Diskuze k článku

Jediné dvě jistoty ohledně tragedie Boeingu MH17

Příspěvků 27

22.9.2014 15:12

chce to jít do detailu

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Awacs nemusel v principu zachytit strelecký radar Buku, protože jeho kužel je jen úzký. Bez optického navedení dostat letadlo do toho kuželu je obtížné, ale ne vyloučené.
Podrobneji napríklad zde:
http://www.palba.cz/viewtopic.php?f=307&t=6201...
Tím nechci ríct, že musela strílet raketa Buku. Jenom mi vadí, že do dnešní doby není nikoho normálního, kdo by byl schopen poskytnout alespoň relativne objektivní informaci.
Ve dnešní dobe sofistikovaných chemických, fyzikálních a biologických analýz. Nekdo proste nechce.
Pak se nedivme, že konspirace mají zelenou a svádejí kolikrát jen medvedí službu.

317830

22.9.2014 18:07

RE: chce to jít do detailu

To je jedno 78.?.?.?

Reakce na 317830

To jo, ale těch nevyšetřených věcí je více. Kdo střílel na Majdanu? Nevyšetřeno! Naopak prý byli pokáceny stromy, v jejichž dřevě byly projektily ze střelby, dle kterých se dalo snadno určit odkud a z jakých zbraní se střílelo. Upálení desítek lidí v Oděse. Nevyšetřeno! A co se týče Boeingu MH17? Je kolem důkazů příliš mnoho tajnůstkářství. Dosud nezveřejněny záznamy z řídící věže letového provozu z Kyjeva či z černých skříněk. Kdo tam v tu dobu pracoval? Co je tedy s tím španělským dispečerem? Proč Ukrajina, možný podezřelý, se podílí na vyšetřování? A proč Ukrajina, Holandsko, Austrálie a Británie podepsali smlouvu o nezveřejňování? Za sebe musím konstatovat, že ač jsem se snažil představit si, že to byl BUK, tak zatím alternativní zprávy, jako je ta výše uvedená nebo ty z Protiproudu, mě přivedly do stavu, že věřím, že to BUK nebyl. A když to BUK nebyl, tak stopy ukazují na Kyjev. A pokud to byl Kyjev, jsme svědky mezinárodního terorismu. A EU bohužel je komplicem...

317835

23.9.2014 8:02

RE: chce to jít do detailu

favela 113.?.?.?

Reakce na 317835

A proc musel byt zprava holandske komise nejprve CENZUROVANA a schvalena Kyjevskou fasistickou juntou !!!

317865

22.9.2014 18:41

RE: chce to jít do detailu

Venny 46.?.?.?

Reakce na 317830

Velice rád vám opět připomenu, že systém BUK používá poloaktivní navádění raket na cíl. Tedy střelecký / naváděcí lokátor, s nejvyšší pravděpodobností lafetovaný na společném podvozku s odpalovacím zařízením 4 raket, ozařuje úzkým RL paprskem cíl a odraz od něj zachycuje raketa svou radiolokační hlavicí ( při odpálení a během letu). Pokud je sledování cíle pozemním střeleckým radiolokátorem přerušeno, nebo je-li signál zarušen z jiného zdroje, raketa přestává být naváděna a v lepším případě letí setrvačností do naposledy vyhodnoceného místa střetu s cílem. V horším případě odšumí pryč a je zničena autodestrukcí.
Aby střelecký lokátor, zařízení s prostorově úzkým RL paprskem, mohl včas a přesně nalézt svůj cíl, musí být naveden přehledovým radiolokátorem, jehož funkcí je jak tušeno z názvu, mít přehled o vzdušné situaci a vytipované cíle přidělovat tomu odpalováku s naváděcím lokátorem, který má na postřelování nejlepší podmínky.
Dále si dovolím ještě jednou vyvrátit fake o optickém navádění raket BUK. Optický systém je sice součástí každého odpalovacího zařízení, ovšem účelem je sledovat zadaný cíl bez nutnosti použití střeleckého radaru. Proč? Aby cíl nemohl detekovat, že je v "zaměřovači" a zmizet, nebo když je reálné nebezpečí zarušení radaru cizím RL signálem, nebo hrozí-li použití samonaváděcích protiradiolokačních střel. Ovšem v okamžiku postřelování cíle musí být naváděcí radar bezpodmínečně zapnut, musí zachytit cíl a hlavice rakety musí odraz od cíle zpracovat. V tomto okamžiku role optického systému končí. Raketa nemá žádné zařízení, které by jí řeklo, kterým směrem kamera čučí a co vidí. [cool] [chechtot]
O možnostech AWACS zachytit nepřetržitý paprsek střeleckého radaru by se daly vést dlouhé debaty; já se přikláním k názoru, že by to mělo být jeho hlavním smyslem: co, kde, na jaké frekvenci vysílá... (kromě dalších funkcí). A jestli to neumí (po 30 letech služby systémů BUK), jde o drahou a zbytečnou hračičku. [cool] [chechtot]

317837

23.9.2014 1:35

RE: chce to jít do detailu

feri 86.?.?.?

Reakce na 317837

Absolutne suhlasim... pracoval som ako velitel baterie KUBu. Cez optiku sa nemoze naviest raketa na ciel. Optika ale moze nahradit prehladovy lokator v urcitych pripadoch. [překvapení]

317856

23.9.2014 7:25

RE: chce to jít do detailu

Venny 93.?.?.?

Reakce na 317856

Dobrý den kolego. Byl jsem technikem průzkumných RL prostředků tehdejšího 11. a 12. plp (Stříbro, Mar. Lázně). [cool]
Spoustu věcí jsem již zapomněl, na palebné baterii jsem též nepůsobil, ovšem nedá mi nereagovat na naprosté nesmysly, které se tu prezentují některými rychlovzdělanci. [oči v sloup]

317863

23.9.2014 14:02

RE: chce to jít do detailu

feri 86.?.?.?

Reakce na 317863

zdravim venny. slouzil jsem u plrp Kromeriz 1990 a pak v Roznave (SR) [smích] u brigady KUBu uz neexistujici [pláč] ...
Urcite vime o cem piseme se zda... KUB jsem studoval na VVTS a predpokladam ze ty taky [smích] 86-90

317883

23.9.2014 15:00

RE: chce to jít do detailu

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 317837

Máte snad nejaký duvod mi to pripomínat? Na výše uvedený link jsem linknul vnitrnosti rakety Buku z australského serveru, které v modernejší verzi jsou i plne aktivní. Takže to všechno dobre rozlišuju.

Zapomel jsem pouze napsat, že podle svedku bylo zataženo, na boeing nebylo videt, proto mohl být problém i s tím optickým navedením. I když stopro neplatí nic, a nekde mohlo být relativne jasno.
Na stejném linku je pak i foto antény streleckého radaru palebního Buku. Rozhodne víc, než tady tvrdí nekterí o pochybnosti zdroje. O vyzarovacím diagramu radarové antény také nemusíte s drívím do lesa. Delal jsem i technika RL, a s VF i anténní technikou jsem léta kamarád.
Pokud je úzký kužel radaru namírený relativne pryč od Awacsu, tak muže proste být tak slabý, že se ztratí v rušení. Všechno má nejaké konečné možnosti ve spektru a smerovosti, a Awacs coby pokročilý skener je sice hi-tech, ale buh to není.
Lišíme se v nečem zásadním? Nic takové, co nevím netvrdím.
Nebo si jen hrajeme na ješity?

Nickovi agh: Doporučujem odhadnúť priestorový uhol, a uvedomiť si fakt, že ten strelecký radar je otočný len s vežou nosiča a ťažko sa ním niečo skenuje. Menej fantázie, opakujem, v predošlom linku je jeho anténa. Aj keby bola otočná, tak veľmi málo proti obvyklým radarom. Má síce aj vyhľadávací režim, ale ťažkopádny proti normálnym radarom, boeing by mu za dobu prehľadávania odbehol z kužeľa.
Sedel si ty vôbec niekedy v kabíne radaru? Ja áno a nie na exkurzii, tak neprskaj zo sveta telenovely.

317888

23.9.2014 21:58

RE: chce to jít do detailu

Timechild 146.?.?.?

Reakce na 317888

technického trolla som už dlho nevidel, vy ste kandidát No.1. signál len tak vyšumí, to ste kde videl? Dnes nie je problém odchytiť vysielanie aj v ráde wattov, nie kilowattov výkonu, éter nesledujú len AWACS. Už aj hluchý spojár vedel, že má dávať pozor, že "Nepřítel naslouchá!".

317921

25.9.2014 0:56

RE: chce to jít do detailu

ghm 89.?.?.?

Reakce na 317921

Máš svätu pravdu ten chlapček (ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk) je technický analfabet, chce byť len dôležitý. Ešte sa ani nerozhodol či bude pisať česky alebo slovensky. Nejde mu to - ono to bude ako keď jedného pána vychvaľovali iní aký je múdry, koľko jazykov ovláda....nato jeden z prítomných stručne ukončil ich chválospevy: "Čo z toho keď ani v jednom nemá čo povedať."

317993

25.9.2014 22:24

RE: chce to jít do detailu

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 317921

Naopak trolíte tu obaja. Chýba vám vzdelanie aj prax, a zavážate diskusiu bludmi. Bol niekto z vás aspoň rádioamatér? Ak nie, tak sa nemáme o čom vo vysielaní baviť. Ak by tie radary kričali na plnú papuľu/sektor, tak by boli prvé na rane. Stačí takto?

Rusi ten strelecký radar nelokalizovali. Iba Kupol-u. Ak by ho lokalizovali, vedeli by viac, prinajmenšom čas odpálenia rakety. Dozaista majú len predpotopnú techniku. Nabudúce sa môžeme baviť o šumovom čísle a dBuV, odborníci na teplú vodu mätúci verejnosť. Byť na vojne telefonista je v tejto oblasti málo.

...signál vyžiarený raz smerovo do vesmíru sa nezavracia, ako ovce...
[velký smích]

318049

22.9.2014 22:00

RE: chce to jít do detailu

Timechild 146.?.?.?

Reakce na 317830

kužel môže byť úzky aký len chcete, ten Boeing by nesmel byť kútovým odrážačom, svietiacim ako diskoguľa na dedinskej zábave po ožiarení. Opäť ďalší z vašich nezmyslov, pán inžinier...

317845

23.9.2014 0:08

RE: chce to jít do detailu

agh 5.?.?.?

Reakce na 317830

Toto je čo za debilita: "...Bez optického navedení dostat letadlo do toho kuželu (radarového) je obtížné, ale ne vyloučené." ? To ten kužel má byť vysvietený ako v laserovej šou???? To sú mi novinky, laik žasne a odborník sa diví...
"Optické navádzanie" sa u BUKu a podobných systémov robí na obrazovke joystickom pomocou navádzacieho kríža ktorým operátor sleduje radarovú stopu cieľa. Súčastne sa tieto korekčné data prenášajú do riadiaceho počítača, ktorý riadi strelu riadiacim kanálom streleckého radaru. Činnosť vyžaduje vycvičeného a skúseného operátora. To nie je navádzanie strely nejakým kukátkom....ak takáto zostava nie je tak nádej trafiť lietadlo v BUKom v 10km výške je asi taká ako snaha odstreliť ľavú zadnú nohu lietajúcemu slonovi.
Iba v amerických filmoch si debil sadne napr.do dopravného eroplánu a pristane s ním na základe pokynov iného chytráka z veže. Ani v usackej cirkusovej armáde im to takto nefunguje iba v Hollywoode.
Načo kecáš do vecí o ktorých nemáš ani paru? No jóó, "palba.cz" to už je len odborný a hodnoverný zdroj.

317850

4.10.2014 4:37

RE: chce to jít do detailu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 93.?.?.?

Reakce na 317850

Už delší dobu se bavím tím, jak se tu zasvěceně diskutuje. Přitom si stačí položit otázku, co se stane s radarovým paprskem v okamžiku, kdy dopadne na nerovný povrch. I kdyby byl nakrásně, jak si někdo myslí neviditelný, tak v okamžiku, kdy zaměří letadlo o tom dá širokému okolí vědět, takže kdyby BUK v oblasti zaměřil letadlo, tak to budou vědět v okruhu mnoha set km. Ostatně na tom je přeci založena technologie steals, aby pokud možno paprsek neodrážela a to co se odrazí šlo do všech možných směrů, jen ne ve směru vysílače.

318501

22.9.2014 16:16

vše už je Západu známo

disident 88.?.?.?

Mám zato,že politické špičky na Západě dobře vědí,kdo letadlo sestřelil.Jelíkož však nemohou dopustit,že by měl Putin opět pravdu,bude vše převedeno do režimu utajení podobně jako vyšetřování Litviněnkovy smrti.Na závěr cituji název starého italského filmu:Vyšetřování skončilo,zapomeňte.

317832

22.9.2014 17:57

První reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Dobře si pamatuji první reakci V.V.Putina po sestřelení Boeingu MH17.
Zcela jistě měl relevantní informace, nepochybujme, že území na kterém bojovali jednotky jejichž úspěch je v zájmu RF pečlivě moniturují.
Ve svém veřejném vystoupení (přebírali jej všechny světové agentury) prohlásil, že odpovědnost má kyjevská vláda, protože v oblasti Dombasu vede bojové akce.
Ještě dřív než se začali nabalovat lži ze všech stran, ještě dřív než bylo známo jaké informace mají protistrany, byl označen ten kdo nese odpovědnost, nikoliv ten kdo (byť omylem) způsobil neštěstí. Ta formulace je velmi důležitá, stejně jako dříve i později jiné např. nepřítomnost ruských ozbrojených sil.
Jestli někdo zná souvislosti tragedie Boeingu MH17 víc než odhaluje, je to moskevská vláda. Nyni jen vyčkává co nakonec odhalí vyšetřování.

317834

22.9.2014 21:41

RE: První reakce

CLEAR 176.?.?.?

Reakce na 317834

Diskusia majuca hlavu -patu. Ziadna jedna pani povedala.... Fakta!!!!
Neustale podciarkujem: Majdan - nacasovanie na ZOH
MH 17 - okamzite sankcie BEZ DOKAZU?
Komu to vyhovuje????

317844

22.9.2014 23:17

RE: První reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 317834

Vaše věty: Jestli někdo zná souvislosti tragedie Boeingu MH17 víc než odhaluje, je to moskevská vláda. Nyní jen vyčkává co nakonec odhalí vyšetřování.

A co říkáte tomuto sdělení? 8.srpna čtveřice zemí pověřených vyšetřováním už měla dostatek informací, aby alespoň tušily, co první důkazy přinášejí. A právě tehdy mezi sebou uzavřely podivnou dohodu. Každý z účastníků má právo veta. Tedy pokud pouze jeden z nich nebude chtít nějaké závěry odsouhlasit, nebudou světové veřejnosti k dispozici.

Vzhledem k tomu, že Ukrajina je jedním z hlavních podezřelých, nastala vskutku pozoruhodná situace. Podezřelý z vraždy je nejen členem vyšetřovacího týmu, ale pokud by důkazy směřovaly k němu, má právo zabránit jejich zveřejnění. A tohoto pokusu o zahlazení stop jsme zřejmě právě svědky ve zprávě vyšetřovací komise.

Citace z článku: Pohledem Petra Hájka: Zpráva o zámince ke světové válce? Chce zastřít zjištěná fakta?
http://www.osud.cz/pohledem-petra-hajka-zprava-o-zamince-ke-sv... (13.9.2014)

317849

23.9.2014 9:40

RE: První reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 317849

A co říkáte tomuto sdělení?
Pokud se někdo nechce blamovat neověřenými spekulacemi, vyčká na výsledky důkladného vyšetření. To na to říkám.
Moc se mi líbí všude opisovaná formulace o "tajné dohodě" vyhlášené na tiskové kunferenci [smích].

Podezřelý z vraždy je nejen členem vyšetřovacího týmu, ale pokud by důkazy směřovaly k němu, má právo zabránit jejich zveřejnění.
- a kdo asi zabrání Malajsijcům na konci nevydat svědectví? Navíc dohoda se týká průběhu vyšetřování, ne jeho výsledků.

Informace je potřeba vyhodnocovat podle jejich obsahu, nikoliv podle toho co se hodí do krámu.

317873

23.9.2014 13:11

RE: První reakce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 176.?.?.?

Reakce na 317873

Souhlasím s vámi a zvláště s poslední větou vašeho příspěvku.
Tedy za prvé: Kdo krátce po havárii směřoval svá tvrzení a obvinění na Rusko?

Za druhé: podívejte se na další příspěvky o patro níže.

Za třetí: Článek s názvem Souvislosti sestřeleného letu MH 17 se zmizelým MH 370: Dvě dějství téže hry? Mizí fotografie. Nesouhlasí indentifikační znaky ani velikost motorů. Svět už hledí jinam.
http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Print/Article/14285-souvislosti... (16.9.2014)

V článku se dále píše o cenzuře internetových portálů, jaderném summitu v Haagu a je zde uveden výčet velmi důležitých fyzických faktů které nejsou ve zprávě vyšetřovací komise ani zmíněny, nehledě k tomu, že černé skříňky byly předány do VB. Takže obviňovat Rusko, je právě díky těmto důkazům -nemožné. A přesto se k obviňování Ruska, krátce po havárii, uchýlila Ukrajina a její spojenci. Z jakého důvodu?

317881

23.9.2014 19:10

10 nepříjemných otázek

Kiviss 89.?.?.?

Reakce na 317834

Pokud tedy je pravdou to, co se tak vehementně snažíte naznačit,
kde je tedy "bouřlivá" reakce našich masmédií například na tato, podle Vás, lživá prohlášení?

https://www.youtube.com/watch?v=476LHsr2SWM

Pokud vím, tak se snaží presstitutky od ledna "z prdu udělat kuličku" a zatím nevyrobili nic než hromadu ubohých polopravd, lží a odporné propagandy.

317906

23.9.2014 0:46

Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

předběžná zpráva k MH17 letu:
http://www.scribd.com/doc/239143558/Preliminary-re...

"damage observed in the forward fuselage and cockpit section of the aircraft"

Fakt číslo 1 - poškození externími objekty je JEN v před ní části letadla = čti, kokpit a těsně za ním:

http://s15.postimg.org/anqg0sz2z/Boeing_777_MH17_z...

Proč je to důležité? Protože tak zásah z Buku nevypadá. Buk vyletí nad letadlo a zasype ho šrapnely a tlakovou vlnou se pokusí zlomit křídla... a většinou uspěje. Problém je v tom, že NELZE směrovat šrapnely vůbuchu Buku na tak malé místo na letadle, kde NIC JINÉHO není zasaženo...!

Fakt číslo 2 - utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi uvnitř v kokpitu a tím vylučují Buk.
http://postimg.org/image/n8lcut8rn/
Při dekompresi vniknutím střepin z Buku ještě žádné letadlo neexplodovalo, pokud je mi známo (ale doporučuji studovat Ukrajinský sestřel jednoho civilního letadla už před tímto MH17 sestřelem).
Naopak pokud v uzavřeném prostoru kabiny (extrapevné dveře do kokpitu se tentokrát vymstily) vybuchnou granáty, tak se stane co, Kefalín? Vyvalí to okna a kokpit to roztrhá na kusy.

...

Jakákoliv debata o Buku, radaru a pod. je tedy nadále zbytečná. Můžeme se dohadovat proč očití svědci mluví o stíhačkách:
http://www.youtube.com/watch?v=yzAgg1kQNCU

...ale je to nepodstatné. Pozornost je třeba věnovat tomu, že průstřely jsou jen v oblasti kokpitu a utržené matky šroubů, držících pancéřované skleněné tabulky kokpitu, prokazují explozi v kokpitu. End of story, case closed.

317852

23.9.2014 3:25

RE: Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 317852

hm, to ze se letadlo rozpadlo primo nad mesteckem "Rozsypne", a hlavni trosky se shrabovaly u mestecka "Hrabove" (str.21) je take zajimava koincidence [smích] na leva-netu by z toho urcite udelali dalsi dil serialu o ozvenach matricnich valek [velký smích]

mj. pro ty co si chteji dokument stahnout aniz by se logovali budto idiotsky pres facebook a nebo o neco mene idiotsky pres dohledatelny email, a nechali se tak jakozto podezrela osoba ctouci ideozlocinne dokumenty zapsat na kill list NSA, doporucuji nasedujici link:

https://wikispooks.com/wiki/File:MH17_preliminary_...

317857

23.9.2014 8:11

VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?

arbed arbed (zavináč) wo (tečka) cz 193.?.?.?

Proč asi český prezident (dne 8.8.2014) reagoval vyhýbavě na podnět http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140514082545 ... [zmaten]

317866

23.9.2014 10:44

RE: VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?

Rudy1 213.?.?.?

Reakce na 317866

Odkaz mi nefunguje

317875

23.9.2014 13:37

RE: VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?

arbed 193.?.?.?

Reakce na 317875

>Odkaz mi nefunguje
Níže je pokus o opravu odkazu:
http://www.podnety.cz/podnet-cislo-20140514082545

317882

28.9.2014 0:37

Dvojí (i vícenásobný) metr (vtip z Ukrajiny)

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 83.?.?.?

Jestli Boeing MH17 sestřelili domobranci z Doněcka - je to terorismus a je nutno zavést další sankce proti Rusku.
Jestli Boeing MH17 sestřelili Rusové - je to nepromlčitelný zločin a je nutno zavést další sankce proti Rusku.
Jestli Boeing MH17 sestřelil osobně Putin - je nutno zavést nejtvrdší možné sankce proti Rusku.
Jestli Boeing MH17 sestřelila armáda Ukrajiny - je to politováníhodný omyl a je nutno zavést další sankce proti Rusku.
Jestli Boeing MH17 sestřelili Poláci, co létají za Ukrajinu - je to dílo Osudu a je nutno zavést další sankce proti Rusku.
Jestli Boeing MH17 sestřelili Američané - je tím vinen Boeing a je nutno zavést další sankce proti Rusku!

318185

Příspěvků: 27

22.09. 15:12 ppppp  chce to jít do detailu
22.09. 18:07 To je jedno  RE: chce to jít do detailu
23.09. 08:02 favela  RE: chce to jít do detailu
22.09. 18:41 Venny  RE: chce to jít do detailu
23.09. 01:35 feri  RE: chce to jít do detailu
23.09. 07:25 Venny  RE: chce to jít do detailu
23.09. 14:02 feri  RE: chce to jít do detailu
23.09. 15:00 ppppp  RE: chce to jít do detailu
23.09. 21:58 Timechild  RE: chce to jít do detailu
25.09. 00:56 ghm  RE: chce to jít do detailu
25.09. 22:24 ppppp  RE: chce to jít do detailu
22.09. 22:00 Timechild  RE: chce to jít do detailu
23.09. 00:08 agh  RE: chce to jít do detailu
04.10. 04:37  RE: chce to jít do detailu
22.09. 16:16 disident  vše už je Západu známo
22.09. 17:57  První reakce
22.09. 21:41 CLEAR  RE: První reakce
22.09. 23:17  RE: První reakce
23.09. 09:40  RE: První reakce
23.09. 13:11  RE: První reakce
23.09. 19:10 Kiviss  10 nepříjemných otázek
23.09. 00:46 trodas  Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk
23.09. 03:25  RE: Prustrely a zásahy v trupu MH17 vylučují Buk
23.09. 08:11 arbed  VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?
23.09. 10:44 Rudy1  RE: VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?
23.09. 13:37 arbed  RE: VÁLEČNÉ ZLOČINY BEZ VINÍKŮ?
28.09. 00:37 Václav Semerád  Dvojí (i vícenásobný) metr (vtip z Ukrajiny)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 3

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 6

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 21

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,58 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
16,90 Kč
Australský dolar
16,59 Kč
Švýcarský frank
24,28 Kč
100 japonských jenů
20,80 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,61 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,66 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
692 742,60 Kč

Poslední aktualizace: 26.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 493