Diskuze k článku

Několik obrázků z Kyjeva těchto dnů

Příspěvků 17

15.7.2014 2:02

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství

kyticka 88.?.?.?

Tento příspěvek jsem napsal u článku ze včerejška, kdy jsem musel reagovat na přispěvatele, který v diskusi v pohodě prohlásil, že známý projev Havla o tom jak se nebude zdražovat, nebude nezaměstnanost a že zlí komunisti s tím jen straší a že bude prezidentovat jenom chvilku a určitě odstoupí, kdyby něco ... - že je to známý HOAX, který se nikdy nestal.

Příspěvek byl v podstatě o užitečných idiotech, respektive hloupnutí české mládeže zapříčiněné destrukční systémovou chybou v našem školském systému. Příspěvek dávám sem, protože nepřímo s článkem souvisí, kdy se ptám "Kde se vzali ti užiteční idioti z Majdanu". Po pravdě to nevím, ale vím kde se berou u nás v Čechách. Citace příspěvku:

313275

16.7.2014 20:39

RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství

iv 89.?.?.?

Reakce na 313275

Inac sa to neda povedat - si cocot na n-tu. Mozno ze si len mlady ale mozno uplne osprosteny.

313361

15.7.2014 2:06

Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

kyticka 88.?.?.?

Citace příspěvku:

Ty tupoune, zeptej se svýho táty. Ten projev slyšela celá tehdejší republika na vlastní uši - včetně například mé maličkosti. Opravdu nevím. Jsi provokatér, nebo tak omezenej. 20 let vymývání mozku tehdejších žáků základních škol udělalo své. Asi jako první bychom měli začít jakoby nepodstatnou věcí, ale není tomu tak, jde o duši národa - nejvýše akutní je reformovat školství.

Nejakutnější:
a) Učitelé nemohou svou práci dělat zodpovědně, jelikož není možné slabší žáky z rozhodnutí vedení školy přeřadit do zvláštní školy. Rodiče musí souhlasit, jinak je to diškriminácia, případně přímo rasizmus! Co se pak stává. Buď učitel přibrzdí (degraduje) celou třídu, nebo slabšího (v současnosti i 4-5 kousků ve třídě) žáka zcela vyignoruje, tedy se ve škole absolutně nic nenaučí. Ve zvláštní škole je výuka vždy vhodně slabším přizpůsobena, tedy si ti slabší ze zvláštní školy alespoň něco do života odnesou.

b) Zrušit osmileté gymply. Respektive ponechat na kraj maximálně jednu až dvě třídy pro absolutně nejtalentovanější děti (v populaci je takových max. 2%). Současný stav je takový, že při přechodu na II. stupeň se 1/3 těch chytřejších žáků ze základní školy vypaří na tyto povedené gymply. Zbývající (průměrní) žáci zůstávající na základní škole se potom nemají na koho dotahovat, kdy jim tam navíc ve třídách straší nepřizpůsobiví, kteří pouze narušují výuku. Kvalitní učitelé z druhého stupně přirozeně utíkají, protože práce je tam šílená.

No a takto hloupne celá nejpočetnější mladá populace celého státu. Jedna generace od roku 89 je již postižena. Pokud to nezměníme nyní, další generace už nebude mít ani ponětí o tom jak má škola vypadat a ti co si ještě normální komunistickou školu pamatují budou již na pravdě bóží.

Je to asi tak stejné jako když po roce 89 přestali pracovat cikáni. Jejich děti už do práce nikdy nenastoupili a nyní začínají do škol chodit děti celé populace cikánských rodičů, kteří by měli své potomky připravit zodpovědně na život přičemž sami mají nulový vztah k jakémukoliv reálnému přístupu k životu.

Tak přesně taková (nyní již nemyslím cikány) zhlouplá populace nyní bojuje například na Ukrajině v Pravém sektoru. Tam přesně směřujeme, nakonec koukněme na populaci školáků u našeho bratrského v USA.

Ještě odkaz na jeden starší článek (
Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?):
http://www.zvedavec.org/komentare/2013/09/5677-kam...

313276

15.7.2014 9:37

RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

qwe 193.?.?.?

Reakce na 313276

přečtěte si na DR http://denikreferendum.cz/clanek/18358-clovek-v-tisni-cte-gramsciho

313289

15.7.2014 10:11

RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

Čen 37.?.?.?

Reakce na 313276

Bohužel, kdo ovládá děti, ovládá budocnost. Jen jeden dotaz: co na to jejich rodiče? Má vnoučata mají jasno, ve škole ale mlčí, učitelé jsou velmi uvědomělí.

313294

16.7.2014 21:45

RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace

LaFox 79.?.?.?

Reakce na 313294

Jak uvědomělí ?
Já osobně bych na ně vlítnul a srovnal jim ciferník i s tím jejich uvědoměním.

313366

15.7.2014 2:38

Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

kyticka 88.?.?.?

Pokud máte zájem sledovat on-line zprávy z konfliktu na Ukrajině, doporučuji web Hlas Sevastopolu:

http://www.voicesevas.ru/

Prakticky nonstop jsou tam každou půlhodinu nové zprávy z probíhajících bojů plus jiné související aktuálnosti. Stačí kliknout na hned první odkaz:

Война на Юго-Востоке Онлайн dd.mm.2014 Хроника событий (пост обновляется)

Případně lze nahlédnout do archivu dle data níže.

313277

15.7.2014 7:27

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 313277

Zvykol som si pozerať okrem ruvr.ru toto:
http://rusvesna.su/news

...k tomu školstvu - výchova do značnej miery vychádza z motívov školstva. Teraz máme problém, že nevieme ponúknuť toľkým ľuďom zmysluplnú prácu, a mnohí sú tak rozmaznaní, že im uniká, prečo by ich mal niekto živiť, za "zárobok" považujú akúkoľvek činnosť, ktorá je zaplatená. Potom sa aj stáva, že tí, čo vytvárajú skutočný úžitok, hodnoty pre druhých sú preťažení, a tí, čo to nerobia sú mimo realitu, ale pritom hlasujú. Tak sme postavení sami proti sebe.

Kedysi boli učebné odbory nazvané konkrétnou činnosťou. Skúsme si dnes predstaviť, že by sa niekde študoval odbor napríklad "nájomca". Alebo "sprostredkovateľ". Poskytovač úžery. Obchodník s tovarom so zníženou životnosťou a zvýšenou neopraviteľnosťou. Tvorič objemu odpadov. Prenášač výšky mýta do kvality vozovky. Príjemca úplatkov v parlamente. Schvaľovač vojnových výprav. Mediálny manipulátor verejnosti. Hlásič falošnej slobody a ľudských práv. Príjemca politických fondov zo zahraničia. Tolerovač vandalizmu. Zavádzač patologických sexuálnych a umeleckých praktík. Náboženský manipulátor. Aktívny konšpirátor. Jasnovidec. Opakovač životnej úrovne perpetomobilného západu.

...mimochodom, dnes sa cenzor v novinách nazýva "vedúci názorových strán", máme čo sme chceli.

313284

15.7.2014 11:07

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

maru 94.?.?.?

Reakce na 313284

Kromě zmiňovaných
http://voicesevas.ru/ -souhlasím, že nejaktuálnější
http://rusvesna.su/

lze použít:

http://cassad.net/

http://www.anna-news.info/

http://novorossia.su/

http://novorus.info/

http://www.oplot.info/

http://glagol.in.ua/

http://borotba.org/

http://antimaydan.info/

---------------------
Druhá strana
noviny ukrajinské:

http://www.ukrinform.ua/

http://www.pravda.com.ua/rus/

http://www.unian.net/

http://www.epravda.com.ua/rus/

http://banks.kiev.ua/

http://112.ua/

Generální prokuratura Ukrajiny:
http://www.gp.gov.ua/ua/actual.html

navrhované zákony:
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc555

Rada národní bezpečnosti a obrany Ukrajiny:
http://www.rnbo.gov.ua/

313298

15.7.2014 11:43

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

hestroy 91.?.?.?

Reakce na 313298

Když už sem píšete, prosím vás, dávejte si pozor na to, co dáváte do krátkých zpráv. Občas jsou to naprosté nesmysly, například to o postřílení matek separatistů ve Slavjansku, to bych neuveřejnil, dokud bych to neměl 100% potvrzené, protože to smrdí lacinou propagandou na sto honů...

Nebo nedejbóže tu zprávu o ukřižování dítěte, tu chybu už udělal Saker a myslím, že si tím strašně uškodil, zejména když tu informaci zoufale brání...

Obě (dez)informace popřeli dokonce i sami povstalci...

313299

15.7.2014 13:28

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

Jiřina 176.?.?.?

Reakce na 313299

Ta dezinformace o ukřižování dítěte asi vznikla špatným překladem. Sledovala jsem v ruské televizi, jak vyprávěla ukrajinská běženkyně o tom, jak ukrajinští vojáci bili tříletého chlapečka, namocného na ledviny, před jeho matkou, až močil krev a nakonec zemřel. Chlapečka bili přes kříž - «krestěc», od bití přes kříž už je jen kousek k přibití na kříž - «krest». Té ženě nebylo moc dobže rozumět; byla ze zakarpatské Ukrajiny. Pouštěla jsem si to video dvakrát, protože jsem poprvé také slyšela cosi o ukřižování.
«Adná bábka skazála.» jak říkají naši ruští bratři. [mrknutí jedním okem]

313302

15.7.2014 13:48

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

maru 94.?.?.?

Reakce na 313299

Mám z výpovědi jiného zdroje potvrzeno, že přinejmenším matka slavjanského obránce s přezdívkou Rys po odchodu obránců Slavjanska zastřelena byla. Podle tohoto zdroje - když se to Rys dozvěděl, dal dohromady bojovou jednotku, kterou pojmenoval po své matce.
-----------
O ukřižování dítěte nic nevím.
Je jasné, že ve válce vznikají dezinformace a věřte mi, že z té oblasti čtu mnoho zpráv z mnoha zdrojů.
Ve světle těch zpráv - např. z výpovědí zajatců z řad ukrajinské armády či nacigardy - zpráva o zastřelení matek obránců Slavjanska nijak nevybočuje z událostí, které jsou z míst bojů opakovaně sdělovány.
Máte možnost nahlédnout do novin obránců i do novin západní Ukrajiny - čtěte o stejných událostech v obou zdrojích, poslouchejte videa a sám si rozhodněte, kde je asi pravda.
Jinak to nejde.

313303

15.7.2014 15:53

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

hel 90.?.?.?

Reakce na 313303

já mám momentálně nejlepší zkušenosti s tv rossija24...bez afektu, věcně a většinou s videodokumentací....ukrajinské kanály neberu moc vážně, protože chápu, že ve stavu občanské války je tam přítomno příliš mnoho zloby a záští, traumat a frustrací všeho druhu...navíc je doložena nucená šikanózní výměna vedení zpravodajských kanálů ze strany kyjevských vládců...(na ta videa o průběhu odvolávání nelze zapomenout)

313305

15.7.2014 16:30

RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny

intection 178.?.?.?

Reakce na 313298

Cassad sami novorusi označili za izraelskú stránku. Treba si ich preverovať.

313306

15.7.2014 9:39

Osobně jsem byl svědkem v Praze pod balkonem

Dunn 77.?.?.?

Když ten skrček zrzavý vykřikoval, že ženy nebudou muset makat a budeme mít tolik peněz, že nás nebudou zajímat!!Parchant prodejnej! [bliji]

313291

15.7.2014 20:13

Mourenin a uzitecny idiot odvedl svou praci a muze jit :-)))

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 313291

Ukrajinský prezident Petro Porošenko se telefonicky spojil s polským premiérem Donaldem Tuskem, informovala tisková služba ukrajinského prezidenta.
V průběhu rozhovoru věnovali Tusk a Porošenko velkou pozornost otázce vytvoření polsko-litevsko-ukrajinské vojenské brigády, mimo jiné se dohodli o podepsání příslušné dohody v nejbližší době.

http://czech.ruvr.ru/news/2014_07_15/Porosenko-pro...

Klasika, psonci kterych se to netyka se zase serou do vseho, aby se zavdecili a zalezli hloubeji do americke riti.
Scenar svetova valka, postupne to hrotime a pridavaji se dalsi je v behu...

313308

15.7.2014 22:03

RE: Mourenin a uzitecny idiot odvedl svou praci a muze jit :-)))

dub 89.?.?.?

Reakce na 313308

no oni pšonci bohužel maj pocit, že se jich to týká, velikopolsko je nikdy nepřešlo.
stále mají pocit, že jim kus ukrajiny oprávněně patří.
a u litvy platí totéž, ukrajina byly kdysi součástí litevské, pak polské říše.

313310

Příspěvků: 17

15.07. 02:02 kyticka  Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství
16.07. 20:39 iv  RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství
15.07. 02:06 kyticka  Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace
15.07. 09:37 qwe  RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace
15.07. 10:11 Čen  RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace
16.07. 21:45 LaFox  RE: Užiteční idioti začínají přibývat i v Čechách - tlačme na reformu školství - Citace
15.07. 02:38 kyticka  Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 07:27 ppppp  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 11:07 maru  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 11:43 hestroy  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 13:28 Jiřina  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 13:48 maru  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 15:53 hel  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 16:30 intection  RE: Informace pro zájemce o informace ze současné Ukrajiny
15.07. 09:39 Dunn  Osobně jsem byl svědkem v Praze pod balkonem
15.07. 20:13  Mourenin a uzitecny idiot odvedl svou praci a muze jit :-)))
15.07. 22:03 dub  RE: Mourenin a uzitecny idiot odvedl svou praci a muze jit :-)))

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 75 čtenářů částkou 17 554 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 1

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 2

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Měnové kurzy

USD
21,60 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,39 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
16,67 Kč
Švýcarský frank
24,25 Kč
100 japonských jenů
20,77 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 744,27 Kč
1 unce stříbra
545,24 Kč
Bitcoin
785 416,52 Kč

Poslední aktualizace: 19.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 722