Diskuze k článku

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

Příspěvků 68

5.9.2014 3:50

Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

kyticka 81.?.?.?

Jedná se o záznam jednání Ruské dumy vlády včetně Medvěděva a prezidenta Putina na konferenci s představiteli Krymu "Jalta 14. 8. 2014"

Záznam trvá dvě a čtvrt hodiny a vystupuje v něm řada osobností jak v diskusi tak v projevech. Úvodní slovo má Vladimír Vladimírovič. Celý záznam trvá dvě a čtvrt hodiny. Ještě jsem jej neměl možnost shlédnout celý, ale jeho duch, slova a myšlenky v něm obsažená jsou stejně ohromující jako legendární projev o odpovědi na dotaz presidenta Putina roku 2007 v Mnichově.

Děkuji za všechny Ireně za překlad! Je naprosto nechutné, že v tzv. svobodném ČR musí nahrazovat práci, kterou by měla plnit ČT samizdat svobodného internetu.

Přeložené video by se mělo promítat na vysokých školách jako základní studijní materiál o tom, jak se dělá konstruktivní politika, jak se buduje zdravá a konkurence schopná společnost, jak se řídí stát.

Video by mělo sloužit za stejným účelem jako studijní materiál všem politikům ČR a SR, aby mohli následně po zralé úvaze porovnat ten obrovský marasmus ve kterém se zmítá politika EU jakož i ČR a SR s tím co se aktuálně děje v Rusku.

Na základě tohoto pak věřím řada z nich poupraví své dosavadní názorové spektrum a pokusí se podobným způsobem napravit vše špatné co se u nás děje, jakož nalézt odvahu začít velmi asertivně tlačit na Brusel za stejným účelem. Jsme všichni v jednom Evropském domě a to včetně Ruské federace.

Je nanejvýš aktuální aby pokud možno co nejvíc jedinců všech společenských postavení pochopilo, že naším vzorem v těchto dnech je nikoli jak ekonomicky tak i vojensky agresivní USA se svým podvodným dolarem v rukách několika sio-bandistických rodin okolo FEDu, ale Ruská federace a její současná vláda.

http://www.youtube.com/watch?v=52E4lVOHTCQ

K prozření, jak to dopadá, pokud ve státě uzurpují vládu prodejné loutky agetů FEDu jako je uvedeno v článku o Porošenkovi na Ukrajině oproti skutečné konstruktivní vládě slušných, pravdomluvných a bližní milujících patriotů Ruska by mělo dojít zejména u těch pravdoláskařů - idealistů, kteří jsou mírumilovnými poctivými lidmi, kteří však doposud jednají ve vleku falešných slov agenta cizí mocnosti Havla, kterým doposud naivně a slepě věří.

Pravda a láska nakonec zvítězí na lží a nenávistí, ale to ji musí hlásat osobnost velikosti Vladimíra Vladimíroviče Putina a ne celoživotní troska prodejného, prolhaného slabocha, ožraly a pokrytce Havla včetně partičky jemu podobných banditů.

316770

5.9.2014 10:28

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

.lak 77.?.?.?

Reakce na 316770

Dá se říci že ti co pracují pro systém dluhu, systém bankovnictví který patří víceméně skrytým vlastníkům a to se jim musí nechat že pracují jsou schovaní za právnické osoby a tedy státy se svými aparáty to ani nemohou označit činnost ve prospěch cizí mocnosti protože spiknutí oligarchů se jaksi vymyká obecně zavedeným právním rámcům i když jejich ovoce je té činnosti nerozeznatelné. Dokazují že to dokáží a aparátek či strojek manipulů devast kterému se Putin postavil je tedy pro ně výzvou že dokáží že to dokáží a jak jinak, když tak si natisknou. [chechtot] [cool] [mrknutí jedním okem]

316785

5.9.2014 19:11

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316770

tak tym zaverom si to "zabil"... ze putin osobnost.... [překvapení] a to este v porovnani so skutocnou osobnostou p. Havlom... Pozri/nastuduj si, prosim, zivotopisy oboch spominanych panov a zamysli sa.

316809

5.9.2014 23:15

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

ignorek 89.?.?.?

Reakce na 316809

A ty jsi komik. Životopis alkáče, syna válečného zločince, židozednáře, jinak bezcharakterní nicky alias "velkého" dramatika a spisovatele Havla - který velké kulové napsal, mňa mňa že, a jediné co dokázal - tak rozvrátit stát, opravdu číst nemusím. Ještě žijí pamětníci - co s nim seděli v Heřmanicích - a jak tam seděl.

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/11188-disident-vypravi-o-tom-jak-se-vaclav-havel-valel-opily-ve-zvratkach-a-pusinkoval-se-s-timto-vyznamnym-politikem.aspx

Pamatuji se, ještě před rokem 89, když jsem jednou přišel k Havlům, abych tam vyžebral nějaké peníze na manželku Jana Wunsche. Věrka Novotná zůstala sama, manžel ve vazbě, dostal potom 3 roky kriminálu, ona s kojencem a bez koruny. Od režimu nemohla očekávat pomoc a tak jsem lítal a opět sháněl peníze. Paní Olga Havlová nebyla doma, aby své „malé dítě“, Vašíčka uhlídala od alkoholu. Nu, její Vašíček se tam válel na zemi celý od zvratků a pusinkoval se tam s chlapcem, kterého pak udělal velvyslancem v USA. Opravdu nechutný pohled! Odešel jsem z tohoto bytu a navštívil Václava znovu. Bylo to o týden později. Nedal mi nic. "Ať se sama o sebe postará!" To byla jeho slova. Nevěřil jsem svým vlastním uším. Tohle mi do očí řekl velký bojovník za lidská práva!

316828

5.9.2014 23:52

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316828

... ano ano, da sa najst na kazdeho nieco... ale ked si to zhrnieme:
- Pan Havel sa nam postaral o odpratanie bolsevika
- pan putin by nam najradsej toho bolsevika nanutil vsetkym s5

- Pan Havel nikde ziadne vojska neposlal(teda mozno poslal - rusakov domov [smích] )
- pan putin posle tanky do susednej samostatnej krajiny

- Pan Havel nemoze za vojenske konflikty, ci strielanie po civilnych lietadlach
- pan putin podporuje krviprelievanie a banditov v susednej krajine

... slovom, Panovi Havlovi vdacime za vela... panovi putinovi len za nestastie u nasich susedov...

316831

6.9.2014 10:54

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

P.Lepenka 79.?.?.?

Reakce na 316831

Ano panu Havlovi vděčíme za mnohé. Jen se stačí podívat v jakém ekonomickém, morálním, sociálním ... marasmu se naše země nachází.

Ano můžeme si koupit brambory vypěstované v Izraeli, jablka vypěstovaná na Novém Zélandě, česnek z Číny, jogurt z Německa atd., atd.

Ano ty co si nenakradli mají prázdné účty, žijí z ruky do huby a to ještě jim cestou z té ruky něco sebere exekutor.

Ano, můžeme se podívat po celém světě. Celý národ to využívá.

Ano jezdíme po rozbitých silnicích, protože je tam asfalt ještě od komunistů (a za těch bylo vše špatné).

Ano můžeme topit uhlím za 400,- Kč/q. Ti zlí komunisti nám ho prodávali za 30,¨Kč/q (oni totiž nešli zisky z našeho nerostného bohatství např. do Švýcarska)...

Ano je pár lidí, kteří se mají dobře a něco svou pílí vybudovali. Těm čest a sláva. Ti si to zaslouží.

Ano jsou i tací, kteří si také žijí dobře, ale za to jsme zaplatili obrovskou cenu.

Ano měli jsme zlatý poklad. Už ho nemáme.

Ano máme politiky, kteří veřejně podporují fašismus a zabíjení nevinných lidí. Ano to vše je "demokracie".

Asi by se dalo pokračovat, ale nestačil by prostor tohoto webu.

Lidé již nejsou, kromě pár jedinců, tak opilí Havlovými kecy.

Každý trochu soudný člověk to vidí. Nemyslím si, že na věky budeme mít letiště pojmenované po tomto "hrdinovi". Historie vše jednou pojmenuje.

Autor se mnou zřejmě souhlasit nebude, ale to se v diskusích stává.

316852

6.9.2014 13:34

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 316852

Souhlasím bezvýhradně.

316858

8.9.2014 9:43

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

favela 113.?.?.?

Reakce na 316852

Zvedam taky pracku,bez vyhrad...CHARTA byla nadiktovana US velvyslanectvim..Kam se svobodne podivate /s holou prdeli /a co tam budete delat,kdyz jsou v botach diry a do strechy zateka. Zlaty poklad BOHUZEL nebyl jen zlato ale symbol tvorici nasi spolecnou statnost,pospolitost atd...Svine potom utekla do Svycar,prilozte pod kotel...Potraviny a jine zbozi, ktere /zbytecnym cestovanim/ do velke miry prispiva k znecisteni nasi zeme !! Licituje se a zvysuje se nekonecna cena ztrat havlopodvodu na narode.

316942

6.9.2014 13:31

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

hugo23 88.?.?.?

Reakce na 316831

[překvapení]

316857

6.9.2014 16:35

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 316831

Zdravím, tady jde o vážné věci, čili srandičky si nechte pro své děti. Předpokládám, že to vše myslíte ironicky, že ano..
Ale vážně, kdyby se prezidentem stal Dubček a ne Havel, kdo ví, jak by to dneska u nás vypadalo. Ale určitě lépe, o tom jsem přesvědčen. Éra Havla je to nejsmutnější, co nás mohlo potkat - ztracené naděje na dny lepší. Mějte se..

316863

6.9.2014 20:19

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Olina 88.?.?.?

Reakce na 316831

Panu Havlovi vděčíme za celosvětovou ostudu, aby se dostal na misi OSN při své návštěvě N.Y., rozkopal represklad, sedíc poté na ulici na schodech pívo konzumoval "pan prezident".

316868

5.9.2014 23:20

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 86.?.?.?

Reakce na 316809

Pan Vaclav Letiste co uz NIKDY nechtel byt clenem nejakeho PAKTU? No pro nekoho znamena nikdy vecnost, pro nekoho 9 let.

316829

5.9.2014 23:42

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316829

ano, a "vecne casy" boli nastastie "len" nejakych par desiatok rokov...

316830

6.9.2014 2:31

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 316809

At se to lidem libi nebo ne Vladimir Putin je vosobnost coz se vo tom cernouskovi v bily chajde napadnutou houbama i plisni a prozrany cervotocem protoze si dela z ty cerny huby prdel vopravdu rict neda !

316841

12.9.2014 7:42

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

favela 113.?.?.?

Reakce na 316841

...Zminujete se lehkovazne o nemoci tezke ,ktera postihuje hodne lidi...Jedna se o exemplar "nemoci stehovave"..a nakazlive.
Prdel se postizenym stehuje na misto ksichtu a naopak...Nemocni jsou vetsinou z rad vyse postavenych,na okradani svych spoluobcanu s povolenim zahranicnich i mistnich elit velmi ..zavislych...A tak proto to co mluvi jest totozne s tim , co bezny obcan vylucuje pouze na toaletach...

317288

8.9.2014 22:06

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 316770

V. Žirinovský by se s tím nesral [chechtot]

316991

8.9.2014 23:04

k videu

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 316770

Ještě jedno Kytičko, v dnešní době chaosu, kdy člověk neví jestli je bílá černá a naopak, se mi Putin (jakož to politik) jeví jako zjevení:
analytik, stratég, všechny jeho odpovědi jsou logické, věcné. JJ, mělo by to být povinné, společný zájem (s určitými rozdíly) je tam vidět
nikdo nikoho neponižuje, každý názor je vyslechunt a zkoumán (kdyby tam přišla paní z dědiny, že je málo motyk, většina se zamyslí a udělá závěr..)
měl jsem dojem, že se nedívám na politiky..palec nahoru!!

316994

9.9.2014 8:48

RE: k videu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 46.?.?.?

Reakce na 316994

kdyby tam přišla paní z dědiny, že je málo motyk, většina se zamyslí a udělá závěr..
Pane Joe, to je úžasné. Ostatně zde se člověk dozví jen samé úžasné věci. Představuji si, jak české ženy nažíkají nad nedostatkem a jak jdou na Hrad, tam jsou vyslechnuty, pak se sejde většina co se zadumá, udělá závěr a uspokojené ženy se rozcházejí. Žádný chaos, žádné problémy, šťastní čeští muži u samohonky... prostě mnoho palců nahoře!!

317012

10.9.2014 20:46

RE: k videu

Smokin Joe 77.?.?.?

Reakce na 317012

pane X, sem chodítě proto, protože se dovídáte samé úžasné věci? No já sem chodím trochu z jiného důvodu... ale dál, české ženy (předpokládám) se
neuspokojí tím, že je někdo vyslechne..[smích] K poslední větě: žádný chaos- takový termín neznám a k palcům: pokud vím, čolověk má jen dva...

317175

5.9.2014 8:07

Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pozorne jsem si tell četl skvěle přeložené video ~ až po počátek projevu Sergeye Yevgenyeviche (Naryskina).
A pochopil jsem, Z CEHO ma hodny Zapad takovy strach:
Vladimir Vladimirovich MÁ RECEPT!
Krym nyní poslouží jako výkladní skříň sily a prosperity Ruska a jeho obyvatel. Zatímco na hodném Západě dochází k demontáži „sociálních výdobytků" oVčana, Rusko je svým oVčanům navyšuje.
Navíc, návrat Krymu proběhl v SOULADU s mezinárodním právem. Nejprve referendum v autonomním celku. Osamostatnění od Ukrajiny. A teprve až NÁSLEDNĚ znovusjednocení s Ruskou federací.
Podle tohoto Rezeptu je možné sjednotit s Ruskem jakoukoliv samosprávnou autonomní entitu na světě.
Proto má hodný Západ z Vladimira Vladimiroviche takový panický strach.
Pokud Donbass dosáhne autonomie, již nic nebude stát v cestě sjednocení s Ruskou federací. Další v řadě může být Transněstří, Gagauzie, Srbsko, Aljaška atd. atd.
Vývoj Krymu je ale nyní pro Vladimira Vladimiroviche stejně důležitý, jako bylo udržení Západního Berlína kdysi pro Západ.
West Berlin byl ale ekonomicky černou dírou, což Krym už za pár desítek měsíců už být nemusí. A stejně tak i Podněstří, Gagauzie, Srbsko a další exklávy, kam by Rusko implementovalo vyspělejší životní úroveň, srovnatelnou s nynější v Ruské federaci.
Troufnu si tvrdit, že i v Česku regiony jsou už na tom sociálně-ekonomicky hůře, nežli geograficky srovnatelné regiony v Ruské federaci.
Proto je nyní Krym, i to skvěle přeložené video tak důležité!

316777

5.9.2014 10:14

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316777

Krym sa uživí o to strach nemusíte mať pane MoU, z historického pohľadu to bola Ruská riviéra a oblasť Champagne a zase bude a okrem toho sa okolo Krymu začne ťažiť plyn a zisk z ťažby hádajte kam pôjde, ja sa o obyvateľov Krymu nebojím, čaká ich najbližších 10 a viac rokov prosperita!!! [mrknutí jedním okem]

316784

5.9.2014 13:27

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

To je jedno 78.?.?.?

Reakce na 316777

Jasně! A já ještě dodám, že když Majdan pošlapal Ústavu Ukrajiny pučistickým svržením Janukoviče + pošlapal demokratická práva jeho voličů, nikdo už nemůže čestně ani poukazovat, že odtržení Krymské autonomní republiky od Ukrajiny bylo porušením interního práva státu Ukrajina, neb to v ten moment pádu Janukoviče de jure přestalo existovat!

316795

5.9.2014 15:29

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

xxxJirka 88.?.?.?

Reakce na 316777

Výborná analýza situace. Dává to smysl a je to plně v souladu s tím, co se děje.

316805

5.9.2014 19:16

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316777

... no schvalne. daj ako prichadza na "zapade" k demontazi socialnych vydobytkov... budeme urcite vsetci velmi zvedavi ako sa rusko skvele postara o svojich na Kryme... bude to tam isto "raj na zemi" [velký smích]

316810

5.9.2014 19:52

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

xxxJirka 82.?.?.?

Reakce na 316810

Odpověď je velmi prostá. Existuje měřítko, které vyvrací veškeré pochybnosti.
Najděte si tabulky porodnosti v Evropě za poslední bobu.
Chápete?

316815

5.9.2014 20:33

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316815

jaaaj tak toto som nevedel.... ale tabuliek je vselijakych po nete plno. Ked chces troska zmudriet, tak sa zamysli, ci ma nejaka porodnost nieco spolocne so socialnymi vydobytkami... Praveze ta vysoka porodnost je v chudobnejsich, zaostalejsich a menej socialne zabezpecenych oblastiach sveta. Civilizovane, rozvinute a bohate krajiny (v tvojej reci - ZAPAD) maju logicky porodnost mensiu.

316819

5.9.2014 22:29

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

ignorek 89.?.?.?

Reakce na 316819

Ne menší, ale veškerou žádnou. V Německu zajišťují i tu bídnou porodnost přistěhovalci. Takže populace se snižuje, přes přítok imigrantů. Anglie už není Anglie ale Pákistán s 5 mil. poláků, z Francie je Arábie. Jenom omezenec pokládá tento stav za znak "vyspělosti". "Civilizovane, rozvinute a bohate krajiny" žijí roky na dluh, a dále je tento stav neúnosný. Nemají prakticky žádné vlastní suroviny, a nakonec i spotřební zboží dovážejí z Číny - proto je neskutečně láká a smolí Rusko. Nestále pletou bič z hoven a praskají s tím. No a mudrci jako jsi ty u toho mlaskají a výskají nadšením.

316823

5.9.2014 22:46

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316823

dakujem pekne. Aj u nas maju najvacsiu porodnost prave socialne odkazane, intelektualne nizsie, chudobne "individua". Nie, nehnevaj sa, toto urcite ako vzor neberiem. Nezda sa mi prave stastne merat zivotnu uroven porodnostou... mimochodom vies asi, kde je najvyssia porodnost... a aj dost biedny zivot...

Nie, neboj sa. o rusko sa nikto nezaujima... az do chvile, kym nezacne vojensky okupovat susedne staty, ako to ma dost casto vo zvyku....

316824

6.9.2014 5:43

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 316824

Tulí se Krymčané k Západu a jeho Kyjevské fašistické juntě, či se tulí (přes dočasné problémy s vodou, zásobováním a dopravou) k Vladimiru Vladimirovichi a k prosperující Ruské federaci?!
Snadno přejedou hranice na Ukrajinu nebo přeplavou Kerčský průliv, aby zjistili, co je čeká na jedné i druhé straně[smích]
Západ už není schopen bez Ruska udat ani vlastní shnilá jablka, natož aby byl schopen Ukrajině zajistit slušnou životní úroveň [velký smích]
Vladimir Vladimirovich V.Š.E. výše popsané mistrně využívá a ještě více Západ nutí si střílet do vlastních nohou.
V 99,99% všeho si dnešní svět vystačí bez neodlužitelného Západu.

316843

7.9.2014 13:36

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316843

... krymcania sa jasne vyjadrili v "referende" [chechtot]
referende s ucastou 120% ? [chechtot]
ano, aj v tridsiatich rokoch minuleho storocia sa ludia v nemecku tulili niekam...
historia ukazala ich velky omyl
Slusna zivotna uroven? tak tu uz len rusko zabezpeci [chechtot]
Odporucam si pozriet nejake relevantne studie.... kde sa to rusko nachadza v kvalite zivota v porovnani s vyspelymi krajinami napr. EU...

316899

7.9.2014 20:28

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 316899

Celá "relevantní angosaská atlantická civilizace žije na vršící se dluh do závratných výšin a jediné co ji zůstalo je vojenský technologický šunt po životnosti. A kdyby jim čína nedávala na dluh tak už ani nemají kde vyrobit pro sebe spotřební zboží. A mimochodem populace nezadržitelně dosahuje bodu kdy začnou převažovat muslimové a potom převezmou společnosti logicky kulturu a tamní zvyková práva. Toto jsou iluze živené z tučných let i posléze rozebírání ekonomik východu a ruska kde jim již zatínají tipec a s opuštěním dolaru musí 1% neoliberální oligarchy jímat hrůza a děs. [mrknutí jedním okem]

316920

6.9.2014 10:35

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

xxxJirka 82.?.?.?

Reakce na 316819

V chudých zemích je situace jiná.
Lidi budou souložit vždycky. Pokud nemají běžně k dispozici antikoncepci, porodnost je zajištěná. Na druhou stranu je vysoká úmrtnost.
V civilizovaných zemích si páry (opačného pohlaví) sami určují, zda budou mít potomky nebo ne. Přičemž se vychází z faktu, že většina potomky chce. Jediné, co jim v tom brání, jsou sociální nejistoty.
Nesnažte se vyvracet fakta.

316851

6.9.2014 16:29

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

P.K. 185.?.?.?

Reakce na 316851

Nezlobte se, ale porodnost opravdu není dobrý argument; představte si např., že mnoho dobře zajištěných i vzdělaných(ač vzdělání ani peníze nepovažuji za priority, může jedno s druhým souviset, a peníze= přežití) lidí, prostě děti nechce, jelikož v tom nevidí žádný smysl.
Důvody, proč v tom smysl nehledají, mohou být různé; třeba nějaká forma pochopení smyslu-nesmyslu života, nebo prostě neochota vzdát se "části vlastního života", věnovat jej potomkům, jen protože "jsme k tomu předurčeni Přírodou", což je záležitost čistě pudová, jelikož platí pro úplně všechny živé tvory; jenže, my lidé se tak nějak domníváme, že jsme na tom co se nějaké formy inteligence týká, o něco lépe; tak proč se chovat jako králíci? Má snad být jedním z hlavních důvodů "zachování národa a kultury Čechů"?..hm,ale to se nezdá být dostatečně silnou motivací ani mnohým Čechům[smích].
V každém případě je rodičovství svým způsobem obětování sebe i dětí[smích], a většina "do toho jde" bez nějakých hlubších úvah, tedy instinktivně. Ale to se může snadno změnit, a zřejmě, třeba na Západě, i mění.
Pokud bude stát rodiče finančně podporovat, porodnost sice může stoupnout, jenže, je to opravdu správný důvod mít děti?
A na to si musí každý odpovědět sám; pokud ovšem, o tom vůbec přemýšlí btw, znám poměrně dost lidí, vrstevníků, kteří počali potomky v mladém věku v opilosti na tanečních zábavách, a potom i několik jiných, kteří chtěli jen normálně žít; mnoho z nich dnes normálně žije s úplně jinými ženami, dětmi, i dalšími finančními zátěžemi a necítí se příliš šťastní; ale to je celkem normální[smích]
..a to jsem nezmínil hlavní důvod, proč nemít potomky; ten, o kterém se právě zde tak často píše: jsme přece všichni otroky těch, o kterých se nesmí nahlas mluvit, dokonce ani psát! Proč jim tedy dobrovolně, zdarma a na vlastní náklady dodávat levnou pracovní sílu???[smích](take it easy)

316860

6.9.2014 22:36

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

ignorek 89.?.?.?

Reakce na 316851

Přesně tak!!!

"Jediné, co jim v tom brání, jsou sociální nejistoty."

Odpověděl jste si sám, proč je porodnost na "bohatém" západě skoro nulová. On totiž není bohatý, ale předlužený, a exekutoři za dveřmi.

Západ dluží ponejvíc těm "chudým" - producentům surovin. Takže ani loupeže, podrazy a rabování zbytku světa nestačilo pokrýt žravost západu. Musel se zadlužit a je v nejistotě.

316875

7.9.2014 10:45

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 316810

Dávám ako. Zdravotnictví, školství, bydlení. Je třeba k tomu něco dodávat?

316895

6.9.2014 7:41

Hrstka statecnych...

favela 113.?.?.?

Reakce na 316777

a porazi celej zapad.Nejstatecnejsi ze statecnych na svete. Sto generalu zapadu nema hodnotu jednoho z nich. Maji zarucene cestne misto v historii lidstva. Jedna bitva vitezne skoncila,ale dalsi jsou na obzoru.Mnozi jsme predpovidali /i kdyz se skrytymi obavami/, ze walzteroristi do svestek nevydrzi.Medialni sakalove nahle vyjou jinak/a Sakalshvili byl poradcem /jak prohrat/ukroidu. Take falesny sileny prorok Brezinski /a dalsi/dostali kopanec okovanou botou,presne tam kde bylo treba.../Vcera jeceli ze svych podzemnich der v Londyne o poctech ruskych vojaku a tanku na Ukrajine. A cely svet normalnich lidi uz se smal.Bylo jasne,ze prohravaji na cele care. Vitezstvi bude mit dopad na vyvoj celeho sveta,ktery jeste dnes nemuzeme videt nebo domyslet.! Zidovska junta PoroWalzmana,Jacenjuk velkomyslne a milostive dovoli ruskym obcanum ruskeho puvodu mluvit rusky!!Nebudou nuceni mluvit hebrejsky nebo yidish. Walzman je hnusnej rasista a celej prohnilej zkorumpovanej dobytek zapadu stoji za nim. Proti nam jsou krute,represivni zakony proti rasismu a pro vlady fasistu tyhle zakony vubec neplati!??? Stava se ze loutka se uskrti na na nitkach kterymi je loutkovodici manipuluji.Vysavaji pracujici Evropy rocne /1 trilion/ tisici miliard euro pro NATO.Kolik milard to bude ted. Avsak pozor na Satana bude se chtit urcite pomstit. Dalsi zivotne dulezita bitva je ..Zatimco president Syrie odmitl aby potrubi vedlo pres Syrii do Evropy /nasly se obrovske zasoby plynu /Quatar,Iran/a tak odmitl podrazit Putina , Iran i pres patecni nove sankce vyjednava...a Quatar zaplatil a plati vse pro ISIS a jejich teror.Pres deset miliard. Nikdo se nesmi zeptat kde se nahle vzali a za moment vyhlasili Chaliphat c. 2..Spravne bylo napsano,ze a zlocinci neprestanou byt zlocinci ...

316844

9.9.2014 4:46

RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet

favela 113.?.?.?

Reakce na 316777

..kdyz se fasisti /dnes opet potvrzeno/ slucovali tak zapad jasal a kdyz se spojuje RUSKO tak jsou na mrtvici paskrivci...

316999

5.9.2014 10:40

Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Botičky od Diora 94.?.?.?

http://tomaspeszynski.blog.idnes.cz/c/424724/Vyzvy-a-petice-proti-putinismu.html [bliji]

Z článku jsem nepochopil kdy spustí střelbu na kolemjdoucí?? Nevím, jestli je zrovna od polských "intelektuálů" moudré v této situaci připomínat krátkozrakost evropských politiků v roce 1939, když se jednalo o Gdaňsk. Nějak při té příležitosti nelze opomenout krátkozrakost poláků, kteří se v roce 1938 velmi ochotně připojili k Hitlerovi, aby si urvali taky kousek Československa. Polsko vrátilo poslední zbytek našeho území, které zabralo počátkem 2.sv.v., až v roce 1958 (Orava)…

316788

5.9.2014 13:36

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

hugo23 195.?.?.?

Reakce na 316788

ten člověk je svým řitním alpinismem provařený i na idnes. což je tedy co říct :p Jsem dalek psychiatrických diagnóz na dálku, ale zde bych se snad nebál udělat výjimku. Nu což, alespoň se nám 5. kolona odhalí v plné kráse. Poláci nám ještě zatančí, o to strach nemám .. [naštvaný]

316796

5.9.2014 13:59

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Botičky od Diora 94.?.?.?

Reakce na 316796

Též o tom nepochybuji, hugo. Na parl. listech jsem se dozvědel, že už 11.05.2014 přistál na kyjevském letišti v režimu přísného utajení letoun, odbavený armádou, a nikoli civilními pracovníky letiště. Z paluby byly vyloženy vojenské uniformy vzoru NATO, 500 balení amfetaminu a nádoby opatřené označením otravných látek. Na pokyn kyjevské správy SBU neprošli ozbrojenci, náklad ani nádoby s otravnými látkami kontrolou a opustili budovu ve vozech s tónovanými skly. Provázel je příslušník americké CIA Richard Michael. Na palubě letounu, který právě přistál, byli rovněž ozbrojenci “Pravého sektoru” a polské privátní vojenské firmy ASBS Othago (Analizi Systemowe Bartolomiej Sienkiewicz), založené před několika lety nynějším polským ministrem vnitra Sienkiewiczem. Cca týden - 10 dnů jsou likvidováni 1000 příslušníků polského "elitního" útvaru "Mazur" v doněckém kotli...Polsko se formování eskader smrti aktivně účastní od září 2013, kdy šéf ministerstva zahraničí Sikorski pozval 88 (ach, ta symbolika) členů “Pravého sektoru” na výcvik v Centru policejní přípravy ve městě Legionowo, ležícím 23 km od Varšavy. Militanti převážně mužského pohlaví ve věku kolem 40 let, kteří tam dorazili pod krytím programu univerzitní výměny, prošli měsíčním přípravným kursem, v němž se školili v organizaci masových protestů, stavbě barikád, okupaci budov státních institucí, taktice boje v ulicích, postupech střelby včetně sniperské. Polský týdeník Nie z Legionowa publikuje fotografie, zachycující ukrajinské fašisty v nacistických uniformách hned vedle polských instruktorů v civilu… Jeszcze Polska nie zginęła [naštvaný]

316800

5.9.2014 13:38

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

to je úplně fuk 78.?.?.?

Reakce na 316788

Poláci jsou národ, který se ze své historie nepoučil. Historicky jsou tradičním a největším nepřítelem Ruska. Z pohledu Rusů byly prvně oni jako agresoři. Jeden čas Polsko sahalo až k Černému moři a za Dněpr! A jeho armády stály před branami Moskvy! Nakonec to byli ale oni, kdo se ocitl pod nadvládou Ruska. Ono totiž tak velký a statečný národ není snadné porazit. Po zániku ČSR dokonce navrhovali Hitlerovi spojenectví s tím, že můžou společně napadnout Rusko! Ale AH dal přednost paktu Ribentrop-Molotov... Tato haněná a prý ostudná smlouva byla ale politiko vojenskou nutností, neb po Mnichovské zradě muselo být všem jasné, že na Francii a Británii se nelze jako spojence spoléhat. Cílem zahraniční politiky Moskvy tedy bylo válku co nejvíce oddalovat a případně oddálit i hranice své říše co nejvíce západně od Moskvy. Dnes Poláci naříkají, jak jim tenkrát Rusové hanebně ublížili, ale ini vlastně Rusové museli... Těch několik set km navíc, co musel wehrmacht urazit nás všechny vlastně zachránilo. Poláci navíc nebyli po válce Ruskem zabráni a dostali slušně velký vlastní stát...

316797

5.9.2014 19:52

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

timur 85.?.?.?

Reakce na 316797

keď šlo poliakom v bitke Grunwaldu o všetko, tak ich zachránili rusi svojim hrdinstvom, zabudli, alebo to pokorenie ich tak vehementne celé stáročia žere????

316814

5.9.2014 20:12

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

timur 85.?.?.?

Reakce na 316814

. Okamžitému kolapsu pravého krídla pomohli zabrániť tri smolenské prápory a niektoré litovské jednotky. Tieto prápory zvládli obranný ústup, stabilizujúci pravé krídlo, s obratom o 90 stupňov oproti ich pôvodnej pozícií. Jeden z troch smolenských práporov tento manéver zaplatil úplným zničením. Ich akcia však dovolila veliteľovi poľského vojska previesť časť podporných formácií na ohrozený úsek a kráľovi nasadiť časť záloh.

316816

6.9.2014 8:23

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

SAMRA 71.?.?.?

Reakce na 316797

Jsme-li u těch Poláků je třeba připomenout, že polsky vyslanec v Německu během 30tých let Josef Lipski náruživě nabízel Hitlerovi, ješťe před Mnichovem, že se polští husaři sami postarají o ty nezbedné Čehúny a přinesou mu je, Hitlerovi, na talíři. Hitler chtěl svoji novou armádu pokřtít v boji, tedy i pozdější Mnichov mu nebyl po chuti, ale nabidka polských vojáků ho prý urážela, zejména od patolízala “schweinehund“ Lipského. Ani Hitlera prý neuchlálila další Lipského nabídka, že by Hitlerovi postavili v Polsku mohutný pomník, kdyby jim (v Polsku) pomohl vyřešit jejich “židovský” problém. Apropos, Polsko mělo s Německem smlouvu o “neútočení”, myslim od r. 1934. Ribbentrop, vědom si jejich rusofobství, dokonce nabízel Polsku “spolupráci” při napadení Ruska, odměnou by byla Ukrajina! Šéf Lipského, Beck odmítl, neb měl strach, že přijde o Danzig a asi by pak nikdy nedostal Pomeraniji (východní Prusko, severní Slovensko a Moravu). Beck pak odmítl i spolupráci s U.K., Francijí a SSSR (protože tam bylo SSSR) a tím vyloženě podmínil dohodu mezi Hitlerem a Stalinem.

316846

6.9.2014 8:42

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 316846

Zdá se že na pozadí dění stále rozhodují stále rodoví stejní "GMO" kultivovaní, čím si můžeme domýšlet. [mrknutí jedním okem] Možná cestováním z bruselu do štrasburku, ale to je jen třešnička. [chechtot] [cool] VANDRÁCI [překvapení]

316848

7.9.2014 4:05

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 316846

Ja bych vymenil slovo Polakza zida a ostatek clanku je to jedno a same.Zide,nelegalne se stehovali do Nemecka za snadnym zivotem,nebotna vedoucich mistech vsude byli zide,tak,jak je to dnes v USA.Kdyz ,Hitler prisel k moci,tak zionisti chteli po Hitlerovi uznat narok zidu na vlatsni zem,nekteri zadali 10 % nemeckeho uzemi,tak,vsak vlivem Britanie,ktera se stala svym mandatem nad Palestinou nepritelem zionistu,takze,podrzte se ,zionsti nabydli svoji vojenskou ucast proti Anglii,zatim vyletel do povetri hotel King David,zaminovali umucene britske vojaky na stromech,vyhazovali vlaky a jine, az udelali Hawara agriment-dohodu o spluprace Nemecka a rodiciho se Israelu.kdyz pred tim odmitl zionsticky kongres Ugandu. Palestinu,representovali zidovske kolonie,tedy,jeste ne zadny Israel a zde ,na pozvani techto kolonii se dostavili vysoci predstavitele,uz tehda,fasistickeho Nemecka,dohodla se vymena zbozi a mezi tim i skoleni mladych zionistu v Rakousku,byvalem katolickem klastere na zemedelske prace v Palestine, Nemecko doda zemedelske stroje a kazdy zid s caskou vymenenych marek mohl kdykoliv prekrocit hranice do Portugalska a Spanelska,tim se stalo,ze muslimove zaznamenali na strednim vychode priliv zidu,co by v budoucnu nebezpeci,proto muslinsky knez vyjednaval s Hitlerem zastavit priliv "nevitanych hostu",jez je dnes ozvenou toho,co se stalo v letech tricatych,zide,tak zvani,radi pripominaji Kristalovou noc,ale,nepriznavaji vrazdu mladeho nacisty ve Svycarsku (ala Mossad akce v cizich zemi) a zavrazdeni tretiho konzula v Parizi,prave jednim z ilegalnich zidu v Nemecku.Takze,Baron Von Milstein byl representantem Nemecka v Palestine,vedouci SS obchodniho oddeleni,poslan Htlerem do Palestiny spolecne s Kurt Tuchler,jez byl vedoucim zionistuv Nemecku,tou dobou az do posledniho vystrelu druhe svetove valky,vlala legalne israelska vlajka kdekoliv v Nemecku,povazte jen,jake "utrpeni" zide prodelavali,kdyz je i nacisticko-zionisticka medaile,jez,urcite neni vystavena v holocaust museum.Zionisti v Anglii,obetovali 200 rabinu,jakozto zionisti v USA vyprovokovali valku s Nemeckem,celosvetovym embargem (jako dnes proti Rusku), pomoci advokata, Ultermayer a spol,jez svym cinem vydal v odplatu nemecke zidy do konfliktu s nacisty s vysledkem, ktery zname a jez se bude zase v jine forme opakovat dnes.
Treti svetova valka je na ceste-poradce Arial Sherona to rekl verejne.
1856 Rabin Reinchorn rekl: Valka je zni pro zidovstvo!

316884

7.9.2014 9:46

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Zvirak 89.?.?.?

Reakce na 316884

Smekám, kde jsi se Roberte dostal k těmto informacím? Velice rád bych si tu literaturu též přečetl..
Jinak TOHLE cos napsal, by se mělo povinně vyučovat ve škole.
To co se dnes v těch školách cpe dětem do hlavy neuvěřitelnej hnus. [bliji]

316888

8.9.2014 5:34

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 316888

Budete asi sokovan,ale,Hitler je zde pouzit ,co by zakladatel Israelu,nebot,bez antisemitismu by nedonutili zidy stehovat se .tam,kde je potrebovali,nakonec ,je zname rceni,ze jedna krava ma vetsi cenu ,nez veskere zidovstvo v Evrpe.
"Hitler founded Israel" - 1933 The Transfer Agreement zionists ... www.youtube.com/watch?v=j-1ts3VTeeIOct 26, 2010 ... http://en.wikipedia.org/wiki/Theodor_... "Hitler founded Israel" - 1933 The Transfer
Agreement zionists & nazis (aka the Haavara Agreement) ...
The "Haavara Agreement" www.thebirdman.org/Index/Others/Others-Doc-Jews/Doc-Jews-IntimateRelationToNazis/HaavaraAgreement.h...The Haavara Agreement (1933-1942) was a pact between the Nazis and Zionists
... It is the only contract between an official Third Reich authority and a Zionist ...

Jak,to rikal Lenin -Scull,"ucit se ,ucit se,ucit se ,kdyz koukal do Salinova vysvedceni ze skoly.Cele to politicke svinstvo,co zmrvi lidem zivot, pochazi z "demokratickych zemi",Marx neni pohrben v Moskve,ale v Londyne, prvni komunisticke noviny nevysly v Moskve ,ale v Chigagu a psane reci jidish-zidovstinou,takze,kdo nezna minulost nemuze delat ani pritomnost! ( to vidime na nasich politikach)
To ma neco do sebe.
Lide se skolili na uceni o marxismu,ale, v pravde receno nedavali pozor,co se tam rika,dostali nakonec papir a titul,ktery dodnes pouzivaji,ale, v prazi nic nevedi,kdyby vedeli,tak by ten svet dnes vypadal jinak.
-----------
Zionist Collaboration with the Nazism & Ha'avara - Tony ... azvsas.blogspot.com/2010/12/zionist-collaboration-with-nazism.htmlDec 28, 2010 ... Lenni's first article is on Ha'avara, an economic agreement between the .....
Labor's Swiss representative, had written a letter to party comrades ...
Judaic Medals, Tokens & plaques Commemorating Jewish, Zionist ... www.historama.com/online-history-shop/israeli_zionist_judaic_exonumia/jewish_history_events_medals.h...... moments and occasions, Jewish congregations, Zionist conferences, acts of ...
della Legge 30 x 1930 ix; emblems of the Royalty and of the Fascist Party.
Medallic Judaica of Jewish & Zionist Historical Events
-------------
http://just-another-inside-job.blogspot.com.au/2007/04/nazi-medal-commemorating-zionist.html
Mate toho na cteni na cely tyden,ale,znat pravdu je prijemny pocit.

316934

5.9.2014 14:16

30.září...

fohat 194.?.?.?

copak nám pšoukne v NUOVA YORK? http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/cine-by...

316803

5.9.2014 17:21

Rusko zakázalo dovoz ukrajinských (Porošenkových) cukrovinek

Barney 82.?.?.?

http://www.denik.cz/ekonomika/rusko-zakazalo-dovoz-ukrajinskych-cukrovinek-20140905.html

O kolik miliard USD tímto krokem oligarcha Porošenko přijde? A o kolik miliard USD přijdou další lokální UKR-oligarchové, až nebudou moci vyvážet ocel a zbrojní komponenty do Ruska. Pak se teprve začnou lámat ledy a ukáže se kdo vlastně kam chce a kdo je ochoten pustit i nějaký ten peníz. Na mrznoucí obyčejné Ukrajince v podstatě každý kašle.

316806

5.9.2014 18:10

Rusové vnímají příměří jako prohru Putina

Jiří Pohl 195.?.?.?

Viz komentáře pod článkem.... http://politikus.ru/events/28944-ukraina-dnr-i-lnr-dogovorilis-o-prekraschenii-ognya.html

316807

6.9.2014 22:18

RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina

vvv 74.?.?.?

Reakce na 316807

Nektere internetove zdroje tvrdi, ze Kiev je obsazen Ruskymi vojsky, a Porosenko a jeho sbirka zbojniku utekla nevi se kam. Co o tom kdo vi?

316874

6.9.2014 23:07

RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina

steve 70.?.?.?

Reakce na 316874

!! Je to PRAUDA PRAUDOUCI ! Zbojnici utekli do Tater ..., Rusove se pred hodinou vylodili v Normandii a ruske bombardery leti shodit "maleho chlapecka" na Tokyo. "Zeleni muzicci" sedi v lodce pod Karlakem, tvari se nenapadne a delaji, ze jsou na chmelove brigade....
Zcela nejnovejsi zpravy sledujte na iDes - online. "Stribrna Lupa" nas nemine ...

316876

6.9.2014 23:23

RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina

vvv 74.?.?.?

Reakce na 316876

Hehe. Diky za to.

Ale oproti tem dnesnim "lidrum" radsi beru zelene muziky na topolech podle skal. [bliji]

316877

5.9.2014 19:08

Nejen Porošenko, ale i Angela Merkelová je v hrsti a desítky českých politků!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 95.?.?.?

Celý článek o tom, jak Američané řídí politky jiných zemí a co se stane, když se někdo vzepře: http://aeronet.cz/news/neslychane-prezident-zeman-...

316808

5.9.2014 20:15

Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

novapalo 195.?.?.?

To, čo sa tu píše je len všeobecná nízka duchovná úroveň západu. Nie je možné podplatiť muža s vysokou karmou. Neveríte vy degeni demokratickí v reinkarnáciu duše?! To neznamená, že ak neveríte, že to neexistuje......
Ja si myslím, že najdokonalejšie - a pritom neutrálne a nezainteresovane - dokázal existenciu ducha v našom vesmíre nemec pán A. Schoppenhauer. Čítali ste jeho dielo?! Chcete nesúhlasiť? Tak píšte argumenty. Však ste všetci kresťanskí somári. Pretože kresťanský Boh neexistuje, ako povedal v debate na STV pražskí židovskí rabín Karol Sidok, keď sa ho pýtali, čo si myslí o kresťanskej viere - po dlhšom uvažovaní povedal : "Kresťanstvo je hlúposť". Ja s ním súhlasím. Ste všetci kresťania veriaci vo svojho neexistujúceho Boha hlupáci. Viete, ale ostatní vás dobre okrádajú..... A je jasné, že nás najlepšie okrádajú demokrati zo západu, ha, ha. Ste demokrat aj vy? Asi ste teda somár a neviete - teda ani len nechyrujete - čo demokracia z filozofického aj psychologického významu znamená. Demokracia zjednodušene hovorí, že ste si rovnocenní a rovnoprávni s Cigánom, ktorí je alkoholik, posledných 20 rokov nepracoval, a bol vo väzení min. 5 rokov a je jasné, že z neho už do konca jeho života nič nebude. Tak vy presvedčení demokrati hovoríte, že ste si rovní s týmto degenerovaným Cigánom??!! Ha, ha. Ste skutočne degenerovaný demokrat........., teda debil....

316817

5.9.2014 20:39

RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

milboy 85.?.?.?

Reakce na 316817

Niekedy je lepšie nenapísať nič ako takéto neracionálne hlúposti.
1. Pražský rabín sa volá Karol Efraim Sidon a nemôže hovoriť nič iné než to čo je v povinnostiach ždovského rabína ale to je na dlhšie..
2. A.Schoppenhauer je len jeden z dlhej rady filozofov, ku ktorím je možné použiť množstvo výhrad iných filozofických výkladov nielen ohľadom východných a západných náboženstiev.
3. Ten čo iných označuje za hlupákov tak činí len preto, že má klapky na očiach a myslí si, že prečítaním maximálne dvoch kníh v jednej oblasti mu dáva pravo niečo alebo niekoho posudzovať. Opak je pravdou a čím viac spoznáte, tým viac budete prijímať aj cigánsku "filozofiu".

316820

6.9.2014 0:11

RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 316820

>Opak je pravdou a čím viac spoznáte, tým viac budete prijímať aj cigánsku "filozofiu".

Když ono není nad osobní zkušenost, kterou ti salonní filozofové, mudrující nad nesmrtelností chrousta, nikdy nemohli zažít. Člověku je údělem uhájit svou existenci na této planetě "v potu své tváře dobývaje chléb svůj", čemuž se zuby nehty brání dvě třídy lidstva - otrokáři a parazité - a obě je třída rabů pod knůtou moci přinucována trpět. No a právě poukaz na jakousi "cigánsku filozofiu" je jednou z těch odnoží knůty moci, protože je jen zakrýváním jejich parazitické existence. A důkaz? Pokud nejsou přinuceni, tak nic z denních potřeb nevytváří a jen tyjí z výsledků práce těch hodnoty tvořících. Samozřejmě je to vysoce nakažlivý životní postoj, odpozorovaný i jinými etniky, které je v něm poté nenechají osamocené - přece když oni, proč my ne?!

316837

7.9.2014 9:32

RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 316837

Pokud bych to rekl ve zkratce, "cikánská filosofie" klidne ať ji mají, schvaluji, pokud za tím není pouhé množení se na účet jiných, což je v podstate parasitismus. Neríkám tím, že mezi tema ostatními parazité nejsou, tam jsou také prítomny ruzné parasitické filosofie typu oxymoronu "nedelat a vydelat". Ríká se, že cikánum stačí málo, a že zneužívají sociální dávky, co je jiste pravda. Omlouvají to všichni tím, že pro ne není práce a jsou diskriminováni, tak je lepší vyjít s nima po dobrém a se "závislostníma" dávkama. Jenže není jejich zásluha, že se nezapojili do relativne složitého a neoptimálního procesu, kterí organizují ostatní. Pak se jedná buď o bojkot, nebo nesouhlas s pro ne neefektivním systémem (neefektivní/nehospodární je i pro ty ostatní z dalších duvodu). V prípade, že nesouhlasí, mela by jim být poskytnuta alternativa, a možnost, jak ukázat, že umí být sebestační. To se ale zamítá i zvyšku populace. Takže, kdo nakonec muže za tyto etnické rozpory a nerovnováhy? Jsou zjevne vnášené umele, a mužeme se ptát s jakým účelem, nic není jen tak.
Prece ostatní mají stejný problém, jako Cikáni, nejde z toho tak jednoduše ven, a všichni proste kočovat podle predstav kočovníku.
Dnesní dojemná starost o Cikány není ničím jiným, než leštení tupé, závislé a manipulovatelné sociální páky otrokáru na ty ostatní. Po její použití prestane být zajímavá.

S tou demokracií, která není ničím, než tolikakritizovaným rovnostárstvím za socialismu má v podstate "novapalo" pravdu. Jde o falešnou rovnost, zneužívanou k sociálním pohybum a destrukcím funkčních struktur. Také fakt, že čím duševnejší človek, tím méne uplatitelný.

Poprosím ješte nicka 78.??? ať netrolí a čte i z jiných soudku, charta77 je už minulostí, stejne jako její Havlem zaprodané ideály. Slyšel jsem v 89 Havla naživo, a mel možnost pak porovnávat. Nejlépe ho asi vystihuje jeho myšlenkový pokus "humanitárne bombardovat" ostatních. Jen nahlas vyjádril, co delal a co si myslel, i když nejde o presnou citaci.

316887

5.9.2014 20:43

RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť

fohat 194.?.?.?

Reakce na 316817

Shirley...NEVÍM,proč tu jsem??? https://www.youtube.com/watch?v=ZM7-jXsI8ow [oči v sloup]

316821

5.9.2014 23:57

Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU

ignorek 89.?.?.?

Ukrajina je pomocník USA v ekonomické válce proti EU. Jenom EU političtí šašci, plně v zajetí "euroatlantického spojenectví", dosud nepochopili, která bije.

http://www.fondsk.ru/news/2014/09/05/ukraina-v-vojne-usa-protiv-evrosouza-29328.html

I kdyby pochopili, jsou hluboce v análu USA a koryto bližší než cokoliv.

316833

6.9.2014 0:09

RE: Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316833

... daj riesenie z tohto "problemu"

316836

6.9.2014 0:22

RE: Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 316833

Ne že bych se toho obával ale spedagogovaným to nacvičeně nepřijde to co z toho vyplývá, osleplí denním vymýváním mozků. Že vovčani jsou zajatci svých volených a těm je jim putna co s nimi bude, své mají v systémku devast (že by jim nedošlo by nebylo překvapením jsou obrazem svých voblbličů a iluzionovat umí včetně očarování sebe samých [smích]) jimi podporovaném jisté.

316838

6.9.2014 10:25

dalsi sankce

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Dalsi sankce jsou nevyhnutelne.

316849

7.9.2014 3:03

Pozor!Neprehlednout! Nova svetova valka..

favela 113.?.?.?

Reakce na 316849

...v NEBEZPECI! Pravdiva zprava, ktere neni mozno uverit. Ze Rusku se opravdu neda verit!! Ani z mak,nebo jinou hospodarskou plodinu..Dulezite sdeleni.Zde. Opravdu zarucene Pravdiva stiznost na Rusko a jeho vladu k Putinu VladiMIRU co nezna MIRU V MIRU./Get Informed/Necenzurovana. V roli nepritele sveta c.1 si Rusko pocina nedbale,liknave,lajdacky nedostatecne a ostudne...Take velmi malo vyhrozuje. Musi s tim vypomahat jiz unavena svetova media ze vsech sil.Nejen ze nedela skoro nic ta vlada ale za nasimi zady vyjednava. Tak je to. Ptame se plni obav. Zustane svet bez nepritele c.1 ? Zustane nevyplneny americky sen zvitezit nad nepritelem c.1?Hanba?Nad nepritelem ale jak zvitezit kdyz chybi?. Skandal. Lidstvu umirajici ve valkach po desitkach milionu, to zustane odepreno? Tim ze Rusko jen prestira,ze je ten nepritel.Zaludne sabotuje vsechny valky.?A bidne nas klame.Chystajice svevolne zakerny mir za nasimi zady. Organizuji se se protesty proti ruske vlade a jejim kremlocinum. Proti Teroristum miru. Machinacemi v zakulisi V.Putin dohnal franc.vladu ze odmitla prodat Rusku dve valecne lode. To je Dukaz. A poskodila si tak hospodarstvi.Protestni noty vlad se mnozi. Velke znepokojeni ruskeho lidu, ze neni zvykly zit porad a furt bez valek a ma tak zachvaty depresivni nejistoty. Panuje shoda ze lepsi sedum kuli v Sarajevu nez sedum bodu miroveho planu V.Putina!! Spolek Pratel Zelezne Opony oponuje,ze je sokovan. Zvestmi,ze ani ta studena ze nebude !Svazy vyrobcu zbrani prohlasuji ze to tak nenechaji,ze se jedna o hrube poruseni dohod. Jednou je Rusko nepritel tak se z toho snadno nevykrouti. Povinnost je povinnost /k svetu/. Nejen varuji ale i vyhrozuji ruske vlade ze si najdou JINEHO nepritele c. 1. Protestuji dale,ze sankce omezuji jejich prodej velmi kvalitniho zbrani a streliva do Ruska a ty potom spolehlive zabiji vojaky NATO a US. Vstoupili v jednani s Cinou a Venezuelou. Propousteni milionu pracujich je OK rikaji,ale jeden kapitalista ztrati praci a V. Putin bude chodit k soudu do konce zivota. Rehab. instituce ,nemocnice, a jina zdravotni strediska maji uz jisto. Pro nedostatek valecnych invalidu a i tech zbombardovanych civilnich osob. Bude se propoustet. Budoucnost neznama,budoucnost nejista a to nam Putin chysta..Na nedavne tiskovce bylo na nej pokrikovano.."a kde je ta slibena valka,nas nepodvedes s tou ukrajinskou! Tradicni a zabehly chod sveta vazne ohrozen. Teroriste celeho sveta nechteji do pense a vstoupili do stavky..Vychytrale,agresivne se brani V.Putin. Divoce argumentuje, ze ma polehcujici okolnost, kterou treba priznat. EURO a NATO a dalsi nektere vlady si pocinaji,tak ze mu CMAJZLI jeho roli ,jako nejaka subreta v operete,a ze na nej nezbyl ani stek/=mala epizodni role/. Tradicne Rusku role svetoveho nepritele c.1. byla jiz davno darovana samotnym Cingischanem!! Experti si nevi rady, protoze USa + NATO se velmi snazi v ukradene roli,vyhrozuji valkami na 100 let dopredu jako vztekli a tez i ukrutna ukrujinska junta obetuje se valecne jako rusky nahradnik...Cest vasi praci soudruzi komisari...

316882

7.9.2014 8:30

RE: Pozor!Neprehlednout! Nova svetova valka..

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Reakce na 316882

Masomlýnek zubožovaných tržičů industrializací pro národy se nesmí zastavit a trh příležitostí si umožní svépomocí zisky hráčů hrabivosti jinak nadbytečných a v pravdě užírajících naprosto všem a mrháním surovin zdrojů a lidí pro engering válečného profitu fašistickým nadbytečným korporacím zmarů a jejich nesouměřitelně bohatým vlastníkům, kteří by jinak šli na buben bez problemejkrování především vlastním zajatým v dluhovém otroctví. U blbých na dvorečku? Ne mají planetární ambice tito zdobytkovávači svých stříhaných vovčanů, nejenom. [vyplazený jazyk] [překvapení] [cool]

316885

6.9.2014 21:42

Zavzpomínejte

R 88.?.?.?

Blíží se 25. výročí Sametové revoluce, kdy ulice voněly V. Havlem, oslavíte jej s Českou televizí? [smích]

316873

7.9.2014 13:39

RE: Zavzpomínejte

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 316873

ano, oslava jedneho z najsvetlejsich okamihov novodobych dejin Ceskoslovenska je urcite namieste.

316900

Příspěvků: 68

05.09. 03:50 kyticka  Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 10:28 .lak  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 19:11  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 23:15 ignorek  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 23:52  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 10:54 P.Lepenka  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 13:34  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
08.09. 09:43 favela  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 13:31 hugo23  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 16:35  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 20:19 Olina  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 23:20  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
05.09. 23:42  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
06.09. 02:31 Satanist  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
12.09. 07:42 favela  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
08.09. 22:06 Smokin Joe  RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video
08.09. 23:04 Smokin Joe  k videu
09.09. 08:48  RE: k videu
10.09. 20:46 Smokin Joe  RE: k videu
05.09. 08:07 MoUdrostrak  Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 10:14  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 13:27 To je jedno  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 15:29 xxxJirka  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 19:16  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 19:52 xxxJirka  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 20:33  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 22:29 ignorek  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 22:46  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
06.09. 05:43 MoUdrostrak  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
07.09. 13:36  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
07.09. 20:28  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
06.09. 10:35 xxxJirka  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
06.09. 16:29 P.K.  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
06.09. 22:36 ignorek  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
07.09. 10:45  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
06.09. 07:41 favela  Hrstka statecnych...
09.09. 04:46 favela  RE: Rezept Vladimira Vladimiroviche pro EUropu a pro svet
05.09. 10:40 Botičky od Diora  Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 13:36 hugo23  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 13:59 Botičky od Diora  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 13:38 to je úplně fuk  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 19:52 timur  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 20:12 timur  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
06.09. 08:23 SAMRA  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
06.09. 08:42  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
07.09. 04:05 Robert Nohejl  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
07.09. 09:46 Zvirak  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
08.09. 05:34 Robert Nohejl  RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!
05.09. 14:16 fohat  30.září...
05.09. 17:21 Barney  Rusko zakázalo dovoz ukrajinských (Porošenkových) cukrovinek
05.09. 18:10 Jiří Pohl  Rusové vnímají příměří jako prohru Putina
06.09. 22:18 vvv  RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina
06.09. 23:07 steve  RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina
06.09. 23:23 vvv  RE: Rusové vnímají příměří jako prohru Putina
05.09. 19:08  Nejen Porošenko, ale i Angela Merkelová je v hrsti a desítky českých politků!
05.09. 20:15 novapalo  Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť
05.09. 20:39 milboy  RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť
06.09. 00:11  RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť
07.09. 09:32 ppppp  RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť
05.09. 20:43 fohat  RE: Muž duchovných hodnôt sa nedá uplatiť
05.09. 23:57 ignorek  Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU
06.09. 00:09  RE: Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU
06.09. 00:22  RE: Ukrajina - nejde o válku USA proti Rusku, ale proti EU
06.09. 10:25  dalsi sankce
07.09. 03:03 favela  Pozor!Neprehlednout! Nova svetova valka..
07.09. 08:30  RE: Pozor!Neprehlednout! Nova svetova valka..
06.09. 21:42 R  Zavzpomínejte
07.09. 13:39  RE: Zavzpomínejte

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 2

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 2

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 2

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 2

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 5

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,19 Kč
Australský dolar
16,96 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,31 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 540,23 Kč
1 unce stříbra
577,19 Kč
Bitcoin
1 029 792,45 Kč

Poslední aktualizace: 2.3.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 787