Diskuze k článku

Izrael si klestí cestu Palestinou krádežemi a vražděním

Příspěvků 37

30.7.2014 1:15

zhovadely dobytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 37.?.?.?

je mi z tech prasat zle i z cele te jejich odporne demagogie. jsem zvedav kdy se zase vlada ukaze s temi fasisty na spolecnem zasedani. buh je chran to jeste zopakovat a zasedat s temi zlocinci. jestli je toto pravda, tak z nich musi mit hitler radost a poskakovat v hrobe od smichu, ze jsou stejni jako on a pritom si hraji na chudinky. chtel bych slyset zemana co na tento clanek s jarmulkou na hlave rika. to snad proboha ani nemuze byt pravda? to ten svet uplne zmagoril?

314362

30.7.2014 11:43

RE: zhovadely dobytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 314362

Hitler by měl dostat Nobelovku.

314402

30.7.2014 12:59

RE: zhovadely dobytek

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 314402

bol na nu nominovany v r. 1939

http://www.nobelprize.org/nobel_prizes/facts/peace/index.html

314410

30.7.2014 17:20

RE: zhovadely dobytek

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 314402

Ne jen A.H.! Vono jich bylo vic kteri by si zaslouzili Nobelovku za to, ze jim poskytli ubytovani kde se vo ne postarali aby nicim nestradali a z kteryho je nikdy nikdo nevyhanel ......

314426

2.8.2014 4:44

Velkovrahove a kandidati na

favela 113.?.?.?

Reakce na 314426

na Velkou Nacistickou Nobelovu Cenu "MIRU" jsou Kerry,Netanjahu,Obama a ten potrhlej tupec z OSN...nechci videt kdyby tam arabove nekdy nahodou dostali navrh...jeden nikdy nevi..

314596

30.7.2014 13:23

RE: zhovadely dobytek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 314362

To mně taky, příteli. Co naplat, celej svět snad totálně zdegeneroval a po celá desetiletí jsou všichni evropští politici nalezlí v řiti těch, které neradno vůbec zmiňovat. O Americe ani nemluvě. Všechny důležité banky, media a průmysl mají podmaněny a celá Amerika je jimi řízena. UN je v podstatě taky jejich slouha. Tak mají ty lži a demagogii posvěcenou ze všech stran. A zbytek světa jen léta čumí jak zbrojí a zbrojí, porušují jednu resoluci za druhou a nic. K blití, jak jim vše prochází.

314411

30.7.2014 20:49

RE: zhovadely dobytek

R 88.?.?.?

Reakce na 314362

Co jste si zvolili, to máte. TYHLE jste si ve volbách přáli, dostali od vás většinu hlasů.

314440

30.7.2014 5:23

Bůh vše vidí

dfl 109.?.?.?

Nepíše-li se v desateru
Nezabiješ.
Nepokradeš.
Nevydáš proti svému bližnímu křivé svědectví.
Nebudeš dychtit po domě svého bližního.

Bůh sice může odpustit hříchy, ale odpustí systematické vraždění? izraelci už jsou asi hodně nevěřící, když zapomněli na svůj mravní a náboženský základ.
Německo bylo po 2. světové válce rozděleno, zločinci odsouzeni, někteří popraveni
Izrael bude po této válce rozdělen, zločinci odsouzeni, někteří popraveni.
Totiž je také psáno:" Já jsem Hospodin, tvůj Bůh, Bůh žárlivě milující. Stíhám vinu otců na synech do třetího i čtvrtého pokolení těch, kteří mě nenávidí, ale prokazuji milosrdenství tisícům pokolení těch, kteří mě milují a má přikázání zachovávají."
Příkladů, jak Bůh trestá, lze v Bibli najít mnoho. A potrestá i ty, kteří takovéto vraždění podporují, chápou, omlovají nebo k němu jen mlčí.
Musím vzpomenout na to, jak někteří stateční lidé zachránili židovské děti z ohrožené Evropy. Najde někdo z těchto zachráněných sílu udělat něco podobného pro ohrožené děti v Gaze?

314371

30.7.2014 7:57

Národ vyvolený....

Joozef 85.?.?.?

Ak by sa ľudia namáhali spoznať skutočnú Pravdu a
zákony podľa ktortých funguje celý vesmír, celé stvorenie,
nebolo by treba zbytočných diskusií.
Izrael bol vyvolený národ, no neprijal Božieho Syna,
tak mu bola vyvolenosť odnatá a daná inému národu.
Vývoj celého stvorenia sa predsa nezastaví pre nejakú
vyvolenosť Židov. V zákone spätného
pôsobenia museli prežívať aj holokaust. No mal byť pre nich
ponaučením.
Krátke video aj o histórii vyvolenosti:

http://m.radiozachrana.sk/pre-narod-slovensky/

314375

30.7.2014 17:29

RE: Národ vyvolený....

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 314375

Tak vo holocoustu , 6 milionovym cisle a jak je jim ublizovano jak si kazdej muze najit na internertu psali zidi v USA novinach uz v roce 1919 ..... Vubec nejzajimavejsi na israelitech je fakt, ze je v celym svete vsude kde je vo nich jen pouha rec milujou jak pazdero v prdeli! Proc asi?

314428

30.7.2014 8:38

Krades neni kradezi,jako vrazda neni vrazdou,kdyz to soud-rabinat uzakoni.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

A Department of Justice memorandum written by David Barron, now an Obama-appointed federal judge, legitimizes extra judicial killings on the grounds that Israel does the same thing. A 2006 Israeli Supreme Court decision ruled that targeted assassination of hundreds of Palestinians were legal and did not violate international law.
“A 2006 Israeli Supreme Court decision ruled that targeted assassination of hundreds of Palestinians were legal and did not violate international law.”
Tak,kde mame ty draho placene kecaly ve Spojenych Narodech,co Amnesti International,prava ditete,Nurimbersky soud,Zenevske dohody,proste stado dobre placenych budiz k nicemu,kdyz si tak zvani zide delaji,co chteji,nakonec,k necemu je to dobre ,lide i bez UN zjisti,ze Adolf Hitler mel pravdu a Israelce-zide to dokazuji na kazdem kroku,problem je,ze krestanskym,jestli je tak jeste muzu jmenovat,politikum nedoslo,ze maji holocaustem zacpane usi a jsou slepy v lesku bezcenneho dolaru.Vzalo to nekolik desitek roku,abychom zjistili,ze svym soucitem k zidum ,jsme si ublizili,nes pomohli,nakonec ,proc nnekdo jiny nedostal odskodneni od Israelu,kdyz zidovsky kongres vyhlasil valku Nemecku a Evropa obetovala ,diky hlouposti a proradnosti politiku na 60 milionu obeti a ted se "pece" dalsi konflikt,aby ,krev "hrdinu" zase tekla proudem.
"The terror attacks on Sept. 11 and extreme turmoil in the Middle East point to one thing - World War III. We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not. I'm sure.''
  - Ra'anan Gissin / Senior Advisor To Israeli Prime Minister Ariel Sharon / April 27, 2002 / Arizona Star

Jaka bude valka,kdyz v "krestanskych vojensky stabech, budou tito lide,co by Polaci<Cesi a jine narodnosti,jako za druhe svetove valky Churchill,Eisenhower-rikali mu hrozny zid ,chtel v roce 1953 udelat preventivni utok na Rusko,a nebo v Poustni valce,zase velitelem "krestanskych armad Swartckoff a nebo velitel NATA letectva ,Nemenovsky-Wesley,tak i jak za dobu komunistickych vlad,ministrem vnitra v Cechach byl zid LANGER, NAKONEC VE sLANSKEM PROCESU,sALZMAN A SPOL SE ASPON TROCHU CESKY NAROD DOZVEDEL ,KDO MU VLADNE ,NAD PRASZKYM HRADEM KLIDNE MOHLA ,JAKO I DNES ,VLAT ISRAELSKA VLAJKA.
Nakonec si Vaclav Havel vzal poradce a vsech 13 bylo zidu,dnes se snazi Adam Bartos o to same ,otevrit lidem oci.
Every day in Israel’s major cities, mobs of Israelis gather to hunt down and brutalize Arab children and teenagers. Police stand by as they beat their victims into unconsciousness. According to Israeli blogger Elizabeth Tsurkov, the mobs’ favorite chant is: “Tomorrow there’s no school in Gaza, they don’t have any children left.”Israelis proudly tweet their desire to murder children: “Kill Arab children so there won’t be a next generation,”
. Blumenthal explains:“Drawing from a hodgepodge of rabbinical texts that seemed to support their genocidal views, Shapira and Elitzur urged a policy of ruthlessness toward non-Jews, insisting that the comma...Automaticky kráceno

314380

30.7.2014 9:21

Všechno probíhá přesně podle návodu v zakázané knize PSM.

Milada 89.?.?.?

Velice poučná je kniha PROTOKOLY SIONSKÝCH mudrců.Tam se dozvíte plány zločinců BILDERBERG na světovou vládu Židů.Předávají si to z generace na generaci. V současnosti všechno probíhá podle návodu ve staré knize jak zničit národy,rodiny,křesťanství a morálku.Poslední překážka ke světové vládě zločinců je RUSKO.To všechno se v knize dozvíte.Také proč si nikdo nedovolí napadat vyvolené zločince.

314382

30.7.2014 9:59

RE: Všechno probíhá přesně podle návodu v zakázané knize PSM.

hel 90.?.?.?

Reakce na 314382

asi se neřídím moudry z knih, ale myslím si, že dokud jim nikdo nebude bránit, budou to dělat pořád..zvykli si, že mohou všechno..nikdo jim nevymezil jednoznačně hranice pro jejich zlovolné počínání...vidíme, jak evropa mlčí nejen ke gaze, ale i k rusku- tam se dokonce podílí na sankcích...tolik vyslovených lží a všemožných překroucenin reality, které se můžeme dozvědět z médií, už dávno mělo zvednout lidí ze židlí...kdyby měli rozum a hlavně i pud sebezáchovy

314385

30.7.2014 10:10

Opět klasický Roberts

pavt 185.?.?.?

No, jako obvykle článek od Robertse plný polopravd.

Na jedné straně je nesporná krádež území a vůbec vznik státu Izrael ne zrovna košer metodami. Ovšem co se dá dělat, už je to sedmdesát let a vracet stav zpět by bylo vršením zase nových nespravedlností. Izrael holt vyhrál všechny války a má si tedy jisté právo diktovat podmínky míru. Pokud si chtěli diktovat Palestinci, měli ty války vyhrát. Bohužel, tragédií Palestinců je, že nejsou schopni přijmout a smířit se s vlastní porážkou a akceptovat nespravedlivé, špatné ale aspoň nějaké mírové podmínky. Velmi by mne zajímalo, jak by to dopadlo s Němci, pokud by po 2sv.válce bojovali jako wehrwolfové a neakceptovali porážku…
Dále, není pravda, že by svět Izrael nekritizoval, copak u nás nejsou kritické články o tisíci mrtvých Palestinců? Copak nejsou demonstrace? Roberts ale klasicky mlží kvůli důvodu právě této krize - ano Hamás zcela jednoznačně odpaloval rakety na Izrael (a sám se tím chlubí), budoval tunely, který dle Robertse prý neexistují (Hamás se tím sám chlubí a fotí se v nich jeho bojovníci). Hamás si dokázal naštvat i Egypt, protože organizoval na Sinaji přepadávání vojáků a další teroristické akce, takže se nelze divit, že Egyptu došla trpělivost a začal s pašeráckými tunely tvrdě bojovat. Tvrzení, že Palestinci jsou mírumilovní je velmi komické, protože tito mírumilovní Palestinci si ve svobodných volbách zvolili Hamás, což není nic jiného, než mafie, která vládne diktátorskými metodami a která Palestince okrádá o pomoc z Evropy, aby mohla nakupovat další zbraně. Je to Hamás, který schovává rakety ve školách (sama OSN to konstatovala) a své základny a odpalovací rampy a tunely zcela systematicky buduje v civilních čtvrtích, protože každý zabitý civilista se jeho propagandě hodí. Nelíbí se mi izraelské metody, ale je třeba říci, že pokud by chtěl Izrael opravdu Palestince vyhladit, už by v Gaze nikdo nežil. Izrael se alespoň minimálně tváří, že se snaží vyhnout civilním obětem (i když by určitě mohl udělat mnohem více). Naproti tomu Hamás zcela jednoznačně říká, že bude zabíjet izraelské civilisty - já v tom postoji tedy vidím jistý rozdíl. Je také vidět rozdíl v životě Palestinců na západním břehu a v Gaze - zatímco Fatah se stará o to, aby Izrael nebyl provokován, Hamás ne. Život na západním břehu stojí taky za prd, ale minimálně tam Palestince nikdo nebombarduje - teda aspoň teď ne… Jsou tam šikanováni, omezování, to je jednoznačně špatné, ale oproti životě v Gaze je to pořád mnohem lepší…

Mír už by mohl být, ale Palestinci bohužel prokaučovali příležitost, kdy byl Clintonem zahnán Barak do kouta a souhlasil s maximem mírových podmínek, které Palestinci mohou získat. Jenže oni chtějí víc, chtějí návrat půdy atd., což se nikdy nestane, tedy dokud Izrael neporazí. Tudíž válka bude pokračovat…

314389

30.7.2014 10:44

RE: Opět klasický Roberts

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 314389

re: "Pokud si chtěli diktovat Palestinci, měli ty války vyhrát."

ako si mohli diktovať, keď štát Izrael vznikol ako prvý (ďaľší bol tuším Kosovo) rezolúciou OSN? takže pre napr. Irán (ktorý ho ako štát nikdy neuznal), tento štát neexistuje...

chápete, čo ste napísali?

314394

30.7.2014 12:00

RE: Opět klasický Roberts

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 314394

Britanie byla kolonizator Palestiny.
Britanie po 2ww "darovala" toto uzemi Izraeli.

314406

30.7.2014 12:44

RE: Opět klasický Roberts

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 314406

dar? za takýchto podmienok? asi tiez neviete, o com pisete...

"Morálka Britov postupne klesala, nakoľko sa ocitla tvárou v tvár teroristickým útokom, proti ktorým sa cítili bezmocne.
Do konca roku 1946 Irgun a Stern zabili 373 osôb, z toho 300 civilistov.
Začiatkom roku 1947 židovské protibritské násilie na území Palestíny dosiahlo neúnosnú intenzitu. Veľmi zlá situácia viedla Britov k evakuácii 2000 úradníkov a k obstavaniu hlavných administratívnych budov ochrannou bariérou.
Britská vláda dospela k rozhodnutiu, že ďalšie zotrvanie Britov v Palestíne nie je možné. Doma Briti čelili vážnej finančnej kríze, v Palestíne sa nezmohli na účinný vojenský zásah proti židovským útokom. Vo februári 1947 Veľká Británia zverila riešenie palestínskej otázky čerstvo založenej medzinárodnej organizácii OSN. Židovskí teroristi v prvom kole vyhrali."

314408

30.7.2014 16:07

RE: Opět klasický Roberts

Moobydick 37.?.?.?

Reakce na 314389

Musím vám přiznat, že jsem snad ještě neviděl tolik demagogie vtěsnaný do pár řádků.

314423

4.8.2014 2:11

RE: Opět klasický Roberts

Gudren 178.?.?.?

Reakce na 314389

No, hochu, nakonec to dopadne tak, že se vyhlásí: Každý svého žida a bude konečně pokoj, na celé planetě.

314733

6.8.2014 3:53

velka valka proti..

favela 113.?.?.?

Reakce na 314389

..udesne nebezpecnym diram v zemi to tady jeste nebylo,pasovat leky,potraviny,vodu atd.nebo se do nich schovat a prezit desive utoky proti bezbrannymm,kdyz jsou obyvatele casto oblehani a isolovani od sveta jest zlocinem a skoly a nemocnice,ukryty pro civilni obyvalestvo zeny,deti cokoliv se musi bombardovat do vyhlazeni/pocet dosahuje 1800/ to je pro fasisty bezna vec..Coz takhle zautocit na ozbrojene cleny hamasu ?Ani napad.Take kradeze pudy pod nohama palestincu uz 70let./Hitler/ kdyz obsadil celou Evropu tak stale tvrdil,ze je ohrozovan a ze se musi branit !!A ze ma na to pravo !! Z velkeho mnozstvi raket hamasu nikdo nikdy nevidel ani jednu. Zadny popis,podrobnosti o typech raket ,velikosti atd Zadne zaznamy jake skody tyto "rakety" 'vyrobily a kolik lidi zabily !!!...Tim,ze kdyz nekolik civilnich obcanu,zen a deti z Gazy prohraji valku,musi si tedy nechat nejen ukrast vse ale souhlasit se vsemi zlociny proti nim je filosofie prinejmensim sadistickeho nacizmu..Kdyz se slabsi brani s tim co ma po ruce je spatne. Vymyslene vyroky kdejakeho idiota jsou zveliceny prekrouceny tak jak se to hodi pro propagandu utocnika a jeho cile....jejich bible vsak rika cosi o trpasliku Davidovi a obru Goliasovi...

314897

30.7.2014 10:11

kradeze pudy ve 40 letech?

nm 195.?.?.?

no, nevim. asi si hodne potrebujete vykompenzovat frustraci na zlem otci izraeli...
jak kradli izraelci pudu? pod spravou britu? jsem myslel, ze ji kupovali...

314390

30.7.2014 11:38

RE: kradeze pudy ve 40 letech?

Danielle 178.?.?.?

Reakce na 314390

An Invitation to Terror

http://www.informationclearinghouse.info/article37...

314400

30.7.2014 13:46

RE: kradeze pudy ve 40 letech?

steve 70.?.?.?

Reakce na 314390

.. pokud zid neco "koupi", tak si obratem od prodavajiciho nakrade mnohem vice. Nevsimnul jste si toho nekdy ?, .. a nekde ?

314412

7.8.2014 9:32

RE: kradeze pudy ve 40 letech?

favela 113.?.?.?

Reakce na 314390

..jiste neco malo si koupili ,ale za penize ukradene pomoci podvodu a financnich machinaci proti lidem celeho sveta. Stat a narod vyjimecnych vyvolencu neni pres 70let schopen nezavisle existence bez parasitovani z milodaru USA a z vyderacstvi holocostu..Kompenzace neni treba staci se zbezne orientovat v dejinach zidu...Zoufalou frustraci /a vrozenou touhou k nasili/nazyvam jiz zminenou treba valku proti diram v zemi...Jinak by uz davno vyjednali s palestinci normalni souziti..Neni zase tak velky proble staci mit lidsky pristup a trochu pochopeni k jinym...Zdaleka nejsem sam v tom kompenzovani frustraci,je v tom zhruba 90% svetove verejnosti se mnou ..

314990

30.7.2014 10:19

So

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 174.?.?.?

Dobry clanek o hrozne Palestinske situaci. Mimo par hrdinych lidi ve vladach co mluvi pravdu se vlastne nikdo nestavi na ochranu Palestyncu. I kdyz lidi protestuji po celem svete, Palestynci jsou nadale bombardovany a ubohe deti trhane na kusy. Kdyz Zidi napadli N.Y. zmanipulovali nezidy jit napadnout Muslimce a zidi take ziskali naftu z Iraku a vedenou trubici pres Afganistan do Israelu. I kdyz tam nemeli armadu pracovali jako - poradci! Zidi take napadli Ukrainu pro jejich nerostne bohatstvi a nici Ameriku. Zidum se podarilo po svetove valce manipulovat lidi, ale vetsina je jiz probuzena.

314391

30.7.2014 10:25

kanadský žid to jasně vysvětluje..proč?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=IqQHZa50G-8

314392

30.7.2014 10:27

Francie posledních dnů: „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“

kyticka 88.?.?.?

Minulou neděli podle serveru The Algemeiner pochodovaly ulicemi Sarcelles, kde žije početná židovská komunita, stovky arabských a severoafrických mladíků a pokřikovaly hesla jako „Smrt Izraeli“. A nezůstalo však jen u verbálních výpadů. Popelem lehl největší lokální košer obchod a lékárna, která patřila židovským majitelům.

Podobné akce se neodehrávají jen na okraji Paříže. Zprvu poklidné protesty se zvrhly v násilí na náměstí Place de la Bastille. Demonstranti za pokřikování „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“ útočili na židovské obchody i jejich majitele. „Jsme ve Francii v posledních dnech svědky počátku francouzské Křišťálové noci?“ ptá se židovský umělec a aktivista Ron Agam.

Úryvek z článku, který byl zveřejněn 28. července 2014 na I-DNES.CZ

http://zpravy.idnes.cz/rust-antisemitismu-v-evrope...

314393

30.7.2014 14:40

Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Definitíva 95.?.?.?

Dnešná populácia tzv. židov pozostáva z asi 95% chazarov, nazývajú sa aškenázsky židia prišli hlavne z Nemecka a Slovanských krajín. Domovinou Chazarov je územie pri Kaspiku a Čiernom mori, odkiaľ boli rozohnaní Rusmi a Byzanciou do celého sveta kvôli zbojníckemu spôsobu života, asi to majú v génoch a dedí sa to u nich dodnes.
Aškenázi nemajú žiadne dejinné právo na územie Palestíny, nikdy tam nežili, Palestína nikdy ich domovinou nebola.

Len 5% populácie židov tvoria sefardskí židia, ktorých domovinou je Blízky východ a Palestína mohla byť ich domovom.

Boh určil za vyvolený národ Židov, ktorých domovinou bola Palestína, ktorí odišli zo Starovekého Egypta. Dnes ich žije len 5% a bohovi sa tento zámer vôbec nepodaril, lebo originálni židia, sefardi, boli národmi zdecimovaní a nechcení.

Sefardi sú v Izraeli druhoradou pospolitosťou, majú obmedzené práva v porovnaní s Aškenázmi.

Chazari prijali židovstvo ako náboženstvo, asi im bolo ideove najbližšie ich morálke. Ak dnes poviete žid, tak je to na 95% chazar konvertovaný na židovstvo a nikdy jeho predkovia ku Palestíne ani nepáchli, nie to tam ešte žili. Chazari, konvertovaní židia, sa stotožnili s amorálnou židovskou vierou, boli stovky rokov prenasledovaní všetkými národmi ako nežiadúci, preto sa krížili aj s domácim obyvateľstvom a hovoriť o čistokrvnom chazarovi je dnes len fantazírovanie.

Hovoriť o nároku Chazarov ako vyvoleného národa na Palestínu je najväčší podvod v dejinách ľudstva. Arthur Koestler, Trinásty kmeň, pravdivá his-tóra o židoch. Celá Izraelská, USA, Britská... západná moc si robí z ľudí na svete kabaret na naše náklady.

314417

30.7.2014 18:59

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 314417

Ano, tak to je a další debaty jsou zbytečné...argumenty pro vznik Izraele byly a jsou stále podvodem...a jeho uznání byla ta největší chyba. Důsledky jsou zřejmé. Parazit se rozpíná jak rakovina a celý svět jen čumí na tu frašku a tragedii zároveň. [pláč]

314432

30.7.2014 19:37

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Aja 82.?.?.?

Reakce na 314432

A to je na tom všem nejpodivnější, že celý svět "jen čumí".

314434

30.7.2014 20:03

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

naiva 78.?.?.?

Reakce na 314434

Ukrajinský Chazar Eduard Chodos sa pýta ukrajincov okolo stola- kde si myslíte , že žijete ? V Ukrajine? Nie. Žijete v 3 CHAZARSKOM ŠTÁTE !

https://www.youtube.com/watch?v=vP0ak6Ztbsg

314435

31.7.2014 14:30

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 188.?.?.?

Reakce na 314434

Svět je v patové situaci..proto čumí...vezměte USA/Izreali atomovky a tyto 2 státy skončí na smetišti dějin. Atomovka je břitva na krku nás všech...nikdy se neměla dostat lidem do rukou...neměla být vyrobena...hrozba s užití devalvuje svět a dělá s nás latentní oběti, proto je svět od té doby jiný než před tím

314496

31.7.2014 21:31

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Aja 82.?.?.?

Reakce na 314496

Ano, svět je jiný,vyvíjí se a nedá se říci, že k lepšímu. Nevím, do jaké míry v tom hraje roli vlastnictví atomových zbraní, zatím se jedná o války více méně lokální a konvenční. Nakonec v období tzv. studené války bylo válečných střetů méně.
Mně vadí, jak Izraeli před očima světového veřejného mínění prochází to, co by jiné zemi neprošlo.

314527

30.7.2014 20:19

RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.

Co na tom zalezi 166.?.?.?

Reakce na 314417

Ze Buh urcil Zidy za vyvolene - to mate odkud? Neplete si nahodou Zidy (tj. je spravne Judaisty, podle nasledovani judaismu, sepsaneho v Talmud, ktery ma zaklady v Kristem odsouzenych, v te dobe ustne predavanych, Tradic Starsich) s Israelity Stareho Zakona? Zde bych Vam, a snad jinym napomohl: v dobe Krista, velka vetsina Israelitu jiz na uzemi byv. Davidova Israele jiz po staleti NEZILA .. 10+ kmenu se nenavratilo ze zajeti v Asyrii (721 BC), a jen cast z kmenu Judah a Benjamin se navratila z Babylonskeho zajeti, cca 535 BC.
Populace Judei byla v dobe Krista znama coby Judejci, Judeanci (jak smesne prelozeno Zide), a byli internacionalniho puvodu. Vladnouci klika byli Edomite (Herod a jeho dynastie), a Babylonane (Hillel, a jeho kohorta ktera udelala z chramu Kristova Otce. "Brloh zlodeju).
Snad nema vyznam chodit dale, jen se zamerit na posledni vyraz Zide, ktery se objevuje v Novem Zakone. A ten posledni vyraz Zide je k nalezeni ve Zjeveni Sv. Jana (z ust Pana Jezise Krista), ktery hned dvakrate za sebou rekl, Zjeveni 2:9, a 3:9 :
" A ti co budou rikat ze jsou Zide, jimi nejsou, lzou, a jsou Satanova Synagoga".
Nyni: Kdo o sobe po vysloveni Kristovych definici tvrdi ze jsou Zide? Jednoducha odpoved: to o sobe tvrdi ti, co si rikaji Zide. A tudiz, bez ohledu zda se hlasi byti Askenazi (Chazari), ci Mizrahi (ve svem DNA puvodu stejni jako arabi, iranci, populace Stredniho Vychodu), ci Sefardi (berbersti konverti, ale i potomci nekterych Rimanu, severoafricanu-arabu) - vsichni tito moderni Zide/zide jsou SATANOVA SYNAGOGA, jejiz pogram je sepsan v Talmud (odtud Protokoly Sionskych Mudrcu, Marxismus-Leninismus, Nazismus, a dnesni agenda globalniho NWO)
Pochvalen bud Pan Jezis Kristus

314437

30.7.2014 21:54

a židovské organizace po celé Evropě pořádají podporu obřezaných vrahů civilistů

r.m. 80.?.?.?

V budapešťské Velké synagoze se v neděli 27. července konalo mezináboženské shromáždění na podporu Izraele. V synagoze ale i v přilehlé ulici se za tímto účelem sešlo přibližně 4500 lidí. Akci uspořádala Maďarská židovská federace MAZSIHISZ a Církev křesťanské víry. (odnož u nás dobře známé ICEJ, jsou taky po celé Evropě jako užiteční idioti slouží) http://zidovskelisty.blog.cz/1407/v-budapestske-synagoze-se-konalo-ekumenicke-shromazdeni-na-podporu-izraele
zeptejte se, co oni na to)))

314444

31.7.2014 12:35

Od doby sebevyhlaseni za stat Israel,jen vrazdi a vrazdi.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Krev Palestincu mame i my na svych rukach nebot nedokazem zarazit toto vrazdeni a vrahovi dat,co mu patri.
The Guardian, Wednesday 24 November 2004 11.02 AEST An Israeli army officer who repeatedly shot a 13-year-old Palestinian girl in Gaza dismissed a warning from another soldier that she was a child by saying he would have killed her even if she was three years old.
The officer, identified by the army only as Captain R, was charged this week with illegal use of his weapon, conduct unbecoming an officer and other relatively minor infractions after emptying all 10 bullets from his gun's magazine into Iman al-Hams when she walked into a "security area" on the edge of Rafah refugee camp last month.
A tape recording of radio exchanges between soldiers involved in the incident, played on Israeli television, contradicts the army's account of the events and appears to show that the captain shot the girl in cold blood.
http://www.theguardian.com/world/2004/nov/24/israel/print
Ani ztraty krestenskych zemi,celkem 60 milionu,nam stale nic nerikaji,politici,jsou,jakoby se nic nestalo,naopak ukazuji hrdiny,nez ve zkutecnosti byl kanonfutr,z jedne i druhe streny,marne je predelavni historie,dne s,uz mnoho lidi vi,ze Hitler nezacal valku,ale, stale to neni dost,co musi byt dost,aby se krestan probudil?
Vložený obrázek
Nakonec,tohle priznava i israelska strana:
The greatest Mass Murderers in History of Man were Jews
globalfire.tv/nj/03en/history/jewishmassmurderers.htmThe greatest Mass Murderers in History of Man were Jews ... He is the biggest individual mass murder in the history of ... Stalin's Jewish propagandist for genocide!
--------------------
Proc by to verejne nerekli,kdyz ze strany krestanu a jejich politiku nebude stejne zadna odezva.
-------


"The Bolshevik Revolution in Russia was the work of Jewish planning and Jewish dissatisfaction. Our Plan is to have a New World Order. What worked so wonderfully in Russia , is going to become Reality for the whole world."

(The American Hebrew Magazine, New York, Sep. 10, 1920)

Vložený obrázek

Daily Mail, London, Saturday, November 29, 1997:
"The most appalling genocide was not committed by the Nazis but by the Communists. And the killing goes on. Yet leading British academics are still preaching the virtues of Marxism ... The bottom line, then is close to 100 million dead."

314487

3.8.2014 20:31

Niečo tu nehrá....

GhmAmi 89.?.?.?

...akoby malo. Mám na mysli to čo všetko sa píše o Židoch. Okrem platených trollov každý zmýšľajúci človek pozna príčiny a vie si odvodiť súvislosti. Nie že by som týchto zmrdov obrezaných chcel zastávať. To ani náhodou, v mojom veku a životných skúsenostiach ak niečo a niekoho úprimne nenávidím je sionizmus a Sionisti. Teda vo všeobecnosti Židia, presnejšie vraj Chazari. Ale aj tak by tu bolo niekoľko otázok smerujúcich k zveličovaniu ich všemohúcnosti a fakt ktorý každý antisionista tvrdí ale zaroven nezabudne medzi rečou poznamenať: "...aj tak s tým nič nenarobíme, sme v prdeli." Kurva k čomu toto všetko potom je a ako to vôbec je možné?

- prečo je všetko tajné aj verejné zaroveň
- prečo toľká debata o príčinách a následkoch keď všetko je väčšine jasné
- ako to že Paul Craig Roberts ešte žije keď všetko tak presvedčivo odhaľuje
- prečo Nemci tak osprosteli že 50 rokov futrujú prachy do židovského štátu
- prečo Ukrajinci len kecajú proti Židom ale ináč im neskrívili ani vlas na hlave a pritom je tam viac Židov ako v Izraeli
- prečo toľko Židov po celom svete beztrestne píše protižidovské knihy a články
- prečo toľko inteligentných ľudí sa dá ovládať touto zberbou a ešte im za to lezie do zadku (nenarážam na Čechov)
- ako mohol Solženicin napísať takú protižidovskú faktografiu "200 rokov spolu" (http://www.ulozto.cz/x67TbMM/alexander-solzenicyn-200-rokov-spolu-1-diel-pdf http://www.ulozto.cz/xhXeNzs/alexander-solzenicyn-200-rokov-spolu-2-diel-pdf)
- kde sa v tomto plemene vzala taká neľudská bezcitnosť a abnormálna nenávisť voči všetkému nežidovskému
- ako to že pri ich všemohúcnosti môže existovať toľko antižidovských webov (ktoré ich "odhaľujú"[mrknutí jedním okem] ako je napr.Zvedavec a stovky ďalších
- prečo na všetko toto odhaľovanie dotyční serú a je im to ukradnuté

...a ešte tisic ďalších otázok PREČO. Na to jednoducho neexistuje normálne, jednoznačné vysvetlenie. Nebude nakoniec niečo pravdy na konšpiračných tvrdeniach že nejde o ľudskú rasu?
To predsa nie je možné aby toto všetko - sofistikované svinstvo ktoré doslova metodicky devastuje ľudstvo - vyrástlo z degenerovaných sproťačikov Chazarov, ktorých potomkovia sa mstia Rusom za rozprašenie v 8.storočí. Oni predsa nemali také charakteristické rypáky a ani si neobrezávali vtákov - pozri khazaria.com alebo múzeum chazarskej kultúry v Novgorode. Nevysvetľujte mi prosím že prechodom tých pakov na židovskú vieru im narástli rypáky. Ani tých pár desiatok primitívov pochodujúcich po púšti za pošahaným Mojžišom nemohli byť predkami súčasných "všemohúcich", ani náhodou. Maximálne tak tých čo sa dnes trepú makovicami o kamenný múr v Jeruzaleme.
Ale to sú dobráci lebo majú čierne kaftany s klobúkmi, okuliare a brady, že ano...ináč sú kóšer. To vôbec nie sú kurvy sionistické, oni sa len modlia aby bomby a granáty v Gaze nepadli vedľa....
A včil buďte mú...Automaticky kráceno

314708

Příspěvků: 37

30.07. 01:15  zhovadely dobytek
30.07. 11:43  RE: zhovadely dobytek
30.07. 12:59 Danielle  RE: zhovadely dobytek
30.07. 17:20 Satanist  RE: zhovadely dobytek
02.08. 04:44 favela  Velkovrahove a kandidati na
30.07. 13:23  RE: zhovadely dobytek
30.07. 20:49 R  RE: zhovadely dobytek
30.07. 05:23 dfl  Bůh vše vidí
30.07. 07:57 Joozef  Národ vyvolený....
30.07. 17:29 Satanist  RE: Národ vyvolený....
30.07. 08:38 Robert Nohejl  Krades neni kradezi,jako vrazda neni vrazdou,kdyz to soud-rabinat uzakoni.
30.07. 09:21 Milada  Všechno probíhá přesně podle návodu v zakázané knize PSM.
30.07. 09:59 hel  RE: Všechno probíhá přesně podle návodu v zakázané knize PSM.
30.07. 10:10 pavt  Opět klasický Roberts
30.07. 10:44 Danielle  RE: Opět klasický Roberts
30.07. 12:00  RE: Opět klasický Roberts
30.07. 12:44 Danielle  RE: Opět klasický Roberts
30.07. 16:07 Moobydick  RE: Opět klasický Roberts
04.08. 02:11 Gudren  RE: Opět klasický Roberts
06.08. 03:53 favela  velka valka proti..
30.07. 10:11 nm  kradeze pudy ve 40 letech?
30.07. 11:38 Danielle  RE: kradeze pudy ve 40 letech?
30.07. 13:46 steve  RE: kradeze pudy ve 40 letech?
07.08. 09:32 favela  RE: kradeze pudy ve 40 letech?
30.07. 10:19  So
30.07. 10:25  kanadský žid to jasně vysvětluje..proč?
30.07. 10:27 kyticka  Francie posledních dnů: „smrt Židům“ a „Hitler měl pravdu“
30.07. 14:40 Definitíva  Židovstvo je výmysel, klamstvo.
30.07. 18:59 Vladimír Bílý  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
30.07. 19:37 Aja  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
30.07. 20:03 naiva  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
31.07. 14:30 Vladimír Bílý  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
31.07. 21:31 Aja  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
30.07. 20:19 Co na tom zalezi  RE: Židovstvo je výmysel, klamstvo.
30.07. 21:54 r.m.  a židovské organizace po celé Evropě pořádají podporu obřezaných vrahů civilistů
31.07. 12:35 Robert Nohejl  Od doby sebevyhlaseni za stat Israel,jen vrazdi a vrazdi.
03.08. 20:31 GhmAmi  Niečo tu nehrá....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 1

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Měnové kurzy

USD
21,66 Kč
Euro
26,16 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,65 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
20,90 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,28 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 822,05 Kč
1 unce stříbra
541,57 Kč
Bitcoin
786 034,04 Kč

Poslední aktualizace: 18.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 032