stačí pouze kývnout prstem a každý z nás příjde o vše, ale naprosto o vše i o to, co dnes považujete mylně, jako svůj majetek! Nikdo z nás (běžných) tady nic nevlastní je to lež."

318806

9.10.2014 21:43

Růst nelegitimní moci a hrozba demokracii...

mihulka 109.?.?.?

Máme výhodu. Demokracii, která by opravdu " stála za řeč," nemáme, takže není nic, co by ji mohlo ohrozit.

318792

9.10.2014 22:59

Množstvo nezmyslov

novapalo 212.?.?.?

Ak niekto vychádza z toho, že demokracia je principiálne správny systém štátneho zriadenia, tak dôjde k tým záverom a názorom, ktoré sú uvedené v tomto článku.
Ale, čo ak demokracia je omyl, ako píše náš slovenský "génius", pán Kysucký, ako sa smeje sám zo seba vo svojej knihe "Demokracia je principiálny omyl"?
Viete, pán Kysucký píše, že všetky zásadné princípy demokracie sú nezlučiteľné s hlavnými zákonmi prírody, presnejšie hlavne so zákonom o dualite a zákonom o hierarchii.
Preto pán Kysucký vyvodil logický - teda prakticky vedecký - záver, že demokracia je totálna somarina.......... ha, ha.
Ja pevne verím, že západná civilizácia dá Nobelovú cenu aj Slovanovi, ktorý hovorí, že západ je degenerovaný......., ak odhalí, že tento Slovan mal pravdu.
Veríte tomu? Ja teda skutočne neverím, že by Švédi dali svoje peniaze nejakému "otrhancovi" zo Slovenska !!!!
Počul som od nejakého somára Čecha, že hovoril, že Slováci sú hôrni ľudia a teda sú menej inteligentní.

318796

9.10.2014 23:13

hôrni , tak tomu nerozumím. Horny mají lovci na zakončení lovu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 318796

[překvapení] [chechtot] [mrknutí jedním okem]

318799

10.10.2014 2:01

potlačování "malých" aby nekonkurovali

malimalym 78.?.?.?

"Výkon vlastnictví nikdo neomezuje? To je stejná fikce, jako že jsme si všichni rovni. Přístup na trh neomezují jen velké firmy, ale též desetisíce správních norem, které neustále přibývají, nejen "národní", ale i "nadnárodní".
Jako člověk znající poměry ve velkých firmách jistě víte např., že EU /nejde o žádný mystický projekt odnikud, ale sama vyrůstá z těch samých gaunerů jako jsou na úrovních korpostátních "dole"/ tiše po roce 2000 začala
měnit zákonodárství antimonoponí v promonopolní.
A že se tiše uvažuje, a začíná se lobovat pro
předpisy proti tzv. OUTSIDERS."
Dávno to mají v šuplících a postupně to sunou obor po oboru...
Metoda kterou pracuje tato zvrácená "moc" je jednoduchá - Ovládnou některý obor a vytvoří z něj zbraň k dobytí oboru dalšího a tak dál - tzv. FAŠIZACE.

318803

Příspěvků: 26

08.10. 00:34  Banky
08.10. 13:03 udo1  RE: Banky
08.10. 20:16 Guru  Dlouho očekávaný report byl právě publikován
08.10. 02:42  Proboha, Zuzanko či Jiříčku,
08.10. 03:19 Nikdo  To je zase slátanina :-(
08.10. 05:51 jh111  Zkusme to zjednodušit analogiemi.
08.10. 10:32 woxow  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
08.10. 10:41 woxow  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
08.10. 11:31  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
10.10. 07:54 brinda  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
08.10. 16:03 jh111  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
09.10. 09:55 woxow  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
09.10. 16:44 Nikdo  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
09.10. 19:33  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
08.10. 11:54 Nikdo  RE: Zkusme to zjednodušit analogiemi.
10.10. 06:10 ESC  RE: Zkusme to
08.10. 16:44 Kiviss  Trochu OT
08.10. 19:19 Joob  RE: Trochu OT
08.10. 17:49 Kiviss  Je pravděpodobné ...
08.10. 20:28  analogie
09.10. 05:20 Robert Nohejl  Velice ,lehce,zjednodusene,problem je ten,ze to nevnimame,ignorujem to!
10.10. 06:22 UKKD  Korpobyro-militárně-mediacírkevní rafinovaně agresivní-znásilňující civilizace
09.10. 21:43 mihulka  Růst nelegitimní moci a hrozba demokracii...
09.10. 22:59 novapalo  Množstvo nezmyslov
09.10. 23:13  hôrni , tak tomu nerozumím. Horny mají lovci na zakončení lovu
10.10. 02:01 malimalym  potlačování "malých" aby nekonkurovali

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 605