Diskuze k článku

Rusko prolamuje blokádu EU

Příspěvků 20

1.7.2014 6:36

haarpovy pytel vody na Bulharsko

fohat 194.?.?.?

A Varna to odskakala...ejhle transit se pres Bulharsko nekona. A kruh obili v Boskovicich ukazuje znak NATO a polehle obili na jedne strane.Nechce posetile Nato zautocit na Rusko? [oči v sloup]

312466

1.7.2014 8:11

RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 312466

Policie ztrácí prehled o tom, kdo "pošlapává" obilí. Dnes na to stačí 1 vozítkorobot s GPS, nebo i bez. Elektrický, tichý. Mohou si ho dokonce pujčovat, V EU zas tak vytížené není.

V minulosti bylo bežné mít pro události v prírode "nekoho" odpovedného, kdo je rídí. Podstatne vetší vliv než jakýsi haarp mají tisíce vetrných elektrární na pobreží. Jen už to nikdo neprizná, když už to stojí, protože ten vliv zatím ani nikdo nespočítal. Elektrinu z vetru ano, ale jen v malém, ne do príliš pažravé a neefektivne strukturované odberatelské síte.
Možná že haarpu verí tupí politici. Treba jde o další duvod, proč lézt nekomu do zadku. Divím se, že se nikdo z nich k podobným konspiracím nevyjádril, možná je to proti stranickým liniím. Ubrali by si zbytečne ješte tupčí voliče, na tenký led radši nechodit, kde by se mohlo ukázat, jak vlastne na tom jsou jako ve stredoveku.

312468

1.7.2014 10:46

RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 312468

ach jo, jestli pppppčko chceš tvrdit, že obrazce v obilí v minulém století (cca 50 let) dělala vozítka s GPS, tak se řadíš mezi ty tupce také.

...jsou věci, kterým porozumět znamená chápat existenci zákona akce a reakce včetně vývoje tohoto zákona do forem a vrstev sebeorganizace. Člověk je jedním z vrcholných "produktů Pohybu" = vztahů mezi uhlíkem (pohyblivé=živé/formy) a křemíkem (=paměťový transformátor pro převod dat informačních polích do hustších forem živé přírody).
Obrazce jsou produktem ROZHRANÍ inteligence na bázi uhlíku a křemíku v rámci celé galaxie a výsledné obrazce popisují stav "spolupráce", dosažený v dané sluneční soustavě. Lidská populace vytváří své rozhraní v úrovni obilí, které je pak je komplexním rozhraním mezi živými formami inteligence a datovými formami rozhodovacích procesů, jejichž struktura se zobrazuje v příslušném rozhraní = v obilí.
To v praxi znamená, že informační pole okolo planety obsahují esenci toho, čím náš svět zrovna prochází. Není tedy od věci poznámka fohata o podobnosti obrazce se znakem NATO. Protože právě tato organizace velkou měrou řídí současné dění ve světě.

Až nastuduješ mé texty, leccos začneš chápat jinak. Popis fyziky pomocí jazyka matematiky je nutně zkreslený, protože používá tvrzení, která se zkrátka nedokazují (axiomy), uvěřili jste jim i když pro živou (= cyklující) přírodu neplatí ani ten první = "součet dvou prvků do jednoho dalšího". Veškerá populace nevnímá axiom "rozhraní živosti". 1a + 1b = 3c. Trvalo cca 2000 let, než jsme si uvědomili, že axiom 1+1=2 je vlastně obráceně zapsané "dělení buňky". Z něj také vyrostl celý systém matematiky, která je také mnohem starší než celá naše sluneční soustava.

...vím, že moje poznatky si svou "dobu pochopení" teprve připravují, ale ta doba je už ve dveřích. Agrosymbol v Boskovicích vyjadřuje víc než mnozí tušíme. Ale bez znalosti "abecedy lidštiny" se asi víc nedozvíte.

312472

1.7.2014 13:30

RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 312472

>ach jo, jestli pppppčko chceš tvrdit, že obrazce v obilí v minulém století (cca 50 let) dělala vozítka s GPS, tak se řadíš mezi ty tupce také.

Dík, od tebe mi prijde podobný pohled jako pocta. Obvykle se také veta čte až po tečku, jinak hrozí riziko, že nebude celá a že její obsah bude pochopený obrácene.

Si celkem uvedomuju, že relativne presné obrazce v obilí mohly vznikat již v dobe Cheopsových pyramid, nebo v dobách Pythagorase, nebo Euklida. Treba s tím začali oni. Proste vedlejší účinky vedy.

Další možnost je, že proste to obilí pošlapáváš ty, nebo známý, prípadne to máte jako rodinnou tradici do n-tého kolene, a jen nechceš aby to jednou prasklo.

Obrazec považuju za dekadenci neumožňující obilí v rustu a jeho následnou konzumaci predátory. Být to GMO, tak stejne z poleženého zrní nevyroste. Dost pochybuju, že by to nekomu zvedlo emoce tím zpusobem, žeby v dusledku byl užitek vetší, než ztráty. Po obilí, tráve, plodinách se proste jen tak z blbosti nešlape.

Ke studiu bych doporučil jako povinné čtení pro ZŠ knížku "Kronika mesta Kocourkov" od O.Sekoru (napsal myslím i brouk Pytlík/chrobák Truhlík, Ferdo cvičí mravenište...) kde je jasne zdokumentováno, jak ctení občané skočili na konspiraci o strašidle, co žilo puvodne jako zajíc. Pan spisovatel Sekora docela s prehledem odhadl a vystihl psychologii a mentalitu obyčejných lidí. Jeho dílo je opravdu nadčasové, dokáže držet krok i s dnešní vedou.

312478

2.7.2014 7:11

RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko

Moiry 77.?.?.?

Reakce na 312478

Skeptici jsou pro SYSTÉM velice potřební a užiteční, protože nejsou schopni vymknout se kontrole.
Hrdinně a nezištně plní funkci užitečných idiotů.
Kompletní technické vzdělání je dobrým základem pro rozvoj těch, kteří jsou schopni vědění využít k následnému posunu.
Teprve lidé schopní překročit mantinely dané účelovým vzděláním jsou pro NWO skutečnou hrozbou.

312522

3.7.2014 8:20

RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko

ppppp ur (zavináč) stonline (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 312522

To souhlasím. Zbývá identifikovat, kdo je tím pravým skeptikem, a presneji v čem. Skepse je totiž i takový pohled, že "jsou to ufóni, s tím nic nenadeláme". Nebo "chobotnice má chapadla všude" a lidé se chovají tak, jakoby opravdu mela. "Ten zajíc je je opravdu velký a má moc dlouhé uši". "Na zvedavce stejne chodí jen tlachalové tlachat, skuteční odborníci na neco takové nemohou mít čas".

Nebudu popírat hypersonické zbrane, a nevímcoješte, když jejich popis zapadá do fyzikálního kontextu. Ale sežrat Rossiho e-cat, který mel už dávno chodit, ale se mu nepovedlo vybrat k danému času dost penez, nebo monsterprojekty typu haarp, chemtrails, i když práškování čehokoliv vojenskými letadly je reálne možné, tak tohle ne. To slouží jen k zastrašování a vydírání lidí, kterí se ničím neprovinili, než tím, že nerešili léta techniku.
Co je skutečný problém, tak tato vetšina je odpovedná za celkové verejné mínení. Je lépe se mezi sebou ptát, než jasnovidčit a dojmovat. Je duležité komunikovat opravdove, nejenom jako.

Napsala jste to tak, že jsem si klidne mohl sám vybrat, na které jsem strane [smích] Je fakt, že človek se kolikrát nejlépe identifikuje sám, stačí jen trochu počkat a naslouchat.

Proste ty veci, co kritizuji jsou nesmysl s opravdu vysokou pravdepodobností, kde na identifikaci kolikrát nestačí ani bežne posazené vš vzdelání, dokladem čeho jsou i treba podpisy tisícovky odborníku kolem zprávy o wtc. To o čem se tam píše je spíš náboženství, než veda, dokument je jako celek zázrakofonní, nelogický, jedna část je schopna vyvrátit druhou. Mám dojem, že jeden velký problém je v tom, že jsme se naučili neco jako "v dobré víre lhát", a nahrazujeme tím možnou ztrátu času pri pídení se po príčinách a souvislostech.

...preju hezký den.

312579

1.7.2014 7:14

Některé kruhy v Bruseli

Joob 213.?.?.?

...Jaký to případný termín ...jsme všichni v bruseli.

312467

1.7.2014 16:34

RE: Některé kruhy v Bruseli

dub 89.?.?.?

Reakce na 312467

již to v budoucnu neuhlídáte, protože takovéto slovní hříčky jsou panu editorovi bytostně odporné a nebude je tolerovat.
vše musí být správně korektní, hrátky s jazykem se nepovolují. (co by asi řekl hrabal nebo vančura...)

312486

1.7.2014 8:38

V skratke

Drd 109.?.?.?

Rakusko mozno ani nemalo zaujem o dohodu medzi UA, Ruskom a EU na schodzke, ktora sa konala cca pred mesiacom v Kyjeve. Ved ucel svätí prostriedky. Gazprom začína reálne uvažovať o pláne B. Vyhnúť sa tranzitu cez UA. To znamená že SK ako tranzitna krajina končí. Miesto zaujme Rakúsko. SK si samozrejme takýto precedens nemôže dovoliť ako člen NATO.

312469

1.7.2014 12:00

Nevím,kde je problém

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Konsorcium firem chce postavit a již staví plynovod, z Ruska ,kde se plyn těží, do EU, kde je na plyn dlouhodobý odbyt.
Všechno ostatní jsou podivné politické tanečky a jak je vidět, "normální" státy jako je Rakousko se prostě a jasně chová "normálně"! Možná, že některé kruhy v EU by rády stavbě zabránily, ale těžko svoje počínání mohou zdůvodnit.
Předesílám, že jde o běžný obchod, prodej surovin, kde je plynovod pouze technický prostředek. Jsou otázky jiné, kolik plynu a za kolik bude Rusko dodávat a jak vypadají smlouvy o dodávkách. Žádné jiné problémy zde nehledejte!!
Proto se také Rakousko zachovalo jako řádný hospodář a nenechá se tlačit některými politickými a zaprodanými hlupáky z EU do nějakých nevýhodných kroků pro Rakousko.
Dobře, když chce vedení EU nějaké jiné ekonomické kroky vůči Rusku, ať Rakousku zajistí dodávky plynu v požadovaném množství a za srovnatelnou cenu z jiného zdroje a potom může diktovat!

312476

1.7.2014 12:35

0ff topic

kosta 50.?.?.?

jak říkám je to mimo mísu, ale poskytovatel mi zablokoval přístup na zvedavce, jaký byste mi doporučili postup, popřípadě vaše osobní zkušenosti. Nejde mi o přístup na stránky, to není problém, spíš o vaše zkušenosti s poskytovateli. Chodím jsem poměrně často, je to pro mě druhá strana oficiální mince a nemile mě přístup poskytovatele překvapil. Zatím jsem s jej v souvislosti s tímto tématem nekontaktoval, čekám na vaše rady a zkušenosti. Dík

312477

1.7.2014 18:47

RE: 0ff topic

Saša 24.?.?.?

Reakce na 312477

Z Vaší IP není pravděpodobné, že vás blokuje poskytovatel. Může Vás blokovat zaměstnavatel. Zkuste „browser extention“, třeba „Hola Better Internet“.

312489

1.7.2014 19:25

RE: 0ff topic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 312489

Myslím, že je to provider, jinak bych to nepsal. Nelze se připojit z opery, mozily, chromu ve win 7, ale ani z linuxu o tabletu a telefonu s androidem nemluvě. Pouze z nokie se symbianem S60 to jde a to opravdu nevím, jak je možné. Pokud jsem použil připojení z UPC, tak bez problému.

312491

1.7.2014 19:32

RE: 0ff topic

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 158.?.?.?

Reakce na 312489

Připojuji se z domu, ne ze zaměstnání a v podstatě téměř rok to bylo bez problémů

312492

1.7.2014 19:34

RE: 0ff topic

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 312477

Napište mi na email, tady to nebudeme řešit.

312493

1.7.2014 20:03

RE: 0ff topic

MoUdrostrak 90.?.?.?

Reakce na 312477

via Tor se pripojuji nejen ke Zvedavci i v tech nejnemoznejsich uzavrenych rezimech sveta. a vzdy bez problemu v sitich 2G, 3G, 4G, hotely, letiste - vsude!
stahnete a naistalujte si ho ALE predtim, nez se pripojite k problematickmu poskytovateli [smích]

312496

2.7.2014 1:16

RE: 0ff topic

ghm 89.?.?.?

Reakce na 312477

Ziadny poskytovatel nic neblokuje, ti na to seru. Jednoducho ONI (dosad si koho chces ale najskor skus Mosad) napichli cookies Zvedavca. Staci si vymazat (najlepsie komplet vsetky) cookies v adresaroch Zvedavec. Zvyknu vytvarat aj reduntantne adresare, ale vacsinou ide o falosne meno s value cookies Zvedavca. To by mal dokazat kazdy browser ak zrovna nepouzivas usacke (IE, Google Chrome, Firefox pripadne ineho exota).
Restartni browser a zas vsetko pojde. Tie falosne cookies su nastavene na ucinkovanie v diskusii pripadne na opakovane navstevy. Bezna prax obrezanych na vsetkych weboch kde sa spomenie sionizmus, nielen na Zvedavci.

312515

1.7.2014 21:35

Sarko je klasik

borovickovy joe 66.?.?.?

Kazdy je frajer, vsetci jak jeden... Typicka postava zapadu

Speaking about the attitude of France, which, led by Sarkozy, became one of the initiators of the military operation and demanded the immediate ousting of Gaddafi, he said he felt betrayed. “Sarkozy is mentally handicapped,” the Libyan leader noted. “He became president thanks to me. It was us who gave him funds that allowed him win”.

A sum of €50 million was mentioned in media.

http://en.itar-tass.com/world/738437

312501

1.7.2014 22:55

Cenzura v Rusku zdárně postupuje..

Vanguard 78.?.?.?

Lidovky

312503

2.7.2014 3:15

Jeden rika tohle, druhy rika tamto....

n.z. 99.?.?.?

...a vsichni dohromady toho rikaji moc.

Rusko se snazi 'prolomit' blokadu a je to v jeho vysostnem zajmu. Avsak popravde, Rusko je zranitelne a dosti vazne. Muzete si o tom precist zde:
http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=99996

312517

Příspěvků: 20

01.07. 06:36 fohat  haarpovy pytel vody na Bulharsko
01.07. 08:11 ppppp  RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko
01.07. 10:46 janko  RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko
01.07. 13:30 ppppp  RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko
02.07. 07:11 Moiry  RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko
03.07. 08:20 ppppp  RE: haarpovy pytel vody na Bulharsko
01.07. 07:14 Joob  Některé kruhy v Bruseli
01.07. 16:34 dub  RE: Některé kruhy v Bruseli
01.07. 08:38 Drd  V skratke
01.07. 12:00  Nevím,kde je problém
01.07. 12:35 kosta  0ff topic
01.07. 18:47 Saša  RE: 0ff topic
01.07. 19:25  RE: 0ff topic
01.07. 19:32  RE: 0ff topic
01.07. 19:34 Vladimír Stwora  RE: 0ff topic
01.07. 20:03 MoUdrostrak  RE: 0ff topic
02.07. 01:16 ghm  RE: 0ff topic
01.07. 21:35 borovickovy joe  Sarko je klasik
01.07. 22:55 Vanguard  Cenzura v Rusku zdárně postupuje..
02.07. 03:15 n.z.  Jeden rika tohle, druhy rika tamto....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 111 čtenářů částkou 17 636 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkujeme za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 1

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,07 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
16,45 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
22,02 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,49 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,19 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 010,61 Kč
1 unce stříbra
564,86 Kč
Bitcoin
303 003,88 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 914