Diskuze k článku

Zajímalo vás někdy, proč je svět takový binec?

Příspěvků 17

17.7.2014 4:46

chybi zodpovednost.

fohat 194.?.?.?

Nezodpovedne se zneuziva dar svobodne vule,kde intelekt drti intuici,takze informace od Zdroje,jak konat, je nulova,nebo silne omezena. [oči v sloup]

313380

17.7.2014 5:57

I pro ty co jen nenabalují kuličku na úkor okolí ☼

➳lak 77.?.?.?

Reakce na 313380

Cesty k sobě, jutúb.

313383

17.7.2014 5:50

Proc je takovy binec?Protoze jsme si ho takovy udelali a bude hur,verte mi!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Labs Mixing Human DNA Animal DNA Trans-humanism
Vložený obrázek
Pohroma se hrne na nas ze vsech stran,lidstvo degeneruje,narody upadaji,zanikaji,zlocinci maji volne ruce,ti v politice,ti, ucenci-vyskumnici a i obycejni kriminalnici,obchod dnes je veden kriminalni cestou,podvody,kradeze,zkorumplovani soudci,ruzne,pate kolony,proste chaos,nebot pravda a moralka,cest,zmizely.Nemali dum dobre zaklady,tak,je jedno jak vysoky bude,stejne jednoho dne spadne,na nas,ovsem.Politicko , byrokraticky terrorismus je dnes znat vsude na ceste placeni dane za destovou vodu,az,po vydychany vzduch,Elita sveta ma zcela volne ruce,bohati se stavaji bohatsimi,aniz by neco produkovali,penize,delaji penize.Svet je zamoren radiaktivitou,pred kterou neni uniku,oceany jsou znecistovany a proces pokracuje,ochrana prirody se stava nastrojem proti lidem.Rodina je rozbita,feminismus je na pochodu, nova generace deti,pokud se nenarodi uz postizena, se stavaji generaci bez soucitu,vlivem Hollywoodskeho nasili,vrazdy na dennim programu nasich TV.Role muze se snizila jen na milost partnerky,co by oplodnovatel a nic vic.
Valky se vedou,aniz by byla jakakoliv pricina ,utocnik v massmediich je obet a obet vinnym utocnikem,nakonec,jak Churchill tak i general Patton poznal,ze konec druhe svetove valky,je vitezstvi jinych,nez Americanu, jeho poznani ho stalo zivot a po nem nasledovali jini,za stejny omyl.Staty jsou zadluzeny do trillionu dolaru,ale,dluh je na obyvatelich,jak, rika bankovnictvi,"Vydelek je banky,dluhy,jsou obcanstva"!Svet stoji na lzi a to je rakovina lidstva,pocatek socialni hniloby,pocatek nasili vsemi smery,lidove se tomu rika "zakon dzungle", svet muze zkoncit v tom pravem nuklearnim holocaustu.
Baba Vanga predpovedela na rok 2014,ze, v roce 2010 zacne treti svetova valka, tak,jak israelsky generak,poradce Sherona rekl doslova,ze si lide neuvedomuji,ze treti svetova valka zacala,Baba Vanga dal predpovedela, ze v roce 2011 bude na severni polokouli radiaktivni spad,ze v roce 2014,lide budou nemocni na nasledky chemicke valky,mnozi budou trpet koznirakovinou a tak dale.
Proste,zadne zarive zitrky,zde nebudou,kde by se vzali s temito svetovymi politiky,representanty statu-Zeme,jako, takove,uz i TV programy jsou plne katastrof na lidstvo,zadny pavouci muz a nebo supermen nas nezachrani, udelana skoda je velka a stale pokracuje,neni klidneho mista na teto planete,neni,kam utect.
Female Israeli MP - Kill ALL Palestinian Mothers
http://www.presstv.ir/detail/2014/07/16/371556/israel-must-kill-all-palestinian-mothers/
'Zionists Control US Political Apparatus' - Ex Pres Candidate

313382

17.7.2014 23:49

RE: Proc je takovy binec?Protoze jsme si ho takovy udelali a bude hur,verte mi!

lak 77.?.?.?

Reakce na 313382

A, proto jsem slyšel od Ali, oťas nech ji. Drobné štěně boxerky. Vúbec nepochybuji že ctěná by se stala vítanou oporou. Ale nechme srandy, když sám nevím jestli budu profitovat. Doufám spřízněný že Overkil platí, tedy přezabití pro ty co můžou být sebraní komorovým výbuchem 30 km do hloubky a široké okolí megatunou jednou nebo podle přání zařídím, zvláštně jatí bezesporu. Možná na nasrání se energeticky dá, i když suchaři řvou , co? [velký smích]

313418

18.7.2014 8:27

Řekl bych, že třetí světová válka nezačala, ale už dávno skončila.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 313382

Začala před pětadvaceti lety, a už také dávno skončila . Byly to nejmasivnější tatarské nájezdy z Východu od dob Džinchistána. Nepadla při nich ani rána. Vést tak velkou válku standartními prostředky by bylo neekonomické. Rozhlédněte se kolem sebe. Jak směšná byla třeba sovětská intervence v roku 1968, po které zde zbylo ubohých padesát tisíc hladových otrhaných vojáčků, pozavíraných za ostnatým drátem kasáren. Dnes jsem jako totálně vykradený a zdegenerovaný národ bez vlastní armády obsazeni minimálně půl milionem armád cizích mocností v civilu. Už zde mají svoje rozjhlasové a televizní vysílače, svoje noviny, svoje poslance, množí se jako králíci, a když si jdete koupit limonádu za stovku do večerky, a její cena se Vám zdá na ten čtvrtlitr drahá, řekne Vám zahraniční intervent v civilu: Když na to nemáš, tak ji nech ležet...

313423

17.7.2014 8:22

Pan Author se v mnoha aspektech plete

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Hodný Západ sveřepě postupuje podle osvědčeného Rozděl a panuj.
Tupé davy (vedené „národovci" ~ nejen zde na Zvědavci) na to skáčí. Btw. včera šla na TV oslava narozenin Karla Gotta. Málokdo z gratulujících mainstream českých zpěváků dokázal Mistru sekundovat ~ výjimkou byli Zikáni ( Gypsy CZ, pan Horwath) a Maďarka (sl. Czakh) s Polkou (sl. Farna). Zbytek nesahal projevem Mistru ani „přivandrovalcům" ani po kotníky - až na českou Tinu Turner - paní Špinarovou.
2) Dále pan Author nařkl zlý Írán z rozdmýchávání války na Středním Východě. Írán naposledy vedl agresi za hodného krvelačného proemerického sionisujícího Shana Pohlaví v Ománu.
3) Právě případ zlého Íránu, Ruska a dalších zemí s mnoha národnostmi, etniky, jazyky i náboženstvími, ukazuje, že lze žít „multi„ - a těžit z toho jen a jen výhody. Příkladem budiž íránští židé, kteří bedlivě lobbují za Islámskou republiku a vlastní exkluzivní postavení v jejím rámci. Nebo Čečenci a Tataři, kteří vysoce prosperují v rámci Ruské federace. A udržují mír mezi Slovany a Středoasijskými Muslimy.
Kdo umí, ten umí. Kdo neumí, jen rozvrací. A štve.

313388

17.7.2014 14:51

Jediny duvod vsech valek.

creck 94.?.?.?

Na ostrove zije deset remeslniku, smenuji mezi sebou zbozi.
Na ostrov prijede pan v cernem fraku a nabidne jim ze tohle smenovani je k nicemu, at pouziji poukazky, rikejme jim penize.

Rozda vsem deseti po 100 kc, v ekonomice obiha 1000 kc.
Za tuhle obrovskou sluzbu chce jen uplnou malickost, od kazdeho urok 10 % za rok.
Vsichni souhlasi.

Co se stane za rok, za dalsi rok a dalsi ?

313396

17.7.2014 17:42

s tím souvisí záplava buzerantismu

r.m. 80.?.?.?

Gay bomba – zbraň vyvíjená americkými chemiky a biology měla přinutit nepřítele soustředit pozornost místo boje na fyzické atributy svých spolubojovníků. Vývoj měl stát 7,5 milionu dolarů, nakonec z něj sešlo.
viz. sloupek vlevo tady: http://magazin.aktualne.cz/kuriozity/robot-pes-arm...

313401

17.7.2014 20:04

Izrael založil v ČR další účelový židovský spolek? Probíhá export rabínů

r.m. 80.?.?.?

Spolek Bnej Israel vznikl oficiálně v dubnu tohoto roku a hlásí se ke konzervativnímu proudu judaismu. Podle Jora bylo jeho založení logickým vyústěním dlouhodobějších aktivit skupiny lidí, kteří se začali spontánně scházet na páteční bohoslužby v domě Davida Bohbota, jenž je rabínem této nové pražské komunity. Spolek má zhruba sedmdesát členů a podporovatelů a snaží o sblížení českých židů a Izraelců žijících v Čechách.
Zdroj: Židovské listy
....Včera v 17:46 | TJ |  http://zidovskelisty.blog.cz/rubrika/domaci-zpravy
Spolek Bnej Israel organizuje shromáždění na podporu Izraele a k uctění památky třech zavražděných izraelských studentů Naftali Frenkela, Gilada Šaara a Ejala Jifracha, které začne zítra v 18 hodin "u koně" na Václavském náměstí v Praze. Organizátoři vyzývají všechny, kterým není lhostejný osud Izraele, aby přišli vyjádřit podporu Státu Izrael v jeho snaze o dosažení míru.

"Na shromáždění bude připomenuto zavraždění tří židovských studentů a vražda palestinského mladíka. Chceme, aby česká veřejnost věděla, co bylo rozbuškou pro současný vojenský konflikt. Dále se zde bude také mluvit o raketových útocích, kterým je vystavováno izraelské obyvatelstvo a o propagandistické válce, které musí Stát Izrael čelit," řekl Martin Jor z Bejt Israel. Zdůraznil, že od začátku, kdy bylo shromáždění plánováno, je jasné, že je nutné veřejně odsoudit i brutální vraždu Muhammada Abú Chdeiry. "Nenávist je potřeba odstranit z obou stran tohoto konfliktu, jeho smrt nesmí být přehlížena," uvedl Jor pro ŽL.

313406

18.7.2014 6:34

RE: Izrael založil v ČR další účelový židovský spolek? Probíhá export rabínů

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Reakce na 313406

Mas-li za pritele zlodeje koni,tak,se nesmis divit,kdyz te jednoho dne povesi.
“A 2006 Israeli Supreme Court decision ruled that targeted assassination of hundreds of Palestinians were legal and did not violate international law.”
Kde mame slavne Spojene Narody,jez byly zalozeny zidovstvem ,jako Liga Narodu,kde mame "Mezinarodni soudni tribunal pro valecne zlociny?
Kde, mame organisaci pro Lidska Prava v pripade genocidy-holocaustu,Palestincu.
Kde, mame tak zvane "Zenevske dohody" kdyz se jimi nikdo neridi,od vrazd v MY Lay az po vrazdy dnesnich dnu,kde,soud,pravnici,legalisuji vrazdy,jako soucast naseho zivota.
Proc ma svet specialisty-vyzkumnici jez pracuji jen a jen na zniceni cloveka, Israel chce mit genetickou bombu na vyhubeni urciteho druhu lidi,ovsem,dle,Talmudu, vsichni,kdoz nejsou zide,tedy i kolaboranti zidu,dojdou "odmeny",ze i nejlepsi z rad goyimu musi byt utracen!!
Kde, je nuklearni komise,jez nikdy nebyla v Israelu zkontrovat israelsky nuklearni potencial,zatimco,zidovsti inspektori prolezali v minulosti Saddam Husseinuv palac,zatimco,osvoboditele"loupaly bajonety ozdobne zlate ozdoby a jini,uz prevzali kontrolu nad olejem.
Kde,je lidsky pokrok lidstva?

313419

17.7.2014 20:13

8. 7. 2014: Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace

Guru 178.?.?.?

Pokud někdo nachystal další False Flag, tak upomínám:

Dne 8.7. 2014 Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_08/Statni-leteck...

Za účelem zajištění náležité bezpečnosti letů je vzdušný prostor nad územím, kde probíhá protiteroristická operace, uzavřen pro jakékoli lety dopravních letadel v zájmu státního letectva“, praví se ve zprávě státní letecké služby
Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_08/Statni-leteck...

Z čehož plyne: Kdo poslal do uzavřené oblasti Boeing 777 ?
Že by Lusitania v2.0 ?

313408

18.7.2014 14:15

RE: 8. 7. 2014: Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace

sanok 85.?.?.?

Reakce na 313408

...samozřejmě že je to náhradní letadlo místo toho, které "se ztratilo"....
A nejspíš ho sundali raketou z jiného letadla, nějaké stihačky (?) se kolem měly motat....

313432

17.7.2014 20:18

Demokracie kohokoľvek vybombardujú

novapalo 195.?.?.?

No, je to presný postreh. Skutočne, demokracia je takáto. Demokracia vybombarduje aj bez vyhlásenia vojny kohokoľvek, kto je výrazne slabší. Tých rovnocenných si nedovolia, pretože títo demokratickí zločinci sú v podstate len obyčajní zbabelci. Už ma únúva sa opakovať, aby ste čítali p. Kysuckého, čo je to tu za odpad demokratický a kresťanský.....

313410

18.7.2014 15:17

Svět je binec od 1776

levita 94.?.?.?

a ode dne 4.7. 1776. A tohle je velmi nebezpečné tažení do finále:
http://aeronet.cz/news/sestreleny-boeing-777-letu-mh17-ma-otevrit-cestu-k-vyhlaseni-bezletove-zony-nad-ukrajinou-kterou-by-zajistovalo-nato/

Proč? Protože dolar!

313433

18.7.2014 21:08

Bod 11

Kiviss 188.?.?.?

Jako druh jsme se přemnožili a vykli kontrole.

313441

3.8.2014 14:13

Proč je svět takový binec?

jan Touba 89.?.?.?

Tak to já vím náhodou úplně přesně ! To ti zatracení komunisti ! Nebo....že by Putin ?

314671

3.8.2014 15:02

RE: Proč je svět takový binec?

ignorek 95.?.?.?

Reakce na 314671

za oknem je dešt a krupobití.
Tak to Putin je na vině
Naše dcerka nahlas brečí
to jsou putinové věci
Zhaslo světlo, spadl plot,
zdechl u auta motor –
za to může jenom Putin.
šlápl někdy jste do hovna?
ten Putin ta ....

Kočka vrhla koťata
no snad ten Putin ...

ví to každej demokrat
je to putinův diktát!

nepochybuji, že by se našly umělci, co to zveršují líp

314685

Příspěvků: 17

17.07. 04:46 fohat  chybi zodpovednost.
17.07. 05:57 ➳lak  I pro ty co jen nenabalují kuličku na úkor okolí ☼
17.07. 05:50 Robert Nohejl  Proc je takovy binec?Protoze jsme si ho takovy udelali a bude hur,verte mi!
17.07. 23:49 lak  RE: Proc je takovy binec?Protoze jsme si ho takovy udelali a bude hur,verte mi!
18.07. 08:27  Řekl bych, že třetí světová válka nezačala, ale už dávno skončila.
17.07. 08:22 MoUdrostrak  Pan Author se v mnoha aspektech plete
17.07. 14:51 creck  Jediny duvod vsech valek.
17.07. 17:42 r.m.  s tím souvisí záplava buzerantismu
17.07. 20:04 r.m.  Izrael založil v ČR další účelový židovský spolek? Probíhá export rabínů
18.07. 06:34 Robert Nohejl  RE: Izrael založil v ČR další účelový židovský spolek? Probíhá export rabínů
17.07. 20:13 Guru  8. 7. 2014: Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace
18.07. 14:15 sanok  RE: 8. 7. 2014: Ukrajinská státní letecká služba uzavřela pro dopravní letadla vzdušný prostor v pásmu silové operace
17.07. 20:18 novapalo  Demokracie kohokoľvek vybombardujú
18.07. 15:17 levita  Svět je binec od 1776
18.07. 21:08 Kiviss  Bod 11
03.08. 14:13 jan Touba  Proč je svět takový binec?
03.08. 15:02 ignorek  RE: Proč je svět takový binec?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

65

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 98 čtenářů částkou 22 644 korun, což je 65 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 3

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Měnové kurzy

USD
21,47 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,37 Kč
Kanadský dolar
16,86 Kč
Australský dolar
16,56 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,68 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,30 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,29 Kč
1 unce stříbra
547,07 Kč
Bitcoin
701 969,16 Kč

Poslední aktualizace: 24.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 203