Diskuze k článku

Ukrajina ve válce USA proti Evropské unii

Příspěvků 26

7.9.2014 1:14

Ná vdavek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

[velký smích] http://news.e-republika.cz/article2772-Technologicke-zaostavani-aneb-D-vod-valek-vedenych-Zapadem

Neodpustím si kousavost "z tustých do tenkých", paraziti se začínají požírat mezi sebou a připomenout zlostný výrok núland, ať jde evropa do pí.. [mrknutí jedním okem]

316880

7.9.2014 9:50

RE: Ná vdavek

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 316880

Tou slavnou vulgární větou vyjádřila ta "jebavá Sionistka" oč USA
v této fázi boje o světovou nadvládu,
jde..naprosté podřízení si a zneužití Evropy v tažení proti Rusku.
Ty dva poslední odstavce článku to vystihují přesně...a my na to jen čumíme,někteří zjevní dementi to ještě podporujou,takže slovy Josefa Švejka:
"Válka bejt musí!!!"(samozřejmě,že nemusí,ale s takovou jistě bude).

316889

10.9.2014 7:41

sama zavcas

favela 113.?.?.?

Reakce na 316889

... siofeministika radoby jebajici jine sama zavcas ojebana...%^$&*&%^<?..Kam ten svet speje..prilozte pod kotel, at je dost vody...Zvysena chamtivost imperialistu i zarucenych bozich katoliku je neklamnym znamenim blizici se jejich pohromy ...opakujici se v dejinach mockrat..do omrzeni .

317090

7.9.2014 3:38

Potaceji se pod okny...

favela 113.?.?.?

Nejen udalosti ale i dejiny... Nahle schvalene primeri. Duvody : -Porazka a prekotne ztraty uzemi..-Silenstvi zidovskych juntaru PoroJacenjuku ! Hlavni moment byl,kdyz zacali kricet o zniceni potrubi z Ruska do EURA!!! Protoze Brusel a NATO vyvolali konflikt a zacalo foukat ze strnist, neschopnost komisariatu EURO urovnat konflikt, krvave masakry junty a predevsim hrozba ze Evropa nebude mit tak zajisteny zakladni potreby pro rodiny deti,pensisty,nemocne jako je topeni,peceni chleba a tisice dalsich veci, cili jasna diskvalifikace komisaru a ukazka jejich neschopnosti a v dusledku prislo rychle zkrotnuti EURO-JUNTY. Protoze jinak receno konec EURA a NATA byl na dosah ruky. Vyhrozovali trochu aby se nereklo,ze jsou plne zodpovedni za ty silence.Hrozba smeteni velmi spatne naladenymi davy protestantu v ulicich, kterym by sotva neco jineho zbyvalo jiste byla realnym a padnym duvodem..
Pro domobrance zacina bitva nova,mozna nejtezsi. Vyjednavat se satanem ktery ma tisice podvodnych triku pri ruce. Pomuze vedet o Jugoslavii,kde infiltrace teroristu a obrana srbu udelalo potrebne. Je mozne,ze junta chce jen cas,najit nove zoldaky,vycvicit vyzbrojit je a v pravy cas zase uderit. Musi tvrde trvat na sve nezavislosti,uzemni i obcanstvi, najit spolehlive garantory dohod o jejich existenci,zajistit hranice,vlastni schopnou vladu,zakladni potreby pro populaci a tisice dalsich veci...Budou obvinovani ze vsech moznych i nemoznych zlocinu pomoci hysterickych natlaku hyen ze vsech stran, dale prijdou pokusy je rozstepit ,oslabit jednotu pomoci korupce jejich vedeni..a zase tisice jinych veci..

316883

7.9.2014 10:04

RE: Potaceji se pod okny...

Jacob 78.?.?.?

Reakce na 316883

Hrálo se o čas. EUROSojuz si dobře uvědomoval, že buď Porošenko vymaže východ do konce léta nebo bude zle. Dobře jsou si vědomi, že pravidelné dodávky zemního plynu přes UK v zimním období je něco jako SciFI i kdyby jim to Rusové garantovali zlatýma vočima. Zemní plyn je strategickou surovinou pro chemický průmysl jak si málokdo uvědomuje. Východ UK si je dobře vědom osudu Srbska a uvidíme jak se bude její politická reprezentace vyvíjet. V té oblasti hrály prim Němci a USA. Na Ukrajině hrají ale jiné housle i když vliv EU a USA v Kyjevě je obrovský, ale narozdíl od etnické nenávisti proti Srbům, nejsou ochotni Ukrajinci umírat za EU, USA a Kyjev. Jednak řada z nich žije v EU a USA a asi vědí jak se k nim chovají a pak mají reálné info o Rusku. Tudíž jsou v obraze. Nějaká dohoda východ západ UK bez toho, aby tam Rusové byli něco jako supervisor není možná. Buď bude něco jako nová Jalta nebo celá UK spadne do sféry RF. Pokud EU a USA vyvolají opět vojenský konflikt na východě, bude válka. Po tomto se do toho Rusové vloží. Jak zazní toto info, nebudu váhat a začínám syslit zásoby. Zavzpomínejte proč se kdesi v Čechách staví obrovská stavba, umístěna z velké části pod zemí, blízko vodního zdroje za pár mld. V ČT proběhla reportáž co a jak je uvnitř vybudováno údajně jako obrovský trezot pro historické sbírky [chechtot] . Další důležitý fakt. Kolik, že to žije musulmanů v západní Evropě? Ti půjdou bojovat za EU? Asi tomu málokdo věří? Pokud bude nějaká armáda EU, kdo v ní bude bojovat? Etničtí Evropané? Jenomže když padnou, pak jejich místa zaplní musulmani. Koho bude po válce více v Evropě? Evropanů nebo musulmanů, kdo bude potom rozhodovat o osudu Evropy? Musulmani nebo Evropani? No Ti, kterých bude více, dle demokratických principů. No a když se necháme postřílet? Jen se modlím, aby to těm našim politikům došlo.

316890

7.9.2014 9:26

Fuck the USA

Barney 82.?.?.?

Jedinou nadějí pro svět a v tomto případě pro Rusko a Čínu (Po podrobení se Ruska je na řadě Čína. Představitelé ÚV KSČ (Číny) to jistě chápou) je co nejrychlejší shození USD z pozice světové rezervní měny. Trošku jednodušší češtinou lze říci:

není Dolar = není důvod k válkám


Na internationalizaci Juanu se již pilně pracuje. Například se zakládají clearingová centra po Evropě, jako předpoklad existence juanových účtů v evropských bankách. BRICS zakládá vlastní alternativy k MMF a SB. Čína, Rusko, Brazílie uzavírají dohody se stále více zeměmi o platbách ve vlastních měnách bez USD.

Chce to ale čas. Ani dolarový systém nevznikl ze dne na den. Lze jen Vladimíru Vladimíroviči a čínskému ÚV KSČ popřát, aby se jim jejich záměr podařilo realizovat dříve, než majitelé FEDu vyvolají další válku.

Ještě tak maximálně 3 roky a čínské HDP bude větší než americké. Ve Washingtonu z toho mají stažené pozadí.

316886

7.9.2014 10:31

Putin jako spráskaný pes prohrál vše

Jiří Pohl 195.?.?.?

Stačí si přečíst komentáře pod článkem.Slavné Rusko prodalo opolčence za zrušení sankcí. [smích]) http://politikus.ru/events/29089-lnr-soglasie-na-zakon-ob-osobom-statuse-ne-otkaz-ot-nezavisimosti.html

316892

7.9.2014 10:41

Každá mince má dvě strany

xxxJirka 82.?.?.?

Řekněme tedy, že Evropa bude izolovaná od Ruska. Pokud by to pro EU neznamenalo výrazný pokles životní úrovně, mohlo by to i fungovat.
Co se ale stane, jak mnozí tvrdí a naznačuje to i článek, když se životní úroveň v EU začne snižovat? V kontrastu s EU bude bohatnoucí Rusko se zvyšující se životní úrovní.

Ta situace by ještě zesílila odhodlání Evropy rozvinout obchodní spolupráci s Ruskem.

316894

7.9.2014 12:57

Překlad dohody separatisté a Ukrajina

jjosephh 85.?.?.?

Tady je překlad dohody:

http://www.blogovnik.cz/preklad-dvanactibodove-doh...

316897

7.9.2014 15:23

RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 316897

Reči sa hovoria a chlieb sa je.
Ukrajina potrebuje doplniť rady bojovníkov, inak je celé prímerie len pašvil.
Toto sa deje
http://www.novarepublika.cz/2014/09/souhrnne-hlaseni-armady-jihovychodu-pro_7.html
Fašisti z EÚ určite ľutujú, že ešte nemajú tú svoju 10 tisícovú jednotku rýchleho nasadenia kdekoľvek...
18.9. ide Porošenko do Bieleho domu.
Budú jednať o územnej celistvosti UA.
To nie je nič iné, než štvanie do ďalšieho boja.Tento raz o Krym.
Tam totiž ešte nepreliali ani kvapku krvi a to sa Obamovi, držiteľovi ceny mieru, nemôže páčiť.
Treba viac krvi, oveľa viac, aby bolo čím kryť krachujúci dolár.

316905

7.9.2014 19:47

RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina

Thrax 188.?.?.?

Reakce na 316905

To Obama neskusí to by bol koniec aj pre neho aj pre celu EU.

316916

7.9.2014 20:13

RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 316916

Šláfnberg naříkal v otázkách Moravce že tam v moři nemají flotilu. [bliji]

316918

7.9.2014 20:16

RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina

steve 70.?.?.?

Reakce na 316916

Vazeny Thrax-i, - uvazime-li vsak, ze by Obamu podporila ceska a slovenska armada svymi bojovymi zvolanimi a nasledne zdrcujicim utokem - rika mi muj pocitacovy program "Krtecek v ukrajinske krizi", - ze by americko jiste strhlo vitezstvi na svoji stranu. Rovnez - uvazime-li, ze by za nasimi viteznymi vojsky nasledovaly nase ceske a Vase slovenske rodiny ciganu - videl bych dalsi existenci Ruska jako - totalne v hajzlu. Musime vsak nase pokojne ciganstvo k moznosti ekonomickeho poradenstvi v nasi pristi pratelske ruske kolonii - instruovat. Jejich rabovaci schopnosti pramenici z radosti, tance a zpevu jsou vsak natolik rychle, ze by na nas nic nezbylo ....
Zde vidim vychozi bod pro praci s pristim utocicim cyganstvem - pro osvetu, ktera jim musi objasnit, ze si nemohou ukrast vse pro sebe, protoze i My demokracie - potrebujeme nejaky ten sekelik na Lasku a jeji segru Pravdu ...

316919

7.9.2014 13:25

A to EÚ a tým pádom nám už niet pomoci?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Alebo ešte je nejaká možnosť to tým bruselským zradcom nejako zatrhnúť, alebo vystúpiť urýchlene z jarma Bruselu.

316898

7.9.2014 14:35

Amnesty International

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Jako ilustrační případ za všechny uvedla AI výpověď obyvatelů Slavjanska, odkud separatisté unesli místního pastora, dva jeho syny a dva návštěvníky kostela. Požadovali za jejich propuštění 50 000 dolarů (přes jeden milion korun). Když se komunitě podařilo požadované peníze na jejich záchranu nashromáždit, únosci prý všechny muže zabili.

316903

7.9.2014 16:09

RE: Amnesty International

steve 70.?.?.?

Reakce na 316903

Amnesty International - je skutecne "velice etremne bohuliba organizace kypici pravdomluvnosti - podle potreby ... (doplnte sami / rovnez podle potreby ? .."

316906

8.9.2014 15:29

RE: Amnesty International

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 316903

Amnesty International je propaganda ministerstva zahraničí USA a největší překážka v ochraně lidských práv na zemi:

http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/627-amnesty-international-je-propaganda-ministerstva-zahranici-usa-a-nejvetsi-prekazka-v-ochrane-lidskych-prav-na-zemi.aspx

316965

7.9.2014 15:02

Rakouský tisk o TTIP

disident 88.?.?.?

Vložený obrázek

"Tajná jednání o dohodě volného obchodu (TTIP) postupují čile kupředu - přirozeně na základě vzájemné rovnosti."

316904

8.9.2014 0:45

pár úvah

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 94.?.?.?

Takže ukrajinský prezident a pučistická vláda se má dohodnout s Moskvou a přátelit se s ní na věky a odmítnout západní zlo a USA ? Druhý den by už ale nebyl prezident pokud by byl ještě naživu a vláda by měla štěstí kdyby stačila vzít nohy na ramena !!!!! Je potřeba si uvědomit že každý chce přežít a nějak normálně fungovat co potom říci o někom kdo má vysokou pozici. Janukovyč to hrál na obě strany a jak dopadl, a spíše to hrál směrem na Moskvu. Definitivně to co dělají UK představitelé a jejich armáda je zločin proti východním regionům. Problém však je pokud chtějí zachovat východní regiony pod vlivem Kyjeva a západu tak musí použít sílu. Stejně tak jí používají ti co chtějí být pod vlivem Moskvy nebo získat tzv nezávislost.Krym byl jiný případ.Tak malé regiony budou závislé, buď na Moskvě nebo na Kyjevu (západu) , kdo říká že nikoliv tak to asi nemá v hlavě v pořádku. Bojuje se tady o vliv, ano bojuje a bude. Pořád se hází vinna na pár lidí, co mají nějaký vliv a peníze, což je pravda, nicméně zeptejte se obyvatel Ukrajiny sami co chtějí, na západě nechtějí rusa a Rusko, a na východě chtějí klid a žít, docela jim je jedno jestli pod vlivem Ruska nebo západu. Pokud vám lítají bomby na hlavu tak vám je to opravdu jedno a chcete aby tomu byl konec. To že nadáváte na fašistickou vládu na západě a vychvalujete spasitele Rusko vám nepomůže pokud chcete být naživu a žít normálně. Je vám jedno kdo zajistí aspoň to že vám nezastřelí děti ve sklepě. Ty lidi tam teď nezajímá jestli bude EU kšeftovat bezcelně s USA a opačně a ani je nezajímá že třeba v USA chtějí položit EU na kolena. Ty lidi zajímá žít a přežít, stejně tak to zajímá lidi na západě Ukrajiny. Fašismus je problém Ukrajiny, je to následek toho jak se to na Ukrajině 20 let vedlo, to jak se to tam vedlo na to měla Moskva také vliv. Nevěřím že pouze a jenom USA vymysleli fašismus na Ukrajině, a ani jediný fašista nevznikl s toho jak se to tam 20 let vedlo. Jistě že v tom celám kontextu je to vysoká hra, ale koho to sakra zajímá když chce přežít. Články se píšou jakoby nás všechny měli USA poslat zítra do lágru a pracovních táborů, a Rusko se prezentuje jako normální krásná zem normálnější a lepší než cokoliv na západ od Slovenska.Což v něčem je i pravda. Položte si každý otázku, pokud by jste si teď a tady měli vybrat zemi kde chcete emigrovat a pracovat bylo by to Rusko ? Nebo Švédsko ? Nebo Austrálie, co tak Francie někde u města Nice ? Upřímně .

316924

8.9.2014 9:30

RE: pár úvah,za par

favela 113.?.?.?

Reakce na 316924

...Janukovic a kdokoliv na jeho miste cestne myslici a pracujici na prospech Ukrajiny by dopadl i bez hrani..A pokud obyvatele Ukrajiny zvoli zapad, tak ty bomby litat neprestanou..bohuzel pro ne.Ukrajina neni konec ale zacatek ,vychozi bod pro dalsi krute agrese smerem vychodnim.. Priklad : obyvatele Krymu. Pokud vim se tam nestrili ani nepadaji bomby na jejich deti.Ani nezacaly. Tedy volba jaka ,nezajimava pro obcany U.?? Neofasismus vymysleli a vzkrisili zapadni penize./Poroshenko a spol./ Zadarmo se take fasizuje ale velmi malo./Sudetsti nemci/.Prispevky a clanky ty snazici se o dobrani se neceho podstatneho si vsimaji hlavne pathologickych lharu,lupicu a podvodniku a poukazuji na to,ze se jim neda verit.. Rusko postihlo mnozstvi katastrof a tak zeme se tedy dostava a orientuje kudy a jak ven z predchazejicich marastu pod zurivym natlakem fasistu imperialismu a agrese v tezke situaci...Otazka tedy neni fair,tyka se veci jen materialnich a nikoliv lidskych...tyka se statu,oblasti ktere valky 200-300 let nezazili na vlastni kuzi a provadi neralna a proto absurdni srovnani. Obcan naroda prevazne nechce emigrovat,bere svoji zemi i s chybami,nebot je tu jeste cosi jineho nez dobre bydlo..v San Tropez na Riviere. Dnesni Ukrajinska junta,slozena hlavne z neukrajincu dela pouze to co se ji rozkaze a zakaze a to jeste spatne,vzhledem navic k jejich "nenormalnosti" mirne receno...

316941

8.9.2014 9:55

RE: pár úvah

Emil Robot 46.?.?.?

Reakce na 316924

Je vidět,že jste vůbec nepochopil oč tam jde a vůbec mě to nepřekvapuje,protože když se,jak je vidět z Vašeho komentáře,"díváte na svět přes knedlík" a Vaše poznání je nepřímo úměrné jeho tloušťce....čím tlustší ten knedlík máte,tím míň toho vidíte...
Ti lidé,alespoň ti nejagilnější serou na celý Západ a jeho přilehlé okolí,už jim toho předvedl dost a jeho kradmou ruku,jako je např.tamní židovská maffie/oligarchie chtějí useknout mj.
A proto,pokud to trochu sledujete,chtějí oligarchy-ty pijavice,které je tam už od vzniku samost.UA bezuzdně hospodářsky i kriminálně terorizovaly,znárodnit a učinit svoje životy snesitelnější,dle osvědčených zkušeností z minula....
Kdybyste si víc všímal obrazového materiálu z NovoRusie,tak by Vám neunikla stará ruská symbolika vedle vlajek z období tzv."reálného socialismusu",kterou tak hrdě presentují a to myslím mluví za všechno.
Ten konflikt má více rovin a nikoli jen tu pseudo-ekonomickou z vašeho pohledu,nebo geopolitickou,ale jde tam i o konflikt nacionální,náboženský,sociální a etnický....
Tyto latentní rozdílnosti obyvatel obou hlavních částí UA byly jednostranně zneužity Západem k prosazení svých bezohledných zájmů a reakcí na to bylo všeobecné povstání utlačované části(Jugo-Vostoku)....
Celé to tu bylo už tisíckrát přetřáné,stačí si snad jen přečíst články a některé příspěvky z diskuse,týkající se UA,které tu už vyšly.

316943

8.9.2014 13:01

A Evropská unie

levita 89.?.?.?

ve službách USA. Evropa je nepoučitelná. Doplatila na Napoleona, Lenina, Hitlera, teď politika EU.Bude zle,satanismus je poslední varování.
http://aeronet.cz/news/homo-sapiens-v-ohrozeni-znici-sebe-i-svet-filosofie-usa-k-tomu-nebezpecne-vede/comment-page-1/#comment-8315

316954

9.9.2014 7:22

RE: A Evropská unie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 316954

Evropa je pod kahalem - stejně jako USA, jenže USA je Golem kabbaly

317007

8.9.2014 17:25

Poručík DUB

fohat 194.?.?.?

nafotil BUK http://www.blisty.cz/art/74638.html [chechtot] [chechtot]

316972

8.9.2014 21:48

Česko může být bito... Mrazem.

jjosephh 85.?.?.?

Jsme vydáni napospas mocenským ambicím dvou politických bloků. EU uvalila sankce a Rusko? Zastaví plyn. Pomrzneme tady jako krysy?

http://www.blogovnik.cz/mozna-nebude-rusky-plyn-budeme-v-zime-mrznout-jake-budou-nasledky-valky-v-ukrajine-p-201408301229.php

316990

Příspěvků: 26

07.09. 00:28 .lak  Důvod?
07.09. 01:14  Ná vdavek
07.09. 09:50 Emil Robot  RE: Ná vdavek
10.09. 07:41 favela  sama zavcas
07.09. 03:38 favela  Potaceji se pod okny...
07.09. 10:04 Jacob  RE: Potaceji se pod okny...
07.09. 09:26 Barney  Fuck the USA
07.09. 10:31 Jiří Pohl  Putin jako spráskaný pes prohrál vše
07.09. 10:41 xxxJirka  Každá mince má dvě strany
07.09. 12:57 jjosephh  Překlad dohody separatisté a Ukrajina
07.09. 15:23 Erika 52  RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina
07.09. 19:47 Thrax  RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina
07.09. 20:13  RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina
07.09. 20:16 steve  RE: Překlad dohody separatisté a Ukrajina
07.09. 13:25  A to EÚ a tým pádom nám už niet pomoci?
07.09. 14:35  Amnesty International
07.09. 16:09 steve  RE: Amnesty International
08.09. 15:29 Botičky od Diora  RE: Amnesty International
07.09. 15:02 disident  Rakouský tisk o TTIP
08.09. 00:45  pár úvah
08.09. 09:30 favela  RE: pár úvah,za par
08.09. 09:55 Emil Robot  RE: pár úvah
08.09. 13:01 levita  A Evropská unie
09.09. 07:22  RE: A Evropská unie
08.09. 17:25 fohat  Poručík DUB
08.09. 21:48 jjosephh  Česko může být bito... Mrazem.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 0

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 1

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 1

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 13

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,64 Kč
Euro
26,18 Kč
Libra
29,43 Kč
Kanadský dolar
17,03 Kč
Australský dolar
16,71 Kč
Švýcarský frank
24,33 Kč
100 japonských jenů
20,85 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,41 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 640,66 Kč
1 unce stříbra
536,60 Kč
Bitcoin
781 737,57 Kč

Poslední aktualizace: 15.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 824