Diskuze k článku

Elita se zoufale snaží zachránit jednopolární svět

Příspěvků 11

28.5.2014 4:51

no -

timur 85.?.?.?

ak by Ukrajina zostala aspoň z časti pod vlyvom Ruska, a ak by sa vytvorila potreba kooperovať viac s Ruskom a ukázalo by sa, že obchodovanie s Ruskom je výhodnejšie pre malé štáty EU, nastal by odklon od Únie úplne, a voľný obchod s USA? - s čím, akrát by sme prišli o ďalšie dane a zisky,

310743

28.5.2014 5:03

Skatule,skatule ,hejbejte se a neb, rozdelovani sveta,rozdel a panuj!

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

Co,dneska lide vidi na funkci EU a co se dejev Bruselu a jinde v ramci rozdel a panuj,tak,aby korytari,at to jsou jakehokoliv vyznani,plitickeho presvedceni,tak,vzdy jim jde jen a jen o "koryto",ne nejaky smejd,ale se zlatymi okraji.Evropaska unie,byla uz davno snem svetove mocnych,myslenka povstala za nacistu,kteri v hotelu Maison Rouge Hotel meli sezeni v teto veci,spojeni evropskych narodu ,10 srpna ,roku 1944,kdy jim bylo jasne ,ze uz valku nevyhrajou,to ,ovsem neuniklo americke vyzvedne sluzbe ,jez napsala na toto sezeni dokument EW -Pa 128,take oznacene jako "The Red House Report.Do jiste miry se nacisti snazili zachranit,co s eda ,utvorit tak zvany "Ctvrtou risi-Fourth Reich,spojeni vsech evropskych statu v jeden celek,pozdeji,uz jini planuji utvoreni trech skupin,americke staty,asijske,vse spojit v jednu svetovou vladu,utvorit svetovou vladu se svetovym parlamentem, budete se divit,ono to existuje,ale,nepise se o tom,my mame paraeln eevropsky parlament a evropskou vladu,se svetovou vladou,,jez se cas od casu take schazi,jak ovladnout svet.Tady hraji nejvetsi ulohu svetova media,to je klic k moci,v dobe druhe svetove valky,zide vyhrozovali Hitlerovi s tajnou zbrani,nacisti meli dojem,ze to bud enejake super delo a nebo neco jineho,nedoslo jim,z epres media ,postvou na Nemecko a nemecky lid cely svet,tak,jak to delaji dnes,bez schvaleni medii,si nedovoli zadny politicky uchazec se obevit otevrenena verejnosti,kanddati,jsou elitou nejdriv schaveni,nez jdou na podium se predstavit, volby na Ukrajin etoho jsou prikladem,tak,jak americti senatori s ejdou "predstavit do Israelu,svou mirou,politicke skoleni,co maji a co ne s jarmulkou na hlave!
Takze,ctenari,kdybys nahodou narazil na internetu na clanek:"A Constitution for the Federation of Earth",nebud ,nijak prekvapen.
Jeste vetsi prekvapeni je ,kdyz zjistite,ze:As Amended At The World Constituent Assembly InTroia,Portugal 1991"
Take si muzem precist,kdo ma zajem o vec,"A new International Economic Order,dokument jdouci od roku *1945-1975, tedy,jak zkoncila valka ,tak, nastal bojo "koryta"mezi "korytari" i v ramci UNITAR,lide se jeste nevzpamatovali z hruz valky a uz se pridelovali zidla s dobrym platem.Globalni "Ratification,z 433 Organisaci podepsalo 81 zemi,jez schvalili,bez nas a o nas tento plan,zrovna tak v ramci zatim ne plne pracujci "Svetove vlady" nemusim uz pripisovat,jedine, za "osvobozene " Ceskoslovensko,podepsal se Dr. Josef Charvat,co by ministr zdravotnictvi,tou dobou,kdo jej volil,kdo jej ustanovil,podepsat neco,bez narodniho referenda.
Rozdel a panuj,pokracuje,zidle,tohoto druhu vlady se rodinne dedi,jedni odejdou,druzi je zastoupi,jedno maji spolecne ,o "korist" se mezi sebou neperou,vzdy se nejak dohodnou a od toho mame to setkani svetove elity.

310745

28.5.2014 16:42

Polske prostitutky napomocne

Manuela 66.?.?.?

Nove posily antikrista z vychodnej europy sa snazia

http://www.globalresearch.ca/polish-death-squads-fighting-in-ukraine-cia-covert-operation/5384210

310762

28.5.2014 19:19

Kdo z koho ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Světovládci se tentokrát budou radit, jak z té současné šlamastyky ven.Západní státy jsou nesplatitelně zadlužené( otázka je u koho?), ekonomiky jsou plné gigantických bublin a účetních fíglů, radikalizace společnosti se zvyšuje stejně jako nerovnoměrné rozdělování bohatství států.Mnozí občané EU mají čím dále tím více dost multi kulti společnosti Západní Evropy,nárůstu přistěhovalectví,unifikované legislativy i jednotné měny euro a Rusko a mnohé další státy zase neuvěřitelného amerického pokrytectví a elitáři financovaných převratů a revolucí všude tam, kde světovládci cítí tučnou kořist a sféry svých zájmů. Budou zase vybírat a schvalovat nové loajální prezidenty, premiéry a další jim oddané loutky postupně instalovat do vrcholných funkcí v bankách, ve vedení nadnárodních společností, v mezinárodních organizacích, tajných službách atd.Tentokrát ale mají podstatně větší problém než dříve. Rusko fašistickým převratem na Ukrajině s cílem jej bezprostředně ohrozit a následně vyrabovat tak vytočili, že to udělá vše proto, aby padl dolar jako rezervní měna a tím definitivně skončila éra unipolárního světa, který slouží Americe a štědře financuje zejména její elity. To by bezpochyby znamenalo i krach celého Západu a vlnu masových bouří a nepokojů v zemích Západu. Je jasné, že Ruskem avizovaná snaha o zrušení bezprecedentního stoletého monopolu vyvolených bankéřů na vydávání peněz bez omezení a tím i na ovládání světa elitáře skutečně velmi vyděsila, a proto můžeme očekávat četné další Majdany, barevné revoluce,intriky,mediální masáže, provokace,regionální války, etnické a náboženské konflikty, ekonomické války a závody ve zbrojení. Když se člověk podívá na seznam účastníků v Kodani, je jasné, že tlak na Rusko a občany EU bude obrovský a vedený po všech možných frontách (banky, média, politici,majoritní akcionáři velkých nadnárodních společností,mezinárodní organizace, armády,významní profesoři, dokonce i neurovědy a zase peníze budou hlavní zbraně světovládců za nastolení jediné světovlády).Blízká budoucnost bude proto hodně akční.

310765

28.5.2014 22:02

RE: Kdo z koho ?

°!°lak 77.?.?.?

Reakce na 310765

Takhle akční loutkovodiči jsou drahnou a již velmi dlouhou epizodu úpadku systému zmar celku a odkud vítr fouká musí docházet i pomaleji chápajícím. Jde o roubování nefunkčního systému šlechty násilných omezenců kteří chtějí hrát prim silou rozmazlených parchantů. Kterými bezesporu jsou a vypedagogovat omezence skrytými hejbly. Což se jim minimálně v dosazování "trupelů" alias pomocných elit v podobě cinklé hry na demokratůru v rámci dosazování politiků kteří jdou oligarchickým neoconům na lízání pr..lí. V podstatě ale jde o dosazování malých a mrzkých zlodějíčků kteří slouží v kriminálním systému úžerů (KFO, kriminální finanční oligoarchie) nejnenažranějším idiotům, kteří si dokazují že to dokážou přes přehršle obludných doprovodných jevů proti přínosným lidským vlastnostem, jež již ve své konfiguraci mamon omezenců zdegenerovanosti zcela pozbyli. A tedy platí nejenom že ryba smrdí od hlavy, ale dvoreček ovládaný těmito formátem kohouty proměňují v rozhrabaný hnojník a přeneseně aplikují do všech směrů společenstev světa a z historie úpadků civilizací informovaní již ví. Že si kopou vlastní jámu do které již padají. Nicméně ze všech sil se tam snaží dostat zatím ovládané těmito idioty, nicméně mají obrovskou šanci vymařit všechny s pomocí prostředků které z okolí vytřískali jakkoliv. A tedy jak říkám trochu jinak slengově, zde trochu nevulgárněji nicméně dějově zaplikovat stejně "pozvracet, pokálet a zakopat. Protože ustupovat jde a už to tak zpravidla u mnohých i je pouze z nedůstojné pozice týrané zvěře. [překvapení] [cool] [velký smích] [chechtot] [mrknutí jedním okem]

310766

28.5.2014 22:17

RE: Kdo z koho ?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 310765

>Světovládci se tentokrát budou radit, jak z té současné
>šlamastyky ven.Západní státy jsou nesplatitelně zadlužené(
>otázka je u koho?), ekonomiky jsou plné gigantických bublin a
>účetních fíglů, radikalizace společnosti se zvyšuje
>stejně jako nerovnoměrné rozdělování bohatství
>států.

No ano. Ale tohle přesně přece oni chtěli. Čím více chaosu a bordelu, tím lépe pro ně. Jenom si nemyslete, že se jim to vymklo z rukou. V žádném případě. Jedou podle plánu.

Pamatujte, z chaosu povstane Nový světový řád.

310767

28.5.2014 23:57

RE: Kdo z koho ?

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 310767

>Pamatujte, z chaosu povstane Nový světový řád.

Chaos je dvojsečná zbraň, obzvlášť ten riadený, hlavne keď nie je len jeden ale sú 2-3 režiséri.

Takže otázka za bilióny dolárov je, v koho réžií bude ten svetový rád Euro-Ázijcov (Rusko, Čína atď) alebo Atlantických globalistov?

310770

29.5.2014 2:34

RE: Kdo z koho ?

Kvark 37.?.?.?

Reakce na 310770

Podle mě ten čínský a to se máme na co těšit, ale podle mě je to jedno, protože celý svět ovládají jedni a ti samí..

Masové zabíjení a zotročování stále probíhá a těší se plné podpoře ze strany proponentů Nového Světového Řádu.

"Komunistická" Čína je modelovou společností pro Nový Světový Řád. Čína dostala více mezinárodních cen za svou politiku a formu vlády, než jakákoliv jiná země. V očích Globalistických plánovačů je totalitní čína budoucností a elity se v ní shlížejí.

Všichni nevyhovující (zakázané církve, stávkující dělníci) jsou posílání do táborů nucených prací. Jejich krevní skupina a tkáňové typy jsou katalogizovány v přípravě na sklizeň orgánů. Čínská vláda pak prodává orgány vězňů nejvyšší nabídce na světovém trhu.

Pokud se bohatý zákazník rozhodne letět do Číny. Vězeň je zabit a jeho orgány transplantovány. Pokud se orgány převážejí mimo zemi, vyjímají se v pojízdných popravčích autobusech na cestě k čekajícímu letadlu.

"Depopulation should be the highest priority of foreign policy towards the third world"
"Depopulace by měla být prioritou zahraniční politiky směrem ke třetímu světu"
~Henry Kissinger

Depopulace je jeden z cílu v programu Nového Světového Řádu.
Podporuje jí spousty zbohatlíků. Bill Gates třeba vydal 30 mil dolarů na tyto účely pro kontrolu populace. Media svého času uváděla lživou informaci že Gatesovi odeslali tyto peníze na pomoc dětem třetího světa. Dalším investorem byl Warren Buffet, který to dělal zřejmě kvůli svému jménu. Věnoval 37 miliard na podporu armády. Skupin pro kontrolu populace.

310774

31.5.2014 4:43

..a sedi u smradlaveho ohynku..

favela 113.?.?.?

Reakce na 310770

Souhlas,dvousecna zbran je prvni co me napadlo a co je tedy chaos,kdyz zabiji presidenta nebo par zlocincu odstrani legalne zvolenou vladu nasilim a situace se okamzite podstatne zhorsi a kolem baraku vam litaj zlocinci a strili na vse zive. Ale to se omrzi a pocatecni situace se zacne otacet jinam ,kam to se nevi a mozna proti dosazencum kdyz nesplni ani jeden slib a zavladne misto nich svrab,bida a nestovice a zacne stesk po predchozi vlade at byla jakakoliv..Hysterie se prida k chaosu,zmatku a krachu ,hladu a Zamorsky Sponzor se ukaze byt Policajt a zlocinec a Terorista a Antiterorista to vse a najednou!!!!A navic velmi nestaly casto smrtonosny pritel a absurdni ucetni co nevi nic o ekonomice,natoz jak zachazet s populaci nyni bez cokolady! Myslim ze ted napr. S.A. kralovska rodina sedi a cumi do svyho sejfu kde je hromada zelenych papirku /co dostavaji za ropu,nic jineho tam na prodej neni/a trapi se pomyslenim,protoze neni jiste jakou cenu budou mit zitra..Vedi ze Rus a Cinan /se papirku zbavuji a skupuji zlato /a maj na to/ aby si zhodnotili menu... A jestlize ty dolary a bondy zitra klesnou a ztrati na cene budou zase sedet nekde v pousti kolem smradlaveho ohynku z velbloudiho trusu a pit velbloudi moc protoze na pitnou vodu nezbude a k tomu prikusovat nahnile fiky na misto kaviaru...A ani tisic jimi financovanych a organizovanych krvavych prevratu v Syrii je nezachrani a budou jeste radi kdyz do nich nikdo kdo ma na mysli se jim pomstit za jejich zlociny /ani nekopne.../A jestlize se takhle neptaj a nesilhaj smerem kde je stabilni mena ,ktera si drzi hodnotu ,tak sou beznadejny/

310894

29.5.2014 2:40

RE: Kdo z koho ?

Kvark 37.?.?.?

Reakce na 310767

Máte pravdu. Národy si nechali vnutit tzv. demokracii jejímž prostřednictvím "vyvolení" získali naprostou kontrolu nad jejich finanční a politickým životem a tím si v podstatě podepsali ortel smrti. Všichni vidíme k čemu to vede: loutkové strany, loutková politika (řízená pr.zednářských lóží), uměle vyvolávaný chaos a naprostá atomizace a debilizace společnosti. Všichni žijí v napětí vůči druhým a to je účel. Rozděl a panuj se tomu také říká. Všechno probíhá přesně podle plánu (scénáře), jak zničit národy, rodiny, křesťanství a morálku a tím dosáhnout světovou vládu "vyvolených!"

310775

30.5.2014 22:12

je to smutnější než zkažené blízátko

xxx yyy 193.?.?.?

Ano, tak to funguje dle NWO. Ale ještě jsou omezené enklávy svobody, kam globalisté nedosáhli.

310876

Příspěvků: 11

28.05. 04:51 timur  no -
28.05. 05:03 Robert Nohejl  Skatule,skatule ,hejbejte se a neb, rozdelovani sveta,rozdel a panuj!
28.05. 16:42 Manuela  Polske prostitutky napomocne
28.05. 19:19  Kdo z koho ?
28.05. 22:02 °!°lak  RE: Kdo z koho ?
28.05. 22:17 Vladimír Stwora  RE: Kdo z koho ?
28.05. 23:57 Oracle  RE: Kdo z koho ?
29.05. 02:34 Kvark  RE: Kdo z koho ?
31.05. 04:43 favela  ..a sedi u smradlaveho ohynku..
29.05. 02:40 Kvark  RE: Kdo z koho ?
30.05. 22:12 xxx yyy  je to smutnější než zkažené blízátko

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 78 čtenářů částkou 17 954 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 4

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 6

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 3

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,54 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,95 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,76 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,76 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,21 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 840,56 Kč
1 unce stříbra
548,09 Kč
Bitcoin
760 240,34 Kč

Poslední aktualizace: 20.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 172